COMERCIAL.ro

STEFMAD SRL

Municipiul Slatina, Olt
În funcțiunePlătitor TVAo verificare luna aceasta

Activitate principală: 8299 — Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Înregistrată la 31 august 2004 · 22 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
3,1 mil. RON▼ 20,3 %
Profit net (2025)
564,9 K RON▲ 30 %
Angajați
28▼ 3,4 %
Capitaluri proprii
567,2 K RON▲ 30,4 %

Cifra de afaceri și profitul — STEFMAD SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 3,1 mil. lei, profit net de 564.896 lei și 28 de angajați. A depus bilanțuri pentru 18 ani (2008–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 1,3 mil. lei în 2008 la 3,1 mil. lei în 2025, cu un maxim de 11,8 mil. lei în 2023.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre STEFMAD SRL

STEFMAD SRL are CUI 16723659, cod de TVA RO16723659 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J28/566/2004. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 31 august 2004, cu o vechime de 22 de ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Slatina, Olt. Activitatea principală este CAEN 8299 – Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a..

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 8299 – Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre STEFMAD SRL

Care este CUI-ul firmei STEFMAD SRL?

CUI-ul firmei STEFMAD SRL este 16723659. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO16723659. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J28/566/2004.

Unde are sediul STEFMAD SRL?

STEFMAD SRL are sediul social în Municipiul Slatina, Olt.

Ce activitate are STEFMAD SRL?

Activitatea principală declarată de STEFMAD SRL este CAEN 8299 – Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a..

Ce cifră de afaceri are STEFMAD SRL?

În 2025, STEFMAD SRL a raportat o cifră de afaceri de 3,1 mil. lei. Profitul net a fost de 564.896 lei.

Câți angajați are STEFMAD SRL?

În 2025, STEFMAD SRL a avut în medie 28 de angajați.

Pe ce loc se află STEFMAD SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, STEFMAD SRL se află pe locul 336 din 7.701 firme active cu CAEN 8299 care au depus bilanț, iar în județul Olt pe locul 1 din 79. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 230.400 lei.

Cât de veche este STEFMAD SRL față de alte firme din domeniu?

STEFMAD SRL are o vechime de 22 de ani și este mai veche decât 90,2% dintre cele 7.701 firme active cu CAEN 8299 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 6 ani.

Câte firme cu CAEN 8299 înființate în 2004 mai sunt active?

Dintre cele 882 de firme cu CAEN 8299 înființate în 2004 care au depus cel puțin un bilanț, 409 (46,4%) mai sunt active, iar STEFMAD SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 8299?

Cele mai multe firme active cu CAEN 8299 sunt în București: 2.023 din 7.701 (26,3%). În județul Olt sunt 79.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci