COMERCIAL.ro

KYRACOM SRL

În funcțiuneInactiv fiscal din 5 noiembrie 2013

Activitate principală: 5610 — Restaurante

Înregistrată la 19 august 2004 · 22 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2010)
107,8 K RON▲ 25,2 %
Profit net (2010)
422 RON▼ 127,5 %
Angajați
4▲ 33,3 %
Capitaluri proprii
-18,6 K RON▼ 2,2 %

Cifra de afaceri și profitul — KYRACOM SRL

În 2010 a raportat o cifră de afaceri de 107.803 lei, profit net de 422 lei și 4 angajați. A depus bilanțuri pentru 3 ani (2008–2010). Cifra de afaceri a crescut de la 64.182 lei în 2008 la 107.803 lei în 2010.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre KYRACOM SRL

KYRACOM SRL are CUI 16695761 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J31/563/2004. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 19 august 2004, cu o vechime de 22 de ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Loc. Cehu Silvaniei, Oraș Cehu Silvaniei, Sălaj. Activitatea principală este CAEN 5610 – Restaurante.

Alte firme din domeniu

CAEN 5610 – Restaurante · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre KYRACOM SRL

Care este CUI-ul firmei KYRACOM SRL?

CUI-ul firmei KYRACOM SRL este 16695761. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J31/563/2004.

Unde are sediul KYRACOM SRL?

KYRACOM SRL are sediul social în Loc. Cehu Silvaniei, Oraș Cehu Silvaniei, Sălaj.

Ce activitate are KYRACOM SRL?

Activitatea principală declarată de KYRACOM SRL este CAEN 5610 – Restaurante.

Ce cifră de afaceri are KYRACOM SRL?

În 2010, KYRACOM SRL a raportat o cifră de afaceri de 107.803 lei. Profitul net a fost de 422 lei.

Câți angajați are KYRACOM SRL?

În 2010, KYRACOM SRL a avut în medie 4 angajați.

Cât de veche este KYRACOM SRL față de alte firme din domeniu?

KYRACOM SRL are o vechime de 22 de ani și este mai veche decât 86,6% dintre cele 10.631 de firme active cu CAEN 5610 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 8 ani.

Câte firme cu CAEN 5610 înființate în 2004 mai sunt active?

Dintre cele 1.124 de firme cu CAEN 5610 înființate în 2004 care au depus cel puțin un bilanț, 443 (39,4%) mai sunt active, iar KYRACOM SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 5610?

Cele mai multe firme active cu CAEN 5610 sunt în București: 1.502 din 10.631 (14,1%). În județul Sălaj sunt 99.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci