COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Alte activități sportive după angajați în 2015

549 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 658. Pragul de intrare în top este 2, iar liderul atinge 62.

FirmăAngajați
FEDERATIA ROMANA DE CANOTAJ=62▲ 3,3 %
FEDERATIA ROMANA DE TIR SPORTIV▲ 136▲ 16,1 %
FOTBAL CLUB RAPID SA▲ 430▲ 30,4 %
Federatia Romana de Tenis=29▼ 3,3 %
MOBIDO SPORT SRL▲ 122▼ 15,4 %
HUNTING FUN SRL▲ 7321▲ 950 %
SELECT DIPLOMATIC GROUP SRL▲ 420▲ 33,3 %
BANU SPORT SRL=19▲ 11,8 %
ALPIN SKI SPORT VÂRTOP SRL▲ 819▲ 90 %
Federatia Romana de Kempo▲ 1016▲ 100 %
TENIS PROFI SRL▲ 415▲ 25 %
MEDIA PRODUCTION GROUP SRL=130,0%
BECALI SPORT SRL▼ 1130,0%
WINNER'S CLUB ŢĂLNAR SRL▼ 413▼ 18,8 %
GROUP DEXTER SRL▲ 112▲ 9,1 %
K' SPORT IMPEX 2002 SRL▲ 1100,0%
PRODUCTIE SI COMERT "BOBO" SRL▼ 59▼ 30,8 %
P.R. 4 YOU RELAŢII PUBLICE SRL▲ 139▲ 80 %
M.H.B.INTERNATIONAL SRL=8▼ 11,1 %
BAGOLYKO SRL▲ 28▲ 14,3 %
B & G TOTAL EXPRES SRL▲ 187▲ 75 %
OXIGEN SPORT S.R.L.▲ 97▲ 40 %
TENNIS CLUB FITZE SRLnou70,0%
RAVI SPORTS SRL▲ 557▲ 250 %
Federatia Romana de Yachting▲ 286▲ 100 %
ASOCIATIA JUDETEANA DE FOTBAL CONSTANTAnou60,0%
ELIT SPORT SRL▼ 260,0%
FEDERATIA ROMANA DE SAMBO▲ 256▲ 100 %
RENT A-Z SRLnou60,0%
OUTEX ACTIVITIES SRL▲ 16▲ 20 %
SWIMMING CLUB SRLnou6—
FOTBAL CLUB MUNICIPAL TARGOVISTE SA▼ 75▼ 16,7 %
SPORT FORUM SRL▲ 65▲ 25 %
AGROFLORA CACCIA SRL▼ 350,0%
MIGAVIO FISH SRL▲ 45▲ 25 %
ELITE & PERFORMANCE SPORT SRL▲ 1995—
ALCOS-94 SERV SRL▼ 64▼ 20 %
FRFTCAJnou40,0%
SAMTFEL COMPANY SRL=40,0%
SALMONIS COMPANY SRL▼ 140,0%
ENVIRONMENT & SPORT DEVELOPMENT SRL▲ 124▲ 33,3 %
EURO BOX PROMOTION SRL▼ 174▼ 33,3 %
FLOVA SPORT SRL▼ 440,0%
BOWL TECH EXPERT SRL▼ 134▼ 20 %
COMUNA BARAGANULnou4—
GRANATA GYM SRL▼ 740,0%
Federatia Romana de Squashnou4▲ 100 %
UNIVERTIS SAnou3▲ 50 %
TRIP COM SRL▲ 430,0%
SOHIDAN SRL▲ 693▲ 200 %
EURODIVERT IMPEX SRL▲ 230,0%
DAFAN IMPEX SRL▼ 133▼ 25 %
EXTREM PROFIL SRL=30,0%
PLANET SPORT CLUB SRL▼ 130,0%
CACCIA & PESCA SPORT SRL▼ 230,0%
CARASUL SRL▼ 330,0%
IOANA CMC SRL▼ 430,0%
OPRIA INTERNATIONAL SRL▼ 530,0%
163 PLOPI SRLnou30,0%
ECO PESCA TOUR SRL▲ 193▲ 50 %
FOCUS HUNTING SRL▲ 183▲ 50 %
PISCICOLA CHERLEŞTI SRL▼ 233▼ 25 %
UNITEDSPORTS SRL▲ 163▲ 50 %
ARS NOVA SRL▼ 1130,0%
SPORT TEAM SRL▼ 1230,0%
GUDA SPORT SERV SRL▲ 533▲ 200 %
BIG TOURS SRL▼ 423▼ 50 %
SPORT CENTER D & E SRL▲ 113▲ 50 %
CATINAS COMIMPEX SRL▼ 1630,0%
SKI PARÂNG SRL▲ 493▲ 200 %
ZERO GRAVITY SRL▼ 1830,0%
ASOCIATIA FOTBAL CLUB UTA ARAD▼ 1930,0%
JOBO MGMT SPORTS SOLUTIONS SRL▲ 1623—
MC SPORT PENTRU SANATATE SRL▲ 53▲ 50 %
TOP PLAY FOR FUN SRL▲ 43▲ 50 %
FIT STRATEGY SRL▼ 2330,0%
Federatia Romana de Gonou20,0%
DORETA TRADE SRL▼ 252▼ 33,3 %
ANA MARIA 93 INTERNATIONAL SRL=20,0%
DA & S COMPANY SRL▲ 392▲ 100 %
LICRICO SPORT SRL▲ 382▲ 100 %
DANGER'S TEAM GRUP SRL▼ 512▼ 60 %
LIMILEX SRL▼ 420,0%
FISHING SPORT SRL▲ 352▲ 100 %
SNAP-COREGON SRL▼ 620,0%
ALPIN SKI SPORT ARIESENI SRL▼ 720,0%
TENNIS-PERJU SRL▲ 322▲ 100 %
FITNESS "MIRELA PASCA" SRL▼ 920,0%
R.B.I. ARENA SRL▼ 1020,0%
SCUTURICI & BISQUERT SRL▲ 292▲ 100 %
ARS NOVA DANS COMPANY SRL▼ 1220,0%
STAR DANCE SRL▼ 1320,0%
ALTINEA SERV SRLnou2▼ 60 %
D&A VICTORY CUP SRLnou2—
KISS ROKO SRLnou2—
CONTSAL SRL▼ 1720,0%
MISIRI SRL▼ 1820,0%
VALCISTEP SRL▼ 1920,0%
SIMPESC AGREMENT SRL▼ 462▼ 33,3 %
EURO CARP SRL▼ 2120,0%

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci