Top 100 firme — Industria prelucrătoare, Teleorman după marjă netă în 2023
516 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 23,3 %, iar liderul atinge 5.216,4 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.OBREMARIO PREST SRL▲ 1 | Sat Călineşti, Comuna Călineşti, Teleorman | 5.216,4 %▲ 115 % | ▲ 115 % | 93,9 K RON | |
| 2 | 2.BIO - ND IMPEX SRL▲ 273 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 149,6 %▲ 11.966,1 % | ▲ 11.966,1 % | 342,6 K RON | |
| 3 | 3.FERMA SALCIA S.A.▲ 401 | Sat Salcia, Comuna Salcia, Teleorman | 139,6 %— | — | 943,9 K RON | |
| 4 | 4.ELYART INOVATION S.R.L.▲ 120 | Sat Peretu, Comuna Peretu, Teleorman | 85,5 %▲ 381,9 % | ▲ 381,9 % | 254,8 K RON | |
| 5 | 5.COMPLET PROD ACTIV S.R.L.nou | Sat Ţigăneşti, Comuna Ţigăneşti, Teleorman | 84,8 %— | — | 848 RON | |
| 6 | 6.DENTAL DIGITAL DESIGN SRL▲ 32 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 83,4 %▲ 18,9 % | ▲ 18,9 % | 1,7 mil. RON | |
| 7 | 7.AGROSERV SUD SRL▲ 10 | Sat Calomfireşti, Comuna Poroschia, Teleorman | 83,1 %▼ 13,7 % | ▼ 13,7 % | 19,1 K RON | |
| 8 | 8.BITTERMANN SERV SRL▲ 8 | Sat Calomfireşti, Comuna Poroschia, Teleorman | 81,2 %▼ 15,8 % | ▼ 15,8 % | 5,8 K RON | |
| 9 | 9.PLANET SRL▲ 9 | Municipiul Roşiori de Vede, Teleorman | 80,8 %▼ 13,8 % | ▼ 13,8 % | 50,9 K RON | |
| 10 | 10.PUBLITEL SRL▲ 456 | Sat Ştorobăneasa, Comuna Ştorobăneasa, Teleorman | 78,8 %— | — | 92,9 K RON | |
| 11 | 11.SPICPO SRL▲ 406 | Sat Poroschia, Comuna Poroschia, Teleorman | 77,8 %— | — | 161,4 K RON | |
| 12 | 12.KENJ TEXTIL S.R.L.nou | Sat Măldăeni, Comuna Măldăeni, Teleorman | 76,5 %— | — | 140 K RON | |
| 13 | 13.IAICA SA▲ 109 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 74,1 %▲ 304,8 % | ▲ 304,8 % | 1,2 mil. RON | |
| 14 | 14.MARI PROD FOISOARE S.R.L.nou | Municipiul Alexandria, Teleorman | 72,5 %— | — | — | 192,3 K RON |
| 15 | 15.SUD METAL SYSTEMS SRL▲ 13 | Sat Suhaia, Comuna Suhaia, Teleorman | 69,1 %▼ 16,5 % | ▼ 16,5 % | 243,2 K RON | |
| 16 | 16.METAL LABORATORY S.R.L.▲ 332 | Municipiul Turnu Măgurele, Teleorman | 68,5 %— | — | 548 RON | |
| 17 | 17.FERMA MIRADAN BALACI S.R.L.▲ 29 | Sat Balaci, Comuna Balaci, Teleorman | 68,3 %▲ 18,5 % | ▲ 18,5 % | 2 K RON | |
| 18 | 18.PROMAT CLASS 2017 SRL▲ 52 | Sat Poroschia, Comuna Poroschia, Teleorman | 68,3 %▲ 77,7 % | ▲ 77,7 % | 985,9 K RON | |
| 19 | 19.ABA GRUP S.R.L.nou | Sat Conţeşti, Comuna Conţeşti, Teleorman | 67,7 %— | — | — | 203 RON |
| 20 | 20.DODHEIMSGARD S.R.L.▼ 5 | Sat Drăcşani, Comuna Drăcşenei, Teleorman | 65,6 %▼ 32,4 % | ▼ 32,4 % | 184 K RON | |
| 21 | 21.AGROCIBO SRL▲ 2 | Sat Băduleasa, Comuna Putineiu, Teleorman | 63,6 %▼ 31,2 % | ▼ 31,2 % | 130,8 K RON | |
| 22 | 22.ATELIER CIRCULAR ECO TEX S.R.L.▲ 76 | Sat Bragadiru, Comuna Bragadiru, Teleorman | 62 %▲ 141,8 % | ▲ 141,8 % | 2,5 K RON | |
| 23 | 23.MARPREST AGRO SRL▲ 373 | Sat Tătărăştii de Jos, Comuna Tătărăştii de Jos, Teleorman | 61,1 %— | — | 67,7 K RON | |
| 24 | 24.STUDINEANU MITRIŢĂ SRL▼ 10 | Comuna Saelele, Teleorman | 60,7 %▼ 37,5 % | ▼ 37,5 % | 1,7 K RON | |
| 25 | 25.FRUCT HELLAS PROD IMPEX SRL▲ 5 | Municipiul Turnu Măgurele, Teleorman | 60,3 %▼ 24,9 % | ▼ 24,9 % | 79,5 K RON | |
| 26 | 26.AGRO SCM SRLnou | Sat Siliştea, Comuna Siliştea, Teleorman | 58,7 %— | — | 7,2 K RON | |
| 27 | 27.SMART MOBIPLAST S.R.L.▲ 92 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 58,5 %▲ 209 % | ▲ 209 % | 419,5 K RON | |
| 28 | 28.MELINA CLOTHING SRL▲ 55 | Loc. Zimnicea, Oraş Zimnicea, Teleorman | 57,5 %▲ 80,1 % | ▲ 80,1 % | 63,4 K RON | |
| 29 | 29.FRANCHISE CONSULTING TEAM S.R.L.nou | Comuna Peretu, Teleorman | 56 %— | — | 164,5 K RON | |
| 30 | 30.ROM WELD INOX S.R.L.nou | Sat Talpa-Bâscoveni, Comuna Talpa, Teleorman | 55,3 %— | — | 525,4 K RON | |
| 31 | 31.ADI PRINT DESIGN SRL▲ 13 | Sat Smârdioasa, Comuna Smârdioasa, Teleorman | 54,3 %▼ 12,1 % | ▼ 12,1 % | 65,5 K RON | |
| 32 | 32.LODDO WARM TECHNOLOGY SRL▲ 170 | Sat Lunca, Comuna Lunca, Teleorman | 53 %▲ 582 % | ▲ 582 % | 62,5 K RON | |
| 33 | 33.STOMPING GROUNDS S.R.L.▼ 13 | Sat Peretu, Comuna Peretu, Teleorman | 52,8 %▼ 43,6 % | ▼ 43,6 % | 6,4 K RON | |
| 34 | 34.EXOHUB DENTAL DESIGN S.R.L.▼ 13 | Sat Nanov, Comuna Nanov, Teleorman | 52,8 %▼ 43,6 % | ▼ 43,6 % | 125,1 K RON | |
| 35 | 35.AGROMEC SERVICE DAN SRL▲ 352 | Sat Rădoieşti-Vale, Comuna Rădoieşti, Teleorman | 52,7 %— | — | 226,2 K RON | |
| 36 | 36.AUTOXCUSTOMS PRO SRLnou | Loc. Videle, Oraş Videle, Teleorman | 52,7 %▲ 1.837,9 % | ▲ 1.837,9 % | 264,3 K RON | |
| 37 | 37.AS THE WOOD TURNS S.R.L.▲ 243 | Sat Viişoara, Comuna Viişoara, Teleorman | 52,5 %▲ 4.583 % | ▲ 4.583 % | 14,6 K RON | |
| 38 | 38.AGROPOLIS SERVICE SRL▲ 17 | Sat Mârzăneşti, Comuna Mârzăneşti, Teleorman | 51,6 %▲ 5,8 % | ▲ 5,8 % | 417,5 K RON | |
| 39 | 39.ECO FERMA 2020 S.R.L.nou | Sat Sfinţeşti, Comuna Sfinţeşti, Teleorman | 48,5 %▲ 9.050,9 % | ▲ 9.050,9 % | 91,9 K RON | |
| 40 | 40.ANGEARU S.R.L.nou | Municipiul Alexandria, Teleorman | 48,3 %— | — | — | 30,4 K RON |
| 41 | 41.DEEA SRL▲ 64 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 48 %▲ 96,3 % | ▲ 96,3 % | 411,8 K RON | |
| 42 | 42.ANDRU IMPEX SRL▲ 214 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 47,5 %▲ 1.800,8 % | ▲ 1.800,8 % | 260,8 K RON | |
| 43 | 43.WOOD INVEST PRODUCTION S.R.L.nou | Sat Merişani, Comuna Dobroteşti, Teleorman | 44,6 %— | — | — | 59,9 K RON |
| 44 | 44.MENTENANŢĂ AUTOMACARALE SRL▲ 6 | Sat Poroschia, Comuna Poroschia, Teleorman | 43,8 %▼ 16,3 % | ▼ 16,3 % | 192,3 K RON | |
| 45 | 45.CAROMET SRL▲ 34 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 39,7 %▲ 14,1 % | ▲ 14,1 % | 18,9 K RON | |
| 46 | 46.FULL PRINTPOINT S.R.L.▲ 80 | Municipiul Roşiori de Vede, Teleorman | 39,4 %▲ 124,8 % | ▲ 124,8 % | 238,5 K RON | |
| 47 | 47.NELCU GLASS S.R.L.nou | Sat Crângeni, Comuna Crângeni, Teleorman | 39,4 %— | — | — | 203,4 K RON |
| 48 | 48.G&T GRUNE ENERGIE SRL▲ 231 | Sat Ţigăneşti, Comuna Ţigăneşti, Teleorman | 39,3 %▲ 3.259,8 % | ▲ 3.259,8 % | 406,3 K RON | |
| 49 | 49.PROD ECHIPAMENTE SRL▼ 2 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 38,5 %▼ 32,4 % | ▼ 32,4 % | 82,9 K RON | |
| 50 | 50.PRES FLO PRODUCTION S.R.L.nou | Sat Nicolae Bălcescu, Comuna Călmăţuiu, Teleorman | 37,7 %— | — | — | 61,4 K RON |
| 51 | 51.MICOPROD SRL▲ 62 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 37,6 %▲ 77,1 % | ▲ 77,1 % | 44,5 K RON | |
| 52 | 52.SES ELASSEMBLY SRL▲ 54 | Sat Lunca, Comuna Lunca, Teleorman | 37,1 %▲ 52,3 % | ▲ 52,3 % | 203,5 K RON | |
| 53 | 53.M 2 INTERNAŢIONAL SRL▲ 12 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 35,8 %▼ 12,6 % | ▼ 12,6 % | 22,3 K RON | |
| 54 | 54.CONSTRUCT CARLI SRL▲ 14 | Sat Nenciuleşti, Comuna Nenciuleşti, Teleorman | 35,3 %▼ 11,3 % | ▼ 11,3 % | 933,5 K RON | |
| 55 | 55.LUMIVERO COM PROD SRL▲ 57 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 35 %▲ 60,8 % | ▲ 60,8 % | 24,6 K RON | |
| 56 | 56.FORPICK IMPEX SRL▲ 38 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 34,1 %▲ 28,1 % | ▲ 28,1 % | 51,3 K RON | |
| 57 | 57.S.C.G TEXTILE S.R.L.▲ 177 | Municipiul Turnu Măgurele, Teleorman | 33,2 %▲ 670,5 % | ▲ 670,5 % | 1,1 mil. RON | |
| 58 | 58.ATELIER DE TRADIŢII S.R.L.▼ 9 | Comuna Suhaia, Teleorman | 33 %▼ 39,8 % | ▼ 39,8 % | 68,9 K RON | |
| 59 | 59.EURO DAMIGAD SRL▲ 17 | Loc. Videle, Oraş Videle, Teleorman | 32,9 %▼ 9,7 % | ▼ 9,7 % | 33,6 K RON | |
| 60 | 60.SERTEDRA SRLnou | Sat Măgura cu Liliac, Comuna Drăgăneşti de Vede, Teleorman | 32,8 %— | — | — | 113 K RON |
| 61 | 61.RALMATEX DESIGN SRL▲ 104 | Sat Peretu, Comuna Peretu, Teleorman | 32,7 %▲ 174,7 % | ▲ 174,7 % | 236,4 K RON | |
| 62 | 62.NEOS BED SOFA S.R.L.nou | Sat Ţigăneşti, Comuna Ţigăneşti, Teleorman | 32,4 %— | — | — | 28,2 K RON |
| 63 | 63.PROSPER.EXPERT.MONTAJ S.R.L.▼ 10 | Sat Guruieni, Comuna Măgura, Teleorman | 32,3 %▼ 36,1 % | ▼ 36,1 % | 201,1 K RON | |
| 64 | 64.WOLFRAM METAL S.R.L.nou | Municipiul Alexandria, Teleorman | 31,8 %— | — | — | 5,8 K RON |
| 65 | 65.VIRIDISMERIDIANAM-TR S.R.L.▲ 85 | Municipiul Turnu Măgurele, Teleorman | 31,6 %▲ 129,8 % | ▲ 129,8 % | 23,4 K RON | |
| 66 | 66.ILEANA SRL▼ 27 | Municipiul Roşiori de Vede, Teleorman | 31,4 %▼ 55,3 % | ▼ 55,3 % | 1,7 K RON | |
| 67 | 67.NEC CONFORT IMPEX S.R.L.nou | Sat Balta Sărată, Comuna Crângeni, Teleorman | 31,2 %— | — | — | 82,5 K RON |
| 68 | 68.SAS COM SRLnou | Municipiul Turnu Măgurele, Teleorman | 31,1 %▲ 272,8 % | ▲ 272,8 % | 4,8 mil. RON | |
| 69 | 69.ELLIOS INTERNATIONAL S.R.L.▼ 63 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 30,8 %▼ 86,7 % | ▼ 86,7 % | 45,2 K RON | |
| 70 | 70.NOVACORE SYSTEMS S.R.L.▲ 75 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 30,7 %▲ 114,3 % | ▲ 114,3 % | 4,4 K RON | |
| 71 | 71.BUSUIOC LOREDANA S.R.L.▲ 289 | Municipiul Roşiori de Vede, Teleorman | 30,5 %— | — | 7,6 K RON | |
| 72 | 72.ACT O3 SRL▲ 105 | Municipiul Roşiori de Vede, Teleorman | 30,3 %▲ 185,1 % | ▲ 185,1 % | 37,2 K RON | |
| 73 | 73.ȚANE MOB S.R.L.nou | Sat Smârdioasa, Comuna Smârdioasa, Teleorman | 30,2 %— | — | — | 6,8 K RON |
| 74 | 74.CSS FABRICATION & INSTALLATION S.R.L.▼ 38 | Sat Poroschia, Comuna Poroschia, Teleorman | 29,5 %▼ 59,2 % | ▼ 59,2 % | 152,2 K RON | |
| 75 | 75.TAFAREL DANY SRL▼ 3 | Sat Piatra, Comuna Piatra, Teleorman | 29,3 %▼ 23,1 % | ▼ 23,1 % | 5,8 K RON | |
| 76 | 76.ARCFOODS AGROTRANS S.R.L.▼ 54 | Sat Ciuperceni, Comuna Cosmeşti, Teleorman | 29,2 %▼ 68,8 % | ▼ 68,8 % | 84,6 K RON | |
| 77 | 77.COPYSERVICE SRL▲ 298 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 29,1 %— | — | 6,6 K RON | |
| 78 | 78.FLORIN COM SRL= | Municipiul Alexandria, Teleorman | 28,7 %▼ 19,5 % | ▼ 19,5 % | 1,7 mil. RON | |
| 79 | 79.METALVO EXIM SRL▲ 48 | Municipiul Turnu Măgurele, Teleorman | 28,6 %▲ 64,3 % | ▲ 64,3 % | 110 K RON | |
| 80 | 80.EUROTECH WOOD COMPONENTS S.R.L.▼ 54 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 28,5 %▼ 66,7 % | ▼ 66,7 % | 620,7 K RON | |
| 81 | 81.ROMARD ELECTRO SRL▼ 24 | Municipiul Turnu Măgurele, Teleorman | 27,3 %▼ 43 % | ▼ 43 % | 63,5 K RON | |
| 82 | 82.ANDRAMAR PRODSERVICE SRL▲ 385 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 27,2 %— | — | 2,5 K RON | |
| 83 | 83.DAAA CHEMICALS S.R.L.▼ 75 | Municipiul Turnu Măgurele, Teleorman | 27,1 %▼ 80,4 % | ▼ 80,4 % | 544,3 K RON | |
| 84 | 84.FOKA AUTO COS TRADE SRL▲ 231 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 27 %— | — | 24,5 K RON | |
| 85 | 85.LORIAS WOOD S.R.L.nou | Sat Dorobanţu, Comuna Crângeni, Teleorman | 26,1 %— | — | — | 131,1 K RON |
| 86 | 86.DREIMOB DECO S.R.L.▲ 88 | Sat Bascoveni, Comuna Gălăteni, Teleorman | 25,8 %▲ 136,2 % | ▲ 136,2 % | 3,8 K RON | |
| 87 | 87.ZAMBETUL DIN CUTIE S.R.L.▲ 136 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 25,5 %▲ 388,7 % | ▲ 388,7 % | 179,3 K RON | |
| 88 | 88.BEBE GRUP CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Peretu, Comuna Peretu, Teleorman | 25,5 %— | — | — | 4,1 K RON |
| 89 | 89.ENRICRIS & MARIA S.R.L.▲ 129 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 25 %▲ 308,5 % | ▲ 308,5 % | 27 K RON | |
| 90 | 90.CLOUD CAKES S.R.L.nou | Municipiul Roşiori de Vede, Teleorman | 24,9 %— | — | — | 75,5 K RON |
| 91 | 91.ELECTROSERV MOTOR BOBINAJ SRL▼ 28 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 24,7 %▼ 41,8 % | ▼ 41,8 % | 81,5 K RON | |
| 92 | 92.DANIEL ELECTRONICS & WINDING SOLUTIONS SRL▲ 307 | Sat Drăgăneşti-Vlaşca, Comuna Drăgăneşti-Vlaşca, Teleorman | 24,6 %— | — | 44,6 K RON | |
| 93 | 93.SAM ALL PACK SRLnou | Sat Poiana, Comuna Ciuperceni, Teleorman | 24,5 %— | — | — | 12,3 K RON |
| 94 | 94.LOREAN AGRO IMPEX SRL▲ 13 | Sat Călineşti, Comuna Călineşti, Teleorman | 24,5 %▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | 713,6 K RON | |
| 95 | 95.ICE POINT SRL▲ 41 | Municipiul Turnu Măgurele, Teleorman | 24,5 %▲ 52,4 % | ▲ 52,4 % | 183,3 K RON | |
| 96 | 96.BOBINAJ ALEXSTELL S.R.L.▼ 51 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 24,3 %▼ 60,2 % | ▼ 60,2 % | 1,4 K RON | |
| 97 | 97.CRONICA PROMPT MEDIA TR SRL▲ 227 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 24,1 %— | — | 46 K RON | |
| 98 | 98.CRISTIAN & FIUL S.R.L.nou | Sat Vârtoapele de Sus, Comuna Vârtoape, Teleorman | 23,7 %— | — | — | 5,4 K RON |
| 99 | 99.TIBCOM PRINT DIGITAL S.R.L.▼ 11 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 23,5 %▼ 18 % | ▼ 18 % | 120,2 K RON | |
| 100 | 100.PP PAPEL S.R.L.▲ 28 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 23,3 %▲ 33,9 % | ▲ 33,9 % | 59,4 K RON |
Codurile CAEN din industria prelucrătoare — Teleorman
CAEN 2223
Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții
24 firme · 157,8 mil. RON
CAEN 2599
Fabricarea altor articole din metal n.c.a.
4 firme · 137,1 mil. RON
CAEN 2712
Fabricarea aparatelor de distribuție și control a electricității
2 firme · 73,8 mil. RON
CAEN 0161
Tăierea și rindeluirea lemnului
38 firme · 66,5 mil. RON
CAEN 1071
Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
69 firme · 58,6 mil. RON
CAEN 1413
Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
29 firme · 51,1 mil. RON
CAEN 2229
Fabricarea altor produse din material plastic
2 firme · 45,5 mil. RON
CAEN 3109
Fabricarea de mobilă n.c.a.
24 firme · 42 mil. RON
CAEN 2420
Producția de tuburi, țevi, profile tubulare și accesorii pentru acestea, din oțel
1 firme · 39,9 mil. RON
CAEN 0142
Fabricarea articolelor din blană
5 firme · 38,8 mil. RON
CAEN 3100
Fabricarea de mobilă
17 firme · 24,6 mil. RON
CAEN 1011
Prelucrarea și conservarea cărnii
4 firme · 20,7 mil. RON
CAEN 1051
Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor
7 firme · 18,8 mil. RON
CAEN 0141
Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte, cu excepția articolelor din blană
12 firme · 17,7 mil. RON
CAEN 1812
Alte activități de tipărire n.c.a.
26 firme · 17 mil. RON
CAEN 1013
Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
3 firme · 12,1 mil. RON
CAEN 2511
Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
16 firme · 12,1 mil. RON
CAEN 2363
Fabricarea betonului
2 firme · 11 mil. RON
CAEN 1422
Fabricarea de articole de lenjerie de corp
1 firme · 10,8 mil. RON
CAEN 1392
Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp)
11 firme · 9 mil. RON
CAEN 1092
Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de companie
2 firme · 8 mil. RON
CAEN 1061
Fabricarea produselor de morărit
12 firme · 7,8 mil. RON
CAEN 3320
Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
2 firme · 7,2 mil. RON
CAEN 1414
Fabricarea de articole de lenjerie de corp
3 firme · 6,4 mil. RON
CAEN 1084
Fabricarea condimentelor și ingredientelor
2 firme · 5,8 mil. RON
CAEN 1107
Producția de băuturi răcoritoare nealcoolice; producția de ape minerale și alte ape îmbuteliate
10 firme · 4,9 mil. RON
CAEN 2512
Fabricarea de uși și ferestre din metal
3 firme · 4,7 mil. RON
CAEN 3101
Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine
5 firme · 4,5 mil. RON
CAEN 2893
Fabricarea utilajelor pentru prelucrarea produselor alimentare, băuturilor și tutunului
2 firme · 4,5 mil. RON
CAEN 3312
Repararea mașinilor
12 firme · 4 mil. RON
CAEN 3250
Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale și stomatologice
10 firme · 3,9 mil. RON
CAEN 1052
Fabricarea înghețatei
4 firme · 3,9 mil. RON
CAEN 1072
Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie
10 firme · 3,4 mil. RON
CAEN 2015
Fabricarea îngrășămintelor și produselor azotoase
1 firme · 3,3 mil. RON
CAEN 1412
Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru
5 firme · 3,1 mil. RON
CAEN 1629
Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite
23 firme · 3,1 mil. RON
CAEN 3103
Fabricarea de saltele și somiere
1 firme · 2,9 mil. RON
CAEN 2219
Fabricarea altor produse din cauciuc
2 firme · 2,9 mil. RON
CAEN 1711
Fabricarea celulozei
2 firme · 2,8 mil. RON
CAEN 3314
Repararea echipamentelor electrice
1 firme · 2,7 mil. RON
CAEN 2711
Fabricarea motoarelor, generatoarelor și transformatoarelor electrice
2 firme · 2,2 mil. RON
CAEN 1039
Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
8 firme · 2,2 mil. RON
CAEN 1623
Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
8 firme · 2,1 mil. RON
CAEN 3299
Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
8 firme · 2,1 mil. RON
CAEN 1041
Fabricarea uleiurilor și grăsimilor
7 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 2312
Prelucrarea și fasonarea sticlei plate
5 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 1722
Fabricarea produselor de uz gospodăresc și sanitar, din hârtie sau carton
4 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 2361
Fabricarea produselor din beton pentru construcții
13 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 1811
Tipărirea ziarelor
1 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 1421
Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte
7 firme · 1,2 mil. RON
CAEN 2369
Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos
2 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 1085
Fabricarea de mâncăruri preparate
6 firme · 851,2 K RON
CAEN 1721
Fabricarea hârtiei și cartonului ondulat și a ambalajelor din hârtie și carton
6 firme · 743,1 K RON
CAEN 1083
Prelucrarea ceaiului și cafelei
2 firme · 677,7 K RON
CAEN 1089
Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
4 firme · 675,7 K RON
CAEN 1032
Fabricarea sucurilor de fructe și legume
2 firme · 659,9 K RON
CAEN 1423
Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru
1 firme · 610,4 K RON
CAEN 2562
Operațiuni de mecanică generală
4 firme · 595,1 K RON
CAEN 2370
Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei
3 firme · 492,6 K RON
CAEN 1419
Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.
5 firme · 481,6 K RON
CAEN 2899
Fabricarea altor mașini și utilaje specifice n.c.a.
1 firme · 428,5 K RON
CAEN 1628
Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite
2 firme · 386 K RON
CAEN 2366
Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos
1 firme · 334,8 K RON
CAEN 2521
Producția de radiatoare și cazane pentru încălzire centrală
1 firme · 277,8 K RON
CAEN 2011
Fabricarea gazelor industriale
1 firme · 263,1 K RON
CAEN 1611
Tăierea și rindeluirea lemnului
3 firme · 262 K RON
CAEN 2811
Fabricarea de motoare și turbine (cu excepția celor pentru avioane, autovehicule și motociclete)
1 firme · 255 K RON
CAEN 1101
Distilarea, rafinarea și mixarea băuturilor alcoolice
1 firme · 230,4 K RON
CAEN 1610
Tăierea și rindeluirea lemnului
4 firme · 200,4 K RON
CAEN 1330
Finisarea materialelor textile
3 firme · 169,2 K RON
CAEN 2611
Fabricarea subansamblurilor electronice (module)
1 firme · 163,1 K RON
CAEN 1439
Fabricarea prin tricotare sau croșetare a altor articole de îmbrăcăminte
2 firme · 152,1 K RON
CAEN 1320
Producția de țesături
1 firme · 88,7 K RON
CAEN 1729
Fabricarea altor articole din hârtie și carton n.c.a.
1 firme · 88,4 K RON
CAEN 1399
Fabricarea altor articole textile n.c.a.
3 firme · 70,7 K RON
CAEN 2815
Fabricarea lagărelor, angrenajelor, cutiilor de viteză și a elementelor mecanice de transmisie
1 firme · 58,4 K RON
CAEN 0162
Fabricarea produselor din lemn, plută, paie și din alte materiale vegetale
2 firme · 54,1 K RON
CAEN 1091
Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă
5 firme · 45,9 K RON
CAEN 2212
Fabricarea altor produse din cauciuc
1 firme · 40 K RON
CAEN 2222
Fabricarea articolelor de ambalaj din material plastic
6 firme · 39,1 K RON
CAEN 1512
Fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie și a articolelor de harnașament
2 firme · 30,5 K RON
CAEN 2221
Fabricarea plăcilor, foliilor, tuburilor și profilelor din material plastic
1 firme · 850 RON
CAEN 2341
Fabricarea articolelor ceramice pentru uz gospodăresc și ornamental
1 firme · 171 RON
CAEN 2640
Fabricarea produselor electronice de larg consum
1 firme · 0 RON
CAEN 1031
Prelucrarea și conservarea cartofilor
1 firme · 0 RON
CAEN 2593
Fabricarea articolelor din fire metalice; fabricarea de lanțuri și arcuri
1 firme · 0 RON
CAEN 0321
Fabricarea bijuteriilor, imitațiilor de bijuterii și articolelor similare
1 firme · 0 RON
CAEN 1813
Servicii pregătitoare pentru pretipărire
1 firme · 0 RON
CAEN 1105
Fabricarea berii
1 firme · 0 RON
CAEN 1310
Pregătirea fibrelor și filarea fibrelor textile
1 firme · 0 RON
CAEN 1042
Fabricarea margarinei și a altor produse comestibile similare
1 firme · 0 RON
CAEN 3212
Fabricarea bijuteriilor și articolelor similare din metale și pietre prețioase
2 firme · 0 RON
CAEN 2612
Fabricarea altor componente electronice
1 firme · 0 RON
CAEN 1624
Fabricarea ambalajelor din lemn
1 firme · 0 RON
CAEN 3311
Repararea articolelor fabricate din metal
2 firme · 0 RON