Top 100 firme — Activități profesionale, Galați după profit net în 2023
1.546 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 121,5 mil. RON. Pragul de intrare în top este 295,3 K RON, iar liderul atinge 20 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Profit net | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.ALEWIJNSE MARINE GALAŢI SOCIETATE PE ACŢIUNI= | Municipiul Galaţi, Galaţi | 20 mil. RON▲ 73,3 % | ▲ 73,3 % | 20 mil. RON | |
| 2 | 2.DMT MARINE EQUIPMENT SOCIETATE PE ACŢIUNI= | Sat Costi, Comuna Vânători, Galaţi | 15,6 mil. RON▲ 222,2 % | ▲ 222,2 % | 15,6 mil. RON | |
| 3 | 3.LORAC IMPEX SRL= | Municipiul Galaţi, Galaţi | 5,2 mil. RON▲ 30,2 % | ▲ 30,2 % | 5,2 mil. RON | |
| 4 | 4.ADD GLOBAL DESIGN SRL▲ 1 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 3,5 mil. RON▼ 0,4 % | ▼ 0,4 % | 3,5 mil. RON | |
| 5 | 5.SOBAIN MANAGEMENT S.R.L.▲ 1 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 3 mil. RON▲ 2,2 % | ▲ 2,2 % | 3 mil. RON | |
| 6 | 6.GLO-MARINE S.R.L.▲ 40 | Sat Costi, Comuna Vânători, Galaţi | 2,8 mil. RON▲ 463,3 % | ▲ 463,3 % | 2,8 mil. RON | |
| 7 | 7.BESTSUSTAIN S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2,4 mil. RON— | — | — | 2,4 mil. RON |
| 8 | 8.DREAMS RIVIERA SRL▲ 15 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2,4 mil. RON▲ 177,2 % | ▲ 177,2 % | 2,4 mil. RON | |
| 9 | 9.SUSTAINSIM S.R.L.▲ 8 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2,3 mil. RON▲ 99,8 % | ▲ 99,8 % | 2,3 mil. RON | |
| 10 | 10.EUROMIS HR SRL▲ 24 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2,1 mil. RON▲ 231,6 % | ▲ 231,6 % | 2,1 mil. RON | |
| 11 | 11.CREATIVE DALI DESIGN S.R.L.▲ 67 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2,1 mil. RON▲ 594,7 % | ▲ 594,7 % | 2,1 mil. RON | |
| 12 | 12.NARO SHIP DESIGN S.R.L.▲ 244 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,9 mil. RON▲ 1.324 % | ▲ 1.324 % | 1,9 mil. RON | |
| 13 | 13.INTOCAST RO S.R.L.▼ 2 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,9 mil. RON▲ 47,6 % | ▲ 47,6 % | 1,9 mil. RON | |
| 14 | 14.CONSTRUCT ROAD PROJECT SRL▲ 28 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,8 mil. RON▲ 252 % | ▲ 252 % | 1,8 mil. RON | |
| 15 | 15.AEG TEHNOLOGY SRL▼ 5 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,8 mil. RON▲ 24 % | ▲ 24 % | 1,8 mil. RON | |
| 16 | 16.ICEPRONAV ENGINEERING SRL▲ 34 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,8 mil. RON▲ 280,2 % | ▲ 280,2 % | 1,8 mil. RON | |
| 17 | 17.MARINE ENGINEERING SRL▼ 13 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,7 mil. RON▼ 57 % | ▼ 57 % | 1,7 mil. RON | |
| 18 | 18.420 ADST DEER GRID S.R.L.▲ 863 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,6 mil. RON▲ 19.773,4 % | ▲ 19.773,4 % | 1,6 mil. RON | |
| 19 | 19.ANARECOM REGIOSERV S.R.L.▼ 6 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,2 mil. RON▼ 5,3 % | ▼ 5,3 % | 1,2 mil. RON | |
| 20 | 20.MARINE UBINVEST SRL▼ 11 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,1 mil. RON▼ 27,7 % | ▼ 27,7 % | 1,1 mil. RON | |
| 21 | 21.GALAXIS MEDIA SRL▲ 77 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,1 mil. RON▲ 346,2 % | ▲ 346,2 % | 1,1 mil. RON | |
| 22 | 22.ADINA SRL▲ 161 | Sat Vânători, Comuna Vânători, Galaţi | 1,1 mil. RON▲ 551,9 % | ▲ 551,9 % | 1,1 mil. RON | |
| 23 | 23.ALFA IM SRL▲ 226 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,1 mil. RON▲ 691,3 % | ▲ 691,3 % | 1,1 mil. RON | |
| 24 | 24.BELU ABILITIES S.R.L.▲ 205 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,1 mil. RON▲ 626,6 % | ▲ 626,6 % | 1,1 mil. RON | |
| 25 | 25.NAVDESIGN RESEARCH & TECHNOLOGY S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1 mil. RON— | — | — | 1 mil. RON |
| 26 | 26.INCA TEHNIC GRUP SRL▲ 1 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 999,5 K RON▲ 28,9 % | ▲ 28,9 % | 999,5 K RON | |
| 27 | 27.ELIPSOID SRL▲ 3 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 911,4 K RON▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 911,4 K RON | |
| 28 | 28.ARHIDESKVISION SRL▲ 32 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 897,3 K RON▲ 131 % | ▲ 131 % | 897,3 K RON | |
| 29 | 29.PROSIM MEDIA & PUBLICITY SRL▼ 17 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 895,1 K RON▼ 29,3 % | ▼ 29,3 % | 895,1 K RON | |
| 30 | 30.ENVIRO ECOSMART SRL▲ 1 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 851,6 K RON▲ 25,6 % | ▲ 25,6 % | 851,6 K RON | |
| 31 | 31.CARTA STRUCTURA SRL▲ 114 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 840,2 K RON▲ 326,9 % | ▲ 326,9 % | 840,2 K RON | |
| 32 | 32.ATD AEROSPACE RS S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 819,3 K RON— | — | 819,3 K RON | |
| 33 | 33.ZENITEX SRL▼ 26 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 807,1 K RON▼ 55,5 % | ▼ 55,5 % | 807,1 K RON | |
| 34 | 34.ARHIDESIGN GS SRL▼ 5 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 804,7 K RON▲ 12,3 % | ▲ 12,3 % | 804,7 K RON | |
| 35 | 35.DNH RURAL SOLUTIONS SRL▲ 191 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 760,9 K RON▲ 411,6 % | ▲ 411,6 % | 760,9 K RON | |
| 36 | 36.INTEC SRL▲ 226 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 744 K RON▲ 460,1 % | ▲ 460,1 % | 744 K RON | |
| 37 | 37.CENTRUL DE PRELUCRARE PRODUSE SIDERURGICE CPPS SRL▼ 18 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 729,3 K RON▼ 30,1 % | ▼ 30,1 % | 729,3 K RON | |
| 38 | 38.LEXEXPERT AUDIT SRL▲ 64 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 719 K RON▲ 195 % | ▲ 195 % | 719 K RON | |
| 39 | 39.ALIANA-TEAM CONSULTING SRL▼ 19 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 717,8 K RON▼ 29,5 % | ▼ 29,5 % | 717,8 K RON | |
| 40 | 40.EXPERTIZA SRL▼ 32 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 698,3 K RON▼ 59 % | ▼ 59 % | 698,3 K RON | |
| 41 | 41.NEDISTRUCTIV SRL▲ 164 | Sat Smârdan, Comuna Smârdan, Galaţi | 695,1 K RON▲ 338 % | ▲ 338 % | 695,1 K RON | |
| 42 | 42.ATU CONSULTING SRL▼ 1 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 690,3 K RON▲ 30,4 % | ▲ 30,4 % | 690,3 K RON | |
| 43 | 43.DM BUILDINGS & ROADS ENGINEERING & PARTNERSHIP S.R.L.▼ 3 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 684,1 K RON▲ 26,2 % | ▲ 26,2 % | 684,1 K RON | |
| 44 | 44.ALL CONSULTING SRL▼ 11 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 679,3 K RON▲ 3,6 % | ▲ 3,6 % | 679,3 K RON | |
| 45 | 45.DIDAVET FARM SRL▼ 19 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 679,3 K RON▼ 13 % | ▼ 13 % | 679,3 K RON | |
| 46 | 46.AVG-VARGAS PROJECTS S.R.L.▲ 276 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 675,4 K RON▲ 529,3 % | ▲ 529,3 % | 675,4 K RON | |
| 47 | 47.AB EQUINOX MARKETING S.R.L.▼ 19 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 652,2 K RON▼ 13,5 % | ▼ 13,5 % | 652,2 K RON | |
| 48 | 48.MEGARID SRL▲ 14 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 648,6 K RON▲ 79,4 % | ▲ 79,4 % | 648,6 K RON | |
| 49 | 49.GALIA SRL▼ 2 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 645,3 K RON▲ 32,7 % | ▲ 32,7 % | 645,3 K RON | |
| 50 | 50.DBF EXPERT AUDIT SRL▲ 11 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 622,8 K RON▲ 66,1 % | ▲ 66,1 % | 622,8 K RON | |
| 51 | 51.PAF MEDIA SRL▲ 55 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 607,7 K RON▲ 156,1 % | ▲ 156,1 % | 607,7 K RON | |
| 52 | 52.POLIPROD SERV SRL▼ 14 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 606,7 K RON▲ 10,7 % | ▲ 10,7 % | 606,7 K RON | |
| 53 | 53.NDT TECHNICAL & EXAMINATION SRL▲ 156 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 599,7 K RON▲ 280 % | ▲ 280 % | 599,7 K RON | |
| 54 | 54.SMARTECH AUTOMATION SRL▲ 567 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 594,5 K RON▲ 1.714,9 % | ▲ 1.714,9 % | 594,5 K RON | |
| 55 | 55.STAVA OPS CONSULTING S.R.L.▲ 266 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 584,3 K RON▲ 442,6 % | ▲ 442,6 % | 584,3 K RON | |
| 56 | 56.ANARECAD SRL▲ 66 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 576,8 K RON▲ 165,3 % | ▲ 165,3 % | 576,8 K RON | |
| 57 | 57.LEGUME PROASPETE SI SANATOASE COOPERATIVA AGRICOLĂ▲ 574 | Sat Matca, Comuna Matca, Galaţi | 565,4 K RON▲ 1.720,3 % | ▲ 1.720,3 % | 565,4 K RON | |
| 58 | 58.EXPERT VEDE DANIELA S.R.L.▼ 21 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 560,8 K RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 560,8 K RON | |
| 59 | 59.SEC ADINVEST SRL▼ 37 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 551,9 K RON▼ 35,9 % | ▼ 35,9 % | 551,9 K RON | |
| 60 | 60.AVVA DESIGN VIC S.R.L.▲ 1.391 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 524,8 K RON— | — | 524,8 K RON | |
| 61 | 61.KONA FLAVOR SRL▼ 10 | Municipiul Tecuci, Galaţi | 521,7 K RON▲ 12,7 % | ▲ 12,7 % | 521,7 K RON | |
| 62 | 62.MACHIELSE ELECTRO S.R.L.▼ 23 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 519,9 K RON▼ 4,2 % | ▼ 4,2 % | 519,9 K RON | |
| 63 | 63.TERENIA PROJECT S.R.L.▲ 813 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 479,6 K RON▲ 5.649,6 % | ▲ 5.649,6 % | 479,6 K RON | |
| 64 | 64.TRUST AUDITOR SRL▲ 96 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 469,8 K RON▲ 149,7 % | ▲ 149,7 % | 469,8 K RON | |
| 65 | 65.CONTSCAPE TEC S.R.L.▲ 21 | Municipiul Tecuci, Galaţi | 466,5 K RON▲ 67,4 % | ▲ 67,4 % | 466,5 K RON | |
| 66 | 66.IRIS TEHNICAL SUPERVISION S.R.L.▼ 23 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 466,1 K RON▼ 10,1 % | ▼ 10,1 % | 466,1 K RON | |
| 67 | 67.RAM-TECH ENERGY POWER S.R.L.▲ 79 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 464,1 K RON▲ 137 % | ▲ 137 % | 464,1 K RON | |
| 68 | 68.SLARUTT EXPERT S.R.L.▼ 15 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 460,2 K RON▲ 5,1 % | ▲ 5,1 % | 460,2 K RON | |
| 69 | 69.DEMAC INNOVATION MANAGEMENT SRL▲ 183 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 453,7 K RON▲ 229,6 % | ▲ 229,6 % | 453,7 K RON | |
| 70 | 70.INFONEW ROEXPERT SRL▲ 3 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 441,6 K RON▲ 45,2 % | ▲ 45,2 % | 441,6 K RON | |
| 71 | 71.TOPOGINCONSTRUCT S.R.L.▲ 3 | Sat Traian, Comuna Braniştea, Galaţi | 425,3 K RON▲ 40,4 % | ▲ 40,4 % | 425,3 K RON | |
| 72 | 72.GFP MARINE SUPERVISION SRL▼ 7 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 419,4 K RON▲ 18,1 % | ▲ 18,1 % | 419,4 K RON | |
| 73 | 73.DEM MEDIA SRL▲ 88 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 410,1 K RON▲ 121 % | ▲ 121 % | 410,1 K RON | |
| 74 | 74.SHIP DESIGN GROUP SRL▲ 1.387 | Sat Costi, Comuna Vânători, Galaţi | 401,7 K RON— | — | 401,7 K RON | |
| 75 | 75.PRAXIS AUTOMATION TECHNOLOGY ENGINEERING AND COMMISSIONING S.R.L.▲ 211 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 395,5 K RON▲ 220,2 % | ▲ 220,2 % | 395,5 K RON | |
| 76 | 76.BS GRAIN HANDLING EQUIPMENT S.R.L.▲ 531 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 395 K RON▲ 1.026,7 % | ▲ 1.026,7 % | 395 K RON | |
| 77 | 77.VALBENGINEERING PROJECT S.R.L.▲ 50 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 383,7 K RON▲ 85,8 % | ▲ 85,8 % | 383,7 K RON | |
| 78 | 78.RBC CONCEPT PIPES SRL▲ 319 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 380,3 K RON▲ 345,1 % | ▲ 345,1 % | 380,3 K RON | |
| 79 | 79.SHERR IMPEX SRL▲ 355 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 376,3 K RON▲ 430,9 % | ▲ 430,9 % | 376,3 K RON | |
| 80 | 80.FUNDITA VERDE S.R.L.= | Municipiul Tecuci, Galaţi | 373,5 K RON▲ 28,3 % | ▲ 28,3 % | 373,5 K RON | |
| 81 | 81.VIOPINT SERV SRL▲ 677 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 370,1 K RON▲ 2.068,1 % | ▲ 2.068,1 % | 370,1 K RON | |
| 82 | 82.IMATEST 2006 SRL▼ 3 | Sat Costi, Comuna Vânători, Galaţi | 357,7 K RON▲ 22,1 % | ▲ 22,1 % | 357,7 K RON | |
| 83 | 83.NORJOBS SRL▼ 8 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 350,2 K RON▲ 16,9 % | ▲ 16,9 % | 350,2 K RON | |
| 84 | 84.FLU BRIARCONSULT S.R.L.▲ 540 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 349,5 K RON▲ 983,4 % | ▲ 983,4 % | 349,5 K RON | |
| 85 | 85.VST ENG CONSULT S.R.L.▼ 36 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 347,1 K RON▼ 27,5 % | ▼ 27,5 % | 347,1 K RON | |
| 86 | 86.WORK CONSULT SRL▲ 629 | Sat Pechea, Comuna Pechea, Galaţi | 341,5 K RON▲ 1.472,4 % | ▲ 1.472,4 % | 341,5 K RON | |
| 87 | 87.PROFESSIONAL BUSINESS TAX SOLUTIONS SRL▼ 10 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 340,4 K RON▲ 14,1 % | ▲ 14,1 % | 340,4 K RON | |
| 88 | 88.DUB ONSHORE-OFFSHORE ELECTRIC S.R.L.▲ 52 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 336,2 K RON▲ 68,3 % | ▲ 68,3 % | 336,2 K RON | |
| 89 | 89.URBAN DESIGN TEAM SRL▲ 119 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 330,7 K RON▲ 109,3 % | ▲ 109,3 % | 330,7 K RON | |
| 90 | 90.HAPPY PROJECT EVENT S.R.L.▼ 36 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 328,3 K RON▼ 24,3 % | ▼ 24,3 % | 328,3 K RON | |
| 91 | 91.BETAKROSLINE PROJECT S.R.L.▲ 219 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 320 K RON▲ 181,5 % | ▲ 181,5 % | 320 K RON | |
| 92 | 92.INSTALCONA SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 319,6 K RON▲ 130,4 % | ▲ 130,4 % | 319,6 K RON | |
| 93 | 93.ZEBRA PROJECT SRL▲ 79 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 317,5 K RON▲ 80,3 % | ▲ 80,3 % | 317,5 K RON | |
| 94 | 94.IQ PROJECT SRL▼ 5 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 316,2 K RON▲ 18,8 % | ▲ 18,8 % | 316,2 K RON | |
| 95 | 95.TECHNOALFALFA CT S.R.L.▲ 38 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 306,4 K RON▲ 50,1 % | ▲ 50,1 % | 306,4 K RON | |
| 96 | 96.ANGC GENERAL FINSERV SRL▼ 48 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 305,7 K RON▼ 36,7 % | ▼ 36,7 % | 305,7 K RON | |
| 97 | 97.COATING INSPECTIONS TREATMENT S.R.L.▼ 28 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 298,1 K RON▼ 9,2 % | ▼ 9,2 % | 298,1 K RON | |
| 98 | 98.WELDING FLASH S.R.L.▲ 176 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 298,1 K RON▲ 130,9 % | ▲ 130,9 % | 298,1 K RON | |
| 99 | 99.GALLERIA CREATIVE SHOP SRL▲ 24 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 298,1 K RON▲ 37,8 % | ▲ 37,8 % | 298,1 K RON | |
| 100 | 100.AM ARHIDREAM SRL▲ 113 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 295,3 K RON▲ 89,2 % | ▲ 89,2 % | 295,3 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Galați
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
315 firme · 592,3 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
173 firme · 50,3 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
219 firme · 50,2 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
77 firme · 47,8 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
153 firme · 43,9 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
54 firme · 39,3 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
69 firme · 33,7 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
73 firme · 30,5 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
120 firme · 15,3 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
61 firme · 15,1 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
70 firme · 13,9 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
28 firme · 9,3 mil. RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
11 firme · 3,8 mil. RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
26 firme · 3,3 mil. RON
CAEN 0721
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
1 firme · 3 mil. RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
2 firme · 1,6 mil. RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
9 firme · 911,1 K RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
4 firme · 905,5 K RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
9 firme · 604,8 K RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
10 firme · 585,9 K RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
6 firme · 356,6 K RON
CAEN 6910
Activități juridice
5 firme · 348 K RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
5 firme · 305,2 K RON
CAEN 7211
Cercetare- dezvoltare în biotehnologie
2 firme · 237 K RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
2 firme · 31,8 K RON
CAEN 7010
Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate
1 firme · 0 RON
CAEN 7220
Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste
1 firme · 0 RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
1 firme · 0 RON