Top 100 firme — Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a., Sibiu după marjă netă în 2021
94 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este -635,1 %, iar liderul atinge 97 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.MR SERVICII SRLnou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 97 %— | — | — | 287,9 K RON |
| 2 | 2.TUCVAL POZITIV SRL▼ 1 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 96,8 %▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 123,9 K RON | |
| 3 | 3.ASIST EXPERT CONSULT S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 96,7 %— | — | — | 59,3 K RON |
| 4 | 4.MAX MERCHANDISING S.R.L.▼ 2 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 96,5 %▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | 33 K RON | |
| 5 | 5.WIDEVISIONDESIGN S.R.L.nou | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 94,1 %— | — | — | 65,4 K RON |
| 6 | 6.SHIFTING PERSPECTIVES S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 93,8 %— | — | — | 149,9 K RON |
| 7 | 7.MAI DESIGN COMPANY SRL▲ 2 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 93,7 %▲ 19,2 % | ▲ 19,2 % | 823 K RON | |
| 8 | 8.LECCA ADB SRLnou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 93,4 %▲ 3 % | ▲ 3 % | 49,5 K RON | |
| 9 | 9.ECROM SALES S.R.L.▲ 27 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 91,5 %▲ 109,7 % | ▲ 109,7 % | 43,8 K RON | |
| 10 | 10.VASILAS TECH SRL▼ 4 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 90,9 %▲ 2,6 % | ▲ 2,6 % | 188,1 K RON | |
| 11 | 11.AS ACCOUNTING SOLUTIONS SRL▲ 59 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 83,6 %▲ 604 % | ▲ 604 % | 4 K RON | |
| 12 | 12.GLOBAL CONTA PLUS S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 81,7 %— | — | 13 K RON | |
| 13 | 13.SG MECHA CONCEPT S.R.L.▼ 10 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 80,5 %▼ 15,9 % | ▼ 15,9 % | 45,8 K RON | |
| 14 | 14.SAGARIS S.R.L.▲ 2 | Loc. Cisnădioara, Oraş Cisnădie, Sibiu | 77,2 %▲ 12,4 % | ▲ 12,4 % | 140,3 K RON | |
| 15 | 15.KUTTESCH INTERNATIONAL SRL▼ 7 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 74 %▼ 9,2 % | ▼ 9,2 % | 200,1 K RON | |
| 16 | 16.SDM SMART CONCEPT S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 72,1 %— | — | — | 58 K RON |
| 17 | 17.AGENŢIA CAPITAL IMOBILIARE= | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 70,5 %▲ 3,5 % | ▲ 3,5 % | 61,1 K RON | |
| 18 | 18.D.I.L. SRL▲ 36 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 70,1 %▲ 157,9 % | ▲ 157,9 % | 75,3 K RON | |
| 19 | 19.CHERCIU BUSINESS SRL▼ 4 | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 69,8 %▼ 3,7 % | ▼ 3,7 % | 168,9 K RON | |
| 20 | 20.POWERUP TRONIC S.R.L.= | Municipiul Sibiu, Sibiu | 68,3 %▲ 11,2 % | ▲ 11,2 % | 191,6 K RON | |
| 21 | 21.NOWAPATENT SRL▲ 3 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 67,9 %▲ 13,6 % | ▲ 13,6 % | 414 K RON | |
| 22 | 22.TADIA CONSULTING SRL▲ 12 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 67,1 %▲ 46,5 % | ▲ 46,5 % | 124 K RON | |
| 23 | 23.FISCAL CONECT SRL▼ 5 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 65,3 %▼ 3 % | ▼ 3 % | 229,3 K RON | |
| 24 | 24.EURORESSOURCES SRL▲ 22 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 64 %▲ 94,3 % | ▲ 94,3 % | 151,1 K RON | |
| 25 | 25.ALKOR SRL▼ 2 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 63,3 %▲ 4,9 % | ▲ 4,9 % | 61,5 K RON | |
| 26 | 26.BEST SSM CONSULT SRL▼ 5 | Oraş Sălişte, Sibiu | 59,9 %▼ 2 % | ▼ 2 % | 72 K RON | |
| 27 | 27.LENTZ SRL▼ 2 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 59,5 %▲ 5,8 % | ▲ 5,8 % | 475 K RON | |
| 28 | 28.CRIS CONSULTING SRL▼ 15 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 58,4 %▼ 20,6 % | ▼ 20,6 % | 19,9 K RON | |
| 29 | 29.DANSAN SRL▼ 1 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 58,3 %▲ 12,1 % | ▲ 12,1 % | 75 K RON | |
| 30 | 30.LENTZ BC SRL▼ 3 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 58,2 %▲ 10,8 % | ▲ 10,8 % | 536,6 K RON | |
| 31 | 31.SAAD INTERNATIONAL SRL▲ 6 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 54 %▲ 25,2 % | ▲ 25,2 % | 98,1 K RON | |
| 32 | 32.BEAT-ROOTS S.R.L.▲ 67 | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 52,1 %— | — | 17,6 K RON | |
| 33 | 33.SAN-SIG SRL▼ 2 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 50,4 %▲ 5,3 % | ▲ 5,3 % | 91,4 K RON | |
| 34 | 34.PAFCO SUPORT SRL▲ 24 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 49,6 %▲ 154 % | ▲ 154 % | 11,9 K RON | |
| 35 | 35.EDUCATOR PLAN S.R.L.▼ 21 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 48,8 %▼ 33,6 % | ▼ 33,6 % | 62,4 K RON | |
| 36 | 36.PRINTING FOR ALL SRL▲ 4 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 48,4 %▲ 28,3 % | ▲ 28,3 % | 129,7 K RON | |
| 37 | 37.IP CONSULTING SRL▼ 8 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 45,1 %▼ 10,8 % | ▼ 10,8 % | 112,5 K RON | |
| 38 | 38.CAFFE UTAH S.R.L.▲ 57 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 42,3 %— | — | 254,2 K RON | |
| 39 | 39.MADIMED TEAM CART SRL▲ 3 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 40,3 %▲ 7,6 % | ▲ 7,6 % | 76,8 K RON | |
| 40 | 40.CEPROCS SRL▲ 16 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 39,1 %▲ 58,2 % | ▲ 58,2 % | 8,8 mil. RON | |
| 41 | 41.DYNAMIC BUSINESS SOLUTIONS INTEGRATED S.R.L.▲ 56 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 37,1 %— | — | 43,5 K RON | |
| 42 | 42.ALL SERVICE SOLUTIONS SRL▼ 20 | Oraş Sălişte, Sibiu | 36,2 %▼ 40 % | ▼ 40 % | 130,3 K RON | |
| 43 | 43.MIT ECONOMY DESK SRL▼ 13 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 35,9 %▼ 28,3 % | ▼ 28,3 % | 106,7 K RON | |
| 44 | 44.GLOBAL TECHNIC SRL▼ 3 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 35 %▼ 6,8 % | ▼ 6,8 % | 347,3 K RON | |
| 45 | 45.INT DESIGN SRLnou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 34 %— | — | 12,3 K RON | |
| 46 | 46.APREST-SERVICE SRL▼ 7 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 33,9 %▼ 12,3 % | ▼ 12,3 % | 6,8 K RON | |
| 47 | 47.PAC TEHNOTEX SRL▲ 4 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 33,3 %▲ 15,3 % | ▲ 15,3 % | 89,4 K RON | |
| 48 | 48.MARIAL TOTAL CONSULT SRL▲ 17 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 32,7 %▲ 99,3 % | ▲ 99,3 % | 162,6 K RON | |
| 49 | 49.ALEXA MG SRL▲ 43 | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 31,8 %— | — | 81,6 K RON | |
| 50 | 50.PATER SOLUTION EXE SRL▲ 2 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 31,8 %▲ 10,6 % | ▲ 10,6 % | 52,1 K RON | |
| 51 | 51.BOUSIX PEOPLE HERMANNSTADT SRL▲ 6 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 29,1 %▲ 41,4 % | ▲ 41,4 % | 499,4 K RON | |
| 52 | 52.SIDRA SRL▼ 33 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 28,5 %▼ 57,4 % | ▼ 57,4 % | 6 K RON | |
| 53 | 53.LOUA CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 27,4 %▲ 8,9 % | ▲ 8,9 % | 22,3 K RON | |
| 54 | 54.T & A STUDIO 94 S.R.L.▼ 1 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 26,5 %▼ 4,1 % | ▼ 4,1 % | 149,2 K RON | |
| 55 | 55.KAIRA BLUE S.R.L.▼ 20 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 25,6 %▼ 42,5 % | ▼ 42,5 % | 68,9 K RON | |
| 56 | 56.ENOTECH SRL▲ 24 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 22,7 %▲ 315 % | ▲ 315 % | 688,3 K RON | |
| 57 | 57.TEHNOPROT SOLUTIONS SRL▼ 12 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 22,7 %▼ 32,1 % | ▼ 32,1 % | 85,1 K RON | |
| 58 | 58.EGL GLOBAL SOLUTION SRL▲ 36 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 22,4 %— | — | 21,7 K RON | |
| 59 | 59.MEGA PASCAL SRL▼ 10 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 22,1 %▼ 30,1 % | ▼ 30,1 % | 446,9 K RON | |
| 60 | 60.AB ENERG SRL▲ 3 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 21,5 %▲ 25,1 % | ▲ 25,1 % | 38,2 K RON | |
| 61 | 61.MEDIA COMMUNICATIONS SRL▼ 35 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 21,3 %▼ 60,2 % | ▼ 60,2 % | 7,2 K RON | |
| 62 | 62.FACILITY TEHNIC SRL= | Municipiul Sibiu, Sibiu | 19,3 %▲ 12,2 % | ▲ 12,2 % | 201,7 K RON | |
| 63 | 63.DSS ANSIST EFECTIV SRL▼ 16 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 19,2 %▼ 40,4 % | ▼ 40,4 % | 1,7 K RON | |
| 64 | 64.DANI OIL SRL▼ 4 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 16,9 %▼ 6,6 % | ▼ 6,6 % | 290,5 K RON | |
| 65 | 65.GIVASIS OIL SRL▲ 4 | Sat Hoghilag, Comuna Hoghilag, Sibiu | 16 %▲ 29,4 % | ▲ 29,4 % | 383,9 K RON | |
| 66 | 66.CARPAT BALEA SRL▼ 22 | Loc. Avrig, Oraş Avrig, Sibiu | 15,8 %▼ 55,9 % | ▼ 55,9 % | 218,8 K RON | |
| 67 | 67.CWS GLOBAL BUSINESS SERVICES S.R.L.▲ 22 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 14,1 %— | — | 1,6 mil. RON | |
| 68 | 68.MICLAGOLD CHOICE SRL▼ 20 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 14 %▼ 56,4 % | ▼ 56,4 % | 3,3 K RON | |
| 69 | 69.W.G.M. SRL▲ 4 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 13,3 %▲ 48 % | ▲ 48 % | 180,5 K RON | |
| 70 | 70.DINA-COM SRL▼ 2 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 12,2 %▼ 4,4 % | ▼ 4,4 % | 142,1 K RON | |
| 71 | 71.OPEL SIBIU SRL▲ 1 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 10,4 %▲ 6,7 % | ▲ 6,7 % | 231,7 K RON | |
| 72 | 72.SETLY ROMANIA SRL▲ 5 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 7,3 %▲ 16,2 % | ▲ 16,2 % | 258,5 K RON | |
| 73 | 73.ROMFIB SOLUTION S.R.L.▼ 14 | Sat Cristian, Comuna Cristian, Sibiu | 6,6 %▼ 63,9 % | ▼ 63,9 % | 71 K RON | |
| 74 | 74.EVO ENERGY SRL▲ 10 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 6,1 %▲ 141,4 % | ▲ 141,4 % | 141,8 K RON | |
| 75 | 75.MASIB IMPEX SRL▲ 4 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 4,9 %▼ 15,6 % | ▼ 15,6 % | 28,9 K RON | |
| 76 | 76.VALERO COMPANY SRL▼ 5 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 4,6 %▼ 55,5 % | ▼ 55,5 % | 89,6 K RON | |
| 77 | 77.SIB OIL SRL▼ 1 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 4,4 %▼ 39 % | ▼ 39 % | 46,6 K RON | |
| 78 | 78.MESSI SRL▲ 9 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 3,1 %▲ 1.156 % | ▲ 1.156 % | 58,6 K RON | |
| 79 | 79.MEDIASTING SRL▲ 6 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 2,3 %▲ 220,8 % | ▲ 220,8 % | 6,5 K RON | |
| 80 | 80.BRILIANDE ATITUDE S.R.L.▲ 6 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 1,2 %▲ 241,7 % | ▲ 241,7 % | 1,1 K RON | |
| 81 | 81.COPY CENTER SRL▲ 2 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 0,4 %▼ 85,6 % | ▼ 85,6 % | 1,6 K RON | |
| 82 | 82.AEGIS BUSINESS PARTNER SRL▼ 4 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 0,1 %▼ 97,7 % | ▼ 97,7 % | 821 RON | |
| 83 | 83.M & M OIL COMPANY SRL▼ 1 | Municipiul Sibiu, Sibiu | -6,6 %▼ 269 % | ▼ 269 % | -51 K RON | |
| 84 | 84.EURO SELL SRL▼ 23 | Municipiul Sibiu, Sibiu | -11,8 %▼ 167,4 % | ▼ 167,4 % | -29,4 K RON | |
| 85 | 85.HOMETEX SRL▼ 11 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | -14,9 %▼ 282,5 % | ▼ 282,5 % | -385,1 K RON | |
| 86 | 86.REGEL TECH SRL▲ 4 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | -49,8 %— | — | -33,8 K RON | |
| 87 | 87.ONE LEE SRL▼ 12 | Municipiul Sibiu, Sibiu | -63 %▼ 930,5 % | ▼ 930,5 % | -45,6 K RON | |
| 88 | 88.PRIMA TRANS SRL▲ 3 | Municipiul Sibiu, Sibiu | -91,5 %— | — | -1,1 mil. RON | |
| 89 | 89.SOLO CONSULT SRL▲ 7 | Municipiul Sibiu, Sibiu | -126,9 %— | — | -21,9 K RON | |
| 90 | 90.ROM CONSULT SRL▼ 24 | Municipiul Sibiu, Sibiu | -156,6 %▼ 1.229,3 % | ▼ 1.229,3 % | -19,8 K RON | |
| 91 | 91.CASTIG SRL▼ 10 | Municipiul Mediaş, Sibiu | -296,1 %▼ 6.295,2 % | ▼ 6.295,2 % | -4,2 K RON | |
| 92 | 92.CAEM INFIN SRL▲ 6 | Municipiul Sibiu, Sibiu | -304,2 %— | — | -67,3 K RON | |
| 93 | 93.ROMRAST SRLnou | Municipiul Sibiu, Sibiu | -425 %▼ 3.407,2 % | ▼ 3.407,2 % | -185,1 K RON | |
| 94 | 94.NELSAR TRADE S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | -635,1 %— | — | — | -2,9 K RON |