Top 100 firme — Imobiliare, Galați după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2025
106 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 1,1 %, iar liderul atinge 157,7 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | CAGR 3 ani | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.AUTOTURISMUL SRL▲ 72 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 157,7 %▲ 1.275,7 % | ▲ 1.275,7 % | 425,7 K RON | |
| 2 | 2.MG BROTHERS CONSULTING 777 S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 92,3 %▲ 211,7 % | ▲ 211,7 % | 5,8 K RON | |
| 3 | 3.CRIGAL SRL▲ 6 | Sat Costi, Comuna Vânători, Galaţi | 83,1 %▲ 143,2 % | ▲ 143,2 % | 600,7 K RON | |
| 4 | 4.ZODIAR LIVE EVENTS SRL▼ 3 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 67,9 %▲ 12,4 % | ▲ 12,4 % | 142,4 K RON | |
| 5 | 5.PARC INDUSTRIAL DICOR LAND S.R.L.nou | Sat Şerbeştii Vechi, Comuna Şendreni, Galaţi | 50,5 %▲ 31,9 % | ▲ 31,9 % | 67,2 K RON | |
| 6 | 6.CITY GAS IMPEX SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 49,9 %▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | 54,1 K RON | |
| 7 | 7.HAMER RENT SRL▲ 85 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 48,9 %▲ 334,1 % | ▲ 334,1 % | 571,8 K RON | |
| 8 | 8.ORON TRADE SRL▼ 4 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 47,4 %▲ 20,8 % | ▲ 20,8 % | 352,3 K RON | |
| 9 | 9.STRAMAD STIL SERVICE S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 38,2 %▲ 11,2 % | ▲ 11,2 % | 712,5 K RON | |
| 10 | 10.VALMARY PROACTIV SRL▲ 7 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 30,8 %▲ 30,1 % | ▲ 30,1 % | 163,3 K RON | |
| 11 | 11.MIXSA REAL SRL▲ 3 | Sat Tuluceşti, Comuna Tuluceşti, Galaţi | 29,1 %▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | 587 K RON | |
| 12 | 12.VERSAHOME REALTA S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 28,9 %▲ 48,2 % | ▲ 48,2 % | 10 K RON | |
| 13 | 13.TERRAMAR IMOBILIARE INVEST S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 28,6 %▼ 2,6 % | ▼ 2,6 % | 253,3 K RON | |
| 14 | 14.MCC REALIMOB S.R.L.nou | Sat Costi, Comuna Vânători, Galaţi | 27,8 %▲ 78,8 % | ▲ 78,8 % | 60,4 K RON | |
| 15 | 15.PETENT S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 27,8 %▲ 147 % | ▲ 147 % | 67,9 K RON | |
| 16 | 16.COMRIMET SA▲ 6 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 25,4 %▲ 24,9 % | ▲ 24,9 % | 604,5 K RON | |
| 17 | 17.COLIBRI-38 SRL▲ 12 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 23,8 %▲ 55,9 % | ▲ 55,9 % | 250,8 K RON | |
| 18 | 18.TIGRIS IMOBILIARE SRL▼ 8 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 22,5 %▼ 18,7 % | ▼ 18,7 % | 75,9 K RON | |
| 19 | 19.AST AUTO CONSULTING SRL▼ 16 | Sat Costi, Comuna Vânători, Galaţi | 22,4 %▲ 13,9 % | ▲ 13,9 % | 227,3 K RON | |
| 20 | 20.POHL INCHIRIERI SPATII S.R.L.▲ 33 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 22,1 %▲ 8,4 % | ▲ 8,4 % | 246,5 K RON | |
| 21 | 21.SISTEM IMPEX SRL▲ 5 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 21 %▲ 9,6 % | ▲ 9,6 % | 754,7 K RON | |
| 22 | 22.COMPETITIVE BUSINESS SOLUTIONS SRL▼ 16 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 19,7 %▲ 3,5 % | ▲ 3,5 % | 510,3 K RON | |
| 23 | 23.HAPPY TUDI WASH STATION S.R.L.▼ 16 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 19,6 %▼ 33,6 % | ▼ 33,6 % | -30,4 K RON | |
| 24 | 24.PRORAD SRL▲ 26 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 18,4 %▲ 11,1 % | ▲ 11,1 % | 48,5 K RON | |
| 25 | 25.COMPATIBIL ADMIN SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 18 %▲ 38,7 % | ▲ 38,7 % | 56,7 K RON | |
| 26 | 26.HARD TECHNICS SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 17,9 %▼ 6,2 % | ▼ 6,2 % | 56,1 K RON | |
| 27 | 27.ICE PROPERTY DEVELOPMENT SRL▼ 15 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 17,8 %▼ 0,9 % | ▼ 0,9 % | -1,3 mil. RON | |
| 28 | 28.ANDRO NINA DORI SRL▼ 17 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 17,7 %▲ 10,7 % | ▲ 10,7 % | 55,1 K RON | |
| 29 | 29.TWETY SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 17,5 %▲ 34,1 % | ▲ 34,1 % | 3,9 K RON | |
| 30 | 30.PRESIDENT SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 17,3 %▲ 56,3 % | ▲ 56,3 % | 962,6 K RON | |
| 31 | 31.ANDAR CASA 2012 SRL▼ 1 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 15 %▲ 52 % | ▲ 52 % | 75,4 K RON | |
| 32 | 32.COZAMIN IMOBILIARE SRL▲ 25 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 14,7 %▲ 16,1 % | ▲ 16,1 % | 640,7 K RON | |
| 33 | 33.ASOCPROP CONDSERV SRL▼ 13 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 14,4 %▼ 5 % | ▼ 5 % | 87,3 K RON | |
| 34 | 34.CRISROM SRL▼ 2 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 14,3 %▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | 167,8 K RON | |
| 35 | 35.ADMINISTRATOR BRATESCU SRL▼ 7 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 14 %▲ 12,7 % | ▲ 12,7 % | 190,8 K RON | |
| 36 | 36.ZEUS DISTRIBUTION SRL▲ 4 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 13,8 %▼ 3,6 % | ▼ 3,6 % | 92,3 K RON | |
| 37 | 37.DRAMON SERV TEC S.R.L.▼ 19 | Municipiul Tecuci, Galaţi | 13,8 %▼ 17,7 % | ▼ 17,7 % | 89 K RON | |
| 38 | 38.PADIMO PROPERTY SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 13,6 %▲ 378,3 % | ▲ 378,3 % | 12,3 K RON | |
| 39 | 39.CEAROM EVALUARI S.R.L.▼ 15 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 13,4 %▲ 32,1 % | ▲ 32,1 % | 252,5 K RON | |
| 40 | 40.AISHA TRUST SRL▼ 5 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 13,3 %▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | 834,2 K RON | |
| 41 | 41.GETTICA TRADE INTERNATIONAL SRL▼ 18 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 12,8 %▼ 18,3 % | ▼ 18,3 % | 133,3 K RON | |
| 42 | 42.COSOTI SRL▲ 23 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 12,7 %▲ 19,7 % | ▲ 19,7 % | 968,4 K RON | |
| 43 | 43.DEN BREEJEN INVESTMENTS SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 12,7 %▲ 567,9 % | ▲ 567,9 % | 1,2 mil. RON | |
| 44 | 44.APCO SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 12,1 %▼ 14,8 % | ▼ 14,8 % | 175 RON | |
| 45 | 45.AVES MEDICOM SRL▲ 4 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 11,2 %▼ 3 % | ▼ 3 % | -355 RON | |
| 46 | 46.RENDAR MANAGEMENT SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 10,9 %▼ 21,3 % | ▼ 21,3 % | 62,9 K RON | |
| 47 | 47.ELIZABETH HOUSE S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 10,6 %▲ 129,6 % | ▲ 129,6 % | 155,1 K RON | |
| 48 | 48.OLYMPIC ANDREAS ANDREI S.R.L.▼ 35 | Sat Costi, Comuna Vânători, Galaţi | 10,6 %▲ 42,8 % | ▲ 42,8 % | 217,2 K RON | |
| 49 | 49.CONSULT EXPERT GALATI SRL▼ 4 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 10,3 %▲ 2,4 % | ▲ 2,4 % | 72,3 K RON | |
| 50 | 50.PREMIUM HOUSE REAL ESTATE SRL▼ 12 | Municipiul Tecuci, Galaţi | 9,6 %▲ 3,9 % | ▲ 3,9 % | 235,4 K RON | |
| 51 | 51.ROLLAND 2 LAUR-VIC SRL▲ 17 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 9,4 %▲ 9,1 % | ▲ 9,1 % | -166,2 K RON | |
| 52 | 52.CONS INVEST SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 8,9 %▲ 33,8 % | ▲ 33,8 % | 6 K RON | |
| 53 | 53.MINI-MAGIC SRL▲ 25 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 8,8 %▲ 17,5 % | ▲ 17,5 % | 51,3 K RON | |
| 54 | 54.DATA CONSULT SRL▼ 23 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 8,2 %▼ 23 % | ▼ 23 % | 63,8 K RON | |
| 55 | 55.SARGASE SRL▼ 14 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 8,1 %▲ 8,4 % | ▲ 8,4 % | 146,1 K RON | |
| 56 | 56.ADORIAN DRA COMPANY SRL▲ 33 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 7,9 %▲ 15,4 % | ▲ 15,4 % | 241 K RON | |
| 57 | 57.ROSHMAN INTERNATIONAL SRL▼ 38 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 7,7 %▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | 955,8 K RON | |
| 58 | 58.ZYDECO SRL▲ 37 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 7,6 %▲ 44,2 % | ▲ 44,2 % | 55,1 K RON | |
| 59 | 59.BIRLADEANU SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 7,5 %▲ 393,6 % | ▲ 393,6 % | 65,7 K RON | |
| 60 | 60.TISO LOGISTIK SRL▲ 19 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 7,3 %▲ 6,4 % | ▲ 6,4 % | 2,5 K RON | |
| 61 | 61.FINAGRI SRL▼ 17 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 6,9 %▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | 892,5 K RON | |
| 62 | 62.WOODROVALEN 2020 S.R.L.nou | Sat Costi, Comuna Vânători, Galaţi | 6,9 %▲ 189 % | ▲ 189 % | 170,1 K RON | |
| 63 | 63.CRINUL SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ▼ 4 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 6,8 %▲ 6,7 % | ▲ 6,7 % | -12,9 K RON | |
| 64 | 64.DANVER SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 6,3 %▲ 4,2 % | ▲ 4,2 % | 137,8 K RON | |
| 65 | 65.EUROSERV TDC SRL▼ 49 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 6,3 %▼ 21,2 % | ▼ 21,2 % | 61,5 K RON | |
| 66 | 66.DOLPHIN ESTATE SRL▲ 1 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 6,2 %▲ 7,9 % | ▲ 7,9 % | 506,6 K RON | |
| 67 | 67.GALGROS SA▲ 13 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 6,2 %▲ 14,4 % | ▲ 14,4 % | -51,3 K RON | |
| 68 | 68.PIEŢE PREST TEC SRL▼ 31 | Municipiul Tecuci, Galaţi | 5,9 %▲ 13,6 % | ▲ 13,6 % | 622,2 K RON | |
| 69 | 69.EURO CONCEPT IMOBILIARE S.R.L.▼ 27 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 5,9 %▼ 8,6 % | ▼ 8,6 % | -168,4 K RON | |
| 70 | 70.BAUROM SRL▲ 5 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 5,8 %▲ 5,4 % | ▲ 5,4 % | 734,6 K RON | |
| 71 | 71.ULTIMEX TRADING SRL= | Municipiul Galaţi, Galaţi | 5,8 %▲ 5,3 % | ▲ 5,3 % | -7 K RON | |
| 72 | 72.ALBESCONI SRL▼ 26 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 5,5 %▲ 2 % | ▲ 2 % | 84,4 K RON | |
| 73 | 73.VELINIAR BNG S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 5 %▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | -1,8 K RON | |
| 74 | 74.DUNINVEST COMPANY SOCIETATE PE ACŢIUNI▼ 10 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 5 %▼ 1,5 % | ▼ 1,5 % | 16,2 K RON | |
| 75 | 75.DECROM CO SRL▼ 27 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 4,9 %▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | 627,7 K RON | |
| 76 | 76.MAKINVEST COM SRL▼ 43 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 4,9 %▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | 6,8 mil. RON | |
| 77 | 77.IMOAGRI LAND AGENCY S.R.L.▲ 25 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 4,7 %▲ 25,9 % | ▲ 25,9 % | 94,3 K RON | |
| 78 | 78.TOPCLASS S.R.L.▼ 4 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 4,7 %▲ 19,2 % | ▲ 19,2 % | 213,1 K RON | |
| 79 | 79.CECILIA SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 4,4 %▲ 18,5 % | ▲ 18,5 % | 517,2 K RON | |
| 80 | 80.LUEL IMPEX SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 4,3 %▲ 11,7 % | ▲ 11,7 % | 47,5 K RON | |
| 81 | 81.TRAIAN IMMOBILIARE S.R.L.▼ 19 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 4,1 %▲ 3,4 % | ▲ 3,4 % | 1,4 mil. RON | |
| 82 | 82.MOBILSERV SRL▼ 30 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 4 %▲ 3,7 % | ▲ 3,7 % | 208,2 K RON | |
| 83 | 83.MICOM PREST SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 4 %▲ 5,4 % | ▲ 5,4 % | 53,4 K RON | |
| 84 | 84.MAGIC SRL▼ 3 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 3,9 %▲ 2 % | ▲ 2 % | 137 K RON | |
| 85 | 85.SPES SRL▼ 46 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 3,9 %▼ 3,8 % | ▼ 3,8 % | 613,5 K RON | |
| 86 | 86.IMPEX ELLA SRL▼ 25 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 3,8 %▲ 2,8 % | ▲ 2,8 % | 163,4 K RON | |
| 87 | 87.HELIOS SRL▼ 10 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 3,3 %▲ 3,5 % | ▲ 3,5 % | 30,9 K RON | |
| 88 | 88.COMET SRL▼ 12 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 3,2 %▲ 1,3 % | ▲ 1,3 % | 360,6 K RON | |
| 89 | 89.NOEMYY SRL▼ 4 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 3,2 %▲ 18,4 % | ▲ 18,4 % | 75 K RON | |
| 90 | 90.COZY HOUSE S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2,7 %▲ 10,9 % | ▲ 10,9 % | 108,4 K RON | |
| 91 | 91.RODIANA SRL▲ 6 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2,5 %▲ 5,9 % | ▲ 5,9 % | 81,2 K RON | |
| 92 | 92.TRANSFERGAL SRL▲ 4 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2,5 %▲ 2,5 % | ▲ 2,5 % | 55,5 K RON | |
| 93 | 93.MACOTECH SRL= | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2,4 %▲ 1,8 % | ▲ 1,8 % | 64,8 K RON | |
| 94 | 94.VELTRUST LEV S.R.L.▼ 6 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2,3 %▼ 16,6 % | ▼ 16,6 % | -155,4 K RON | |
| 95 | 95.MED-COM FUNGHI SRLnou | Sat Pechea, Comuna Pechea, Galaţi | 2,1 %▲ 3,4 % | ▲ 3,4 % | 397,7 K RON | |
| 96 | 96.NDI MARKET SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2 %▲ 5,9 % | ▲ 5,9 % | 434,2 K RON | |
| 97 | 97.KRAFT MOBILKAT SRL▼ 3 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,6 %▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 168,2 K RON | |
| 98 | 98.CM CONNIC SRL▼ 16 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,6 %▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | -198,1 K RON | |
| 99 | 99.ADMINISTRATIA PIETELOR AGROALIMENTARE SA▼ 27 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,6 %▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | 535,1 K RON | |
| 100 | 100.SIROCCO BLU ESTATE S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,1 %▼ 37,6 % | ▼ 37,6 % | 270 K RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Galați
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
295 firme · 140,6 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
90 firme · 12,9 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
28 firme · 11,9 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
27 firme · 2,8 mil. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
5 firme · 529,2 K RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
6 firme · 248,2 K RON