Top 100 firme — Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a., Sibiu după marjă netă în 2019
94 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este -1.212,4 %, iar liderul atinge 96,6 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.TUCVAL POZITIV SRL▲ 1 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 96,6 %▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | 144,1 K RON | |
| 2 | 2.MAX MERCHANDISING S.R.L.▲ 2 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 95,4 %▲ 1 % | ▲ 1 % | 23,1 K RON | |
| 3 | 3.BSBCS SRL= | Municipiul Sibiu, Sibiu | 95,1 %▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | 164 K RON | |
| 4 | 4.EDUCATOR PLAN S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 94,6 %— | — | — | 22,7 K RON |
| 5 | 5.AS ACCOUNTING SOLUTIONS SRL▼ 4 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 90,8 %▼ 5,7 % | ▼ 5,7 % | 32,4 K RON | |
| 6 | 6.VASILAS TECH SRL▲ 1 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 88,1 %▲ 8,2 % | ▲ 8,2 % | 147,5 K RON | |
| 7 | 7.PAFCO SUPORT SRL▲ 7 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 79,3 %▲ 22,9 % | ▲ 22,9 % | 37 K RON | |
| 8 | 8.SAGARIS S.R.L.▲ 31 | Loc. Cisnădioara, Oraş Cisnădie, Sibiu | 77,7 %▲ 114,6 % | ▲ 114,6 % | 53,7 K RON | |
| 9 | 9.LECCA ADB SRL▼ 4 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 76,2 %▼ 13,6 % | ▼ 13,6 % | 101,7 K RON | |
| 10 | 10.MEDIA COMMUNICATIONS SRL▲ 38 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 76,1 %▲ 173,2 % | ▲ 173,2 % | 49,7 K RON | |
| 11 | 11.BEAUTY SKIN L & M S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 74,8 %— | — | — | 202,7 K RON |
| 12 | 12.NATALINO SRL▼ 1 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 74,7 %▼ 0,7 % | ▼ 0,7 % | 212,9 K RON | |
| 13 | 13.AGENŢIA CAPITAL IMOBILIAREnou | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 74,5 %— | — | — | 29,9 K RON |
| 14 | 14.INT DESIGN SRL▲ 80 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 72,5 %— | — | 12,2 K RON | |
| 15 | 15.KUTTESCH INTERNATIONAL SRL= | Municipiul Sibiu, Sibiu | 70,6 %▲ 12,4 % | ▲ 12,4 % | 179,2 K RON | |
| 16 | 16.BEAT-ROOTS S.R.L.nou | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 69,9 %— | — | — | 33,2 K RON |
| 17 | 17.RAM INTUITIVE SOLUTION SRL▼ 11 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 69,5 %▼ 15,4 % | ▼ 15,4 % | 23,1 K RON | |
| 18 | 18.FISCAL CONECT SRL▲ 6 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 63,2 %▲ 33,9 % | ▲ 33,9 % | 117,7 K RON | |
| 19 | 19.NICULA MATT SRL▼ 9 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 61,8 %▼ 20,7 % | ▼ 20,7 % | 93,7 K RON | |
| 20 | 20.PAC TEHNOTEX SRL▲ 38 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 61,4 %▲ 344,6 % | ▲ 344,6 % | 104,2 K RON | |
| 21 | 21.CHERCIU BUSINESS SRL▼ 5 | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 60,2 %▼ 2,5 % | ▼ 2,5 % | 163,1 K RON | |
| 22 | 22.ALKOR SRL▼ 2 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 59,5 %▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | 47,3 K RON | |
| 23 | 23.NOWAPATENT SRL▼ 5 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 58,6 %▲ 2,5 % | ▲ 2,5 % | 276,1 K RON | |
| 24 | 24.DANSAN SRL▲ 6 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 58,2 %▲ 43,9 % | ▲ 43,9 % | 73 K RON | |
| 25 | 25.BEST SSM CONSULT SRL▼ 12 | Oraş Sălişte, Sibiu | 57,7 %▼ 11 % | ▼ 11 % | 66,8 K RON | |
| 26 | 26.S.M. CONSULTING SRL▼ 4 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 57,4 %▲ 5,3 % | ▲ 5,3 % | 120,6 K RON | |
| 27 | 27.CRIS CONSULTING SRL▲ 2 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 56,7 %▲ 38,1 % | ▲ 38,1 % | 16,2 K RON | |
| 28 | 28.WAGNER OFFICE SOLUTIONS SRL▼ 7 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 55,4 %▲ 0,9 % | ▲ 0,9 % | 48,1 K RON | |
| 29 | 29.BEST EXPERT SERVICES & TRADING SRLnou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 53,3 %— | — | 106,9 K RON | |
| 30 | 30.LENTZ SRL▼ 13 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 53 %▼ 8,7 % | ▼ 8,7 % | 757,8 K RON | |
| 31 | 31.APREST-SERVICE SRL▲ 11 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 51,9 %▲ 56 % | ▲ 56 % | 15,7 K RON | |
| 32 | 32.KAIRA BLUE S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 51,8 %— | — | — | 11 K RON |
| 33 | 33.PRINTING FOR ALL SRL▲ 4 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 50,3 %▲ 31,8 % | ▲ 31,8 % | 130,5 K RON | |
| 34 | 34.GLOBAL TECHNIC SRL▼ 6 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 48,6 %▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 344,7 K RON | |
| 35 | 35.NIC PREST SRL▼ 3 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 47,6 %▲ 19,1 % | ▲ 19,1 % | 10 K RON | |
| 36 | 36.LENTZ BC SRL▼ 17 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 47,2 %▼ 14,4 % | ▼ 14,4 % | 647,3 K RON | |
| 37 | 37.ZENALDA SIB SRL▲ 1 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 47,1 %▲ 23,9 % | ▲ 23,9 % | 66,7 K RON | |
| 38 | 38.SAAD INTERNATIONAL SRL▼ 11 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 44,8 %▲ 6,5 % | ▲ 6,5 % | 83 K RON | |
| 39 | 39.SAN-SIG SRL▲ 20 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 44,7 %▲ 243,1 % | ▲ 243,1 % | 78,5 K RON | |
| 40 | 40.EURORESSOURCES SRL▼ 4 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 44,3 %▲ 15,6 % | ▲ 15,6 % | 80,9 K RON | |
| 41 | 41.ALL SERVICE SOLUTIONS SRL▲ 31 | Oraş Sălişte, Sibiu | 42,6 %▲ 915,8 % | ▲ 915,8 % | 84,7 K RON | |
| 42 | 42.CARPAT BALEA SRL▼ 8 | Loc. Avrig, Oraş Avrig, Sibiu | 42,3 %▲ 9,8 % | ▲ 9,8 % | 609,3 K RON | |
| 43 | 43.TURQOISE EXPRES S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 41,2 %— | — | — | 27,9 K RON |
| 44 | 44.IP CONSULTING SRL▼ 3 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 39,9 %▲ 18,4 % | ▲ 18,4 % | 82 K RON | |
| 45 | 45.AB ENERG SRL▲ 1 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 37,2 %▲ 32,3 % | ▲ 32,3 % | 65,2 K RON | |
| 46 | 46.BELUNA COMFORT SRL▼ 11 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 36,1 %▼ 6,2 % | ▼ 6,2 % | 4,9 K RON | |
| 47 | 47.ONE LEE SRL▼ 14 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 33,8 %▼ 15,5 % | ▼ 15,5 % | 133,3 K RON | |
| 48 | 48.TEHNOPROT SOLUTIONS SRL▲ 2 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 32 %▲ 38,7 % | ▲ 38,7 % | 62,9 K RON | |
| 49 | 49.MADIMED TEAM CART SRL▼ 2 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 30,4 %▲ 8 % | ▲ 8 % | 50 K RON | |
| 50 | 50.BOUSIX PEOPLE HERMANNSTADT SRL▲ 13 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 27,3 %▲ 186,4 % | ▲ 186,4 % | 506,4 K RON | |
| 51 | 51.D.I.L. SRL▼ 11 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 27,2 %▼ 24,1 % | ▼ 24,1 % | 27 K RON | |
| 52 | 52.PATER SOLUTION EXE SRL▼ 3 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 24,6 %▼ 8,3 % | ▼ 8,3 % | 32,2 K RON | |
| 53 | 53.ALEXA MG SRL▲ 35 | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 23,9 %— | — | 81,2 K RON | |
| 54 | 54.MIT ECONOMY DESK SRL▼ 28 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 23,5 %▼ 44,6 % | ▼ 44,6 % | 69,8 K RON | |
| 55 | 55.MEGA PASCAL SRL▼ 3 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 21,5 %▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | 430,5 K RON | |
| 56 | 56.PROJECT SCOPE X SRL▲ 26 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 18,9 %— | — | 55,9 K RON | |
| 57 | 57.DINA-COM SRL▼ 1 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 18,6 %▲ 17,5 % | ▲ 17,5 % | 201,2 K RON | |
| 58 | 58.SOLO CONSULT SRL▼ 35 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 17,7 %▼ 62,9 % | ▼ 62,9 % | 24,1 K RON | |
| 59 | 59.DANI OIL SRL▲ 1 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 17,6 %▲ 40,7 % | ▲ 40,7 % | 308,1 K RON | |
| 60 | 60.VALERO COMPANY SRL▲ 1 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 16,8 %▲ 43,7 % | ▲ 43,7 % | 329,3 K RON | |
| 61 | 61.ECROM SALES S.R.L.▼ 16 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 16,7 %▼ 42,4 % | ▼ 42,4 % | 5,7 K RON | |
| 62 | 62.BEN TECH INDUSTRIAL SERVICES SRL▲ 28 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 13,7 %— | — | 31,2 K RON | |
| 63 | 63.EGL GLOBAL SOLUTION SRL▼ 19 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 13,3 %▼ 55,2 % | ▼ 55,2 % | 11,9 K RON | |
| 64 | 64.GIVASIS OIL SRL▼ 9 | Sat Hoghilag, Comuna Hoghilag, Sibiu | 13,3 %▼ 17,7 % | ▼ 17,7 % | 287 K RON | |
| 65 | 65.MARIAL TOTAL CONSULT SRL▲ 16 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 12,8 %— | — | 67,8 K RON | |
| 66 | 66.ENOTECH SRL▲ 3 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 12,3 %▲ 81,9 % | ▲ 81,9 % | 364,7 K RON | |
| 67 | 67.ROM CONSULT SRL▼ 16 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 12 %▼ 45,3 % | ▼ 45,3 % | 13,3 K RON | |
| 68 | 68.CEPROCS SRL▼ 14 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 9,7 %▼ 40,8 % | ▼ 40,8 % | 1,1 mil. RON | |
| 69 | 69.MASIB IMPEX SRL▲ 4 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 8,9 %▲ 144,9 % | ▲ 144,9 % | 46,6 K RON | |
| 70 | 70.EVO ENERGY SRL▼ 4 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 8,7 %▲ 10 % | ▲ 10 % | 196,3 K RON | |
| 71 | 71.MIADO SRL▲ 8 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 7,9 %— | — | 2 K RON | |
| 72 | 72.SETLY ROMANIA SRL▼ 5 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 6,2 %▼ 19,7 % | ▼ 19,7 % | 145 K RON | |
| 73 | 73.MESSI SRL▲ 2 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 5,3 %▲ 106,6 % | ▲ 106,6 % | 92,2 K RON | |
| 74 | 74.M & M OIL COMPANY SRL▼ 4 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 4,1 %▼ 20 % | ▼ 20 % | 31,6 K RON | |
| 75 | 75.HOMETEX SRL▼ 11 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 3,8 %▼ 59,2 % | ▼ 59,2 % | 195,3 K RON | |
| 76 | 76.AEGIS BUSINESS PARTNER SRL▲ 1 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 3,6 %▲ 73,2 % | ▲ 73,2 % | 39,7 K RON | |
| 77 | 77.DSS ANSIST EFECTIV SRL▼ 24 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 3,2 %▼ 83,8 % | ▼ 83,8 % | 437 RON | |
| 78 | 78.W.G.M. SRL▼ 4 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 3,2 %▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | 36,3 K RON | |
| 79 | 79.MICLAGOLD CHOICE SRL▼ 14 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 2,7 %▼ 68,4 % | ▼ 68,4 % | 506 RON | |
| 80 | 80.EURO SELL SRL▲ 4 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 2,6 %— | — | 5,7 K RON | |
| 81 | 81.COPY CENTER SRL▼ 19 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 2,2 %▼ 77,5 % | ▼ 77,5 % | 9 K RON | |
| 82 | 82.OPEL SIBIU SRL▼ 4 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 1,8 %▲ 30,7 % | ▲ 30,7 % | 501,4 K RON | |
| 83 | 83.FACILITY TEHNIC SRL▼ 15 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 0,2 %▼ 96,9 % | ▼ 96,9 % | 2,9 K RON | |
| 84 | 84.MEDIASTING SRL▼ 1 | Municipiul Mediaş, Sibiu | -0,5 %— | — | -1,2 K RON | |
| 85 | 85.SIB OIL SRL▼ 5 | Municipiul Sibiu, Sibiu | -0,8 %— | — | -8,2 K RON | |
| 86 | 86.REGEL TECH SRL▼ 43 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | -4,8 %▼ 115,4 % | ▼ 115,4 % | -7,6 K RON | |
| 87 | 87.MITRAS SRL▲ 2 | Municipiul Sibiu, Sibiu | -21,4 %— | — | -395 RON | |
| 88 | 88.SATROTOOLS SRL▲ 5 | Municipiul Sibiu, Sibiu | -34,7 %— | — | -574,8 K RON | |
| 89 | 89.PRIMA TRANS SRL▲ 3 | Municipiul Sibiu, Sibiu | -36,6 %— | — | -682,6 K RON | |
| 90 | 90.SIDRA SRL▲ 1 | Municipiul Sibiu, Sibiu | -39,2 %— | — | -9,4 K RON | |
| 91 | 91.OMEGA AGRO PROFESIONAL TEAM SRL▼ 34 | Sat Valea Viilor, Comuna Valea Viilor, Sibiu | -39,3 %▼ 373,3 % | ▼ 373,3 % | -45,2 K RON | |
| 92 | 92.CASTIG SRL▼ 5 | Municipiul Mediaş, Sibiu | -54,5 %— | — | -7,9 K RON | |
| 93 | 93.CWS GLOBAL BUSINESS SERVICES S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | -91 %— | — | — | -1,3 mil. RON |
| 94 | 94.ALPIN SERV SRL▲ 1 | Municipiul Sibiu, Sibiu | -1.212,4 %— | — | -34,9 K RON |