Top 100 firme — Învățământ, Bacău după angajați în 2017
143 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 443. Pragul de intrare în top este 0, iar liderul atinge 81.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Angajați | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.MIHOC SRL= | Municipiul Oneşti, Bacău | 81▲ 9,5 % | ▲ 9,5 % | 297,8 K RON | |
| 2 | 2.MUV SRL= | Municipiul Bacău, Bacău | 31▲ 14,8 % | ▲ 14,8 % | 11,1 K RON | |
| 3 | 3.LIV-COMAL SRL= | Municipiul Bacău, Bacău | 25▲ 4,2 % | ▲ 4,2 % | 1,7 K RON | |
| 4 | 4.TECRO COMPANY SRL= | Sat Valea Seacă, Comuna Valea Seacă, Bacău | 13▼ 7,1 % | ▼ 7,1 % | 169,3 K RON | |
| 5 | 5.QWARIE EMEA SRL▲ 24 | Municipiul Bacău, Bacău | 13▲ 333,3 % | ▲ 333,3 % | 113,6 K RON | |
| 6 | 6.EXPERT AKTIV GROUP SRL▼ 1 | Municipiul Oneşti, Bacău | 11▲ 10 % | ▲ 10 % | 376,6 K RON | |
| 7 | 7.LECTOFORM CONSULTING SRL▲ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 11▲ 22,2 % | ▲ 22,2 % | 857,8 K RON | |
| 8 | 8.PROVOIAJ AUTO SRL▲ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 11▲ 37,5 % | ▲ 37,5 % | 42,3 K RON | |
| 9 | 9.ŞCOALA DE ŞOFERI ZEBRA S.R.L.▼ 4 | Municipiul Oneşti, Bacău | 100,0% | 0,0% | -31,1 K RON | |
| 10 | 10.FELALEX SRL▲ 3 | Municipiul Bacău, Bacău | 10▲ 42,9 % | ▲ 42,9 % | -67,4 K RON | |
| 11 | 11.SMART DRIVING SRL▼ 3 | Municipiul Bacău, Bacău | 10▲ 11,1 % | ▲ 11,1 % | -37,9 K RON | |
| 12 | 12.MIRTIS SRL▲ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 9▲ 28,6 % | ▲ 28,6 % | -14,7 K RON | |
| 13 | 13.AUTOREGAL CATEGORIA B SRL= | Municipiul Bacău, Bacău | 9▲ 28,6 % | ▲ 28,6 % | 15,8 K RON | |
| 14 | 14.LIVPROD SRL▼ 4 | Municipiul Bacău, Bacău | 80,0% | 0,0% | -20,7 K RON | |
| 15 | 15.AUTOSERA SRL▲ 7 | Municipiul Oneşti, Bacău | 8▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 1,3 K RON | |
| 16 | 16.DIADRIVE SRL▼ 3 | Municipiul Bacău, Bacău | 8▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | -9,9 K RON | |
| 17 | 17.AUTO DUNAVA SRL▼ 4 | Municipiul Bacău, Bacău | 8▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | -40,5 K RON | |
| 18 | 18.ANCAUTORIZARE SRL▼ 13 | Municipiul Bacău, Bacău | 8▼ 20 % | ▼ 20 % | 19,1 K RON | |
| 19 | 19.PROCIV FORM SRL▼ 6 | Municipiul Bacău, Bacău | 70,0% | 0,0% | 2,1 K RON | |
| 20 | 20.IMBOLD TRANS SRL▼ 10 | Loc. Dărmăneşti, Oraş Dărmăneşti, Bacău | 7▼ 12,5 % | ▼ 12,5 % | -42,3 K RON | |
| 21 | 21.ADERENT SRL▲ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 6▲ 20 % | ▲ 20 % | 46,4 K RON | |
| 22 | 22.ALEXRAL CONSULT SRL▼ 9 | Municipiul Bacău, Bacău | 6▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | 613,7 K RON | |
| 23 | 23.LIA STAR SRL▼ 10 | Municipiul Oneşti, Bacău | 6▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | -35,6 K RON | |
| 24 | 24.LUCAIL AUTO SRL▼ 1 | Municipiul Moineşti, Bacău | 6▲ 20 % | ▲ 20 % | 28,3 K RON | |
| 25 | 25.MARDARE AUTO-TEST SRL▼ 12 | Municipiul Moineşti, Bacău | 6▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | -63,4 K RON | |
| 26 | 26.EDU ZECE PLUS SRL▲ 3 | Municipiul Oneşti, Bacău | 6▲ 100 % | ▲ 100 % | 486,5 K RON | |
| 27 | 27.GRIDAS GRUP SRL▲ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 5▲ 66,7 % | ▲ 66,7 % | 821 RON | |
| 28 | 28.AUTO CARLA SRL▼ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 5▲ 25 % | ▲ 25 % | -86,3 K RON | |
| 29 | 29.EL-ROXPAN SRL▲ 12 | Municipiul Moineşti, Bacău | 4▲ 100 % | ▲ 100 % | -62,4 K RON | |
| 30 | 30.AVRAM PREST SRL▼ 1 | Municipiul Moineşti, Bacău | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 75,9 K RON | |
| 31 | 31.CENTRUL EDUCAŢIONAL IBSEN S.R.L.▲ 10 | Municipiul Moineşti, Bacău | 4▲ 100 % | ▲ 100 % | 171,1 K RON | |
| 32 | 32.DDD TEAM-SPORT S.R.L.▼ 6 | Municipiul Bacău, Bacău | 40,0% | 0,0% | 23,4 K RON | |
| 33 | 33.PERMIS EXPERT SRL▼ 4 | Municipiul Bacău, Bacău | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | -96,4 K RON | |
| 34 | 34.IMBOLD SCHOOL SRL▲ 7 | Loc. Dărmăneşti, Oraş Dărmăneşti, Bacău | 4▲ 100 % | ▲ 100 % | 85,5 K RON | |
| 35 | 35.A&A ART NAILS S.R.L.▲ 6 | Municipiul Bacău, Bacău | 4▲ 100 % | ▲ 100 % | 56,1 K RON | |
| 36 | 36.EVOLUTIV CONSULTANTS NETWORK SRL▼ 7 | Municipiul Bacău, Bacău | 30,0% | 0,0% | 16,4 K RON | |
| 37 | 37.IMBOLD AUTO SRL▲ 4 | Loc. Dărmăneşti, Oraş Dărmăneşti, Bacău | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 128,7 K RON | |
| 38 | 38.PLUS HAPPY EDU SRL▼ 9 | Municipiul Bacău, Bacău | 30,0% | 0,0% | 11,1 K RON | |
| 39 | 39.AUTO FAB 54 SRL▼ 10 | Loc. Târgu Ocna, Oraş Târgu Ocna, Bacău | 30,0% | 0,0% | -11,8 K RON | |
| 40 | 40.IMBOLD C.P.P.T.R. SRL▲ 16 | Loc. Dărmăneşti, Oraş Dărmăneşti, Bacău | 3▲ 200 % | ▲ 200 % | 161,9 K RON | |
| 41 | 41.ROMEXPRES SRL▼ 12 | Sat Racova, Comuna Racova, Bacău | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 14,5 K RON | |
| 42 | 42.VAM COM SRL▼ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 20,0% | 0,0% | 2,2 K RON | |
| 43 | 43.GEMA GENERAL MANAGEMENT SRL▲ 13 | Municipiul Bacău, Bacău | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 314,4 K RON | |
| 44 | 44.EVICOR SRL▼ 3 | Municipiul Oneşti, Bacău | 20,0% | 0,0% | -15,7 K RON | |
| 45 | 45.STANDARD MANAGEMENT GROUP SRL▼ 4 | Municipiul Oneşti, Bacău | 20,0% | 0,0% | 19,1 K RON | |
| 46 | 46.JANRAD SRL▼ 17 | Municipiul Oneşti, Bacău | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 39,1 K RON | |
| 47 | 47.ART-ED KIDS SRL▼ 6 | Municipiul Bacău, Bacău | 20,0% | 0,0% | -173 RON | |
| 48 | 48.AUTOKITI VGB SRL▼ 7 | Municipiul Oneşti, Bacău | 20,0% | 0,0% | -10,4 K RON | |
| 49 | 49.DRIVER DAY SRL▼ 8 | Loc. Târgu Ocna, Oraş Târgu Ocna, Bacău | 20,0% | 0,0% | 17,3 K RON | |
| 50 | 50.PUBLICFORM TRAINING SRL▲ 6 | Municipiul Bacău, Bacău | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 56,6 K RON | |
| 51 | 51.ENGLISH SCHOOL GROUP SRL▼ 10 | Municipiul Bacău, Bacău | 20,0% | 0,0% | 21,6 K RON | |
| 52 | 52.ASK SMART ABC SRL▲ 4 | Municipiul Bacău, Bacău | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 4,2 K RON | |
| 53 | 53.MARIMEI 2014 SRL▲ 3 | Municipiul Bacău, Bacău | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 41,7 K RON | |
| 54 | 54.ADA NAILS SRL▲ 2 | Municipiul Oneşti, Bacău | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 15,5 K RON | |
| 55 | 55.TOTAL-MAT CONSULTING SRL▼ 14 | Municipiul Oneşti, Bacău | 20,0% | 0,0% | 27,5 K RON | |
| 56 | 56.LIA 1 CL SRLnou | Municipiul Oneşti, Bacău | 2— | — | — | 11,6 K RON |
| 57 | 57.TEOSEB AUTOTRANS SRL▲ 22 | Loc. Târgu Ocna, Oraş Târgu Ocna, Bacău | 2— | — | -2,1 K RON | |
| 58 | 58.INOVEXPERT SRLnou | Sat Lilieci, Comuna Hemeiuş, Bacău | 2— | — | — | 19,6 K RON |
| 59 | 59.RENCARTRIP SRL▼ 3 | Municipiul Oneşti, Bacău | 10,0% | 0,0% | -5,2 K RON | |
| 60 | 60.GIULYEM SRL▼ 4 | Loc. Târgu Ocna, Oraş Târgu Ocna, Bacău | 10,0% | 0,0% | -11,5 K RON | |
| 61 | 61.INFOPROB SRL▼ 5 | Municipiul Bacău, Bacău | 10,0% | 0,0% | 91,9 K RON | |
| 62 | 62.MARDARE SERV SRL▼ 6 | Municipiul Moineşti, Bacău | 10,0% | 0,0% | -25,3 K RON | |
| 63 | 63.COMERUS CONSULT SRL▼ 7 | Municipiul Oneşti, Bacău | 10,0% | 0,0% | 132,9 K RON | |
| 64 | 64.STANDARD CONSULTING SRL▼ 8 | Municipiul Oneşti, Bacău | 10,0% | 0,0% | -23 K RON | |
| 65 | 65.TOTAL ENGLISH SRL▼ 9 | Municipiul Bacău, Bacău | 10,0% | 0,0% | 11,5 K RON | |
| 66 | 66.ENGLISH GROUP SRL▼ 25 | Municipiul Moineşti, Bacău | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | 3,5 K RON | |
| 67 | 67.QMSCERT CERTIFICARE SRL▼ 38 | Municipiul Oneşti, Bacău | 1▼ 66,7 % | ▼ 66,7 % | -102,7 K RON | |
| 68 | 68.FITTERMASTER S.R.L.▲ 11 | Municipiul Bacău, Bacău | 1— | — | 3,4 K RON | |
| 69 | 69.GRĂDINIŢA CĂSUŢA VERDE SRL▲ 10 | Municipiul Moineşti, Bacău | 1— | — | 16,4 K RON | |
| 70 | 70.OREO GRUP SRL▼ 14 | Municipiul Bacău, Bacău | 10,0% | 0,0% | 35,1 K RON | |
| 71 | 71.ALLURE NAILFIX S.R.L.▼ 15 | Municipiul Bacău, Bacău | 10,0% | 0,0% | 24,4 K RON | |
| 72 | 72.AUTO BIMBO SRL▼ 16 | Municipiul Bacău, Bacău | 10,0% | 0,0% | 26,2 K RON | |
| 73 | 73.IN ACTION TEAM SRL▼ 17 | Municipiul Bacău, Bacău | 10,0% | 0,0% | 16,4 K RON | |
| 74 | 74.PSIEDUCATION THERAPY S.R.L.nou | Loc. Târgu Ocna, Oraş Târgu Ocna, Bacău | 1— | — | — | 26,2 K RON |
| 75 | 75.CONDREA TESL SRL▼ 19 | Municipiul Bacău, Bacău | 10,0% | 0,0% | 26,8 K RON | |
| 76 | 76.ANTOHI GROUP SRL▲ 3 | Municipiul Oneşti, Bacău | 1— | — | 3,8 K RON | |
| 77 | 77.GOETHE & SCHILLER-DEUTSCHE SCHULE GMBH SRL▲ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 1— | — | -2,6 K RON | |
| 78 | 78.QUANTUM MASTERY LTD SRLnou | Sat Luncani, Comuna Mărgineni, Bacău | 1— | — | — | 37,6 K RON |
| 79 | 79.CORONA-NEGREA & NEGREA SNC= | Municipiul Bacău, Bacău | 0— | — | 0 RON | |
| 80 | 80.MOTO TRANSPORT SERVICE SRL▼ 1 | Municipiul Oneşti, Bacău | 0— | — | 10,1 K RON | |
| 81 | 81.DAVNIC IMPEX SRL▼ 55 | Municipiul Bacău, Bacău | 0▼ 100 % | ▼ 100 % | -31 K RON | |
| 82 | 82.ASINED IMPEX SRL▼ 3 | Loc. Târgu Ocna, Oraş Târgu Ocna, Bacău | 0— | — | 0 RON | |
| 83 | 83.CINNAMON SRL▼ 4 | Municipiul Moineşti, Bacău | 0— | — | 0 RON | |
| 84 | 84.PILOT EXIM SRL▼ 5 | Municipiul Bacău, Bacău | 0— | — | 0 RON | |
| 85 | 85.CONSTRUCT CONSULTING SRL▼ 6 | Municipiul Bacău, Bacău | 0— | — | -731 RON | |
| 86 | 86.COSNIST SRL▼ 7 | Sat Prohozeşti, Comuna Poduri, Bacău | 0— | — | 14,1 K RON | |
| 87 | 87.PROFESSIONAL TRAINING SRL▼ 8 | Municipiul Oneşti, Bacău | 0— | — | 0 RON | |
| 88 | 88.ASPERA CURS SRL▼ 9 | Municipiul Bacău, Bacău | 0— | — | 917 RON | |
| 89 | 89.DAVNIC AUTO SRL▼ 10 | Municipiul Bacău, Bacău | 0— | — | 0 RON | |
| 90 | 90.ALIMOG PREST SRL▼ 11 | Municipiul Bacău, Bacău | 0— | — | 0 RON | |
| 91 | 91.TORPEDO SRL▼ 12 | Municipiul Moineşti, Bacău | 0— | — | 2,3 K RON | |
| 92 | 92.C & C TRAINING & CONSULTING SRLnou | Municipiul Oneşti, Bacău | 0— | — | -335,4 K RON | |
| 93 | 93.EUDACIA SRL▼ 14 | Sat Tisa-Silvestri, Comuna Odobeşti, Bacău | 0— | — | 0 RON | |
| 94 | 94.F.A.A. PROD SRL▼ 15 | Loc. Târgu Ocna, Oraş Târgu Ocna, Bacău | 0— | — | -229 RON | |
| 95 | 95.ENGLISH ADVENTURE SRL▼ 16 | Municipiul Bacău, Bacău | 0— | — | 0 RON | |
| 96 | 96.INTERACTIV RO CONSULT SRL▼ 40 | Municipiul Bacău, Bacău | 0▼ 100 % | ▼ 100 % | -2,2 K RON | |
| 97 | 97.CROSS STAR SRL▼ 18 | Municipiul Oneşti, Bacău | 0— | — | 0 RON | |
| 98 | 98.DAVID-OLIA SRL▼ 19 | Loc. Comăneşti, Oraş Comăneşti, Bacău | 0— | — | 6 K RON | |
| 99 | 99.EU QUALITY TRAINER SRL▼ 43 | Municipiul Bacău, Bacău | 0▼ 100 % | ▼ 100 % | 9,4 K RON | |
| 100 | 100.ACCELERATORS GROUP SRL▼ 21 | Municipiul Oneşti, Bacău | 0— | — | 0 RON |
Codurile CAEN din învățământ — Bacău
CAEN 8559
Alte forme de învățământ n.c.a.
137 firme · 31,6 mil. RON
CAEN 8553
Școli de conducere (pilotaj)
56 firme · 16,4 mil. RON
CAEN 8552
Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
16 firme · 1,7 mil. RON
CAEN 8510
Învățământ preșcolar
5 firme · 1,7 mil. RON
CAEN 8551
Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
10 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 8532
Învățământ secundar, tehnic sau profesional
3 firme · 631,9 K RON
CAEN 8560
Activități de servicii suport pentru învățământ
4 firme · 606,6 K RON
CAEN 8569
Activități de servicii suport pentru învățământ
1 firme · 303 K RON
CAEN 8541
Învățământ superior non- universitar
1 firme · 219,3 K RON
CAEN 8542
Învățământ superior universitar
1 firme · 22,1 K RON