Top 100 firme — Construcții, Timiș după profit net în 2020
4.333 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 358,6 mil. RON. Pragul de intrare în top este 1,6 mil. RON, iar liderul atinge 16,4 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Profit net | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.AGASI SRL= | Municipiul Timişoara, Timiş | 16,4 mil. RON▲ 19,3 % | ▲ 19,3 % | 16,4 mil. RON | |
| 2 | 2.VIVALIA DEVELOPMENT INVEST S.R.L.▲ 317 | Municipiul Timişoara, Timiş | 15,6 mil. RON▲ 3.389,6 % | ▲ 3.389,6 % | 15,6 mil. RON | |
| 3 | 3.DEVELOPERS SRL▲ 3.954 | Municipiul Timişoara, Timiş | 15,4 mil. RON— | — | 15,4 mil. RON | |
| 4 | 4.GRUPUL IMOBILIAR TRUSTEE SA▲ 3.932 | Municipiul Timişoara, Timiş | 10,7 mil. RON— | — | 10,7 mil. RON | |
| 5 | 5.OPR ASFALT SRL▲ 27 | Municipiul Timişoara, Timiş | 10,4 mil. RON▲ 353,8 % | ▲ 353,8 % | 10,4 mil. RON | |
| 6 | 6.TIMCON SA▲ 544 | Municipiul Timişoara, Timiş | 9,3 mil. RON▲ 4.208,1 % | ▲ 4.208,1 % | 9,3 mil. RON | |
| 7 | 7.RETAIL SERVICES SRL▲ 134 | Municipiul Timişoara, Timiş | 8,5 mil. RON▲ 733 % | ▲ 733 % | 8,5 mil. RON | |
| 8 | 8.MAXAGRO CENTER SRL▼ 4 | Loc. Gătaia, Oraş Gătaia, Timiş | 8 mil. RON▲ 53,6 % | ▲ 53,6 % | 8 mil. RON | |
| 9 | 9.ROMTIM INSTAL SRL▲ 19 | Sat Chişoda, Comuna Giroc, Timiş | 7,6 mil. RON▲ 194,4 % | ▲ 194,4 % | 7,6 mil. RON | |
| 10 | 10.NEDEX GRUP SRL= | Municipiul Timişoara, Timiş | 6,8 mil. RON▲ 69,9 % | ▲ 69,9 % | 6,8 mil. RON | |
| 11 | 11.EUSKADI SRL▲ 26 | Municipiul Timişoara, Timiş | 6,1 mil. RON▲ 189,7 % | ▲ 189,7 % | 6,1 mil. RON | |
| 12 | 12.CVS CONSTRUST SRL▲ 6 | Sat Jebel, Comuna Jebel, Timiş | 6 mil. RON▲ 89,7 % | ▲ 89,7 % | 6 mil. RON | |
| 13 | 13.CONSTRUCTIM SA▲ 232 | Municipiul Timişoara, Timiş | 6 mil. RON▲ 897,2 % | ▲ 897,2 % | 6 mil. RON | |
| 14 | 14.DRUMURI MUNICIPALE TIMISOARA SA▲ 15 | Municipiul Timişoara, Timiş | 5,7 mil. RON▲ 121,1 % | ▲ 121,1 % | 5,7 mil. RON | |
| 15 | 15.CONS ELECTRIFICAREA INSTAL SRL▲ 21 | Municipiul Timişoara, Timiş | 5,6 mil. RON▲ 160,6 % | ▲ 160,6 % | 5,6 mil. RON | |
| 16 | 16.GENERAL FUTURE PROJECT S.R.L.▲ 398 | Municipiul Timişoara, Timiş | 5,6 mil. RON▲ 1.709,8 % | ▲ 1.709,8 % | 5,6 mil. RON | |
| 17 | 17.SEDAKO GROUP SRL▲ 171 | Municipiul Timişoara, Timiş | 5,5 mil. RON▲ 637,8 % | ▲ 637,8 % | 5,5 mil. RON | |
| 18 | 18.LA BUGHY SRL▼ 10 | Municipiul Timişoara, Timiş | 5,1 mil. RON▲ 19,4 % | ▲ 19,4 % | 5,1 mil. RON | |
| 19 | 19.5U SEROR SRL▲ 99 | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | 4,6 mil. RON▲ 301,4 % | ▲ 301,4 % | 4,6 mil. RON | |
| 20 | 20.SONORA VAL S.R.L.▲ 2.728 | Municipiul Timişoara, Timiş | 4,5 mil. RON— | — | 4,5 mil. RON | |
| 21 | 21.COOGLIO -XGC S.R.L.▲ 20 | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | 4,3 mil. RON▲ 109,8 % | ▲ 109,8 % | 4,3 mil. RON | |
| 22 | 22.FLEXIK AUTOMATION SRL▼ 19 | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 4,3 mil. RON▼ 36,1 % | ▼ 36,1 % | 4,3 mil. RON | |
| 23 | 23.SKY CITY RESIDENCE S.R.L.= | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | 4,1 mil. RON▲ 46,6 % | ▲ 46,6 % | 4,1 mil. RON | |
| 24 | 24.MB CONCEPT SRL▲ 3.864 | Municipiul Timişoara, Timiş | 4 mil. RON— | — | 4 mil. RON | |
| 25 | 25.MD TRADE CONSTRUCT 2001 SRL▲ 13 | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | 3,7 mil. RON▲ 76 % | ▲ 76 % | 3,7 mil. RON | |
| 26 | 26.A.V.A. HOME BUILDING SRL▲ 514 | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | 3,5 mil. RON▲ 1.508,1 % | ▲ 1.508,1 % | 3,5 mil. RON | |
| 27 | 27.PRO SAMAC CONSTRUCT SRL▲ 1.073 | Municipiul Timişoara, Timiş | 3,5 mil. RON▲ 5.748,1 % | ▲ 5.748,1 % | 3,5 mil. RON | |
| 28 | 28.AGRO-CEN SRLnou | Sat Periam, Comuna Periam, Timiş | 3,5 mil. RON— | — | 3,5 mil. RON | |
| 29 | 29.TUBULAR TEHNO SISTEM SRL▲ 118 | Municipiul Timişoara, Timiş | 3,4 mil. RON▲ 254,5 % | ▲ 254,5 % | 3,4 mil. RON | |
| 30 | 30.GROUP D.C.M. SRL▲ 79 | Sat Chişoda, Comuna Giroc, Timiş | 3,4 mil. RON▲ 180,7 % | ▲ 180,7 % | 3,4 mil. RON | |
| 31 | 31.IDEAL ANASTASYA S.R.L.▼ 14 | Sat Sânandrei, Comuna Sânandrei, Timiş | 3,3 mil. RON▲ 4,5 % | ▲ 4,5 % | 3,3 mil. RON | |
| 32 | 32.GM ABBRUCH S.R.L.▲ 3.817 | Municipiul Timişoara, Timiş | 3,3 mil. RON— | — | 3,3 mil. RON | |
| 33 | 33.MATIMA CONSTRUCT SRL▲ 20 | Sat Moşniţa Nouă, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş | 3,2 mil. RON▲ 81,3 % | ▲ 81,3 % | 3,2 mil. RON | |
| 34 | 34.CATALEYA GENERAL CONSULTING S.R.L.nou | Sat Ohaba Româna, Comuna Ohaba Lungă, Timiş | 3,1 mil. RON— | — | — | 3,1 mil. RON |
| 35 | 35.MULTISOFT S.R.L.▼ 10 | Municipiul Timişoara, Timiş | 3,1 mil. RON▲ 17,3 % | ▲ 17,3 % | 3,1 mil. RON | |
| 36 | 36.MULBERRY DEVELOPMENT SRL▲ 58 | Municipiul Timişoara, Timiş | 3,1 mil. RON▲ 132,4 % | ▲ 132,4 % | 3,1 mil. RON | |
| 37 | 37.TIM CARS SRL▲ 3.354 | Municipiul Timişoara, Timiş | 3,1 mil. RON— | — | 3,1 mil. RON | |
| 38 | 38.REAL INVEST RESIDENCE S.R.L.▲ 2.800 | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | 3 mil. RON— | — | 3 mil. RON | |
| 39 | 39.CMT BUILDING 2014 SRL▲ 264 | Municipiul Timişoara, Timiş | 2,9 mil. RON▲ 511,2 % | ▲ 511,2 % | 2,9 mil. RON | |
| 40 | 40.PWA GIROC CONSTRUCT SRL▲ 2 | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | 2,9 mil. RON▲ 41,8 % | ▲ 41,8 % | 2,9 mil. RON | |
| 41 | 41.BAU MV CONCEPT 2017 SRL▲ 352 | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | 2,8 mil. RON▲ 736,1 % | ▲ 736,1 % | 2,8 mil. RON | |
| 42 | 42.HARTMANN RO SRL▲ 3 | Municipiul Timişoara, Timiş | 2,8 mil. RON▲ 38,4 % | ▲ 38,4 % | 2,8 mil. RON | |
| 43 | 43.STANESCU SCD S.R.L.▲ 34 | Sat Jamu Mare, Comuna Jamu Mare, Timiş | 2,8 mil. RON▲ 93,4 % | ▲ 93,4 % | 2,8 mil. RON | |
| 44 | 44.MUSITIM SA▼ 20 | Municipiul Timişoara, Timiş | 2,8 mil. RON▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | 2,8 mil. RON | |
| 45 | 45.AS CONSTRUCT EVOLUTION S.R.L.▲ 3.178 | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | 2,7 mil. RON— | — | 2,7 mil. RON | |
| 46 | 46.TUCASA RESIDENCE SRL▲ 624 | Municipiul Lugoj, Timiş | 2,7 mil. RON▲ 1.472 % | ▲ 1.472 % | 2,7 mil. RON | |
| 47 | 47.AISLING GROUP S.R.L.▲ 3.620 | Municipiul Timişoara, Timiş | 2,6 mil. RON— | — | 2,6 mil. RON | |
| 48 | 48.VIMATO SRL▲ 11 | Municipiul Timişoara, Timiş | 2,6 mil. RON▲ 53 % | ▲ 53 % | 2,6 mil. RON | |
| 49 | 49.M.M. WEST SRL▲ 85 | Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiş | 2,6 mil. RON▲ 138,3 % | ▲ 138,3 % | 2,6 mil. RON | |
| 50 | 50.FEDOR REZIDENCE S.R.L.▲ 3.167 | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | 2,6 mil. RON— | — | 2,6 mil. RON | |
| 51 | 51.ANASTASIA RESIDENCE S.R.L.▲ 220 | Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiş | 2,5 mil. RON▲ 367,6 % | ▲ 367,6 % | 2,5 mil. RON | |
| 52 | 52.FIADE STRUCTURE SRL▲ 12 | Sat Seceani, Comuna Orţisoara, Timiş | 2,5 mil. RON▲ 54,1 % | ▲ 54,1 % | 2,5 mil. RON | |
| 53 | 53.C.F.C. INSTAL SRL▼ 42 | Sat Moşniţa Nouă, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş | 2,5 mil. RON▼ 31,2 % | ▼ 31,2 % | 2,5 mil. RON | |
| 54 | 54.ALMOGIM ARMONIEI SRL▲ 3.910 | Municipiul Timişoara, Timiş | 2,4 mil. RON— | — | 2,4 mil. RON | |
| 55 | 55.BENEDETTO CASA SRL▲ 160 | Sat Moşniţa Veche, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş | 2,4 mil. RON▲ 265,9 % | ▲ 265,9 % | 2,4 mil. RON | |
| 56 | 56.MELBO INSTAL SRL▼ 12 | Sat Giarmata, Comuna Giarmata, Timiş | 2,4 mil. RON▲ 20,8 % | ▲ 20,8 % | 2,4 mil. RON | |
| 57 | 57.PROEXIB INSTAL SRL▼ 31 | Sat Săcălaz, Comuna Săcălaz, Timiş | 2,4 mil. RON▼ 8,2 % | ▼ 8,2 % | 2,4 mil. RON | |
| 58 | 58.IGR ALPHA SOND SRL▲ 146 | Sat Nădrag, Comuna Nădrag, Timiş | 2,4 mil. RON▲ 249,3 % | ▲ 249,3 % | 2,4 mil. RON | |
| 59 | 59.MARPRO INSTAL S.R.L.▼ 28 | Municipiul Timişoara, Timiş | 2,4 mil. RON▲ 4,3 % | ▲ 4,3 % | 2,4 mil. RON | |
| 60 | 60.TERBANCEA ILEANA S.R.L.▲ 3.652 | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 2,4 mil. RON— | — | 2,4 mil. RON | |
| 61 | 61.DRUBAU AXA CONSTRUCT S.R.L.▲ 621 | Municipiul Timişoara, Timiş | 2,3 mil. RON▲ 1.315,5 % | ▲ 1.315,5 % | 2,3 mil. RON | |
| 62 | 62.DMC COMPANY SRL▲ 1.334 | Municipiul Timişoara, Timiş | 2,2 mil. RON▲ 7.653,5 % | ▲ 7.653,5 % | 2,2 mil. RON | |
| 63 | 63.ICON CAPITAL INVESTMENTS SRL▲ 3.519 | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | 2,2 mil. RON— | — | 2,2 mil. RON | |
| 64 | 64.CONSTRUCT RO.OR SRL▼ 58 | Municipiul Timişoara, Timiş | 2,1 mil. RON▼ 57 % | ▼ 57 % | 2,1 mil. RON | |
| 65 | 65.PROFAL INDUSTRY SRL▲ 74 | Municipiul Timişoara, Timiş | 2,1 mil. RON▲ 108,7 % | ▲ 108,7 % | 2,1 mil. RON | |
| 66 | 66.PNR 53 LAUR SRL▲ 277 | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 2,1 mil. RON▲ 438,2 % | ▲ 438,2 % | 2,1 mil. RON | |
| 67 | 67.STANCU BAU S.R.L.▲ 290 | Municipiul Timişoara, Timiş | 2,1 mil. RON▲ 453,9 % | ▲ 453,9 % | 2,1 mil. RON | |
| 68 | 68.EXTRA-PROMPT SRL▼ 55 | Municipiul Timişoara, Timiş | 2,1 mil. RON▼ 39,3 % | ▼ 39,3 % | 2,1 mil. RON | |
| 69 | 69.MATCON MGD S.R.L.▲ 2 | Municipiul Lugoj, Timiş | 2,1 mil. RON▲ 40,8 % | ▲ 40,8 % | 2,1 mil. RON | |
| 70 | 70.BUILD. MAN SOLUTIONS S.R.L.▲ 223 | Municipiul Timişoara, Timiş | 2,1 mil. RON▲ 324,6 % | ▲ 324,6 % | 2,1 mil. RON | |
| 71 | 71.HAYTIS GRUP SRL▲ 18 | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | 2 mil. RON▲ 51,2 % | ▲ 51,2 % | 2 mil. RON | |
| 72 | 72.F.B.R. TOWERS SRL▲ 3.846 | Municipiul Timişoara, Timiş | 2 mil. RON— | — | 2 mil. RON | |
| 73 | 73.MYRYAMA 2M CONSTRUCT SRL▲ 1.993 | Municipiul Timişoara, Timiş | 2 mil. RON▲ 434.954,3 % | ▲ 434.954,3 % | 2 mil. RON | |
| 74 | 74.SERVICII ENERGETICE BANAT SA▲ 3.911 | Municipiul Timişoara, Timiş | 2 mil. RON— | — | 2 mil. RON | |
| 75 | 75.DEYMAR INVEST MK SRL▲ 207 | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | 2 mil. RON▲ 278,4 % | ▲ 278,4 % | 2 mil. RON | |
| 76 | 76.COMPORSA SRL▲ 1.477 | Sat Giarmata-Vii, Comuna Ghiroda, Timiş | 1,9 mil. RON▲ 10.674,1 % | ▲ 10.674,1 % | 1,9 mil. RON | |
| 77 | 77.T.T. & CO SOLARIA GRUP S.R.L.▼ 63 | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,9 mil. RON▼ 43,6 % | ▼ 43,6 % | 1,9 mil. RON | |
| 78 | 78.IMOB CONST MART ONE S.R.L.▲ 3.367 | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,9 mil. RON— | — | 1,9 mil. RON | |
| 79 | 79.BACKUP TECHNOLOGY SRL▲ 85 | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,9 mil. RON▲ 132,5 % | ▲ 132,5 % | 1,9 mil. RON | |
| 80 | 80.JABRI RESIDENCE S.R.L.▲ 2 | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,9 mil. RON▲ 38,6 % | ▲ 38,6 % | 1,9 mil. RON | |
| 81 | 81.SCALLIER MANAGEMENT S.R.L.▲ 3.311 | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 1,9 mil. RON— | — | 1,9 mil. RON | |
| 82 | 82.NR INSTAL SYSTEMS SRL▲ 175 | Sat Urseni, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş | 1,9 mil. RON▲ 234,9 % | ▲ 234,9 % | 1,9 mil. RON | |
| 83 | 83.CAVADINI CONSTRUCT SRL▲ 252 | Sat Dumbrava, Comuna Dumbrava, Timiş | 1,9 mil. RON▲ 343,8 % | ▲ 343,8 % | 1,9 mil. RON | |
| 84 | 84.GROZE SANITHERM INSTAL SRL▲ 345 | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 1,8 mil. RON▲ 533,8 % | ▲ 533,8 % | 1,8 mil. RON | |
| 85 | 85.BAUERHOF AGROBANAT S.R.L.▲ 261 | Sat Moşniţa Nouă, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş | 1,8 mil. RON▲ 360,3 % | ▲ 360,3 % | 1,8 mil. RON | |
| 86 | 86.CANOVA CCM SRL▼ 79 | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,8 mil. RON▼ 62,9 % | ▼ 62,9 % | 1,8 mil. RON | |
| 87 | 87.RPC - AG S.R.L.▲ 3.438 | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 1,7 mil. RON— | — | 1,7 mil. RON | |
| 88 | 88.SM & SR HOUSE CONSTRUCT SRL▲ 199 | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | 1,7 mil. RON▲ 239 % | ▲ 239 % | 1,7 mil. RON | |
| 89 | 89.IMO-WELTOFFICE SRLnou | Sat Murani, Comuna Pişchia, Timiş | 1,7 mil. RON▲ 301,1 % | ▲ 301,1 % | 1,7 mil. RON | |
| 90 | 90.EXPERT MONTAJ SRL▲ 100 | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,7 mil. RON▲ 132,2 % | ▲ 132,2 % | 1,7 mil. RON | |
| 91 | 91.GLOBAL RESIDENCE PARK S.R.L.▲ 2.803 | Sat Chişoda, Comuna Giroc, Timiş | 1,7 mil. RON— | — | 1,7 mil. RON | |
| 92 | 92.BD WAY DEVELOPMENT BUILDING S.R.L.nou | Sat Carani, Comuna Sânandrei, Timiş | 1,7 mil. RON— | — | — | 1,7 mil. RON |
| 93 | 93.MTI BUILDING CONSTRUCT 2019 S.R.L.▲ 3.063 | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,7 mil. RON— | — | 1,7 mil. RON | |
| 94 | 94.EUROINSTAL TECHNIC SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,7 mil. RON▲ 391,3 % | ▲ 391,3 % | 1,7 mil. RON | |
| 95 | 95.ELTAL GROUP SRL▼ 10 | Sat Moşniţa Nouă, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş | 1,6 mil. RON▲ 20,6 % | ▲ 20,6 % | 1,6 mil. RON | |
| 96 | 96.BM CASINA CONCEPT SRL▲ 204 | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,6 mil. RON▲ 233,9 % | ▲ 233,9 % | 1,6 mil. RON | |
| 97 | 97.AS WEST INVEST BUILDINGS SRL▲ 226 | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,6 mil. RON▲ 261,7 % | ▲ 261,7 % | 1,6 mil. RON | |
| 98 | 98.ORACLE ENGINEERING SRL▲ 165 | Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiş | 1,6 mil. RON▲ 184,1 % | ▲ 184,1 % | 1,6 mil. RON | |
| 99 | 99.MI TAM AIR CONDITIONERS SRL▼ 45 | Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiş | 1,6 mil. RON▼ 9,5 % | ▼ 9,5 % | 1,6 mil. RON | |
| 100 | 100.MACILOR SUD INVEST SRL▲ 3.232 | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,6 mil. RON— | — | 1,6 mil. RON |
Codurile CAEN din construcții — Timiș
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
654 firme · 1,4 mld. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
1.470 firme · 1,1 mld. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
113 firme · 998,5 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
528 firme · 958,7 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
487 firme · 840,3 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
47 firme · 353 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
409 firme · 280 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
185 firme · 179,3 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
176 firme · 130 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
134 firme · 121,7 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
94 firme · 95,4 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
151 firme · 77,8 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
24 firme · 33,3 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
7 firme · 29,9 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
7 firme · 28,1 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
25 firme · 22,4 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
20 firme · 18,1 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
22 firme · 17,6 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
29 firme · 15,9 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
44 firme · 15,6 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
42 firme · 12,7 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
21 firme · 12 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
28 firme · 10,9 mil. RON
CAEN 4350
Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
2 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
9 firme · 1,6 mil. RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
4 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
1 firme · 360 K RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
2 firme · 248,1 K RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
1 firme · 166,2 K RON