Top 100 firme — Construcții, Constanța după scădere cifră de afaceri în 2018
434 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează -196,8 mil. RON. Pragul de intrare în top este -551 K RON, iar liderul atinge -16,8 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Scădere CA | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.AUTOPRIMA SERV SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -16,8 mil. RON▼ 26,7 % | ▼ 26,7 % | 936,6 K RON | |
| 2 | 2.BUILDING ȘTEFAN AOP SRLnou | Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, Constanţa | -13,1 mil. RON▼ 91,5 % | ▼ 91,5 % | -1,6 mil. RON | |
| 3 | 3.TURNURI SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -11,3 mil. RON▼ 55,1 % | ▼ 55,1 % | 4,1 mil. RON | |
| 4 | 4.ELCOMEX-I.E.A. SA▼ 3 | Loc. Cernavodă, Oraş Cernavodă, Constanţa | -8,9 mil. RON▼ 23,5 % | ▼ 23,5 % | 1 mil. RON | |
| 5 | 5.DRUMURI JUDEȚENE CONSTANȚA S.A.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -8,4 mil. RON▼ 14,7 % | ▼ 14,7 % | 7,9 mil. RON | |
| 6 | 6.C.L.I.F. SA▲ 17 | Municipiul Constanţa, Constanţa | -5,8 mil. RON▼ 74,4 % | ▼ 74,4 % | -12,1 mil. RON | |
| 7 | 7.CIVICON INTER SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -5,6 mil. RON▼ 53,9 % | ▼ 53,9 % | 1,1 mil. RON | |
| 8 | 8.CALIPSO RESIDENCES SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -4,3 mil. RON▼ 76,3 % | ▼ 76,3 % | 411,6 K RON | |
| 9 | 9.ALMAR NEW BUILDING S.R.L.▼ 3 | Municipiul Constanţa, Constanţa | -4,1 mil. RON▼ 48,5 % | ▼ 48,5 % | 636,9 K RON | |
| 10 | 10.NORISAN ACTIV CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -3,8 mil. RON▼ 99,6 % | ▼ 99,6 % | -77,5 K RON | |
| 11 | 11.GEOMARCO CONSTRUCT SRL▲ 13 | Loc. Murfatlar, Oraş Murfatlar, Constanţa | -3,2 mil. RON▼ 20,7 % | ▼ 20,7 % | 1,3 mil. RON | |
| 12 | 12.AL STOM COMPANY SRL▼ 8 | Municipiul Constanţa, Constanţa | -3 mil. RON▼ 97,4 % | ▼ 97,4 % | -424,4 K RON | |
| 13 | 13.INSTALATII MONTAJ TEHNOLOGIC SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -2,9 mil. RON▼ 33,6 % | ▼ 33,6 % | 153,8 K RON | |
| 14 | 14.IFCO SAnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -2,8 mil. RON▼ 35,6 % | ▼ 35,6 % | 654,4 K RON | |
| 15 | 15.MAGENTA CONSTRUCT SRL▲ 169 | Municipiul Constanţa, Constanţa | -2,6 mil. RON▼ 24,8 % | ▼ 24,8 % | 2,4 mil. RON | |
| 16 | 16.ARGOS INDUSTRIAL CONSTRUCȚII SRL▲ 316 | Municipiul Constanţa, Constanţa | -2,6 mil. RON▼ 98,7 % | ▼ 98,7 % | -293 K RON | |
| 17 | 17.4U SERV SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -2,5 mil. RON▼ 53 % | ▼ 53 % | 69,2 K RON | |
| 18 | 18.ARGOS SA▲ 4 | Loc. Cernavodă, Oraş Cernavodă, Constanţa | -2,4 mil. RON▼ 80,3 % | ▼ 80,3 % | -6 mil. RON | |
| 19 | 19.BAD PRODEXIM SRL▲ 17 | Municipiul Constanţa, Constanţa | -2,3 mil. RON▼ 36,7 % | ▼ 36,7 % | -1,1 mil. RON | |
| 20 | 20.GENERAL CONCRETE CERNAVODA SRL▼ 18 | Loc. Cernavodă, Oraş Cernavodă, Constanţa | -2,3 mil. RON▼ 6 % | ▼ 6 % | 588 K RON | |
| 21 | 21.JUN WHO ELECTRICITY SRLnou | Municipiul Mangalia, Constanţa | -2,3 mil. RON▼ 85,4 % | ▼ 85,4 % | -390,3 K RON | |
| 22 | 22.CROMO COMPANY LTD SRL▲ 36 | Sat Tariverde, Comuna Cogealac, Constanţa | -2,2 mil. RON▼ 80,9 % | ▼ 80,9 % | -139 K RON | |
| 23 | 23.LIBER SAV SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -2,2 mil. RON▼ 97,7 % | ▼ 97,7 % | -14,8 K RON | |
| 24 | 24.NERROM CONSTRUCŢII SPECIALE SRL▲ 85 | Municipiul Constanţa, Constanţa | -2 mil. RON▼ 76,5 % | ▼ 76,5 % | -288 K RON | |
| 25 | 25.KLAF SERV SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -2 mil. RON▼ 34,2 % | ▼ 34,2 % | 172,7 K RON | |
| 26 | 26.EURO CONSTRUCT SAnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -1,9 mil. RON▼ 11,6 % | ▼ 11,6 % | 1,1 mil. RON | |
| 27 | 27.C&C REAL AMBIENT SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -1,9 mil. RON▼ 59,8 % | ▼ 59,8 % | 162,4 K RON | |
| 28 | 28.LEADER CONNECTION SRLnou | Loc. Cernavodă, Oraş Cernavodă, Constanţa | -1,8 mil. RON▼ 92,9 % | ▼ 92,9 % | -31,2 K RON | |
| 29 | 29.TOMIS PLUS SRL▼ 11 | Municipiul Constanţa, Constanţa | -1,8 mil. RON▼ 43,7 % | ▼ 43,7 % | 2,2 mil. RON | |
| 30 | 30.AVE TEBIA SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -1,8 mil. RON▼ 36,1 % | ▼ 36,1 % | 41,4 K RON | |
| 31 | 31.CONSTRUCT EXCLUSIV INVENT SRLnou | Sat Topraisar, Comuna Topraisar, Constanţa | -1,7 mil. RON▼ 61,7 % | ▼ 61,7 % | 989,7 K RON | |
| 32 | 32.TRANSBUILDING SRL▲ 24 | Municipiul Mangalia, Constanţa | -1,7 mil. RON▼ 87 % | ▼ 87 % | 54,9 K RON | |
| 33 | 33.SC IONUŢ & FLORIN BUILDING SRLnou | Sat Ciobanu, Comuna Ciobanu, Constanţa | -1,6 mil. RON▼ 92 % | ▼ 92 % | 59,3 K RON | |
| 34 | 34.CHARLY COMTEX SRLnou | Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, Constanţa | -1,6 mil. RON▼ 99,5 % | ▼ 99,5 % | 7,5 K RON | |
| 35 | 35.ALIMAN DECOR SRLnou | Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, Constanţa | -1,5 mil. RON▼ 62,3 % | ▼ 62,3 % | 2,9 K RON | |
| 36 | 36.AKDEMIR PROD SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -1,5 mil. RON▼ 24 % | ▼ 24 % | 281,2 K RON | |
| 37 | 37.AMG TIDAR CONSTRUCT SRL▲ 166 | Municipiul Constanţa, Constanţa | -1,5 mil. RON▼ 71,1 % | ▼ 71,1 % | -935,9 K RON | |
| 38 | 38.INTERCONSTRUCT SRL▼ 8 | Municipiul Constanţa, Constanţa | -1,5 mil. RON▼ 87,6 % | ▼ 87,6 % | -1,9 mil. RON | |
| 39 | 39.F.G.K. FORTUNE S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -1,4 mil. RON▼ 91,5 % | ▼ 91,5 % | 9,5 K RON | |
| 40 | 40.PETCO SERVNAV SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -1,4 mil. RON▼ 98,8 % | ▼ 98,8 % | -395,4 K RON | |
| 41 | 41.SC BEMEL AG SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -1,4 mil. RON▼ 42,5 % | ▼ 42,5 % | 69,2 K RON | |
| 42 | 42.COSMAR STRUCTURI SRLnou | Sat Agigea, Comuna Agigea, Constanţa | -1,4 mil. RON▼ 70,1 % | ▼ 70,1 % | 82,2 K RON | |
| 43 | 43.PROCONSTRUCT INVEST SRL▼ 23 | Municipiul Constanţa, Constanţa | -1,4 mil. RON▼ 81 % | ▼ 81 % | 25,4 K RON | |
| 44 | 44.PAPUC ENDEȘ SRL▲ 336 | Municipiul Constanţa, Constanţa | -1,4 mil. RON▼ 55,2 % | ▼ 55,2 % | -27,9 K RON | |
| 45 | 45.GENIUSS SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -1,4 mil. RON▼ 89,1 % | ▼ 89,1 % | -6,5 mil. RON | |
| 46 | 46.COREBIT CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -1,4 mil. RON▼ 87,5 % | ▼ 87,5 % | -365,4 K RON | |
| 47 | 47.PANEAL COMPANY SRLnou | Loc. Cernavodă, Oraş Cernavodă, Constanţa | -1,3 mil. RON▼ 29,3 % | ▼ 29,3 % | 521,3 K RON | |
| 48 | 48.ROBY FOODS SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -1,3 mil. RON▼ 44,9 % | ▼ 44,9 % | 809,6 K RON | |
| 49 | 49.SARA ACTIV CONSTRUCT SRL▲ 104 | Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, Constanţa | -1,2 mil. RON▼ 87,7 % | ▼ 87,7 % | -413,5 K RON | |
| 50 | 50.BLUE STEFFY SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -1,2 mil. RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 0 RON | |
| 51 | 51.97 ELECTRICONST SRL▼ 13 | Municipiul Constanţa, Constanţa | -1,1 mil. RON▼ 16,2 % | ▼ 16,2 % | -168,2 K RON | |
| 52 | 52.SANTINO SRL▲ 209 | Municipiul Constanţa, Constanţa | -1,1 mil. RON▼ 75,9 % | ▼ 75,9 % | -33,8 K RON | |
| 53 | 53.OBENMAN CONSTRUCT SRL▲ 20 | Loc. Cernavodă, Oraş Cernavodă, Constanţa | -1,1 mil. RON▼ 32,8 % | ▼ 32,8 % | 4,8 K RON | |
| 54 | 54.3EHOUSE CORP SRL▲ 216 | Sat Siminoc, Oraş Murfatlar, Constanţa | -1,1 mil. RON▼ 62,3 % | ▼ 62,3 % | 13,9 K RON | |
| 55 | 55.BUILDING SUCCES SRL▼ 39 | Municipiul Constanţa, Constanţa | -1,1 mil. RON▼ 19,9 % | ▼ 19,9 % | 4,8 K RON | |
| 56 | 56.IULIACTIV NAV SRLnou | Municipiul Mangalia, Constanţa | -1 mil. RON▼ 46,3 % | ▼ 46,3 % | -47,2 K RON | |
| 57 | 57.CONGAL INSTALTERM SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -988,3 K RON▼ 33,5 % | ▼ 33,5 % | 86,6 K RON | |
| 58 | 58.ROM MARK & SIGN SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -976,3 K RON▼ 55,1 % | ▼ 55,1 % | 352,6 K RON | |
| 59 | 59.TOP HEAT CLIMA SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -951,1 K RON▼ 17,1 % | ▼ 17,1 % | 4,9 K RON | |
| 60 | 60.EURO Q SERV SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -943,7 K RON▼ 55,2 % | ▼ 55,2 % | 5,3 K RON | |
| 61 | 61.MARMARA CONSTRUCT SRL▼ 36 | Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, Constanţa | -941,9 K RON▼ 68,3 % | ▼ 68,3 % | 159,4 K RON | |
| 62 | 62.MARINETEK BSM SRLnou | Sat 23 August, Comuna 23 August, Constanţa | -941,8 K RON▼ 54,9 % | ▼ 54,9 % | -253,3 K RON | |
| 63 | 63.ERAOS SA▼ 42 | Sat Fântânele, Comuna Fântânele, Constanţa | -924,4 K RON▼ 13,6 % | ▼ 13,6 % | 267,3 K RON | |
| 64 | 64.FENICIAN BUILDING CONSTRUCT SRLnou | Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, Constanţa | -920,1 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -26,9 K RON | |
| 65 | 65.LOGIS PROJECT SRL▼ 1 | Loc. Ovidiu, Oraş Ovidiu, Constanţa | -903,1 K RON▼ 16 % | ▼ 16 % | 1,9 mil. RON | |
| 66 | 66.CUBIC PLAN CONSTRUCȚII SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -884,4 K RON▼ 99,8 % | ▼ 99,8 % | 52,2 K RON | |
| 67 | 67.COS TEHNOLOGIC CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Medgidia, Constanţa | -880,4 K RON▼ 62,6 % | ▼ 62,6 % | 188,7 K RON | |
| 68 | 68.ABSOLUT INKASSO SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -871,7 K RON▼ 99,4 % | ▼ 99,4 % | -186,8 K RON | |
| 69 | 69.PETROGRUP SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -844,6 K RON▼ 38,2 % | ▼ 38,2 % | -508,4 K RON | |
| 70 | 70.SOCIETATEA DE CONSTRUCTII,INSTALATII SI MONTAJ (S.C.I.M.) SA▼ 65 | Municipiul Constanţa, Constanţa | -831,8 K RON▼ 75,6 % | ▼ 75,6 % | 2,5 mil. RON | |
| 71 | 71.TOP FLUID SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -824,2 K RON▼ 68,8 % | ▼ 68,8 % | 6,1 K RON | |
| 72 | 72.L.V.M.CALOR SRL▲ 185 | Municipiul Constanţa, Constanţa | -819,6 K RON▼ 81,4 % | ▼ 81,4 % | 87,8 K RON | |
| 73 | 73.ELVIMEX TRANS GROUP SRL▲ 31 | Municipiul Constanţa, Constanţa | -813,7 K RON▼ 44,1 % | ▼ 44,1 % | 179,7 K RON | |
| 74 | 74.ALPHA TOP TERASAMENTE SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -812,3 K RON▼ 53,6 % | ▼ 53,6 % | 105,5 K RON | |
| 75 | 75.TERMOSISTEM SILV ALPIN CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -795,8 K RON▼ 42,1 % | ▼ 42,1 % | 682,2 K RON | |
| 76 | 76.LITORAL CONSTRUCT SA▲ 212 | Municipiul Constanţa, Constanţa | -776,6 K RON▼ 7,7 % | ▼ 7,7 % | 441,6 K RON | |
| 77 | 77.ALFA PREST INDUSTRY SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -775,4 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 0 RON | |
| 78 | 78.ROMEC ENGINEERING SRL▼ 29 | Municipiul Medgidia, Constanţa | -757,1 K RON▼ 57,1 % | ▼ 57,1 % | -163,5 K RON | |
| 79 | 79.TERMO MAX SRLnou | Loc. Ovidiu, Oraş Ovidiu, Constanţa | -729,7 K RON▼ 75 % | ▼ 75 % | -65,3 K RON | |
| 80 | 80.INSTAL HEAT CONSTRUCT SRLnou | Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, Constanţa | -726,6 K RON▼ 41,8 % | ▼ 41,8 % | 97,6 K RON | |
| 81 | 81.GAZ SERVICES SRL▼ 11 | Sat Lazu, Comuna Agigea, Constanţa | -704 K RON▼ 42 % | ▼ 42 % | -98,6 K RON | |
| 82 | 82.VAT AS SECURITY SRLnou | Sat Tuzla, Comuna Tuzla, Constanţa | -697,5 K RON▼ 37,5 % | ▼ 37,5 % | 171,3 K RON | |
| 83 | 83.AER CONDITIONAT CTA SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -685,4 K RON▼ 28,7 % | ▼ 28,7 % | 452,5 K RON | |
| 84 | 84.ELECTRUX SRL▼ 30 | Municipiul Constanţa, Constanţa | -681,3 K RON▼ 55,5 % | ▼ 55,5 % | 1,4 mil. RON | |
| 85 | 85.PRO-DEF CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -667,8 K RON▼ 88,4 % | ▼ 88,4 % | -80,2 K RON | |
| 86 | 86.IMPROVEMENT CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -667,6 K RON▼ 63,2 % | ▼ 63,2 % | -278,6 K RON | |
| 87 | 87.SISTEM LOGISTIC CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Mangalia, Constanţa | -661,6 K RON▼ 83,4 % | ▼ 83,4 % | 2,3 K RON | |
| 88 | 88.MARINII BUILDINGS DEVELOPMENT SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -652,4 K RON▼ 61,3 % | ▼ 61,3 % | 148,9 K RON | |
| 89 | 89.REVERS BINAR CO. SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -633,7 K RON▼ 77,1 % | ▼ 77,1 % | -244,9 K RON | |
| 90 | 90.SOFI LEADER INVEST SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -615,7 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -237,2 K RON | |
| 91 | 91.RADIANCE ENERGY SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -613,5 K RON▼ 88,9 % | ▼ 88,9 % | -125,3 K RON | |
| 92 | 92.ISAFT LITORAL SRL▲ 35 | Municipiul Constanţa, Constanţa | -613,2 K RON▼ 89,6 % | ▼ 89,6 % | 185,5 K RON | |
| 93 | 93.IMA SERVICES GRUP SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -610 K RON▼ 98,8 % | ▼ 98,8 % | 48,3 K RON | |
| 94 | 94.DINAMIC TRADING STAR SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -600 K RON▼ 26,2 % | ▼ 26,2 % | 528,2 K RON | |
| 95 | 95.BIO TECH SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -596,1 K RON▼ 45 % | ▼ 45 % | -88,6 K RON | |
| 96 | 96.ACTUAL CONCEPT MANAGEMENT SRLnou | Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, Constanţa | -585,2 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -67,7 K RON | |
| 97 | 97.ATLANTIC BLUE CONSTRUCT SRLnou | Sat 2 Mai, Comuna Limanu, Constanţa | -581,4 K RON▼ 28,7 % | ▼ 28,7 % | 23,5 K RON | |
| 98 | 98.ORDENA NORTE SRL▲ 28 | Municipiul Constanţa, Constanţa | -573,1 K RON▼ 55,6 % | ▼ 55,6 % | 16,8 K RON | |
| 99 | 99.M.D. QUARC TOP SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -560,7 K RON▼ 61,1 % | ▼ 61,1 % | 917 RON | |
| 100 | 100.PREST UTIL CONST SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -551 K RON▼ 26,6 % | ▼ 26,6 % | 236,9 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Constanța
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
492 firme · 1,3 mld. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
1.120 firme · 1 mld. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
10 firme · 737,7 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
41 firme · 699,5 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
412 firme · 572,3 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
409 firme · 375,3 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
199 firme · 358,2 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
157 firme · 316,7 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
42 firme · 224,2 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
30 firme · 204,3 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
28 firme · 168,1 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
56 firme · 81,6 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
9 firme · 53,4 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
100 firme · 49,5 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
52 firme · 45,4 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
43 firme · 24,9 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
8 firme · 24,9 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
20 firme · 23,8 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
9 firme · 17,4 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
9 firme · 16,2 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
20 firme · 16 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
17 firme · 6,5 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
17 firme · 6,3 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
11 firme · 4,2 mil. RON
CAEN 4350
Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
3 firme · 2,8 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
5 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
4 firme · 1 mil. RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
1 firme · 664 K RON
CAEN 4360
Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
1 firme · 155 K RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
1 firme · 0 RON