Top 100 firme — Imobiliare, Iași după marjă netă în 2018
554 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 74,3 %, iar liderul atinge 2.108.043,7 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.MOLDOVA UNIVERSAL SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 2.108.043,7 %— | — | 13,3 mil. RON | |
| 2 | 2.EURO CONTINENTAL INVEST SRL= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 62.372 %▼ 61,4 % | ▼ 61,4 % | 62,4 K RON | |
| 3 | 3.AYHAUS INVEST S.R.L.nou | Sat Leţcani, Comuna Leţcani, Iaşi | 16.322,9 %— | — | — | 72,8 K RON |
| 4 | 4.IULIUS HOLDING SRL▼ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 11.665,6 %▼ 99,2 % | ▼ 99,2 % | 10,5 mil. RON | |
| 5 | 5.DOSOFTEI S.A.▲ 479 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 6.348,3 %— | — | 9,4 mil. RON | |
| 6 | 6.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ DE GRADUL 1 ROMCOOP▲ 189 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 3.409,1 %▲ 6.885,9 % | ▲ 6.885,9 % | 1,6 mil. RON | |
| 7 | 7.ARELETA SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1.555,8 %▲ 12.941 % | ▲ 12.941 % | 304,3 K RON | |
| 8 | 8.COMDICRI SRL▲ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 560,4 %▲ 22,4 % | ▲ 22,4 % | 3,5 mil. RON | |
| 9 | 9.SAFIR REAL ESTATE SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 544,2 %— | — | — | 2,6 mil. RON |
| 10 | 10.SOFERUL AMATOR SRL▲ 6 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 450,4 %▲ 204,8 % | ▲ 204,8 % | 2,6 mil. RON | |
| 11 | 11.COMPANY TURCU G & G SRL▲ 397 | Sat Leţcani, Comuna Leţcani, Iaşi | 220,4 %▲ 7.826,3 % | ▲ 7.826,3 % | 150,1 K RON | |
| 12 | 12.RODAN MAR-IMPEX SRL▲ 326 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 173,7 %▲ 842,9 % | ▲ 842,9 % | 1,1 mil. RON | |
| 13 | 13.CONS GEOLUX S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 167 %— | — | — | 9,2 K RON |
| 14 | 14.PALAS 5 SRL▲ 421 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 158,6 %— | — | 8,8 mil. RON | |
| 15 | 15.GLOBAL IMPORT EXPORT SRL▲ 289 | Sat Aroneanu, Comuna Aroneanu, Iaşi | 147,3 %▲ 460,7 % | ▲ 460,7 % | 160,2 K RON | |
| 16 | 16.ANDRIUSCA SRL▲ 141 | Municipiul Paşcani, Iaşi | 119 %▲ 103,2 % | ▲ 103,2 % | 4,4 K RON | |
| 17 | 17.EURONET SRL▲ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 115,7 %▲ 3,8 % | ▲ 3,8 % | 387,1 K RON | |
| 18 | 18.BCI INVEST SRL▲ 472 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 112,9 %— | — | 5,6 K RON | |
| 19 | 19.TRANSMIXT SA▼ 13 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 102,3 %▼ 87,6 % | ▼ 87,6 % | 1,4 mil. RON | |
| 20 | 20.IULIUS GROUP SRL▲ 325 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 99,1 %▲ 504,3 % | ▲ 504,3 % | 25,9 mil. RON | |
| 21 | 21.MONNY-IMOBILIARE DE IAŞI SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 97,8 %— | — | 1,1 K RON | |
| 22 | 22.MARCOLI PROJECT SRL▲ 78 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 97 %▲ 30 % | ▲ 30 % | 59,3 K RON | |
| 23 | 23.ETIC REAL ESTATE DC S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 97 %— | — | — | 5,4 K RON |
| 24 | 24.MNM NIC SRL▲ 7 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 96,5 %▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 222 K RON | |
| 25 | 25.N.C.I.V. PROPERTY EXPERT S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 96,5 %— | — | — | 284 K RON |
| 26 | 26.SOLUTIO STATERA SRL▲ 33 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 96,4 %▲ 7,3 % | ▲ 7,3 % | 43,8 K RON | |
| 27 | 27.MAXIN RENTALS SRL▲ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 96,4 %▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | 52,3 K RON | |
| 28 | 28.BIBAS-SIMEX SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 96,3 %— | — | — | 88,2 K RON |
| 29 | 29.PARTENER CASE S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 96,3 %— | — | — | 97,9 K RON |
| 30 | 30.GRIZZLY SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 96,3 %— | — | — | 9 K RON |
| 31 | 31.EXHAUSTIV RENT SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 96,3 %— | — | — | 24,4 K RON |
| 32 | 32.BBC EDIL INTERMED SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 96,2 %— | — | — | 9,8 K RON |
| 33 | 33.FERTRAX BAKERY S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 95,9 %— | — | — | 39,1 K RON |
| 34 | 34.CMCM INVESTIŢII SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 95,3 %— | — | — | 96,5 K RON |
| 35 | 35.GAZINSTAL SRL▲ 26 | Sat Miroslava, Comuna Miroslava, Iaşi | 94,5 %▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | 231,3 K RON | |
| 36 | 36.INCALI SRL▲ 156 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 93,9 %▲ 87,6 % | ▲ 87,6 % | 44 K RON | |
| 37 | 37.YBA INVEST SRL▼ 5 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 93,9 %▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | 535,4 K RON | |
| 38 | 38.PRIMA INVEST SRL▲ 40 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 93,6 %▲ 13,7 % | ▲ 13,7 % | 31,3 K RON | |
| 39 | 39.HADAR PROPRIETATI S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 93,3 %— | — | — | 270,5 K RON |
| 40 | 40.OMYRIEL SRL▲ 110 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 93 %▲ 51,3 % | ▲ 51,3 % | 13,1 K RON | |
| 41 | 41.URBAN PROPERTY MANAGEMENT SRL▼ 8 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 92,5 %▼ 3,6 % | ▼ 3,6 % | 182 K RON | |
| 42 | 42.PROPERTY MANAGEMENT SRL▼ 13 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 92,2 %▼ 4,6 % | ▼ 4,6 % | 181,1 K RON | |
| 43 | 43.ECOGOFI SRL▲ 36 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 92,1 %▲ 13,2 % | ▲ 13,2 % | 32,2 K RON | |
| 44 | 44.SMARTSPACE SRL▲ 314 | Sat Tomeşti, Comuna Tomeşti, Iaşi | 92,1 %▲ 529,7 % | ▲ 529,7 % | 394,2 K RON | |
| 45 | 45.STAG AGRO IMOBIL SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 91,6 %— | — | 74,9 K RON | |
| 46 | 46.ALASKA TEAMSORT SRL▼ 3 | Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava, Iaşi | 91,5 %▼ 3 % | ▼ 3 % | 82,4 K RON | |
| 47 | 47.SMART INVESTITION IMOBILIARE S.R.L.nou | Sat Rediu, Comuna Rediu, Iaşi | 91,4 %— | — | — | 247,3 K RON |
| 48 | 48.TIRO COMP SRL▲ 9 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 91,2 %▲ 1 % | ▲ 1 % | 10,9 K RON | |
| 49 | 49.IMOBILIARE REZIDENŢIAL INVEST SRL▼ 23 | Municipiul Paşcani, Iaşi | 90,7 %▼ 6,2 % | ▼ 6,2 % | 261,9 K RON | |
| 50 | 50.DERZELAS S.R.L.▲ 18 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 90,6 %▲ 5,9 % | ▲ 5,9 % | 49,5 K RON | |
| 51 | 51.EDELWEISS SRL▲ 7 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 90,1 %▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 50,3 K RON | |
| 52 | 52.LYLY-KAMY SRL▲ 8 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 89,9 %▲ 1,3 % | ▲ 1,3 % | 37,2 K RON | |
| 53 | 53.ZEN-TONE SRL▲ 29 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 89,1 %▲ 10,3 % | ▲ 10,3 % | 14,9 K RON | |
| 54 | 54.OTO MAGNOLIA S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 88,5 %— | — | — | 106,2 K RON |
| 55 | 55.FORTUNA SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 88,4 %▲ 3,4 % | ▲ 3,4 % | 78,7 K RON | |
| 56 | 56.EUROPE-WEALT SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 88,3 %— | — | — | 45,6 K RON |
| 57 | 57.STIL IMOBIL REZIDENTIAL S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 88,2 %— | — | — | 54,8 K RON |
| 58 | 58.ESTATE PROVIDER DEVELOP SRL▼ 16 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 88 %▼ 7,1 % | ▼ 7,1 % | 42,4 K RON | |
| 59 | 59.RENTOOM SRL▲ 83 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 87,6 %▲ 38,3 % | ▲ 38,3 % | 584,8 K RON | |
| 60 | 60.ABBA SRL▲ 438 | Sat Rediu, Comuna Rediu, Iaşi | 86,9 %— | — | 63,5 K RON | |
| 61 | 61.BIRCOMEX SRL▲ 15 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 86,6 %▲ 4,7 % | ▲ 4,7 % | 95 K RON | |
| 62 | 62.AUTO TECHNIC SRL▲ 5 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 86,5 %▲ 0,9 % | ▲ 0,9 % | 110,9 K RON | |
| 63 | 63.YBA EVOLUTION SRL▼ 13 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 86,2 %▼ 7,3 % | ▼ 7,3 % | 62,8 K RON | |
| 64 | 64.GLOBAL STONE SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 86 %— | — | 920,9 K RON | |
| 65 | 65.CASA PRIMA IMOBILIARE SRL▲ 41 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 85,9 %▲ 19,4 % | ▲ 19,4 % | 206,9 K RON | |
| 66 | 66.INCONTRO DUE SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 85,7 %— | — | — | 200,8 K RON |
| 67 | 67.ADMINCOM SRL▼ 23 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 85 %▼ 9,9 % | ▼ 9,9 % | 90,3 K RON | |
| 68 | 68.N.C.I.V. PROPERTY CONSULTING SRL▼ 33 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 84,5 %▼ 11,3 % | ▼ 11,3 % | 250,9 K RON | |
| 69 | 69.RAVCOM R.A.R. SRL▼ 13 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 84,3 %▼ 7,7 % | ▼ 7,7 % | 405 K RON | |
| 70 | 70.DUSA LIN SRL▲ 3 | Sat Cozmeşti, Comuna Stolniceni-Prăjescu, Iaşi | 84,3 %▼ 0,8 % | ▼ 0,8 % | 131,9 K RON | |
| 71 | 71.KINGDOR SRL= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 83,8 %▼ 1,5 % | ▼ 1,5 % | 26,8 K RON | |
| 72 | 72.POSI SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 82,9 %▼ 7,3 % | ▼ 7,3 % | 57,8 K RON | |
| 73 | 73.ATENEU SRL▼ 8 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 82,6 %▼ 5 % | ▼ 5 % | 64,1 K RON | |
| 74 | 74.TIME CLUB SRL▲ 7 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 82,3 %▲ 1,8 % | ▲ 1,8 % | 66,9 K RON | |
| 75 | 75.PTR INVEST S.R.L.nou | Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava, Iaşi | 82 %— | — | — | 73 K RON |
| 76 | 76.STIL IMOBIL R2 SRL▼ 31 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 81,8 %▼ 12,8 % | ▼ 12,8 % | 240,7 K RON | |
| 77 | 77.IURAŞCU IMOBILIARE SRL▼ 14 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 81,8 %▼ 6 % | ▼ 6 % | 106,3 K RON | |
| 78 | 78.LIDASOR INVEST SRL▼ 44 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 81,6 %▼ 14,6 % | ▼ 14,6 % | 45,6 K RON | |
| 79 | 79.BEST NEXT SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 81,4 %▲ 444,2 % | ▲ 444,2 % | 50 K RON | |
| 80 | 80.ALI NICHI MARI SRL▲ 23 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 81,3 %▲ 9,1 % | ▲ 9,1 % | 133,6 K RON | |
| 81 | 81.ANACONDA SRL▼ 64 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 80,8 %▼ 39,8 % | ▼ 39,8 % | 3,2 K RON | |
| 82 | 82.LEONORA & CONSTANTIN SRL▲ 7 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 80,8 %▲ 3 % | ▲ 3 % | 132,4 K RON | |
| 83 | 83.ELIO IMOB RENT SRL▲ 7 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 80,7 %▲ 3 % | ▲ 3 % | 69,6 K RON | |
| 84 | 84.SANCEV EXPERT SRL▼ 4 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 79,7 %▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | 169,1 K RON | |
| 85 | 85.URANUS SRL▼ 11 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 79,6 %▼ 4,5 % | ▼ 4,5 % | 14,3 K RON | |
| 86 | 86.CREATIVE CONCEPT IMOBILIARE SRL▲ 10 | Sat Lunca Cetăţuii, Comuna Ciurea, Iaşi | 79 %▲ 3,6 % | ▲ 3,6 % | 65,7 K RON | |
| 87 | 87.MIHAELA STAR SRL▼ 18 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 79 %▼ 7,4 % | ▼ 7,4 % | 30,1 K RON | |
| 88 | 88.N.C.I.V. PROPERTY INTERMED SRL▼ 11 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 78,7 %▼ 4,5 % | ▼ 4,5 % | 233,5 K RON | |
| 89 | 89.LAURA ENTREPRICE SRL▲ 139 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 78,4 %▲ 87,4 % | ▲ 87,4 % | 130,7 K RON | |
| 90 | 90.ADMINIS LOCUINŢE PLUS SRL▼ 52 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 77,6 %▼ 18,3 % | ▼ 18,3 % | 180,4 K RON | |
| 91 | 91.METALO CHIMICE INTER SRL▼ 8 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 77,1 %▼ 4,4 % | ▼ 4,4 % | 23,9 K RON | |
| 92 | 92.GRIMAR SRL▼ 28 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 77 %▼ 11,4 % | ▼ 11,4 % | 98,9 K RON | |
| 93 | 93.FINA ONU SRL▲ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 76,8 %▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | 33,2 K RON | |
| 94 | 94.HOLBAN GRUP SRL▲ 4 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 75,9 %▲ 0 % | ▲ 0 % | 264,7 K RON | |
| 95 | 95.CORINA SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 75,6 %— | — | 25,9 K RON | |
| 96 | 96.INGRID ASIMPEX SRL▼ 9 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 75,4 %▼ 4 % | ▼ 4 % | 27 K RON | |
| 97 | 97.LEVEL V INVESTMENT S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 75,1 %— | — | — | 142,8 K RON |
| 98 | 98.DISCOVER LAND IMOBILIARE S.R.L.▼ 45 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 75,1 %▼ 18,7 % | ▼ 18,7 % | 50,4 K RON | |
| 99 | 99.LAVRIC SRL▲ 2 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 74,7 %▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 99,8 K RON | |
| 100 | 100.EURO RENT INVEST SRL▲ 93 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 74,3 %▲ 51,8 % | ▲ 51,8 % | 201,5 K RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Iași
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
641 firme · 819,9 mil. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
92 firme · 192,3 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
109 firme · 78 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
319 firme · 67,1 mil. RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
78 firme · 37,6 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
70 firme · 20,8 mil. RON