Top 100 firme — Construcții, Mureș după scădere cifră de afaceri în 2024
641 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează -941,4 mil. RON. Pragul de intrare în top este -1,2 mil. RON, iar liderul atinge -140,3 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Scădere CA | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.GEIGER TRANSILVANIA SRLnou | Sat Cristeşti, Comuna Cristeşti, Mureş | -140,3 mil. RON▼ 33,6 % | ▼ 33,6 % | 22,8 mil. RON | |
| 2 | 2.PROFITEC SRLnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -105,9 mil. RON▼ 91,1 % | ▼ 91,1 % | 12,6 mil. RON | |
| 3 | 3.GEIGER PROIECTE CONSTRUCTII S.R.L.▲ 3 | Sat Cristeşti, Comuna Cristeşti, Mureş | -72,7 mil. RON▼ 96,3 % | ▼ 96,3 % | -11,3 mil. RON | |
| 4 | 4.MAURER IMOBILIARE MUREȘ S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -48 mil. RON▼ 30,2 % | ▼ 30,2 % | 29,9 mil. RON | |
| 5 | 5.CONTRANSCOM CONSTRUCŢII BENŢA SRLnou | Sat Nazna, Comuna Sâncraiu de Mureş, Mureş | -44,7 mil. RON▼ 54,8 % | ▼ 54,8 % | 391,8 K RON | |
| 6 | 6.EVER GREEN CONSTRUCTII SRLnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -41,7 mil. RON▼ 55 % | ▼ 55 % | 2 mil. RON | |
| 7 | 7.DRUMSERV SAnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -35,7 mil. RON▼ 44 % | ▼ 44 % | 236,4 K RON | |
| 8 | 8.FOMCO IMOBILIARE S.R.L.▼ 3 | Sat Cristeşti, Comuna Cristeşti, Mureş | -31,8 mil. RON▼ 71,5 % | ▼ 71,5 % | 2,8 mil. RON | |
| 9 | 9.CONSTRUCT MAPCOM SRLnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -28,4 mil. RON▼ 42,3 % | ▼ 42,3 % | 1,3 mil. RON | |
| 10 | 10.ASTOR COM SRLnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -26,5 mil. RON▼ 24 % | ▼ 24 % | 1,1 mil. RON | |
| 11 | 11.VELTOL HOLDING SRLnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -16,9 mil. RON▼ 40,3 % | ▼ 40,3 % | 1,4 mil. RON | |
| 12 | 12.CONART STRUCTURI SRLnou | Sat Sântana de Mureş, Comuna Sântana de Mureş, Mureş | -15 mil. RON▼ 24,2 % | ▼ 24,2 % | 3,3 mil. RON | |
| 13 | 13.PARMADO CONSIMPEX SRLnou | Municipiul Reghin, Mureş | -15 mil. RON▼ 93,1 % | ▼ 93,1 % | 1,4 mil. RON | |
| 14 | 14.LAS PROM SRLnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -14,8 mil. RON▼ 24 % | ▼ 24 % | 1,3 mil. RON | |
| 15 | 15.SILDAB CONS SRL▲ 4 | Loc. Sovata, Oraş Sovata, Mureş | -12,8 mil. RON▼ 91,5 % | ▼ 91,5 % | 19,4 K RON | |
| 16 | 16.ALFACONSTRUCT S.R.L.▼ 13 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -12,7 mil. RON▼ 99,9 % | ▼ 99,9 % | -1,3 mil. RON | |
| 17 | 17.MONTREPCOM SRLnou | Loc. Recea, Oraş Ungheni, Mureş | -12,6 mil. RON▼ 18 % | ▼ 18 % | 13,1 mil. RON | |
| 18 | 18.ENESA SOLAR TEHNOLOGY SRLnou | Sat Bărdeşti, Comuna Sântana de Mureş, Mureş | -11,8 mil. RON▼ 46 % | ▼ 46 % | 3,9 mil. RON | |
| 19 | 19.VALEA IZVOARELOR REAL ESTATE S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -10,4 mil. RON▼ 73,5 % | ▼ 73,5 % | 433 K RON | |
| 20 | 20.ARMONT SRLnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -9,7 mil. RON▼ 22,3 % | ▼ 22,3 % | 2,8 mil. RON | |
| 21 | 21.INTRA SERV SRLnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -9,5 mil. RON▼ 39,8 % | ▼ 39,8 % | 2,1 mil. RON | |
| 22 | 22.VECTOR CONSULT SERVICES SRLnou | Sat Sînpaul, Comuna Sînpaul, Mureş | -8,8 mil. RON▼ 19,5 % | ▼ 19,5 % | 3,1 mil. RON | |
| 23 | 23.MAURER IMOBILIARE SIGHISOARA S.R.L.nou | Municipiul Sighişoara, Mureş | -8,4 mil. RON▼ 40,4 % | ▼ 40,4 % | -333,2 K RON | |
| 24 | 24.KATAN CONSULTING SRLnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -6,4 mil. RON▼ 54,8 % | ▼ 54,8 % | 1,5 mil. RON | |
| 25 | 25.INSTA GRUP S.A.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -6,2 mil. RON▼ 18,3 % | ▼ 18,3 % | 6,5 mil. RON | |
| 26 | 26.OLTSPERA SRLnou | Sat Sântana de Mureş, Comuna Sântana de Mureş, Mureş | -5,8 mil. RON▼ 38,4 % | ▼ 38,4 % | 2 mil. RON | |
| 27 | 27.STEFI REGALE S.R.L.nou | Sat Eremitu, Comuna Eremitu, Mureş | -5,3 mil. RON▼ 50,3 % | ▼ 50,3 % | -2,1 mil. RON | |
| 28 | 28.IMOPLUS CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Sighişoara, Mureş | -5 mil. RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -3,2 K RON | |
| 29 | 29.CONSTRULUX BIRIS SRLnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -5 mil. RON▼ 93,6 % | ▼ 93,6 % | -598 K RON | |
| 30 | 30.NTL PROPERTY S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -4,8 mil. RON▼ 75,1 % | ▼ 75,1 % | 106,2 K RON | |
| 31 | 31.TO HOME CONSTRUCT S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -4,6 mil. RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -7,5 K RON | |
| 32 | 32.DIO TES COM SRLnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -4,6 mil. RON▼ 69,7 % | ▼ 69,7 % | 21,9 K RON | |
| 33 | 33.SAHARA INDUSTRIAL SRLnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -4,5 mil. RON▼ 56,6 % | ▼ 56,6 % | 106 K RON | |
| 34 | 34.FIORD SRLnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -4,3 mil. RON▼ 39,1 % | ▼ 39,1 % | 297,6 K RON | |
| 35 | 35.TROVAINSTAL SRLnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -4,3 mil. RON▼ 50,5 % | ▼ 50,5 % | 320,1 K RON | |
| 36 | 36.PROD COM ELECTRIC SRLnou | Sat Sîngeorgiu de Mureş, Comuna Sîngeorgiu de Mureş, Mureş | -4,1 mil. RON▼ 34,2 % | ▼ 34,2 % | 362 K RON | |
| 37 | 37.ADRU SOLUTION SRLnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -4 mil. RON▼ 33,8 % | ▼ 33,8 % | 458,1 K RON | |
| 38 | 38.MARANATA PREST SERV SRLnou | Municipiul Târnăveni, Mureş | -4 mil. RON▼ 64,6 % | ▼ 64,6 % | 96,4 K RON | |
| 39 | 39.GAVRIP SRLnou | Sat Sântana de Mureş, Comuna Sântana de Mureş, Mureş | -4 mil. RON▼ 71,8 % | ▼ 71,8 % | 217,5 K RON | |
| 40 | 40.EN-RG-ETIC S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -4 mil. RON▼ 32,1 % | ▼ 32,1 % | 682,9 K RON | |
| 41 | 41.VALEA IZVOARELOR SENIOR LIVING S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -4 mil. RON▼ 40,5 % | ▼ 40,5 % | 1,9 K RON | |
| 42 | 42.MARCMIR INVEST HOUSE S.R.L.nou | Sat Sântana de Mureş, Comuna Sântana de Mureş, Mureş | -3,9 mil. RON▼ 53,5 % | ▼ 53,5 % | 489,5 K RON | |
| 43 | 43.IMPULS DECOR SRLnou | Sat Livezeni, Comuna Livezeni, Mureş | -3,8 mil. RON▼ 73,9 % | ▼ 73,9 % | -253,9 K RON | |
| 44 | 44.MATE CONSTRUCT SRL▲ 6 | Sat Găneşti, Comuna Găneşti, Mureş | -3,8 mil. RON▼ 39,9 % | ▼ 39,9 % | -1,3 mil. RON | |
| 45 | 45.COMTERM INVEST SRL▲ 155 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -3,6 mil. RON▼ 44 % | ▼ 44 % | 852,5 K RON | |
| 46 | 46.YODEL EXPRES TGM S.R.L.▼ 2 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -3,4 mil. RON▼ 63,2 % | ▼ 63,2 % | 378 K RON | |
| 47 | 47.CIS GAZ SERVICII SRLnou | Sat Sântana de Mureş, Comuna Sântana de Mureş, Mureş | -3,4 mil. RON▼ 35,7 % | ▼ 35,7 % | 2,9 mil. RON | |
| 48 | 48.A&G BINGDECOR SRLnou | Sat Iod, Comuna Răstoliţa, Mureş | -3,3 mil. RON▼ 65,9 % | ▼ 65,9 % | 2 K RON | |
| 49 | 49.TRIO CONSTRUCT SRLnou | Sat Dîmbău, Comuna Adamuş, Mureş | -3,2 mil. RON▼ 73,4 % | ▼ 73,4 % | 8,5 K RON | |
| 50 | 50.ECODESIGN SRL▼ 7 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -3 mil. RON▼ 66 % | ▼ 66 % | 53,6 K RON | |
| 51 | 51.DIMOV HOUSE EXPERT SRLnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -3 mil. RON▼ 88,3 % | ▼ 88,3 % | -49,1 K RON | |
| 52 | 52.LIND EFECT SRL▼ 24 | Sat Corunca, Comuna Corunca, Mureş | -2,9 mil. RON▼ 41,7 % | ▼ 41,7 % | 319,2 K RON | |
| 53 | 53.FRLDEVELOPMENT S.R.L.nou | Sat Şăuliţa, Comuna Miheşu de Cîmpie, Mureş | -2,8 mil. RON▼ 97,6 % | ▼ 97,6 % | 83,7 K RON | |
| 54 | 54.PRESTCONSTAR SRLnou | Sat Cîmpeniţa, Comuna Ceuaşu de Cîmpie, Mureş | -2,8 mil. RON▼ 28,5 % | ▼ 28,5 % | 594,5 K RON | |
| 55 | 55.GSP-MERA PROGRES QUALITY S.R.L.nou | Municipiul Reghin, Mureş | -2,7 mil. RON▼ 87,1 % | ▼ 87,1 % | 43,2 K RON | |
| 56 | 56.ELBO VOLTAJ SRLnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -2,6 mil. RON▼ 68,8 % | ▼ 68,8 % | -214,4 K RON | |
| 57 | 57.RENMETAL S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -2,6 mil. RON▼ 93,1 % | ▼ 93,1 % | -204,1 K RON | |
| 58 | 58.JAKO PREST SERV SRLnou | Loc. Miercurea Nirajului, Oraş Miercurea Nirajului, Mureş | -2,5 mil. RON▼ 53,2 % | ▼ 53,2 % | -428,5 K RON | |
| 59 | 59.CAT ENGINEERING SRL▼ 32 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -2,5 mil. RON▼ 77,1 % | ▼ 77,1 % | 65,3 K RON | |
| 60 | 60.TOTAL CIL GREEN ENERGY S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -2,4 mil. RON▼ 75,8 % | ▼ 75,8 % | 87 K RON | |
| 61 | 61.MACARALE MURES SRLnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -2,2 mil. RON▼ 28,4 % | ▼ 28,4 % | 178 K RON | |
| 62 | 62.LEHEL IMPEX SRL▲ 45 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -2,2 mil. RON▼ 20,3 % | ▼ 20,3 % | 132,3 K RON | |
| 63 | 63.ARCODAF MANAGEMENT S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -2,1 mil. RON▼ 65,3 % | ▼ 65,3 % | 182 K RON | |
| 64 | 64.KRAFTSZER TECH SRLnou | Sat Berghia, Comuna Pănet, Mureş | -2,1 mil. RON▼ 49 % | ▼ 49 % | 179,8 K RON | |
| 65 | 65.KRONOS LIFE CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -2,1 mil. RON▼ 9,7 % | ▼ 9,7 % | 960,8 K RON | |
| 66 | 66.MGC INSTAL CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Târnăveni, Mureş | -2,1 mil. RON▼ 25,1 % | ▼ 25,1 % | 503,3 K RON | |
| 67 | 67.START IANUARIE S.R.L.▲ 420 | Sat Corunca, Comuna Corunca, Mureş | -2 mil. RON▼ 83 % | ▼ 83 % | 51,6 K RON | |
| 68 | 68.TEHNIC TRUST SA▼ 30 | Municipiul Târnăveni, Mureş | -2 mil. RON▼ 92,8 % | ▼ 92,8 % | -174,3 K RON | |
| 69 | 69.SERE COM RO SRLnou | Loc. Recea, Oraş Ungheni, Mureş | -1,9 mil. RON▼ 57,4 % | ▼ 57,4 % | 11,7 K RON | |
| 70 | 70.SILVER MIANOVA S.R.L.nou | Sat Nazna, Comuna Sâncraiu de Mureş, Mureş | -1,9 mil. RON▼ 73,8 % | ▼ 73,8 % | -177,9 K RON | |
| 71 | 71.KRISKON SRLnou | Sat Sântana de Mureş, Comuna Sântana de Mureş, Mureş | -1,7 mil. RON▼ 23 % | ▼ 23 % | 6,9 K RON | |
| 72 | 72.RAMED CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Sâncraiu de Mureş, Comuna Sâncraiu de Mureş, Mureş | -1,7 mil. RON▼ 83,1 % | ▼ 83,1 % | -193,8 K RON | |
| 73 | 73.ECO CASA CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -1,7 mil. RON▼ 40,9 % | ▼ 40,9 % | -439,4 K RON | |
| 74 | 74.CRONEXPERT SRLnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -1,7 mil. RON▼ 32,4 % | ▼ 32,4 % | 768 K RON | |
| 75 | 75.CEC INSTGROUP S.R.L.nou | Loc. Luduş, Oraş Luduş, Mureş | -1,6 mil. RON▼ 26,6 % | ▼ 26,6 % | 1,1 mil. RON | |
| 76 | 76.COFIT CONSTRUCT SRL▲ 91 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -1,6 mil. RON▼ 10,5 % | ▼ 10,5 % | 362,1 K RON | |
| 77 | 77.MINADI CITY IMOBILIARE SRLnou | Municipiul Sighişoara, Mureş | -1,6 mil. RON▼ 73,7 % | ▼ 73,7 % | -303,4 K RON | |
| 78 | 78.ANMED IMOB SRLnou | Municipiul Reghin, Mureş | -1,6 mil. RON▼ 98,5 % | ▼ 98,5 % | -22,5 K RON | |
| 79 | 79.DIE WELT CONSTRUCT SRLnou | Sat Sîngeorgiu de Mureş, Comuna Sîngeorgiu de Mureş, Mureş | -1,5 mil. RON▼ 70,7 % | ▼ 70,7 % | -322,6 K RON | |
| 80 | 80.HANDLER CLASS S.R.L.nou | Municipiul Reghin, Mureş | -1,5 mil. RON▼ 71,7 % | ▼ 71,7 % | 57,4 K RON | |
| 81 | 81.PARDOSELI ȘLEFUITE SCLIVISITE POLISATE S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -1,5 mil. RON▼ 94 % | ▼ 94 % | -138,6 K RON | |
| 82 | 82.CONS RESIDENCE A-Z S.R.L.▼ 60 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -1,5 mil. RON▼ 80,2 % | ▼ 80,2 % | 55,7 K RON | |
| 83 | 83.MOGNEROM ART S.R.L.nou | Sat Ruşii-Munţi, Comuna Ruşii-Munţi, Mureş | -1,5 mil. RON▼ 92,2 % | ▼ 92,2 % | -60 K RON | |
| 84 | 84.PRO EX 2005 SRLnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -1,5 mil. RON▼ 15,7 % | ▼ 15,7 % | 577,4 K RON | |
| 85 | 85.LAVAL SENIOR S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -1,5 mil. RON▼ 85,5 % | ▼ 85,5 % | -261,8 K RON | |
| 86 | 86.ADNITECH CONCEPT S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -1,5 mil. RON▼ 71,9 % | ▼ 71,9 % | 146,6 K RON | |
| 87 | 87.RAIL TECH S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -1,5 mil. RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -293,5 K RON | |
| 88 | 88.DIA EDRO CONSTRUCT SRL▼ 14 | Loc. Luduş, Oraş Luduş, Mureş | -1,4 mil. RON▼ 91,3 % | ▼ 91,3 % | 62,4 K RON | |
| 89 | 89.ARMILLARIA COM SRLnou | Municipiul Sighişoara, Mureş | -1,4 mil. RON▼ 29,1 % | ▼ 29,1 % | 1,2 mil. RON | |
| 90 | 90.VALGERO CON SRLnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -1,4 mil. RON▼ 45,8 % | ▼ 45,8 % | 166,5 K RON | |
| 91 | 91.GERRO BAU CONSTRUCT S.R.L.▲ 197 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -1,3 mil. RON▼ 58,6 % | ▼ 58,6 % | -91,4 K RON | |
| 92 | 92.INSTALDI SRLnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -1,3 mil. RON▼ 5,4 % | ▼ 5,4 % | 3,8 mil. RON | |
| 93 | 93.ANDRA IMPEX SRLnou | Municipiul Sighişoara, Mureş | -1,3 mil. RON▼ 29,8 % | ▼ 29,8 % | 10,4 K RON | |
| 94 | 94.DIAMIR SRLnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -1,3 mil. RON▼ 54,5 % | ▼ 54,5 % | 451,1 K RON | |
| 95 | 95.LETARCONS PROD SRLnou | Oraş Sângeorgiu de Pădure, Mureş | -1,3 mil. RON▼ 35,9 % | ▼ 35,9 % | 561,3 K RON | |
| 96 | 96.CONSPROD FOOD GR S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | -1,3 mil. RON▼ 87,5 % | ▼ 87,5 % | -91,7 K RON | |
| 97 | 97.SOCCER MUREȘ S.R.L.nou | Sat Bogata, Comuna Bogata, Mureş | -1,3 mil. RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -62 K RON | |
| 98 | 98.GREGORI BRAND S.R.L.nou | Loc. Sângeorgiu de Pădure, Oraş Sângeorgiu de Pădure, Mureş | -1,3 mil. RON▼ 39,9 % | ▼ 39,9 % | 1,2 mil. RON | |
| 99 | 99.PREMIUMHOUSE CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Sâncraiu de Mureş, Comuna Sâncraiu de Mureş, Mureş | -1,3 mil. RON▼ 54 % | ▼ 54 % | -364,6 K RON | |
| 100 | 100.TERRA METAL ART SRLnou | Sat Tireu, Comuna Ibăneşti, Mureş | -1,2 mil. RON▼ 26,9 % | ▼ 26,9 % | -306 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Mureș
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
692 firme · 851,2 mil. RON
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
263 firme · 571,3 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
231 firme · 568,1 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
31 firme · 539 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
78 firme · 514,8 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
225 firme · 404,2 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
62 firme · 239,3 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
6 firme · 131,3 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
106 firme · 69,3 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
5 firme · 61,3 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
18 firme · 58,7 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
25 firme · 54,6 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
72 firme · 33,6 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
56 firme · 32,3 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
3 firme · 30,4 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
14 firme · 29,3 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
41 firme · 23,3 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
41 firme · 19,6 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
55 firme · 15,7 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
8 firme · 14,5 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
6 firme · 13 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
15 firme · 12,7 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
17 firme · 6,9 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
11 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
6 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
2 firme · 85,1 K RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
1 firme · 0 RON