Top 100 firme — Activități profesionale, Ialomița după marjă netă în 2023
461 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 56,5 %, iar liderul atinge 426,7 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.GC CORP MANAGEMENT S.R.L.▲ 2 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 426,7 %▲ 207,5 % | ▲ 207,5 % | 80,6 K RON | |
| 2 | 2.IORDACHE A.M.V. S.R.L.▲ 69 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 106,2 %▲ 35,2 % | ▲ 35,2 % | 1,6 mil. RON | |
| 3 | 3.SSV FARM SRL▲ 355 | Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 97,1 %▲ 2.180,1 % | ▲ 2.180,1 % | 1,6 K RON | |
| 4 | 4.PRIME BUSINESS CONSULTING S.R.L.▲ 14 | Sat Hagieşti, Comuna Sineşti, Ialomiţa | 88,8 %▼ 6,4 % | ▼ 6,4 % | 618,2 K RON | |
| 5 | 5.JN AGRO MANAGEMENT S.R.L.▲ 41 | Sat Cocora, Comuna Cocora, Ialomiţa | 87,2 %▲ 3,3 % | ▲ 3,3 % | 374,8 K RON | |
| 6 | 6.SIMON JENSEN AGRO ADVICE S.R.L.▲ 51 | Sat Cocora, Comuna Cocora, Ialomiţa | 85,8 %▲ 5,1 % | ▲ 5,1 % | 404,7 K RON | |
| 7 | 7.INALIA CONSULTING S.R.L.▲ 1 | Sat Coşereni, Comuna Coşereni, Ialomiţa | 85,1 %▼ 14,1 % | ▼ 14,1 % | 22,6 K RON | |
| 8 | 8.ACCOUNTING PRACTICAL SOLUTIONS T & C S.R.L.▲ 2 | Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 84,8 %▼ 12,6 % | ▼ 12,6 % | 6,4 K RON | |
| 9 | 9.BIA BUSINESS SOLUTIONS S.R.L.▲ 135 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 84,3 %▲ 43,6 % | ▲ 43,6 % | 2,5 K RON | |
| 10 | 10.BAO CONSULT S.R.L.nou | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 84,3 %— | — | — | 13,2 K RON |
| 11 | 11.ENCRIS PROD SRL▲ 17 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 83,4 %▼ 8,7 % | ▼ 8,7 % | 239,2 K RON | |
| 12 | 12.SOPHIA PROJECT S.R.L.▲ 424 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 82,9 %— | — | 657 K RON | |
| 13 | 13.DAL CONS CENTENAR S.R.L.▲ 7 | Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 82,7 %▼ 12,3 % | ▼ 12,3 % | 66,2 K RON | |
| 14 | 14.SURI IN THE SKY S.R.L.▲ 7 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 82,2 %▼ 12,8 % | ▼ 12,8 % | 35,4 K RON | |
| 15 | 15.ALL TO NET S.R.L.nou | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 82,1 %— | — | — | 27,8 K RON |
| 16 | 16.DMG SERVICE INSTAL S.R.L.nou | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 82 %— | — | — | 129,2 K RON |
| 17 | 17.PROT AVD S.R.L.nou | Loc. Bora, Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 81,7 %— | — | — | 22,6 K RON |
| 18 | 18.FOTON RENDER STUDIO S.R.L.▼ 6 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 81,5 %▼ 15,1 % | ▼ 15,1 % | 219,7 K RON | |
| 19 | 19.AGROSYL SEEDS S.R.L.▲ 53 | Sat Făcăeni, Comuna Făcăeni, Ialomiţa | 81 %▲ 3,5 % | ▲ 3,5 % | 883,1 K RON | |
| 20 | 20.GIOMAS AGRICULTURA S.R.L.▲ 13 | Loc. Ţăndărei, Oraş Ţăndărei, Ialomiţa | 80,6 %▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | 354,4 K RON | |
| 21 | 21.TET ENGINEERING S.R.L.▲ 84 | Loc. Feteşti-Gară, Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 80,4 %▲ 13,7 % | ▲ 13,7 % | 477,5 K RON | |
| 22 | 22.KRK TRADE S.R.L.▲ 36 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 80,4 %▼ 1,5 % | ▼ 1,5 % | 2,4 K RON | |
| 23 | 23.NITROFERT S.R.L.nou | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 80,3 %— | — | — | 133,7 K RON |
| 24 | 24.TRANSCONSULT DESIGN S.R.L.▲ 96 | Sat Jilavele, Comuna Jilavele, Ialomiţa | 80,2 %▲ 23 % | ▲ 23 % | 588,1 K RON | |
| 25 | 25.D&P ACCOUNTING S.R.L.▲ 322 | Loc. Ţăndărei, Oraş Ţăndărei, Ialomiţa | 79,6 %▲ 1.031,9 % | ▲ 1.031,9 % | 27 K RON | |
| 26 | 26.TOP IMAN RESOURCES S.R.L.▼ 11 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 79,5 %▼ 16,8 % | ▼ 16,8 % | 209,9 K RON | |
| 27 | 27.GEO 7 SRL▲ 54 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 79,5 %▲ 4,5 % | ▲ 4,5 % | 1,1 mil. RON | |
| 28 | 28.STAVAS CONSULTING SRL▲ 14 | Loc. Bora, Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 79 %▼ 8 % | ▼ 8 % | 16,2 K RON | |
| 29 | 29.MAGGIC AV S.R.L.nou | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 78,3 %— | — | — | 117,7 K RON |
| 30 | 30.GLOBAL MEDIA PROFESIONAL S.R.L.nou | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 78,1 %— | — | 35,8 K RON | |
| 31 | 31.MIU CONSULTANCY SRL▼ 17 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 77,7 %▼ 18,9 % | ▼ 18,9 % | 15 K RON | |
| 32 | 32.ELENSIL DESIGN S.R.L.▲ 65 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 76,5 %▲ 5,4 % | ▲ 5,4 % | 169,8 K RON | |
| 33 | 33.INFOCONTAB AS S.R.L.nou | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 76,5 %— | — | — | 54,9 K RON |
| 34 | 34.PROFIT CONT SRL▲ 33 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 76,1 %▼ 4,3 % | ▼ 4,3 % | 225,9 K RON | |
| 35 | 35.IRESEARCH MEDICAL S.R.L.▲ 40 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 75,1 %▼ 2,9 % | ▼ 2,9 % | 282,8 K RON | |
| 36 | 36.HRISTESCU CONSULTANŢĂ S.R.L.▼ 20 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 74,9 %▼ 21,3 % | ▼ 21,3 % | 4,5 K RON | |
| 37 | 37.BRIGHTON CONSULTING SRL▲ 45 | Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 74,4 %▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | 206,4 K RON | |
| 38 | 38.ATELIERUL ERNIC S.R.L.nou | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 73,5 %— | — | — | 86,7 K RON |
| 39 | 39.CONT EXPERT BNM S.R.L.▼ 14 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 73,3 %▼ 20,9 % | ▼ 20,9 % | 125,6 K RON | |
| 40 | 40.MINEX SRL▼ 4 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 73 %▼ 16,2 % | ▼ 16,2 % | 1,2 mil. RON | |
| 41 | 41.CONT EXPERT T.I.D. S.R.L.▲ 61 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 72,1 %▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | 211,8 K RON | |
| 42 | 42.ATF CONT S.R.L.▲ 94 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 72 %▲ 17,4 % | ▲ 17,4 % | 29,4 K RON | |
| 43 | 43.DOCTOR BARBU VET S.R.L.▲ 49 | Sat Valea Ciorii, Comuna Valea Ciorii, Ialomiţa | 71,8 %▼ 1,9 % | ▼ 1,9 % | 198,9 K RON | |
| 44 | 44.FINANCIAL HOUSE S.R.L.nou | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 71,4 %— | — | 214,2 K RON | |
| 45 | 45.NEOTERRA S.R.L.nou | Sat Făcăeni, Comuna Făcăeni, Ialomiţa | 70,8 %— | — | — | 279,9 K RON |
| 46 | 46.SMART ACCOUNT V.S.A. S.R.L.▼ 6 | Sat Gheorghe Doja, Comuna Gheorghe Doja, Ialomiţa | 70,6 %▼ 18,1 % | ▼ 18,1 % | 121 K RON | |
| 47 | 47.ELECTORAL CONSULTING TEAM SRL▲ 254 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 70,2 %▲ 226,2 % | ▲ 226,2 % | 33,6 K RON | |
| 48 | 48.EXPERT FINANCIAR Z.C. S.R.L.▲ 2 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 69,3 %▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 20,2 K RON | |
| 49 | 49.PROANIVET COM S.R.L.▼ 15 | Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 69,1 %▼ 21,7 % | ▼ 21,7 % | 18,7 K RON | |
| 50 | 50.MUSON SRL▼ 28 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 68,8 %▼ 26,9 % | ▼ 26,9 % | 130,2 K RON | |
| 51 | 51.DRUPO SRL▲ 301 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 68,6 %▲ 1.316,9 % | ▲ 1.316,9 % | 400,7 K RON | |
| 52 | 52.EENGI-KRYS S.R.L.▲ 14 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 68,3 %▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | 117,2 K RON | |
| 53 | 53.ROMEXPERT CONSULTING CONTAB S.R.L.▲ 16 | Loc. Amara, Oraş Amara, Ialomiţa | 68,2 %▼ 13,2 % | ▼ 13,2 % | 121,4 K RON | |
| 54 | 54.POSEIDON SRL▲ 151 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 68 %▲ 53,4 % | ▲ 53,4 % | 240,3 K RON | |
| 55 | 55.TOPOMIHNIC S.R.L.▼ 8 | Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 67,9 %▼ 19,4 % | ▼ 19,4 % | 168,5 K RON | |
| 56 | 56.TUDOR CONSULTING SERVICE S.R.L.▲ 17 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 66,9 %▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | 138,1 K RON | |
| 57 | 57.CASA SIMION S.R.L.▲ 93 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 66,9 %▲ 16,1 % | ▲ 16,1 % | 124 K RON | |
| 58 | 58.SAFE HR SOLUTIONS S.R.L.▲ 45 | Sat Manasia, Comuna Manasia, Ialomiţa | 66,7 %▼ 7 % | ▼ 7 % | 56,9 K RON | |
| 59 | 59.ROBOTRON GENERAL SERVICE SRL▲ 97 | Sat Bucu, Comuna Bucu, Ialomiţa | 66,6 %▲ 19 % | ▲ 19 % | 44,1 K RON | |
| 60 | 60.SAFETY SYSTEMS S.R.L.▲ 101 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 65,9 %▲ 19,9 % | ▲ 19,9 % | 189,3 K RON | |
| 61 | 61.HANDLING SOLUTIONS 2018 S.R.L.▲ 38 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 65,9 %▼ 8,6 % | ▼ 8,6 % | 107,4 K RON | |
| 62 | 62.LA VLAD ŞTEFAN S.R.L.▲ 76 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 65,9 %▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | 1,4 mil. RON | |
| 63 | 63.FIN CONSULT EXPERT SRL▲ 64 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 65,8 %▲ 2,5 % | ▲ 2,5 % | 474,4 K RON | |
| 64 | 64.MACHROMART S.R.L.▼ 19 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 65,1 %▼ 23,3 % | ▼ 23,3 % | 3,9 K RON | |
| 65 | 65.REAL PROTECT CONSULT SRL▲ 78 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 64,9 %▲ 10,3 % | ▲ 10,3 % | 164,3 K RON | |
| 66 | 66.VV ASIGURĂRI ÎN BROKERAJ S.R.L.nou | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 64,2 %— | — | — | 154,4 K RON |
| 67 | 67.ECONOMIC 2002 SRL▲ 73 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 64,2 %▲ 8,2 % | ▲ 8,2 % | 407,2 K RON | |
| 68 | 68.GELAND RISK SOLUTIONS S.R.L.▼ 12 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 64,2 %▼ 21,4 % | ▼ 21,4 % | 2,3 K RON | |
| 69 | 69.MBA URBANDESIGN S.R.L.▲ 174 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 64,2 %▲ 76,5 % | ▲ 76,5 % | 172,5 K RON | |
| 70 | 70.HECKTIC STUDIO S.R.L.▼ 57 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 64 %▼ 33,1 % | ▼ 33,1 % | 102,8 K RON | |
| 71 | 71.VM CONT-FIN S.R.L.▼ 10 | Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 64 %▼ 20,5 % | ▼ 20,5 % | 25,3 K RON | |
| 72 | 72.EMIX REAL SERV S.R.L.▲ 19 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 63,9 %▼ 13,2 % | ▼ 13,2 % | 78,9 K RON | |
| 73 | 73.EXCONT S.A.C. S.R.L.▲ 59 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 63,6 %▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | 457,6 K RON | |
| 74 | 74.I-PHOENIX CA S.R.L.nou | Sat Axintele, Comuna Axintele, Ialomiţa | 63,4 %— | — | 21,9 K RON | |
| 75 | 75.TOP G.C.T. CONSULTING S.R.L.▲ 49 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 63,2 %▼ 2,5 % | ▼ 2,5 % | 154,7 K RON | |
| 76 | 76.SAFETYMAN S.R.L.nou | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 63,2 %— | — | — | 27,7 K RON |
| 77 | 77.COMTERM PROTECT INSTAL S.R.L.▲ 13 | Sat Ciulniţa, Comuna Ciulniţa, Ialomiţa | 62,5 %▼ 15,4 % | ▼ 15,4 % | 187 K RON | |
| 78 | 78.AGRI TOP CONTAB S.R.L.▼ 19 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 62,4 %▼ 22,8 % | ▼ 22,8 % | 184,3 K RON | |
| 79 | 79.FINANCIAL TRADING SOCIETY S.R.L.nou | Sat Dridu, Comuna Dridu, Ialomiţa | 61,5 %— | — | — | 3,8 K RON |
| 80 | 80.GEO ROSTEL SRL▲ 29 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 61,4 %▼ 9,5 % | ▼ 9,5 % | 125,2 K RON | |
| 81 | 81.JOB PORTALE S.R.L.▼ 57 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 61,1 %▼ 34,2 % | ▼ 34,2 % | 3,7 K RON | |
| 82 | 82.CONTA EXPERT CÎLŢEA S.R.L.▲ 43 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 60,8 %▼ 5,7 % | ▼ 5,7 % | 140 K RON | |
| 83 | 83.SIGCON SRL▲ 68 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 60,7 %▲ 5,6 % | ▲ 5,6 % | 379,3 K RON | |
| 84 | 84.STYLING EXTREME SRL▲ 124 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 60,4 %▲ 40,3 % | ▲ 40,3 % | 4,6 K RON | |
| 85 | 85.ROBLINK SECURITATE S.R.L.▲ 162 | Loc. Amara, Oraş Amara, Ialomiţa | 60,2 %▲ 70 % | ▲ 70 % | 140,4 K RON | |
| 86 | 86.DAB CONSTRUCTION S.R.L.▼ 47 | Sat Manasia, Comuna Manasia, Ialomiţa | 60,2 %▼ 30,1 % | ▼ 30,1 % | 215,2 K RON | |
| 87 | 87.DAVIROM SERVICE S.R.L.nou | Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 60,1 %▼ 6,2 % | ▼ 6,2 % | 154,5 K RON | |
| 88 | 88.HAS TOP DESIGN S.R.L.▼ 9 | Sat Giurgeni, Comuna Giurgeni, Ialomiţa | 59,6 %▼ 22,3 % | ▼ 22,3 % | 177,9 K RON | |
| 89 | 89.TIMGONN S.R.L.▼ 25 | Sat Stelnica, Comuna Stelnica, Ialomiţa | 59,6 %▼ 25,4 % | ▼ 25,4 % | 19,4 K RON | |
| 90 | 90.CED CONTEXPERT S.R.L.▲ 63 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 59,4 %▲ 4,8 % | ▲ 4,8 % | 263,1 K RON | |
| 91 | 91.ECONOMIC 2002 CT S.R.L.▲ 118 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 59,2 %▲ 37,5 % | ▲ 37,5 % | 222,8 K RON | |
| 92 | 92.CONTABLEX FIN S.R.L.▲ 105 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 58,9 %▲ 26,4 % | ▲ 26,4 % | 42 K RON | |
| 93 | 93.RAPID INTERVET S.R.L.▼ 52 | Sat Reviga, Comuna Reviga, Ialomiţa | 58,3 %▼ 32,1 % | ▼ 32,1 % | 105,3 K RON | |
| 94 | 94.AD SECURITY CONSULTING S.R.L.▲ 100 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 57,9 %▲ 21,1 % | ▲ 21,1 % | 152,4 K RON | |
| 95 | 95.MCL MANAGE CONSULT S.R.L.▲ 183 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 57,4 %▲ 99 % | ▲ 99 % | 73,5 K RON | |
| 96 | 96.CONT EXPERT C & D SRL▲ 66 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 57,2 %▲ 4,2 % | ▲ 4,2 % | 208,9 K RON | |
| 97 | 97.LOCAL PLANNING S.R.L.▼ 93 | Sat Gheorghe Doja, Comuna Gheorghe Doja, Ialomiţa | 57 %▼ 58,2 % | ▼ 58,2 % | 8,6 K RON | |
| 98 | 98.PRESTĂRI FARMING S.R.L.nou | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 56,8 %— | — | — | 106,8 K RON |
| 99 | 99.AVANTAJ GABI PUBLICITATE S.R.L.▲ 250 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 56,7 %▲ 747,2 % | ▲ 747,2 % | 22,1 K RON | |
| 100 | 100.MATI CONSULTANTA S.R.L.▲ 112 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 56,5 %▲ 33,1 % | ▲ 33,1 % | 22,9 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Ialomița
CAEN 7500
Activități veterinare
26 firme · 84,6 mil. RON
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
107 firme · 53,1 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
50 firme · 44,8 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
110 firme · 29,6 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
45 firme · 18,4 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
24 firme · 15,1 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
42 firme · 13,2 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
18 firme · 12,8 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
37 firme · 8,7 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
51 firme · 3,5 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
10 firme · 2,3 mil. RON
CAEN 7220
Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste
3 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
5 firme · 1,2 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
7 firme · 819,8 K RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
5 firme · 725,1 K RON
CAEN 7211
Cercetare- dezvoltare în biotehnologie
2 firme · 680,4 K RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
6 firme · 567,5 K RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
4 firme · 546,2 K RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
3 firme · 460,7 K RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
1 firme · 367,3 K RON
CAEN 7010
Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate
1 firme · 27,5 K RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
1 firme · 20,7 K RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
1 firme · 18 K RON