Top 100 firme — IT și comunicații, Sibiu după profit net în 2024
1.158 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 3,3 mld. RON. Pragul de intrare în top este 591 K RON, iar liderul atinge 3,1 mld. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Profit net | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.SOCIETATEA NATIONALA DE GAZE NATURALE " ROMGAZ " SA= | Municipiul Mediaş, Sibiu | 3,1 mld. RON▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 3,1 mld. RON | |
| 2 | 2.REGNOLOGY ROMANIA S.R.L.▲ 1 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 60,2 mil. RON▲ 140,9 % | ▲ 140,9 % | 60,2 mil. RON | |
| 3 | 3.INTELLIGENT IT SRL▲ 1 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 40,9 mil. RON▲ 118,3 % | ▲ 118,3 % | 40,9 mil. RON | |
| 4 | 4.VISMA SOFTWARE SRL▲ 1 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 16,8 mil. RON▲ 3,7 % | ▲ 3,7 % | 16,8 mil. RON | |
| 5 | 5.ADI COM SOFT SRL▲ 2 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 11,7 mil. RON▲ 14 % | ▲ 14 % | 11,7 mil. RON | |
| 6 | 6.PERSIDIUS SYSTEMS S.R.L.▲ 6 | Sat Sadu, Comuna Sadu, Sibiu | 8,3 mil. RON▲ 84,4 % | ▲ 84,4 % | 8,3 mil. RON | |
| 7 | 7.TNT COMPUTERS SRL▲ 10 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 6,3 mil. RON▲ 149,7 % | ▲ 149,7 % | 6,3 mil. RON | |
| 8 | 8.AZETS INSIGHT SRL▲ 3 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 5 mil. RON▲ 8 % | ▲ 8 % | 5 mil. RON | |
| 9 | 9.COLT TECHNOLOGY SERVICES RO SRL▲ 1 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 4,7 mil. RON▼ 11,7 % | ▼ 11,7 % | 4,7 mil. RON | |
| 10 | 10.I.T.PERSPECTIVES SRL▲ 4 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 3,9 mil. RON▼ 3,5 % | ▼ 3,5 % | 3,9 mil. RON | |
| 11 | 11.OG RED LIMITED S.R.L.▲ 52 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 3,6 mil. RON▲ 368,9 % | ▲ 368,9 % | 3,6 mil. RON | |
| 12 | 12.EVENTYA CO SRL▲ 1.108 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 2,9 mil. RON— | — | 2,9 mil. RON | |
| 13 | 13.NBIONIC LABS S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 2,3 mil. RON— | — | — | 2,3 mil. RON |
| 14 | 14.BIMATICS SRL▲ 18 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 2,3 mil. RON▲ 65,3 % | ▲ 65,3 % | 2,3 mil. RON | |
| 15 | 15.TENDER SERVICE SRL▲ 3 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 2,3 mil. RON▼ 0,6 % | ▼ 0,6 % | 2,3 mil. RON | |
| 16 | 16.ESPORTS ODDS S.R.L.▲ 44 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 2,2 mil. RON▲ 177,3 % | ▲ 177,3 % | 2,2 mil. RON | |
| 17 | 17.GAMA IT SRL▲ 2 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 2,1 mil. RON▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | 2,1 mil. RON | |
| 18 | 18.OLIVE STUDIO SRL▲ 11 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 1,7 mil. RON▲ 12,1 % | ▲ 12,1 % | 1,7 mil. RON | |
| 19 | 19.XYW DEVELOPMENT S.R.L.▲ 5 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 1,5 mil. RON▼ 12,7 % | ▼ 12,7 % | 1,5 mil. RON | |
| 20 | 20.SPECTROO SOFTWARE S.R.L.▲ 8 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 1,4 mil. RON▼ 7,3 % | ▼ 7,3 % | 1,4 mil. RON | |
| 21 | 21.SPARK RADIANCE S.R.L.▲ 4 | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 1,4 mil. RON▼ 11,1 % | ▼ 11,1 % | 1,4 mil. RON | |
| 22 | 22.AGILE FREAKS S.R.L.▲ 482 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 1,4 mil. RON▲ 2.423,8 % | ▲ 2.423,8 % | 1,4 mil. RON | |
| 23 | 23.GITS COM SRL▼ 15 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 1,3 mil. RON▼ 85,2 % | ▼ 85,2 % | 1,3 mil. RON | |
| 24 | 24.ORCUS INTERNATIONAL S.R.L.▲ 14 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 1,3 mil. RON▲ 6,9 % | ▲ 6,9 % | 1,3 mil. RON | |
| 25 | 25.THE SISTERHOOD SOCIETY S.R.L.▲ 435 | Loc. Tălmaciu, Oraş Tălmaciu, Sibiu | 1,3 mil. RON▲ 1.533,8 % | ▲ 1.533,8 % | 1,3 mil. RON | |
| 26 | 26.NLIGHT MEDIA CREATIVE SRL▲ 97 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 1,2 mil. RON▲ 165 % | ▲ 165 % | 1,2 mil. RON | |
| 27 | 27.RUBJ IT S.R.L.▲ 9 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 1,2 mil. RON▼ 4 % | ▼ 4 % | 1,2 mil. RON | |
| 28 | 28.NERDS COMPUTING SRL▲ 13 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 1,2 mil. RON▲ 10,5 % | ▲ 10,5 % | 1,2 mil. RON | |
| 29 | 29.METHODSOFT PROJEKT S.R.L.▲ 2 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 1,2 mil. RON▼ 15,9 % | ▼ 15,9 % | 1,2 mil. RON | |
| 30 | 30.DEV STACK S.R.L.▲ 71 | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 1,2 mil. RON▲ 114,7 % | ▲ 114,7 % | 1,2 mil. RON | |
| 31 | 31.NEXT MEDIA ADVERTISING S.R.L.▲ 74 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 1,2 mil. RON▲ 116,6 % | ▲ 116,6 % | 1,2 mil. RON | |
| 32 | 32.NET CONECT SRLnou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 1,1 mil. RON▼ 3,7 % | ▼ 3,7 % | 1,1 mil. RON | |
| 33 | 33.ELECTRIC P.Q.M.S. SRL▲ 82 | Comuna Blăjel, Sibiu | 1,1 mil. RON▲ 123,1 % | ▲ 123,1 % | 1,1 mil. RON | |
| 34 | 34.OPTICOM CONSULTING SRL▲ 33 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 1,1 mil. RON▲ 48 % | ▲ 48 % | 1,1 mil. RON | |
| 35 | 35.MATURE CODE S.R.L.▲ 23 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 1,1 mil. RON▲ 25,3 % | ▲ 25,3 % | 1,1 mil. RON | |
| 36 | 36.TI NET SRL▼ 20 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 1 mil. RON▼ 60,9 % | ▼ 60,9 % | 1 mil. RON | |
| 37 | 37.MOMENTUM SOFTWARE S.R.L.▲ 17 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 1 mil. RON▲ 13,5 % | ▲ 13,5 % | 1 mil. RON | |
| 38 | 38.INFO-EXPERT GHIRCOIAŞ SRL▲ 13 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 1 mil. RON▲ 12,2 % | ▲ 12,2 % | 1 mil. RON | |
| 39 | 39.MINDSOFT IT SOLUTIONS S.R.L.▼ 33 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 1 mil. RON▼ 90,5 % | ▼ 90,5 % | 1 mil. RON | |
| 40 | 40.AFFILIMADE SRL▼ 13 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 1 mil. RON▼ 33,6 % | ▼ 33,6 % | 1 mil. RON | |
| 41 | 41.BURSĂ LIVIU ENGINEERING & SOFTWARE S.R.L.▲ 107 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 1 mil. RON▲ 178,8 % | ▲ 178,8 % | 1 mil. RON | |
| 42 | 42.SKYE SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.▲ 139 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 1 mil. RON▲ 233,4 % | ▲ 233,4 % | 1 mil. RON | |
| 43 | 43.VANGUARD 360 SOLUTIONS S.R.L.▲ 9 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 985,2 K RON▲ 6,6 % | ▲ 6,6 % | 985,2 K RON | |
| 44 | 44.OBSIDIAN INNOVATIONS SRL▲ 190 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 971,9 K RON▲ 308,6 % | ▲ 308,6 % | 971,9 K RON | |
| 45 | 45.DAN SOLUTION FORGE S.R.L.▲ 839 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 933 K RON— | — | 933 K RON | |
| 46 | 46.ALTA CONSULT SRL▲ 418 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 927,8 K RON▲ 1.132,8 % | ▲ 1.132,8 % | 927,8 K RON | |
| 47 | 47.BIZADVSOFT S.R.L.▲ 14 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 922,6 K RON▲ 17,6 % | ▲ 17,6 % | 922,6 K RON | |
| 48 | 48.ABSTRUCT ENGINEERING S.R.L.▲ 39 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 921,4 K RON▲ 42,1 % | ▲ 42,1 % | 921,4 K RON | |
| 49 | 49.TRIBOO IT SYSTEMS S.R.L.▲ 59 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 908,2 K RON▲ 68,9 % | ▲ 68,9 % | 908,2 K RON | |
| 50 | 50.EXPERT BUGETAR SRL▲ 3 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 906,3 K RON▼ 1,8 % | ▼ 1,8 % | 906,3 K RON | |
| 51 | 51.ALEMAN CONSULTING SRL▼ 25 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 904,1 K RON▼ 42,5 % | ▼ 42,5 % | 904,1 K RON | |
| 52 | 52.263 NAPSE S.R.L.▲ 101 | Loc. Cisnădioara, Oraş Cisnădie, Sibiu | 898,4 K RON▲ 147,5 % | ▲ 147,5 % | 898,4 K RON | |
| 53 | 53.HIM AUTOMATION AND ROBOTICS S.R.L.▲ 23 | Sat Orlat, Comuna Orlat, Sibiu | 894,3 K RON▲ 29,9 % | ▲ 29,9 % | 894,3 K RON | |
| 54 | 54.INFORMATION SECURITY CONSULTING S.R.L.▲ 3 | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 885,5 K RON▲ 2,3 % | ▲ 2,3 % | 885,5 K RON | |
| 55 | 55.TC ACADEMY S.R.L.▲ 156 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 884,2 K RON▲ 233 % | ▲ 233 % | 884,2 K RON | |
| 56 | 56.CMD CONNECT S.R.L.▲ 479 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 879,8 K RON▲ 2.049,9 % | ▲ 2.049,9 % | 879,8 K RON | |
| 57 | 57.AGILE NETWORKS TECHNOLOGIES ROMANIA S.R.L.▲ 1.064 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 877,8 K RON— | — | 877,8 K RON | |
| 58 | 58.MONAI SOFTWARE S.R.L.▲ 71 | Sat Vurpăr, Comuna Vurpăr, Sibiu | 867,7 K RON▲ 99,4 % | ▲ 99,4 % | 867,7 K RON | |
| 59 | 59.EM2SOFT SRL▼ 3 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 855,2 K RON▼ 1,7 % | ▼ 1,7 % | 855,2 K RON | |
| 60 | 60.SORTEX SRL▲ 39 | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 845,9 K RON▲ 50,8 % | ▲ 50,8 % | 845,9 K RON | |
| 61 | 61.BLENDHILL ANALYTICS S.R.L.▲ 114 | Sat Apoldu de Jos, Comuna Apoldu de Jos, Sibiu | 844,2 K RON▲ 168,4 % | ▲ 168,4 % | 844,2 K RON | |
| 62 | 62.BCC LOGIC MANAGEMENT S.R.L.▲ 15 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 817,2 K RON▲ 18,7 % | ▲ 18,7 % | 817,2 K RON | |
| 63 | 63.ELI INDUSTRIAL AUTOMATION S.R.L.▲ 6 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 804,5 K RON▲ 10,2 % | ▲ 10,2 % | 804,5 K RON | |
| 64 | 64.SIBIES SOFT S.R.L.▲ 14 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 802 K RON▲ 16,8 % | ▲ 16,8 % | 802 K RON | |
| 65 | 65.LANCEIT SIB S.R.L.▲ 33 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 800,4 K RON▲ 42,3 % | ▲ 42,3 % | 800,4 K RON | |
| 66 | 66.TECHPERSPECTIVE S.R.L.▼ 24 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 790,7 K RON▼ 27 % | ▼ 27 % | 790,7 K RON | |
| 67 | 67.ATELIER HYPERBOLA S.R.L.▼ 8 | Sat Apoldu de Jos, Comuna Apoldu de Jos, Sibiu | 789,1 K RON▼ 0,4 % | ▼ 0,4 % | 789,1 K RON | |
| 68 | 68.SEGAS DATA SYSTEM SRL▲ 51 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 767 K RON▲ 59,2 % | ▲ 59,2 % | 767 K RON | |
| 69 | 69.STRETNO CODE S.R.L.▲ 70 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 762,3 K RON▲ 88,7 % | ▲ 88,7 % | 762,3 K RON | |
| 70 | 70.IMC INFORMATION MULTIMEDIA COMMUNICATION SRL▼ 2 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 759,5 K RON▲ 3 % | ▲ 3 % | 759,5 K RON | |
| 71 | 71.RECRU-IT SRL▲ 86 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 752,4 K RON▲ 114,4 % | ▲ 114,4 % | 752,4 K RON | |
| 72 | 72.STAR BUSINESS PARTNER SRL▼ 49 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 751,9 K RON▼ 55,9 % | ▼ 55,9 % | 751,9 K RON | |
| 73 | 73.MEDIA SERV SRL▲ 8 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 750,2 K RON▲ 12,7 % | ▲ 12,7 % | 750,2 K RON | |
| 74 | 74.WP CONSULTING & SERVICES INTERNATIONAL S.R.L.▲ 8 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 739,8 K RON▲ 11,2 % | ▲ 11,2 % | 739,8 K RON | |
| 75 | 75.MOBILE EXCELLENCE S.R.L.▲ 8 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 739,8 K RON▲ 11,5 % | ▲ 11,5 % | 739,8 K RON | |
| 76 | 76.COGNITUM LABS S.R.L.▲ 538 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 734,7 K RON▲ 4.146,8 % | ▲ 4.146,8 % | 734,7 K RON | |
| 77 | 77.ITEC DIGITAL SOLUTIONS S.R.L.▲ 16 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 731,4 K RON▲ 22,8 % | ▲ 22,8 % | 731,4 K RON | |
| 78 | 78.ODS S.R.L.▲ 167 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 730,5 K RON▲ 221,2 % | ▲ 221,2 % | 730,5 K RON | |
| 79 | 79.NEAMBO SRL▲ 362 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 712,5 K RON▲ 724,6 % | ▲ 724,6 % | 712,5 K RON | |
| 80 | 80.BROSIS CONSULTING SRL▼ 30 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 689,1 K RON▼ 27,6 % | ▼ 27,6 % | 689,1 K RON | |
| 81 | 81.ITWORKS CMT S.R.L.▲ 124 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 686,6 K RON▲ 151,8 % | ▲ 151,8 % | 686,6 K RON | |
| 82 | 82.FGAROAD S.R.L.▼ 7 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 685,7 K RON▼ 1 % | ▼ 1 % | 685,7 K RON | |
| 83 | 83.CATINELMOOD S.R.L.▲ 958 | Sat Sadu, Comuna Sadu, Sibiu | 682,8 K RON— | — | 682,8 K RON | |
| 84 | 84.BITS LIGHT S.R.L.▲ 11 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 679,2 K RON▲ 16,6 % | ▲ 16,6 % | 679,2 K RON | |
| 85 | 85.OLEKSANDR VOROBIOV CONSULTING S.R.L.▲ 17 | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 666,5 K RON▲ 21,1 % | ▲ 21,1 % | 666,5 K RON | |
| 86 | 86.QLEAD TECHNOLOGY SOLUTIONS S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 665,3 K RON— | — | — | 665,3 K RON |
| 87 | 87.RANDSTAD DIGITAL ROMÂNIA S.R.L.▼ 72 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 649,7 K RON▼ 80,7 % | ▼ 80,7 % | 649,7 K RON | |
| 88 | 88.ELROI SMART SOFTWARE TECHNOLOGIES S.R.L.▲ 15 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 643,9 K RON▲ 17,2 % | ▲ 17,2 % | 643,9 K RON | |
| 89 | 89.SELFLAB AUTOMATION S.R.L.▲ 83 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 641,3 K RON▲ 101,7 % | ▲ 101,7 % | 641,3 K RON | |
| 90 | 90.FX STUDIO SOFTWARE S.R.L.▲ 501 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 630,2 K RON▲ 2.672,1 % | ▲ 2.672,1 % | 630,2 K RON | |
| 91 | 91.ADACAR BTECH S.R.L.▲ 39 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 630,2 K RON▲ 45,9 % | ▲ 45,9 % | 630,2 K RON | |
| 92 | 92.CABINETUL DE CONSULTANTA IT SRL▲ 29 | Loc. Agnita, Oraş Agnita, Sibiu | 626,7 K RON▲ 34,3 % | ▲ 34,3 % | 626,7 K RON | |
| 93 | 93.RHADU CONSULTING S.R.L.▲ 19 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 623,3 K RON▲ 21,1 % | ▲ 21,1 % | 623,3 K RON | |
| 94 | 94.ISSUE MONITORING S.R.L.▲ 33 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 613,2 K RON▲ 38,2 % | ▲ 38,2 % | 613,2 K RON | |
| 95 | 95.WAMACO FULLHOUSE S.R.L.▲ 14 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 610,8 K RON▲ 14,5 % | ▲ 14,5 % | 610,8 K RON | |
| 96 | 96.DARYL BITS THINGS S.R.L.▲ 18 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 608,5 K RON▲ 20 % | ▲ 20 % | 608,5 K RON | |
| 97 | 97.CODESET SERVICES S.R.L.▲ 265 | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 607,3 K RON▲ 359,1 % | ▲ 359,1 % | 607,3 K RON | |
| 98 | 98.BSE IT CONSULTING S.R.L.▼ 8 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 598,6 K RON▼ 4,4 % | ▼ 4,4 % | 598,6 K RON | |
| 99 | 99.MI-PAY LIMITED BAGSHOT SUCURSALA SIBIU▲ 103 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 593,1 K RON▲ 115,2 % | ▲ 115,2 % | 593,1 K RON | |
| 100 | 100.DAX IT S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 591 K RON— | — | — | 591 K RON |
Codurile CAEN din IT și comunicații — Sibiu
CAEN 0620
Activități de servicii în tehnologia informației
1 firme · 7,6 mld. RON
CAEN 6201
Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
383 firme · 639,8 mil. RON
CAEN 6210
Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
231 firme · 434,4 mil. RON
CAEN 6290
Alte activități de servicii privind tehnologia informației
13 firme · 109,5 mil. RON
CAEN 6220
Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
40 firme · 107,1 mil. RON
CAEN 6110
Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu
11 firme · 61,8 mil. RON
CAEN 5829
Activități de editare a altor produse software
23 firme · 60,3 mil. RON
CAEN 6311
Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
84 firme · 51,3 mil. RON
CAEN 6202
Activități de consultanță în tehnologia informației
79 firme · 27,6 mil. RON
CAEN 6310
Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
22 firme · 21,4 mil. RON
CAEN 6190
Alte activități de telecomunicații
11 firme · 15,4 mil. RON
CAEN 5914
Proiecția de filme cinematografice
1 firme · 7,7 mil. RON
CAEN 6391
Activități ale agențiilor de știri
11 firme · 6 mil. RON
CAEN 5911
Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
34 firme · 5,9 mil. RON
CAEN 6312
Activități ale portalurilor web
23 firme · 5,2 mil. RON
CAEN 6209
Alte activități de servicii privind tehnologia informației
30 firme · 4,4 mil. RON
CAEN 5813
Activități de editare a ziarelor
10 firme · 3,8 mil. RON
CAEN 6203
Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
13 firme · 2,7 mil. RON
CAEN 5811
Activități de editare a cărților
14 firme · 2,7 mil. RON
CAEN 5920
Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
7 firme · 2,4 mil. RON
CAEN 6031
Activități ale agențiilor de știri
1 firme · 2,3 mil. RON
CAEN 6120
Activități de telecomunicații prin rețele fără cablu (exclusiv prin satelit)
3 firme · 1,8 mil. RON
CAEN 5819
Alte activități de editare
9 firme · 1,8 mil. RON
CAEN 5814
Activități de editare a revistelor și periodicelor
3 firme · 982,7 K RON
CAEN 6010
Activități de difuzare a programelor de radio
5 firme · 965,5 K RON
CAEN 6392
Alte activități de servicii informaționale n.c. a
3 firme · 772 K RON
CAEN 5821
Activități de editare a jocurilor de calculator
2 firme · 616,2 K RON
CAEN 5912
Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune
5 firme · 410,5 K RON
CAEN 6399
Alte activități de servicii informaționale n.c.a.
2 firme · 264,8 K RON
CAEN 6020
Activități de difuzare a programelor de televiziune
4 firme · 247,6 K RON
CAEN 5812
Activități de editare de ghiduri, compendii, liste de adrese și similare
2 firme · 2,9 K RON
CAEN 6039
Activități de distribuție a altor conținuturi
1 firme · 0 RON