Top 100 firme — Activități profesionale, Olt după marjă netă în 2023
664 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 71,2 %, iar liderul atinge 338 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.SALVET SERGIU S.R.L.= | Sat Criva de Sus, Oraş Piatra-Olt, Olt | 338 %▼ 16 % | ▼ 16 % | 100,5 K RON | |
| 2 | 2.GHERGHINA VETSERV SRL▲ 1 | Sat Scorbura, Comuna Cârlogani, Olt | 206,3 %▼ 29,9 % | ▼ 29,9 % | 67,1 K RON | |
| 3 | 3.CABINET MEDICAL VETERINAR DR. PREOTEASA SRL▲ 1 | Comuna Perieţi, Olt | 143,2 %▼ 41,9 % | ▼ 41,9 % | 4 K RON | |
| 4 | 4.DOCVET SRL▲ 3 | Sat Bălţaţi, Oraş Scorniceşti, Olt | 113,2 %▼ 18,9 % | ▼ 18,9 % | 186,7 K RON | |
| 5 | 5.TIPZOR AFFILIATES S.R.L.nou | Sat Iancu Jianu, Comuna Iancu Jianu, Olt | 98,2 %— | — | — | 2,4 mil. RON |
| 6 | 6.AMBITERM PRO INSTAL S.R.L.▲ 618 | Municipiul Caracal, Olt | 96,9 %— | — | 49 K RON | |
| 7 | 7.FLORENTIN & TATIANA SRL▲ 56 | Municipiul Caracal, Olt | 96,3 %▲ 5,2 % | ▲ 5,2 % | 74,7 K RON | |
| 8 | 8.AAB OFFICE AGENCY S.R.L.nou | Municipiul Slatina, Olt | 96,1 %— | — | — | 16,8 K RON |
| 9 | 9.STUDII SPECIALE ÎN CONSTRUCȚII S.R.L.nou | Municipiul Slatina, Olt | 93,9 %— | — | — | 243,3 K RON |
| 10 | 10.CONTEXPERT ACTIV-PASIV S.R.L.nou | Municipiul Slatina, Olt | 93,8 %— | — | — | 40,5 K RON |
| 11 | 11.UN OM CREȚ S.R.L.nou | Sat Cilieni, Comuna Cilieni, Olt | 93,6 %— | — | — | 9,4 K RON |
| 12 | 12.4PRODEMA ENERGIE SI MEDIU S.R.L.▲ 49 | Loc. Corabia, Oraş Corabia, Olt | 92,9 %▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | 668,7 K RON | |
| 13 | 13.MAZILU & PARTNERS CONSULTING S.R.L.▲ 119 | Municipiul Slatina, Olt | 91,3 %▲ 15,4 % | ▲ 15,4 % | 1,4 mil. RON | |
| 14 | 14.BELLA SALES & MARKETING S.R.L.▲ 22 | Municipiul Slatina, Olt | 91,1 %▼ 3,7 % | ▼ 3,7 % | 1,2 mil. RON | |
| 15 | 15.TIPZOR FOODS S.R.L.▲ 50 | Sat Iancu Jianu, Comuna Iancu Jianu, Olt | 90,8 %▼ 0,7 % | ▼ 0,7 % | 2,2 mil. RON | |
| 16 | 16.SSC SUBSIDIARY S.R.L.▲ 223 | Municipiul Slatina, Olt | 90,8 %▲ 54 % | ▲ 54 % | 106,6 K RON | |
| 17 | 17.XBRAKER MEDIA SPORTS S.R.L.nou | Loc. Drăgăneşti-Olt, Oraş Drăgăneşti-Olt, Olt | 89,8 %— | — | — | 83,9 K RON |
| 18 | 18.EB ACCOUNTING FOR YOUR PROJECT S.R.L.▲ 159 | Municipiul Slatina, Olt | 88,6 %▲ 27,2 % | ▲ 27,2 % | 335,4 K RON | |
| 19 | 19.SMART OFFICE TIPS & TRICKS S.R.L.▲ 591 | Municipiul Slatina, Olt | 88 %— | — | 17,9 K RON | |
| 20 | 20.RADICAL BETA AM S.R.L.▼ 9 | Municipiul Slatina, Olt | 87,1 %▼ 13 % | ▼ 13 % | 513,6 K RON | |
| 21 | 21.DIVERS PROIECT SRL▲ 170 | Municipiul Slatina, Olt | 86,8 %▲ 28,8 % | ▲ 28,8 % | 657,6 K RON | |
| 22 | 22.PROMPT BUILDING PROIECT S.R.L.▲ 45 | Municipiul Slatina, Olt | 85,9 %▼ 5,9 % | ▼ 5,9 % | 2,1 mil. RON | |
| 23 | 23.DR. CIUFU VETERIN FARM SRL▲ 117 | Sat Crîmpoia, Comuna Crîmpoia, Olt | 85,7 %▲ 10,8 % | ▲ 10,8 % | 195,7 K RON | |
| 24 | 24.LESNIC SORIN MEDIC LEGIST EXPERT S.R.L.▼ 1 | Sat Milcovu din Deal, Comuna Milcov, Olt | 85,3 %▼ 11,4 % | ▼ 11,4 % | 701,7 K RON | |
| 25 | 25.JPM&PD EXPERT FINANCIAR S.R.L.▼ 10 | Municipiul Slatina, Olt | 85,3 %▼ 12,3 % | ▼ 12,3 % | 255 K RON | |
| 26 | 26.BEST CONTFIN RLK SRL▲ 26 | Municipiul Slatina, Olt | 85,2 %▼ 8,5 % | ▼ 8,5 % | 251,2 K RON | |
| 27 | 27.JMPD ART PRIMA EXPERT SRL▲ 64 | Municipiul Slatina, Olt | 85,1 %▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | 254 K RON | |
| 28 | 28.PHANOS TECHNOLOGY S.R.L.▲ 51 | Loc. Corabia, Oraş Corabia, Olt | 84,8 %▼ 4,9 % | ▼ 4,9 % | 887 K RON | |
| 29 | 29.VALAHIA CONEXIUNI S.R.L.nou | Loc. Corabia, Oraş Corabia, Olt | 84,3 %— | — | — | 1,3 K RON |
| 30 | 30.CORCONF EXPERT FINANCIAR MD SRL▲ 80 | Municipiul Slatina, Olt | 84,3 %▲ 1,7 % | ▲ 1,7 % | 252,7 K RON | |
| 31 | 31.PRIMA EXPERT CORCONF MD SRL▲ 58 | Municipiul Slatina, Olt | 84,2 %▼ 3,4 % | ▼ 3,4 % | 248,2 K RON | |
| 32 | 32.IB AUDIT EXPERT CONTABIL S.R.L.nou | Municipiul Slatina, Olt | 84,2 %— | — | — | 39,5 K RON |
| 33 | 33.CHROMATIKA BLUE EVENTS S.R.L.▲ 14 | Municipiul Slatina, Olt | 84,1 %▼ 10,1 % | ▼ 10,1 % | 1,9 K RON | |
| 34 | 34.GIORGIOOLT HIGHCONSULTING S.R.L.▲ 538 | Sat Slătioara, Comuna Slătioara, Olt | 84 %— | — | 15,1 K RON | |
| 35 | 35.FIRE STYLE DESIGN CM SRL▼ 22 | Municipiul Slatina, Olt | 82,7 %▼ 15,6 % | ▼ 15,6 % | 190,6 K RON | |
| 36 | 36.JMPD ART EXPERT FINANCIAR SRL▲ 84 | Municipiul Slatina, Olt | 82,4 %▲ 2,2 % | ▲ 2,2 % | 246,3 K RON | |
| 37 | 37.DESIGN SALE AND INSTALLATION OF EQUIPMENT SRL▼ 18 | Municipiul Slatina, Olt | 81,8 %▼ 15,5 % | ▼ 15,5 % | 179,2 K RON | |
| 38 | 38.ALFA PERFECTCONT S.R.L.▲ 40 | Municipiul Caracal, Olt | 81,5 %▼ 9 % | ▼ 9 % | 193,1 K RON | |
| 39 | 39.DARHIM ARHITECTURA S.R.L.nou | Sat Bistriţa Nouă, Oraş Piatra-Olt, Olt | 81,5 %— | — | — | 206,7 K RON |
| 40 | 40.RS FAN PREST CONT SRL▲ 200 | Loc. Balş, Oraş Balş, Olt | 81,3 %▲ 37,9 % | ▲ 37,9 % | 8,1 K RON | |
| 41 | 41.ACO GREEN DEVELOPMENT S.R.L.▼ 17 | Loc. Balş, Oraş Balş, Olt | 80,8 %▼ 15,8 % | ▼ 15,8 % | 39,9 K RON | |
| 42 | 42.PROEXPERT CONTA SRL▲ 13 | Municipiul Slatina, Olt | 80,7 %▼ 13,1 % | ▼ 13,1 % | 31 K RON | |
| 43 | 43.DANY & CO EXPERT CONSULTING SRL▲ 105 | Municipiul Slatina, Olt | 80,5 %▲ 6,9 % | ▲ 6,9 % | 526,2 K RON | |
| 44 | 44.LUXOR TERRA IMF S.R.L.▲ 7 | Municipiul Slatina, Olt | 80,4 %▼ 13,6 % | ▼ 13,6 % | 12,1 K RON | |
| 45 | 45.BANDOG MARUX SRL▼ 25 | Sat Vlădila, Comuna Vlădila, Olt | 79,9 %▼ 17,5 % | ▼ 17,5 % | 735 RON | |
| 46 | 46.PRODEST PRO CONSULTING S.R.L.▼ 8 | Municipiul Slatina, Olt | 79,8 %▼ 15,4 % | ▼ 15,4 % | 398,8 K RON | |
| 47 | 47.RINA ANCORA HOLDING S.R.L.▲ 98 | Municipiul Slatina, Olt | 79,7 %▲ 5,5 % | ▲ 5,5 % | 73,8 K RON | |
| 48 | 48.ALIMAG FOX SERV S.R.L.▲ 63 | Sat Izvoru, Comuna Găneasa, Olt | 79,6 %▼ 3,7 % | ▼ 3,7 % | 466,1 K RON | |
| 49 | 49.R.D.C. PROF S.R.L.▼ 17 | Sat Deveselu, Comuna Deveselu, Olt | 79,4 %▼ 16,6 % | ▼ 16,6 % | 81,5 K RON | |
| 50 | 50.BATISCAFO SUPORT S.R.L.nou | Sat Dranovăţu, Comuna Găneasa, Olt | 79,2 %— | — | — | 171,3 K RON |
| 51 | 51.LIANACRIS TESTING AUTO S.R.L.▲ 125 | Municipiul Slatina, Olt | 79,1 %▲ 13,1 % | ▲ 13,1 % | 16,6 K RON | |
| 52 | 52.ELIPTICA ATELIER S.R.L.▲ 178 | Sat Ghimpeţeni, Comuna Ghimpeţeni, Olt | 79 %▲ 31,9 % | ▲ 31,9 % | 514,8 K RON | |
| 53 | 53.ROMTESTING NDT SRLnou | Municipiul Caracal, Olt | 79 %— | — | — | 349,6 K RON |
| 54 | 54.ROMTRUST PROIECT S.R.L.▲ 92 | Municipiul Slatina, Olt | 78,9 %▲ 4,5 % | ▲ 4,5 % | 512,9 K RON | |
| 55 | 55.WAY 2 SUCCESS S.R.L.nou | Municipiul Slatina, Olt | 78,5 %— | — | — | 157,9 K RON |
| 56 | 56.SAGITAURUS CENTA CONCEPT S.R.L.▼ 19 | Municipiul Caracal, Olt | 78,5 %▼ 17 % | ▼ 17 % | 20,3 K RON | |
| 57 | 57.IGLU PROIECT SRL▲ 1 | Municipiul Slatina, Olt | 78,4 %▼ 15,4 % | ▼ 15,4 % | 45,2 K RON | |
| 58 | 58.S.N. CONSTRUCTION PARTNER S.R.L.▼ 12 | Municipiul Caracal, Olt | 78,3 %▼ 16,5 % | ▼ 16,5 % | 251,7 K RON | |
| 59 | 59.TRIFON PROIECT S.R.L.▼ 2 | Municipiul Slatina, Olt | 78,2 %▼ 15,6 % | ▼ 15,6 % | 39,1 K RON | |
| 60 | 60.GRAPHIC DISTRICT S.R.L.▼ 34 | Municipiul Slatina, Olt | 77,9 %▼ 18,5 % | ▼ 18,5 % | 65,4 K RON | |
| 61 | 61.REGNO DESIGN KIT S.R.L.▼ 27 | Municipiul Slatina, Olt | 77,7 %▼ 18,1 % | ▼ 18,1 % | 8,7 K RON | |
| 62 | 62.WIRERIGGED S.R.L.▼ 37 | Sat Coteana, Comuna Coteana, Olt | 77,2 %▼ 19,3 % | ▼ 19,3 % | 30,9 K RON | |
| 63 | 63.SECURA PRO DESIGN S.R.L.▲ 75 | Municipiul Slatina, Olt | 77,2 %▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | 427,1 K RON | |
| 64 | 64.MIRCOS M & B CONSULTING SRL▲ 61 | Sat Dobrosloveni, Comuna Dobrosloveni, Olt | 77 %▼ 3,6 % | ▼ 3,6 % | 230,7 K RON | |
| 65 | 65.EXIGENT-CONTAB-FOREVER S.R.L.▲ 33 | Municipiul Slatina, Olt | 76,7 %▼ 11,1 % | ▼ 11,1 % | 124 K RON | |
| 66 | 66.OSTRICH PPC S.R.L.▲ 42 | Sat Poboru, Comuna Poboru, Olt | 76,5 %▼ 8,4 % | ▼ 8,4 % | 214 K RON | |
| 67 | 67.EVAL-CONT SRL▼ 1 | Municipiul Slatina, Olt | 76,4 %▼ 16,3 % | ▼ 16,3 % | 137,2 K RON | |
| 68 | 68.CUBICAL PROJECTS S.R.L.▼ 47 | Loc. Corabia, Oraş Corabia, Olt | 76,3 %▼ 21,1 % | ▼ 21,1 % | 92,5 K RON | |
| 69 | 69.VASILVET SRL▲ 224 | Comuna Slătioara, Olt | 76,2 %▲ 49,4 % | ▲ 49,4 % | 326,4 K RON | |
| 70 | 70.ACNIM TEH ICAN SRL▼ 20 | Municipiul Slatina, Olt | 76,1 %▼ 18,2 % | ▼ 18,2 % | 106,1 K RON | |
| 71 | 71.NICOS MENACONS S.R.L.▼ 42 | Municipiul Caracal, Olt | 75,7 %▼ 20,6 % | ▼ 20,6 % | 8,7 K RON | |
| 72 | 72.WORKINGALSTEEL S.R.L.nou | Municipiul Slatina, Olt | 75,6 %— | — | — | 147,1 K RON |
| 73 | 73.EVCON EXPERT AUDIT SRL▲ 100 | Municipiul Slatina, Olt | 75,4 %▲ 6,1 % | ▲ 6,1 % | 311,5 K RON | |
| 74 | 74.CORA WASH PREMIUM S.R.L.nou | Sat Izbiceni, Comuna Izbiceni, Olt | 74,8 %— | — | — | 9,8 K RON |
| 75 | 75.EXPERT CONT M SRL▲ 188 | Municipiul Slatina, Olt | 74,7 %▲ 35,1 % | ▲ 35,1 % | 203,4 K RON | |
| 76 | 76.NOMINA GESALPLUS SRL▲ 63 | Municipiul Slatina, Olt | 74,6 %▼ 3,8 % | ▼ 3,8 % | 162,5 K RON | |
| 77 | 77.ALTERNATIVE ALGORITHMS S.R.L.▲ 143 | Municipiul Slatina, Olt | 74,5 %▲ 21,1 % | ▲ 21,1 % | 170,4 K RON | |
| 78 | 78.INFO CONTAB & CONSULT EFICIENT SRL▲ 56 | Municipiul Slatina, Olt | 74,5 %▼ 5,6 % | ▼ 5,6 % | 87,2 K RON | |
| 79 | 79.CONTINF CONSULTING SRL▼ 36 | Municipiul Slatina, Olt | 74,5 %▼ 20,7 % | ▼ 20,7 % | 145,3 K RON | |
| 80 | 80.CONTI QUALITY SOLUTIONS S.R.L.▲ 14 | Municipiul Slatina, Olt | 74,3 %▼ 14,1 % | ▼ 14,1 % | 72,6 K RON | |
| 81 | 81.C2ENERG GROUP S.R.L.▲ 237 | Sat Slătioara, Comuna Slătioara, Olt | 74 %▲ 58,5 % | ▲ 58,5 % | 1,7 mil. RON | |
| 82 | 82.POLUS E.B. ACCOUNTING SRL▲ 20 | Municipiul Slatina, Olt | 74 %▼ 13,5 % | ▼ 13,5 % | 200,7 K RON | |
| 83 | 83.NICOLAE VALENTINA SERVCONTAB S.R.L.▼ 3 | Sat Proaspeţi, Comuna Curtişoara, Olt | 73,9 %▼ 16,6 % | ▼ 16,6 % | 41,9 K RON | |
| 84 | 84.CONTA & AUDIT CONSULTING S.R.L.nou | Sat Dăneasa, Comuna Dăneasa, Olt | 73,4 %— | — | — | 175,1 K RON |
| 85 | 85.CODEX EXPERT SOLUTIONS SRL▼ 11 | Municipiul Slatina, Olt | 73,1 %▼ 19 % | ▼ 19 % | 119,9 K RON | |
| 86 | 86.SMART CONTAPROFESIONAL S.R.L.▲ 32 | Municipiul Slatina, Olt | 73 %▼ 9,7 % | ▼ 9,7 % | 213,9 K RON | |
| 87 | 87.RADSERV BEST SSM SRL▲ 64 | Municipiul Slatina, Olt | 72,9 %▼ 2,5 % | ▼ 2,5 % | 165,1 K RON | |
| 88 | 88.SECŢIA DE PROIECTARE OLT SRL▲ 110 | Sat Salcia, Comuna Slătioara, Olt | 72,8 %▲ 11 % | ▲ 11 % | 1,6 mil. RON | |
| 89 | 89.LOONA SPOR VET S.R.L.▲ 68 | Municipiul Caracal, Olt | 72,8 %▼ 1,5 % | ▼ 1,5 % | 59,4 K RON | |
| 90 | 90.ARTCAD BUILDING PRODESIGN SRL▲ 183 | Municipiul Slatina, Olt | 72,8 %▲ 34,1 % | ▲ 34,1 % | 1,2 mil. RON | |
| 91 | 91.NEDA LORELI SRL▲ 8 | Municipiul Caracal, Olt | 72,6 %▼ 15,4 % | ▼ 15,4 % | 6,3 K RON | |
| 92 | 92.OPTIMPLUS FINANCIAR SRL▼ 21 | Municipiul Slatina, Olt | 72,4 %▼ 19,9 % | ▼ 19,9 % | 383,1 K RON | |
| 93 | 93.N4A CONSULT S.R.L.▲ 341 | Sat Găneasa, Comuna Găneasa, Olt | 72,3 %▲ 213 % | ▲ 213 % | 1,3 mil. RON | |
| 94 | 94.TESLA SMART DPO S.R.L.nou | Municipiul Slatina, Olt | 72 %— | — | 16 K RON | |
| 95 | 95.CORANICK CONTABSERV S.R.L.▼ 13 | Municipiul Slatina, Olt | 72 %▼ 18,5 % | ▼ 18,5 % | 26 K RON | |
| 96 | 96.RALVIO ACHIZIŢII PUBLICE SRL▲ 9 | Municipiul Slatina, Olt | 71,9 %▼ 14,8 % | ▼ 14,8 % | 60,4 K RON | |
| 97 | 97.PRODESK TRAD S.R.L.▼ 48 | Sat Deveselu, Comuna Deveselu, Olt | 71,9 %▼ 23 % | ▼ 23 % | 31,6 K RON | |
| 98 | 98.VETSAN BOSTANGIU SRL▲ 15 | Comuna Scărişoara, Olt | 71,3 %▼ 13,3 % | ▼ 13,3 % | 160,1 K RON | |
| 99 | 99.GENIUS PROJECT IDEAS S.R.L.▼ 68 | Municipiul Slatina, Olt | 71,2 %▼ 25,2 % | ▼ 25,2 % | 108,7 K RON | |
| 100 | 100.DIAMAR ARHI PROJECT S.R.L.▲ 310 | Municipiul Slatina, Olt | 71,2 %▲ 132,1 % | ▲ 132,1 % | 1,3 mil. RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Olt
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
162 firme · 280 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
49 firme · 105 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
75 firme · 49,1 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
133 firme · 29,7 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
41 firme · 28,3 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
100 firme · 21,8 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
42 firme · 19,6 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
30 firme · 8,6 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
38 firme · 7,7 mil. RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
5 firme · 7,5 mil. RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
4 firme · 4,8 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
10 firme · 3,4 mil. RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
8 firme · 2,4 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
61 firme · 2,1 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
11 firme · 1 mil. RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
12 firme · 959,2 K RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
3 firme · 898,8 K RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
3 firme · 614,3 K RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
2 firme · 319 K RON
CAEN 7491
Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing
1 firme · 136,5 K RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
2 firme · 77,9 K RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
1 firme · 7,5 K RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
1 firme · 6,7 K RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
1 firme · 177 RON