Top 100 firme — Industria prelucrătoare, Teleorman după marjă netă în 2018
373 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 20,1 %, iar liderul atinge 420,3 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.PRESTOFOC SRLnou | Sat Gresia, Comuna Stejaru, Teleorman | 420,3 %— | — | 173 K RON | |
| 2 | 2.LA CĂSUŢA CU DULCIURI SRLnou | Sat Ţigăneşti, Comuna Ţigăneşti, Teleorman | 230 %— | — | — | 177,7 K RON |
| 3 | 3.ZIMTUB SA▲ 346 | Loc. Zimnicea, Oraş Zimnicea, Teleorman | 212 %— | — | 151,4 K RON | |
| 4 | 4.AGROMIR PREST SRLnou | Sat Peretu, Comuna Peretu, Teleorman | 108,6 %— | — | 189,6 K RON | |
| 5 | 5.LUVI COMPANY SRLnou | Municipiul Roşiori de Vede, Teleorman | 97,4 %— | — | — | 3,4 K RON |
| 6 | 6.STUDINEANU MITRIŢĂ SRL▲ 3 | Comuna Saelele, Teleorman | 97 %▲ 0 % | ▲ 0 % | 1,5 K RON | |
| 7 | 7.SILLACO NATURALL SRLnou | Municipiul Roşiori de Vede, Teleorman | 97 %— | — | 1,9 K RON | |
| 8 | 8.SILIŞTEA AGROIND SRL▲ 349 | Sat Siliştea-Gumeşti, Comuna Siliştea-Gumeşti, Teleorman | 96,8 %— | — | 244 RON | |
| 9 | 9.INSPIRE ARTEM S.R.L.nou | Sat Băduleasa, Comuna Putineiu, Teleorman | 96,8 %— | — | — | 549 RON |
| 10 | 10.MD DEVELOPMENT TRADE SRL▼ 2 | Sat Dracea, Comuna Dracea, Teleorman | 95 %▼ 6,1 % | ▼ 6,1 % | 283,4 K RON | |
| 11 | 11.VALAHIA ART DESIGN SRL▲ 292 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 92,8 %— | — | 48 K RON | |
| 12 | 12.EVA HOME AMBIENT SRL▲ 14 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 89,5 %▲ 32,2 % | ▲ 32,2 % | 30,4 K RON | |
| 13 | 13.FRUCT HELLAS PROD IMPEX SRLnou | Municipiul Turnu Măgurele, Teleorman | 88,9 %— | — | 131,4 K RON | |
| 14 | 14.ALL FERM SRL▲ 194 | Sat Secara, Comuna Crângu, Teleorman | 87,6 %▲ 8.404,9 % | ▲ 8.404,9 % | 200,5 K RON | |
| 15 | 15.PLANET SRL▼ 2 | Municipiul Roşiori de Vede, Teleorman | 86,3 %▼ 3,5 % | ▼ 3,5 % | 32,1 K RON | |
| 16 | 16.AMBITEL CONCEPT S.R.L.nou | Sat Merenii de Jos, Comuna Mereni, Teleorman | 86,1 %— | — | — | 74 K RON |
| 17 | 17.DAV KIR ALEX S.R.L.nou | Sat Plosca, Comuna Plosca, Teleorman | 84,9 %— | — | — | 127,3 K RON |
| 18 | 18.M 2 INTERNAŢIONAL SRL▲ 23 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 81,6 %▲ 47,4 % | ▲ 47,4 % | 121,1 K RON | |
| 19 | 19.ADI PRINT DESIGN SRL▼ 3 | Sat Smârdioasa, Comuna Smârdioasa, Teleorman | 78,8 %▼ 6,1 % | ▼ 6,1 % | 64,6 K RON | |
| 20 | 20.PROMAROM SRL▲ 20 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 77,7 %▲ 38,8 % | ▲ 38,8 % | 468,1 K RON | |
| 21 | 21.KIRCEZY PAV CONSTRUCT SRL▼ 3 | Sat Plosca, Comuna Plosca, Teleorman | 74,1 %▼ 11,3 % | ▼ 11,3 % | 1 mil. RON | |
| 22 | 22.ILIANA ATELIER S.R.L.▲ 253 | Sat Gratia, Comuna Gratia, Teleorman | 70,9 %— | — | 20,7 K RON | |
| 23 | 23.AMBRA TELA S.R.L.▼ 21 | Sat Liţa, Comuna Liţa, Teleorman | 70,6 %▼ 81,5 % | ▼ 81,5 % | 60,6 K RON | |
| 24 | 24.LUMIVERO COM PROD SRL▲ 30 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 69,9 %▲ 78,8 % | ▲ 78,8 % | 28,6 K RON | |
| 25 | 25.GRAVPOINT SRLnou | Municipiul Roşiori de Vede, Teleorman | 68,9 %— | — | — | 200,8 K RON |
| 26 | 26.PUBLITEL SRL▼ 11 | Sat Ştorobăneasa, Comuna Ştorobăneasa, Teleorman | 67 %▼ 20,5 % | ▼ 20,5 % | 12,4 K RON | |
| 27 | 27.MOBILAR PROD SRL▼ 4 | Sat Beciu, Comuna Beciu, Teleorman | 66,7 %▼ 4,9 % | ▼ 4,9 % | 7,8 K RON | |
| 28 | 28.ILEANA SRL▲ 14 | Municipiul Roşiori de Vede, Teleorman | 66,2 %▲ 21,2 % | ▲ 21,2 % | 13,9 K RON | |
| 29 | 29.BOVIN MAX SRL▲ 157 | Sat Conţeşti, Comuna Conţeşti, Teleorman | 65,3 %▲ 2.222,8 % | ▲ 2.222,8 % | 181,5 K RON | |
| 30 | 30.ANDRAMAR PRODSERVICE SRL▼ 10 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 63,9 %▼ 22,6 % | ▼ 22,6 % | 13,5 K RON | |
| 31 | 31.INTERAGRO-TEXTILA SRL▲ 304 | Loc. Zimnicea, Oraş Zimnicea, Teleorman | 61,4 %— | — | 373,8 K RON | |
| 32 | 32.MENTENANŢĂ AUTOMACARALE SRL▼ 1 | Sat Poroschia, Comuna Poroschia, Teleorman | 59,6 %▼ 3,6 % | ▼ 3,6 % | 78,2 K RON | |
| 33 | 33.AGROCON STAR SRL▲ 22 | Sat Ciurari, Comuna Săceni, Teleorman | 58,1 %▲ 51,1 % | ▲ 51,1 % | 152,6 K RON | |
| 34 | 34.AGROMEC LACENI SA▲ 242 | Sat Lăceni, Comuna Orbeasca, Teleorman | 57,3 %— | — | 20,6 K RON | |
| 35 | 35.DENIPREST CONSULTING SRL▲ 2 | Sat Bujoreni, Comuna Bujoreni, Teleorman | 56,6 %▼ 5 % | ▼ 5 % | 162 K RON | |
| 36 | 36.EXCELENT PAN S.R.L.nou | Municipiul Alexandria, Teleorman | 55 %— | — | — | 825 RON |
| 37 | 37.ARDISE SRL▲ 31 | Sat Nenciuleşti, Comuna Nenciuleşti, Teleorman | 52,3 %▲ 48,4 % | ▲ 48,4 % | 204,6 K RON | |
| 38 | 38.ELYART INOVATION S.R.L.▲ 295 | Sat Peretu, Comuna Peretu, Teleorman | 51,1 %— | — | 28,4 K RON | |
| 39 | 39.PREST AGRO ILY SRL= | Sat Buzescu, Comuna Buzescu, Teleorman | 51,1 %▼ 11,6 % | ▼ 11,6 % | 76,5 K RON | |
| 40 | 40.ROMARD ELECTRO SRL▲ 32 | Municipiul Turnu Măgurele, Teleorman | 51 %▲ 54,9 % | ▲ 54,9 % | 118,9 K RON | |
| 41 | 41.DENTAL DIGITAL DESIGN SRL▼ 17 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 50,6 %▼ 26,9 % | ▼ 26,9 % | 298 K RON | |
| 42 | 42.COMPLEX BURCEA SRL▲ 5 | Sat Băbăiţa, Comuna Băbăiţa, Teleorman | 49,6 %▼ 5,2 % | ▼ 5,2 % | 5,2 K RON | |
| 43 | 43.AGROLTENI SRL▲ 296 | Sat Măgura cu Liliac, Comuna Drăgăneşti de Vede, Teleorman | 48,3 %— | — | 22,7 K RON | |
| 44 | 44.ENERGY CONTROL SOLUTIONS S.R.L.▼ 10 | Loc. Videle, Oraş Videle, Teleorman | 48,2 %▼ 21,3 % | ▼ 21,3 % | 929,3 K RON | |
| 45 | 45.EURO DAMIGAD SRL▲ 6 | Loc. Videle, Oraş Videle, Teleorman | 46,9 %▲ 11,7 % | ▲ 11,7 % | 27,6 K RON | |
| 46 | 46.PRESTO NATURA SRL▲ 127 | Sat Sfinţeşti, Comuna Sfinţeşti, Teleorman | 46,5 %▲ 1.025,2 % | ▲ 1.025,2 % | 494,6 K RON | |
| 47 | 47.POSH DESIGN OANABELA S.R.L.▲ 95 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 45,5 %▲ 441,1 % | ▲ 441,1 % | 44,3 K RON | |
| 48 | 48.PRESTOAGRI SRL▲ 33 | Sat Gresia, Comuna Stejaru, Teleorman | 45,1 %▲ 54 % | ▲ 54 % | 747,1 K RON | |
| 49 | 49.AGRALI PROD SRL▲ 61 | Sat Frumoasa, Comuna Frumoasa, Teleorman | 44,9 %▲ 171,8 % | ▲ 171,8 % | 459,6 K RON | |
| 50 | 50.WNT TERMO MONTAJ S.R.L.nou | Loc. Videle, Oraş Videle, Teleorman | 44,3 %— | — | — | 51,6 K RON |
| 51 | 51.PRESS COM CORNEA SRL▲ 106 | Sat Băcăleşti, Comuna Călmăţuiu de Sus, Teleorman | 44,3 %▲ 586,2 % | ▲ 586,2 % | 956 RON | |
| 52 | 52.BAD YZA SRLnou | Sat Poroschia, Comuna Poroschia, Teleorman | 43,1 %— | — | — | 7,4 K RON |
| 53 | 53.DEEA SRL▲ 76 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 42,6 %▲ 273,9 % | ▲ 273,9 % | 219,6 K RON | |
| 54 | 54.ALEX DENT-IMPEX SRL▲ 240 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 41,5 %— | — | 19,5 K RON | |
| 55 | 55.AGRICOLA CETATEA SRL▼ 33 | Municipiul Roşiori de Vede, Teleorman | 39,8 %▼ 46,7 % | ▼ 46,7 % | 407,8 K RON | |
| 56 | 56.CUBICON EXPERT SRL▲ 248 | Municipiul Roşiori de Vede, Teleorman | 39,8 %— | — | 445,7 K RON | |
| 57 | 57.UNITE FOREVER GRUP SRL▼ 27 | Sat Drăcşenei, Comuna Drăcşenei, Teleorman | 39,8 %▼ 36,5 % | ▼ 36,5 % | 27,4 K RON | |
| 58 | 58.BCI CONSTRUCT SRLnou | Sat Bragadiru, Comuna Bragadiru, Teleorman | 39,6 %— | — | — | 4,1 K RON |
| 59 | 59.GRUIA INVEST SRL▲ 19 | Sat Cernetu, Comuna Mârzăneşti, Teleorman | 37,7 %▲ 24,1 % | ▲ 24,1 % | 252,4 K RON | |
| 60 | 60.ACT O3 SRL▲ 5 | Municipiul Roşiori de Vede, Teleorman | 37,7 %▲ 2,6 % | ▲ 2,6 % | 147,5 K RON | |
| 61 | 61.RUSSENART WATER LINE S.R.L.▲ 1 | Sat Cârlomanu, Comuna Putineiu, Teleorman | 37,3 %▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 9 K RON | |
| 62 | 62.INTERPREST AGRO SRL▼ 4 | Sat Rădoieşti-Vale, Comuna Rădoieşti, Teleorman | 37,2 %▼ 2 % | ▼ 2 % | 134,7 K RON | |
| 63 | 63.MALTIV VAL GROUP SRL▲ 20 | Sat Drăgăneşti-Vlaşca, Comuna Drăgăneşti-Vlaşca, Teleorman | 35,9 %▲ 26,6 % | ▲ 26,6 % | 24,9 K RON | |
| 64 | 64.CARMA LACT SRL▼ 11 | Comuna Dobroteşti, Teleorman | 35,1 %▼ 13 % | ▼ 13 % | 278,5 K RON | |
| 65 | 65.POINTER WOOD COFANI SRLnou | Municipiul Alexandria, Teleorman | 34,5 %— | — | 55 K RON | |
| 66 | 66.DON COM PROD SRL▲ 24 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 33,9 %▲ 40,1 % | ▲ 40,1 % | 1,9 K RON | |
| 67 | 67.HUMUS FORTIUS SRL▼ 50 | Comuna Plosca, Teleorman | 33,6 %▼ 59,9 % | ▼ 59,9 % | 28,6 K RON | |
| 68 | 68.GÎSCAN SRL▲ 16 | Sat Siliştea, Comuna Siliştea, Teleorman | 33,5 %▲ 19,2 % | ▲ 19,2 % | 42,4 K RON | |
| 69 | 69.VIKING PRUSZYNSKI FIER FORJAT SRL▲ 216 | Sat Văceni, Comuna Drăgăneşti-Vlaşca, Teleorman | 33,1 %— | — | 10,6 K RON | |
| 70 | 70.GENSERVICE QUANTUM SRL▼ 13 | Sat Valea Părului, Comuna Mârzăneşti, Teleorman | 32,6 %▼ 14,7 % | ▼ 14,7 % | 152 K RON | |
| 71 | 71.INTERMEDTEX SRL▲ 8 | Loc. Zimnicea, Oraş Zimnicea, Teleorman | 31,9 %▲ 5,4 % | ▲ 5,4 % | 91,2 K RON | |
| 72 | 72.PROD ECHIPAMENTE SRL▼ 2 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 31,9 %▼ 8,7 % | ▼ 8,7 % | 63,2 K RON | |
| 73 | 73.FLORIN COM SRL▲ 3 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 31,8 %▲ 4 % | ▲ 4 % | 863,2 K RON | |
| 74 | 74.LEMAR BIO INDUSTRY S.R.L.nou | Sat Beciu, Comuna Beciu, Teleorman | 31,3 %— | — | 122,7 K RON | |
| 75 | 75.AGROMEC SERVICE DAN SRL▲ 206 | Sat Rădoieşti-Vale, Comuna Rădoieşti, Teleorman | 30,6 %— | — | 96,4 K RON | |
| 76 | 76.MICOPROD SRL▲ 24 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 30,5 %▲ 51,6 % | ▲ 51,6 % | 29,4 K RON | |
| 77 | 77.TEL INSCOM SRL▼ 16 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 30 %▼ 19,6 % | ▼ 19,6 % | 148,8 K RON | |
| 78 | 78.CUBIC DESIGN CONCEPT SRL▲ 116 | Comuna Gratia, Teleorman | 30 %▲ 1.462 % | ▲ 1.462 % | 13 K RON | |
| 79 | 79.COMINDFLEX SRL▲ 81 | Municipiul Roşiori de Vede, Teleorman | 29,8 %▲ 386 % | ▲ 386 % | 873,8 K RON | |
| 80 | 80.ENRICRIS & MARIA S.R.L.nou | Municipiul Alexandria, Teleorman | 29,3 %— | — | — | 14,1 K RON |
| 81 | 81.AGROCIBO SRL▼ 52 | Sat Băduleasa, Comuna Putineiu, Teleorman | 28,5 %▼ 55,1 % | ▼ 55,1 % | 49 K RON | |
| 82 | 82.COOPERATIVA ZOOTERA COOPERATIVA AGRICOLĂ▲ 285 | Loc. Zimnicea, Oraş Zimnicea, Teleorman | 28,5 %— | — | 33,4 K RON | |
| 83 | 83.ROM SIDIS IMPEX SRL▲ 67 | Sat Plosca, Comuna Plosca, Teleorman | 28,3 %▲ 302,9 % | ▲ 302,9 % | 327,2 K RON | |
| 84 | 84.GABI MSJ SRL▼ 13 | Sat Orbeasca de Sus, Comuna Orbeasca, Teleorman | 26,8 %▼ 22 % | ▼ 22 % | 11,9 K RON | |
| 85 | 85.ARAPU PREST SRL▼ 10 | Sat Dulceanca, Comuna Vedea, Teleorman | 26 %▼ 17,5 % | ▼ 17,5 % | 36,8 K RON | |
| 86 | 86.MIKY-OANA PRO-DISTRIBUTION SRL▲ 9 | Comuna Nanov, Teleorman | 25,9 %▲ 19,7 % | ▲ 19,7 % | 328 K RON | |
| 87 | 87.CRONICA PROMPT MEDIA TR SRL▲ 193 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 25,3 %— | — | 20,7 K RON | |
| 88 | 88.TESSILGRAF RO SRL▼ 1 | Sat Mavrodin, Comuna Mavrodin, Teleorman | 25,1 %▼ 4,1 % | ▼ 4,1 % | 395,5 K RON | |
| 89 | 89.FORPICK IMPEX SRL▲ 33 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 24,9 %▲ 93,4 % | ▲ 93,4 % | 23,6 K RON | |
| 90 | 90.FROZEN POINT SRL▼ 54 | Municipiul Turnu Măgurele, Teleorman | 24,1 %▼ 60 % | ▼ 60 % | 27,9 K RON | |
| 91 | 91.BĂEŢICĂ PROD SRL▼ 24 | Sat Liţa, Comuna Liţa, Teleorman | 22,8 %▼ 35,3 % | ▼ 35,3 % | 559 RON | |
| 92 | 92.AGROMARK SRL▲ 32 | Sat Furculeşti, Comuna Furculeşti, Teleorman | 22 %▲ 73 % | ▲ 73 % | 989,8 K RON | |
| 93 | 93.BENDICION SRL▼ 90 | Sat Sfinţeşti, Comuna Sfinţeşti, Teleorman | 21,7 %▼ 91,3 % | ▼ 91,3 % | 25 K RON | |
| 94 | 94.TAFAREL DANY SRL▼ 31 | Sat Piatra, Comuna Piatra, Teleorman | 21,4 %▼ 42,2 % | ▼ 42,2 % | 1,6 K RON | |
| 95 | 95.GATEROM FLORICEL SRLnou | Sat Voievoda, Comuna Furculeşti, Teleorman | 21,4 %▲ 39,9 % | ▲ 39,9 % | 184 K RON | |
| 96 | 96.AGRICAMPO SRL▼ 47 | Sat Sfinţeşti, Comuna Sfinţeşti, Teleorman | 21,2 %▼ 55,9 % | ▼ 55,9 % | 421,7 K RON | |
| 97 | 97.AGROMEC MERISANI SA▲ 39 | Sat Merişani, Comuna Băbăiţa, Teleorman | 21,2 %▲ 124 % | ▲ 124 % | 218,3 K RON | |
| 98 | 98.OBREMARIO PREST SRL▼ 66 | Sat Călineşti, Comuna Călineşti, Teleorman | 20,5 %▼ 66,7 % | ▼ 66,7 % | 36 K RON | |
| 99 | 99.RSB PRODUCT SRL▲ 7 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 20,3 %▲ 12,6 % | ▲ 12,6 % | 25,5 K RON | |
| 100 | 100.ROLINI SERVCOM SRL▲ 179 | Sat Mavrodin, Comuna Mavrodin, Teleorman | 20,1 %— | — | 12,8 K RON |
Codurile CAEN din industria prelucrătoare — Teleorman
CAEN 2223
Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții
24 firme · 157,8 mil. RON
CAEN 2599
Fabricarea altor articole din metal n.c.a.
4 firme · 137,1 mil. RON
CAEN 2712
Fabricarea aparatelor de distribuție și control a electricității
2 firme · 73,8 mil. RON
CAEN 0161
Tăierea și rindeluirea lemnului
38 firme · 66,5 mil. RON
CAEN 1071
Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
69 firme · 58,6 mil. RON
CAEN 1413
Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
29 firme · 51,1 mil. RON
CAEN 2229
Fabricarea altor produse din material plastic
2 firme · 45,5 mil. RON
CAEN 3109
Fabricarea de mobilă n.c.a.
24 firme · 42 mil. RON
CAEN 2420
Producția de tuburi, țevi, profile tubulare și accesorii pentru acestea, din oțel
1 firme · 39,9 mil. RON
CAEN 0142
Fabricarea articolelor din blană
5 firme · 38,8 mil. RON
CAEN 3100
Fabricarea de mobilă
17 firme · 24,6 mil. RON
CAEN 1011
Prelucrarea și conservarea cărnii
4 firme · 20,7 mil. RON
CAEN 1051
Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor
7 firme · 18,8 mil. RON
CAEN 0141
Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte, cu excepția articolelor din blană
12 firme · 17,7 mil. RON
CAEN 1812
Alte activități de tipărire n.c.a.
26 firme · 17 mil. RON
CAEN 1013
Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
3 firme · 12,1 mil. RON
CAEN 2511
Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
16 firme · 12,1 mil. RON
CAEN 2363
Fabricarea betonului
2 firme · 11 mil. RON
CAEN 1422
Fabricarea de articole de lenjerie de corp
1 firme · 10,8 mil. RON
CAEN 1392
Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp)
11 firme · 9 mil. RON
CAEN 1092
Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de companie
2 firme · 8 mil. RON
CAEN 1061
Fabricarea produselor de morărit
12 firme · 7,8 mil. RON
CAEN 3320
Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
2 firme · 7,2 mil. RON
CAEN 1414
Fabricarea de articole de lenjerie de corp
3 firme · 6,4 mil. RON
CAEN 1084
Fabricarea condimentelor și ingredientelor
2 firme · 5,8 mil. RON
CAEN 1107
Producția de băuturi răcoritoare nealcoolice; producția de ape minerale și alte ape îmbuteliate
10 firme · 4,9 mil. RON
CAEN 2512
Fabricarea de uși și ferestre din metal
3 firme · 4,7 mil. RON
CAEN 3101
Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine
5 firme · 4,5 mil. RON
CAEN 2893
Fabricarea utilajelor pentru prelucrarea produselor alimentare, băuturilor și tutunului
2 firme · 4,5 mil. RON
CAEN 3312
Repararea mașinilor
12 firme · 4 mil. RON
CAEN 3250
Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale și stomatologice
10 firme · 3,9 mil. RON
CAEN 1052
Fabricarea înghețatei
4 firme · 3,9 mil. RON
CAEN 1072
Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie
10 firme · 3,4 mil. RON
CAEN 2015
Fabricarea îngrășămintelor și produselor azotoase
1 firme · 3,3 mil. RON
CAEN 1412
Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru
5 firme · 3,1 mil. RON
CAEN 1629
Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite
23 firme · 3,1 mil. RON
CAEN 3103
Fabricarea de saltele și somiere
1 firme · 2,9 mil. RON
CAEN 2219
Fabricarea altor produse din cauciuc
2 firme · 2,9 mil. RON
CAEN 1711
Fabricarea celulozei
2 firme · 2,8 mil. RON
CAEN 3314
Repararea echipamentelor electrice
1 firme · 2,7 mil. RON
CAEN 2711
Fabricarea motoarelor, generatoarelor și transformatoarelor electrice
2 firme · 2,2 mil. RON
CAEN 1039
Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
8 firme · 2,2 mil. RON
CAEN 1623
Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
8 firme · 2,1 mil. RON
CAEN 3299
Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
8 firme · 2,1 mil. RON
CAEN 1041
Fabricarea uleiurilor și grăsimilor
7 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 2312
Prelucrarea și fasonarea sticlei plate
5 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 1722
Fabricarea produselor de uz gospodăresc și sanitar, din hârtie sau carton
4 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 2361
Fabricarea produselor din beton pentru construcții
13 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 1811
Tipărirea ziarelor
1 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 1421
Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte
7 firme · 1,2 mil. RON
CAEN 2369
Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos
2 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 1085
Fabricarea de mâncăruri preparate
6 firme · 851,2 K RON
CAEN 1721
Fabricarea hârtiei și cartonului ondulat și a ambalajelor din hârtie și carton
6 firme · 743,1 K RON
CAEN 1083
Prelucrarea ceaiului și cafelei
2 firme · 677,7 K RON
CAEN 1089
Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
4 firme · 675,7 K RON
CAEN 1032
Fabricarea sucurilor de fructe și legume
2 firme · 659,9 K RON
CAEN 1423
Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru
1 firme · 610,4 K RON
CAEN 2562
Operațiuni de mecanică generală
4 firme · 595,1 K RON
CAEN 2370
Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei
3 firme · 492,6 K RON
CAEN 1419
Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.
5 firme · 481,6 K RON
CAEN 2899
Fabricarea altor mașini și utilaje specifice n.c.a.
1 firme · 428,5 K RON
CAEN 1628
Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite
2 firme · 386 K RON
CAEN 2366
Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos
1 firme · 334,8 K RON
CAEN 2521
Producția de radiatoare și cazane pentru încălzire centrală
1 firme · 277,8 K RON
CAEN 2011
Fabricarea gazelor industriale
1 firme · 263,1 K RON
CAEN 1611
Tăierea și rindeluirea lemnului
3 firme · 262 K RON
CAEN 2811
Fabricarea de motoare și turbine (cu excepția celor pentru avioane, autovehicule și motociclete)
1 firme · 255 K RON
CAEN 1101
Distilarea, rafinarea și mixarea băuturilor alcoolice
1 firme · 230,4 K RON
CAEN 1610
Tăierea și rindeluirea lemnului
4 firme · 200,4 K RON
CAEN 1330
Finisarea materialelor textile
3 firme · 169,2 K RON
CAEN 2611
Fabricarea subansamblurilor electronice (module)
1 firme · 163,1 K RON
CAEN 1439
Fabricarea prin tricotare sau croșetare a altor articole de îmbrăcăminte
2 firme · 152,1 K RON
CAEN 1320
Producția de țesături
1 firme · 88,7 K RON
CAEN 1729
Fabricarea altor articole din hârtie și carton n.c.a.
1 firme · 88,4 K RON
CAEN 1399
Fabricarea altor articole textile n.c.a.
3 firme · 70,7 K RON
CAEN 2815
Fabricarea lagărelor, angrenajelor, cutiilor de viteză și a elementelor mecanice de transmisie
1 firme · 58,4 K RON
CAEN 0162
Fabricarea produselor din lemn, plută, paie și din alte materiale vegetale
2 firme · 54,1 K RON
CAEN 1091
Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă
5 firme · 45,9 K RON
CAEN 2212
Fabricarea altor produse din cauciuc
1 firme · 40 K RON
CAEN 2222
Fabricarea articolelor de ambalaj din material plastic
6 firme · 39,1 K RON
CAEN 1512
Fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie și a articolelor de harnașament
2 firme · 30,5 K RON
CAEN 2221
Fabricarea plăcilor, foliilor, tuburilor și profilelor din material plastic
1 firme · 850 RON
CAEN 2341
Fabricarea articolelor ceramice pentru uz gospodăresc și ornamental
1 firme · 171 RON
CAEN 2640
Fabricarea produselor electronice de larg consum
1 firme · 0 RON
CAEN 1031
Prelucrarea și conservarea cartofilor
1 firme · 0 RON
CAEN 2593
Fabricarea articolelor din fire metalice; fabricarea de lanțuri și arcuri
1 firme · 0 RON
CAEN 0321
Fabricarea bijuteriilor, imitațiilor de bijuterii și articolelor similare
1 firme · 0 RON
CAEN 1813
Servicii pregătitoare pentru pretipărire
1 firme · 0 RON
CAEN 1105
Fabricarea berii
1 firme · 0 RON
CAEN 1310
Pregătirea fibrelor și filarea fibrelor textile
1 firme · 0 RON
CAEN 1042
Fabricarea margarinei și a altor produse comestibile similare
1 firme · 0 RON
CAEN 3212
Fabricarea bijuteriilor și articolelor similare din metale și pietre prețioase
2 firme · 0 RON
CAEN 2612
Fabricarea altor componente electronice
1 firme · 0 RON
CAEN 1624
Fabricarea ambalajelor din lemn
1 firme · 0 RON
CAEN 3311
Repararea articolelor fabricate din metal
2 firme · 0 RON