Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Timiș după marjă netă în 2021
1.095 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 59,3 %, iar liderul atinge 18.495.550 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.ALUSTEEL S.R.L.▲ 843 | Sat Utvin, Comuna Sânmihaiu Roman, Timiş | 18.495.550 %— | — | 369,9 K RON | |
| 2 | 2.HOTEL TIMIŞ 2004 SA▲ 116 | Municipiul Lugoj, Timiş | 148.067,1 %▲ 351.019,6 % | ▲ 351.019,6 % | 7,5 mil. RON | |
| 3 | 3.SIDE ENERGY S.R.L.▼ 2 | Municipiul Lugoj, Timiş | 9.599,9 %▼ 30,4 % | ▼ 30,4 % | 123,8 K RON | |
| 4 | 4.WWG SUS IN SAT SRL▲ 995 | Municipiul Timişoara, Timiş | 2.041,4 %— | — | 934,4 K RON | |
| 5 | 5.NOI EXPERIENȚE MONTANE S.R.L.nou | Municipiul Lugoj, Timiş | 1.429,9 %— | — | — | 42,9 K RON |
| 6 | 6.BANMAX BET LIVE SRL▼ 1 | Sat Bulgaruş, Comuna Lenauheim, Timiş | 487 %▲ 65,3 % | ▲ 65,3 % | 163,9 K RON | |
| 7 | 7.CLEAN EXPERT NIK S.R.L.▲ 5 | Sat Ghilad, Comuna Ghilad, Timiş | 418,3 %▲ 246 % | ▲ 246 % | 110,3 K RON | |
| 8 | 8.DDD ECOPROD AGRICULTURE S.R.L.▲ 268 | Sat Duboz, Comuna Niţchidorf, Timiş | 294,6 %▲ 1.413,3 % | ▲ 1.413,3 % | 216,8 K RON | |
| 9 | 9.ROYAL SIMRO TM S.R.L.▲ 912 | Sat Bulgaruş, Comuna Lenauheim, Timiş | 290,9 %— | — | 72,6 K RON | |
| 10 | 10.ITT CONECT CONTROL SRL▲ 583 | Municipiul Timişoara, Timiş | 274,1 %▲ 342.575 % | ▲ 342.575 % | 46,3 K RON | |
| 11 | 11.LINA VASILE S.R.L.▼ 4 | Sat Tomnatic, Comuna Tomnatic, Timiş | 273,8 %▲ 44,1 % | ▲ 44,1 % | 134,2 K RON | |
| 12 | 12.EGY GITANIA SRL▼ 10 | Sat Peciu Nou, Comuna Peciu Nou, Timiş | 213 %▼ 76,4 % | ▼ 76,4 % | 18,7 K RON | |
| 13 | 13.JAR GROSS GO S.R.L.▲ 1.105 | Sat Cenad, Comuna Cenad, Timiş | 168,9 %— | — | 95,9 K RON | |
| 14 | 14.VALERY EVENIMENTE SRL▲ 877 | Municipiul Timişoara, Timiş | 165,7 %— | — | 457 K RON | |
| 15 | 15.BIZNET SRL▲ 765 | Sat Şandra, Comuna Şandra, Timiş | 154,7 %— | — | 675 K RON | |
| 16 | 16.HOTEL ROCO 2001 SRL▲ 833 | Sat Izvin, Oraş Recaş, Timiş | 135,6 %— | — | 2 mil. RON | |
| 17 | 17.CASA DELL'AMORE S.R.L.nou | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | 127,6 %— | — | — | 210,5 K RON |
| 18 | 18.NELUTU SRL▼ 7 | Municipiul Lugoj, Timiş | 105,3 %▼ 14,9 % | ▼ 14,9 % | 36,9 K RON | |
| 19 | 19.FOR FAMILY RESTAURANT CHAMPION S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 100 %— | — | — | 8,5 K RON |
| 20 | 20.ART - MENU ITALY SRL▼ 7 | Loc. Făget, Oraş Făget, Timiş | 100 %0,0% | 0,0% | 8 RON | |
| 21 | 21.ROZALY CONSTRUCT STAFF S.R.L.▼ 2 | Municipiul Timişoara, Timiş | 97,1 %▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 1,9 K RON | |
| 22 | 22.FIRU EVOLUTION BETON S.R.L.▼ 2 | Municipiul Timişoara, Timiş | 97,1 %▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 1,9 K RON | |
| 23 | 23.SAKURA SRL▼ 9 | Municipiul Timişoara, Timiş | 97,1 %▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | 17,2 K RON | |
| 24 | 24.TURISM OTELEC S.R.L.nou | Sat Otelec, Comuna Otelec, Timiş | 97,1 %— | — | — | 3,9 K RON |
| 25 | 25.LORY SI WILY SRL▲ 1.095 | Sat Remetea Mare, Comuna Remetea Mare, Timiş | 96,8 %— | — | 426 RON | |
| 26 | 26.NEFTALLY SRL▲ 35 | Municipiul Timişoara, Timiş | 96,8 %▲ 42,7 % | ▲ 42,7 % | 52 K RON | |
| 27 | 27.DR. SMART MENUS SRL▼ 4 | Municipiul Timişoara, Timiş | 95,5 %▲ 2,1 % | ▲ 2,1 % | 283,3 K RON | |
| 28 | 28.NARUTO'S CAFE S.R.L.▲ 22 | Sat Moşniţa Nouă, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş | 94,8 %▲ 28,6 % | ▲ 28,6 % | 136 K RON | |
| 29 | 29.MC CRIMAR 2005 SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 94,3 %— | — | 12,3 K RON | |
| 30 | 30.GIVE & TAKE AGENCY S.R.L.nou | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | 92 %— | — | — | 19,8 K RON |
| 31 | 31.CAMPING TURNU RUIENI SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 91,7 %— | — | — | 25,2 K RON |
| 32 | 32.GENERAL TOP SOLUTIONS SRL▼ 5 | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 91,3 %▼ 1,2 % | ▼ 1,2 % | 99,6 K RON | |
| 33 | 33.ALEX & ELA SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 91,3 %— | — | 949 RON | |
| 34 | 34.N.A.D. RESORT COMPLEX S.R.L.▼ 18 | Sat Nadăs, Oraş Recaş, Timiş | 90,9 %▼ 6,3 % | ▼ 6,3 % | 45,8 K RON | |
| 35 | 35.ALEXANDRA & ALEXANDRU SRL▲ 3 | Municipiul Timişoara, Timiş | 90,4 %▲ 10 % | ▲ 10 % | 69,9 K RON | |
| 36 | 36.MARAMILA RM SERV SRL▲ 29 | Sat Sânandrei, Comuna Sânandrei, Timiş | 89,8 %▲ 36 % | ▲ 36 % | 26,8 K RON | |
| 37 | 37.MIR-MOVE SRL▼ 3 | Municipiul Timişoara, Timiş | 89,6 %▲ 6,5 % | ▲ 6,5 % | 2,4 K RON | |
| 38 | 38.NELY & FIII SRL▲ 20 | Sat Iecea Mică, Comuna Cărpiniş, Timiş | 88,1 %▲ 27,5 % | ▲ 27,5 % | 54,5 K RON | |
| 39 | 39.MM BAR & EVENT PLANER S.R.L.▲ 5 | Municipiul Timişoara, Timiş | 88 %▲ 14,6 % | ▲ 14,6 % | 18,2 K RON | |
| 40 | 40.BAZOCREPES S.R.L.▲ 90 | Sat Bazoşu Nou, Comuna Bucovăţ, Timiş | 87,9 %▲ 123,4 % | ▲ 123,4 % | 124,1 K RON | |
| 41 | 41.SABIKO REAL ESTATE S.R.L.▼ 10 | Municipiul Timişoara, Timiş | 87,3 %▼ 2,9 % | ▼ 2,9 % | 625,9 K RON | |
| 42 | 42.NICO IASMI MARA S.R.L.nou | Sat Igriş, Comuna Sânpetru Mare, Timiş | 87 %— | — | — | 74,6 K RON |
| 43 | 43.ADEN FOOD SRL▼ 2 | Sat Becicherecu Mic, Comuna Becicherecu Mic, Timiş | 86,6 %▲ 9,2 % | ▲ 9,2 % | 8,3 K RON | |
| 44 | 44.KEBAB ORIENTALE SRL▲ 887 | Loc. Sânnicolau Mare, Oraş Sânnicolau Mare, Timiş | 86,1 %— | — | 37 K RON | |
| 45 | 45.DELISDON SRLnou | Municipiul Lugoj, Timiş | 85 %— | — | 481,6 K RON | |
| 46 | 46.SOLDADO SRL▲ 966 | Municipiul Timişoara, Timiş | 83,4 %— | — | 734,2 K RON | |
| 47 | 47.DON CORLEONES SRL▼ 5 | Municipiul Timişoara, Timiş | 82,7 %▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | 49,2 K RON | |
| 48 | 48.ZIPP DELIVERY INC S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 82,7 %▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | 104,4 K RON | |
| 49 | 49.GHIȚA DANA RAI S.R.L.▲ 976 | Municipiul Timişoara, Timiş | 82,1 %— | — | 45,4 K RON | |
| 50 | 50.FOAMEAMARE S.R.L.▲ 25 | Municipiul Timişoara, Timiş | 80,6 %▲ 37,9 % | ▲ 37,9 % | 23,3 K RON | |
| 51 | 51.MINA BSV SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 80,6 %— | — | 29 K RON | |
| 52 | 52.ROYAL MISICRIS S.R.L.nou | Sat Şandra, Comuna Şandra, Timiş | 79,4 %— | — | — | 89 K RON |
| 53 | 53.PIZZERIA VLAD & PATRICK S.R.L.nou | Sat Corneşti, Comuna Orţisoara, Timiş | 77,7 %— | — | — | 180,6 K RON |
| 54 | 54.SRA CAFFE & RESTAURANT SRL▼ 5 | Loc. Jimbolia, Oraş Jimbolia, Timiş | 76,4 %▲ 3,6 % | ▲ 3,6 % | 227 K RON | |
| 55 | 55.ALLA SMILE SRL▲ 850 | Sat Sânandrei, Comuna Sânandrei, Timiş | 76,1 %— | — | 205,4 K RON | |
| 56 | 56.ÎNGHEȚATĂ DE VIS S.R.L.▲ 1.061 | Municipiul Timişoara, Timiş | 75,9 %— | — | 32,3 K RON | |
| 57 | 57.TEMPELHOF HOTEL SRL▲ 15 | Sat Margina, Comuna Margina, Timiş | 75,5 %▲ 25,8 % | ▲ 25,8 % | 762,7 K RON | |
| 58 | 58.ȚULĂ'S LOUNGE & BAR S.R.L.▼ 26 | Sat Chişoda, Comuna Giroc, Timiş | 75,3 %▼ 16,3 % | ▼ 16,3 % | 385,8 K RON | |
| 59 | 59.TRESOR BUSINESS CENTER S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 75,2 %— | — | — | 1,9 mil. RON |
| 60 | 60.KLN CLUB STUDIO 59 S.R.L.▼ 32 | Municipiul Timişoara, Timiş | 75,1 %▼ 18,6 % | ▼ 18,6 % | 3,1 mil. RON | |
| 61 | 61.SMART CAMP SRL▲ 971 | Municipiul Timişoara, Timiş | 74,9 %— | — | 159,9 K RON | |
| 62 | 62.ELLA RENTAL SERVICES S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 74,7 %— | — | 1,3 K RON | |
| 63 | 63.ANGI SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 74,3 %▲ 460,1 % | ▲ 460,1 % | 195 K RON | |
| 64 | 64.OPERA HOTEL TIMISOARA S.R.L.▲ 18 | Municipiul Timişoara, Timiş | 74 %▲ 34,6 % | ▲ 34,6 % | 673,7 K RON | |
| 65 | 65.CNC BLANC S.R.L.▼ 17 | Municipiul Timişoara, Timiş | 73,9 %▼ 1,3 % | ▼ 1,3 % | 13,9 K RON | |
| 66 | 66.PENSIUNEA DE MINIGOLF SRL▼ 19 | Municipiul Timişoara, Timiş | 73,1 %▼ 3,9 % | ▼ 3,9 % | 171,9 K RON | |
| 67 | 67.PETREA COMPANY SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 73 %— | — | — | 11 K RON |
| 68 | 68.FADE PERI PERI ADE S.R.L.nou | Sat Peciu Nou, Comuna Peciu Nou, Timiş | 71,9 %— | — | — | 24,2 K RON |
| 69 | 69.PATRICK SI DAVID INTIM S.R.L.▲ 329 | Municipiul Lugoj, Timiş | 71,6 %▲ 568,5 % | ▲ 568,5 % | 142,5 K RON | |
| 70 | 70.BRANDON COMPANY SRL▼ 24 | Sat Cenad, Comuna Cenad, Timiş | 70,8 %▼ 7,3 % | ▼ 7,3 % | 158,8 K RON | |
| 71 | 71.TRACIA COOKING S.R.L.▲ 319 | Oraş Recaş, Timiş | 70,4 %▲ 524,9 % | ▲ 524,9 % | 34,7 K RON | |
| 72 | 72.MOTELEŢUL SRL▲ 891 | Sat Moşniţa Nouă, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş | 70,1 %— | — | 49 K RON | |
| 73 | 73.BAROC JIMBOLIA S.R.L.▼ 21 | Loc. Jimbolia, Oraş Jimbolia, Timiş | 70,1 %▼ 2,4 % | ▼ 2,4 % | 28,7 K RON | |
| 74 | 74.ZETU DANA SRL▲ 792 | Sat Moşniţa Nouă, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş | 70 %— | — | 1,6 mil. RON | |
| 75 | 75.OCTUS PRO GAME S.R.L.nou | Sat Biled, Comuna Biled, Timiş | 69,5 %— | — | — | 88 K RON |
| 76 | 76.COLOSSEUM BAR S.R.L.nou | Sat Sânpetru Mare, Comuna Sânpetru Mare, Timiş | 69,1 %— | — | — | 73,5 K RON |
| 77 | 77.NOAH-PATRIC TEAM S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 68,9 %— | — | — | 3,1 K RON |
| 78 | 78.LOCALUL BASTINASILOR SRL▲ 23 | Sat Şandra, Comuna Şandra, Timiş | 67,4 %▲ 43,1 % | ▲ 43,1 % | 176 K RON | |
| 79 | 79.BUCATARII DIN CUHNIE SRL▲ 62 | Municipiul Timişoara, Timiş | 66,9 %▲ 81,7 % | ▲ 81,7 % | 65,5 K RON | |
| 80 | 80.NOE RESIDENCE HOTEL S.R.L.▼ 1 | Municipiul Timişoara, Timiş | 66,8 %▲ 17 % | ▲ 17 % | 568,3 K RON | |
| 81 | 81.LA CETATE PECIU NOU S.R.L.▲ 46 | Municipiul Timişoara, Timiş | 66,4 %▲ 64,1 % | ▲ 64,1 % | 504,8 K RON | |
| 82 | 82.SIMO CAR SRL▲ 1.024 | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | 66,4 %— | — | 70,6 K RON | |
| 83 | 83.ALED GAMES TEAM S.R.L.▲ 133 | Loc. Sânnicolau Mare, Oraş Sânnicolau Mare, Timiş | 66,3 %▲ 161,1 % | ▲ 161,1 % | 1 mil. RON | |
| 84 | 84.NOI EXPERIENTE CULINARE S.R.L.▲ 828 | Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiş | 65,8 %— | — | 11,4 K RON | |
| 85 | 85.BOAR JUNIOR SRL▲ 37 | Sat Iecea Mare, Comuna Iecea Mare, Timiş | 65,7 %▲ 60,1 % | ▲ 60,1 % | 185,9 K RON | |
| 86 | 86.LA VADUL DE CLĂTITE S.R.L.▲ 119 | Municipiul Timişoara, Timiş | 65,4 %▲ 144,4 % | ▲ 144,4 % | 58,4 K RON | |
| 87 | 87.BUNĂTĂȚI CU DRAG FĂCUTE S.R.L.▲ 186 | Sat Utvin, Comuna Sânmihaiu Roman, Timiş | 64,5 %▲ 229,3 % | ▲ 229,3 % | 21,8 K RON | |
| 88 | 88.CEPADEZVOLTARE S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 64,2 %— | — | — | 7,7 K RON |
| 89 | 89.DREI M PFLEGE SRL▲ 987 | Loc. Sânnicolau Mare, Oraş Sânnicolau Mare, Timiş | 64 %— | — | 22,5 K RON | |
| 90 | 90.DELICIOUS TIMES SRL▲ 290 | Municipiul Timişoara, Timiş | 63,7 %▲ 440,6 % | ▲ 440,6 % | 711,9 K RON | |
| 91 | 91.SAKURA VEST IMOBILIARE S.R.L.nou | Sat Săcălaz, Comuna Săcălaz, Timiş | 63,7 %— | — | 47,1 K RON | |
| 92 | 92.FENYAL SRL▲ 274 | Municipiul Lugoj, Timiş | 63,1 %▲ 406,2 % | ▲ 406,2 % | 43,2 K RON | |
| 93 | 93.FORTINO 2002 SRL▲ 781 | Municipiul Timişoara, Timiş | 62,6 %— | — | 99,7 K RON | |
| 94 | 94.ADYNICO STARBAR S.R.L.▲ 26 | Municipiul Timişoara, Timiş | 62,3 %▲ 48,9 % | ▲ 48,9 % | 93,8 K RON | |
| 95 | 95.MLC LIV FOOD SRL▲ 75 | Municipiul Lugoj, Timiş | 62,1 %▲ 94,7 % | ▲ 94,7 % | 26,4 K RON | |
| 96 | 96.PIZZERIA OLY&MIKY S.R.L.nou | Sat Călacea, Comuna Orţisoara, Timiş | 61,7 %— | — | — | 127,6 K RON |
| 97 | 97.GETVAS SRL▲ 422 | Sat Orţisoara, Comuna Orţisoara, Timiş | 60,4 %▲ 1.591 % | ▲ 1.591 % | 45,8 K RON | |
| 98 | 98.TATOS LEG S.R.L.▼ 35 | Municipiul Timişoara, Timiş | 60,2 %▼ 10,1 % | ▼ 10,1 % | 181,3 K RON | |
| 99 | 99.GRATIELA M.G.A. SRL▼ 19 | Sat Fibiş, Comuna Fibiş, Timiş | 60 %▲ 6,3 % | ▲ 6,3 % | 110,2 K RON | |
| 100 | 100.NUOVO KAFANA SRL▲ 245 | Sat Chişoda, Comuna Giroc, Timiş | 59,3 %▲ 323,5 % | ▲ 323,5 % | 14,6 K RON |
Codurile CAEN din hoteluri și restaurante — Timiș
CAEN 5611
Restaurante
262 firme · 518,9 mil. RON
CAEN 5610
Restaurante
486 firme · 476 mil. RON
CAEN 5510
Hoteluri și alte facilități de cazare similare
101 firme · 322,7 mil. RON
CAEN 5630
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
421 firme · 160,9 mil. RON
CAEN 5621
Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
72 firme · 77,6 mil. RON
CAEN 5520
Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
113 firme · 45,3 mil. RON
CAEN 5590
Alte servicii de cazare
63 firme · 35,4 mil. RON
CAEN 5629
Alte servicii de alimentație n.c.a.
10 firme · 12,6 mil. RON
CAEN 5622
Alte servicii de alimentație n.c.a.
6 firme · 4,4 mil. RON
CAEN 5612
Activități ale unităților mobile de alimentație
25 firme · 2,7 mil. RON
CAEN 5540
Intermedieri pentru servicii de cazare
1 firme · 271,8 K RON
CAEN 5530
Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere
6 firme · 228,8 K RON