Top 100 firme — Activități ale unităților mobile de alimentație, Satu Mare după marjă netă în 2010
108 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este -141,6 %, iar liderul atinge 44,5 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.CHILLY CSARDA SRL▲ 88 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 44,5 %— | — | 11,6 K RON | |
| 2 | 2.FEMINA COM SRL▲ 67 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 40,7 %— | — | 180,7 K RON | |
| 3 | 3.TRANZIT 24 SRL▼ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 40,3 %▲ 18,3 % | ▲ 18,3 % | 264,2 K RON | |
| 4 | 4.GLG MIORITA SRL▲ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 36,6 %▲ 298,4 % | ▲ 298,4 % | 68,3 K RON | |
| 5 | 5.TRITON BLUE SRL▲ 58 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 17,2 %— | — | 20 K RON | |
| 6 | 6.MIORITA SRL▲ 30 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 15,8 %▲ 3.417,8 % | ▲ 3.417,8 % | 103,2 K RON | |
| 7 | 7.FRY PREST SRL▲ 45 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 14,5 %— | — | 10,7 K RON | |
| 8 | 8.RESTAURANT CHILLY CSARDA SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 14,1 %— | — | — | 55,3 K RON |
| 9 | 9.WEST BUSINESS SRL▲ 5 | Sat Chereuşa, Comuna Santău, Satu Mare | 12,4 %▲ 84 % | ▲ 84 % | 12,5 K RON | |
| 10 | 10.CIPI FOOD SRL▲ 7 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 9,5 %▲ 61,2 % | ▲ 61,2 % | 9,1 K RON | |
| 11 | 11.LUPEN & MAX COM SRL▼ 5 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 7,2 %▼ 45,8 % | ▼ 45,8 % | 5,4 K RON | |
| 12 | 12.HUTA COV SRL▲ 8 | Sat Huta Certeze, Comuna Certeze, Satu Mare | 7,2 %▲ 64,2 % | ▲ 64,2 % | 16,8 K RON | |
| 13 | 13.TODORAN & KIM SRL▲ 5 | Municipiul Carei, Satu Mare | 6,6 %▲ 32,9 % | ▲ 32,9 % | 125,6 K RON | |
| 14 | 14.VILA POESIS SRL▲ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 6,1 %▼ 1 % | ▼ 1 % | 31,6 K RON | |
| 15 | 15.POPAS DIANA SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 4,7 %▼ 28,8 % | ▼ 28,8 % | 20 K RON | |
| 16 | 16.VICTORIA AGO NORD SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 4,3 %— | — | — | 8 K RON |
| 17 | 17.NUBIA FOOD SRL▼ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 3,2 %▼ 49 % | ▼ 49 % | 21,1 K RON | |
| 18 | 18.ORTONVILLE SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2,7 %— | — | — | 3,8 K RON |
| 19 | 19.FAST FOOD LAS VEGAS SRL▲ 5 | Sat Odoreu, Comuna Odoreu, Satu Mare | 2,7 %▼ 4,9 % | ▼ 4,9 % | 617 RON | |
| 20 | 20.ANADA SRL▲ 6 | Sat Petreşti, Comuna Petreşti, Satu Mare | 2,7 %▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | 6,5 K RON | |
| 21 | 21.SANA DARI SRL▲ 25 | Sat Valea Vinului, Comuna Valea Vinului, Satu Mare | 2,6 %— | — | 12,2 K RON | |
| 22 | 22.KACZA OK SRLnou | Municipiul Carei, Satu Mare | 2,6 %— | — | — | 4,4 K RON |
| 23 | 23.EXCEL BEAUTY SRL▲ 82 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,9 %— | — | 1 K RON | |
| 24 | 24.NO PARDON SRL▲ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,2 %▼ 45,6 % | ▼ 45,6 % | 12,5 K RON | |
| 25 | 25.DAVIDE CORPORATION SRL= | Municipiul Carei, Satu Mare | 1,2 %▼ 59,2 % | ▼ 59,2 % | 3,9 K RON | |
| 26 | 26.CELEBRATE TASTE SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1 %— | — | — | 1,8 K RON |
| 27 | 27.ADI CORPORATION SRL▲ 1 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 1 %▼ 47,5 % | ▼ 47,5 % | 1,4 K RON | |
| 28 | 28.TREFLA SRL▼ 9 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0,8 %▼ 82,3 % | ▼ 82,3 % | 673 RON | |
| 29 | 29.LIZA COM 2000 SRL▼ 25 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0,7 %▼ 96,3 % | ▼ 96,3 % | 2,3 K RON | |
| 30 | 30.BLUE ESCAPE SRL▲ 7 | Loc. Tăşnad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | 0,6 %▲ 65,7 % | ▲ 65,7 % | 1,3 K RON | |
| 31 | 31.CARDINAL GASTRO SRL▼ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0,5 %▼ 54 % | ▼ 54 % | 1,1 K RON | |
| 32 | 32.DOBRA COM SRL▲ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0,3 %▼ 48,1 % | ▼ 48,1 % | 1,3 K RON | |
| 33 | 33.TOMI BOY SRL▼ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0,3 %▼ 70 % | ▼ 70 % | 1,9 K RON | |
| 34 | 34.LUTZ COM SRL▼ 5 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0,2 %▼ 89,4 % | ▼ 89,4 % | 465 RON | |
| 35 | 35.MOULEN ROUGE SRL▲ 74 | Sat Botiz, Comuna Botiz, Satu Mare | 0,1 %— | — | 49 RON | |
| 36 | 36.ROVIL CO SRL▲ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0,1 %▼ 30 % | ▼ 30 % | 480 RON | |
| 37 | 37.TRIO CLASIC SRL▼ 3 | Municipiul Carei, Satu Mare | 0 %▼ 94 % | ▼ 94 % | 271 RON | |
| 38 | 38.GOD CON SRL▼ 17 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -0,8 %▼ 124,4 % | ▼ 124,4 % | -230 RON | |
| 39 | 39.BOZMAN COM IMPEX SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -0,9 %— | — | — | -3,1 K RON |
| 40 | 40.CARAMI SRL▼ 29 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -1,5 %▼ 117,9 % | ▼ 117,9 % | -7,2 K RON | |
| 41 | 41.FEDERAL SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -3,9 %— | — | -10,1 K RON | |
| 42 | 42.COMIRO COMPANY SRL▲ 14 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -4,2 %— | — | -17,7 K RON | |
| 43 | 43.TIP TOP BOB SRL▼ 21 | Sat Vetiş, Comuna Vetiş, Satu Mare | -5,6 %▼ 268,1 % | ▼ 268,1 % | -40,5 K RON | |
| 44 | 44.MAKO & MAKO SRL▲ 7 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -6 %— | — | -1,9 K RON | |
| 45 | 45.GABESZ WILD BIKERS SRL▼ 22 | Municipiul Carei, Satu Mare | -7,2 %▼ 352,6 % | ▼ 352,6 % | -10,4 K RON | |
| 46 | 46.TITION MARCEL SRL▲ 50 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -8 %— | — | -19,7 K RON | |
| 47 | 47.RESTAURANT SERGIUS SRL▼ 44 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -9,4 %▼ 133,2 % | ▼ 133,2 % | -3,8 K RON | |
| 48 | 48.CIOCIRLIA SRL▼ 17 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -10,6 %▼ 1.187,6 % | ▼ 1.187,6 % | -7,5 K RON | |
| 49 | 49.PUSYCO C&C SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -12 %— | — | -29,3 K RON | |
| 50 | 50.HOLLIDAY TRANS SRL▲ 12 | Municipiul Carei, Satu Mare | -13,1 %— | — | -21,8 K RON | |
| 51 | 51.PAGODA CHINEZEASCĂ SRL▼ 12 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -13,1 %▼ 16.487,5 % | ▼ 16.487,5 % | -6,2 K RON | |
| 52 | 52.GIOVANA SRL▼ 8 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -13,3 %— | — | -36,4 K RON | |
| 53 | 53.KOLIBRI SRL▼ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -15,8 %— | — | -21,2 K RON | |
| 54 | 54.FARM MOL SRL▲ 18 | Municipiul Carei, Satu Mare | -17,2 %— | — | -193,8 K RON | |
| 55 | 55.DYUKOVA SRL▲ 6 | Municipiul Carei, Satu Mare | -18,6 %— | — | -47,8 K RON | |
| 56 | 56.TUTTI SRL▲ 23 | Municipiul Carei, Satu Mare | -20,6 %— | — | -23,5 K RON | |
| 57 | 57.MOLDA PREST SRL▲ 23 | Sat Sanislău, Comuna Sanislău, Satu Mare | -20,8 %— | — | -8,6 K RON | |
| 58 | 58.MUSTANG COOL SRL▲ 7 | Sat Căpleni, Comuna Căpleni, Satu Mare | -21,3 %— | — | -26,9 K RON | |
| 59 | 59.BOZMAN COM SRL▼ 12 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -22,5 %— | — | -27,5 K RON | |
| 60 | 60.BARESSE SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -23 %— | — | — | -60,1 K RON |
| 61 | 61.CARRIAGE SRL▼ 51 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -24,2 %▼ 385,9 % | ▼ 385,9 % | -21,3 K RON | |
| 62 | 62.PRAGOCOM SRL▼ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -25,3 %— | — | -38,8 K RON | |
| 63 | 63.FRANPLAS S.R.L.▼ 9 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | -26,5 %— | — | -23,7 K RON | |
| 64 | 64.ROSSE SRL▲ 3 | Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Satu Mare | -30,1 %— | — | -50,3 K RON | |
| 65 | 65.SCHLACHTER IMPEX SRL▲ 25 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -30,2 %— | — | -35,5 K RON | |
| 66 | 66.NIKI & PAT SRL▼ 23 | Sat Viile Satu Mare, Comuna Viile Satu Mare, Satu Mare | -30,5 %— | — | -20,3 K RON | |
| 67 | 67.MUSIC CON SRL▲ 8 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -31,3 %— | — | -5,3 K RON | |
| 68 | 68.EXTRA CAR IMPEX SRL▲ 13 | Municipiul Carei, Satu Mare | -31,3 %— | — | -65,5 K RON | |
| 69 | 69.ALI BABA CDH SRL▼ 27 | Municipiul Carei, Satu Mare | -31,5 %— | — | -99,7 K RON | |
| 70 | 70.PETZ PRODCOM SRL▼ 57 | Municipiul Carei, Satu Mare | -31,7 %▼ 526,9 % | ▼ 526,9 % | -7,2 K RON | |
| 71 | 71.KRISZ & AL COM SRL▼ 5 | Municipiul Carei, Satu Mare | -32 %— | — | -19,6 K RON | |
| 72 | 72.ALI BABA GRILL SRL▲ 16 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -32,4 %— | — | -102,7 K RON | |
| 73 | 73.STELLA GALACTICA SRL▼ 20 | Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Satu Mare | -33,9 %— | — | -5,7 K RON | |
| 74 | 74.HELLO MARGOT SRL▲ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -36,1 %— | — | -71,5 K RON | |
| 75 | 75.HOBYCY COM SRL▼ 2 | Loc. Ardud, Oraş Ardud, Satu Mare | -36,4 %— | — | -122,5 K RON | |
| 76 | 76.COLIVIA DE AUR SRL▲ 27 | Sat Ruşeni, Comuna Păuleşti, Satu Mare | -36,5 %— | — | -6 K RON | |
| 77 | 77.PROMPT COM GYM SRLnou | Loc. Tăşnad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | -42,3 %▼ 1.029,9 % | ▼ 1.029,9 % | -20,5 K RON | |
| 78 | 78.SANCHO MEXICO SRL▼ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -43,5 %— | — | -42,1 K RON | |
| 79 | 79.AYWA LUNCH SRL▲ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -46,9 %— | — | -6,2 K RON | |
| 80 | 80.CRANIC & ŢOPE SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -48,4 %— | — | — | -18,6 K RON |
| 81 | 81.ELLA FOOD SRL▲ 6 | Loc. Livada, Oraş Livada, Satu Mare | -49 %— | — | -22,7 K RON | |
| 82 | 82.VILA CLASS S.R.L.▲ 12 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -51,6 %— | — | -289,8 K RON | |
| 83 | 83.DEEA SILVER SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -53 %— | — | -279,6 K RON | |
| 84 | 84.LENA & TIB SRL▲ 11 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -53,2 %— | — | -49 K RON | |
| 85 | 85.BRATUSCHA SRLnou | Sat Bercu, Comuna Lazuri, Satu Mare | -56,8 %— | — | -319 K RON | |
| 86 | 86.HIP HOP SRL▼ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -57,7 %— | — | -34,3 K RON | |
| 87 | 87.TINCU FOOD SRL▲ 10 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -64,2 %— | — | -17,9 K RON | |
| 88 | 88.ERLI & GENG SRL▲ 5 | Sat Turulung, Comuna Turulung, Satu Mare | -68,6 %— | — | -76,5 K RON | |
| 89 | 89.MARAFINCOM SRL▼ 39 | Sat Bixad, Comuna Bixad, Satu Mare | -72,5 %— | — | -49,8 K RON | |
| 90 | 90.DANI & VANDA SRL▲ 23 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -80,8 %— | — | -10,1 K RON | |
| 91 | 91.KARPOTTO TOMI SRL▼ 27 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -84,1 %— | — | -2,6 K RON | |
| 92 | 92.ASIRAL STAR SRL▼ 83 | Municipiul Carei, Satu Mare | -84,7 %▼ 1.095,4 % | ▼ 1.095,4 % | -156,6 K RON | |
| 93 | 93.CRISTI & ORSI SRL▲ 7 | Sat Petreşti, Comuna Petreşti, Satu Mare | -90,2 %— | — | -20,8 K RON | |
| 94 | 94.PUBUL MĂRUŢEI SRLnou | Sat Ambud, Comuna Păuleşti, Satu Mare | -104,1 %— | — | — | -1,4 K RON |
| 95 | 95.HOLLYDAY IN MOUNTAINS SRL▼ 3 | Sat Certeze, Comuna Certeze, Satu Mare | -116,7 %— | — | -22,1 K RON | |
| 96 | 96.R & A TRANS SRL▲ 3 | Loc. Tăşnad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | -117,7 %— | — | -27 K RON | |
| 97 | 97.SCORPION HANA SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -125,1 %— | — | — | -16,7 K RON |
| 98 | 98.BRAND STYLE SRL▼ 7 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -127,7 %— | — | -71,9 K RON | |
| 99 | 99.LA SORETTE SRL▲ 9 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -141 %— | — | -25,2 K RON | |
| 100 | 100.RUSU IMPEX SRL▲ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -141,6 %— | — | -113,8 K RON |