Top 100 firme — Activități ale unităților mobile de alimentație, Satu Mare după marjă netă în 2022
175 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 2,8 %, iar liderul atinge 723,6 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.MOLDA PREST SRL▲ 116 | Sat Sanislău, Comuna Sanislău, Satu Mare | 723,6 %— | — | 12,5 K RON | |
| 2 | 2.CRUSHBAR SRL▲ 132 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 298,8 %— | — | 320,9 K RON | |
| 3 | 3.DMN INSTAL S.R.L.nou | Sat Amaţi, Comuna Păuleşti, Satu Mare | 97,1 %— | — | 777 RON | |
| 4 | 4.CRISSOF ROMANIA S.R.L.▼ 1 | Sat Gherţa Mică, Comuna Gherţa Mică, Satu Mare | 97 %▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | 3,6 K RON | |
| 5 | 5.CARRIAGE SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 93,9 %▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | 279,1 K RON | |
| 6 | 6.HOT-KA EVENT'S S.R.L.nou | Sat Halmeu, Comuna Halmeu, Satu Mare | 88,2 %— | — | — | 330,1 K RON |
| 7 | 7.NORA TEHNIC S.R.L.▲ 135 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 88 %— | — | 2,4 K RON | |
| 8 | 8.CENTRUL DE ADMINISTRARE ŞI SERVICII SRL▲ 59 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 87,7 %▲ 891,7 % | ▲ 891,7 % | 169 K RON | |
| 9 | 9.PAPAROLLA INTERNATIONAL S.R.L.nou | Sat Odoreu, Comuna Odoreu, Satu Mare | 83,4 %— | — | — | 1,2 mil. RON |
| 10 | 10.ENIDA SRL▲ 3 | Loc. Tăşnad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | 60,7 %▲ 36,3 % | ▲ 36,3 % | 1,2 mil. RON | |
| 11 | 11.MORECZ FAMILY SRL▲ 148 | Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Satu Mare | 49,9 %— | — | 25,1 K RON | |
| 12 | 12.ROSA TIME GROUP S.R.L.nou | Sat Supuru de Sus, Comuna Supur, Satu Mare | 47 %— | — | — | 518,8 K RON |
| 13 | 13.INFINITY BALLROOM S.R.L.▼ 8 | Sat Mărtineşti, Comuna Odoreu, Satu Mare | 45 %▼ 33,7 % | ▼ 33,7 % | 1,5 mil. RON | |
| 14 | 14.HELLO MARGOT SRL▲ 31 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 45 %▲ 162,9 % | ▲ 162,9 % | 53,4 K RON | |
| 15 | 15.VILA CLASS S.R.L.▲ 19 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 44,4 %▲ 72,8 % | ▲ 72,8 % | 1,3 mil. RON | |
| 16 | 16.BALOG ŞI FAMILIA S.R.L.▼ 4 | Loc. Tăşnad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | 43,9 %▼ 13,9 % | ▼ 13,9 % | 254,3 K RON | |
| 17 | 17.SABYO SMART FOOD S.R.L.▲ 43 | Sat Bârsău de Jos, Comuna Bârsău, Satu Mare | 43 %▲ 325 % | ▲ 325 % | 19,5 K RON | |
| 18 | 18.NICOLE FAST FOOD 2022 S.R.L.nou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 42,9 %— | — | — | 17,6 K RON |
| 19 | 19.PALATUL ARTISTIC EVENTS S.R.L.▲ 109 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 42,1 %— | — | 877,4 K RON | |
| 20 | 20.ASZTALOS FAST FOOD S.R.L.▲ 8 | Sat Ghenci, Comuna Căuaş, Satu Mare | 41,1 %▲ 52 % | ▲ 52 % | 121,2 K RON | |
| 21 | 21.NO PARDON SRL▼ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 38,6 %▲ 8 % | ▲ 8 % | 1,2 mil. RON | |
| 22 | 22.PATISERIA VALENTINO S.R.L.nou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 38,1 %— | — | 70,8 K RON | |
| 23 | 23.S&D GRILLHOUSE SATU MARE SRL▲ 98 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 36,9 %— | — | 651,3 K RON | |
| 24 | 24.ALI BABA GRILL SRL▼ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 36,3 %▲ 6,7 % | ▲ 6,7 % | 1,5 mil. RON | |
| 25 | 25.IOANA & TUNDE S.R.L.▲ 72 | Sat Sanislău, Comuna Sanislău, Satu Mare | 35,5 %▲ 2.002,4 % | ▲ 2.002,4 % | 139,7 K RON | |
| 26 | 26.PET & RA UKRO FOOD S.R.L.nou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 33,4 %— | — | — | 14,6 K RON |
| 27 | 27.LA BOGIE S.R.L.nou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 32,5 %— | — | — | 7,6 K RON |
| 28 | 28.BISTRO BELBE S.R.L.nou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 32,2 %— | — | 213,1 K RON | |
| 29 | 29.DELIGHT CUPCAKES SRL▲ 39 | Sat Tătăreşti, Comuna Viile Satu Mare, Satu Mare | 31,9 %▲ 261,6 % | ▲ 261,6 % | 29,1 K RON | |
| 30 | 30.RETRO HANUL S.R.L.▲ 107 | Sat Tiream, Comuna Tiream, Satu Mare | 30,9 %— | — | 66,8 K RON | |
| 31 | 31.ELIKRAFT S.R.L.▲ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 30,7 %▲ 18,9 % | ▲ 18,9 % | 54,1 K RON | |
| 32 | 32.KABE BOYS SRL▼ 13 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 29,4 %▼ 22,5 % | ▼ 22,5 % | 239,7 K RON | |
| 33 | 33.BLUE ESCAPE SRL▼ 23 | Loc. Tăşnad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | 27,1 %▼ 49,5 % | ▼ 49,5 % | 195,5 K RON | |
| 34 | 34.ICE CREAM BOGDAN S.R.L.▼ 30 | Loc. Tăşnad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | 26,5 %▼ 70,8 % | ▼ 70,8 % | 17,5 K RON | |
| 35 | 35.RODIMAR GRILL S.R.L.▼ 26 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 26,5 %▼ 55,1 % | ▼ 55,1 % | 78,9 K RON | |
| 36 | 36.ARIZONA DARABANII S.R.L.nou | Sat Petin, Comuna Păuleşti, Satu Mare | 25,3 %— | — | 89,9 K RON | |
| 37 | 37.BORSALINO FOOD S.R.L.▲ 29 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 25,2 %▲ 181,4 % | ▲ 181,4 % | 1,2 mil. RON | |
| 38 | 38.MAKO & MAKO SRL▼ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 25,2 %▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | 5,9 K RON | |
| 39 | 39.BIZARRE BOUTIQUE S.R.L.= | Municipiul Carei, Satu Mare | 25,1 %▲ 14 % | ▲ 14 % | 528,2 K RON | |
| 40 | 40.AFRODITA TĂŞNAD S.R.L.▲ 11 | Loc. Tăşnad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | 24,3 %▲ 76,7 % | ▲ 76,7 % | 488,2 K RON | |
| 41 | 41.PINTEA CONSTRUCT SRL▲ 54 | Oraş Livada, Satu Mare | 24,3 %▲ 1.138,8 % | ▲ 1.138,8 % | 118,5 K RON | |
| 42 | 42.CARAMI SRL▼ 16 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 24 %▼ 18,5 % | ▼ 18,5 % | 184,2 K RON | |
| 43 | 43.HERMAN REST BAU SRLnou | Municipiul Carei, Satu Mare | 22,7 %▼ 31,6 % | ▼ 31,6 % | 86 K RON | |
| 44 | 44.ZAREMBA MOIS S.R.L.nou | Sat Sanislău, Comuna Sanislău, Satu Mare | 21,2 %— | — | 42,9 K RON | |
| 45 | 45.RIM TRIMARC S.R.L.nou | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 20,6 %— | — | — | 242,8 K RON |
| 46 | 46.DOBRA COM SRL▲ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 20,2 %▲ 34,8 % | ▲ 34,8 % | 491,8 K RON | |
| 47 | 47.DERŞIDAN POIANA CODRULUI SRL▲ 69 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 20,2 %— | — | 354,3 K RON | |
| 48 | 48.THE DOME RESTAURANT S.R.L.▼ 19 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 19,9 %▼ 26,2 % | ▼ 26,2 % | 470,5 K RON | |
| 49 | 49.CHEF ADONIS 2020 S.R.L.nou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 19,8 %— | — | 54 K RON | |
| 50 | 50.DIANA CLAUDIA S.R.L.▼ 4 | Municipiul Carei, Satu Mare | 19,2 %▲ 12,7 % | ▲ 12,7 % | 210,5 K RON | |
| 51 | 51.THE BRIDGE PUB S.R.L.▲ 64 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 18,8 %— | — | 87,3 K RON | |
| 52 | 52.IL PIANETA VERDE S.R.L.▼ 45 | Sat Tătăreşti, Comuna Viile Satu Mare, Satu Mare | 18,3 %▼ 70,1 % | ▼ 70,1 % | 23,2 K RON | |
| 53 | 53.CHIRA SPIRIDUȘU S.R.L.▲ 103 | Sat Turţ, Comuna Turţ, Satu Mare | 17,5 %— | — | 16,2 K RON | |
| 54 | 54.PIZZERIA MARINATA S.R.L.▲ 84 | Sat Petin, Comuna Păuleşti, Satu Mare | 17,5 %— | — | 112,8 K RON | |
| 55 | 55.TIVOLI EMINATI S.R.L.▼ 14 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 16,1 %▼ 24 % | ▼ 24 % | 255,4 K RON | |
| 56 | 56.LA PESCĂRIŢA ŞI VÂNĂTORUL S.R.L.▼ 20 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 15,5 %▼ 34 % | ▼ 34 % | 74,1 K RON | |
| 57 | 57.GUST SI PROSPETIME S.R.L.▲ 45 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 15,3 %▲ 3.295,6 % | ▲ 3.295,6 % | 81,4 K RON | |
| 58 | 58.TRIO CLASIC SRL▲ 22 | Municipiul Carei, Satu Mare | 14,9 %▲ 155,1 % | ▲ 155,1 % | 296,4 K RON | |
| 59 | 59.NATY COFFEE SHOP S.R.L.▼ 12 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 14,6 %▼ 12,9 % | ▼ 12,9 % | 218,4 K RON | |
| 60 | 60.SEROTI BREND SRL▼ 35 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 14,4 %▼ 52,1 % | ▼ 52,1 % | 854,3 K RON | |
| 61 | 61.SALT & PEPER FOOD S.R.L.▲ 11 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 14,3 %▲ 86,5 % | ▲ 86,5 % | 561,3 K RON | |
| 62 | 62.LUCKY NOODLES S.R.L.▲ 28 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 14,1 %▲ 393,7 % | ▲ 393,7 % | 233,8 K RON | |
| 63 | 63.TIMPURI VASIL S.R.L.▲ 41 | Oraş Ardud, Satu Mare | 13,9 %▲ 11.491,7 % | ▲ 11.491,7 % | 35 K RON | |
| 64 | 64.BALLROOM EVENTS S.R.L.▲ 32 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 13,7 %▲ 661,7 % | ▲ 661,7 % | 66,9 K RON | |
| 65 | 65.PAMI RESTO S.R.L.▲ 80 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 13,6 %— | — | 13,1 K RON | |
| 66 | 66.MINI FOOD CAREI S.R.L.nou | Municipiul Carei, Satu Mare | 12,6 %— | — | — | 10,4 K RON |
| 67 | 67.HAPPY ICE CREAM BALLS S.R.L.nou | Municipiul Carei, Satu Mare | 11,9 %— | — | — | 11,9 K RON |
| 68 | 68.MATTY MAV UNO SRL▲ 23 | Sat Prilog, Comuna Oraşu Nou, Satu Mare | 11,9 %▲ 350,4 % | ▲ 350,4 % | 22 K RON | |
| 69 | 69.DAL CUORE SMAK S.R.L.▼ 38 | Municipiul Carei, Satu Mare | 11,3 %▼ 56,5 % | ▼ 56,5 % | 5,1 K RON | |
| 70 | 70.IMBISSMAGNOLIA S.R.L.▼ 15 | Sat Boghiş, Comuna Doba, Satu Mare | 10,9 %▼ 6 % | ▼ 6 % | 32,5 K RON | |
| 71 | 71.PRODCOM BB SRL▲ 22 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 10,8 %▲ 331,6 % | ▲ 331,6 % | 573,1 K RON | |
| 72 | 72.HANU LUI GICA SRL▼ 22 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 10,7 %▼ 27,7 % | ▼ 27,7 % | 153,4 K RON | |
| 73 | 73.DAMASIL MMS 2016 SRL▼ 30 | Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Satu Mare | 10 %▼ 43,5 % | ▼ 43,5 % | 85,6 K RON | |
| 74 | 74.NIRI GLOBAL S.R.L.nou | Sat Foieni, Comuna Foieni, Satu Mare | 9,8 %— | — | — | 20,3 K RON |
| 75 | 75.SUBTILITER SRL▲ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 9,7 %▲ 65,5 % | ▲ 65,5 % | 97,9 K RON | |
| 76 | 76.UDILĂ & LARY SRL▲ 36 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 9,6 %— | — | 10,7 K RON | |
| 77 | 77.IŢA-PIZZA S.R.L.nou | Sat Gherţa Mare, Comuna Turţ, Satu Mare | 9,5 %— | — | 35,9 K RON | |
| 78 | 78.MARANSOF FOOD SRL▲ 22 | Municipiul Carei, Satu Mare | 9,5 %▲ 798,1 % | ▲ 798,1 % | 115,6 K RON | |
| 79 | 79.WEST BUSINESS SRL▼ 37 | Sat Chereuşa, Comuna Santău, Satu Mare | 9,5 %▼ 52,8 % | ▼ 52,8 % | 68,6 K RON | |
| 80 | 80.MIORITA SRL▼ 40 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 9,3 %▼ 56,5 % | ▼ 56,5 % | 137 K RON | |
| 81 | 81.PIZZERIA WOW S.R.L.▼ 22 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 8,8 %▼ 13,9 % | ▼ 13,9 % | 171 K RON | |
| 82 | 82.IONEL DOBOS CHEVASON SRL▼ 9 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 8,3 %▲ 14,4 % | ▲ 14,4 % | 23,7 K RON | |
| 83 | 83.ASTERISM GASTRO S.R.L.▼ 22 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 8,1 %▼ 19,4 % | ▼ 19,4 % | 22,3 K RON | |
| 84 | 84.TREI REGINE S.R.L.nou | Sat Gherţa Mică, Comuna Gherţa Mică, Satu Mare | 7,8 %— | — | — | 17 K RON |
| 85 | 85.NUBIA FOOD SRL▲ 18 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 7 %▲ 4.885,7 % | ▲ 4.885,7 % | 56,1 K RON | |
| 86 | 86.MERON MUREȘ S.R.L.nou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 6,6 %— | — | — | 72,1 K RON |
| 87 | 87.SUXUL CAF SRL▼ 63 | Sat Halmeu, Comuna Halmeu, Satu Mare | 6,4 %▼ 80,1 % | ▼ 80,1 % | 15,7 K RON | |
| 88 | 88.ASTA PASTA CUCINA S.R.L.▼ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 5,7 %▲ 63,6 % | ▲ 63,6 % | 16,8 K RON | |
| 89 | 89.ARTISAN CAFE BOX S.R.L.▼ 5 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 5,4 %▲ 12,8 % | ▲ 12,8 % | 23 K RON | |
| 90 | 90.NIKI & PAT SRL▲ 17 | Sat Viile Satu Mare, Comuna Viile Satu Mare, Satu Mare | 5,2 %— | — | 7,8 K RON | |
| 91 | 91.GOPITEP SRL▲ 32 | Sat Dorolţ, Comuna Dorolţ, Satu Mare | 5,2 %— | — | 30,4 K RON | |
| 92 | 92.GEMELLI PIZZA E PASTA SRL▼ 23 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 5 %▼ 43 % | ▼ 43 % | 406,8 K RON | |
| 93 | 93.HAI LA IOANA SRL▲ 5 | Sat Acâş, Comuna Acâş, Satu Mare | 5 %▲ 260,1 % | ▲ 260,1 % | 25,9 K RON | |
| 94 | 94.CATERING FOR PEOPLE SRL▼ 57 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 4,7 %▼ 79,7 % | ▼ 79,7 % | 34,7 K RON | |
| 95 | 95.MAYA'S AUTOGRILL S.R.L.▲ 40 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 4,1 %— | — | 4,2 K RON | |
| 96 | 96.TUTTI SRL▲ 10 | Municipiul Carei, Satu Mare | 3,8 %— | — | 8,7 K RON | |
| 97 | 97.MASTER TASTE S.R.L.▼ 16 | Sat Vetiş, Comuna Vetiş, Satu Mare | 3,6 %▼ 34,2 % | ▼ 34,2 % | 56,2 K RON | |
| 98 | 98.DARIUS PRIMO SRL▼ 92 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 3 %▼ 95,4 % | ▼ 95,4 % | 6,4 K RON | |
| 99 | 99.HERCULES SAnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2,8 %— | — | 26 K RON | |
| 100 | 100.AGROPROD TURISM SRL▼ 70 | Sat Iojib, Comuna Medieşu Aurit, Satu Mare | 2,8 %▼ 89,4 % | ▼ 89,4 % | 20,4 K RON |