Top 100 firme — Activități profesionale, Vrancea după scădere cifră de afaceri în 2024
192 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează -40 mil. RON. Pragul de intrare în top este -47,3 K RON, iar liderul atinge -3,9 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Scădere CA | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.TOMSIM SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -3,9 mil. RON▼ 71,3 % | ▼ 71,3 % | 7,5 K RON | |
| 2 | 2.EPROM S.R.L.nou | Sat Gologanu, Comuna Gologanu, Vrancea | -3,6 mil. RON▼ 46,9 % | ▼ 46,9 % | 125,4 K RON | |
| 3 | 3.MOBIL CENTER TEST SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -2,5 mil. RON▼ 66,3 % | ▼ 66,3 % | -124,4 K RON | |
| 4 | 4.ADWEBIT S.R.L.nou | Sat Goleşti, Comuna Goleşti, Vrancea | -2,3 mil. RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -124,2 K RON | |
| 5 | 5.SMART GROUP SOLUTIONS SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -2 mil. RON▼ 53,5 % | ▼ 53,5 % | 58,3 K RON | |
| 6 | 6.M & M OIL SERVICE SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -2 mil. RON▼ 61,1 % | ▼ 61,1 % | 210,1 K RON | |
| 7 | 7.NOVO FARM SRL▲ 18 | Municipiul Adjud, Vrancea | -1,5 mil. RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -8,2 K RON | |
| 8 | 8.SOS PREJUDICII RCA S.R.L.▼ 3 | Sat Petreşti, Comuna Vânători, Vrancea | -1,1 mil. RON▼ 73,2 % | ▼ 73,2 % | 221,8 K RON | |
| 9 | 9.MATWEBIT S.R.L.nou | Sat Goleşti, Comuna Goleşti, Vrancea | -952,5 K RON▼ 80,3 % | ▼ 80,3 % | 6,2 K RON | |
| 10 | 10.FLUCAD TOPO SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -892,7 K RON▼ 48,4 % | ▼ 48,4 % | 304 K RON | |
| 11 | 11.FAUNA SRLnou | Sat Răduleşti, Comuna Vânători, Vrancea | -882,8 K RON▼ 91,1 % | ▼ 91,1 % | -36,5 K RON | |
| 12 | 12.BAIRR DEVELOPMENT S.R.L.nou | Municipiul Focşani, Vrancea | -860,9 K RON▼ 47,3 % | ▼ 47,3 % | 356,5 K RON | |
| 13 | 13.JKNM CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Focşani, Vrancea | -848,4 K RON▼ 56,6 % | ▼ 56,6 % | 404,8 K RON | |
| 14 | 14.LARIS PRODUCTIONS SRL▼ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | -780,8 K RON▼ 13,3 % | ▼ 13,3 % | 4,9 K RON | |
| 15 | 15.TMC AVANTGARDE CONS S.R.L.nou | Municipiul Focşani, Vrancea | -714,8 K RON▼ 93,9 % | ▼ 93,9 % | -66,8 K RON | |
| 16 | 16.ALL 4DESIGN STORE S.R.L.nou | Sat Gugeşti, Comuna Gugeşti, Vrancea | -697,9 K RON▼ 37,4 % | ▼ 37,4 % | 302,6 K RON | |
| 17 | 17.ARHINSPIRED STUDIO SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -684,1 K RON▼ 47 % | ▼ 47 % | -193,8 K RON | |
| 18 | 18.METRON SERV SRL▼ 15 | Municipiul Focşani, Vrancea | -643,9 K RON▼ 3,3 % | ▼ 3,3 % | 2,8 mil. RON | |
| 19 | 19.NEXT HONU TRADING S.R.L.▲ 105 | Municipiul Focşani, Vrancea | -486,8 K RON▼ 89,3 % | ▼ 89,3 % | 40,6 K RON | |
| 20 | 20.MASIRO SRLnou | Loc. Panciu, Oraş Panciu, Vrancea | -474,4 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -65,7 K RON | |
| 21 | 21.PROARTCONS SRLnou | Sat Jariştea, Comuna Jariştea, Vrancea | -446,6 K RON▼ 26,5 % | ▼ 26,5 % | 485,2 K RON | |
| 22 | 22.ICB PLANNING & DESIGN SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -437,8 K RON▼ 26,9 % | ▼ 26,9 % | 455,4 K RON | |
| 23 | 23.DIGITAL FOTO CENTER SRL▲ 7 | Municipiul Focşani, Vrancea | -411,6 K RON▼ 45 % | ▼ 45 % | 27,3 K RON | |
| 24 | 24.LAZAR PROIECT INSTAL S.R.L.nou | Sat Suraia, Comuna Suraia, Vrancea | -370,4 K RON▼ 37 % | ▼ 37 % | 187,3 K RON | |
| 25 | 25.MCIAERO S.R.L.▲ 104 | Municipiul Focşani, Vrancea | -339,6 K RON▼ 91 % | ▼ 91 % | -25,1 K RON | |
| 26 | 26.MACRO FINANCE SRL▲ 60 | Municipiul Focşani, Vrancea | -321,4 K RON▼ 27,5 % | ▼ 27,5 % | 437,8 K RON | |
| 27 | 27.WATER PIN SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -314,3 K RON▼ 57,6 % | ▼ 57,6 % | 126,4 K RON | |
| 28 | 28.URBANCAD PROIECT BURLACU SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -313,1 K RON▼ 22,7 % | ▼ 22,7 % | 333,8 K RON | |
| 29 | 29.HUGEBO SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -294 K RON▼ 25,3 % | ▼ 25,3 % | 6,8 K RON | |
| 30 | 30.ARHIPLUS SRL▲ 22 | Municipiul Focşani, Vrancea | -289,2 K RON▼ 77,3 % | ▼ 77,3 % | -180,4 K RON | |
| 31 | 31.ECOGREEN RECICONS S.R.L.nou | Sat Jorăsti, Comuna Vânători, Vrancea | -277,4 K RON▼ 47,5 % | ▼ 47,5 % | 194,5 K RON | |
| 32 | 32.TARGET EUROPA SRL▲ 107 | Sat Dumitreşti, Comuna Dumitreşti, Vrancea | -277,3 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -3 K RON | |
| 33 | 33.GISFLU TOPO SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -263,9 K RON▼ 32,6 % | ▼ 32,6 % | 55,9 K RON | |
| 34 | 34.ZZOPE COM S.R.L.▲ 50 | Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, Vrancea | -254,1 K RON▼ 78 % | ▼ 78 % | -38,5 K RON | |
| 35 | 35.RURAL MANIA S.R.L.nou | Sat Tichiris, Comuna Vidra, Vrancea | -227,6 K RON▼ 60,8 % | ▼ 60,8 % | 33,8 K RON | |
| 36 | 36.OG DRUM PROIECT SRL▲ 68 | Municipiul Focşani, Vrancea | -224 K RON▼ 51,7 % | ▼ 51,7 % | 17,2 K RON | |
| 37 | 37.ASIST CONT SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -203,7 K RON▼ 44,9 % | ▼ 44,9 % | -82,9 K RON | |
| 38 | 38.OMEGA ROUTE PROIECT SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -202,4 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -67 K RON | |
| 39 | 39.EQUAL GROUP EXPERT SRL▲ 9 | Municipiul Focşani, Vrancea | -198 K RON▼ 52,9 % | ▼ 52,9 % | 8,4 K RON | |
| 40 | 40.CIB ENERG SRL▲ 14 | Municipiul Focşani, Vrancea | -194,1 K RON▼ 31,1 % | ▼ 31,1 % | 53,5 K RON | |
| 41 | 41.CONSADVICE TAX S.R.L.nou | Municipiul Focşani, Vrancea | -182,8 K RON▼ 83,3 % | ▼ 83,3 % | 4 K RON | |
| 42 | 42.EDIFICIA PROCONS SRL▲ 20 | Municipiul Focşani, Vrancea | -178,6 K RON▼ 27,6 % | ▼ 27,6 % | -93 K RON | |
| 43 | 43.ROMSUN MARKET SRLnou | Sat Vânători, Comuna Vânători, Vrancea | -176,2 K RON▼ 52,5 % | ▼ 52,5 % | -135,9 K RON | |
| 44 | 44.RAMONUTRIALI S.R.L.nou | Municipiul Adjud, Vrancea | -174,3 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 0 RON | |
| 45 | 45.VLADIDOMI S.R.L.nou | Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, Vrancea | -165 K RON▼ 79,3 % | ▼ 79,3 % | 14,7 K RON | |
| 46 | 46.ANDRE-MIT CAD SRLnou | Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, Vrancea | -163,5 K RON▼ 58,1 % | ▼ 58,1 % | -34,5 K RON | |
| 47 | 47.IRONCROSS S.R.L.▼ 32 | Municipiul Focşani, Vrancea | -163,4 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -30,6 K RON | |
| 48 | 48.FARMACIA DISALUTE SRL▼ 35 | Sat Goleşti, Comuna Goleşti, Vrancea | -162,3 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -485 RON | |
| 49 | 49.AMAELCONT S.R.L.nou | Municipiul Focşani, Vrancea | -160,4 K RON▼ 72,3 % | ▼ 72,3 % | 5,6 K RON | |
| 50 | 50.MICROMET 2001 SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -160,1 K RON▼ 10,4 % | ▼ 10,4 % | 277,3 K RON | |
| 51 | 51.KUBE 37 GAMES SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -149,5 K RON▼ 63,5 % | ▼ 63,5 % | 45,2 K RON | |
| 52 | 52.FARM & FARMA SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -148,5 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -113,5 K RON | |
| 53 | 53.NIGĂR VET SRL▲ 59 | Sat Ţifeşti, Comuna Ţifeşti, Vrancea | -148,1 K RON▼ 38,8 % | ▼ 38,8 % | 14,7 K RON | |
| 54 | 54.GEOSTAR PROCONS SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -147,6 K RON▼ 50,6 % | ▼ 50,6 % | 68,3 K RON | |
| 55 | 55.ARETUSA GREEN ENERGIE S.R.L.nou | Sat Urecheşti, Comuna Urecheşti, Vrancea | -144,3 K RON▼ 26,8 % | ▼ 26,8 % | 296,7 K RON | |
| 56 | 56.BEST PC SOLUTIONS SRLnou | Municipiul Adjud, Vrancea | -136,2 K RON▼ 97,3 % | ▼ 97,3 % | 118 RON | |
| 57 | 57.DOARDINAMO S.R.L.▲ 75 | Municipiul Focşani, Vrancea | -135,5 K RON▼ 68,8 % | ▼ 68,8 % | 19 K RON | |
| 58 | 58.MINIMALIST DESIGN ARHITECT SRL▲ 64 | Municipiul Focşani, Vrancea | -133,6 K RON▼ 52,8 % | ▼ 52,8 % | 11,1 K RON | |
| 59 | 59.HIDRO CAD SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -125,5 K RON▼ 20 % | ▼ 20 % | 289 K RON | |
| 60 | 60.95FOA EDIBIOS SRLnou | Sat Budeşti, Comuna Coteşti, Vrancea | -124,2 K RON▼ 24,8 % | ▼ 24,8 % | 193 K RON | |
| 61 | 61.MINIONADE STUDIO S.R.L.nou | Sat Moviliţa, Comuna Moviliţa, Vrancea | -120,8 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 0 RON | |
| 62 | 62.MIROVET SRLnou | Sat Pufeşti, Comuna Pufeşti, Vrancea | -120,5 K RON▼ 65,4 % | ▼ 65,4 % | 85,9 K RON | |
| 63 | 63.MCCI MASTER DESIGN S.R.L.nou | Municipiul Focşani, Vrancea | -120,4 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -56,4 K RON | |
| 64 | 64.ANIMAL PLANET & BNC SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -120,4 K RON▼ 49,2 % | ▼ 49,2 % | 36,7 K RON | |
| 65 | 65.TOPO-CAD NICOLAU S.R.L.nou | Municipiul Focşani, Vrancea | -120,2 K RON▼ 49,1 % | ▼ 49,1 % | 24,4 K RON | |
| 66 | 66.NINSKI IMPEX SRLnou | Sat Mirceştii Noi, Comuna Vânători, Vrancea | -114,6 K RON▼ 18,8 % | ▼ 18,8 % | 150,2 K RON | |
| 67 | 67.HAPPY WELDER PV2022 S.R.L.nou | Sat Jorăsti, Comuna Vânători, Vrancea | -113,4 K RON▼ 99,1 % | ▼ 99,1 % | -34,6 K RON | |
| 68 | 68.MATEILUC PROIECT S.R.L.nou | Sat Răstoaca, Comuna Răstoaca, Vrancea | -113,2 K RON▼ 33,4 % | ▼ 33,4 % | 48,6 K RON | |
| 69 | 69.MD PRIMA VET SRLnou | Sat Bilieşti, Comuna Bilieşti, Vrancea | -111,1 K RON▼ 47,5 % | ▼ 47,5 % | 78,8 K RON | |
| 70 | 70.WINE MAGNAT CMP S.R.L.nou | Sat Rugineşti, Comuna Rugineşti, Vrancea | -109,6 K RON▼ 45,1 % | ▼ 45,1 % | 67,5 K RON | |
| 71 | 71.WISE MCK CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Focşani, Vrancea | -108,6 K RON▼ 20,3 % | ▼ 20,3 % | 165,5 K RON | |
| 72 | 72.TRESCHOW & SON S.R.L.nou | Sat Bordeasca Veche, Comuna Tătăranu, Vrancea | -105,9 K RON▼ 41,8 % | ▼ 41,8 % | 2,3 K RON | |
| 73 | 73.LOCSOFTWARE S.R.L.▲ 82 | Sat Mătăcina, Comuna Valea Sării, Vrancea | -104 K RON▼ 66,2 % | ▼ 66,2 % | 20,6 K RON | |
| 74 | 74.CON PAUL PRIMERO S.R.L.nou | Sat Plăcinţeni, Comuna Bogheşti, Vrancea | -94,8 K RON▼ 71 % | ▼ 71 % | 30,6 K RON | |
| 75 | 75.SELYA STYLE SRLnou | Municipiul Adjud, Vrancea | -94,2 K RON▼ 73,5 % | ▼ 73,5 % | -44,3 K RON | |
| 76 | 76.ANTON MONICA SERV SRL▼ 53 | Municipiul Focşani, Vrancea | -93,5 K RON▼ 14,8 % | ▼ 14,8 % | -765,3 K RON | |
| 77 | 77.NOVACORE CAPITAL S.R.L.▲ 26 | Municipiul Focşani, Vrancea | -89,4 K RON▼ 34,4 % | ▼ 34,4 % | 6,2 K RON | |
| 78 | 78.CONTEXPERT GENERAL SRL▲ 23 | Municipiul Focşani, Vrancea | -84,7 K RON▼ 22,5 % | ▼ 22,5 % | 44,5 K RON | |
| 79 | 79.PANGEOCOM SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -81,8 K RON▼ 6,9 % | ▼ 6,9 % | 482,8 K RON | |
| 80 | 80.CONINSTA PROIECT SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -79,1 K RON▼ 46,1 % | ▼ 46,1 % | 10,3 K RON | |
| 81 | 81.STRUCTURI SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -78,6 K RON▼ 8,7 % | ▼ 8,7 % | 15,5 K RON | |
| 82 | 82.ECOLOGIZARE MEDIU S.R.L.▲ 64 | Municipiul Adjud, Vrancea | -77,5 K RON▼ 27,2 % | ▼ 27,2 % | 60,4 K RON | |
| 83 | 83.INSPIRED ARCHSTUDIO S.R.L.nou | Municipiul Focşani, Vrancea | -77,3 K RON▼ 26,5 % | ▼ 26,5 % | 6,9 K RON | |
| 84 | 84.CAV-TOPO EXPERT SRLnou | Sat Dumbrăveni, Comuna Dumbrăveni, Vrancea | -67,6 K RON▼ 30 % | ▼ 30 % | -26 K RON | |
| 85 | 85.INBOUND STUDIO S.R.L.nou | Loc. Odobeşti, Oraş Odobeşti, Vrancea | -66,7 K RON▼ 31,7 % | ▼ 31,7 % | -47 K RON | |
| 86 | 86.ANDESIGN FOR INTERIORS S.R.L.▲ 64 | Municipiul Focşani, Vrancea | -66,1 K RON▼ 43,6 % | ▼ 43,6 % | -84,4 K RON | |
| 87 | 87.ELECTRONICA MILITARĂ S.R.L.nou | Sat Gugeşti, Comuna Gugeşti, Vrancea | -63,3 K RON▼ 55,7 % | ▼ 55,7 % | -17,2 K RON | |
| 88 | 88.CLARICONTA SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -62,3 K RON▼ 33,5 % | ▼ 33,5 % | 15,2 K RON | |
| 89 | 89.V.F.V. CONT SRLnou | Sat Goleşti, Comuna Goleşti, Vrancea | -58,1 K RON▼ 41,4 % | ▼ 41,4 % | 24,7 K RON | |
| 90 | 90.E-RA DC SOLUTIONS S.R.L.nou | Sat Oleseşti, Comuna Ţifeşti, Vrancea | -58 K RON▼ 50,9 % | ▼ 50,9 % | 31,6 K RON | |
| 91 | 91.PUBLI MOBILE SOLUTIONS S.R.L.nou | Municipiul Focşani, Vrancea | -57,7 K RON▼ 44,2 % | ▼ 44,2 % | -36,5 K RON | |
| 92 | 92.ALMA CONSULTING SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -56,5 K RON▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | 804,5 K RON | |
| 93 | 93.EPTACORE CONCEPT S.R.L.nou | Municipiul Focşani, Vrancea | -54,1 K RON▼ 40,7 % | ▼ 40,7 % | 6,7 K RON | |
| 94 | 94.COPY PASTE ADVANTAGE S.R.L.nou | Loc. Panciu, Oraş Panciu, Vrancea | -50,8 K RON▼ 50,7 % | ▼ 50,7 % | 33 K RON | |
| 95 | 95.CADPRO SOLUTION S.R.L.nou | Sat Copăceşti, Comuna Rugineşti, Vrancea | -50,7 K RON▼ 26,2 % | ▼ 26,2 % | 9,9 K RON | |
| 96 | 96.ALINA EMILIA DESIGN SRLnou | Sat Ţifeşti, Comuna Ţifeşti, Vrancea | -50,3 K RON▼ 18,7 % | ▼ 18,7 % | 45,9 K RON | |
| 97 | 97.EURO PROIECT SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -49,5 K RON▼ 2 % | ▼ 2 % | 1,5 mil. RON | |
| 98 | 98.TERMOINSTAL PROIECT SRL▲ 35 | Municipiul Focşani, Vrancea | -49,4 K RON▼ 17,3 % | ▼ 17,3 % | 61,2 K RON | |
| 99 | 99.ARHINOVA SRL▼ 5 | Municipiul Focşani, Vrancea | -49 K RON▼ 10,4 % | ▼ 10,4 % | 167,4 K RON | |
| 100 | 100.GRALVET STAR SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -47,3 K RON▼ 2,8 % | ▼ 2,8 % | 14 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Vrancea
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
133 firme · 58,3 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
121 firme · 36,8 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
35 firme · 36,1 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
68 firme · 30,8 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
106 firme · 25,7 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
32 firme · 25,4 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
65 firme · 24,8 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
81 firme · 17,1 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
42 firme · 14,2 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
50 firme · 4,5 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
11 firme · 3,7 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
34 firme · 2,4 mil. RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
8 firme · 902 K RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
4 firme · 598,8 K RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
4 firme · 413,7 K RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
2 firme · 325 K RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
2 firme · 267 K RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
6 firme · 159,8 K RON
CAEN 6910
Activități juridice
1 firme · 2,9 K RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
2 firme · 0 RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
1 firme · 0 RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
1 firme · 0 RON