Top 100 firme — Imobiliare, Galați după scădere cifră de afaceri în 2020
112 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează -15,1 mil. RON. Pragul de intrare în top este -7,9 K RON, iar liderul atinge -1,3 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Scădere CA | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.NAVROM RIVER SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -1,3 mil. RON▼ 54,2 % | ▼ 54,2 % | -1,1 mil. RON | |
| 2 | 2.ICE PROPERTY DEVELOPMENT SRL▲ 6 | Municipiul Galaţi, Galaţi | -1,1 mil. RON▼ 32,6 % | ▼ 32,6 % | -929,1 K RON | |
| 3 | 3.DAS IMMOBILIE SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -838,2 K RON▼ 21,6 % | ▼ 21,6 % | 123,1 K RON | |
| 4 | 4.YRYBALLROOM S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -745,1 K RON▼ 80,8 % | ▼ 80,8 % | -271,7 K RON | |
| 5 | 5.USHUAIA BOTAFOG SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -678,2 K RON▼ 83,3 % | ▼ 83,3 % | 81,5 K RON | |
| 6 | 6.WATERLAND OFFICE SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -527,4 K RON▼ 71,5 % | ▼ 71,5 % | 12,1 K RON | |
| 7 | 7.SORAMEX GRUP SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -521,5 K RON▼ 94,8 % | ▼ 94,8 % | -143,2 K RON | |
| 8 | 8.PIEŢE PREST TEC SRL▲ 34 | Municipiul Tecuci, Galaţi | -502,9 K RON▼ 19,7 % | ▼ 19,7 % | 134,1 K RON | |
| 9 | 9.DATABOX CITY SRL▲ 11 | Municipiul Galaţi, Galaţi | -445,5 K RON▼ 54,9 % | ▼ 54,9 % | 620,8 K RON | |
| 10 | 10.FABICRIS SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -413,9 K RON▼ 71,8 % | ▼ 71,8 % | 125,9 K RON | |
| 11 | 11.DIMA & FIII SAnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -377,5 K RON▼ 32 % | ▼ 32 % | 311,8 K RON | |
| 12 | 12.ALEXANDRA REALTY SRL▲ 17 | Municipiul Galaţi, Galaţi | -363,4 K RON▼ 49,9 % | ▼ 49,9 % | 102,7 K RON | |
| 13 | 13.COMPETITIVE BUSINESS SOLUTIONS SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -324,9 K RON▼ 26,5 % | ▼ 26,5 % | 371,2 K RON | |
| 14 | 14.ADORIAN DRA COMPANY SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -323,5 K RON▼ 30,4 % | ▼ 30,4 % | 24,6 K RON | |
| 15 | 15.OLYMPIC ANDREAS ANDREI S.R.L.nou | Sat Costi, Comuna Vânători, Galaţi | -289,9 K RON▼ 85 % | ▼ 85 % | -33,2 K RON | |
| 16 | 16.GLORIMEX 1 SRL▲ 1 | Municipiul Galaţi, Galaţi | -276,6 K RON▼ 29 % | ▼ 29 % | 159,3 K RON | |
| 17 | 17.BINGO SPORT BET SRLnou | Municipiul Tecuci, Galaţi | -274,2 K RON▼ 39,6 % | ▼ 39,6 % | 229,9 K RON | |
| 18 | 18.MOBILKAT SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -248,9 K RON▼ 24,7 % | ▼ 24,7 % | 394,1 K RON | |
| 19 | 19.ZODIAC TREND S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -238,3 K RON▼ 19,9 % | ▼ 19,9 % | -273,7 K RON | |
| 20 | 20.REAL GROUP SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -201,7 K RON▼ 12,2 % | ▼ 12,2 % | 2,6 mil. RON | |
| 21 | 21.LEAD CONSULTING 2006 SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -182 K RON▼ 78,4 % | ▼ 78,4 % | 1,1 mil. RON | |
| 22 | 22.YRYREB HEAVEN SRL▲ 15 | Municipiul Galaţi, Galaţi | -177,7 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -64,7 K RON | |
| 23 | 23.SPATII SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -176 K RON▼ 4,5 % | ▼ 4,5 % | 2,3 mil. RON | |
| 24 | 24.LOCONFORT SAnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -168,3 K RON▼ 30,3 % | ▼ 30,3 % | -37,5 K RON | |
| 25 | 25.SOFTSTORM INC SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -165,5 K RON▼ 7,5 % | ▼ 7,5 % | 310,3 K RON | |
| 26 | 26.DECROM CO SRL▲ 2 | Municipiul Galaţi, Galaţi | -153,9 K RON▼ 7,4 % | ▼ 7,4 % | 843,7 K RON | |
| 27 | 27.NAVEXIM EVALUĂRI SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -151,2 K RON▼ 50,4 % | ▼ 50,4 % | 43,5 K RON | |
| 28 | 28.ELITE IMOB WACHING SRL▲ 21 | Municipiul Galaţi, Galaţi | -150,8 K RON▼ 58,1 % | ▼ 58,1 % | 58,1 K RON | |
| 29 | 29.EXXE INVESTMENT SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -138 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 0 RON | |
| 30 | 30.NDI MARKET SRL▼ 24 | Municipiul Galaţi, Galaţi | -132,3 K RON▼ 17 % | ▼ 17 % | 448,2 K RON | |
| 31 | 31.PIBUNNI IMOB GL SRLnou | Sat Tuluceşti, Comuna Tuluceşti, Galaţi | -123,7 K RON▼ 96,3 % | ▼ 96,3 % | 3 K RON | |
| 32 | 32.RSK EAST LANDS SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -119 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -10,5 K RON | |
| 33 | 33.RENDAR MANAGEMENT SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -115 K RON▼ 46,1 % | ▼ 46,1 % | 106,8 K RON | |
| 34 | 34.SPEDIVE 2010 SRLnou | Municipiul Tecuci, Galaţi | -112,8 K RON▼ 28,9 % | ▼ 28,9 % | 171,2 K RON | |
| 35 | 35.SISTEM IMPEX SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -107,3 K RON▼ 14,6 % | ▼ 14,6 % | 460,6 K RON | |
| 36 | 36.RAS EURO INVESTMENT PARTNER SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -101,3 K RON▼ 59,3 % | ▼ 59,3 % | 19,1 K RON | |
| 37 | 37.EURO CONCEPT IMOBILIARE S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -98,5 K RON▼ 47,4 % | ▼ 47,4 % | -53,7 K RON | |
| 38 | 38.B.DEN BREEJEN VASTGOED B.V. GIESSENBURG - SUCURSALA GALAȚInou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -97,8 K RON▼ 10,4 % | ▼ 10,4 % | 111,7 K RON | |
| 39 | 39.SALINA 2004 SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -97,3 K RON▼ 64,4 % | ▼ 64,4 % | -6,1 K RON | |
| 40 | 40.PRORAD SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -96,1 K RON▼ 50 % | ▼ 50 % | -5,7 K RON | |
| 41 | 41.DOLPHIN ESTATE SRL▲ 9 | Municipiul Galaţi, Galaţi | -91,4 K RON▼ 12,2 % | ▼ 12,2 % | 157,6 K RON | |
| 42 | 42.GUGOAŞĂ GIM SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -87,7 K RON▼ 53,8 % | ▼ 53,8 % | 44 K RON | |
| 43 | 43.METALMAN SRL▼ 16 | Municipiul Galaţi, Galaţi | -77 K RON▼ 69,7 % | ▼ 69,7 % | -13,4 K RON | |
| 44 | 44.METABOLIC ALEX EM S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -77 K RON▼ 70,6 % | ▼ 70,6 % | 13,9 K RON | |
| 45 | 45.SALGEROM SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -76,4 K RON▼ 72,5 % | ▼ 72,5 % | -3,4 K RON | |
| 46 | 46.MITCRIS SRL▼ 21 | Municipiul Galaţi, Galaţi | -71,6 K RON▼ 42,5 % | ▼ 42,5 % | 2,5 K RON | |
| 47 | 47.MED RAVERA SRLnou | Municipiul Tecuci, Galaţi | -68,8 K RON▼ 25,9 % | ▼ 25,9 % | 184,9 K RON | |
| 48 | 48.HAMER RENT SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -68,4 K RON▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 186,4 K RON | |
| 49 | 49.SYLVESTER BMV SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -68,1 K RON▼ 55,3 % | ▼ 55,3 % | 298 RON | |
| 50 | 50.GALGROS SAnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -67,3 K RON▼ 3,5 % | ▼ 3,5 % | -242,1 K RON | |
| 51 | 51.MAKINVEST COM SRL▼ 48 | Municipiul Galaţi, Galaţi | -67,2 K RON▼ 2,3 % | ▼ 2,3 % | 375,4 K RON | |
| 52 | 52.MARIANO SRL▼ 42 | Municipiul Galaţi, Galaţi | -66,4 K RON▼ 63,8 % | ▼ 63,8 % | 484,2 K RON | |
| 53 | 53.COSOTI SRL▼ 46 | Municipiul Galaţi, Galaţi | -63,8 K RON▼ 4,8 % | ▼ 4,8 % | 591,9 K RON | |
| 54 | 54.PRODUS CONSULTING SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -63,1 K RON▼ 37,5 % | ▼ 37,5 % | 122,6 K RON | |
| 55 | 55.KRAFT MOBILKAT SRL▼ 11 | Municipiul Galaţi, Galaţi | -60,3 K RON▼ 23,8 % | ▼ 23,8 % | 169,5 K RON | |
| 56 | 56.SPES CONCEPT SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -59,5 K RON▼ 53,6 % | ▼ 53,6 % | -1,7 K RON | |
| 57 | 57.COSMOCOM SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -59,2 K RON▼ 27,7 % | ▼ 27,7 % | 12,3 K RON | |
| 58 | 58.GASTIMO SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -59 K RON▼ 51,7 % | ▼ 51,7 % | 15,4 K RON | |
| 59 | 59.DATA CONSULT SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -56 K RON▼ 35,4 % | ▼ 35,4 % | 2,8 K RON | |
| 60 | 60.PROLACTA S.R.L.nou | Municipiul Tecuci, Galaţi | -55,7 K RON▼ 22 % | ▼ 22 % | 19,5 K RON | |
| 61 | 61.FINAGRI SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -51,2 K RON▼ 15,3 % | ▼ 15,3 % | 232,8 K RON | |
| 62 | 62.RADIALID FIRST SRL▼ 44 | Municipiul Galaţi, Galaţi | -49,2 K RON▼ 30,2 % | ▼ 30,2 % | 14,5 K RON | |
| 63 | 63.BIMOBILE SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -47,2 K RON▼ 26,9 % | ▼ 26,9 % | 47,6 K RON | |
| 64 | 64.SARADIOS SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -43,6 K RON▼ 21,9 % | ▼ 21,9 % | 87,8 K RON | |
| 65 | 65.SPES SRL▼ 32 | Municipiul Galaţi, Galaţi | -43,5 K RON▼ 6,6 % | ▼ 6,6 % | 209,6 K RON | |
| 66 | 66.PADIMO PROPERTY SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -42,7 K RON▼ 13,4 % | ▼ 13,4 % | 125,3 K RON | |
| 67 | 67.EXPOSTAR GROUP SRLnou | Sat Odaia Manolache, Comuna Vânători, Galaţi | -41,8 K RON▼ 9,6 % | ▼ 9,6 % | 212,6 K RON | |
| 68 | 68.TOPAZ SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -40,7 K RON▼ 24,6 % | ▼ 24,6 % | 29,8 K RON | |
| 69 | 69.GETTICA TRADE INTERNATIONAL SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -39,6 K RON▼ 11,9 % | ▼ 11,9 % | 22 K RON | |
| 70 | 70.ANDRO NINA DORI SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -37,5 K RON▼ 21,1 % | ▼ 21,1 % | -42,2 K RON | |
| 71 | 71.ARENA MANAGEMENT GROUP SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -37,5 K RON▼ 25,4 % | ▼ 25,4 % | 6,8 K RON | |
| 72 | 72.DELUXE R&G RESIDENCE SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -36,2 K RON▼ 23,2 % | ▼ 23,2 % | -16,5 K RON | |
| 73 | 73.LIUBOVLAD SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -33,6 K RON▼ 18,5 % | ▼ 18,5 % | 90,2 K RON | |
| 74 | 74.NOEMYY SRL▼ 53 | Municipiul Galaţi, Galaţi | -31,4 K RON▼ 27,7 % | ▼ 27,7 % | 50,9 K RON | |
| 75 | 75.COLIBRI-38 SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -29,8 K RON▼ 10,4 % | ▼ 10,4 % | 86,8 K RON | |
| 76 | 76.CECILIA SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -28,9 K RON▼ 5,4 % | ▼ 5,4 % | 334,4 K RON | |
| 77 | 77.GOLDEN PRINCESS SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -28,5 K RON▼ 10,1 % | ▼ 10,1 % | 133,7 K RON | |
| 78 | 78.TISO LOGISTIK SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -28,4 K RON▼ 8,9 % | ▼ 8,9 % | 65,2 K RON | |
| 79 | 79.MARUNA COMPANY SRL▼ 36 | Municipiul Galaţi, Galaţi | -26,4 K RON▼ 24,4 % | ▼ 24,4 % | 71,3 K RON | |
| 80 | 80.DUNINVEST COMPANY SOCIETATE PE ACŢIUNInou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -25,6 K RON▼ 3 % | ▼ 3 % | 76,6 K RON | |
| 81 | 81.VALMARY PROACTIV SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -24,2 K RON▼ 11,6 % | ▼ 11,6 % | 109 K RON | |
| 82 | 82.COZAMIN IMOBILIARE SRL▼ 63 | Municipiul Galaţi, Galaţi | -23 K RON▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | 467,8 K RON | |
| 83 | 83.AG WORKSHOP S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -23 K RON▼ 10,7 % | ▼ 10,7 % | 161,4 K RON | |
| 84 | 84.MOBILSERV SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -22,1 K RON▼ 6,5 % | ▼ 6,5 % | 95,9 K RON | |
| 85 | 85.MAGIC SRL▼ 49 | Municipiul Galaţi, Galaţi | -21,9 K RON▼ 10,7 % | ▼ 10,7 % | 105 K RON | |
| 86 | 86.TRADMAS SRL▼ 24 | Municipiul Tecuci, Galaţi | -21,5 K RON▼ 19,4 % | ▼ 19,4 % | 7,4 K RON | |
| 87 | 87.ADX LOGISTIC SRL▼ 48 | Municipiul Galaţi, Galaţi | -19,5 K RON▼ 9,3 % | ▼ 9,3 % | 171,8 K RON | |
| 88 | 88.ABT PROPERTY RENT SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -18,5 K RON▼ 7,1 % | ▼ 7,1 % | 72,5 K RON | |
| 89 | 89.PITGEO SRL▼ 48 | Municipiul Galaţi, Galaţi | -17 K RON▼ 15,3 % | ▼ 15,3 % | 66,3 K RON | |
| 90 | 90.ANTINIS IMPEX SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -14,8 K RON▼ 12,4 % | ▼ 12,4 % | 95,5 K RON | |
| 91 | 91.APCO SRL▼ 37 | Municipiul Galaţi, Galaţi | -14 K RON▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | 1,6 K RON | |
| 92 | 92.NEDROM COM SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -13,5 K RON▼ 6,7 % | ▼ 6,7 % | 80 K RON | |
| 93 | 93.TWETY SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -12,8 K RON▼ 4,3 % | ▼ 4,3 % | 94,6 K RON | |
| 94 | 94.ESTEPONAS SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -10,4 K RON▼ 7,5 % | ▼ 7,5 % | 124,6 K RON | |
| 95 | 95.MELBA LUX SRL▼ 38 | Municipiul Galaţi, Galaţi | -9,8 K RON▼ 6,4 % | ▼ 6,4 % | 121,7 K RON | |
| 96 | 96.UNITED MARKET CAPITAL S.R.L.nou | Municipiul Tecuci, Galaţi | -9,5 K RON▼ 5,3 % | ▼ 5,3 % | -25,2 K RON | |
| 97 | 97.VEROMAR RENTAL SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -9 K RON▼ 5,3 % | ▼ 5,3 % | 118 K RON | |
| 98 | 98.ANITACLUB SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -8,9 K RON▼ 8,2 % | ▼ 8,2 % | 65,8 K RON | |
| 99 | 99.COMET SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -8,8 K RON▼ 2,5 % | ▼ 2,5 % | 226,5 K RON | |
| 100 | 100.EUROPRINT SRL▼ 91 | Municipiul Galaţi, Galaţi | -7,9 K RON▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | 109,3 K RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Galați
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
295 firme · 140,6 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
90 firme · 12,9 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
28 firme · 11,9 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
27 firme · 2,8 mil. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
5 firme · 529,2 K RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
6 firme · 248,2 K RON