Top 100 firme — Industria prelucrătoare, Olt după marjă netă în 2024
830 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 43,7 %, iar liderul atinge 10.886,7 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.ORGANIC SOIL S.R.L.▲ 139 | Sat Oteştii de Jos, Comuna Cungrea, Olt | 10.886,7 %▲ 28.414,1 % | ▲ 28.414,1 % | 3,3 K RON | |
| 2 | 2.AGRO STELCRIS SRL▲ 856 | Municipiul Slatina, Olt | 2.680,7 %— | — | 79,8 K RON | |
| 3 | 3.CARMO SA▲ 374 | Municipiul Caracal, Olt | 445,5 %▲ 4.337,3 % | ▲ 4.337,3 % | 1,8 mil. RON | |
| 4 | 4.ANCUȚA & ANDREI S.R.L.nou | Sat Popeşti, Comuna Văleni, Olt | 302,3 %— | — | — | 407,3 K RON |
| 5 | 5.CIN - STRUCT OLT S.R.L.▲ 830 | Sat Rusăneştii de Sus, Comuna Voineasa, Olt | 288,9 %— | — | 66,7 K RON | |
| 6 | 6.AGROEDERTOP TRANS S.R.L.▲ 706 | Sat Negreni, Oraş Scorniceşti, Olt | 176,8 %— | — | 1,7 K RON | |
| 7 | 7.AGRO - FOREST MIHAI S.R.L.▲ 13 | Sat Cornăţelu, Comuna Poboru, Olt | 126,9 %▲ 54,7 % | ▲ 54,7 % | 15,4 K RON | |
| 8 | 8.TEOBIO ȘTEF PELET S.R.L.nou | Sat Văleni, Comuna Văleni, Olt | 126,7 %— | — | — | 357,9 K RON |
| 9 | 9.PROFESIONAL DICO PRODUCTS S.R.L.nou | Sat Optaşi, Comuna Optaşi-Măgura, Olt | 125 %— | — | — | 353,6 K RON |
| 10 | 10.PIEMONT SRL▲ 231 | Sat Redea, Comuna Redea, Olt | 113,4 %▲ 365,6 % | ▲ 365,6 % | 43,7 K RON | |
| 11 | 11.SELENA SRL▲ 399 | Loc. Scorniceşti, Oraş Scorniceşti, Olt | 111,1 %▲ 1.295,2 % | ▲ 1.295,2 % | 4 K RON | |
| 12 | 12.BRATU MARION S.R.L.nou | Sat Ghimpeţeni, Comuna Ghimpeţeni, Olt | 102,1 %— | — | — | 151,6 K RON |
| 13 | 13.GGX KID TRANS EDICIP SRL▲ 1 | Municipiul Slatina, Olt | 100 %▲ 19,1 % | ▲ 19,1 % | 756 RON | |
| 14 | 14.MC MIREILLE & RAPHAM S.R.L.nou | Municipiul Slatina, Olt | 91,5 %— | — | 16,9 K RON | |
| 15 | 15.LIVALI FAMILY WORK SRL▲ 28 | Sat Fălcoiu, Comuna Fălcoiu, Olt | 85,8 %▲ 25,1 % | ▲ 25,1 % | 2,5 K RON | |
| 16 | 16.GEOMA - PRODECOR S.R.L.nou | Sat Tufeni, Comuna Tufeni, Olt | 84,8 %— | — | 11,9 K RON | |
| 17 | 17.EUROTRICOT SRL▼ 1 | Municipiul Caracal, Olt | 84 %▲ 0 % | ▲ 0 % | 107,4 K RON | |
| 18 | 18.AGRO BALS ANGUS GOLD S.R.L.nou | Loc. Balş, Oraş Balş, Olt | 84 %— | — | 4,1 K RON | |
| 19 | 19.ECVA 2000 SRL▼ 18 | Municipiul Caracal, Olt | 84 %▼ 77,1 % | ▼ 77,1 % | 504 RON | |
| 20 | 20.C&D REAL CONCRETE S.R.L.nou | Municipiul Slatina, Olt | 83,7 %— | — | 36,2 K RON | |
| 21 | 21.A.X.I LARISA S.R.L.nou | Oraş Potcoava, Olt | 81,3 %— | — | — | 190,8 K RON |
| 22 | 22.QWOMEN MODAM S.R.L.▲ 815 | Municipiul Slatina, Olt | 81,1 %— | — | 1,3 mil. RON | |
| 23 | 23.RALMETAL PLUS S.R.L.= | Sat Trufineşti, Oraş Potcoava, Olt | 80,6 %▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 19,8 K RON | |
| 24 | 24.TUDCRIS CONSTRUCT S.R.L.nou | Loc. Corabia, Oraş Corabia, Olt | 79,9 %— | — | — | 360,3 K RON |
| 25 | 25.ZOO CERES FARM S.R.L.nou | Sat Bălăneşti, Comuna Mărunţei, Olt | 79,6 %— | — | — | 87,1 K RON |
| 26 | 26.SPORT PREMIUM S.R.L.nou | Municipiul Slatina, Olt | 76,6 %— | — | — | 174,7 K RON |
| 27 | 27.DANDI-DANMAR SRL▼ 14 | Sat Călui, Comuna Călui, Olt | 74,7 %▼ 11,2 % | ▼ 11,2 % | 336 RON | |
| 28 | 28.ATRACTIV CONCEPT FORUM S.R.L.nou | Sat Bârza, Comuna Bârza, Olt | 72,3 %— | — | — | 143,9 K RON |
| 29 | 29.TRICO SAŞA MOD S.R.L.nou | Sat Şerbăneşti, Comuna Şerbăneşti, Olt | 71,6 %— | — | 64,4 K RON | |
| 30 | 30.ANGHEL DANIEL PELEȚI S.R.L.nou | Sat Rusăneşti, Comuna Rusăneşti, Olt | 71,1 %— | — | — | 38,1 K RON |
| 31 | 31.CĂTĂLIN CONFECŢII METALICE S.R.L.nou | Sat Osica de Jos, Comuna Osica de Jos, Olt | 71 %— | — | — | 69,5 K RON |
| 32 | 32.ALEDANPOP CONSTRUCT 2016 SRL▼ 10 | Sat Mărgineni Slobozia, Oraş Scorniceşti, Olt | 70,7 %▼ 13,4 % | ▼ 13,4 % | 459,2 K RON | |
| 33 | 33.MOBILPAD VASICOM S.R.L.▲ 173 | Municipiul Slatina, Olt | 70,6 %▲ 157,5 % | ▲ 157,5 % | 531,7 K RON | |
| 34 | 34.ROMIL IMPEX SRL▲ 571 | Loc. Drăgăneşti-Olt, Oraş Drăgăneşti-Olt, Olt | 69,9 %— | — | 3,8 K RON | |
| 35 | 35.HOME SALUBRITY SCF S.R.L.▲ 18 | Sat Movileni, Comuna Movileni, Olt | 68,8 %▲ 7,8 % | ▲ 7,8 % | 22,6 K RON | |
| 36 | 36.DENISA & ANNELISE S.R.L.nou | Sat Sprâncenata, Comuna Sprâncenata, Olt | 68,5 %— | — | — | 174,6 K RON |
| 37 | 37.CONCIS CONSTRUCŢII GENERALE SRL▲ 215 | Sat Dobrotinet, Comuna Curtişoara, Olt | 68,5 %▲ 202,5 % | ▲ 202,5 % | 1,1 mil. RON | |
| 38 | 38.DOMY CONSTRUCT URBAN S.R.L.nou | Municipiul Slatina, Olt | 68,1 %— | — | — | 43,9 K RON |
| 39 | 39.METALGAN IMPORT SRL▼ 6 | Sat Milcoveni, Comuna Corbu, Olt | 67,8 %▼ 9,3 % | ▼ 9,3 % | 1,5 mil. RON | |
| 40 | 40.PIESS PROD SERVICE WYF S.R.L.▼ 11 | Sat Valea Mare, Comuna Valea Mare, Olt | 67,7 %▼ 13,4 % | ▼ 13,4 % | 2,2 K RON | |
| 41 | 41.W.N.D SLOT MAINTENANCE S.R.L.▼ 31 | Sat Valea Mare, Comuna Valea Mare, Olt | 67,2 %▼ 23,6 % | ▼ 23,6 % | 141,8 K RON | |
| 42 | 42.PANALIA BAKERY S.R.L.nou | Municipiul Slatina, Olt | 67,2 %— | — | — | 37,4 K RON |
| 43 | 43.CRIOMAX MAGNION S.R.L.▲ 174 | Sat Jitaru, Oraş Scorniceşti, Olt | 66,9 %▲ 156,3 % | ▲ 156,3 % | 60,9 K RON | |
| 44 | 44.STEAUA DE AUR SRL▲ 120 | Sat Crîmpoia, Comuna Crîmpoia, Olt | 66,6 %▲ 99 % | ▲ 99 % | 16,1 K RON | |
| 45 | 45.BERMADA BERQ IMPEX SRL▲ 769 | Sat Poboru, Comuna Poboru, Olt | 65,3 %— | — | 653 RON | |
| 46 | 46.GALEX & ALEX COLLECTION S.R.L.▼ 16 | Sat Negreni, Oraş Scorniceşti, Olt | 65,2 %▼ 15,8 % | ▼ 15,8 % | 652 RON | |
| 47 | 47.AZUR TÂMPLĂRIE S.R.L.▼ 23 | Sat Gârcov, Comuna Gârcov, Olt | 65,1 %▼ 19,1 % | ▼ 19,1 % | 31,4 K RON | |
| 48 | 48.METAROM POTCOAVA S.R.L.▲ 65 | Oraş Potcoava, Olt | 63,7 %▲ 49,6 % | ▲ 49,6 % | 93,7 K RON | |
| 49 | 49.PRESTRAL VLAD S.R.L.▼ 38 | Municipiul Slatina, Olt | 62,5 %▼ 27,7 % | ▼ 27,7 % | 301,8 K RON | |
| 50 | 50.LUXURY URBAN PRODUCȚIE S.R.L.▲ 188 | Oraş Potcoava, Olt | 62,4 %▲ 155,3 % | ▲ 155,3 % | 277,1 K RON | |
| 51 | 51.IULIA EVENTS S.R.L.nou | Municipiul Slatina, Olt | 62,1 %▲ 3.369,8 % | ▲ 3.369,8 % | 234,3 K RON | |
| 52 | 52.ALSIM NIK SMO SRL▲ 48 | Sat Tufeni, Comuna Tufeni, Olt | 61,3 %▲ 32,7 % | ▲ 32,7 % | 300,2 K RON | |
| 53 | 53.ELYK CONNECT WORLD SRLnou | Municipiul Slatina, Olt | 60,7 %— | — | 3 K RON | |
| 54 | 54.PLASTIRAZ PRODCOM SRL▲ 19 | Municipiul Slatina, Olt | 59 %▲ 5,6 % | ▲ 5,6 % | 182,9 K RON | |
| 55 | 55.PGL PELEȚI BIOMASA S.R.L.nou | Sat Vităneşti, Comuna Sârbii-Măgura, Olt | 58,9 %— | — | — | 124,1 K RON |
| 56 | 56.MEGATEHNIC SRL▲ 16 | Municipiul Slatina, Olt | 58,9 %▲ 5,1 % | ▲ 5,1 % | 382,7 K RON | |
| 57 | 57.DOBREMAR EDYPAN SRL▲ 610 | Sat Perieţi, Comuna Perieţi, Olt | 57,9 %— | — | 75,1 K RON | |
| 58 | 58.SERIGRAFIE SLATINA S.R.L.▼ 6 | Municipiul Slatina, Olt | 57,3 %▼ 11 % | ▼ 11 % | 345,5 K RON | |
| 59 | 59.E.G.M. METAL CONSTRUCT INVEST S.R.L.▲ 756 | Sat Tufeni, Comuna Tufeni, Olt | 57,3 %— | — | 135,2 K RON | |
| 60 | 60.DUDE MIKY STORE SRL▲ 26 | Sat Osica de Sus, Comuna Osica de Sus, Olt | 57,3 %▲ 16,4 % | ▲ 16,4 % | 31,6 K RON | |
| 61 | 61.ABSTRACT TERMO S.R.L.▲ 207 | Sat Raiţiu, Comuna Curtişoara, Olt | 57,2 %▲ 167,8 % | ▲ 167,8 % | 61,1 K RON | |
| 62 | 62.UNIVERSAL SRL▲ 770 | Sat Optaşi, Comuna Optaşi-Măgura, Olt | 56,9 %— | — | 96,2 K RON | |
| 63 | 63.EXTRUDITUR ART MD S.R.L.▼ 56 | Loc. Piatra-Olt, Oraş Piatra-Olt, Olt | 56,3 %▼ 48,1 % | ▼ 48,1 % | 168,2 K RON | |
| 64 | 64.FORTIS MAP S.R.L.▼ 1 | Sat Slătioara, Comuna Slătioara, Olt | 56 %▼ 3,1 % | ▼ 3,1 % | 97 K RON | |
| 65 | 65.MARDAN METCONF S.R.L.nou | Sat Trufineşti, Oraş Potcoava, Olt | 55,9 %— | — | — | 13,4 K RON |
| 66 | 66.MARVIT SRL▲ 795 | Comuna Bucinişu, Olt | 55,6 %— | — | 57,9 K RON | |
| 67 | 67.ENDI SRL▼ 63 | Municipiul Caracal, Olt | 54,2 %▼ 63,8 % | ▼ 63,8 % | 95,9 K RON | |
| 68 | 68.PRINT DESIGN 1983 S.R.L.nou | Sat Dobrotinet, Comuna Curtişoara, Olt | 54 %— | — | — | 101 K RON |
| 69 | 69.MTPANNE AXA DESIGN SRL▲ 38 | Sat Piscani, Oraş Scorniceşti, Olt | 53,9 %▲ 19,2 % | ▲ 19,2 % | 10,3 K RON | |
| 70 | 70.ARHIDOC TRUSTSERV SRL▲ 17 | Municipiul Slatina, Olt | 53,5 %▲ 8,8 % | ▲ 8,8 % | 821,5 K RON | |
| 71 | 71.GAMATOM FASHION S.R.L.▼ 20 | Sat Mărgineni Slobozia, Oraş Scorniceşti, Olt | 53,4 %▼ 17,5 % | ▼ 17,5 % | 666,1 K RON | |
| 72 | 72.QUEEN IMPEX SRL▲ 177 | Municipiul Slatina, Olt | 52,8 %▲ 131,6 % | ▲ 131,6 % | 147 K RON | |
| 73 | 73.DND UNITED BUSINESS S.R.L.▼ 17 | Sat Braneţ, Comuna Bârza, Olt | 52,6 %▼ 14,6 % | ▼ 14,6 % | 115,8 K RON | |
| 74 | 74.UMBRO DEVELOPMENT 2018 S.R.L.nou | Sat Iancu Jianu, Comuna Iancu Jianu, Olt | 52,3 %— | — | 85,2 K RON | |
| 75 | 75.DARLINE TRUSOURI BOTEZ S.R.L.nou | Municipiul Caracal, Olt | 52,1 %— | — | — | 25,6 K RON |
| 76 | 76.DRAGOMAR BEST TOP SRL▲ 22 | Sat Movileni, Comuna Movileni, Olt | 52 %▲ 11,9 % | ▲ 11,9 % | 10,4 K RON | |
| 77 | 77.CN FILM PLAST S.R.L.▼ 65 | Municipiul Slatina, Olt | 51,8 %▼ 39,5 % | ▼ 39,5 % | 103,5 K RON | |
| 78 | 78.LUXURY ACCESSORIES ITALIA SRL▲ 53 | Sat Slătioara, Comuna Slătioara, Olt | 51,2 %▲ 29,8 % | ▲ 29,8 % | 1,1 mil. RON | |
| 79 | 79.INDEXOR TARCO SRL▼ 20 | Municipiul Caracal, Olt | 51,2 %▼ 15,1 % | ▼ 15,1 % | 76,3 K RON | |
| 80 | 80.VIFAB-PRODCOM SRL▲ 16 | Sat Slătioara, Comuna Slătioara, Olt | 51 %▲ 7,8 % | ▲ 7,8 % | 36,7 K RON | |
| 81 | 81.IZOCER SRL▼ 15 | Municipiul Slatina, Olt | 50,9 %▼ 11,2 % | ▼ 11,2 % | 494,2 K RON | |
| 82 | 82.TKR GEEK DESIGN S.R.L.nou | Municipiul Slatina, Olt | 50,8 %— | — | — | 148,6 K RON |
| 83 | 83.TERMO-DORION SRL▲ 210 | Municipiul Slatina, Olt | 50,3 %▲ 181,5 % | ▲ 181,5 % | 16,2 K RON | |
| 84 | 84.MM WELDING COMPANI S.R.L.▼ 13 | Sat Bârca, Comuna Valea Mare, Olt | 49,2 %▼ 12,5 % | ▼ 12,5 % | 606,6 K RON | |
| 85 | 85.ATELIER GEORGIANA CĂTĂLINA S.R.L.▲ 583 | Loc. Balş, Oraş Balş, Olt | 49,1 %— | — | 12,4 K RON | |
| 86 | 86.SENY COMPANY SRL▲ 13 | Municipiul Slatina, Olt | 48,9 %▲ 5,6 % | ▲ 5,6 % | 105,5 K RON | |
| 87 | 87.DUMI LIA PAN S.R.L.▼ 81 | Sat Optaşi, Comuna Optaşi-Măgura, Olt | 48,7 %▼ 59,4 % | ▼ 59,4 % | 9,5 K RON | |
| 88 | 88.COSMAR TERMO IZO SRL▼ 47 | Comuna Osica de Jos, Olt | 48,1 %▼ 30,3 % | ▼ 30,3 % | 51,5 K RON | |
| 89 | 89.CASSANDRA TRANS MODE MOND SRL▲ 720 | Sat Mărgineni Slobozia, Oraş Scorniceşti, Olt | 46,5 %— | — | 367,5 K RON | |
| 90 | 90.TDK GRAPHIC PERFORMANCE S.R.L.▼ 12 | Sat Scărişoara, Comuna Scărişoara, Olt | 46,4 %▼ 12,7 % | ▼ 12,7 % | 684,3 K RON | |
| 91 | 91.AGRI KOL EXPRES SRL▲ 39 | Sat Dobrosloveni, Comuna Dobrosloveni, Olt | 45,4 %▲ 15 % | ▲ 15 % | 102,7 K RON | |
| 92 | 92.SCORILO IMPRIMERIE-TEXTILĂ SRL▼ 24 | Loc. Scorniceşti, Oraş Scorniceşti, Olt | 45,1 %▼ 21,1 % | ▼ 21,1 % | 33,7 K RON | |
| 93 | 93.ATELIERUL DE CHEI LEO SOLUTIONS S.R.L.▲ 25 | Municipiul Caracal, Olt | 44,7 %▲ 7,1 % | ▲ 7,1 % | 15,8 K RON | |
| 94 | 94.AURELPROD ROXYSTAR SRL▲ 139 | Sat Vişina, Comuna Vişina, Olt | 44,7 %▲ 79,7 % | ▲ 79,7 % | 67,8 K RON | |
| 95 | 95.ROLMIS SRL▲ 153 | Municipiul Slatina, Olt | 44,6 %▲ 95,4 % | ▲ 95,4 % | 18 mil. RON | |
| 96 | 96.RYO RĂZVI MARION SRL▲ 125 | Sat Nicolae Titulescu, Comuna Nicolae Titulescu, Olt | 44,5 %▲ 71,6 % | ▲ 71,6 % | 8,6 K RON | |
| 97 | 97.CHEF VLAD S.R.L.▲ 103 | Sat Bălăneşti, Comuna Mărunţei, Olt | 44,5 %▲ 58,3 % | ▲ 58,3 % | 6 K RON | |
| 98 | 98.FLOREA AUTOMATION SERVICE S.R.L.nou | Sat Lunca, Comuna Tătuleşti, Olt | 44,2 %— | — | 25,6 K RON | |
| 99 | 99.BRIAN COMPANY PAVELE & BORDURI SRL▲ 523 | Sat Slăveni, Comuna Gostavăţu, Olt | 43,9 %— | — | 104,9 K RON | |
| 100 | 100.VICTOR & IOANA INTERMED SRL▲ 646 | Sat Crîmpoia, Comuna Crîmpoia, Olt | 43,7 %— | — | 265,9 K RON |
Codurile CAEN din industria prelucrătoare — Olt
CAEN 2211
Fabricarea anvelopelor și a camerelor de aer; reșaparea și refacerea anvelopelor
1 firme · 4,8 mld. RON
CAEN 2442
Metalurgia aluminiului
6 firme · 4,6 mld. RON
CAEN 2420
Producția de tuburi, țevi, profile tubulare și accesorii pentru acestea, din oțel
2 firme · 1,7 mld. RON
CAEN 2593
Fabricarea articolelor din fire metalice; fabricarea de lanțuri și arcuri
3 firme · 535,8 mil. RON
CAEN 2511
Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
69 firme · 464,9 mil. RON
CAEN 1013
Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
5 firme · 382,9 mil. RON
CAEN 2932
Fabricarea altor piese și accesorii pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule
2 firme · 108,1 mil. RON
CAEN 1061
Fabricarea produselor de morărit
23 firme · 106,6 mil. RON
CAEN 1071
Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
105 firme · 91,2 mil. RON
CAEN 1413
Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
98 firme · 85 mil. RON
CAEN 2453
Turnarea metalelor neferoase ușoare
19 firme · 78,2 mil. RON
CAEN 2399
Fabricarea altor produse din minerale nemetalice, n.c.a.
1 firme · 63,7 mil. RON
CAEN 2512
Fabricarea de uși și ferestre din metal
31 firme · 60,2 mil. RON
CAEN 1072
Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie
8 firme · 57,5 mil. RON
CAEN 3299
Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
9 firme · 54,5 mil. RON
CAEN 1624
Fabricarea ambalajelor din lemn
7 firme · 54,3 mil. RON
CAEN 1011
Prelucrarea și conservarea cărnii
7 firme · 42,5 mil. RON
CAEN 2363
Fabricarea betonului
7 firme · 36,1 mil. RON
CAEN 1102
Fabricarea vinurilor din struguri
3 firme · 35,2 mil. RON
CAEN 0161
Tăierea și rindeluirea lemnului
38 firme · 28,9 mil. RON
CAEN 2223
Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții
58 firme · 27,9 mil. RON
CAEN 2562
Operațiuni de mecanică generală
16 firme · 27,8 mil. RON
CAEN 3109
Fabricarea de mobilă n.c.a.
41 firme · 26,8 mil. RON
CAEN 2222
Fabricarea articolelor de ambalaj din material plastic
7 firme · 20,2 mil. RON
CAEN 1722
Fabricarea produselor de uz gospodăresc și sanitar, din hârtie sau carton
4 firme · 19,8 mil. RON
CAEN 3100
Fabricarea de mobilă
23 firme · 19 mil. RON
CAEN 1392
Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp)
31 firme · 18,9 mil. RON
CAEN 1039
Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
9 firme · 18,5 mil. RON
CAEN 2361
Fabricarea produselor din beton pentru construcții
46 firme · 17,4 mil. RON
CAEN 0162
Fabricarea produselor din lemn, plută, paie și din alte materiale vegetale
5 firme · 17,2 mil. RON
CAEN 1812
Alte activități de tipărire n.c.a.
30 firme · 13,9 mil. RON
CAEN 1419
Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.
10 firme · 12,9 mil. RON
CAEN 1429
Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.
3 firme · 11,4 mil. RON
CAEN 1629
Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite
35 firme · 10,4 mil. RON
CAEN 2212
Fabricarea altor produse din cauciuc
1 firme · 9,5 mil. RON
CAEN 2370
Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei
11 firme · 9,2 mil. RON
CAEN 1610
Tăierea și rindeluirea lemnului
7 firme · 8 mil. RON
CAEN 1421
Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte
15 firme · 8 mil. RON
CAEN 2030
Fabricarea vopselelor, lacurilor, cernelii tipografice și masticurilor
5 firme · 7,5 mil. RON
CAEN 0142
Fabricarea articolelor din blană
6 firme · 7,4 mil. RON
CAEN 1920
Fabricarea produselor obținute din prelucrarea țițeiului
1 firme · 7,4 mil. RON
CAEN 1621
Fabricarea de furnire și a panourilor de lemn
4 firme · 5,8 mil. RON
CAEN 3319
Repararea altor echipamente
3 firme · 5,8 mil. RON
CAEN 3101
Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine
12 firme · 5,2 mil. RON
CAEN 1320
Producția de țesături
1 firme · 4,8 mil. RON
CAEN 2219
Fabricarea altor produse din cauciuc
2 firme · 4,7 mil. RON
CAEN 2790
Fabricarea altor echipamente electrice
1 firme · 4,6 mil. RON
CAEN 2226
Fabricarea altor produse din material plastic
1 firme · 4,5 mil. RON
CAEN 2733
Fabricarea dispozitivelor de conexiune pentru fire și cabluri electrice și electronice
2 firme · 4,4 mil. RON
CAEN 1623
Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
17 firme · 3,8 mil. RON
CAEN 2825
Fabricarea echipamentelor de ventilație și frigorifice, exclusiv a echipamentelor de uz casnic
1 firme · 3,4 mil. RON
CAEN 1396
Fabricarea de articole tehnice și industriale din textile
2 firme · 3,3 mil. RON
CAEN 1410
Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte prin tricotare sau croșetare
3 firme · 3,3 mil. RON
CAEN 2553
Operațiuni de mecanică generală
3 firme · 3,3 mil. RON
CAEN 3312
Repararea mașinilor
14 firme · 2,8 mil. RON
CAEN 2892
Fabricarea utilajelor pentru extracție și construcții
1 firme · 2,8 mil. RON
CAEN 1414
Fabricarea de articole de lenjerie de corp
1 firme · 2,8 mil. RON
CAEN 1814
Legătorie și servicii conexe
3 firme · 2,5 mil. RON
CAEN 1423
Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru
3 firme · 2,4 mil. RON
CAEN 2561
Tratarea și acoperirea metalelor
2 firme · 2,2 mil. RON
CAEN 0141
Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte, cu excepția articolelor din blană
5 firme · 2 mil. RON
CAEN 2599
Fabricarea altor articole din metal n.c.a.
3 firme · 1,8 mil. RON
CAEN 2221
Fabricarea plăcilor, foliilor, tuburilor și profilelor din material plastic
8 firme · 1,5 mil. RON
CAEN 3250
Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale și stomatologice
11 firme · 1,5 mil. RON
CAEN 2224
Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții
3 firme · 1,5 mil. RON
CAEN 3313
Repararea echipamentelor electronice și optice
4 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 1910
Fabricarea produselor de cocserie
2 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 3314
Repararea echipamentelor electrice
3 firme · 1,2 mil. RON
CAEN 3317
Repararea și întreținerea altor echipamente de transport n.c.a.
1 firme · 967,4 K RON
CAEN 3311
Repararea articolelor fabricate din metal
2 firme · 887,5 K RON
CAEN 2343
Fabricarea izolatorilor și pieselor izolante din ceramică
2 firme · 885,5 K RON
CAEN 2711
Fabricarea motoarelor, generatoarelor și transformatoarelor electrice
1 firme · 869,9 K RON
CAEN 1085
Fabricarea de mâncăruri preparate
2 firme · 786,8 K RON
CAEN 1439
Fabricarea prin tricotare sau croșetare a altor articole de îmbrăcăminte
3 firme · 769,4 K RON
CAEN 1052
Fabricarea înghețatei
5 firme · 758,1 K RON
CAEN 2312
Prelucrarea și fasonarea sticlei plate
3 firme · 719,5 K RON
CAEN 3212
Fabricarea bijuteriilor și articolelor similare din metale și pietre prețioase
3 firme · 613,2 K RON
CAEN 1422
Fabricarea de articole de lenjerie de corp
1 firme · 491,1 K RON
CAEN 2059
Fabricarea altor produse chimice n.c.a.
2 firme · 478,4 K RON
CAEN 1091
Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă
4 firme · 415,2 K RON
CAEN 1041
Fabricarea uleiurilor și grăsimilor
5 firme · 387,3 K RON
CAEN 1393
Fabricarea de covoare și mochete
2 firme · 344,9 K RON
CAEN 2369
Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos
1 firme · 333,2 K RON
CAEN 2229
Fabricarea altor produse din material plastic
4 firme · 284,4 K RON
CAEN 1811
Tipărirea ziarelor
1 firme · 249,4 K RON
CAEN 2740
Fabricarea de echipamente electrice de iluminat
3 firme · 219,5 K RON
CAEN 2920
Producția de caroserii pentru autovehicule; fabricarea de remorci și semiremorci
2 firme · 209,8 K RON
CAEN 2042
Fabricarea parfumurilor și a produselor cosmetice (de toaletă)
2 firme · 191,1 K RON
CAEN 1083
Prelucrarea ceaiului și cafelei
2 firme · 159,3 K RON
CAEN 1062
Fabricarea amidonului și a produselor din amidon
1 firme · 156,1 K RON
CAEN 2451
Turnarea fontei
1 firme · 146,7 K RON
CAEN 3012
Construcția de ambarcațiuni sportive și de agrement
1 firme · 120,9 K RON
CAEN 1031
Prelucrarea și conservarea cartofilor
3 firme · 114,5 K RON
CAEN 2640
Fabricarea produselor electronice de larg consum
1 firme · 99,9 K RON
CAEN 2441
Producția metalelor prețioase
1 firme · 86,4 K RON
CAEN 3291
Fabricarea măturilor și periilor
4 firme · 74,9 K RON
CAEN 2550
Fabricarea produselor metalice obținute prin deformare plastică; metalurgia pulberilor
2 firme · 62,7 K RON
CAEN 1032
Fabricarea sucurilor de fructe și legume
2 firme · 61,3 K RON
CAEN 1399
Fabricarea altor articole textile n.c.a.
5 firme · 56,2 K RON
CAEN 2732
Fabricarea altor fire și cabluri electrice și electronice
1 firme · 36 K RON
CAEN 1105
Fabricarea berii
1 firme · 35,8 K RON
CAEN 3315
Repararea și întreținerea navelor și bărcilor
1 firme · 31 K RON
CAEN 1330
Finisarea materialelor textile
4 firme · 17,1 K RON
CAEN 1627
Finisarea articolelor din lemn
1 firme · 14,6 K RON
CAEN 3240
Fabricarea jocurilor și jucăriilor
2 firme · 12,2 K RON
CAEN 1622
Fabricarea parchetului asamblat în panouri
1 firme · 12 K RON
CAEN 1051
Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor
3 firme · 9,5 K RON
CAEN 3102
Fabricarea de mobilă pentru bucătării
1 firme · 5,3 K RON
CAEN 2822
Fabricarea echipamentelor de ridicat și manipulat
1 firme · 0 RON
CAEN 2332
Fabricarea cărămizilor, țiglelor și a altor produse pentru construcții, din argilă arsă
1 firme · 0 RON
CAEN 1611
Tăierea și rindeluirea lemnului
3 firme · 0 RON
CAEN 1628
Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite
1 firme · 0 RON
CAEN 1086
Fabricarea preparatelor alimentare omogenizate și alimentelor dietetice
1 firme · 0 RON
CAEN 2041
Fabricarea săpunurilor, detergenților și a produselor de întreținere
2 firme · 0 RON
CAEN 1813
Servicii pregătitoare pentru pretipărire
1 firme · 0 RON
CAEN 2011
Fabricarea gazelor industriale
1 firme · 0 RON
CAEN 1721
Fabricarea hârtiei și cartonului ondulat și a ambalajelor din hârtie și carton
3 firme · 0 RON
CAEN 1712
Fabricarea hârtiei și cartonului
1 firme · 0 RON
CAEN 2013
Fabricarea altor produse chimice anorganice, de bază
1 firme · 0 RON
CAEN 1820
Reproducerea înregistrărilor
1 firme · 0 RON
CAEN 2445
Producția altor metale neferoase
1 firme · 0 RON
CAEN 1512
Fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie și a articolelor de harnașament
1 firme · 0 RON
CAEN 1107
Producția de băuturi răcoritoare nealcoolice; producția de ape minerale și alte ape îmbuteliate
1 firme · 0 RON