Top 100 firme — Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a., Cluj după angajați în 2019
237 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 1.645. Pragul de intrare în top este 1, iar liderul atinge 444.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Angajați | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.E.ON BUSINESS SERVICES CLUJ SRL= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 444▼ 6,5 % | ▼ 6,5 % | 2,2 mil. RON | |
| 2 | 2.VERTIV ROMANIA SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 334▲ 40,9 % | ▲ 40,9 % | 2,9 mil. RON | |
| 3 | 3.STEELCASE SRL▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 271▲ 11,5 % | ▲ 11,5 % | 2,4 mil. RON | |
| 4 | 4.WELOCALIZE SRL▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 77▲ 22,2 % | ▲ 22,2 % | 176,8 K RON | |
| 5 | 5.SARKOILUK 2013 S.R.L.▲ 21 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 43▲ 616,7 % | ▲ 616,7 % | 422,8 K RON | |
| 6 | 6.CORAL OIL SRL▼ 2 | Sat Călăraşi-Gară, Comuna Călărasi, Cluj | 34▼ 8,1 % | ▼ 8,1 % | -25,7 K RON | |
| 7 | 7.PROMOSERV SRL▼ 2 | Sat Căianu Mic, Comuna Căianu, Cluj | 34▲ 17,2 % | ▲ 17,2 % | 12,7 K RON | |
| 8 | 8.UG SMART SERVICES S.R.L.= | Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj | 27▲ 17,4 % | ▲ 17,4 % | 1,9 mil. RON | |
| 9 | 9.BASC PRESTSERV IMPEX SRL▼ 2 | Municipiul Dej, Cluj | 19▼ 20,8 % | ▼ 20,8 % | 80,5 K RON | |
| 10 | 10.NAPOCA FUEL SRL▼ 1 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 190,0% | 0,0% | 23,4 K RON | |
| 11 | 11.REGAL BELOIT ROMANIA SRL▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 19▲ 5,6 % | ▲ 5,6 % | 109,6 K RON | |
| 12 | 12.SUPPLY CHAIN FACTORY ROMANIA SRL▲ 6 | Sat Jucu de Mijloc, Comuna Jucu, Cluj | 16▲ 45,5 % | ▲ 45,5 % | 60,3 K RON | |
| 13 | 13.PIC O M V SRL▼ 2 | Municipiul Gherla, Cluj | 15▼ 11,8 % | ▼ 11,8 % | 56,4 K RON | |
| 14 | 14.EQUILIBRIUM CASE S.R.L.nou | Sat Viişoara, Comuna Viişoara, Cluj | 15▲ 114,3 % | ▲ 114,3 % | 1,3 mil. RON | |
| 15 | 15.NOTE IMPEX SRL▼ 9 | Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj | 14▼ 48,2 % | ▼ 48,2 % | 42,7 K RON | |
| 16 | 16.ABP PARTNER SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 14— | — | 21,9 K RON | |
| 17 | 17.REASHORE SRL▼ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 14▼ 6,7 % | ▼ 6,7 % | 108,8 K RON | |
| 18 | 18.GMA MARKET SERV SRL▼ 6 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 14▼ 6,7 % | ▼ 6,7 % | 167,5 K RON | |
| 19 | 19.PMA PARTNER COM S.R.L.▼ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 130,0% | 0,0% | 81,8 K RON | |
| 20 | 20.ZIMOL SRL▼ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 110,0% | 0,0% | 102,2 K RON | |
| 21 | 21.ROBIZA PROD SRL= | Sat Unguras, Comuna Unguras, Cluj | 10▲ 25 % | ▲ 25 % | 13,7 K RON | |
| 22 | 22.DOI ANDREI SRL▼ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 54,7 K RON | |
| 23 | 23.CONFIRM CONSTRUCTII SRL▼ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 9▲ 12,5 % | ▲ 12,5 % | 1,3 mil. RON | |
| 24 | 24.CLASS IMAGE EVENTS SRL▲ 8 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 8▲ 100 % | ▲ 100 % | 82,3 K RON | |
| 25 | 25.LINES SRLnou | Loc. Huedin, Oraş Huedin, Cluj | 7— | — | 37,2 K RON | |
| 26 | 26.FOCSTING SRL▼ 2 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 70,0% | 0,0% | 39 K RON | |
| 27 | 27.SRT RETAIL S.R.L.▼ 3 | Sat Bonţida, Comuna Bonţida, Cluj | 70,0% | 0,0% | 50 K RON | |
| 28 | 28.NOVO MANAGEMENT S.A.▼ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 5▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 85,9 K RON | |
| 29 | 29.SOHO READY S.R.L.▲ 32 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 5▲ 400 % | ▲ 400 % | -4,1 K RON | |
| 30 | 30.ANUBIS SRL▲ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 40,0% | 0,0% | 42,5 K RON | |
| 31 | 31.WILLEMINA SRLnou | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 4— | — | 118,6 K RON | |
| 32 | 32.AUTO IST SRL= | Loc. Huedin, Oraş Huedin, Cluj | 40,0% | 0,0% | -14,8 K RON | |
| 33 | 33.COFFEE AUTOMATIC VENDING SRL▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 40,0% | 0,0% | -33,8 K RON | |
| 34 | 34.BELMORE FINANCE LIMITED LONDRA SUCURSALA CLUJ-NAPOCA▼ 8 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 4▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | -498,4 K RON | |
| 35 | 35.ELECTROTERM PRODSERV SRL▲ 2 | Municipiul Turda, Cluj | 30,0% | 0,0% | 650,7 K RON | |
| 36 | 36.MARICOR SRL▲ 25 | Municipiul Dej, Cluj | 3▲ 200 % | ▲ 200 % | 55,2 K RON | |
| 37 | 37.MEDISERV SRL▲ 9 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 1,9 mil. RON | |
| 38 | 38.FANART CONSULTING SRL▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 30,0% | 0,0% | 882 RON | |
| 39 | 39.CAR BOC SRL▼ 7 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | 137,3 K RON | |
| 40 | 40.AUTO GEO SRL▼ 3 | Municipiul Câmpia Turzii, Cluj | 30,0% | 0,0% | 53,9 K RON | |
| 41 | 41.CREDIT SECURITY SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 90,2 K RON | |
| 42 | 42.EXCLUSIVIO GLOBAL S.R.L.▼ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 30,0% | 0,0% | -124,4 K RON | |
| 43 | 43.HEALTH SAFETY ENGINEERING SERVICES SRL▲ 18 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 3▲ 200 % | ▲ 200 % | 490,6 K RON | |
| 44 | 44.LUMOS MAX SRL▼ 7 | Loc. Huedin, Oraş Huedin, Cluj | 30,0% | 0,0% | 100,4 K RON | |
| 45 | 45.CORNELIUS PRESS S.R.L.▲ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 143,2 K RON | |
| 46 | 46.ALENTO PRESS S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 3— | — | — | 65,8 K RON |
| 47 | 47.FLIGHT 4 ART S.R.L.nou | Sat Răscruci, Comuna Bonţida, Cluj | 3— | — | — | 84,3 K RON |
| 48 | 48.ELECTRO SICOB SRL▼ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 20,0% | 0,0% | -98,8 K RON | |
| 49 | 49.QUALICON SRL▼ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 20,0% | 0,0% | 39,7 K RON | |
| 50 | 50.DENI FASHION SRL▼ 4 | Sat Feleacu, Comuna Feleacu, Cluj | 20,0% | 0,0% | 75,1 K RON | |
| 51 | 51.EVENT CONSULTING SRL▼ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 20,0% | 0,0% | 1,5 mil. RON | |
| 52 | 52.TREND CH SRL▲ 63 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2— | — | 248,8 K RON | |
| 53 | 53.EURO CONTEXT SRL▼ 16 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 64,8 K RON | |
| 54 | 54.SOTAR RO SRL▲ 7 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | -10,3 K RON | |
| 55 | 55.PRO PROT SRL▲ 6 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | -2,2 K RON | |
| 56 | 56.CRIDIPA SRL▼ 10 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 20,0% | 0,0% | -3,3 K RON | |
| 57 | 57.KAI ENTERPRISE SYSTEM SRL▼ 11 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 20,0% | 0,0% | 79,3 K RON | |
| 58 | 58.EXON ENERGY SRL▼ 44 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 2▼ 85,7 % | ▼ 85,7 % | -61,9 K RON | |
| 59 | 59.HLD MARKETING S.R.L.▼ 13 | Municipiul Dej, Cluj | 20,0% | 0,0% | 203,6 K RON | |
| 60 | 60.LUCRINI BEST SRL▼ 14 | Sat Sânnicoara, Comuna Apahida, Cluj | 20,0% | 0,0% | 191,3 K RON | |
| 61 | 61.MOVACCENT S.R.L.▼ 24 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 103,5 K RON | |
| 62 | 62.BLUE STAR TRADING S.R.L.▲ 53 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2— | — | 106 K RON | |
| 63 | 63.ATREIDES LIDER S.R.L.nou | Municipiul Turda, Cluj | 2— | — | — | 61,7 K RON |
| 64 | 64.GROWTH GUIDANCE S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2— | — | — | 35 K RON |
| 65 | 65.ARL PREMIUM DESIGN S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2— | — | — | 5,8 K RON |
| 66 | 66.FANTEZIA SRL▼ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | 130,3 K RON | |
| 67 | 67.DOXA IMPEX SRL▼ 6 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | 249,4 K RON | |
| 68 | 68.REPATUR SERVICE SRL▲ 47 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1— | — | 785 RON | |
| 69 | 69.FI SRL▼ 8 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | 4,2 K RON | |
| 70 | 70.ABSOLUT IMPEX SRL▼ 9 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | 6 K RON | |
| 71 | 71.IMPER EXIM SRL▼ 10 | Municipiul Turda, Cluj | 10,0% | 0,0% | -6,2 K RON | |
| 72 | 72.ROY & RIP CONSULTING SRL▼ 11 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | 84,3 K RON | |
| 73 | 73.AT ICE PRODCOM SRL▼ 12 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | 238,2 K RON | |
| 74 | 74.KNIT MACHINE SERVICE SRL▼ 13 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | 41 K RON | |
| 75 | 75.ARISAN SRL▼ 14 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | 101,6 K RON | |
| 76 | 76.RAM SERVICII SRL▼ 50 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1▼ 83,3 % | ▼ 83,3 % | 556,4 K RON | |
| 77 | 77.NUOVO DECOR SRL▲ 38 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1— | — | -10,5 K RON | |
| 78 | 78.STIVUITOARE SERVIS SRL▼ 17 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | 34 K RON | |
| 79 | 79.GI CONSULTING SRL▼ 18 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | 460,2 K RON | |
| 80 | 80.VAL DECOR SRL▼ 19 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | 8,8 K RON | |
| 81 | 81.BIC CONSULT SRL▼ 20 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | 20,9 K RON | |
| 82 | 82.BLITZ CONSULTING SRL▼ 21 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | -9,9 K RON | |
| 83 | 83.AHM SRL▼ 37 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | 684,5 K RON | |
| 84 | 84.ANTHURIUM KLASS SRL▼ 23 | Municipiul Gherla, Cluj | 10,0% | 0,0% | 71,1 K RON | |
| 85 | 85.MG TOTAL SRL▼ 48 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1▼ 66,7 % | ▼ 66,7 % | 197,9 K RON | |
| 86 | 86.CALICONS SERV SRL▼ 25 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | 5,1 K RON | |
| 87 | 87.CARMAZOL SRL▼ 26 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | 15,1 K RON | |
| 88 | 88.PROTEHCONS SRL▼ 27 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | -14,5 K RON | |
| 89 | 89.SAFETY OLY SRL▼ 28 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | -3,5 K RON | |
| 90 | 90.AGENTIA INFINITY SRL▼ 29 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | 25,8 K RON | |
| 91 | 91.MED SERV SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1— | — | 135,2 K RON | |
| 92 | 92.24 SEVEN 3D SRL▼ 31 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | 169 K RON | |
| 93 | 93.TEAM BOX SRL▼ 32 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 10,0% | 0,0% | 107,4 K RON | |
| 94 | 94.LAURAZ TRADING SRL▼ 33 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | -1,7 K RON | |
| 95 | 95.ALL SUPORT SRL▼ 34 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | 29,1 K RON | |
| 96 | 96.PERTINAX INVEST SRL▼ 35 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | 144,9 K RON | |
| 97 | 97.ASC PROF SRL▼ 36 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | 48,8 K RON | |
| 98 | 98.MANAGEMENT STUDIO SRL▼ 37 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | -27,2 K RON | |
| 99 | 99.API NEWSERV SRL▼ 38 | Municipiul Turda, Cluj | 10,0% | 0,0% | -10,4 K RON | |
| 100 | 100.SCALA ASSISTANCE PAY SRL▼ 39 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,0% | 0,0% | 167,5 K RON |