COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Imobiliare, Buzău după lichiditate ridicată în 2025

106 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0×, iar liderul atinge 48,5×.

FirmăLichiditate
TIC TAC VASILE A M SNC▲ 148,5×▲ 26,9 %
GASTRONOM SA▲ 235,6×▲ 18,3 %
MIKA PROPERTY MANAGEMENT S.R.L.nou26,5×▲ 1.187,9 %
PEGAS SRLnou24,8×▲ 8,8 %
CARACOM SRLnou18,1×—
CONSUMCOOP MONTANA SOCIETATE COOPERATIVĂ=14,2×▲ 14,5 %
CONTACTOARE SAnou11,1×▲ 25 %
AGRISTAR SRL▲ 268,6×▲ 555 %
ALICE SRL▲ 48,6×▼ 12,8 %
DECA SRL▲ 96,5×▲ 69,8 %
EVALCONS VALUATION SERVICES S.R.L.▲ 125,2×▲ 79,5 %
NINI COM 95 SRL▼ 55,1×▼ 55,3 %
GAITA CONSTANTIN IMOBILIARE S.R.L.nou5×▲ 116,1 %
CARM MONTANA SRL▼ 54,8×▼ 57,3 %
UNICOM SA▲ 24,7×▲ 6,9 %
TRIO EST SRL▲ 214,6×▲ 274 %
TOADER ECATO IMOBILIARE S.R.L.▲ 254,5×▲ 316,7 %
SIRA SA▲ 34,4×▲ 40,5 %
EUROVEST EXPERT S.R.L.nou4,4×—
GARANT SOLUTIONS SRLnou3,8×▲ 9,8 %
OXALIS TETRA SRL▼ 53,2×▼ 36,2 %
DECOR INTEX SRL▲ 553,2×▲ 1.752,9 %
CASA DE MODE EXTAZ SRLnou2,9×▲ 17,3 %
PIETE TIRGURI SI OBOARE SA▲ 12,7×▲ 24,8 %
EU-JIPA & GABRIEL STEFAN S.R.L.nou2,6×▲ 85,2 %
CRISAUR ROOM CONCEPT SRLnou2,4×▼ 92,9 %
IRISTAR ENERGY S.R.L.nou2,3×—
EUROGLAS SRLnou2,2×▲ 197,3 %
CONSENTINO SRLnou2,1×▼ 80,6 %
ROMANITA 93 SA▲ 172,1×▲ 191,6 %
UNREAL LIVING S.R.L.nou2×▼ 98 %
POLIFARM 2000 SRL▼ 272×▼ 89,9 %
SMART DES S.R.L.▼ 41,9×▲ 1,1 %
ALASCOM SRLnou1,9×▲ 262,3 %
LIZARD & PARTNERS SRLnou1,9×▲ 9.450 %
OPENING THIRTEEN SRL▼ 31,8×▲ 7,1 %
NICK ACTIV TOTAL S.R.L.▼ 71,8×▼ 1,7 %
ADIDRA COM SRL=1,8×▲ 47,1 %
BONVIE CONCEPT S.R.L.nou1,7×—
GIA REAL CASA S.R.L.nou1,7×▼ 26,6 %
METACONSULTING SRL▼ 91,6×▼ 5,9 %
PARCURI INDUSTRIALE SRL▼ 411,6×▼ 98,1 %
GLOBUL COM SRL▼ 321,6×▼ 85,3 %
MS INVESTING AND MANAGEMENT GROUP S.R.L.nou1,4×▼ 64,1 %
AVABI FRAMES STUDIO S.R.L.nou1,4×—
CIBR INTERNATIONAL SRLnou1,4×▼ 33,2 %
MIC IND SA▼ 121,3×▼ 3,1 %
ULIEL LADD SRL▼ 281,3×▼ 65 %
OVIDIU CRIS PROD 97 SRL▼ 271,2×▼ 60,5 %
DAFLOR COM SRL▼ 71,2×▲ 14,4 %
ITAL AGRO 2007 SRL▲ 61,2×▲ 185,4 %
GRAND ELYSEE BALLROOM S.R.L.▼ 81,1×▲ 31,3 %
CLASS BUSINESS & LEISURE CENTER SRL▼ 21,1×▲ 98,1 %
EXTRACT AGREGATE CONSTRUCT SRL▼ 131×▼ 9,9 %
ECO AGRO SRL▼ 291×▼ 55,1 %
POMUL VERDE 2003 SRL▼ 170,9×▼ 19,7 %
ALCOM SRLnou0,8×▲ 9,7 %
CATERING CASA IANIS S.R.L.nou0,8×▼ 78,5 %
INTIMO EUROPA SERVICE SRL▲ 10,7×▲ 97,2 %
CAPADOS SRL▼ 150,7×▼ 6,6 %
ALIMCONSULT SRL▲ 70,6×▲ 166,7 %
REAL CONSULT SRLnou0,6×▲ 16,7 %
AUTOVIP PRESTIGE SRL▼ 110,6×▲ 22,5 %
EURO MONEY SRLnou0,6×▲ 11,5 %
PROMETAL SRL▼ 30,5×▲ 58,8 %
MODUS COM SRL▼ 120,5×▲ 14,9 %
ZETA COM SRL▲ 80,5×▲ 157,9 %
GP LAND SRL▼ 30,5×▲ 92 %
INSTA HOUSE RENTAL S.R.L.▼ 60,5×▲ 53,3 %
PROVISTA TELEGRAPH SRL▼ 150,5×▲ 7 %
GALI 92 SRL▼ 100,5×▲ 25 %
M INNOVATIVE VISION TECH S.R.L.nou0,4×—
ENINSOLV CONT VALUE SRLnou0,4×▼ 95,3 %
SAGEATA SRL▼ 260,4×▼ 41 %
ROLL SERV SRL▲ 80,4×▲ 250 %
MOBIL LINE RENT IMOBILIARE S.R.L.▼ 270,3×▼ 42,4 %
SILNICOR SRL▼ 10,3×▲ 94,1 %
HORECO GRUP SRL▼ 250,3×▼ 43,8 %
BUSINESS CENTER EPG SRL▼ 150,3×0,0%
FARMACIA CRING SRLnou0,2×▼ 65,7 %
EXIMPROD IMOBILIARE SRL▼ 10,2×▲ 50 %
CNA COM CONSTRUCT SRL▼ 240,2×▼ 47,5 %
RO AGRO ITAL SRL▼ 330,2×▼ 65,5 %
ALBIROM SRL▼ 110,2×▼ 14,3 %
TRIMAT CONSTRUCT CENTER SRL▼ 110,2×▼ 15 %
ED RENTAL FACILITY S.R.L.▼ 70,2×▲ 13,3 %
MICROMOFT 84 SRL▼ 20,2×▲ 70 %
VLAD COMIMPEX SRL▼ 700,1×▼ 96,7 %
PRO IMOB MANOLACHE S.R.L.▼ 180,1×▼ 36,4 %
BOEMA RESTAURANT SRL▼ 90,1×0,0%
ENVIO PROPERTY MANAGEMENT S.R.L.▼ 40,1×▲ 200 %
ANDI CONS PREST SRL▼ 220,1×▼ 45,5 %
ANM APARTMENT EXPERT S.R.L.▼ 90,1×▲ 10 %
ANDI COMEXIM SRL▼ 280,1×▼ 54,2 %
POWER BUSINESS OFFICE BUILDING SRL▼ 90,1×▼ 12,5 %
GROSCHI MARIUS IMOB S.R.L.nou0,1×▲ 75 %
SUN MAMAIA INVEST SRL▼ 280,1×▼ 72,7 %
BTI TEONAS RENTAL IMOB S.R.L.nou0×▲ 300 %
RIOMAR DYNAMIC S.R.L.▼ 100×0,0%
HALCOM NEW PROJECT SRLnou0×▲ 50 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci