Top 100 firme — Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a., Olt după marjă netă în 2023
62 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este -156,4 %, iar liderul atinge 96,2 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.ATLANTIC - JOC - MIH SRL= | Sat Bircii, Oraş Scorniceşti, Olt | 96,2 %▼ 16,6 % | ▼ 16,6 % | 186,2 K RON | |
| 2 | 2.PREMIUM MATRIX S.R.L.▲ 4 | Municipiul Slatina, Olt | 82,3 %▲ 4,9 % | ▲ 4,9 % | 242,5 K RON | |
| 3 | 3.ROBERT GOOD VIBE S.R.L.nou | Loc. Balş, Oraş Balş, Olt | 80 %— | — | — | 34,4 K RON |
| 4 | 4.FELICITY H.R. CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Slatina, Olt | 79,2 %— | — | — | 13 K RON |
| 5 | 5.SORIADI ADIȘOR S.R.L.▲ 8 | Municipiul Slatina, Olt | 73,8 %▲ 110,3 % | ▲ 110,3 % | 105,6 K RON | |
| 6 | 6.NV URBAN PROJECTS S.R.L.▼ 3 | Municipiul Slatina, Olt | 71,4 %▼ 24,1 % | ▼ 24,1 % | 5 RON | |
| 7 | 7.NOVA PREST SERV S.R.L.= | Municipiul Slatina, Olt | 66,7 %▼ 6,5 % | ▼ 6,5 % | 402,8 K RON | |
| 8 | 8.A-BLACKROYAL S.R.L.nou | Municipiul Slatina, Olt | 64,7 %— | — | — | 49 K RON |
| 9 | 9.AKITECH SOLUTIONS S.R.L.nou | Sat Deleni, Comuna Teslui, Olt | 64 %— | — | — | 18,2 K RON |
| 10 | 10.SRS TOP SYSTEM S.R.L.▼ 5 | Municipiul Slatina, Olt | 58,5 %▼ 27 % | ▼ 27 % | 149,9 K RON | |
| 11 | 11.FACILITIES AND LOGISTICS SRL▼ 1 | Municipiul Slatina, Olt | 57,7 %▲ 41 % | ▲ 41 % | 2,3 mil. RON | |
| 12 | 12.ANA SERVICE HOUSE S.R.L.▼ 8 | Municipiul Slatina, Olt | 56,1 %▼ 31,6 % | ▼ 31,6 % | 29,3 K RON | |
| 13 | 13.PARIMAR GAMES TDM SRL▼ 5 | Loc. Potcoava, Oraş Potcoava, Olt | 54,3 %▼ 2,6 % | ▼ 2,6 % | 122 K RON | |
| 14 | 14.INFO PREST CONSULTING RM SSM S.R.L.nou | Municipiul Slatina, Olt | 48,3 %— | — | — | 31,4 K RON |
| 15 | 15.LITTLE SOPHI BEST S.R.L.nou | Sat Bălteni, Comuna Bălteni, Olt | 44,8 %— | — | — | 45,1 K RON |
| 16 | 16.VASFEB CO SRL▼ 7 | Municipiul Slatina, Olt | 41,9 %▼ 2,9 % | ▼ 2,9 % | 800,6 K RON | |
| 17 | 17.GABI.MATE COM S.R.L.nou | Municipiul Slatina, Olt | 38,9 %— | — | — | 49 K RON |
| 18 | 18.IVAN'S HOME S.R.L.▼ 6 | Sat Strejeştii de Sus, Comuna Strejeşti, Olt | 36,3 %▼ 1,4 % | ▼ 1,4 % | 697,8 K RON | |
| 19 | 19.FRUMUSEȚE ȘI LEADERSHIP S.R.L.nou | Municipiul Slatina, Olt | 33,9 %— | — | — | 25 K RON |
| 20 | 20.ALEX ORIGINAL STORE S.R.L.▲ 2 | Loc. Corabia, Oraş Corabia, Olt | 29,2 %▲ 23,4 % | ▲ 23,4 % | 451,3 K RON | |
| 21 | 21.REBECA 2012 ANICOS S.R.L.▼ 4 | Loc. Balş, Oraş Balş, Olt | 28,8 %▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | 356,9 K RON | |
| 22 | 22.SOF PREST SERV S.R.L.▲ 9 | Sat Criva de Sus, Oraş Piatra-Olt, Olt | 27,9 %▲ 58,4 % | ▲ 58,4 % | 310,5 K RON | |
| 23 | 23.RAYDANIEL CONSULTING S.R.L.nou | Sat Izbiceni, Comuna Izbiceni, Olt | 27,9 %— | — | — | 17,8 K RON |
| 24 | 24.IDEAL BRAND SLATINA S.R.L.▲ 11 | Municipiul Slatina, Olt | 27,1 %▲ 116,6 % | ▲ 116,6 % | 233,8 K RON | |
| 25 | 25.OLIFANT MARKETPLACE S.R.L.▲ 3 | Sat Osica de Sus, Comuna Osica de Sus, Olt | 27,1 %▲ 39,7 % | ▲ 39,7 % | 305,3 K RON | |
| 26 | 26.VLADYSTAR SRB MARKET S.R.L.▼ 2 | Sat Ianca, Comuna Ianca, Olt | 26,2 %▲ 12,8 % | ▲ 12,8 % | 599,4 K RON | |
| 27 | 27.BĂLOI LIVIA FOOD S.R.L.▲ 5 | Municipiul Caracal, Olt | 25,9 %▲ 50,4 % | ▲ 50,4 % | 112,4 K RON | |
| 28 | 28.NEW CONCEPT MIRELA S.R.L.▼ 9 | Loc. Scorniceşti, Oraş Scorniceşti, Olt | 25,8 %▼ 3,6 % | ▼ 3,6 % | 309,8 K RON | |
| 29 | 29.RICKY MARKET S.R.L.nou | Loc. Corabia, Oraş Corabia, Olt | 25 %— | — | — | 22,2 K RON |
| 30 | 30.SEA STORE FOOD S.R.L.▼ 19 | Oraş Potcoava, Olt | 25 %▼ 35,1 % | ▼ 35,1 % | 230,5 K RON | |
| 31 | 31.BEST FOOD TASTES S.R.L.▼ 16 | Sat Colibaşi, Comuna Strejeşti, Olt | 24,4 %▼ 24,3 % | ▼ 24,3 % | 268,6 K RON | |
| 32 | 32.RODUMERY S.R.L.▼ 16 | Municipiul Slatina, Olt | 24,4 %▼ 23,3 % | ▼ 23,3 % | 257,2 K RON | |
| 33 | 33.ELEGROUP S.R.L.▼ 10 | Sat Grădinile, Comuna Grădinile, Olt | 23,9 %▲ 1,8 % | ▲ 1,8 % | 202 K RON | |
| 34 | 34.PROFI TAS COMPANY S.R.L.nou | Sat Grojdibodu, Comuna Grojdibodu, Olt | 23,5 %— | — | — | 14,7 K RON |
| 35 | 35.ALIGAB HOME S.R.L.▲ 8 | Sat Floru, Comuna Icoana, Olt | 22,5 %▲ 1.392,7 % | ▲ 1.392,7 % | 90,7 K RON | |
| 36 | 36.ECONOMIC ANDRE S.R.L.nou | Sat Grojdibodu, Comuna Grojdibodu, Olt | 22,5 %— | — | — | 53,6 K RON |
| 37 | 37.VIVO-TECH S.R.L.nou | Sat Comani, Oraş Drăgăneşti-Olt, Olt | 21,7 %— | — | — | 7,5 K RON |
| 38 | 38.ANDRA&ALEX MIHMAR S.R.L.▼ 24 | Sat Potcoava Fălcoeni, Oraş Potcoava, Olt | 21 %▼ 35,1 % | ▼ 35,1 % | 312 K RON | |
| 39 | 39.BĂLOI VLAD FOOD S.R.L.▼ 14 | Municipiul Caracal, Olt | 19,3 %▼ 11,4 % | ▼ 11,4 % | 343,5 K RON | |
| 40 | 40.LUNGU ADELIN S.R.L.nou | Sat Cioroiaşu, Comuna Fălcoiu, Olt | 19 %— | — | — | 97,8 K RON |
| 41 | 41.LIDELE MAG 2023 S.R.L.nou | Sat Cioflanu, Comuna Dăneasa, Olt | 18,1 %— | — | — | 65,6 K RON |
| 42 | 42.ABAMAR PREST SERVICE FOOD S.R.L.▼ 13 | Municipiul Slatina, Olt | 16,9 %▼ 10,3 % | ▼ 10,3 % | 261,3 K RON | |
| 43 | 43.OCTAVIAN B84MDV INVEST S.R.L.▼ 22 | Loc. Balş, Oraş Balş, Olt | 16,6 %▼ 32,6 % | ▼ 32,6 % | 113,6 K RON | |
| 44 | 44.RECE A&E S.R.L.nou | Sat Cilieni, Comuna Cilieni, Olt | 15,5 %— | — | — | 38,7 K RON |
| 45 | 45.CARMEN&MARIUS S.R.L.nou | Sat Vişina, Comuna Vişina, Olt | 15,4 %— | — | — | 18,2 K RON |
| 46 | 46.ADINAKHY S.R.L.nou | Sat Orlea, Comuna Orlea, Olt | 13,9 %— | — | — | 14,3 K RON |
| 47 | 47.LARAOCTODAVA S.R.L.nou | Municipiul Slatina, Olt | 13,9 %▼ 79,6 % | ▼ 79,6 % | 15,4 K RON | |
| 48 | 48.CHIȚAC PROFI S.R.L.▼ 15 | Sat Rotunda, Comuna Rotunda, Olt | 13,7 %▼ 16,8 % | ▼ 16,8 % | 55,8 K RON | |
| 49 | 49.PROFI RAISA S.R.L.▼ 22 | Sat Brastăvăţu, Comuna Brastăvăţu, Olt | 13,5 %▼ 35,9 % | ▼ 35,9 % | 173,7 K RON | |
| 50 | 50.ANA NARCIS PROFI S.R.L.▼ 24 | Sat Brastăvăţu, Comuna Brastăvăţu, Olt | 10,5 %▼ 51,4 % | ▼ 51,4 % | 43,1 K RON | |
| 51 | 51.PROFI DEVELOPMENT WORK S.R.L.▼ 33 | Sat Oteştii de Jos, Comuna Cungrea, Olt | 10,3 %▼ 62,8 % | ▼ 62,8 % | 59,1 K RON | |
| 52 | 52.CIUBUC PROD COM S.R.L.▼ 32 | Sat Valea Mare, Comuna Valea Mare, Olt | 9,5 %▼ 62,7 % | ▼ 62,7 % | 58,3 K RON | |
| 53 | 53.TRANS DIAFAN SRL▼ 17 | Municipiul Slatina, Olt | 6,8 %▼ 29,5 % | ▼ 29,5 % | 112,2 K RON | |
| 54 | 54.CIUPITU ROM FOOD S.R.L.▼ 20 | Sat Vădastra, Comuna Vădastra, Olt | 6,3 %▼ 54,4 % | ▼ 54,4 % | 55,9 K RON | |
| 55 | 55.VALY & ALEX PREMIER S.R.L.▼ 18 | Municipiul Caracal, Olt | 5,7 %▼ 23,6 % | ▼ 23,6 % | 36,8 K RON | |
| 56 | 56.STEFMAD SRL▼ 18 | Municipiul Slatina, Olt | 4,7 %▲ 2 % | ▲ 2 % | 556,2 K RON | |
| 57 | 57.B & B CONSULT SRL▼ 18 | Municipiul Slatina, Olt | 4,7 %▲ 19,2 % | ▲ 19,2 % | 12,5 K RON | |
| 58 | 58.ROX MARIS LUBRIFIN SRL▼ 16 | Municipiul Slatina, Olt | 0,9 %▼ 53,9 % | ▼ 53,9 % | 15,7 K RON | |
| 59 | 59.RED AIRAM S.R.L.nou | Municipiul Slatina, Olt | -7,7 %— | — | — | -1,5 K RON |
| 60 | 60.MAYA & ELYANA MARKET S.R.L.▼ 20 | Sat Iancu Jianu, Comuna Iancu Jianu, Olt | -17,6 %▼ 749,5 % | ▼ 749,5 % | -94,7 K RON | |
| 61 | 61.EURO TRADE PREFABRICATE S.R.L.nou | Oraş Potcoava, Olt | -134,7 %— | — | — | -1,5 K RON |
| 62 | 62.GRUP SAT - COM SRLnou | Municipiul Slatina, Olt | -156,4 %▼ 539 % | ▼ 539 % | -117,8 K RON |