Top 100 firme — Activități profesionale, Călărași după angajați în 2022
532 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 721. Pragul de intrare în top este 2, iar liderul atinge 236.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Angajați | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.INSTITUTUL NAŢIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE AGRICOLĂ-FUNDULEA= | Loc. Fundulea, Oraş Fundulea, Călăraşi | 236▼ 5,6 % | ▼ 5,6 % | 18 K RON | |
| 2 | 2.KOMORA ENGINEERING SRL= | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 63▲ 34 % | ▲ 34 % | 3,4 mil. RON | |
| 3 | 3.FAVORIT SRL= | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 30▼ 25 % | ▼ 25 % | 24,2 K RON | |
| 4 | 4.WEADVERTISE FOR YOU SRL▲ 1 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 18▲ 12,5 % | ▲ 12,5 % | 450,2 K RON | |
| 5 | 5.KOMORA SRL▲ 1 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 16▲ 6,7 % | ▲ 6,7 % | 43,7 K RON | |
| 6 | 6.VEST INSTAL S.R.L.= | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 16▲ 6,7 % | ▲ 6,7 % | 1,5 mil. RON | |
| 7 | 7.TRANSDANUBE TRADING SRL▲ 1 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 12▼ 7,7 % | ▼ 7,7 % | -710,3 K RON | |
| 8 | 8.ALISA FARM MANAGEMENT SRL▲ 2 | Sat Borcea, Comuna Borcea, Călăraşi | 100,0% | 0,0% | 375,4 K RON | |
| 9 | 9.AGROAUTOTEST SRL▲ 2 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 10▲ 11,1 % | ▲ 11,1 % | 530,1 K RON | |
| 10 | 10.GEOGIS PROIECT SRL▲ 2 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 80,0% | 0,0% | 341,3 K RON | |
| 11 | 11.ANMAR CONTEXPERT SRL▼ 2 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 8▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 1,6 mil. RON | |
| 12 | 12.4 DREAMS SRL▲ 6 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 7▲ 40 % | ▲ 40 % | 91,5 K RON | |
| 13 | 13.SANDRA COM SRL= | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 6▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | -145,2 K RON | |
| 14 | 14.EVRIKA SRL▲ 1 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 60,0% | 0,0% | 910 RON | |
| 15 | 15.CATANĂ MARKET COM SRL▲ 3 | Sat Ulmeni, Comuna Ulmeni, Călăraşi | 6▲ 20 % | ▲ 20 % | 145,5 K RON | |
| 16 | 16.GABRIEL EVENTS SRLnou | Sat Plătăreşti, Comuna Plătăreşti, Călăraşi | 6— | — | 136,4 K RON | |
| 17 | 17.VALTOP EXPERT SRL▲ 1 | Sat Dor Mărunt, Comuna Dor Mărunt, Călăraşi | 6▲ 20 % | ▲ 20 % | 133,9 K RON | |
| 18 | 18.DELTA RESEARCH S.R.L.= | Sat Dragoş Vodă, Comuna Dragoş Vodă, Călăraşi | 6▲ 20 % | ▲ 20 % | 4,8 mil. RON | |
| 19 | 19.INVEST GAMA CONSULTING S.R.L.▲ 9 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 6▲ 50 % | ▲ 50 % | 197,5 K RON | |
| 20 | 20.CERTCONT SRL▼ 2 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 50,0% | 0,0% | 289,5 K RON | |
| 21 | 21.AN CONTAB SRL▼ 3 | Loc. Fundulea, Oraş Fundulea, Călăraşi | 50,0% | 0,0% | 380,1 K RON | |
| 22 | 22.TOPO INVEST CONS SRL▼ 4 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 50,0% | 0,0% | 9,3 K RON | |
| 23 | 23.PACCIOLI CONT SRL▼ 5 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 50,0% | 0,0% | -174,4 K RON | |
| 24 | 24.ELA AID CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 50,0% | 0,0% | 88,3 K RON | |
| 25 | 25.SES SOCIAL ARCHITECTS S.R.L.▲ 18 | Sat Constantin Brâncoveanu, Comuna Dragalina, Călăraşi | 5▲ 66,7 % | ▲ 66,7 % | -252 RON | |
| 26 | 26.GENERAL CONCEPT SRL▲ 2 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 40,0% | 0,0% | 5,6 K RON | |
| 27 | 27.COMOPREST SRL▲ 1 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 40,0% | 0,0% | 18,6 K RON | |
| 28 | 28.TOPOLT SRL= | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 40,0% | 0,0% | -59 K RON | |
| 29 | 29.VET PLUS SRL▲ 14 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | -121,5 K RON | |
| 30 | 30.EURO CONSULT 07 SRL▼ 2 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 40,0% | 0,0% | 409,2 K RON | |
| 31 | 31.CLEAN SRL▼ 13 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 4▼ 20 % | ▼ 20 % | 260,8 K RON | |
| 32 | 32.KADAL SRL▼ 17 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 4▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 2,6 K RON | |
| 33 | 33.SUMMA CONT SRL▼ 5 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 40,0% | 0,0% | 135,7 K RON | |
| 34 | 34.WELDCONS SRL▼ 6 | Sat Pădurişu, Comuna Frumuşani, Călăraşi | 40,0% | 0,0% | 141,1 K RON | |
| 35 | 35.MAPCAD SRL▼ 7 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 40,0% | 0,0% | 132,3 K RON | |
| 36 | 36.PROD VET SRL▲ 30 | Sat Dragoş Vodă, Comuna Dragoş Vodă, Călăraşi | 4▲ 100 % | ▲ 100 % | 526,5 K RON | |
| 37 | 37.PHOENIX URBAN CONCEPT SRL▼ 9 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 40,0% | 0,0% | 5,6 K RON | |
| 38 | 38.ZENIT SRL▼ 10 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 40,0% | 0,0% | 539,8 K RON | |
| 39 | 39.PROLIFE VET SRL▼ 26 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 4▼ 42,9 % | ▼ 42,9 % | 66,7 K RON | |
| 40 | 40.STINGLINE PROTECT SRL▼ 12 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 40,0% | 0,0% | 192,5 K RON | |
| 41 | 41.GLOBAL TECH SERVICES SRL▼ 13 | Sat Săpunari, Comuna Lehliu, Călăraşi | 40,0% | 0,0% | 1,2 mil. RON | |
| 42 | 42.EVICONTA NELIA SRL▲ 1 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 6 K RON | |
| 43 | 43.PROEX INSTAL CONSULTING SRL= | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 1,8 mil. RON | |
| 44 | 44.JUST FIREXT CONSULTING S.R.L.▼ 26 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 4▼ 20 % | ▼ 20 % | 399,1 K RON | |
| 45 | 45.RISTEA AUTOTEST S.R.L.▼ 2 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 68,7 K RON | |
| 46 | 46.I.C.IORDACHE SRL▲ 20 | Sat Jegălia, Comuna Jegălia, Călăraşi | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 101,9 K RON | |
| 47 | 47.ROMEXPERT SRL▼ 4 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 30,0% | 0,0% | 38,1 K RON | |
| 48 | 48.LONER SRL▼ 5 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 30,0% | 0,0% | -36,3 K RON | |
| 49 | 49.ALFA SI OMEGA PREST SRL▼ 6 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 30,0% | 0,0% | -57,4 K RON | |
| 50 | 50.PROVITCOM SRL▼ 7 | Comuna Gradiştea, Călăraşi | 30,0% | 0,0% | 12,6 K RON | |
| 51 | 51.INDICAD SRL▲ 15 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 63 K RON | |
| 52 | 52.ELCON INTER SRL▼ 24 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | 142,7 K RON | |
| 53 | 53.ROMSVTI SRL▼ 10 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 30,0% | 0,0% | 140,2 K RON | |
| 54 | 54.MISTER DD CONSULTING SRL▼ 26 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | 81,3 K RON | |
| 55 | 55.SMVET SERV SRL▲ 11 | Sat Cuza Vodă, Comuna Cuza Vodă, Călăraşi | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 132,5 K RON | |
| 56 | 56.PROFIRE VET SRL▲ 10 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 287,2 K RON | |
| 57 | 57.RALEX PROIECT CONSTRUCT SRL▲ 9 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 1,1 mil. RON | |
| 58 | 58.DEM ADVICE SRL▼ 15 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 30,0% | 0,0% | 84,6 K RON | |
| 59 | 59.NOFIRE GRUP SERV SRL▼ 16 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 30,0% | 0,0% | 124,8 K RON | |
| 60 | 60.VIDAS VETLIFE SRL▲ 6 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 32,4 K RON | |
| 61 | 61.ROGER GRAPHIC DESIGN SRLnou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 3— | — | 144,7 K RON | |
| 62 | 62.TOPCAD LAND SRL▼ 19 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 30,0% | 0,0% | 34,8 K RON | |
| 63 | 63.ACCOUNTING & CONSULTING CONCEPT SRL▲ 3 | Loc. Budeşti, Oraş Budeşti, Călăraşi | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 125,7 K RON | |
| 64 | 64.MSKONCEPT ARHISTUDIO SRL▼ 21 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 30,0% | 0,0% | 172,6 K RON | |
| 65 | 65.MARU VET S.R.L.▲ 1 | Sat Modelu, Comuna Modelu, Călăraşi | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 311,8 K RON | |
| 66 | 66.AUTO LEVI RLK S.R.L.▼ 23 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 30,0% | 0,0% | 101,3 K RON | |
| 67 | 67.IONIŢĂ GROUP VET S.R.L.nou | Sat Vărăşti, Comuna Dorobanţu, Călăraşi | 3— | — | 236,2 K RON | |
| 68 | 68.BELLA MOB & COM S.R.L.▼ 25 | Sat Alexandru Odobescu, Comuna Alexandru Odobescu, Călăraşi | 30,0% | 0,0% | -188,6 K RON | |
| 69 | 69.FIDMART DEZVOLTARE RURALA S.R.L.▼ 26 | Sat Plevna, Comuna Lupşanu, Călăraşi | 30,0% | 0,0% | 74,1 K RON | |
| 70 | 70.ARHITECT STUDIO PLUS S.R.L.nou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 3— | — | — | 164,8 K RON |
| 71 | 71.PROIECT CONSTRUCT SRL▼ 5 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 20,0% | 0,0% | -45,2 K RON | |
| 72 | 72.BLEBEA VET S.R.L.▼ 6 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 20,0% | 0,0% | -8,2 K RON | |
| 73 | 73.INFOCONT SRL▼ 7 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 20,0% | 0,0% | 75 K RON | |
| 74 | 74.CABINET MEDICAL VETERINAR SRL▲ 41 | Sat Vâlcelele, Comuna Vâlcelele, Călăraşi | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 90,6 K RON | |
| 75 | 75.SORIFARM VET SRL▲ 40 | Sat Chiselet, Comuna Chiselet, Călăraşi | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 76 K RON | |
| 76 | 76.PRO INVEST SRL▼ 10 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 20,0% | 0,0% | 9,7 K RON | |
| 77 | 77.CONT INFO MP SRL▼ 11 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 20,0% | 0,0% | 174 K RON | |
| 78 | 78.GEOPROIECT SRL▼ 12 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 20,0% | 0,0% | 82 K RON | |
| 79 | 79.CONIO-BAUWESEN SRL▲ 36 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 53,4 K RON | |
| 80 | 80.AGENTCONT SRL▲ 35 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 29,2 K RON | |
| 81 | 81.SUMMA CONSULTING SRL▼ 38 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 336,1 K RON | |
| 82 | 82.VENDOR SRL▼ 16 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 20,0% | 0,0% | 219,4 K RON | |
| 83 | 83.CONTAB CONSULT SRL▼ 40 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 226,9 K RON | |
| 84 | 84.EXPERT COMPLEX SRL▼ 18 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 20,0% | 0,0% | 118,1 K RON | |
| 85 | 85.MIG IRP SRL▼ 19 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 20,0% | 0,0% | 281,9 K RON | |
| 86 | 86.DOMUS DESIGN SRL▲ 29 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 82,7 K RON | |
| 87 | 87.ARŞIVET SRL▲ 28 | Sat Călăraşii Vechi, Comuna Cuza Vodă, Călăraşi | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 201,5 K RON | |
| 88 | 88.IQS PROIECT SRL▼ 22 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 20,0% | 0,0% | 498,8 K RON | |
| 89 | 89.MIKA EVALUATOR SRL▼ 23 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 20,0% | 0,0% | 173,7 K RON | |
| 90 | 90.CONT EXPERT SRL▼ 24 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 20,0% | 0,0% | 60,5 K RON | |
| 91 | 91.MARIPREST RESUM SRL▼ 25 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 20,0% | 0,0% | 63,3 K RON | |
| 92 | 92.LIME STUDIO SRL▲ 23 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 19,8 K RON | |
| 93 | 93.PROIECT RO INVEST CAPITAL S.R.L.▼ 27 | Loc. Lehliu-Gară, Oraş Lehliu Gară, Călăraşi | 20,0% | 0,0% | 437,5 K RON | |
| 94 | 94.TRUSA SHOP SRL▼ 28 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 20,0% | 0,0% | 193,8 K RON | |
| 95 | 95.ADEMAR SERVICE SOLUTIONS SRL▼ 29 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 20,0% | 0,0% | 1,5 K RON | |
| 96 | 96.PAMIR CONTABILITATE SRL▲ 19 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 151,2 K RON | |
| 97 | 97.NEDEXPERT BUSINESS FINANCE SRL▼ 54 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 101,8 K RON | |
| 98 | 98.TOP TEN CONSULT SRL▼ 55 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 182,7 K RON | |
| 99 | 99.SALVAVET AP SRLnou | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 2— | — | 76,3 K RON | |
| 100 | 100.BLUE FARM VET SRL▼ 34 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 20,0% | 0,0% | 25,4 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Călărași
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
52 firme · 83,1 mil. RON
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
71 firme · 82,2 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
61 firme · 31,8 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
88 firme · 24,9 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
52 firme · 17,9 mil. RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
5 firme · 17,9 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
26 firme · 9,7 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
22 firme · 7,7 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
41 firme · 7,5 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
24 firme · 5,7 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
31 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
12 firme · 1,6 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
12 firme · 1,6 mil. RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
7 firme · 1,5 mil. RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
4 firme · 899,1 K RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
6 firme · 840,6 K RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
3 firme · 791,4 K RON
CAEN 6910
Activități juridice
1 firme · 136,9 K RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
1 firme · 89,5 K RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
1 firme · 76,2 K RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
1 firme · 4,4 K RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
1 firme · 0 RON
CAEN 7211
Cercetare- dezvoltare în biotehnologie
1 firme · 0 RON