Top 100 firme — Învățământ, Bacău după angajați în 2020
163 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 354. Pragul de intrare în top este 0, iar liderul atinge 26.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Angajați | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.LIV-COMAL SRL▲ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 26▼ 7,1 % | ▼ 7,1 % | 439,7 K RON | |
| 2 | 2.ŞCOALA DE ŞOFERI ZEBRA S.R.L.▲ 1 | Municipiul Oneşti, Bacău | 160,0% | 0,0% | 81,3 K RON | |
| 3 | 3.LIVPROD SRL▲ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 11▼ 26,7 % | ▼ 26,7 % | 14,5 K RON | |
| 4 | 4.FELALEX SRL▲ 9 | Municipiul Bacău, Bacău | 11▲ 37,5 % | ▲ 37,5 % | 23,1 K RON | |
| 5 | 5.COSNIST SRL▲ 86 | Sat Prohozeşti, Comuna Poduri, Bacău | 9— | — | -5,4 K RON | |
| 6 | 6.ANCAUTORIZARE SRL▲ 7 | Municipiul Bacău, Bacău | 9▲ 12,5 % | ▲ 12,5 % | 15,7 K RON | |
| 7 | 7.ADERENT SRL▲ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 8▼ 11,1 % | ▼ 11,1 % | -101,8 K RON | |
| 8 | 8.AUTOSERA SRL▲ 5 | Municipiul Oneşti, Bacău | 80,0% | 0,0% | 879 RON | |
| 9 | 9.DIADRIVE SRL= | Municipiul Bacău, Bacău | 8▼ 11,1 % | ▼ 11,1 % | -18,1 K RON | |
| 10 | 10.LUCAIL AUTO SRL▼ 1 | Municipiul Moineşti, Bacău | 8▼ 11,1 % | ▼ 11,1 % | 48,6 K RON | |
| 11 | 11.EXPERT AKTIV GROUP SRL▼ 2 | Municipiul Oneşti, Bacău | 7▼ 22,2 % | ▼ 22,2 % | -24,2 K RON | |
| 12 | 12.IMBOLD TRANS SRL▼ 5 | Loc. Dărmăneşti, Oraş Dărmăneşti, Bacău | 7▼ 30 % | ▼ 30 % | 111,5 K RON | |
| 13 | 13.AUTO CARLA SRL▲ 8 | Municipiul Bacău, Bacău | 7▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 44,5 K RON | |
| 14 | 14.MARDARE AUTO-TEST SRL▲ 7 | Municipiul Moineşti, Bacău | 7▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | -60,7 K RON | |
| 15 | 15.CENTRUL EDUCAŢIONAL IBSEN S.R.L.▲ 3 | Municipiul Moineşti, Bacău | 70,0% | 0,0% | 8,2 K RON | |
| 16 | 16.AVRAM PREST SRL▲ 2 | Municipiul Moineşti, Bacău | 6▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | -18,9 K RON | |
| 17 | 17.OREO GRUP SRL▲ 17 | Municipiul Bacău, Bacău | 6▲ 50 % | ▲ 50 % | 10,4 K RON | |
| 18 | 18.EDU ZECE PLUS SRL= | Municipiul Oneşti, Bacău | 6▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | 300,3 K RON | |
| 19 | 19.PROVOIAJ SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 6— | — | 96,5 K RON | |
| 20 | 20.CĂSUŢA MAGICĂ S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 6▲ 100 % | ▲ 100 % | 92,9 K RON | |
| 21 | 21.EL-ROXPAN SRL▲ 7 | Municipiul Moineşti, Bacău | 50,0% | 0,0% | -48,1 K RON | |
| 22 | 22.FORM CONSULT SRL▲ 6 | Sat Letea Veche, Comuna Letea Veche, Bacău | 50,0% | 0,0% | 101,4 K RON | |
| 23 | 23.LIA STAR SRL▲ 11 | Municipiul Oneşti, Bacău | 5▲ 25 % | ▲ 25 % | 31 K RON | |
| 24 | 24.JANRAD SRL▲ 4 | Municipiul Oneşti, Bacău | 50,0% | 0,0% | 81,9 K RON | |
| 25 | 25.PROVOIAJ AUTO SRL▼ 20 | Municipiul Bacău, Bacău | 5▼ 54,6 % | ▼ 54,6 % | -54,2 K RON | |
| 26 | 26.PLUS HAPPY EDU SRL▼ 5 | Municipiul Bacău, Bacău | 5▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 52 K RON | |
| 27 | 27.LIA 1 CL SRL▼ 6 | Municipiul Oneşti, Bacău | 5▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | -48,5 K RON | |
| 28 | 28.TEOSEB AUTOTRANS SRL▲ 6 | Loc. Târgu Ocna, Oraş Târgu Ocna, Bacău | 5▲ 25 % | ▲ 25 % | 8,5 K RON | |
| 29 | 29.ALEXRAL CONSULT SRL▼ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 4▼ 20 % | ▼ 20 % | 706,5 K RON | |
| 30 | 30.SMART DRIVING SRL▼ 23 | Municipiul Bacău, Bacău | 4▼ 60 % | ▼ 60 % | -1,5 K RON | |
| 31 | 31.MIRTIS SRL▼ 18 | Municipiul Bacău, Bacău | 4▼ 50 % | ▼ 50 % | 30,2 K RON | |
| 32 | 32.LECTOFORM CONSULTING SRL▼ 11 | Municipiul Bacău, Bacău | 4▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 125,8 K RON | |
| 33 | 33.ACSIDRIVE SRL▲ 58 | Municipiul Bacău, Bacău | 4— | — | 56,1 K RON | |
| 34 | 34.AUTO FAB 54 SRL▲ 7 | Loc. Târgu Ocna, Oraş Târgu Ocna, Bacău | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | -6,2 K RON | |
| 35 | 35.A&A ART NAILS S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 4▼ 20 % | ▼ 20 % | 9,7 K RON | |
| 36 | 36.TECRO TRANS S.R.L.▼ 23 | Sat Hemeiuş, Comuna Hemeiuş, Bacău | 4▼ 50 % | ▼ 50 % | 29 K RON | |
| 37 | 37.GLOBAL DISTRADE S.R.L.▲ 10 | Municipiul Bacău, Bacău | 4▲ 100 % | ▲ 100 % | 37,7 K RON | |
| 38 | 38.MAR-TRANS-GRUP SRL▲ 9 | Municipiul Bacău, Bacău | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 6,7 K RON | |
| 39 | 39.EVOLUTIV CONSULTANTS NETWORK SRL▼ 5 | Municipiul Bacău, Bacău | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | 7,7 K RON | |
| 40 | 40.IMBOLD AUTO SRL▲ 1 | Loc. Dărmăneşti, Oraş Dărmăneşti, Bacău | 30,0% | 0,0% | 220,3 K RON | |
| 41 | 41.GRĂDINIŢA CĂSUŢA VERDE SRL▼ 7 | Municipiul Moineşti, Bacău | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | 56,7 K RON | |
| 42 | 42.ADA NAILS SRL▼ 1 | Municipiul Oneşti, Bacău | 30,0% | 0,0% | 36,5 K RON | |
| 43 | 43.IMBOLD C.P.P.T.R. SRL▼ 2 | Loc. Dărmăneşti, Oraş Dărmăneşti, Bacău | 30,0% | 0,0% | 183,1 K RON | |
| 44 | 44.IMBOLD SCHOOL SRL▼ 10 | Loc. Dărmăneşti, Oraş Dărmăneşti, Bacău | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | 128,7 K RON | |
| 45 | 45.DEVMIND S.R.L.▲ 22 | Municipiul Bacău, Bacău | 3▲ 200 % | ▲ 200 % | 288,3 K RON | |
| 46 | 46.START LIVING S.R.L.▲ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 25,5 K RON | |
| 47 | 47.INOVEXPERT EDU S.R.L.= | Municipiul Bacău, Bacău | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 55,2 K RON | |
| 48 | 48.NOVATIS GROUP S.R.L.▲ 19 | Municipiul Bacău, Bacău | 3▲ 200 % | ▲ 200 % | 10,8 K RON | |
| 49 | 49.ROMEXPRES SRL▼ 8 | Sat Racova, Comuna Racova, Bacău | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 108,1 K RON | |
| 50 | 50.INFOPROB SRL▼ 22 | Municipiul Bacău, Bacău | 2▼ 60 % | ▼ 60 % | 166,8 K RON | |
| 51 | 51.DAVNIC AUTO SRL▼ 4 | Municipiul Bacău, Bacău | 20,0% | 0,0% | -225 RON | |
| 52 | 52.SILOGISME SRL▼ 5 | Municipiul Moineşti, Bacău | 20,0% | 0,0% | 67,1 K RON | |
| 53 | 53.DRIVER DAY SRL▼ 6 | Loc. Târgu Ocna, Oraş Târgu Ocna, Bacău | 20,0% | 0,0% | 38,7 K RON | |
| 54 | 54.ASK SMART ABC SRL▼ 7 | Municipiul Bacău, Bacău | 20,0% | 0,0% | -14,6 K RON | |
| 55 | 55.MARIMEI 2014 SRL▼ 8 | Municipiul Bacău, Bacău | 20,0% | 0,0% | 4,5 K RON | |
| 56 | 56.AUTO BIMBO SRL▼ 9 | Municipiul Bacău, Bacău | 20,0% | 0,0% | 58,3 K RON | |
| 57 | 57.LIFE QUALITY HUB SRL▼ 10 | Municipiul Bacău, Bacău | 20,0% | 0,0% | 1,6 K RON | |
| 58 | 58.AUTOREGAL ABCDE S.R.L.▼ 11 | Municipiul Bacău, Bacău | 20,0% | 0,0% | 41,3 K RON | |
| 59 | 59.EDUTECA ATELIER S.R.L.▲ 8 | Sat Hemeiuş, Comuna Hemeiuş, Bacău | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | -8,6 K RON | |
| 60 | 60.TECRO AUTO ABC S.R.L.▲ 31 | Sat Hemeiuş, Comuna Hemeiuş, Bacău | 2— | — | -14,6 K RON | |
| 61 | 61.BUSY BEES CLUB S.R.L.▼ 14 | Municipiul Bacău, Bacău | 20,0% | 0,0% | 2,1 K RON | |
| 62 | 62.MENTOR CONECT S.R.L.▼ 15 | Sat Lilieci, Comuna Hemeiuş, Bacău | 20,0% | 0,0% | -81 K RON | |
| 63 | 63.BE SMART GENERATION S.R.L.▲ 4 | Municipiul Oneşti, Bacău | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 38,8 K RON | |
| 64 | 64.DANISAM CHILD S.R.L.▼ 17 | Municipiul Oneşti, Bacău | 20,0% | 0,0% | 1,5 K RON | |
| 65 | 65.EURO DRIVE GROUP S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 2— | — | — | -20,2 K RON |
| 66 | 66.ROVASGRUP S.R.L.nou | Sat Răcăciuni, Comuna Răcăciuni, Bacău | 2— | — | — | 33,3 K RON |
| 67 | 67.TECRO COMPANY SRL▼ 46 | Sat Valea Seacă, Comuna Valea Seacă, Bacău | 2▼ 66,7 % | ▼ 66,7 % | -1,4 K RON | |
| 68 | 68.VAM COM SRL▼ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 10,0% | 0,0% | 4 K RON | |
| 69 | 69.GEMA GENERAL MANAGEMENT SRL▼ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 10,0% | 0,0% | -57,3 K RON | |
| 70 | 70.RENCARTRIP SRL▼ 3 | Municipiul Oneşti, Bacău | 10,0% | 0,0% | -2,1 K RON | |
| 71 | 71.EVICOR SRL▼ 4 | Municipiul Oneşti, Bacău | 10,0% | 0,0% | -23,6 K RON | |
| 72 | 72.EURO DRIVE SRL▼ 51 | Municipiul Bacău, Bacău | 1▼ 83,3 % | ▼ 83,3 % | -15,1 K RON | |
| 73 | 73.STANDARD CONSULTING SRL▼ 6 | Municipiul Oneşti, Bacău | 10,0% | 0,0% | -46,5 K RON | |
| 74 | 74.PROCIV FORM SRL▼ 7 | Municipiul Bacău, Bacău | 10,0% | 0,0% | 608,7 K RON | |
| 75 | 75.STANDARD MANAGEMENT GROUP SRL▼ 28 | Municipiul Oneşti, Bacău | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | 58,9 K RON | |
| 76 | 76.TOTAL ENGLISH SRL▼ 9 | Municipiul Bacău, Bacău | 10,0% | 0,0% | 18,1 K RON | |
| 77 | 77.AUTOREGAL CATEGORIA B SRL▼ 10 | Municipiul Bacău, Bacău | 10,0% | 0,0% | 4,2 K RON | |
| 78 | 78.ENGLISH SCHOOL GROUP SRL▼ 31 | Municipiul Bacău, Bacău | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | 50,3 K RON | |
| 79 | 79.DDD TEAM-SPORT S.R.L.▼ 32 | Municipiul Bacău, Bacău | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | -12,3 K RON | |
| 80 | 80.TOTAL-MAT CONSULTING SRL▼ 13 | Municipiul Oneşti, Bacău | 10,0% | 0,0% | 148,9 K RON | |
| 81 | 81.CONDREA TESL SRL▼ 14 | Municipiul Bacău, Bacău | 10,0% | 0,0% | 1,5 K RON | |
| 82 | 82.CEATA MICILOR ARTIŞTI SRL▲ 9 | Sat Răcăciuni, Comuna Răcăciuni, Bacău | 1— | — | 8,4 K RON | |
| 83 | 83.TC CONCEPT SOLUTIONS SRL▲ 8 | Municipiul Bacău, Bacău | 1— | — | -14,8 K RON | |
| 84 | 84.MIND EVOLUTION CENTER SRL▲ 7 | Municipiul Bacău, Bacău | 1— | — | 25,2 K RON | |
| 85 | 85.JOIE DE VIVRE DANCE SRL▼ 38 | Municipiul Bacău, Bacău | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | -37,4 K RON | |
| 86 | 86.INOVEXPERT SRL▼ 45 | Sat Lilieci, Comuna Hemeiuş, Bacău | 1▼ 66,7 % | ▼ 66,7 % | 460,8 K RON | |
| 87 | 87.SMART BUSINESS LESSONS S.R.L.▼ 20 | Sat Orbeni, Comuna Orbeni, Bacău | 10,0% | 0,0% | 1,4 K RON | |
| 88 | 88.IPSOLVO 3000 S.R.L.▲ 3 | Municipiul Bacău, Bacău | 1— | — | 403,2 K RON | |
| 89 | 89.TS INSPIRING S.R.L.▼ 22 | Municipiul Bacău, Bacău | 10,0% | 0,0% | 58 K RON | |
| 90 | 90.RODANI DRIVE S.R.L.▼ 23 | Municipiul Bacău, Bacău | 10,0% | 0,0% | 52,7 K RON | |
| 91 | 91.CONNECT DRIVE 68 S.R.L.▼ 24 | Municipiul Bacău, Bacău | 10,0% | 0,0% | -23,8 K RON | |
| 92 | 92.IN ACTION OUTDOOR S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 1— | — | — | -7,8 K RON |
| 93 | 93.FORMAV EXPERT S.R.L.nou | Sat Letea Veche, Comuna Letea Veche, Bacău | 1— | — | — | 16,5 K RON |
| 94 | 94.ADVANSITY CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Oneşti, Bacău | 1— | — | — | 1,3 K RON |
| 95 | 95.SIRA BROKERS CONSULT SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 10,0% | 0,0% | 2,9 K RON | |
| 96 | 96.PHILA SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 0— | — | -1,5 K RON | |
| 97 | 97.MOTO TRANSPORT SERVICE SRL▼ 6 | Municipiul Oneşti, Bacău | 0— | — | -6,3 K RON | |
| 98 | 98.DAVNIC IMPEX SRL▼ 31 | Municipiul Bacău, Bacău | 0▼ 100 % | ▼ 100 % | -9,7 K RON | |
| 99 | 99.REPERE SRLnou | Loc. Buhuşi, Oraş Buhuşi, Bacău | 0— | — | 67 RON | |
| 100 | 100.CINNAMON SRL▼ 9 | Municipiul Moineşti, Bacău | 0— | — | 0 RON |
Codurile CAEN din învățământ — Bacău
CAEN 8559
Alte forme de învățământ n.c.a.
137 firme · 31,6 mil. RON
CAEN 8553
Școli de conducere (pilotaj)
56 firme · 16,4 mil. RON
CAEN 8552
Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
16 firme · 1,7 mil. RON
CAEN 8510
Învățământ preșcolar
5 firme · 1,7 mil. RON
CAEN 8551
Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
10 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 8532
Învățământ secundar, tehnic sau profesional
3 firme · 631,9 K RON
CAEN 8560
Activități de servicii suport pentru învățământ
4 firme · 606,6 K RON
CAEN 8569
Activități de servicii suport pentru învățământ
1 firme · 303 K RON
CAEN 8541
Învățământ superior non- universitar
1 firme · 219,3 K RON
CAEN 8542
Învățământ superior universitar
1 firme · 22,1 K RON