Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Satu Mare după marjă netă în 2021
443 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 27,8 %, iar liderul atinge 462.425,8 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.PROMPT COM GYM SRL▲ 415 | Loc. Tăşnad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | 462.425,8 %— | — | 411,6 K RON | |
| 2 | 2.WELT INVEST SRL= | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1.918 %▲ 17,4 % | ▲ 17,4 % | 125,8 K RON | |
| 3 | 3.BRATUSCHA SRL▲ 260 | Sat Bercu, Comuna Lazuri, Satu Mare | 207,4 %▲ 19.838,5 % | ▲ 19.838,5 % | 753,5 K RON | |
| 4 | 4.BEST SERV SRL▲ 1 | Municipiul Carei, Satu Mare | 145,7 %▼ 22,8 % | ▼ 22,8 % | 15,9 K RON | |
| 5 | 5.DOMENICA ONE CO SRL▲ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 100 %0,0% | 0,0% | 10 RON | |
| 6 | 6.SAMINVEST SRL▲ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 97,3 %▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 52,1 K RON | |
| 7 | 7.CUIB DE ȘOIM S.R.L.nou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 97,1 %— | — | — | 971 RON |
| 8 | 8.BEHIND THE BAR SRL= | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 97,1 %▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | 19,4 K RON | |
| 9 | 9.DUMDEN NORD TEAM S.R.L.nou | Sat Racşa, Comuna Racşa, Satu Mare | 97 %— | — | — | 9,7 K RON |
| 10 | 10.CRISSOF ROMANIA S.R.L.▲ 16 | Sat Gherţa Mică, Comuna Gherţa Mică, Satu Mare | 96,5 %▲ 55,9 % | ▲ 55,9 % | 1,1 K RON | |
| 11 | 11.FALD PROPERTIES S.R.L.▼ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 96,4 %▼ 0,6 % | ▼ 0,6 % | 9,9 K RON | |
| 12 | 12.CONTINENTAL GROUP ROMANIA S.R.L.nou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 93,9 %— | — | — | 371,7 K RON |
| 13 | 13.ERZSEBET SRL▲ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 90,8 %▲ 18 % | ▲ 18 % | 28,1 K RON | |
| 14 | 14.ICE CREAM BOGDAN S.R.L.▲ 284 | Loc. Tăşnad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | 90,7 %— | — | 59,4 K RON | |
| 15 | 15.MAGOSS TUR 69 S.R.L.nou | Sat Turulung, Comuna Turulung, Satu Mare | 90,6 %— | — | — | 67 K RON |
| 16 | 16.IKONIK COCKTAIL BAR S.R.L.▲ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 86,3 %▲ 10 % | ▲ 10 % | 38,8 K RON | |
| 17 | 17.BAILE PUTUROASA SRL▲ 4 | Sat Vama, Comuna Vama, Satu Mare | 84,3 %▲ 15,8 % | ▲ 15,8 % | 2,1 K RON | |
| 18 | 18.TURISM IN OAS S.R.L.nou | Loc. Tur, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 79,8 %— | — | — | 18,3 K RON |
| 19 | 19.DAVIDASI TURISM S.R.L.▲ 48 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 76,3 %▲ 141,4 % | ▲ 141,4 % | 350 RON | |
| 20 | 20.PENSIUNEA VIILOR S.R.L.nou | Oraş Ardud, Satu Mare | 74,7 %— | — | — | 53,6 K RON |
| 21 | 21.FUSLE COMPANY SRL▲ 19 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 73,8 %▲ 38,1 % | ▲ 38,1 % | 6,6 K RON | |
| 22 | 22.ALEHANDRA SRL▲ 76 | Municipiul Carei, Satu Mare | 70,9 %▲ 216,9 % | ▲ 216,9 % | 95,6 K RON | |
| 23 | 23.PRO LUX SRL▼ 9 | Loc. Tăşnad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | 68,7 %▼ 20 % | ▼ 20 % | 210,7 K RON | |
| 24 | 24.INFINITY BALLROOM S.R.L.▲ 413 | Sat Mărtineşti, Comuna Odoreu, Satu Mare | 67,8 %— | — | 1,1 mil. RON | |
| 25 | 25.DARIUS PRIMO SRLnou | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 64,3 %— | — | 105,8 K RON | |
| 26 | 26.BEACH CLUB EVENTS SRL▲ 302 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 63 %— | — | 211,7 K RON | |
| 27 | 27.BIAMIN SRL▲ 58 | Loc. Tăşnad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | 61,3 %▲ 133,9 % | ▲ 133,9 % | 389,2 K RON | |
| 28 | 28.IL PIANETA VERDE S.R.L.▲ 431 | Sat Tătăreşti, Comuna Viile Satu Mare, Satu Mare | 61,2 %— | — | 47,6 K RON | |
| 29 | 29.KARE ETUS SRLnou | Sat Amaţi, Comuna Păuleşti, Satu Mare | 60,8 %— | — | — | 21 K RON |
| 30 | 30.OAŞDRINKS DNH S.R.L.▲ 34 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 60,1 %▲ 84,6 % | ▲ 84,6 % | 19,9 K RON | |
| 31 | 31.CASA TRADIŢIONALĂ ARDELEANĂ S.R.L.▲ 19 | Loc. Mădăras, Oraş Ardud, Satu Mare | 59,8 %▲ 44,3 % | ▲ 44,3 % | 32,5 K RON | |
| 32 | 32.VILA POESIS SRL▲ 382 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 59,7 %— | — | 14 K RON | |
| 33 | 33.SIMONE CAFE BAR S.R.L.▲ 122 | Sat Medieşu Aurit, Comuna Medieşu Aurit, Satu Mare | 59,3 %▲ 381,3 % | ▲ 381,3 % | 63,6 K RON | |
| 34 | 34.RODIMAR GRILL S.R.L.nou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 59,1 %— | — | 37,9 K RON | |
| 35 | 35.BELLA HAVANAH S.R.L.nou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 56,7 %— | — | — | 902 RON |
| 36 | 36.ROMANTIC AIM SRL▼ 12 | Loc. Tăşnad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | 56,1 %▼ 10,5 % | ▼ 10,5 % | 1 mil. RON | |
| 37 | 37.ALINA & SOFIA PENSIUNE S.R.L.▲ 38 | Sat Vetiş, Comuna Vetiş, Satu Mare | 55,5 %▲ 91 % | ▲ 91 % | 440,1 K RON | |
| 38 | 38.DEFENDER DINASTY SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 55,2 %— | — | 58,5 K RON | |
| 39 | 39.ADI CORPORATION SRL▲ 10 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 54,6 %▲ 27,4 % | ▲ 27,4 % | 46,7 K RON | |
| 40 | 40.BLUE ESCAPE SRL▲ 14 | Loc. Tăşnad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | 53,6 %▲ 36,2 % | ▲ 36,2 % | 420,8 K RON | |
| 41 | 41.HALMI RHR COMERŢ S.R.L.▲ 304 | Sat Medieşu Aurit, Comuna Medieşu Aurit, Satu Mare | 53,3 %— | — | 181,1 K RON | |
| 42 | 42.REDHOT CAFE SRL▲ 127 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 53 %▲ 437 % | ▲ 437 % | 28,6 K RON | |
| 43 | 43.TROPICAL DRINKS SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 52,8 %— | — | 7,6 K RON | |
| 44 | 44.DALLI RIN SRL▲ 18 | Loc. Tăşnad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | 52,6 %▲ 58 % | ▲ 58 % | 110,2 K RON | |
| 45 | 45.CHISLUCA COM SRL▲ 115 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 52,4 %▲ 348 % | ▲ 348 % | 7,9 K RON | |
| 46 | 46.TURISM O FAMILY S.R.L.▲ 47 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 52,1 %▲ 122,5 % | ▲ 122,5 % | 33,6 K RON | |
| 47 | 47.BALOG ŞI FAMILIA S.R.L.▼ 17 | Loc. Tăşnad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | 51 %▼ 15,4 % | ▼ 15,4 % | 174,9 K RON | |
| 48 | 48.FUEL BOYS SRL▲ 277 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 50,7 %— | — | 122,9 K RON | |
| 49 | 49.ZICODA 2016 SRL▲ 7 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 50,2 %▲ 29,5 % | ▲ 29,5 % | 34,6 K RON | |
| 50 | 50.PREARMA DAN SRL▲ 340 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 50,1 %— | — | 32,5 K RON | |
| 51 | 51.ENIGMA M&M SRL▲ 295 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 49,9 %— | — | 130,2 K RON | |
| 52 | 52.CLASIC PLUS SRL▲ 57 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 47,6 %▲ 129,5 % | ▲ 129,5 % | 182,2 K RON | |
| 53 | 53.DECOR FLOWER 2013 SRL▲ 13 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 47,5 %▲ 49,7 % | ▲ 49,7 % | 1,6 mil. RON | |
| 54 | 54.MATHSTARY SRL▼ 39 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 47,4 %▼ 42,9 % | ▼ 42,9 % | 38,4 K RON | |
| 55 | 55.BARMIX TOPIA SRL▲ 188 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 47,2 %▲ 1.970,2 % | ▲ 1.970,2 % | 20,9 K RON | |
| 56 | 56.ARIANA BELLA PUB S.R.L.nou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 46,8 %— | — | — | 10 K RON |
| 57 | 57.MIRCEA TRANS SRL▲ 136 | Oraş Ardud, Satu Mare | 46,4 %▲ 585,1 % | ▲ 585,1 % | 157,2 K RON | |
| 58 | 58.DELOS FOOD EXPRESS SRL▲ 42 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 46,4 %▲ 110,2 % | ▲ 110,2 % | 223,3 K RON | |
| 59 | 59.ALISIM COM SRL▲ 31 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 46,3 %▲ 92,8 % | ▲ 92,8 % | 150,8 K RON | |
| 60 | 60.COMPLEX HANUL LUI IONUŢ SRL▲ 375 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 45,5 %— | — | 43,7 K RON | |
| 61 | 61.POESIS SRL▲ 88 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 44,8 %▲ 225,8 % | ▲ 225,8 % | 117,2 K RON | |
| 62 | 62.DIVINO BY CIPRIAN S.R.L.▲ 348 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 44,8 %— | — | 19,8 K RON | |
| 63 | 63.ENIDA SRLnou | Loc. Tăşnad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | 44,5 %▲ 35,7 % | ▲ 35,7 % | 649,6 K RON | |
| 64 | 64.BUEN FAST FOOD SM S.R.L.▲ 55 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 44,5 %▲ 142,8 % | ▲ 142,8 % | 137,1 K RON | |
| 65 | 65.APA NORD VEST SRL▼ 19 | Sat Apa, Comuna Apa, Satu Mare | 44 %▼ 8,9 % | ▼ 8,9 % | 115,4 K RON | |
| 66 | 66.THE MICHNEA' S S.R.L.▼ 44 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 44 %▼ 35 % | ▼ 35 % | 13,9 K RON | |
| 67 | 67.COM IMPEX SRL▲ 130 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 43,7 %▲ 588,8 % | ▲ 588,8 % | 230,4 K RON | |
| 68 | 68.SOFIA CLUB CAFE S.R.L.▲ 100 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 43,4 %▲ 313,4 % | ▲ 313,4 % | 127,9 K RON | |
| 69 | 69.RESORT CALIFORNIA SRL▼ 1 | Sat Mărtineşti, Comuna Odoreu, Satu Mare | 42,8 %▲ 36,4 % | ▲ 36,4 % | 170,5 K RON | |
| 70 | 70.IDA EVENT S.R.L.▲ 359 | Municipiul Carei, Satu Mare | 42 %— | — | 365,6 K RON | |
| 71 | 71.COSTIERA AMALFITANO S.R.L.▲ 239 | Sat Micula Nouă, Comuna Micula, Satu Mare | 41,9 %— | — | 136 K RON | |
| 72 | 72.GRATIAN DRG S.R.L.nou | Sat Botiz, Comuna Botiz, Satu Mare | 41,6 %— | — | — | 61,1 K RON |
| 73 | 73.ROTHROSE SRL▼ 31 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 41 %▼ 19,4 % | ▼ 19,4 % | 121,6 K RON | |
| 74 | 74.ANCADEA TONY S.R.L.▲ 93 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 40,2 %▲ 283,4 % | ▲ 283,4 % | 39,6 K RON | |
| 75 | 75.DRĂGOI DENISA SRL▲ 60 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 39,7 %▲ 171,1 % | ▲ 171,1 % | 59 K RON | |
| 76 | 76.ABC DOINA SRL▼ 19 | Loc. Tăşnad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | 39,3 %▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | 1,1 mil. RON | |
| 77 | 77.KABE BOYS SRL▲ 75 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 37,9 %▲ 186,3 % | ▲ 186,3 % | 226 K RON | |
| 78 | 78.GRIMALDA SRL▲ 128 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 36,9 %▲ 563 % | ▲ 563 % | 1,1 mil. RON | |
| 79 | 79.EMOTICON SATU MARE SRL▲ 46 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 36,8 %▲ 118,2 % | ▲ 118,2 % | 14,5 K RON | |
| 80 | 80.HAG QUICK CAFE S.R.L.▲ 68 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 36,1 %▲ 159,2 % | ▲ 159,2 % | 102,5 K RON | |
| 81 | 81.NO PARDON SRL▲ 167 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 35,8 %▲ 1.734,4 % | ▲ 1.734,4 % | 713,5 K RON | |
| 82 | 82.BIG PLAYERS CAFE SRL▲ 96 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 35,7 %▲ 323,8 % | ▲ 323,8 % | 284,5 K RON | |
| 83 | 83.RESTAURANT CINQUE S.R.L.▲ 29 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 35,6 %▲ 80,2 % | ▲ 80,2 % | 666,4 K RON | |
| 84 | 84.TEBY ASIA 2020 S.R.L.▲ 337 | Sat Cărăşeu, Comuna Culciu, Satu Mare | 34,3 %— | — | 36,2 K RON | |
| 85 | 85.ALI BABA GRILL SRL▼ 9 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 34 %▲ 18,4 % | ▲ 18,4 % | 1 mil. RON | |
| 86 | 86.LA CASA OPREA SRL▼ 54 | Sat Medişa, Comuna Viile Satu Mare, Satu Mare | 33,2 %▼ 43,5 % | ▼ 43,5 % | 48,9 K RON | |
| 87 | 87.RED HAT EVENTS SRL▼ 7 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 32,7 %▲ 20,3 % | ▲ 20,3 % | 136,3 K RON | |
| 88 | 88.YORK DRINK SRL▲ 184 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 32,6 %▲ 4.137,7 % | ▲ 4.137,7 % | 113,5 K RON | |
| 89 | 89.DCM CHALET S.R.L.nou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 32,4 %— | — | — | 18 K RON |
| 90 | 90.ARIMA TWINS SRL▼ 16 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 32,1 %▲ 9,3 % | ▲ 9,3 % | 69 K RON | |
| 91 | 91.SUXUL CAF SRL▼ 36 | Sat Halmeu, Comuna Halmeu, Satu Mare | 32,1 %▼ 17,6 % | ▼ 17,6 % | 95,6 K RON | |
| 92 | 92.BELTIUGTERAS S.R.L.▲ 22 | Sat Beltiug, Comuna Beltiug, Satu Mare | 30,7 %▲ 56,1 % | ▲ 56,1 % | 51,9 K RON | |
| 93 | 93.SEROTI BREND SRL▲ 168 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 30,1 %▲ 2.367,2 % | ▲ 2.367,2 % | 1,3 mil. RON | |
| 94 | 94.ARIS INTER CAFE SRL▲ 177 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 30 %▲ 3.513,3 % | ▲ 3.513,3 % | 72,1 K RON | |
| 95 | 95.MICOMAX OFFICE SRL▲ 16 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 29,6 %▲ 48 % | ▲ 48 % | 120,7 K RON | |
| 96 | 96.CARAMI SRL▲ 50 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 29,4 %▲ 110,3 % | ▲ 110,3 % | 202,6 K RON | |
| 97 | 97.ASTORIA TRAVEL SRL▼ 64 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 28,9 %▼ 49,8 % | ▼ 49,8 % | 208,9 K RON | |
| 98 | 98.LAS SIMONA CAFE BAR S.R.L.▲ 104 | Sat Lazuri, Comuna Lazuri, Satu Mare | 28,5 %▲ 369,2 % | ▲ 369,2 % | 39,1 K RON | |
| 99 | 99.DON HELLY SOPHIA S.R.L.▲ 277 | Municipiul Carei, Satu Mare | 28,5 %— | — | 27,3 K RON | |
| 100 | 100.CNR CONSTRUCT S.R.L.▲ 160 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 27,8 %▲ 2.156,1 % | ▲ 2.156,1 % | 32 K RON |
Codurile CAEN din hoteluri și restaurante — Satu Mare
CAEN 5610
Restaurante
168 firme · 138,1 mil. RON
CAEN 5510
Hoteluri și alte facilități de cazare similare
52 firme · 90,9 mil. RON
CAEN 5611
Restaurante
64 firme · 74,3 mil. RON
CAEN 5630
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
187 firme · 62,6 mil. RON
CAEN 5621
Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
28 firme · 13,7 mil. RON
CAEN 5629
Alte servicii de alimentație n.c.a.
8 firme · 6,3 mil. RON
CAEN 5590
Alte servicii de cazare
20 firme · 4,7 mil. RON
CAEN 5520
Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
46 firme · 4,4 mil. RON
CAEN 5622
Alte servicii de alimentație n.c.a.
1 firme · 3,7 mil. RON
CAEN 5612
Activități ale unităților mobile de alimentație
3 firme · 192,1 K RON
CAEN 5540
Intermedieri pentru servicii de cazare
1 firme · 27,5 K RON
CAEN 5530
Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere
1 firme · 0 RON