Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Sălaj după marjă netă în 2009
208 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este -6,1 %, iar liderul atinge 56,2 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.RESTLAND SRL▲ 162 | Sat Aghireş, Comuna Meseşenii de Jos, Sălaj | 56,2 %— | — | 250,7 K RON | |
| 2 | 2.SERVICONT SRLnou | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 42,3 %▲ 19,7 % | ▲ 19,7 % | 35,3 K RON | |
| 3 | 3.TECHNO VENETA SRL▲ 212 | Sat Var, Oraş Jibou, Sălaj | 38,7 %— | — | 15,7 K RON | |
| 4 | 4.TERY COM SRL▲ 6 | Municipiul Zalău, Sălaj | 27,2 %▲ 15,7 % | ▲ 15,7 % | 114,5 K RON | |
| 5 | 5.OVI & ALE SRL▲ 11 | Loc. Cehu Silvaniei, Oraş Cehu Silvaniei, Sălaj | 26,2 %▲ 71 % | ▲ 71 % | 11,1 K RON | |
| 6 | 6.SONEX RECORDS SRL▲ 137 | Municipiul Zalău, Sălaj | 24,7 %— | — | 20,9 K RON | |
| 7 | 7.CORSO SRL▲ 178 | Municipiul Zalău, Sălaj | 19,5 %— | — | 4,5 K RON | |
| 8 | 8.APITURISM ELISA SRL▲ 20 | Sat Petrindu, Comuna Cuzăplac, Sălaj | 19,3 %▲ 145,6 % | ▲ 145,6 % | 8,7 K RON | |
| 9 | 9.DIAMOND GENTELMAN GAME SRLnou | Sat Sărmăşag, Comuna Sărmăşag, Sălaj | 14,7 %— | — | — | 2,4 K RON |
| 10 | 10.OPER TOUR SRL▲ 171 | Municipiul Zalău, Sălaj | 13,6 %— | — | 56,9 K RON | |
| 11 | 11.INTOURIST IANA SRL▲ 198 | Sat Huta, Comuna Buciumi, Sălaj | 13,1 %— | — | 7,4 K RON | |
| 12 | 12.OLGIFLOR SRL▲ 137 | Sat Gâlgău, Comuna Gâlgău, Sălaj | 12 %— | — | 8,2 K RON | |
| 13 | 13.FBE ARAMIS SRL▼ 4 | Loc. Cehu Silvaniei, Oraş Cehu Silvaniei, Sălaj | 11,6 %▼ 53,8 % | ▼ 53,8 % | 3,3 K RON | |
| 14 | 14.MIRA PAX IMPEX SRL▲ 38 | Municipiul Zalău, Sălaj | 10,5 %▲ 230,8 % | ▲ 230,8 % | 8,2 K RON | |
| 15 | 15.RUBIO VEST SRL▼ 4 | Sat Românaşi, Comuna Românaşi, Sălaj | 10,4 %▼ 54,8 % | ▼ 54,8 % | 3,9 K RON | |
| 16 | 16.INSIDE MICHEL SRL▲ 1 | Sat Guruslău, Comuna Hereclean, Sălaj | 9,5 %▼ 37,6 % | ▼ 37,6 % | 6,8 K RON | |
| 17 | 17.VASI-PUI SRL▲ 4 | Municipiul Zalău, Sălaj | 9,1 %▼ 28,1 % | ▼ 28,1 % | 26,1 K RON | |
| 18 | 18.HOTEL HANNA SRL▲ 54 | Sat Nuşfalău, Comuna Nuşfalău, Sălaj | 8,8 %▲ 409,9 % | ▲ 409,9 % | 26,1 K RON | |
| 19 | 19.MOARA EMINESCU-SRL▲ 18 | Sat Preoteasa, Comuna Valcău de Jos, Sălaj | 8,4 %▲ 48,1 % | ▲ 48,1 % | 8,8 K RON | |
| 20 | 20.CIRESICA PROD SRL▲ 58 | Municipiul Zalău, Sălaj | 7,5 %▲ 416,4 % | ▲ 416,4 % | 8,4 K RON | |
| 21 | 21.AGRO ROBERTO PREST S.R.L.▲ 103 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 6,8 %▲ 11.233,3 % | ▲ 11.233,3 % | 13 K RON | |
| 22 | 22.ATLANTE-HOTEL SRL▼ 16 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 6,7 %▼ 83,6 % | ▼ 83,6 % | 3,4 K RON | |
| 23 | 23.AWS CLUB 2009 SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 6,6 %— | — | — | 1,1 K RON |
| 24 | 24.ROKKA SERV SRL▲ 121 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 6,5 %— | — | 11,6 K RON | |
| 25 | 25.DYANDRA SRL▼ 11 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 6,1 %▼ 67 % | ▼ 67 % | 5,3 K RON | |
| 26 | 26.DIANTUS SRL▲ 27 | Sat Sărmăşag, Comuna Sărmăşag, Sălaj | 5,8 %▲ 83 % | ▲ 83 % | 8,7 K RON | |
| 27 | 27.TIMPURI NOI SRLnou | Sat Şimişna, Comuna Şimişna, Sălaj | 5,4 %▲ 245,9 % | ▲ 245,9 % | 13,4 K RON | |
| 28 | 28.LORY DOK SRL▲ 80 | Sat Crasna, Comuna Crasna, Sălaj | 5,4 %▲ 1.479,4 % | ▲ 1.479,4 % | 19,4 K RON | |
| 29 | 29.KORENA SRL▲ 113 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 5,2 %— | — | 16 K RON | |
| 30 | 30.ALL GAMES SRL▲ 10 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 5,1 %▲ 7,2 % | ▲ 7,2 % | 20,7 K RON | |
| 31 | 31.VERO-ZAL SRL▲ 94 | Municipiul Zalău, Sălaj | 5 %▲ 12.275 % | ▲ 12.275 % | 74,3 K RON | |
| 32 | 32.VIOLETA SRL▲ 4 | Municipiul Zalău, Sălaj | 4,4 %▼ 24,1 % | ▼ 24,1 % | 4,3 K RON | |
| 33 | 33.CORA A.P. SRL▲ 27 | Municipiul Zalău, Sălaj | 4,2 %▲ 52,4 % | ▲ 52,4 % | 6 K RON | |
| 34 | 34.RUSALINA - PROD SRL▲ 50 | Sat Rus, Comuna Rus, Sălaj | 3,5 %▲ 220 % | ▲ 220 % | 18,4 K RON | |
| 35 | 35.MIKI MC IMPEX SRL▲ 42 | Municipiul Zalău, Sălaj | 3,2 %▲ 112 % | ▲ 112 % | 5,2 K RON | |
| 36 | 36.VANDANA SRL▲ 134 | Municipiul Zalău, Sălaj | 2,8 %— | — | 1,5 K RON | |
| 37 | 37.BARICOSAN TRANS SRL▲ 59 | Sat Carastelec, Comuna Carastelec, Sălaj | 2,8 %▲ 290,1 % | ▲ 290,1 % | 52,9 K RON | |
| 38 | 38.OAZIS SRL▲ 180 | Sat Boghiş, Comuna Boghiş, Sălaj | 2,6 %— | — | 795 RON | |
| 39 | 39.EMOTIV SRL▲ 116 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 2,4 %— | — | 1 K RON | |
| 40 | 40.CETATEA ALMAS PRODCOM SRL▼ 17 | Sat Almaşu, Comuna Almaşu, Sălaj | 2,3 %▼ 78,9 % | ▼ 78,9 % | 5,8 K RON | |
| 41 | 41.MONIFLOR SRL▲ 95 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,9 %— | — | 2,7 K RON | |
| 42 | 42.CAMDORA SRL▼ 16 | Sat Pericei, Comuna Pericei, Sălaj | 1,9 %▼ 76,6 % | ▼ 76,6 % | 2,2 K RON | |
| 43 | 43.ZIMFOREST SRL▼ 11 | Sat Zimbor, Comuna Zimbor, Sălaj | 1,9 %▼ 71,4 % | ▼ 71,4 % | 6,5 K RON | |
| 44 | 44.PRODAS SRL▲ 44 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,8 %▲ 76 % | ▲ 76 % | 5,5 K RON | |
| 45 | 45.MEGGY IMPORT EXPORT SRL▼ 2 | Comuna Hereclean, Sălaj | 1,8 %▼ 57,4 % | ▼ 57,4 % | 2,1 K RON | |
| 46 | 46.POIANA MESESULUI SRL▲ 80 | Sat Ciumărna, Comuna Românaşi, Sălaj | 1,6 %— | — | 841 RON | |
| 47 | 47.MISCOM SRL▼ 25 | Sat Gârbou, Comuna Gârbou, Sălaj | 1,6 %▼ 87 % | ▼ 87 % | 4,7 K RON | |
| 48 | 48.POPASUL ROMANILOR SRLnou | Sat Ciumărna, Comuna Românaşi, Sălaj | 1,3 %— | — | — | 2,1 K RON |
| 49 | 49.FRATII JECAN SRL▲ 2 | Sat Crişeni, Comuna Crişeni, Sălaj | 1,3 %▼ 60,2 % | ▼ 60,2 % | 9,3 K RON | |
| 50 | 50.METEORA SERV SRL▲ 61 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 1,3 %▲ 330 % | ▲ 330 % | 12,2 K RON | |
| 51 | 51.SIMCLUB SRL▼ 21 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,3 %▼ 82,4 % | ▼ 82,4 % | 2,6 K RON | |
| 52 | 52.CABANA DE LA TREI BRAZI SRLnou | Sat Gârceiu, Comuna Crişeni, Sălaj | 1,2 %— | — | — | 2,6 K RON |
| 53 | 53.ALROM IMPEX SRL▲ 23 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1 %▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 178 RON | |
| 54 | 54.PORUMB-COLINA SNC▲ 26 | Loc. Cehu Silvaniei, Oraş Cehu Silvaniei, Sălaj | 0,8 %▼ 44,8 % | ▼ 44,8 % | 209 RON | |
| 55 | 55.VIDALIS IMPEX SRL▲ 32 | Municipiul Zalău, Sălaj | 0,8 %▼ 22,6 % | ▼ 22,6 % | 79,2 K RON | |
| 56 | 56.LETANA COM SRL▲ 33 | Municipiul Zalău, Sălaj | 0,8 %▼ 24 % | ▼ 24 % | 881 RON | |
| 57 | 57.COM CETATE SRL▲ 2 | Sat Port, Comuna Marca, Sălaj | 0,8 %▼ 72,9 % | ▼ 72,9 % | 3,4 K RON | |
| 58 | 58.PLUS MARGARETA-PROD SRL▲ 70 | Sat Nuşfalău, Comuna Nuşfalău, Sălaj | 0,7 %— | — | 921 RON | |
| 59 | 59.TRIFAN PRODCOM SRL▲ 20 | Municipiul Zalău, Sălaj | 0,6 %▼ 56,9 % | ▼ 56,9 % | 9,5 K RON | |
| 60 | 60.TOFAL SRL▲ 11 | Municipiul Zalău, Sălaj | 0,6 %▼ 66,5 % | ▼ 66,5 % | 5 K RON | |
| 61 | 61.HANUL DRUMETILOR SRL▲ 52 | Municipiul Zalău, Sălaj | 0,6 %▲ 110,7 % | ▲ 110,7 % | 5,3 K RON | |
| 62 | 62.TUNYOGI SRL▲ 91 | Municipiul Zalău, Sălaj | 0,6 %— | — | 1,3 K RON | |
| 63 | 63.COMPLEX ELIZA SRL▲ 40 | Municipiul Zalău, Sălaj | 0,5 %▲ 6,3 % | ▲ 6,3 % | 2,2 K RON | |
| 64 | 64.GOLD VOLTAIC S.R.L.▲ 11 | Sat Fildu de Mijloc, Comuna Fildu de Jos, Sălaj | 0,5 %▼ 66,9 % | ▼ 66,9 % | 10,5 K RON | |
| 65 | 65.PANORAMA SRL▲ 51 | Loc. Cehu Silvaniei, Oraş Cehu Silvaniei, Sălaj | 0,5 %▲ 118,2 % | ▲ 118,2 % | 1,1 K RON | |
| 66 | 66.ANDRA & ADE SRL▲ 3 | Sat Năpradea, Comuna Năpradea, Sălaj | 0,5 %▼ 78,7 % | ▼ 78,7 % | 703 RON | |
| 67 | 67.AURATTI SRL▲ 47 | Municipiul Zalău, Sălaj | 0,3 %▲ 34,8 % | ▲ 34,8 % | 1,3 K RON | |
| 68 | 68.BAZA-CONSTRUCT SRLnou | Sat Nuşfalău, Comuna Nuşfalău, Sălaj | 0,3 %— | — | — | 271 RON |
| 69 | 69.NEKERMAN SRL▲ 50 | Municipiul Zalău, Sălaj | 0,3 %▲ 85,7 % | ▲ 85,7 % | 545 RON | |
| 70 | 70.IOSIF COM SERV SRL▲ 36 | Loc. Cehu Silvaniei, Oraş Cehu Silvaniei, Sălaj | 0,2 %▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 282 RON | |
| 71 | 71.MIRUNA PLUS SRL▼ 9 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 0,2 %▼ 91,2 % | ▼ 91,2 % | 523 RON | |
| 72 | 72.AV TURISM SRL▲ 136 | Municipiul Zalău, Sălaj | 0,2 %— | — | 592 RON | |
| 73 | 73.DAV MELA MIŞU SRL▲ 25 | Sat Sânmihaiu Almaşului, Comuna Sânmihaiu Almaşului, Sălaj | 0,1 %▼ 78,7 % | ▼ 78,7 % | 2 K RON | |
| 74 | 74.LIVMAR COM SRL▼ 47 | Sat Căpâlna, Comuna Gâlgău, Sălaj | -0,4 %▼ 105,1 % | ▼ 105,1 % | -217 RON | |
| 75 | 75.LAMIRA IMPEX SRL▲ 40 | Loc. Cehu Silvaniei, Oraş Cehu Silvaniei, Sălaj | -0,5 %▼ 326,1 % | ▼ 326,1 % | -740 RON | |
| 76 | 76.DALIA SRL▲ 56 | Municipiul Zalău, Sălaj | -0,7 %— | — | -909 RON | |
| 77 | 77.RICI BEST SRLnou | Sat Pericei, Comuna Pericei, Sălaj | -1 %— | — | — | -1,4 K RON |
| 78 | 78.ULTIMUL GONG SRL▲ 86 | Municipiul Zalău, Sălaj | -1 %— | — | -3 K RON | |
| 79 | 79.TRANSILVANIA GRUP SRL▲ 11 | Municipiul Zalău, Sălaj | -1,3 %▼ 237,6 % | ▼ 237,6 % | -8,1 K RON | |
| 80 | 80.KYRACOM SRL▲ 25 | Loc. Cehu Silvaniei, Oraş Cehu Silvaniei, Sălaj | -1,8 %▼ 594,4 % | ▼ 594,4 % | -1,5 K RON | |
| 81 | 81.BETY COM SRL▲ 2 | Sat Camăr, Comuna Camăr, Sălaj | -2 %▼ 280,5 % | ▼ 280,5 % | -4,1 K RON | |
| 82 | 82.BAR RODICA SRL▼ 40 | Municipiul Zalău, Sălaj | -2,1 %▼ 143,8 % | ▼ 143,8 % | -770 RON | |
| 83 | 83.BALOGH SNC▲ 2 | Sat Sărmăşag, Comuna Sărmăşag, Sălaj | -2,2 %▼ 308,6 % | ▼ 308,6 % | -6,8 K RON | |
| 84 | 84.GRETAD COM SRL▼ 40 | Sat Sărmăşag, Comuna Sărmăşag, Sălaj | -2,6 %▼ 166,5 % | ▼ 166,5 % | -3,6 K RON | |
| 85 | 85.LUCIA-BAR SRL▼ 46 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | -3 %▼ 153 % | ▼ 153 % | -1,5 K RON | |
| 86 | 86.GAVAS COM SRL▲ 35 | Sat Aghireş, Comuna Meseşenii de Jos, Sălaj | -3 %▼ 3.080 % | ▼ 3.080 % | -4,1 K RON | |
| 87 | 87.VOICA IMPEX SRL▲ 112 | Sat Valcău de Jos, Comuna Valcău de Jos, Sălaj | -3,2 %— | — | -389 RON | |
| 88 | 88.OVZALANDRA SRLnou | Sat Romita, Comuna Românaşi, Sălaj | -3,4 %— | — | — | -285 RON |
| 89 | 89.ILDIKO SRL▲ 44 | Sat Deja, Comuna Sălăţig, Sălaj | -3,7 %— | — | -1,7 K RON | |
| 90 | 90.ALEX-COMERT SI SERVICII SRL▼ 25 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | -3,8 %▼ 257,5 % | ▼ 257,5 % | -126,2 K RON | |
| 91 | 91.MESEŞAN-DAN SRL▼ 44 | Municipiul Zalău, Sălaj | -3,9 %▼ 208,1 % | ▼ 208,1 % | -2,9 K RON | |
| 92 | 92.TC & A TUSAN SRL▼ 43 | Sat Giurtelecu Şimleului, Comuna Măerişte, Sălaj | -4,6 %▼ 239,4 % | ▼ 239,4 % | -6,6 K RON | |
| 93 | 93.VENUS PROD COM SRL▲ 17 | Municipiul Zalău, Sălaj | -4,7 %▼ 1.553,1 % | ▼ 1.553,1 % | -13,4 K RON | |
| 94 | 94.NEMES IMP-EX SRL▲ 28 | Municipiul Zalău, Sălaj | -4,8 %▼ 4.900 % | ▼ 4.900 % | -6 K RON | |
| 95 | 95.CREDO AP SRL▲ 40 | Sat Măerişte, Comuna Măerişte, Sălaj | -4,8 %— | — | -7,7 K RON | |
| 96 | 96.VAME SRL▼ 35 | Municipiul Zalău, Sălaj | -5 %▼ 284,6 % | ▼ 284,6 % | -20,6 K RON | |
| 97 | 97.OVIDIU VALE SNC▲ 32 | Comuna Ileanda, Sălaj | -5,1 %— | — | -6,2 K RON | |
| 98 | 98.LUPOU TRANS SRL▼ 17 | Sat Plopiş, Comuna Plopiş, Sălaj | -5,3 %▼ 554,7 % | ▼ 554,7 % | -6,2 K RON | |
| 99 | 99.INTERSECTIA COMPROD SRL▼ 64 | Sat Ciocmani, Comuna Băbeni, Sălaj | -6 %▼ 200,8 % | ▼ 200,8 % | -4 K RON | |
| 100 | 100.ERI IMPEX SRL▼ 52 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | -6,1 %▼ 273,4 % | ▼ 273,4 % | -10,2 K RON |
Codurile CAEN din hoteluri și restaurante — Sălaj
CAEN 5611
Restaurante
47 firme · 73,8 mil. RON
CAEN 5610
Restaurante
99 firme · 66 mil. RON
CAEN 5510
Hoteluri și alte facilități de cazare similare
17 firme · 26,7 mil. RON
CAEN 5630
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
111 firme · 24,9 mil. RON
CAEN 5621
Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
9 firme · 8,6 mil. RON
CAEN 5520
Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
46 firme · 7,5 mil. RON
CAEN 5590
Alte servicii de cazare
14 firme · 6,2 mil. RON
CAEN 5530
Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere
2 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 5612
Activități ale unităților mobile de alimentație
2 firme · 156,7 K RON
CAEN 5629
Alte servicii de alimentație n.c.a.
1 firme · 100,8 K RON
CAEN 5622
Alte servicii de alimentație n.c.a.
1 firme · 0 RON