Top 100 firme — Imobiliare, Iași după marjă netă în 2021
728 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 85,8 %, iar liderul atinge 51.337,3 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.IULIUS HOLDING SRL= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 51.337,3 %▲ 117,2 % | ▲ 117,2 % | 36,2 mil. RON | |
| 2 | 2.MARK LIMITED SRL▲ 647 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 2.512,2 %— | — | 308,6 K RON | |
| 3 | 3.PREST SERV APA SA▲ 670 | Municipiul Paşcani, Iaşi | 1.327,2 %— | — | 327,6 K RON | |
| 4 | 4.CORPEX SRL▲ 7 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 806,8 %▲ 4,4 % | ▲ 4,4 % | 4,2 mil. RON | |
| 5 | 5.SANBERG SRL▲ 657 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 660,2 %— | — | 92,4 K RON | |
| 6 | 6.LEVEL V INVESTMENT S.R.L.▲ 63 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 638,4 %▲ 611 % | ▲ 611 % | 8 mil. RON | |
| 7 | 7.PRIME PROPRIETATI SRL▲ 645 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 459,9 %— | — | 1,9 mil. RON | |
| 8 | 8.LEMON TRUST SRL▲ 385 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 438,7 %▲ 1.329,8 % | ▲ 1.329,8 % | 155,2 K RON | |
| 9 | 9.ADELIN-COMPANY SRL▲ 566 | Sat Tomeşti, Comuna Tomeşti, Iaşi | 432,7 %— | — | 78,4 K RON | |
| 10 | 10.EURONET SRL▲ 12 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 412 %▲ 288,5 % | ▲ 288,5 % | 1,4 mil. RON | |
| 11 | 11.SAFIR REAL ESTATE SRL▼ 4 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 288,3 %▼ 80,7 % | ▼ 80,7 % | 2,5 mil. RON | |
| 12 | 12.LAND DEVELOPMENT SRL▲ 248 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 282,6 %▲ 449 % | ▲ 449 % | 581,5 K RON | |
| 13 | 13.TIME CLUB SRL▲ 162 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 246,2 %▲ 265,1 % | ▲ 265,1 % | 303,9 K RON | |
| 14 | 14.TIANACAM LAND SRL▼ 9 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 242,1 %▼ 87,1 % | ▼ 87,1 % | 996,6 K RON | |
| 15 | 15.BUILD CORP INVESTMENTS SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 233 %— | — | — | 3,1 mil. RON |
| 16 | 16.ELLBO SRL▲ 425 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 223 %▲ 955,5 % | ▲ 955,5 % | 488,7 K RON | |
| 17 | 17.BIRCOMEX SRL▲ 322 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 191,9 %▲ 387,7 % | ▲ 387,7 % | 281,9 K RON | |
| 18 | 18.DIAGEN SET SRL▲ 643 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 159,6 %— | — | 62,5 K RON | |
| 19 | 19.FOREST HILLS GARDENS SRL▲ 550 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 149,2 %— | — | 1,1 mil. RON | |
| 20 | 20.TEXTCOM SA▲ 414 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 130,6 %▲ 487,1 % | ▲ 487,1 % | 2,6 mil. RON | |
| 21 | 21.BOOM AS SRL▲ 156 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 128,4 %▲ 92,7 % | ▲ 92,7 % | 126,2 K RON | |
| 22 | 22.EURO CASTING SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 118,9 %▲ 1.013,4 % | ▲ 1.013,4 % | 296,8 K RON | |
| 23 | 23.TECHNO FUSION SRL▲ 249 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 117,3 %▲ 135,9 % | ▲ 135,9 % | 5,4 mil. RON | |
| 24 | 24.SOCIETATEA DE SERVICII INFORMATICE SUCEAVA S.A.▲ 374 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 115 %▲ 287,4 % | ▲ 287,4 % | 1,6 mil. RON | |
| 25 | 25.SMARTSPACE SRL▲ 71 | Sat Tomeşti, Comuna Tomeşti, Iaşi | 113,2 %▲ 37,1 % | ▲ 37,1 % | 906,3 K RON | |
| 26 | 26.RESANA IAŞI S.R.L.▲ 637 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 108,8 %— | — | 87,6 K RON | |
| 27 | 27.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ DE GRADUL 1 ,,MUNCA COLECTIVĂ" PAŞCANI▲ 503 | Municipiul Paşcani, Iaşi | 104,1 %▲ 3.312,1 % | ▲ 3.312,1 % | 693,6 K RON | |
| 28 | 28.PALAS 4 SRL▲ 40 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 99,8 %▲ 10,6 % | ▲ 10,6 % | 9,3 mil. RON | |
| 29 | 29.STIL IMOBIL PRO S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 97,9 %— | — | — | 287,2 K RON |
| 30 | 30.IMOBKEY IAŞI S.R.L.nou | Sat Vişan, Comuna Bârnova, Iaşi | 97,5 %— | — | — | 24,7 K RON |
| 31 | 31.OMYRIEL SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 97,4 %— | — | 38,8 K RON | |
| 32 | 32.VIS PETRONIUS INVEST S.R.L.nou | Sat Vişan, Comuna Bârnova, Iaşi | 97 %— | — | — | 1,6 K RON |
| 33 | 33.ZENIA CASA S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 97 %— | — | — | 4 K RON |
| 34 | 34.SOLO MVP S.R.L.nou | Sat Valea Ursului, Comuna Miroslava, Iaşi | 97 %— | — | — | 7 K RON |
| 35 | 35.PATARANIA S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 97 %— | — | — | 13,1 K RON |
| 36 | 36.EPICENTRUM REAL ESTATE S.R.L.nou | Sat Probota, Comuna Probota, Iaşi | 97 %— | — | — | 4,9 K RON |
| 37 | 37.AB NOBEL CASA SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 97 %— | — | — | 45,1 K RON |
| 38 | 38.M UNU INVEST SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 97 %— | — | 4,8 K RON | |
| 39 | 39.OSTI PROIECT COMPANY S.R.L.nou | Sat Tomeşti, Comuna Tomeşti, Iaşi | 97 %— | — | — | 4,3 K RON |
| 40 | 40.TRUST HELEN FINANCIAL SERVICES S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 97 %— | — | — | 483 RON |
| 41 | 41.LIKE HOLDING S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 97 %— | — | — | 33,7 K RON |
| 42 | 42.OPTIM SOLUTION IMOB S.R.L.nou | Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi | 97 %— | — | — | 2,2 K RON |
| 43 | 43.PK EVERGREAT BUSINESS S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 97 %— | — | — | 11,8 K RON |
| 44 | 44.VICSTORY IMO S.R.L.▼ 13 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 96,7 %▲ 0 % | ▲ 0 % | 273,9 K RON | |
| 45 | 45.BIBAS-SIMEX SRL▼ 19 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 96,7 %▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | 67,3 K RON | |
| 46 | 46.MARBELLA SEA & SUN S.R.L.▼ 12 | Sat Pietraria, Comuna Bârnova, Iaşi | 96,6 %▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 996,3 K RON | |
| 47 | 47.IASI IMOBILIARE S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 96,6 %— | — | — | 69,9 K RON |
| 48 | 48.PRO ZONAL INTERMED S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 96,6 %— | — | — | 143,4 K RON |
| 49 | 49.ALDO PRO S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 96,5 %— | — | — | 153,4 K RON |
| 50 | 50.IMOHOMES B&I S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 96,5 %— | — | — | 243,1 K RON |
| 51 | 51.ARC SASA BUSINESS S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 96,4 %— | — | — | 8,1 K RON |
| 52 | 52.SEPTIMA IMOBILIARE S.R.L.▲ 254 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 96,3 %▲ 109 % | ▲ 109 % | 288,4 K RON | |
| 53 | 53.DAVIO REZIDENTIAL S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 96,3 %— | — | — | 76,1 K RON |
| 54 | 54.LIDASOR INVEST SRL▼ 24 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 96 %▼ 0,9 % | ▼ 0,9 % | 56,6 K RON | |
| 55 | 55.SANDRA MATEI INDUSTRY S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 96 %— | — | 29,4 K RON | |
| 56 | 56.EXHAUSTIV RENT SRL▼ 17 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 95,7 %▼ 0,7 % | ▼ 0,7 % | 50,8 K RON | |
| 57 | 57.TRUE GARDEN S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 95,6 %— | — | — | 62,1 K RON |
| 58 | 58.MRT ALEMAR DEVELOPMENT S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 95,5 %— | — | — | 12,6 K RON |
| 59 | 59.DOOR-KAT CONSTRUCT PROJECT S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 95,3 %— | — | — | 44,8 K RON |
| 60 | 60.CORINA SRL▼ 10 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 95,2 %▲ 1,3 % | ▲ 1,3 % | 44,6 K RON | |
| 61 | 61.STIL IMOBIL EXPERT S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 95,1 %— | — | — | 277,1 K RON |
| 62 | 62.GENESIS GREEN ESTATE S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 95,1 %— | — | — | 12,6 K RON |
| 63 | 63.ELTRAN SRL▼ 15 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 95 %▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | 56,1 K RON | |
| 64 | 64.DERZELAS S.R.L.▼ 20 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 95 %▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | 40,9 K RON | |
| 65 | 65.MLM ENTERPRISE S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 94,7 %— | — | — | 8,7 K RON |
| 66 | 66.N.C.I.V. PROPERTY CONSULTING SRL▼ 8 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 94,7 %▲ 2,8 % | ▲ 2,8 % | 283,8 K RON | |
| 67 | 67.VEST HOLDING INVEST SRL▼ 14 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 94,1 %▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | 480,9 K RON | |
| 68 | 68.GOLDEN TOWER S.R.L.▼ 30 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 94,1 %▼ 2,4 % | ▼ 2,4 % | 278,6 K RON | |
| 69 | 69.LOTCHI SRL▼ 6 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 93,8 %▲ 2,4 % | ▲ 2,4 % | 14,8 K RON | |
| 70 | 70.GP 2005 PRODUCTIONS SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 93,6 %— | — | — | 324,5 K RON |
| 71 | 71.MOLDO-IMOB SRL▼ 14 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 93,6 %▲ 1,3 % | ▲ 1,3 % | 120,6 K RON | |
| 72 | 72.ESQ DEVELOPMENT IAŞI S.R.L.▼ 35 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 93,6 %▼ 2,9 % | ▼ 2,9 % | 353,6 K RON | |
| 73 | 73.YBA INVEST SRL▼ 18 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 93,3 %▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 596,3 K RON | |
| 74 | 74.GRIMAR SRL▲ 29 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 93 %▲ 13,9 % | ▲ 13,9 % | 120 K RON | |
| 75 | 75.SOLUTIO STATERA SRL▼ 52 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 93 %▼ 8,1 % | ▼ 8,1 % | 92,4 K RON | |
| 76 | 76.DHD RESIDENTIAL CONSULTING S.R.L.▼ 36 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 92,8 %▼ 3,4 % | ▼ 3,4 % | 145,9 K RON | |
| 77 | 77.BETAROM PROPERTY & FACILITY MANAGEMENT S.R.L.▼ 16 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 91,9 %▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 2,8 mil. RON | |
| 78 | 78.TIRO COMP SRL▼ 14 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 91,4 %▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 11,8 K RON | |
| 79 | 79.TC VELVET SRLnou | Sat Glodenii Gândului, Comuna Ţibăneşti, Iaşi | 91 %— | — | 134,1 K RON | |
| 80 | 80.ANACONDA SRL▼ 15 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 90,6 %▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | 4,3 K RON | |
| 81 | 81.VIS & CO LTD SRL▲ 21 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 90,4 %▲ 10,6 % | ▲ 10,6 % | 31 K RON | |
| 82 | 82.AVP IMOBICON S.R.L.▼ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 90,1 %▲ 2,1 % | ▲ 2,1 % | 292,1 K RON | |
| 83 | 83.LYLY-KAMY SRL▼ 5 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 89,9 %▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | 38,6 K RON | |
| 84 | 84.ZEN-TONE SRL▼ 13 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 89,4 %▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | 36,3 K RON | |
| 85 | 85.B & C IMOBILIARE SUPPORT S.R.L.nou | Sat Ciurbeşti, Comuna Miroslava, Iaşi | 89,3 %— | — | — | 151,1 K RON |
| 86 | 86.ADF EUROTERRA S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 88,9 %— | — | 153,8 K RON | |
| 87 | 87.IMOBILIARE REZIDENŢIAL INVEST SRL▼ 17 | Municipiul Paşcani, Iaşi | 88,6 %▼ 1,3 % | ▼ 1,3 % | 249,3 K RON | |
| 88 | 88.BAPEMA IMOBILIARE SRL▲ 145 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 88,4 %▲ 58 % | ▲ 58 % | 263,2 K RON | |
| 89 | 89.ADMINISTRATOR ASOCIATII PROPRIETARI S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 88,4 %— | — | — | 16,8 K RON |
| 90 | 90.TUDORAD SERV SRL▲ 40 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 88,4 %▲ 14,8 % | ▲ 14,8 % | 134 K RON | |
| 91 | 91.IMOBIA SIGMA SRL▲ 59 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 88,1 %▲ 20,4 % | ▲ 20,4 % | 44,2 K RON | |
| 92 | 92.WILLIAMS CASUAL SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 87,8 %— | — | 58,6 K RON | |
| 93 | 93.STIL IMOBIL IASI S.R.L.▼ 46 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 87,7 %▼ 8,1 % | ▼ 8,1 % | 253,5 K RON | |
| 94 | 94.MOON TRADE INVEST S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 87,7 %— | — | — | 187,1 K RON |
| 95 | 95.AISB INVEST MOLDOVA S.R.L.▲ 222 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 87,6 %▲ 101,5 % | ▲ 101,5 % | 15,6 K RON | |
| 96 | 96.SUBVENT S.R.L.▲ 519 | Municipiul Paşcani, Iaşi | 87,5 %— | — | 16,5 K RON | |
| 97 | 97.GRAND BUSINESS INVEST COMPANY SRL▼ 9 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 87,3 %▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | 279,8 K RON | |
| 98 | 98.CHIRICA SRL▼ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 86,1 %▲ 3,7 % | ▲ 3,7 % | 96,2 K RON | |
| 99 | 99.AUTO TECHNIC SRL▼ 14 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 86 %▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | 133,7 K RON | |
| 100 | 100.EURO PARADIS SRL▲ 13 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 85,8 %▲ 6,5 % | ▲ 6,5 % | 60,8 K RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Iași
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
641 firme · 819,9 mil. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
92 firme · 192,3 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
109 firme · 78 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
319 firme · 67,1 mil. RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
78 firme · 37,6 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
70 firme · 20,8 mil. RON