Top 100 firme — Imobiliare, Buzău după profit net în 2023
221 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 33,8 mil. RON. Pragul de intrare în top este 17,9 K RON, iar liderul atinge 2,2 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Profit net | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.CLASS BUSINESS & LEISURE CENTER SRL▲ 16 | Municipiul Buzău, Buzău | 2,2 mil. RON▲ 201,1 % | ▲ 201,1 % | 2,2 mil. RON | |
| 2 | 2.PRAKT INVEST SRL▲ 3 | Municipiul Buzău, Buzău | 2 mil. RON▼ 2 % | ▼ 2 % | 2 mil. RON | |
| 3 | 3.IMOBILIARE CONPRIF PROPERTIES S.R.L.= | Municipiul Buzău, Buzău | 2 mil. RON▼ 51,8 % | ▼ 51,8 % | 2 mil. RON | |
| 4 | 4.SANTE 2000 SRLnou | Municipiul Buzău, Buzău | 2 mil. RON▲ 25,1 % | ▲ 25,1 % | 2 mil. RON | |
| 5 | 5.POWER BUSINESS OFFICE BUILDING SRL▲ 3 | Municipiul Buzău, Buzău | 1,7 mil. RON▲ 7,5 % | ▲ 7,5 % | 1,7 mil. RON | |
| 6 | 6.GASTRONOM SA▲ 5 | Municipiul Buzău, Buzău | 1,7 mil. RON▲ 15,2 % | ▲ 15,2 % | 1,7 mil. RON | |
| 7 | 7.NICK ACTIV TOTAL S.R.L.▼ 6 | Municipiul Buzău, Buzău | 1,4 mil. RON▼ 88 % | ▼ 88 % | 1,4 mil. RON | |
| 8 | 8.CAPADOS SRL▲ 8 | Municipiul Buzău, Buzău | 1,2 mil. RON▲ 42,7 % | ▲ 42,7 % | 1,2 mil. RON | |
| 9 | 9.UNICOM SA▲ 1 | Municipiul Buzău, Buzău | 1,2 mil. RON▼ 19,2 % | ▼ 19,2 % | 1,2 mil. RON | |
| 10 | 10.EXTRACT AGREGATE CONSTRUCT SRL▲ 188 | Municipiul Buzău, Buzău | 1 mil. RON— | — | 1 mil. RON | |
| 11 | 11.PRO FRIZON THREE EAST BROAD RIVER SRL▲ 4 | Sat Coconari, Comuna Poşta Cîlnău, Buzău | 995,5 K RON▲ 9,2 % | ▲ 9,2 % | 995,5 K RON | |
| 12 | 12.SANTE PUBLIPROD CONCEPT S.R.L.nou | Municipiul Buzău, Buzău | 950,7 K RON▲ 4.437,6 % | ▲ 4.437,6 % | 950,7 K RON | |
| 13 | 13.BUSINESS CENTER EPG SRL▼ 6 | Municipiul Buzău, Buzău | 854,1 K RON▼ 50,6 % | ▼ 50,6 % | 854,1 K RON | |
| 14 | 14.PIETE TIRGURI SI OBOARE SA▼ 1 | Municipiul Buzău, Buzău | 798,4 K RON▼ 34,7 % | ▼ 34,7 % | 798,4 K RON | |
| 15 | 15.GREENGATE SOCIETY S.R.L.▲ 139 | Municipiul Buzău, Buzău | 748,5 K RON— | — | 748,5 K RON | |
| 16 | 16.GRAND ELYSEE BALLROOM S.R.L.▲ 11 | Sat Verneşti, Comuna Verneşti, Buzău | 553,5 K RON▲ 28,7 % | ▲ 28,7 % | 553,5 K RON | |
| 17 | 17.ADIDRA COM SRL▲ 4 | Municipiul Buzău, Buzău | 546,4 K RON▼ 0,4 % | ▼ 0,4 % | 546,4 K RON | |
| 18 | 18.BELLA TUR SRL▲ 40 | Sat Sărata-Monteoru, Comuna Merei, Buzău | 524,3 K RON▲ 586,7 % | ▲ 586,7 % | 524,3 K RON | |
| 19 | 19.FÂNTÂNIŢA CATONI SRL= | Oraş Patârlagele, Buzău | 475,3 K RON▼ 17,3 % | ▼ 17,3 % | 475,3 K RON | |
| 20 | 20.RIOMAR DYNAMIC S.R.L.▲ 103 | Municipiul Buzău, Buzău | 458,7 K RON▲ 52.440,7 % | ▲ 52.440,7 % | 458,7 K RON | |
| 21 | 21.ROLL SERV SRL▼ 1 | Sat Gura Câlnăului, Comuna Vadu Paşii, Buzău | 414,7 K RON▼ 26,5 % | ▼ 26,5 % | 414,7 K RON | |
| 22 | 22.LANDAGRA ZONE SRL▲ 34 | Sat Coconari, Comuna Poşta Cîlnău, Buzău | 400,6 K RON▲ 421 % | ▲ 421 % | 400,6 K RON | |
| 23 | 23.CARM MONTANA SRL▲ 15 | Municipiul Buzău, Buzău | 400 K RON▲ 104,7 % | ▲ 104,7 % | 400 K RON | |
| 24 | 24.POLIFARM 2000 SRL▼ 1 | Municipiul Buzău, Buzău | 393,5 K RON▼ 14,4 % | ▼ 14,4 % | 393,5 K RON | |
| 25 | 25.MOBIL LINE RENT IMOBILIARE S.R.L.▲ 10 | Municipiul Buzău, Buzău | 392,6 K RON▲ 84,7 % | ▲ 84,7 % | 392,6 K RON | |
| 26 | 26.GALI 92 SRL▲ 86 | Municipiul Buzău, Buzău | 359,8 K RON▲ 6.155 % | ▲ 6.155 % | 359,8 K RON | |
| 27 | 27.PRO FRIZON SRL▼ 2 | Sat Coconari, Comuna Poşta Cîlnău, Buzău | 357 K RON▼ 17,9 % | ▼ 17,9 % | 357 K RON | |
| 28 | 28.ALIMCONSULT SRL▲ 1 | Municipiul Buzău, Buzău | 353,6 K RON▲ 10 % | ▲ 10 % | 353,6 K RON | |
| 29 | 29.NINI COM 95 SRL▼ 5 | Municipiul Buzău, Buzău | 302 K RON▼ 33,9 % | ▼ 33,9 % | 302 K RON | |
| 30 | 30.PARCURI INDUSTRIALE SRL▲ 7 | Municipiul Buzău, Buzău | 286,4 K RON▲ 43 % | ▲ 43 % | 286,4 K RON | |
| 31 | 31.METACONSULTING SRL▼ 17 | Municipiul Buzău, Buzău | 283,7 K RON▼ 74,9 % | ▼ 74,9 % | 283,7 K RON | |
| 32 | 32.OXALIS TETRA SRLnou | Sat Glodeanu-Siliştea, Comuna Glodeanu-Siliştea, Buzău | 272,4 K RON— | — | 272,4 K RON | |
| 33 | 33.ALBIROM SRL▲ 29 | Municipiul Buzău, Buzău | 246,6 K RON▲ 278,2 % | ▲ 278,2 % | 246,6 K RON | |
| 34 | 34.SIAC BUILDING DEVELOPMENT S.R.L.nou | Municipiul Buzău, Buzău | 243,2 K RON— | — | — | 243,2 K RON |
| 35 | 35.ANDI COMEXIM SRL▲ 9 | Municipiul Buzău, Buzău | 229,6 K RON▲ 72,3 % | ▲ 72,3 % | 229,6 K RON | |
| 36 | 36.WONDERSPACE MANAGEMENT S.R.L.▲ 7 | Municipiul Buzău, Buzău | 229,3 K RON▲ 71,1 % | ▲ 71,1 % | 229,3 K RON | |
| 37 | 37.TRIMAT CONSTRUCT CENTER SRLnou | Municipiul Buzău, Buzău | 228,2 K RON▼ 70,1 % | ▼ 70,1 % | 228,2 K RON | |
| 38 | 38.GP LAND SRL▼ 34 | Municipiul Buzău, Buzău | 214,6 K RON▼ 92,2 % | ▼ 92,2 % | 214,6 K RON | |
| 39 | 39.OPENING THIRTEEN SRL▼ 6 | Municipiul Buzău, Buzău | 208,6 K RON▼ 21,4 % | ▼ 21,4 % | 208,6 K RON | |
| 40 | 40.ENVIO PROPERTY MANAGEMENT S.R.L.▼ 10 | Sat Livada, Comuna Grebănu, Buzău | 204,1 K RON▼ 33,9 % | ▼ 33,9 % | 204,1 K RON | |
| 41 | 41.PROVISTA TELEGRAPH SRL▼ 19 | Municipiul Buzău, Buzău | 190,6 K RON▼ 61,8 % | ▼ 61,8 % | 190,6 K RON | |
| 42 | 42.SIMNERO INTERNATIONAL SRLnou | Municipiul Buzău, Buzău | 190,5 K RON▲ 183,1 % | ▲ 183,1 % | 190,5 K RON | |
| 43 | 43.KIRO LANDS ARNOLD S.R.L.▼ 11 | Sat Coconari, Comuna Poşta Cîlnău, Buzău | 190 K RON▼ 28,6 % | ▼ 28,6 % | 190 K RON | |
| 44 | 44.ALICE SRLnou | Municipiul Buzău, Buzău | 185,3 K RON▼ 22,1 % | ▼ 22,1 % | 185,3 K RON | |
| 45 | 45.ULIEL LADD SRL▼ 19 | Municipiul Buzău, Buzău | 184,4 K RON▼ 57,5 % | ▼ 57,5 % | 184,4 K RON | |
| 46 | 46.PRO FRIZON TWO AGRICULTURAL LAND SRL▼ 5 | Sat Coconari, Comuna Poşta Cîlnău, Buzău | 159,8 K RON▼ 2 % | ▼ 2 % | 159,8 K RON | |
| 47 | 47.DOVI COMPACT SRL▲ 6 | Municipiul Buzău, Buzău | 154 K RON▲ 66,1 % | ▲ 66,1 % | 154 K RON | |
| 48 | 48.GREEN RENT SOCIETY S.R.L.nou | Municipiul Buzău, Buzău | 134,7 K RON— | — | — | 134,7 K RON |
| 49 | 49.CARACOM SRL▼ 9 | Municipiul Buzău, Buzău | 125,3 K RON▼ 30,6 % | ▼ 30,6 % | 125,3 K RON | |
| 50 | 50.EXPANSION IMOB PARTNER S.R.L.▼ 14 | Municipiul Buzău, Buzău | 123,4 K RON▼ 40,9 % | ▼ 40,9 % | 123,4 K RON | |
| 51 | 51.ISKANDER LUCAFLOR S.R.L.▼ 20 | Municipiul Buzău, Buzău | 123,1 K RON▼ 54,7 % | ▼ 54,7 % | 123,1 K RON | |
| 52 | 52.EVALCONS VALUATION SERVICES S.R.L.▲ 7 | Municipiul Buzău, Buzău | 122,8 K RON▲ 66,9 % | ▲ 66,9 % | 122,8 K RON | |
| 53 | 53.GLOBUL COM SRL▼ 14 | Oraş Patârlagele, Buzău | 122,5 K RON▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 122,5 K RON | |
| 54 | 54.VASILE RODANDA S.R.L.▼ 5 | Municipiul Buzău, Buzău | 116,6 K RON▲ 16,2 % | ▲ 16,2 % | 116,6 K RON | |
| 55 | 55.ED RENTAL FACILITY S.R.L.▲ 31 | Sat Oreavul, Comuna Valea Râmnicului, Buzău | 111,4 K RON▲ 330 % | ▲ 330 % | 111,4 K RON | |
| 56 | 56.EURO MONEY SRL▼ 8 | Municipiul Buzău, Buzău | 107,1 K RON▲ 2,8 % | ▲ 2,8 % | 107,1 K RON | |
| 57 | 57.SMART DES S.R.L.▼ 51 | Comuna Bisoca, Buzău | 98,7 K RON▼ 94,5 % | ▼ 94,5 % | 98,7 K RON | |
| 58 | 58.PRO IMOB MANOLACHE & PARTNERS S.R.L.nou | Sat Măteşti, Comuna Săpoca, Buzău | 88,9 K RON— | — | 88,9 K RON | |
| 59 | 59.ROIT FLO INTERNATIONAL SRL▲ 125 | Sat Băceni, Comuna Berca, Buzău | 88 K RON— | — | 88 K RON | |
| 60 | 60.MODERN IMOBILIAR REZIDENTIAL SRL▲ 56 | Sat Potoceni, Comuna Mărăcineni, Buzău | 86,6 K RON▲ 1.895,3 % | ▲ 1.895,3 % | 86,6 K RON | |
| 61 | 61.RADEMIL SERV SRL= | Sat Săhăteni, Comuna Săhăteni, Buzău | 79,1 K RON▲ 14,8 % | ▲ 14,8 % | 79,1 K RON | |
| 62 | 62.TIC TAC VASILE A M SNC▲ 9 | Municipiul Buzău, Buzău | 78,8 K RON▲ 41,2 % | ▲ 41,2 % | 78,8 K RON | |
| 63 | 63.LALA SRL▼ 11 | Municipiul Buzău, Buzău | 78,8 K RON▼ 15,3 % | ▼ 15,3 % | 78,8 K RON | |
| 64 | 64.IOMM MIMIIODDIE S.R.L.nou | Municipiul Buzău, Buzău | 73,6 K RON— | — | — | 73,6 K RON |
| 65 | 65.TOADER ECATO IMOBILIARE S.R.L.▼ 15 | Municipiul Buzău, Buzău | 71,1 K RON▼ 25,8 % | ▼ 25,8 % | 71,1 K RON | |
| 66 | 66.MILLENIUM BALLROOM SRL▲ 6 | Sat Verneşti, Comuna Verneşti, Buzău | 70,2 K RON▲ 47,2 % | ▲ 47,2 % | 70,2 K RON | |
| 67 | 67.DECOR INTEX SRLnou | Municipiul Buzău, Buzău | 64,8 K RON▲ 59,2 % | ▲ 59,2 % | 64,8 K RON | |
| 68 | 68.MAGNURRIA SRL▲ 14 | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 63,2 K RON▲ 97 % | ▲ 97 % | 63,2 K RON | |
| 69 | 69.SCOTTIEIMOBILIARE S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 62,5 K RON— | — | 62,5 K RON | |
| 70 | 70.MODUS COM SRL▼ 4 | Municipiul Buzău, Buzău | 60,4 K RON▲ 1,3 % | ▲ 1,3 % | 60,4 K RON | |
| 71 | 71.XENOS SRL▼ 17 | Municipiul Buzău, Buzău | 60,3 K RON▼ 28,2 % | ▼ 28,2 % | 60,3 K RON | |
| 72 | 72.ATLAS INVEST SRL▲ 103 | Municipiul Buzău, Buzău | 60,2 K RON— | — | 60,2 K RON | |
| 73 | 73.INTIMO EUROPA SERVICE SRL▲ 121 | Sat Ruşeţu, Comuna Ruşeţu, Buzău | 55,9 K RON— | — | 55,9 K RON | |
| 74 | 74.SILNICOR SRL▲ 93 | Municipiul Buzău, Buzău | 55,4 K RON— | — | 55,4 K RON | |
| 75 | 75.ANICOM A T SRL▼ 10 | Municipiul Buzău, Buzău | 52,2 K RON▼ 13,6 % | ▼ 13,6 % | 52,2 K RON | |
| 76 | 76.GROSCHI MARIUS IMOB S.R.L.▼ 9 | Sat Verneşti, Comuna Verneşti, Buzău | 50,2 K RON▼ 13,7 % | ▼ 13,7 % | 50,2 K RON | |
| 77 | 77.POMUL VERDE 2003 SRL▼ 7 | Municipiul Buzău, Buzău | 48,2 K RON▼ 14 % | ▼ 14 % | 48,2 K RON | |
| 78 | 78.BTI TEONAS RENTAL IMOB S.R.L.▼ 3 | Municipiul Buzău, Buzău | 43,5 K RON▲ 6 % | ▲ 6 % | 43,5 K RON | |
| 79 | 79.AUTOVIP PRESTIGE SRLnou | Sat Spătaru, Comuna Costeşti, Buzău | 42,9 K RON— | — | 42,9 K RON | |
| 80 | 80.GAITA CONSTANTIN IMOBILIARE S.R.L.▲ 5 | Loc. Sibiciu de Sus, Oraş Patârlagele, Buzău | 42,8 K RON▲ 42,2 % | ▲ 42,2 % | 42,8 K RON | |
| 81 | 81.DAFLOR COM SRLnou | Municipiul Buzău, Buzău | 42,7 K RON▼ 50 % | ▼ 50 % | 42,7 K RON | |
| 82 | 82.PIETROASA MAG SRL▲ 21 | Municipiul Buzău, Buzău | 38,8 K RON▲ 151,2 % | ▲ 151,2 % | 38,8 K RON | |
| 83 | 83.UNIVERSUM TEX SRL▼ 9 | Municipiul Buzău, Buzău | 37,7 K RON▼ 10,3 % | ▼ 10,3 % | 37,7 K RON | |
| 84 | 84.ULTRA VIS PROD SRL▼ 20 | Municipiul Buzău, Buzău | 36,3 K RON▼ 40,8 % | ▼ 40,8 % | 36,3 K RON | |
| 85 | 85.EUROGLAS SRL▼ 22 | Municipiul Buzău, Buzău | 33,4 K RON▼ 47,7 % | ▼ 47,7 % | 33,4 K RON | |
| 86 | 86.CIEL ADMINISTRARE IMOBILE BUZAU SRL▼ 8 | Municipiul Buzău, Buzău | 31,2 K RON▼ 10,6 % | ▼ 10,6 % | 31,2 K RON | |
| 87 | 87.AKIL RETAIL FOR YOU S.R.L.▲ 21 | Municipiul Buzău, Buzău | 29,5 K RON▲ 181,1 % | ▲ 181,1 % | 29,5 K RON | |
| 88 | 88.UNO DESA PROPERTIES S.R.L.nou | Municipiul Buzău, Buzău | 28,8 K RON— | — | — | 28,8 K RON |
| 89 | 89.GIA REAL CASA S.R.L.▼ 43 | Municipiul Buzău, Buzău | 28,8 K RON▼ 74,2 % | ▼ 74,2 % | 28,8 K RON | |
| 90 | 90.CONSENTINO INVESTIŢII SI DEZVOLTARE SRL▼ 11 | Municipiul Buzău, Buzău | 27,1 K RON▼ 22,3 % | ▼ 22,3 % | 27,1 K RON | |
| 91 | 91.M PACK SRL▲ 16 | Municipiul Buzău, Buzău | 26,5 K RON▲ 137,2 % | ▲ 137,2 % | 26,5 K RON | |
| 92 | 92.BUTNARU STIL IMPEX 92 SNC▼ 11 | Municipiul Buzău, Buzău | 26,4 K RON▼ 19,5 % | ▼ 19,5 % | 26,4 K RON | |
| 93 | 93.CAFE BAR BORDEAUX SRL▲ 12 | Municipiul Buzău, Buzău | 25,5 K RON▲ 90,1 % | ▲ 90,1 % | 25,5 K RON | |
| 94 | 94.SUN MAMAIA INVEST SRL▲ 64 | Municipiul Buzău, Buzău | 25,2 K RON— | — | 25,2 K RON | |
| 95 | 95.NIC ALLIANCE ROMINVEST S.R.L.nou | Municipiul Buzău, Buzău | 25,1 K RON— | — | — | 25,1 K RON |
| 96 | 96.BONVIE CONCEPT S.R.L.▼ 5 | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 24,9 K RON▲ 21 % | ▲ 21 % | 24,9 K RON | |
| 97 | 97.COMERCIAL IMPULS SRL▼ 42 | Municipiul Buzău, Buzău | 24,5 K RON▼ 68,8 % | ▼ 68,8 % | 24,5 K RON | |
| 98 | 98.SAGEATA SRL▲ 2 | Sat Dâmbroca, Comuna Săgeata, Buzău | 19,2 K RON▲ 16,4 % | ▲ 16,4 % | 19,2 K RON | |
| 99 | 99.DIAMANT SRL▼ 10 | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 18,2 K RON▼ 15,4 % | ▼ 15,4 % | 18,2 K RON | |
| 100 | 100.CONSENTINO SRL▲ 60 | Municipiul Buzău, Buzău | 17,9 K RON— | — | 17,9 K RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Buzău
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
148 firme · 199,7 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
45 firme · 4,8 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
11 firme · 1,7 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
9 firme · 1,5 mil. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
7 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
5 firme · 200 RON