Top 100 firme — Activități profesionale, Vrancea după scădere cifră de afaceri în 2009
95 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 95 cumulează -13 mil. RON. Pragul de intrare în top este -3,4 K RON, iar liderul atinge -1,5 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Scădere CA | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.LARIS PRODUCTIONS SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -1,5 mil. RON▼ 25,1 % | ▼ 25,1 % | 14,4 K RON | |
| 2 | 2.LAUSER CONSULT SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -784,3 K RON▼ 65,2 % | ▼ 65,2 % | -179,4 K RON | |
| 3 | 3.TALEA SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -777,5 K RON▼ 50,3 % | ▼ 50,3 % | 15,5 K RON | |
| 4 | 4.ALMA CONSULTING SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -714,7 K RON▼ 31,6 % | ▼ 31,6 % | 96,2 K RON | |
| 5 | 5.EURO PROIECT SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -503,3 K RON▼ 30,9 % | ▼ 30,9 % | 381,5 K RON | |
| 6 | 6.AREXIM AUDIT SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -330,6 K RON▼ 22,5 % | ▼ 22,5 % | 283,5 K RON | |
| 7 | 7.ON MEDIA DESIGN SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -298,2 K RON▼ 49,7 % | ▼ 49,7 % | 9,5 K RON | |
| 8 | 8.DIVERTPROIECT C.C. SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -290,5 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -9,9 K RON | |
| 9 | 9.UMWELT S.R.L.nou | Sat Petreşti, Comuna Vânători, Vrancea | -263,1 K RON▼ 76,1 % | ▼ 76,1 % | 855 RON | |
| 10 | 10.M & M OIL SERVICE SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -248,8 K RON▼ 13 % | ▼ 13 % | 26,7 K RON | |
| 11 | 11.TEOCRATIC SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -225,2 K RON▼ 56,8 % | ▼ 56,8 % | -61,7 K RON | |
| 12 | 12.DUAL PROIECT SRLnou | Sat Faraoanele, Comuna Vârteşcoiu, Vrancea | -209,7 K RON▼ 72,9 % | ▼ 72,9 % | 15 K RON | |
| 13 | 13.DOUBLE PRESS MEDIA SRLnou | Sat Petreşti, Comuna Vânători, Vrancea | -205,1 K RON▼ 98 % | ▼ 98 % | -2,3 K RON | |
| 14 | 14.MANTRA S.R.L.nou | Municipiul Focşani, Vrancea | -201,4 K RON▼ 17,7 % | ▼ 17,7 % | -6,7 K RON | |
| 15 | 15.PROJECT SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -201,1 K RON▼ 83,1 % | ▼ 83,1 % | -48,9 K RON | |
| 16 | 16.ACTIVCONSULT SRLnou | Loc. Mărăşeşti, Oraş Mărăşeşti, Vrancea | -197,4 K RON▼ 76,3 % | ▼ 76,3 % | -56,6 K RON | |
| 17 | 17.VIA MEAT CONSULTING SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -189,2 K RON▼ 66,4 % | ▼ 66,4 % | 71,4 K RON | |
| 18 | 18.PAN CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -185,3 K RON▼ 62,8 % | ▼ 62,8 % | -51,4 K RON | |
| 19 | 19.CERT DESIGN SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -180,2 K RON▼ 49,5 % | ▼ 49,5 % | 98,9 K RON | |
| 20 | 20.ART S. PUBLICITATE SRLnou | Sat Vânători, Comuna Vânători, Vrancea | -178,8 K RON▼ 60,9 % | ▼ 60,9 % | -9,8 K RON | |
| 21 | 21.AGROBUSINESS GROUP SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -170,7 K RON▼ 77 % | ▼ 77 % | 22,5 K RON | |
| 22 | 22.I&D CONSULTING SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -170,3 K RON▼ 58,9 % | ▼ 58,9 % | 1,2 K RON | |
| 23 | 23.SMART CREDIT & CONSULTING SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -169,4 K RON▼ 90,9 % | ▼ 90,9 % | -14,2 K RON | |
| 24 | 24.TERMOINSTAL PROIECT SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -164,3 K RON▼ 31,4 % | ▼ 31,4 % | 78,6 K RON | |
| 25 | 25.CASPRO PUBLICITATE SRLnou | Sat Coteşti, Comuna Coteşti, Vrancea | -163,5 K RON▼ 20,9 % | ▼ 20,9 % | 883 RON | |
| 26 | 26.WATER PIN SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -162,2 K RON▼ 30,5 % | ▼ 30,5 % | 89,2 K RON | |
| 27 | 27.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂRESCA CENTRAL FOTO - RADUCnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -162,1 K RON▼ 31,5 % | ▼ 31,5 % | 1 K RON | |
| 28 | 28.CAIMM SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -155 K RON▼ 47 % | ▼ 47 % | -5,6 K RON | |
| 29 | 29.AD-EVENTS SRLnou | Sat Boloteşti, Comuna Boloteşti, Vrancea | -150,8 K RON▼ 92,1 % | ▼ 92,1 % | -11,4 K RON | |
| 30 | 30.RGM BIT SOFT SRLnou | Sat Unirea, Oraş Odobeşti, Vrancea | -147,9 K RON▼ 90 % | ▼ 90 % | -19,6 K RON | |
| 31 | 31.ESTCONSULT SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -144,3 K RON▼ 40,4 % | ▼ 40,4 % | 95,6 K RON | |
| 32 | 32.GLOBAL PROIECT SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -139,1 K RON▼ 13,5 % | ▼ 13,5 % | 22 K RON | |
| 33 | 33.ARCO PROIECT SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -135,7 K RON▼ 30,2 % | ▼ 30,2 % | -154,7 K RON | |
| 34 | 34.ANIMAX SRLnou | Sat Goleşti, Comuna Goleşti, Vrancea | -135 K RON▼ 19,3 % | ▼ 19,3 % | 996 RON | |
| 35 | 35.ANDREI RESEARCH COM SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -131 K RON▼ 74 % | ▼ 74 % | -25,4 K RON | |
| 36 | 36.CONCORDIA SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -127,7 K RON▼ 74,2 % | ▼ 74,2 % | -7,3 K RON | |
| 37 | 37.LDX CONSULTING SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -127,6 K RON▼ 65,6 % | ▼ 65,6 % | -51,5 K RON | |
| 38 | 38.SORIN CONSULTING SRLnou | Sat Goleşti, Comuna Goleşti, Vrancea | -118,2 K RON▼ 54,4 % | ▼ 54,4 % | -41,5 K RON | |
| 39 | 39.ARHINOVA SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -114,3 K RON▼ 40,9 % | ▼ 40,9 % | 30 K RON | |
| 40 | 40.PROD-MARK SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -113,7 K RON▼ 63,4 % | ▼ 63,4 % | 6 K RON | |
| 41 | 41.ANDATEX SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -108,1 K RON▼ 62,9 % | ▼ 62,9 % | -6 K RON | |
| 42 | 42.CERT PRODEX SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -105,6 K RON▼ 11,4 % | ▼ 11,4 % | 34,3 K RON | |
| 43 | 43.POLOR TEK SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -104,4 K RON▼ 75,1 % | ▼ 75,1 % | -33,9 K RON | |
| 44 | 44.ROSS MANAGEMENT SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -98,7 K RON▼ 84,1 % | ▼ 84,1 % | -25,9 K RON | |
| 45 | 45.CONSULTEXING SRLnou | Sat Vânători, Comuna Vânători, Vrancea | -96,6 K RON▼ 13,9 % | ▼ 13,9 % | -5,7 K RON | |
| 46 | 46.CORA DESIGN SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -92,2 K RON▼ 34,2 % | ▼ 34,2 % | -82,1 K RON | |
| 47 | 47.PROARTCONS SRLnou | Sat Jariştea, Comuna Jariştea, Vrancea | -90,6 K RON▼ 49,7 % | ▼ 49,7 % | -736 RON | |
| 48 | 48.DRUM DESIGN SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -86,9 K RON▼ 15,9 % | ▼ 15,9 % | 160,9 K RON | |
| 49 | 49.SERISAN SERV SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -85,6 K RON▼ 58,2 % | ▼ 58,2 % | 17,2 K RON | |
| 50 | 50.SALB CONCRET SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -75,3 K RON▼ 35,1 % | ▼ 35,1 % | 1,7 K RON | |
| 51 | 51.CERT PROIECT SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -75,1 K RON▼ 23,5 % | ▼ 23,5 % | 221,8 K RON | |
| 52 | 52.L.G. PROIECT SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -73 K RON▼ 64 % | ▼ 64 % | 9,9 K RON | |
| 53 | 53.COM POLEMIC SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -70,8 K RON▼ 52,7 % | ▼ 52,7 % | -61,8 K RON | |
| 54 | 54.EMIFARM VET SRLnou | Sat Vidra, Comuna Vidra, Vrancea | -70,1 K RON▼ 23,9 % | ▼ 23,9 % | 1,6 K RON | |
| 55 | 55.ROADVISION SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -63,8 K RON▼ 30 % | ▼ 30 % | -162,4 K RON | |
| 56 | 56.FORMIS SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -62,4 K RON▼ 57,7 % | ▼ 57,7 % | -23,1 K RON | |
| 57 | 57.MICROMET 2001 SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -62 K RON▼ 34,2 % | ▼ 34,2 % | 62,1 K RON | |
| 58 | 58.REX POD SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -61,8 K RON▼ 23,8 % | ▼ 23,8 % | 99,7 K RON | |
| 59 | 59.POLIGLOB EXPERT SRLnou | Sat Goleştii de Sus, Comuna Coteşti, Vrancea | -58,6 K RON▼ 26,5 % | ▼ 26,5 % | -16,1 K RON | |
| 60 | 60.OVIMAR SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -56,6 K RON▼ 25,9 % | ▼ 25,9 % | -46,8 K RON | |
| 61 | 61.FOTO SERVICE SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -52,5 K RON▼ 8,9 % | ▼ 8,9 % | -5,3 K RON | |
| 62 | 62.MOLDOTRANS SRLnou | Sat Paltin, Comuna Paltin, Vrancea | -51,1 K RON▼ 23,8 % | ▼ 23,8 % | 10,2 K RON | |
| 63 | 63.NIDAFLO PREST SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -50,9 K RON▼ 13,7 % | ▼ 13,7 % | 278,5 K RON | |
| 64 | 64.PANDORA LEN CONT SRLnou | Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, Vrancea | -48,4 K RON▼ 32,2 % | ▼ 32,2 % | 6,1 K RON | |
| 65 | 65.LA MODE SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -39,5 K RON▼ 29 % | ▼ 29 % | 3,2 K RON | |
| 66 | 66.LUX CONSULT SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -39,5 K RON▼ 17,3 % | ▼ 17,3 % | 79,5 K RON | |
| 67 | 67.VET-MED-COJOCARU SRLnou | Sat Bârseşti, Comuna Bârseşti, Vrancea | -38,4 K RON▼ 17,1 % | ▼ 17,1 % | 103,3 K RON | |
| 68 | 68.RO-BASM TEX SRLnou | Sat Vânători, Comuna Vânători, Vrancea | -33,5 K RON▼ 28,8 % | ▼ 28,8 % | -20,2 K RON | |
| 69 | 69.R.S. & C RESEARCH SRLnou | Sat Bordeşti, Comuna Bordeşti, Vrancea | -31,6 K RON▼ 8,7 % | ▼ 8,7 % | 102,4 K RON | |
| 70 | 70.DEEA GRUP SRLnou | Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, Vrancea | -30,1 K RON▼ 4,1 % | ▼ 4,1 % | 123,1 K RON | |
| 71 | 71.BICON SRLnou | Municipiul Adjud, Vrancea | -28,8 K RON▼ 26,9 % | ▼ 26,9 % | 33,7 K RON | |
| 72 | 72.ELDORADO SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -28 K RON▼ 26,9 % | ▼ 26,9 % | 10,6 K RON | |
| 73 | 73.ARHIGRAFIC SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -28 K RON▼ 8,6 % | ▼ 8,6 % | 3,4 K RON | |
| 74 | 74.PREST CONT ALFA SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -25,9 K RON▼ 22,5 % | ▼ 22,5 % | 16,2 K RON | |
| 75 | 75.CONFIT DESIGN SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -23,4 K RON▼ 7,9 % | ▼ 7,9 % | 75,9 K RON | |
| 76 | 76.EXPERT FINCONT SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -22,1 K RON▼ 21,3 % | ▼ 21,3 % | 21,3 K RON | |
| 77 | 77.INSTA THERM SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -21,6 K RON▼ 11,9 % | ▼ 11,9 % | 2,8 K RON | |
| 78 | 78.ARTA VINULUI SRLnou | Sat Cârligele, Comuna Cârligele, Vrancea | -21,5 K RON▼ 9,8 % | ▼ 9,8 % | 44,2 K RON | |
| 79 | 79.ROBOTEX SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -20,9 K RON▼ 13,1 % | ▼ 13,1 % | 4,5 K RON | |
| 80 | 80.DAMOD EXIM SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -19,4 K RON▼ 19,1 % | ▼ 19,1 % | -26,9 K RON | |
| 81 | 81.EXPERT CONT CD SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -19,3 K RON▼ 16,3 % | ▼ 16,3 % | 2,1 K RON | |
| 82 | 82.IVET SRLnou | Sat Suraia, Comuna Suraia, Vrancea | -18,3 K RON▼ 11,3 % | ▼ 11,3 % | 68,5 K RON | |
| 83 | 83.PERLADI SERV SRLnou | Sat Vânători, Comuna Vânători, Vrancea | -17,2 K RON▼ 16,9 % | ▼ 16,9 % | 35,9 K RON | |
| 84 | 84.INMARTEXTIL SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -15 K RON▼ 14,5 % | ▼ 14,5 % | 1,1 K RON | |
| 85 | 85.ANIMAL PLANET & BNC SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -14,9 K RON▼ 12,5 % | ▼ 12,5 % | 2,5 K RON | |
| 86 | 86.SALVA VET SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -14,7 K RON▼ 6,7 % | ▼ 6,7 % | -13,6 K RON | |
| 87 | 87.DAMIVERO SERV SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -14 K RON▼ 11,1 % | ▼ 11,1 % | -126 K RON | |
| 88 | 88.VECTOR SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -14 K RON▼ 13,4 % | ▼ 13,4 % | 57,9 K RON | |
| 89 | 89.NOR - SAVET SRLnou | Sat Câmpuri, Comuna Câmpuri, Vrancea | -13,9 K RON▼ 11,8 % | ▼ 11,8 % | 65,5 K RON | |
| 90 | 90.SCARLET SRLnou | Sat Vulturu, Comuna Vulturu, Vrancea | -8,9 K RON▼ 4,5 % | ▼ 4,5 % | 73,7 K RON | |
| 91 | 91.EVAN COM SRLnou | Sat Tulnici, Comuna Tulnici, Vrancea | -8,6 K RON▼ 2,7 % | ▼ 2,7 % | 1,6 K RON | |
| 92 | 92.ROTARU SERV SRLnou | Sat Dumitreşti, Comuna Dumitreşti, Vrancea | -6,9 K RON▼ 4,7 % | ▼ 4,7 % | 87,7 K RON | |
| 93 | 93.RO-AL-VET SRLnou | Sat Garoafa, Comuna Garoafa, Vrancea | -4,3 K RON▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | 118,1 K RON | |
| 94 | 94.CENTRUL DE AFACERI GREEN PARK SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | -3,9 K RON▼ 0,7 % | ▼ 0,7 % | 323,7 K RON | |
| 95 | 95.ECOVET-NIC SRLnou | Sat Dragosloveni, Comuna Soveja, Vrancea | -3,4 K RON▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | 67,2 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Vrancea
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
133 firme · 58,3 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
121 firme · 36,8 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
35 firme · 36,1 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
68 firme · 30,8 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
106 firme · 25,7 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
32 firme · 25,4 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
65 firme · 24,8 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
81 firme · 17,1 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
42 firme · 14,2 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
50 firme · 4,5 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
11 firme · 3,7 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
34 firme · 2,4 mil. RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
8 firme · 902 K RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
4 firme · 598,8 K RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
4 firme · 413,7 K RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
2 firme · 325 K RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
2 firme · 267 K RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
6 firme · 159,8 K RON
CAEN 6910
Activități juridice
1 firme · 2,9 K RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
2 firme · 0 RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
1 firme · 0 RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
1 firme · 0 RON