Top 100 firme — Industria prelucrătoare, Olt după marjă netă în 2023
890 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 46,2 %, iar liderul atinge 366,5 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.ECVA 2000 SRL▲ 21 | Municipiul Caracal, Olt | 366,5 %▲ 277,8 % | ▲ 277,8 % | 2,2 K RON | |
| 2 | 2.MORABER SRL▲ 829 | Sat Cotorbeşti, Comuna Vulpeni, Olt | 188,1 %— | — | 69,4 K RON | |
| 3 | 3.LIALMAX SRL▲ 760 | Municipiul Slatina, Olt | 157,8 %— | — | 563,1 K RON | |
| 4 | 4.ENDI SRL▲ 32 | Municipiul Caracal, Olt | 149,7 %▲ 64,8 % | ▲ 64,8 % | 244,6 K RON | |
| 5 | 5.DIHDARFLOR S.R.L.▲ 845 | Sat Rusăneştii de Sus, Comuna Voineasa, Olt | 137,8 %— | — | 53 K RON | |
| 6 | 6.DUMI LIA PAN S.R.L.▲ 573 | Sat Optaşi, Comuna Optaşi-Măgura, Olt | 119,9 %▲ 4.061,8 % | ▲ 4.061,8 % | 163,8 K RON | |
| 7 | 7.EXTRUDITUR ART MD S.R.L.▲ 125 | Loc. Piatra-Olt, Oraş Piatra-Olt, Olt | 108,5 %▲ 90,2 % | ▲ 90,2 % | 99,2 K RON | |
| 8 | 8.ELECTRIC SOLUTION & MENTENANCE S.R.L.nou | Sat Fălcoiu, Comuna Fălcoiu, Olt | 100 %— | — | 530 RON | |
| 9 | 9.MOBOCTAV S.R.L.nou | Municipiul Caracal, Olt | 91,3 %— | — | — | 16,9 K RON |
| 10 | 10.W.N.D SLOT MAINTENANCE S.R.L.nou | Sat Valea Mare, Comuna Valea Mare, Olt | 88 %— | — | — | 39,6 K RON |
| 11 | 11.PRESTRAL VLAD S.R.L.nou | Municipiul Slatina, Olt | 86,4 %— | — | — | 103,9 K RON |
| 12 | 12.CN FILM PLAST S.R.L.nou | Municipiul Slatina, Olt | 85,6 %— | — | — | 485,6 K RON |
| 13 | 13.DANDI-DANMAR SRL▲ 36 | Sat Călui, Comuna Călui, Olt | 84,1 %▼ 1 % | ▼ 1 % | 424 RON | |
| 14 | 14.GGX KID TRANS EDICIP SRL▲ 151 | Municipiul Slatina, Olt | 84 %▲ 65,2 % | ▲ 65,2 % | 756 RON | |
| 15 | 15.FIRE TIME BY VERARDI S.R.L.nou | Loc. Potcoava, Oraş Potcoava, Olt | 84 %— | — | — | 840 RON |
| 16 | 16.EUROTRICOT SRL▲ 211 | Municipiul Caracal, Olt | 84 %▲ 124,1 % | ▲ 124,1 % | 107,3 K RON | |
| 17 | 17.ECO IB INDUSTRIAL TRANS COCS SRL▲ 10 | Municipiul Slatina, Olt | 83,9 %▼ 13,3 % | ▼ 13,3 % | 141 RON | |
| 18 | 18.ACTRON PLUS S.R.L.nou | Loc. Corabia, Oraş Corabia, Olt | 83,6 %— | — | — | 19,2 K RON |
| 19 | 19.LUM OLYOLY S.R.L.▲ 52 | Municipiul Caracal, Olt | 83,3 %▲ 12,1 % | ▲ 12,1 % | 38,8 K RON | |
| 20 | 20.AGRO - FOREST MIHAI S.R.L.▼ 5 | Sat Cornăţelu, Comuna Poboru, Olt | 82 %▼ 19,4 % | ▼ 19,4 % | 5,8 K RON | |
| 21 | 21.COMBEI TEHNOTES S.R.L.▲ 7 | Municipiul Caracal, Olt | 81,6 %▼ 15,7 % | ▼ 15,7 % | 63,9 K RON | |
| 22 | 22.ALEDANPOP CONSTRUCT 2016 SRL▲ 47 | Sat Mărgineni Slobozia, Oraş Scorniceşti, Olt | 81,6 %▲ 9,2 % | ▲ 9,2 % | 387,9 K RON | |
| 23 | 23.RALMETAL PLUS S.R.L.▲ 87 | Sat Trufineşti, Oraş Potcoava, Olt | 80,7 %▲ 30,2 % | ▲ 30,2 % | 8,1 K RON | |
| 24 | 24.AZUR TÂMPLĂRIE S.R.L.▲ 31 | Sat Gârcov, Comuna Gârcov, Olt | 80,4 %▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | 58,8 K RON | |
| 25 | 25.GALIUM VERUM SRL▲ 49 | Sat Malu Roşu, Comuna Mărunţei, Olt | 80 %▲ 11,1 % | ▲ 11,1 % | 22,6 K RON | |
| 26 | 26.POTELU AGRICOM SRL▲ 375 | Sat Potelu, Comuna Ianca, Olt | 79,1 %▲ 441,7 % | ▲ 441,7 % | 152,3 K RON | |
| 27 | 27.MITRIELECTRON3D S.R.L.nou | Sat Enoşeşti, Oraş Piatra-Olt, Olt | 78,9 %— | — | — | 935 RON |
| 28 | 28.CONFTEX CORACEZ S.R.L.nou | Municipiul Caracal, Olt | 78,8 %— | — | — | 373,3 K RON |
| 29 | 29.PIESS PROD SERVICE WYF S.R.L.▼ 11 | Sat Valea Mare, Comuna Valea Mare, Olt | 78,1 %▼ 19,6 % | ▼ 19,6 % | 6,4 K RON | |
| 30 | 30.GALEX & ALEX COLLECTION S.R.L.▼ 17 | Sat Negreni, Oraş Scorniceşti, Olt | 77,4 %▼ 28,6 % | ▼ 28,6 % | 2,9 K RON | |
| 31 | 31.MANUFACTURA ŞTEFANIEI S.R.L.▲ 832 | Sat Oboga, Comuna Oboga, Olt | 75,9 %— | — | 34,6 K RON | |
| 32 | 32.BIA MARILLENE BUSINESS S.R.L.▲ 44 | Loc. Drăgăneşti-Olt, Oraş Drăgăneşti-Olt, Olt | 75,6 %▲ 6,8 % | ▲ 6,8 % | 340,8 K RON | |
| 33 | 33.METALGAN IMPORT SRL▲ 90 | Sat Milcoveni, Comuna Corbu, Olt | 74,7 %▲ 26,4 % | ▲ 26,4 % | 1,4 mil. RON | |
| 34 | 34.DEEA CRYSS COLLECTION S.R.L.▲ 22 | Municipiul Slatina, Olt | 74,7 %▼ 8,2 % | ▼ 8,2 % | 166,1 K RON | |
| 35 | 35.CLOVERLY AXR ANSWER S.R.L.▲ 58 | Oraş Potcoava, Olt | 74,6 %▲ 12,5 % | ▲ 12,5 % | 717,9 K RON | |
| 36 | 36.INDUSTRIAL TRANS COCS SRL▲ 335 | Municipiul Slatina, Olt | 74,2 %▲ 324,6 % | ▲ 324,6 % | 1,6 mil. RON | |
| 37 | 37.ELECTROCOS SRL▲ 731 | Municipiul Slatina, Olt | 73,6 %— | — | 546,7 K RON | |
| 38 | 38.MARYRAD M.C.D.R. SRL▲ 336 | Municipiul Slatina, Olt | 73,5 %▲ 325,2 % | ▲ 325,2 % | 24,2 K RON | |
| 39 | 39.GELPROD ZONE GYN SRL▲ 630 | Municipiul Slatina, Olt | 73 %— | — | 761,1 K RON | |
| 40 | 40.A.T.M. ROYAL FOOD SRL▲ 268 | Sat Stoeneşti, Comuna Stoeneşti, Olt | 72 %▲ 194,8 % | ▲ 194,8 % | 424,9 K RON | |
| 41 | 41.COSMAR TERMO IZO SRL▼ 6 | Comuna Osica de Jos, Olt | 69 %▼ 24,3 % | ▼ 24,3 % | 155,2 K RON | |
| 42 | 42.CONFECŢII TRANSPORT S.R.L.nou | Sat Optaşi, Comuna Optaşi-Măgura, Olt | 68,9 %— | — | 113 K RON | |
| 43 | 43.LIVALI FAMILY WORK SRL▼ 3 | Sat Fălcoiu, Comuna Fălcoiu, Olt | 68,6 %▼ 22,5 % | ▼ 22,5 % | 1,3 K RON | |
| 44 | 44.DIPLOMAT SRL▲ 1 | Sat Criva de Jos, Oraş Piatra-Olt, Olt | 68,3 %▼ 21,1 % | ▼ 21,1 % | 44,6 K RON | |
| 45 | 45.ALIN & MARIUS PRODUCȚIE S.R.L.▼ 2 | Sat Movileni, Comuna Movileni, Olt | 68,2 %▼ 21,9 % | ▼ 21,9 % | 10,3 K RON | |
| 46 | 46.LUTALE GIORDAŞI SRLnou | Sat Dobroteasa, Comuna Dobroteasa, Olt | 68 %— | — | 571 RON | |
| 47 | 47.EUROTIMBER SRL▲ 761 | Comuna Movileni, Olt | 67,6 %— | — | 148,7 K RON | |
| 48 | 48.PARCURI FITNESS MIHAI SRLnou | Loc. Drăgăneşti-Olt, Oraş Drăgăneşti-Olt, Olt | 67,6 %— | — | 60,9 K RON | |
| 49 | 49.MAISON ALEGOU AG ARTS S.R.L.▲ 723 | Municipiul Slatina, Olt | 67 %— | — | 15,1 K RON | |
| 50 | 50.MARNEW PRINTOFFSET S.R.L.▲ 784 | Municipiul Slatina, Olt | 64,8 %— | — | 268,4 K RON | |
| 51 | 51.GAMATOM FASHION S.R.L.▲ 84 | Sat Mărgineni Slobozia, Oraş Scorniceşti, Olt | 64,7 %▲ 15,3 % | ▲ 15,3 % | 925,5 K RON | |
| 52 | 52.SERIGRAFIE SLATINA S.R.L.▲ 123 | Municipiul Slatina, Olt | 64,4 %▲ 33,4 % | ▲ 33,4 % | 189,5 K RON | |
| 53 | 53.HOME SALUBRITY SCF S.R.L.▲ 42 | Sat Movileni, Comuna Movileni, Olt | 63,9 %▼ 2 % | ▼ 2 % | 16,9 K RON | |
| 54 | 54.DELOV WITH LOVE S.R.L.▲ 49 | Sat Slătioara, Comuna Slătioara, Olt | 63,8 %0,0% | 0,0% | 23,9 K RON | |
| 55 | 55.ANGUS BIO VALEA MARE SRL▲ 107 | Municipiul Slatina, Olt | 63,1 %▲ 21,8 % | ▲ 21,8 % | 4,7 K RON | |
| 56 | 56.DND UNITED BUSINESS S.R.L.▲ 151 | Sat Braneţ, Comuna Bârza, Olt | 61,6 %▲ 46,8 % | ▲ 46,8 % | 198,3 K RON | |
| 57 | 57.ION ION GARDPRO S.R.L.▲ 163 | Sat Bucinişu Mic, Comuna Bucinişu, Olt | 60,8 %▲ 56,5 % | ▲ 56,5 % | 5,6 K RON | |
| 58 | 58.SERIGRAFIKA FAMILY S.R.L.▲ 19 | Municipiul Slatina, Olt | 60,2 %▼ 14,8 % | ▼ 14,8 % | 180,6 K RON | |
| 59 | 59.INDEXOR TARCO SRL▲ 55 | Municipiul Caracal, Olt | 60,2 %▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | 89,4 K RON | |
| 60 | 60.TOYS BUSINESS S.R.L.nou | Sat Berindei, Comuna Dăneasa, Olt | 59,8 %— | — | — | 15,3 K RON |
| 61 | 61.MIREL & DAN MIXTFAM SRL▲ 719 | Sat Osica de Sus, Comuna Osica de Sus, Olt | 58,3 %— | — | 53,5 K RON | |
| 62 | 62.CYBER BEST ENGINEERING S.R.L.▲ 32 | Sat Slătioara, Comuna Slătioara, Olt | 58,3 %▼ 10,5 % | ▼ 10,5 % | 132 K RON | |
| 63 | 63.FORTIS MAP S.R.L.▲ 28 | Sat Slătioara, Comuna Slătioara, Olt | 57,7 %▼ 13,6 % | ▼ 13,6 % | 115,7 K RON | |
| 64 | 64.CORSILVAPAN-RUSTIC S.R.L.▲ 576 | Loc. Corabia, Oraş Corabia, Olt | 57,7 %▲ 10.028,1 % | ▲ 10.028,1 % | 2,3 K RON | |
| 65 | 65.CARVIL GRUP SRL▲ 126 | Municipiul Slatina, Olt | 57,7 %▲ 30,2 % | ▲ 30,2 % | 852,3 K RON | |
| 66 | 66.IZOCER SRL▲ 75 | Municipiul Slatina, Olt | 57,3 %▲ 4,7 % | ▲ 4,7 % | 563,7 K RON | |
| 67 | 67.LOCOMOTIVE MENTENANCE S.R.L.▲ 173 | Sat Optăşani, Comuna Spineni, Olt | 57,2 %▲ 62,6 % | ▲ 62,6 % | 1,4 mil. RON | |
| 68 | 68.SCORILO IMPRIMERIE-TEXTILĂ SRL▲ 91 | Loc. Scorniceşti, Oraş Scorniceşti, Olt | 57,2 %▲ 9,8 % | ▲ 9,8 % | 116,3 K RON | |
| 69 | 69.MAGIC PLUS LOGISTIC S.R.L.▲ 1 | Municipiul Slatina, Olt | 56,7 %▼ 23,9 % | ▼ 23,9 % | 485,2 K RON | |
| 70 | 70.TOMKA OSTASAR SRL▲ 86 | Loc. Scorniceşti, Oraş Scorniceşti, Olt | 56,3 %▲ 7,1 % | ▲ 7,1 % | 798,6 K RON | |
| 71 | 71.MM WELDING COMPANI S.R.L.▲ 140 | Sat Bârca, Comuna Valea Mare, Olt | 56,2 %▲ 36,1 % | ▲ 36,1 % | 251 K RON | |
| 72 | 72.MEGATEHNIC SRL▲ 94 | Municipiul Slatina, Olt | 56 %▲ 10,4 % | ▲ 10,4 % | 319 K RON | |
| 73 | 73.PLASTIRAZ PRODCOM SRL▲ 111 | Municipiul Slatina, Olt | 55,9 %▲ 22,5 % | ▲ 22,5 % | 138,4 K RON | |
| 74 | 74.TRIVCOPAT SRL▲ 554 | Loc. Corabia, Oraş Corabia, Olt | 55,8 %▲ 4.672,7 % | ▲ 4.672,7 % | 63,4 K RON | |
| 75 | 75.AMPRENTA GROUP SRL▼ 36 | Municipiul Slatina, Olt | 55,8 %▼ 37 % | ▼ 37 % | 76,7 K RON | |
| 76 | 76.TOP PLAST PRODUCȚIE S.R.L.nou | Loc. Balş, Oraş Balş, Olt | 55,7 %— | — | 322,9 K RON | |
| 77 | 77.LOFT-SERV S.R.L.nou | Municipiul Slatina, Olt | 53,5 %— | — | — | 47,6 K RON |
| 78 | 78.TDK GRAPHIC PERFORMANCE S.R.L.▲ 145 | Sat Scărişoara, Comuna Scărişoara, Olt | 53,1 %▲ 40,1 % | ▲ 40,1 % | 1 mil. RON | |
| 79 | 79.BESPOKE AC STUDIO SRLnou | Municipiul Slatina, Olt | 51,6 %▲ 141,2 % | ▲ 141,2 % | 148,5 K RON | |
| 80 | 80.DADCON AUTOTERMO S.R.L.▲ 103 | Sat Optăşani, Comuna Spineni, Olt | 51,5 %▲ 12,1 % | ▲ 12,1 % | 2,2 K RON | |
| 81 | 81.ANDREEA MARMUR S.R.L.▲ 66 | Municipiul Caracal, Olt | 51,5 %▼ 4 % | ▼ 4 % | 31,4 K RON | |
| 82 | 82.ZOBRIAL 2006 SRL▲ 3 | Municipiul Slatina, Olt | 51,3 %▼ 25,5 % | ▼ 25,5 % | 34,1 K RON | |
| 83 | 83.ŞTEFY ELPER CONFECŢII SRL▲ 714 | Sat Optaşi, Comuna Optaşi-Măgura, Olt | 51,1 %— | — | 72,1 K RON | |
| 84 | 84.MORDOVAL SRL▲ 303 | Municipiul Caracal, Olt | 50,6 %▲ 219,2 % | ▲ 219,2 % | 83,2 K RON | |
| 85 | 85.LACOS PACK DESIGN S.R.L.▼ 63 | Sat Strejeşti, Comuna Strejeşti, Olt | 50 %▼ 48,5 % | ▼ 48,5 % | 1,6 K RON | |
| 86 | 86.DUDE MIKY STORE SRLnou | Sat Osica de Sus, Comuna Osica de Sus, Olt | 49,2 %— | — | 4,6 K RON | |
| 87 | 87.ARHIDOC TRUSTSERV SRL▲ 49 | Municipiul Slatina, Olt | 49,2 %▼ 12,1 % | ▼ 12,1 % | 512,3 K RON | |
| 88 | 88.ARTICUS COMPLEX SRL▼ 25 | Loc. Balş, Oraş Balş, Olt | 49,1 %▼ 36,3 % | ▼ 36,3 % | 2,6 mil. RON | |
| 89 | 89.BLOOMTEX VERO S.R.L.▲ 149 | Municipiul Slatina, Olt | 49 %▲ 38,3 % | ▲ 38,3 % | 623,5 K RON | |
| 90 | 90.ANISIA NEW MOBILĂ S.R.L.▲ 639 | Municipiul Caracal, Olt | 48,7 %— | — | 136,7 K RON | |
| 91 | 91.COPYPRINT CONSTANT SERV S.R.L.▲ 55 | Municipiul Slatina, Olt | 48,5 %▼ 9,6 % | ▼ 9,6 % | 84,4 K RON | |
| 92 | 92.MANUFACTURA EVA S.R.L.▼ 31 | Loc. Balş, Oraş Balş, Olt | 48,4 %▼ 37,4 % | ▼ 37,4 % | 721,9 K RON | |
| 93 | 93.MM SAVA MIXT BUSINESS S.R.L.▲ 57 | Sat Rotunda, Comuna Rotunda, Olt | 48,3 %▼ 9,2 % | ▼ 9,2 % | 1,6 mil. RON | |
| 94 | 94.DELIA AX PROD CONSTRUCT SRL▲ 617 | Sat Rotunda, Comuna Rotunda, Olt | 47,5 %— | — | 6,6 K RON | |
| 95 | 95.SERIGRAFICA SINCE 2004 S.R.L.▲ 35 | Sat Dobrotinet, Comuna Curtişoara, Olt | 47,4 %▼ 17,5 % | ▼ 17,5 % | 141,2 K RON | |
| 96 | 96.VIFAB-PRODCOM SRL▼ 7 | Sat Slătioara, Comuna Slătioara, Olt | 47,3 %▼ 29,5 % | ▼ 29,5 % | 38,1 K RON | |
| 97 | 97.CRANE LIFT SERV PROD S.R.L.▲ 56 | Municipiul Slatina, Olt | 46,8 %▼ 11,4 % | ▼ 11,4 % | 448,7 K RON | |
| 98 | 98.DRAGOMAR BEST TOP SRL▲ 172 | Sat Movileni, Comuna Movileni, Olt | 46,5 %▲ 54,3 % | ▲ 54,3 % | 9,5 K RON | |
| 99 | 99.SENY COMPANY SRL▼ 11 | Municipiul Slatina, Olt | 46,3 %▼ 31,6 % | ▼ 31,6 % | 90,6 K RON | |
| 100 | 100.ALSIM NIK SMO SRL▲ 93 | Sat Tufeni, Comuna Tufeni, Olt | 46,2 %▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | 294,1 K RON |
Codurile CAEN din industria prelucrătoare — Olt
CAEN 2211
Fabricarea anvelopelor și a camerelor de aer; reșaparea și refacerea anvelopelor
1 firme · 4,8 mld. RON
CAEN 2442
Metalurgia aluminiului
6 firme · 4,6 mld. RON
CAEN 2420
Producția de tuburi, țevi, profile tubulare și accesorii pentru acestea, din oțel
2 firme · 1,7 mld. RON
CAEN 2593
Fabricarea articolelor din fire metalice; fabricarea de lanțuri și arcuri
3 firme · 535,8 mil. RON
CAEN 2511
Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
69 firme · 464,9 mil. RON
CAEN 1013
Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
5 firme · 382,9 mil. RON
CAEN 2932
Fabricarea altor piese și accesorii pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule
2 firme · 108,1 mil. RON
CAEN 1061
Fabricarea produselor de morărit
23 firme · 106,6 mil. RON
CAEN 1071
Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
105 firme · 91,2 mil. RON
CAEN 1413
Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
98 firme · 85 mil. RON
CAEN 2453
Turnarea metalelor neferoase ușoare
19 firme · 78,2 mil. RON
CAEN 2399
Fabricarea altor produse din minerale nemetalice, n.c.a.
1 firme · 63,7 mil. RON
CAEN 2512
Fabricarea de uși și ferestre din metal
31 firme · 60,2 mil. RON
CAEN 1072
Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie
8 firme · 57,5 mil. RON
CAEN 3299
Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
9 firme · 54,5 mil. RON
CAEN 1624
Fabricarea ambalajelor din lemn
7 firme · 54,3 mil. RON
CAEN 1011
Prelucrarea și conservarea cărnii
7 firme · 42,5 mil. RON
CAEN 2363
Fabricarea betonului
7 firme · 36,1 mil. RON
CAEN 1102
Fabricarea vinurilor din struguri
3 firme · 35,2 mil. RON
CAEN 0161
Tăierea și rindeluirea lemnului
38 firme · 28,9 mil. RON
CAEN 2223
Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții
58 firme · 27,9 mil. RON
CAEN 2562
Operațiuni de mecanică generală
16 firme · 27,8 mil. RON
CAEN 3109
Fabricarea de mobilă n.c.a.
41 firme · 26,8 mil. RON
CAEN 2222
Fabricarea articolelor de ambalaj din material plastic
7 firme · 20,2 mil. RON
CAEN 1722
Fabricarea produselor de uz gospodăresc și sanitar, din hârtie sau carton
4 firme · 19,8 mil. RON
CAEN 3100
Fabricarea de mobilă
23 firme · 19 mil. RON
CAEN 1392
Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp)
31 firme · 18,9 mil. RON
CAEN 1039
Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
9 firme · 18,5 mil. RON
CAEN 2361
Fabricarea produselor din beton pentru construcții
46 firme · 17,4 mil. RON
CAEN 0162
Fabricarea produselor din lemn, plută, paie și din alte materiale vegetale
5 firme · 17,2 mil. RON
CAEN 1812
Alte activități de tipărire n.c.a.
30 firme · 13,9 mil. RON
CAEN 1419
Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.
10 firme · 12,9 mil. RON
CAEN 1429
Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.
3 firme · 11,4 mil. RON
CAEN 1629
Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite
35 firme · 10,4 mil. RON
CAEN 2212
Fabricarea altor produse din cauciuc
1 firme · 9,5 mil. RON
CAEN 2370
Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei
11 firme · 9,2 mil. RON
CAEN 1610
Tăierea și rindeluirea lemnului
7 firme · 8 mil. RON
CAEN 1421
Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte
15 firme · 8 mil. RON
CAEN 2030
Fabricarea vopselelor, lacurilor, cernelii tipografice și masticurilor
5 firme · 7,5 mil. RON
CAEN 0142
Fabricarea articolelor din blană
6 firme · 7,4 mil. RON
CAEN 1920
Fabricarea produselor obținute din prelucrarea țițeiului
1 firme · 7,4 mil. RON
CAEN 1621
Fabricarea de furnire și a panourilor de lemn
4 firme · 5,8 mil. RON
CAEN 3319
Repararea altor echipamente
3 firme · 5,8 mil. RON
CAEN 3101
Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine
12 firme · 5,2 mil. RON
CAEN 1320
Producția de țesături
1 firme · 4,8 mil. RON
CAEN 2219
Fabricarea altor produse din cauciuc
2 firme · 4,7 mil. RON
CAEN 2790
Fabricarea altor echipamente electrice
1 firme · 4,6 mil. RON
CAEN 2226
Fabricarea altor produse din material plastic
1 firme · 4,5 mil. RON
CAEN 2733
Fabricarea dispozitivelor de conexiune pentru fire și cabluri electrice și electronice
2 firme · 4,4 mil. RON
CAEN 1623
Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
17 firme · 3,8 mil. RON
CAEN 2825
Fabricarea echipamentelor de ventilație și frigorifice, exclusiv a echipamentelor de uz casnic
1 firme · 3,4 mil. RON
CAEN 1396
Fabricarea de articole tehnice și industriale din textile
2 firme · 3,3 mil. RON
CAEN 1410
Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte prin tricotare sau croșetare
3 firme · 3,3 mil. RON
CAEN 2553
Operațiuni de mecanică generală
3 firme · 3,3 mil. RON
CAEN 3312
Repararea mașinilor
14 firme · 2,8 mil. RON
CAEN 2892
Fabricarea utilajelor pentru extracție și construcții
1 firme · 2,8 mil. RON
CAEN 1414
Fabricarea de articole de lenjerie de corp
1 firme · 2,8 mil. RON
CAEN 1814
Legătorie și servicii conexe
3 firme · 2,5 mil. RON
CAEN 1423
Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru
3 firme · 2,4 mil. RON
CAEN 2561
Tratarea și acoperirea metalelor
2 firme · 2,2 mil. RON
CAEN 0141
Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte, cu excepția articolelor din blană
5 firme · 2 mil. RON
CAEN 2599
Fabricarea altor articole din metal n.c.a.
3 firme · 1,8 mil. RON
CAEN 2221
Fabricarea plăcilor, foliilor, tuburilor și profilelor din material plastic
8 firme · 1,5 mil. RON
CAEN 3250
Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale și stomatologice
11 firme · 1,5 mil. RON
CAEN 2224
Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții
3 firme · 1,5 mil. RON
CAEN 3313
Repararea echipamentelor electronice și optice
4 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 1910
Fabricarea produselor de cocserie
2 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 3314
Repararea echipamentelor electrice
3 firme · 1,2 mil. RON
CAEN 3317
Repararea și întreținerea altor echipamente de transport n.c.a.
1 firme · 967,4 K RON
CAEN 3311
Repararea articolelor fabricate din metal
2 firme · 887,5 K RON
CAEN 2343
Fabricarea izolatorilor și pieselor izolante din ceramică
2 firme · 885,5 K RON
CAEN 2711
Fabricarea motoarelor, generatoarelor și transformatoarelor electrice
1 firme · 869,9 K RON
CAEN 1085
Fabricarea de mâncăruri preparate
2 firme · 786,8 K RON
CAEN 1439
Fabricarea prin tricotare sau croșetare a altor articole de îmbrăcăminte
3 firme · 769,4 K RON
CAEN 1052
Fabricarea înghețatei
5 firme · 758,1 K RON
CAEN 2312
Prelucrarea și fasonarea sticlei plate
3 firme · 719,5 K RON
CAEN 3212
Fabricarea bijuteriilor și articolelor similare din metale și pietre prețioase
3 firme · 613,2 K RON
CAEN 1422
Fabricarea de articole de lenjerie de corp
1 firme · 491,1 K RON
CAEN 2059
Fabricarea altor produse chimice n.c.a.
2 firme · 478,4 K RON
CAEN 1091
Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă
4 firme · 415,2 K RON
CAEN 1041
Fabricarea uleiurilor și grăsimilor
5 firme · 387,3 K RON
CAEN 1393
Fabricarea de covoare și mochete
2 firme · 344,9 K RON
CAEN 2369
Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos
1 firme · 333,2 K RON
CAEN 2229
Fabricarea altor produse din material plastic
4 firme · 284,4 K RON
CAEN 1811
Tipărirea ziarelor
1 firme · 249,4 K RON
CAEN 2740
Fabricarea de echipamente electrice de iluminat
3 firme · 219,5 K RON
CAEN 2920
Producția de caroserii pentru autovehicule; fabricarea de remorci și semiremorci
2 firme · 209,8 K RON
CAEN 2042
Fabricarea parfumurilor și a produselor cosmetice (de toaletă)
2 firme · 191,1 K RON
CAEN 1083
Prelucrarea ceaiului și cafelei
2 firme · 159,3 K RON
CAEN 1062
Fabricarea amidonului și a produselor din amidon
1 firme · 156,1 K RON
CAEN 2451
Turnarea fontei
1 firme · 146,7 K RON
CAEN 3012
Construcția de ambarcațiuni sportive și de agrement
1 firme · 120,9 K RON
CAEN 1031
Prelucrarea și conservarea cartofilor
3 firme · 114,5 K RON
CAEN 2640
Fabricarea produselor electronice de larg consum
1 firme · 99,9 K RON
CAEN 2441
Producția metalelor prețioase
1 firme · 86,4 K RON
CAEN 3291
Fabricarea măturilor și periilor
4 firme · 74,9 K RON
CAEN 2550
Fabricarea produselor metalice obținute prin deformare plastică; metalurgia pulberilor
2 firme · 62,7 K RON
CAEN 1032
Fabricarea sucurilor de fructe și legume
2 firme · 61,3 K RON
CAEN 1399
Fabricarea altor articole textile n.c.a.
5 firme · 56,2 K RON
CAEN 2732
Fabricarea altor fire și cabluri electrice și electronice
1 firme · 36 K RON
CAEN 1105
Fabricarea berii
1 firme · 35,8 K RON
CAEN 3315
Repararea și întreținerea navelor și bărcilor
1 firme · 31 K RON
CAEN 1330
Finisarea materialelor textile
4 firme · 17,1 K RON
CAEN 1627
Finisarea articolelor din lemn
1 firme · 14,6 K RON
CAEN 3240
Fabricarea jocurilor și jucăriilor
2 firme · 12,2 K RON
CAEN 1622
Fabricarea parchetului asamblat în panouri
1 firme · 12 K RON
CAEN 1051
Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor
3 firme · 9,5 K RON
CAEN 3102
Fabricarea de mobilă pentru bucătării
1 firme · 5,3 K RON
CAEN 2822
Fabricarea echipamentelor de ridicat și manipulat
1 firme · 0 RON
CAEN 2332
Fabricarea cărămizilor, țiglelor și a altor produse pentru construcții, din argilă arsă
1 firme · 0 RON
CAEN 1611
Tăierea și rindeluirea lemnului
3 firme · 0 RON
CAEN 1628
Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite
1 firme · 0 RON
CAEN 1086
Fabricarea preparatelor alimentare omogenizate și alimentelor dietetice
1 firme · 0 RON
CAEN 2041
Fabricarea săpunurilor, detergenților și a produselor de întreținere
2 firme · 0 RON
CAEN 1813
Servicii pregătitoare pentru pretipărire
1 firme · 0 RON
CAEN 2011
Fabricarea gazelor industriale
1 firme · 0 RON
CAEN 1721
Fabricarea hârtiei și cartonului ondulat și a ambalajelor din hârtie și carton
3 firme · 0 RON
CAEN 1712
Fabricarea hârtiei și cartonului
1 firme · 0 RON
CAEN 2013
Fabricarea altor produse chimice anorganice, de bază
1 firme · 0 RON
CAEN 1820
Reproducerea înregistrărilor
1 firme · 0 RON
CAEN 2445
Producția altor metale neferoase
1 firme · 0 RON
CAEN 1512
Fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie și a articolelor de harnașament
1 firme · 0 RON
CAEN 1107
Producția de băuturi răcoritoare nealcoolice; producția de ape minerale și alte ape îmbuteliate
1 firme · 0 RON