Top 100 firme — Transport și depozitare, Vâlcea după scădere cifră de afaceri în 2023
486 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează -114,4 mil. RON. Pragul de intrare în top este -371,3 K RON, iar liderul atinge -11,2 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Scădere CA | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.WISE SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -11,2 mil. RON▼ 27,2 % | ▼ 27,2 % | 49,1 K RON | |
| 2 | 2.ALL FOX SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -5,1 mil. RON▼ 33,4 % | ▼ 33,4 % | 333,6 K RON | |
| 3 | 3.STAPELIA TRANS SRL▲ 4 | Sat Oveselu, Comuna Măciuca, Vâlcea | -4,7 mil. RON▼ 99,1 % | ▼ 99,1 % | -15,6 K RON | |
| 4 | 4.DIPPEL TRANS S.R.L.nou | Sat Romanii de Sus, Oraş Horezu, Vâlcea | -4,3 mil. RON▼ 89,4 % | ▼ 89,4 % | 68,9 K RON | |
| 5 | 5.IRIALEX MIXT S.R.L.nou | Sat Geamăna, Comuna Dragoeşti, Vâlcea | -3,9 mil. RON▼ 89,5 % | ▼ 89,5 % | -51 K RON | |
| 6 | 6.RMS LOGISTIC S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -3 mil. RON▼ 4,6 % | ▼ 4,6 % | 6,2 mil. RON | |
| 7 | 7.MIATRANS SRLnou | Loc. Dămţeni, Oraş Berbeşti, Vâlcea | -2,6 mil. RON▼ 78,1 % | ▼ 78,1 % | -72,4 K RON | |
| 8 | 8.LAZĂR GLOBAL LOGISTIC S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -2,4 mil. RON▼ 95,1 % | ▼ 95,1 % | -244,3 K RON | |
| 9 | 9.DALIVCOM SRLnou | Sat Mogoşeşti, Comuna Stoeneşti, Vâlcea | -2,4 mil. RON▼ 42,6 % | ▼ 42,6 % | 95,2 K RON | |
| 10 | 10.LUX CONSULTING S.R.L.nou | Sat Sânbotin, Comuna Dăeşti, Vâlcea | -2,2 mil. RON▼ 13,8 % | ▼ 13,8 % | 173 K RON | |
| 11 | 11.HARA SPEDITION S.R.L.nou | Sat Valea Cheii, Comuna Păuseşti-Măglaşi, Vâlcea | -2,1 mil. RON▼ 99 % | ▼ 99 % | -367,4 K RON | |
| 12 | 12.NNC SOLUTIONS S.R.L.▼ 9 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | -1,9 mil. RON▼ 32,5 % | ▼ 32,5 % | 26,2 K RON | |
| 13 | 13.GEARAM SPEED S.R.L.▲ 143 | Sat Bercioiu, Comuna Budeşti, Vâlcea | -1,8 mil. RON▼ 99,9 % | ▼ 99,9 % | -94,7 K RON | |
| 14 | 14.AMINAR TRANS SRL▲ 84 | Loc. Brezoi, Oraş Brezoi, Vâlcea | -1,8 mil. RON▼ 73,1 % | ▼ 73,1 % | 180,4 K RON | |
| 15 | 15.DADY TRANS SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -1,6 mil. RON▼ 44,9 % | ▼ 44,9 % | 48,9 K RON | |
| 16 | 16.LOGISERV SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -1,5 mil. RON▼ 36,2 % | ▼ 36,2 % | 177,7 K RON | |
| 17 | 17.TIRPLUS S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -1,5 mil. RON▼ 31 % | ▼ 31 % | 131,2 K RON | |
| 18 | 18.MINET LOGISTICS S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -1,4 mil. RON▼ 7,7 % | ▼ 7,7 % | 25,1 K RON | |
| 19 | 19.CONECT MED SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -1,4 mil. RON▼ 25,7 % | ▼ 25,7 % | 27,9 K RON | |
| 20 | 20.DEACONESCU OVIDIU TRANSPORT SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂnou | Sat Bălteni, Comuna Copăceni, Vâlcea | -1,4 mil. RON▼ 42,4 % | ▼ 42,4 % | 31,7 K RON | |
| 21 | 21.MN IMPEX SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -1,4 mil. RON▼ 11,3 % | ▼ 11,3 % | 230,8 K RON | |
| 22 | 22.DIMARO TRANSPORT SRLnou | Sat Blidari, Comuna Goleşti, Vâlcea | -1,3 mil. RON▼ 38,3 % | ▼ 38,3 % | 5,4 K RON | |
| 23 | 23.VILSPED TRANSPORT SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -1,3 mil. RON▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | 1 mil. RON | |
| 24 | 24.DANIONI FOREST SRLnou | Sat Fedeleşoiu, Comuna Dăeşti, Vâlcea | -1,3 mil. RON▼ 32,2 % | ▼ 32,2 % | 16,7 K RON | |
| 25 | 25.LOLAS SRLnou | Sat Bogdăneşti, Comuna Tomşani, Vâlcea | -1,3 mil. RON▼ 36,3 % | ▼ 36,3 % | 73,2 K RON | |
| 26 | 26.CATA SPEDITION SRL▲ 20 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -1,2 mil. RON▼ 78,1 % | ▼ 78,1 % | -2,3 mil. RON | |
| 27 | 27.UBB TURISTIK S.R.L.▼ 18 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -1,2 mil. RON▼ 40,4 % | ▼ 40,4 % | 1 mil. RON | |
| 28 | 28.AMB EXPO-PROD S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -1,2 mil. RON▼ 97,9 % | ▼ 97,9 % | 17,4 K RON | |
| 29 | 29.EUSTAKO S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -1,2 mil. RON▼ 82,2 % | ▼ 82,2 % | 1,2 mil. RON | |
| 30 | 30.KINDER TRANS SRLnou | Sat Drăgioiu, Comuna Olanu, Vâlcea | -1,2 mil. RON▼ 51,1 % | ▼ 51,1 % | 111,4 K RON | |
| 31 | 31.ACTROS SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -1,2 mil. RON▼ 56,8 % | ▼ 56,8 % | 75,5 K RON | |
| 32 | 32.O.T.E. LOGISTIC S.R.L.▼ 17 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -1,1 mil. RON▼ 49,4 % | ▼ 49,4 % | 1 mil. RON | |
| 33 | 33.EUSKAL TRANSPORT SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -1,1 mil. RON▼ 25 % | ▼ 25 % | 5,6 K RON | |
| 34 | 34.LUMAN PROMOTION SRLnou | Sat Şerbăneşti, Comuna Păuseşti, Vâlcea | -1,1 mil. RON▼ 30,5 % | ▼ 30,5 % | 800,7 K RON | |
| 35 | 35.SMEDOIU TRANS S.R.L.nou | Loc. Roşioara, Oraş Berbeşti, Vâlcea | -1,1 mil. RON▼ 87,7 % | ▼ 87,7 % | -85,3 K RON | |
| 36 | 36.DAYMON SRLnou | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | -1 mil. RON▼ 35,8 % | ▼ 35,8 % | -29,5 K RON | |
| 37 | 37.NOIL LOGISTICS S.R.L.▼ 32 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -984,4 K RON▼ 98,1 % | ▼ 98,1 % | -256,4 K RON | |
| 38 | 38.DMG TRANSDEL S.R.L.nou | Sat Olteanca, Comuna Glăvile, Vâlcea | -960 K RON▼ 24 % | ▼ 24 % | 61,6 K RON | |
| 39 | 39.OBADA TRANS SRLnou | Loc. Horezu, Oraş Horezu, Vâlcea | -949,9 K RON▼ 15,3 % | ▼ 15,3 % | 906,4 K RON | |
| 40 | 40.AIDE MARF SRLnou | Sat Bercioiu, Comuna Budeşti, Vâlcea | -934,2 K RON▼ 27,8 % | ▼ 27,8 % | -525,7 K RON | |
| 41 | 41.ESSO CAR S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -932,3 K RON▼ 56,8 % | ▼ 56,8 % | 2 K RON | |
| 42 | 42.NECLAU TRANSPORT S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -858 K RON▼ 44,8 % | ▼ 44,8 % | -129,4 K RON | |
| 43 | 43.ANODAV TRANSPORT S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -845,8 K RON▼ 60,9 % | ▼ 60,9 % | 29,1 K RON | |
| 44 | 44.GRINGO SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -811 K RON▼ 31 % | ▼ 31 % | 63,1 K RON | |
| 45 | 45.RAMELA COM SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -804,4 K RON▼ 96,9 % | ▼ 96,9 % | 32,8 K RON | |
| 46 | 46.GNM TRANSPORT S.R.L.nou | Sat Şirineasa, Comuna Şirineasa, Vâlcea | -794,8 K RON▼ 91,9 % | ▼ 91,9 % | -67,5 K RON | |
| 47 | 47.JUMBO-TRANS SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -793 K RON▼ 11,7 % | ▼ 11,7 % | 20,5 K RON | |
| 48 | 48.EQUINOX TRUCK S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -785 K RON▼ 93,2 % | ▼ 93,2 % | -658,5 K RON | |
| 49 | 49.BADVLAD VISION S.R.L.nou | Sat Izvoru Rece, Comuna Vaideeni, Vâlcea | -781,3 K RON▼ 17,2 % | ▼ 17,2 % | 28 K RON | |
| 50 | 50.GA-DY ANESCU SPEDITION S.R.L.nou | Sat Negruleşti, Comuna Bărbăteşti, Vâlcea | -760,9 K RON▼ 32,8 % | ▼ 32,8 % | -231,1 K RON | |
| 51 | 51.ALMITRANS SRL▲ 76 | Sat Geamăna, Comuna Stoileşti, Vâlcea | -750,5 K RON▼ 39,3 % | ▼ 39,3 % | 181,9 K RON | |
| 52 | 52.TURCU AGROPREST SRLnou | Sat Glăvile, Comuna Glăvile, Vâlcea | -744,3 K RON▼ 34,1 % | ▼ 34,1 % | 61,7 K RON | |
| 53 | 53.TRACO LOGISTIK SRL▼ 20 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -729,2 K RON▼ 54,9 % | ▼ 54,9 % | -9,7 K RON | |
| 54 | 54.DORU & STELICĂ TRANS SRLnou | Sat Oteşani, Comuna Oteşani, Vâlcea | -721,4 K RON▼ 14,2 % | ▼ 14,2 % | 215 K RON | |
| 55 | 55.MACADO PREST SRL▲ 21 | Loc. Băbeni, Oraş Băbeni, Vâlcea | -689,6 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 103,6 K RON | |
| 56 | 56.MYLDENI SRLnou | Sat Priporu, Comuna Vlădeşti, Vâlcea | -651,1 K RON▼ 54 % | ▼ 54 % | -164,6 K RON | |
| 57 | 57.GIGI AUTOTRANSPORT S.R.L.nou | Sat Cioboţi, Comuna Olanu, Vâlcea | -645,8 K RON▼ 46,4 % | ▼ 46,4 % | -137,9 K RON | |
| 58 | 58.DACORA EXPERT SRL▼ 52 | Sat Pârâienii de Sus, Comuna Livezi, Vâlcea | -612,2 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 0 RON | |
| 59 | 59.A.M.G. SPEED S.R.L.nou | Sat Măgura, Comuna Mihăeşti, Vâlcea | -601,9 K RON▼ 33,1 % | ▼ 33,1 % | 18,7 K RON | |
| 60 | 60.BEA & EDY TRANS S.R.L.nou | Sat Ioneşti, Comuna Ioneşti, Vâlcea | -586,2 K RON▼ 37,6 % | ▼ 37,6 % | 96,7 K RON | |
| 61 | 61.VANHOL TRANSPORT SRLnou | Sat Văratici, Comuna Costeşti, Vâlcea | -559,9 K RON▼ 11,8 % | ▼ 11,8 % | 287,8 K RON | |
| 62 | 62.VIAVIL CON S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -552,7 K RON▼ 75,9 % | ▼ 75,9 % | -26,9 K RON | |
| 63 | 63.EMTRANS CARGO TUR S.R.L.nou | Sat Popeşti, Comuna Goleşti, Vâlcea | -549,5 K RON▼ 37 % | ▼ 37 % | 1,9 K RON | |
| 64 | 64.DGN TRANS S.R.L.nou | Oraş Băile Govora, Vâlcea | -546,7 K RON▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 2,8 K RON | |
| 65 | 65.TRANS JUPÂNU SRLnou | Oraş Berbeşti, Vâlcea | -539,5 K RON▼ 61,6 % | ▼ 61,6 % | -46 K RON | |
| 66 | 66.ALINJAR LOGISTIC S.R.L.nou | Oraş Băbeni, Vâlcea | -535,2 K RON▼ 97,1 % | ▼ 97,1 % | -20,2 K RON | |
| 67 | 67.CST DAY S.R.L.▲ 107 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -522,6 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -44,8 K RON | |
| 68 | 68.MARCHIDAN TRANS SRL▲ 156 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -509,7 K RON▼ 31,4 % | ▼ 31,4 % | 87,4 K RON | |
| 69 | 69.POWER TRANS LOGISTIC S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -508,7 K RON▼ 28,2 % | ▼ 28,2 % | 205,6 K RON | |
| 70 | 70.SILRO LOGISTICS S.R.L.nou | Sat Dragoeşti, Comuna Dragoeşti, Vâlcea | -502,1 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -2,3 K RON | |
| 71 | 71.TRANSVIL SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -498,8 K RON▼ 28 % | ▼ 28 % | 10,8 K RON | |
| 72 | 72.CENUŞOIU TRANS S.R.L.nou | Sat Mateeşti, Comuna Mateeşti, Vâlcea | -489,6 K RON▼ 41,1 % | ▼ 41,1 % | -124,2 K RON | |
| 73 | 73.FERO-PLAS SRLnou | Sat Olteni, Comuna Bujoreni, Vâlcea | -485,9 K RON▼ 28 % | ▼ 28 % | 636,3 K RON | |
| 74 | 74.ILECON TRANSPORT SRLnou | Sat Măgura, Comuna Mihăeşti, Vâlcea | -482,7 K RON▼ 12,6 % | ▼ 12,6 % | 27,9 K RON | |
| 75 | 75.CARGO NSA TEAM S.R.L.nou | Sat Ulmeţel, Comuna Păuseşti-Măglaşi, Vâlcea | -481,4 K RON▼ 80,9 % | ▼ 80,9 % | -100 K RON | |
| 76 | 76.EXE LOGISTIC S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -472,8 K RON▼ 16 % | ▼ 16 % | 226,2 K RON | |
| 77 | 77.ADRAGOLA SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -466,2 K RON▼ 21,4 % | ▼ 21,4 % | -44,5 K RON | |
| 78 | 78.MUFTAR SRLnou | Sat Băbeni-Olteţu, Comuna Diculeşti, Vâlcea | -461,2 K RON▼ 40,7 % | ▼ 40,7 % | 69,7 K RON | |
| 79 | 79.TRANS BLONDINA S.R.L.nou | Sat Tepşenari, Comuna Milcoiu, Vâlcea | -460,4 K RON▼ 44,9 % | ▼ 44,9 % | 77,3 K RON | |
| 80 | 80.ANTOALI IMPEX S.R.L.▼ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -453,3 K RON▼ 20,3 % | ▼ 20,3 % | 232,8 K RON | |
| 81 | 81.PABY SPEDITION S.R.L.nou | Sat Ciorăşti, Comuna Şirineasa, Vâlcea | -443,2 K RON▼ 98,6 % | ▼ 98,6 % | 12,1 K RON | |
| 82 | 82.BYSFLOR TRANS S.R.L.▼ 38 | Loc. Dămţeni, Oraş Berbeşti, Vâlcea | -440,3 K RON▼ 62,7 % | ▼ 62,7 % | 6,4 K RON | |
| 83 | 83.INVESTASIG SRL▲ 175 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -439,3 K RON▼ 34,3 % | ▼ 34,3 % | -265,7 K RON | |
| 84 | 84.ALYTRANS SRLnou | Sat Orleşti, Comuna Orleşti, Vâlcea | -431,6 K RON▼ 19,1 % | ▼ 19,1 % | 102 K RON | |
| 85 | 85.CKU 1 AUTISTA S.R.L.nou | Sat Berbeşti, Comuna Laloşu, Vâlcea | -428,5 K RON▼ 17,4 % | ▼ 17,4 % | 300,1 K RON | |
| 86 | 86.GEN GROUP SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -423,3 K RON▼ 74 % | ▼ 74 % | 81,5 K RON | |
| 87 | 87.TRANSALBINA SRL▼ 28 | Loc. Berbeşti, Oraş Berbeşti, Vâlcea | -420,4 K RON▼ 18,9 % | ▼ 18,9 % | 82,3 K RON | |
| 88 | 88.LUCIAN & ROBERT TRANSPORT S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -417,8 K RON▼ 73 % | ▼ 73 % | -42,7 K RON | |
| 89 | 89.GERYUS EXPRESS S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -416,4 K RON▼ 92,6 % | ▼ 92,6 % | -62,8 K RON | |
| 90 | 90.IOMAR MOTORS SRL▲ 164 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -414 K RON▼ 35,4 % | ▼ 35,4 % | -212,4 K RON | |
| 91 | 91.ALE ŞI ANDRE SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -413,1 K RON▼ 77,5 % | ▼ 77,5 % | -40 K RON | |
| 92 | 92.BYA LKW EXPRES S.R.L.▲ 7 | Sat Bărbuceni, Comuna Prundeni, Vâlcea | -412,8 K RON▼ 43,1 % | ▼ 43,1 % | -525,7 K RON | |
| 93 | 93.ZOF SPEED S.R.L.nou | Sat Bogdăneşti, Comuna Bujoreni, Vâlcea | -410,1 K RON▼ 25,5 % | ▼ 25,5 % | 54,9 K RON | |
| 94 | 94.ALPET LOGISTIC S.R.L.▼ 20 | Sat Aureşti, Comuna Orleşti, Vâlcea | -407,7 K RON▼ 64,2 % | ▼ 64,2 % | 13 K RON | |
| 95 | 95.PRACTIC SPEDITION S.R.L.nou | Loc. Jiblea Nouă, Oraş Călimăneşti, Vâlcea | -402,5 K RON▼ 40,5 % | ▼ 40,5 % | 829 RON | |
| 96 | 96.ADMOVE EXPRES S.R.L.▼ 48 | Sat Budurăşti, Comuna Stoeneşti, Vâlcea | -399,6 K RON▼ 94,3 % | ▼ 94,3 % | -40,4 K RON | |
| 97 | 97.ELOTRANS SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -392,5 K RON▼ 47,2 % | ▼ 47,2 % | -78,3 K RON | |
| 98 | 98.GHEROS S.R.L.▲ 99 | Sat Copăceni, Comuna Racoviţa, Vâlcea | -380,3 K RON▼ 91 % | ▼ 91 % | 26,6 K RON | |
| 99 | 99.ALEX TIR LINE S.R.L.nou | Sat Grosi, Comuna Cernisoara, Vâlcea | -378,5 K RON▼ 34,2 % | ▼ 34,2 % | 12,4 K RON | |
| 100 | 100.FAIR PLAY SRLnou | Loc. Berbeşti, Oraş Berbeşti, Vâlcea | -371,3 K RON▼ 23,7 % | ▼ 23,7 % | 3,3 K RON |
Codurile CAEN din transport și depozitare — Vâlcea
CAEN 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
1.107 firme · 1,3 mld. RON
CAEN 4939
Alte transporturi terestre de călători n.c.a
93 firme · 106,7 mil. RON
CAEN 5225
Activități de servicii logistice pentru transporturi
4 firme · 104,6 mil. RON
CAEN 5229
Alte activități anexe transporturilor
24 firme · 68,8 mil. RON
CAEN 5231
Activități de intermediere pentru transportul de marfă
8 firme · 60,3 mil. RON
CAEN 5320
Alte activități poștale și de curier
58 firme · 48,5 mil. RON
CAEN 4931
Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători
10 firme · 28,1 mil. RON
CAEN 4932
Transporturi cu taxiuri
294 firme · 16,4 mil. RON
CAEN 5221
Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
10 firme · 13,9 mil. RON
CAEN 4933
Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
94 firme · 5,4 mil. RON
CAEN 5226
Alte activități anexe transporturilor
5 firme · 1,6 mil. RON
CAEN 5224
Manipulări
4 firme · 1,2 mil. RON
CAEN 5210
Depozitări
9 firme · 1,2 mil. RON
CAEN 5310
Activități poștale desfășurate sub obligativitatea serviciului universal
2 firme · 932,1 K RON
CAEN 5020
Transporturi maritime și costiere de marfă
1 firme · 729,7 K RON
CAEN 4920
Transporturi de marfă pe calea ferată
1 firme · 57 K RON
CAEN 5222
Activități de servicii anexe transportului pe apă
1 firme · 1 K RON
CAEN 4910
Transporturi interurbane de călători pe calea ferată
2 firme · 0 RON
CAEN 5010
Transporturi maritime și costiere de pasageri
1 firme · 0 RON