Top 100 firme — Imobiliare, Galați după marjă netă în 2019
307 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 61,7 %, iar liderul atinge 6.831,9 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.AGRIVERDE SRL= | Municipiul Galaţi, Galaţi | 6.831,9 %▲ 61,6 % | ▲ 61,6 % | 582,8 K RON | |
| 2 | 2.REINVEST RESIDENCE SORMAR SRL▲ 187 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 3.246,8 %▲ 32.174,5 % | ▲ 32.174,5 % | 2,2 mil. RON | |
| 3 | 3.MARIANO SRL▲ 2 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2.659,7 %▲ 324,3 % | ▲ 324,3 % | 2,8 mil. RON | |
| 4 | 4.COMPLEX STUDENTESC SRL▲ 57 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1.910,5 %▲ 2.579,5 % | ▲ 2.579,5 % | 87,9 K RON | |
| 5 | 5.ELENY PRIM IMOBILIARE SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 97 %— | — | — | 9,3 K RON |
| 6 | 6.PETCU ASE ASE MĂRICEL S.R.L.▲ 11 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 97 %▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | 2,6 K RON | |
| 7 | 7.ADAIMPACT GRAND S.R.L.nou | Sat Costi, Comuna Vânători, Galaţi | 97 %— | — | — | 5,8 K RON |
| 8 | 8.NELYŞTEF FEL SRL▲ 7 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 97 %0,0% | 0,0% | 66,8 K RON | |
| 9 | 9.SORAYA ANDREȘ S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 97 %— | — | — | 9,3 K RON |
| 10 | 10.DUMISAN-AD 88 S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 97 %— | — | — | 23,9 K RON |
| 11 | 11.ARCHISS WAY BOM S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 97 %— | — | — | 2 K RON |
| 12 | 12.MC EXPERTBLOCK CONTAB S.R.L.▲ 4 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 96,8 %▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 18,2 K RON | |
| 13 | 13.NEC MAR B.A. SRL▼ 1 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 96,6 %▼ 2,8 % | ▼ 2,8 % | 148,4 K RON | |
| 14 | 14.ESTEPONAS SRL▲ 5 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 96,2 %▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | 134,1 K RON | |
| 15 | 15.ALIEN IMOBILIARE S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 95,3 %— | — | — | 226,9 K RON |
| 16 | 16.TALENTIMO HOUSE S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 95 %— | — | — | 37,4 K RON |
| 17 | 17.MED RAVERA SRL▲ 7 | Municipiul Tecuci, Galaţi | 94,9 %▲ 2,5 % | ▲ 2,5 % | 251,7 K RON | |
| 18 | 18.ANTOCOM 2003 SRL▲ 124 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 94,6 %▲ 191,6 % | ▲ 191,6 % | 57,3 K RON | |
| 19 | 19.NICONA IMOB SRL▼ 6 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 94,5 %▼ 2,6 % | ▼ 2,6 % | 1,7 K RON | |
| 20 | 20.FLORIMOB PH PETROLU SRL▲ 27 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 94,4 %▲ 21,2 % | ▲ 21,2 % | 38,1 K RON | |
| 21 | 21.MATTEO RAL SPAȚII S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 93,2 %— | — | — | 47,5 K RON |
| 22 | 22.ATA IMOB NIDA S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 93 %— | — | — | 5,3 K RON |
| 23 | 23.888 ADARA BIACOM S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 92,8 %— | — | — | 5,2 K RON |
| 24 | 24.ANTINIS IMPEX SRL▼ 2 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 92 %▼ 2,3 % | ▼ 2,3 % | 109,8 K RON | |
| 25 | 25.MED-COM FUNGHI SRLnou | Sat Pechea, Comuna Pechea, Galaţi | 91,9 %— | — | 182 K RON | |
| 26 | 26.PIBUNNI IMOB GL SRL▲ 39 | Sat Tuluceşti, Comuna Tuluceşti, Galaţi | 91,8 %▲ 30,9 % | ▲ 30,9 % | 117,9 K RON | |
| 27 | 27.REVALO SRL▲ 225 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 91,5 %— | — | 34,3 K RON | |
| 28 | 28.KRAFT MOBILKAT SRL▼ 2 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 91,2 %▲ 2,1 % | ▲ 2,1 % | 230,9 K RON | |
| 29 | 29.CEZARPRIMO SRL▲ 71 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 91,2 %▲ 78,7 % | ▲ 78,7 % | 3 K RON | |
| 30 | 30.TIFAREX EXIM A.S. SRL= | Municipiul Galaţi, Galaţi | 89,1 %▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | 5,3 K RON | |
| 31 | 31.TIFANI & CALIPSO S.R.L.nou | Sat Costi, Comuna Vânători, Galaţi | 88,1 %— | — | — | 38,6 K RON |
| 32 | 32.ALESQUAR RESIDENCE S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 88,1 %— | — | — | 56,1 K RON |
| 33 | 33.MARUNA COMPANY SRL▲ 31 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 87,8 %▲ 25,2 % | ▲ 25,2 % | 95,1 K RON | |
| 34 | 34.SPEDIVE 2010 SRL▲ 12 | Municipiul Tecuci, Galaţi | 87,6 %▲ 10,7 % | ▲ 10,7 % | 341,6 K RON | |
| 35 | 35.AG WORKSHOP S.R.L.▲ 1 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 87 %▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | 187,1 K RON | |
| 36 | 36.RASCULATU SHIDAI S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 86,2 %— | — | — | 24 K RON |
| 37 | 37.PIXEL CU PIXEL S.R.L.▲ 11 | Municipiul Tecuci, Galaţi | 86,2 %▲ 11,2 % | ▲ 11,2 % | 45,5 K RON | |
| 38 | 38.LACOMBI LEGAL S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 85,8 %— | — | — | 90,9 K RON |
| 39 | 39.GENERAL ANALYSIS S.R.L.▲ 174 | Loc. Târgu Bujor, Oraş Târgu Bujor, Galaţi | 85,8 %— | — | 450,1 K RON | |
| 40 | 40.MELBA LUX SRL▼ 3 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 84,7 %▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 128,7 K RON | |
| 41 | 41.GREVAL EXPERT S.R.L.▲ 62 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 84,6 %▲ 70,3 % | ▲ 70,3 % | 9,4 K RON | |
| 42 | 42.FINAGRI SRL▼ 11 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 84,5 %▼ 3,3 % | ▼ 3,3 % | 282,2 K RON | |
| 43 | 43.OLYMPIC ANDREAS ANDREI S.R.L.▲ 14 | Sat Costi, Comuna Vânători, Galaţi | 83,1 %▲ 12,3 % | ▲ 12,3 % | 283,5 K RON | |
| 44 | 44.CENTRUM SRL▼ 6 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 82,9 %▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | 173,2 K RON | |
| 45 | 45.EMANUELA COLLECTION SRL▼ 13 | Municipiul Tecuci, Galaţi | 82,8 %▼ 4,7 % | ▼ 4,7 % | 13,8 K RON | |
| 46 | 46.CAM-IMPEX SRL▼ 17 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 82,7 %▼ 5,7 % | ▼ 5,7 % | 27,7 K RON | |
| 47 | 47.KAPA GAL SRL▲ 43 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 82,5 %▲ 54,7 % | ▲ 54,7 % | 140,1 K RON | |
| 48 | 48.OCTAVIA MM & MN SRL▼ 3 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 81,3 %▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 12,3 K RON | |
| 49 | 49.LUKY FLOR SRL▲ 116 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 80,8 %▲ 324,8 % | ▲ 324,8 % | 404 RON | |
| 50 | 50.CIMNIC 2002 S.R.L.▼ 23 | Sat Costi, Comuna Vânători, Galaţi | 80,3 %▼ 9,8 % | ▼ 9,8 % | 112,7 K RON | |
| 51 | 51.RENDAR MANAGEMENT SRL▼ 8 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 79,8 %▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | 198,9 K RON | |
| 52 | 52.MILLENIUM WHITE IMOB SRL▲ 198 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 79,5 %— | — | 9,5 K RON | |
| 53 | 53.LUXURY SUITE ROOMS S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 79,2 %— | — | — | 22,9 K RON |
| 54 | 54.COMET SRL▲ 2 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 79,1 %▲ 6,5 % | ▲ 6,5 % | 284,7 K RON | |
| 55 | 55.ION-ELLA ANDY TRUST SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 78,4 %— | — | 19,1 K RON | |
| 56 | 56.RODIANA SRL▲ 4 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 78,1 %▲ 9,4 % | ▲ 9,4 % | 69,9 K RON | |
| 57 | 57.NIRA IMPEX SRL▲ 5 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 77,9 %▲ 9,4 % | ▲ 9,4 % | 37,2 K RON | |
| 58 | 58.ADX LOGISTIC SRL▼ 8 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 76,8 %▼ 0,7 % | ▼ 0,7 % | 160,9 K RON | |
| 59 | 59.PITGEO SRL▼ 17 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 76,1 %▼ 8,2 % | ▼ 8,2 % | 84,9 K RON | |
| 60 | 60.EXCELENT HOMES S.R.L.▲ 72 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 75,4 %▲ 110,9 % | ▲ 110,9 % | 7 K RON | |
| 61 | 61.PARC INDUSTRIAL DICOR LAND S.R.L.nou | Sat Şerbeştii Vechi, Comuna Şendreni, Galaţi | 75 %— | — | — | 13,6 K RON |
| 62 | 62.MACOMBI 2008 SRL▼ 34 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 74,4 %▼ 16,2 % | ▼ 16,2 % | 61,1 K RON | |
| 63 | 63.PLANICAD GEOREZIDENTIAL S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 73,9 %— | — | — | 10,4 K RON |
| 64 | 64.DONOSTIA SRL▼ 15 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 73,7 %▼ 4,9 % | ▼ 4,9 % | 191,6 K RON | |
| 65 | 65.USHUAIA BOTAFOG SRL▲ 143 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 73,5 %— | — | 598,5 K RON | |
| 66 | 66.NDI MARKET SRL▲ 3 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 73,5 %▲ 9 % | ▲ 9 % | 570,9 K RON | |
| 67 | 67.BRICHINO SRL▼ 44 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 72,9 %▼ 21,6 % | ▼ 21,6 % | 10,3 K RON | |
| 68 | 68.RAS EURO INVESTMENT PARTNER SRL▲ 173 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 71,8 %— | — | 122,6 K RON | |
| 69 | 69.ADMINISTRATOR BRATESCU SRL▼ 29 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 71,6 %▼ 14,5 % | ▼ 14,5 % | 107,4 K RON | |
| 70 | 70.PRACTIC ADL OFFICE S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 70,9 %— | — | — | 51,8 K RON |
| 71 | 71.LUXOR ANGELS SRL▲ 1 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 70,9 %▲ 6,7 % | ▲ 6,7 % | 13,6 K RON | |
| 72 | 72.RAMIDIS SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 70,8 %▼ 72 % | ▼ 72 % | 54,4 K RON | |
| 73 | 73.VEROMAR RENTAL SRL▼ 7 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 70,4 %▲ 2,3 % | ▲ 2,3 % | 120,2 K RON | |
| 74 | 74.TRAIAN IMMOBILIARE S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 70,1 %— | — | — | 486,9 K RON |
| 75 | 75.UNITED MARKET CAPITAL S.R.L.nou | Municipiul Tecuci, Galaţi | 69,2 %— | — | — | 124,6 K RON |
| 76 | 76.LIUBOVLAD SRL▲ 16 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 68,7 %▲ 30,2 % | ▲ 30,2 % | 124,7 K RON | |
| 77 | 77.DIMA & FIII SA▼ 67 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 68,3 %▼ 35,3 % | ▼ 35,3 % | 806,1 K RON | |
| 78 | 78.FABICRIS SRL▼ 25 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 68 %▼ 9,6 % | ▼ 9,6 % | 392,3 K RON | |
| 79 | 79.EVALCOST CAPITAL S.R.L.▲ 138 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 67,9 %— | — | 19,3 K RON | |
| 80 | 80.DUNAMAR IMPEX SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 67,9 %— | — | 6 K RON | |
| 81 | 81.ZEFIRUL SRL▼ 26 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 67,6 %▼ 9,2 % | ▼ 9,2 % | 29,9 K RON | |
| 82 | 82.SARGASE SRL▼ 41 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 67,4 %▼ 18,9 % | ▼ 18,9 % | 103,8 K RON | |
| 83 | 83.CECILIA SRL▲ 16 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 67,2 %▲ 31,2 % | ▲ 31,2 % | 361,5 K RON | |
| 84 | 84.BIRLADEANU SRL▼ 16 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 66,3 %▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | 124,8 K RON | |
| 85 | 85.YOUNG MAGIC SRL▲ 108 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 66,2 %▲ 672,9 % | ▲ 672,9 % | 102,2 K RON | |
| 86 | 86.CEAROM EVALUARI S.R.L.▲ 129 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 65,9 %— | — | 113,9 K RON | |
| 87 | 87.ACORN BLUE S.R.L.▲ 20 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 65,6 %▲ 36,6 % | ▲ 36,6 % | 50,7 K RON | |
| 88 | 88.OPTIM VITAL SRL▼ 74 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 65,4 %▼ 32,6 % | ▼ 32,6 % | 42,5 K RON | |
| 89 | 89.DRAGONUL SRL▼ 45 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 64,7 %▼ 20,4 % | ▼ 20,4 % | 11,4 K RON | |
| 90 | 90.CONSULT EXPERT GALATI SRL▼ 11 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 64,5 %▲ 3,7 % | ▲ 3,7 % | 107,6 K RON | |
| 91 | 91.HAMER RENT SRL▲ 5 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 64,5 %▲ 24,3 % | ▲ 24,3 % | 263,9 K RON | |
| 92 | 92.POHL INCHIRIERI SPATII S.R.L.▼ 33 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 63,9 %▼ 11,5 % | ▼ 11,5 % | 138,5 K RON | |
| 93 | 93.API-P-FARM SRL▼ 18 | Municipiul Tecuci, Galaţi | 63,8 %▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | 23 K RON | |
| 94 | 94.SALINA 2004 SRL▼ 24 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 63,4 %▼ 5,6 % | ▼ 5,6 % | 95,7 K RON | |
| 95 | 95.COLIBRI-38 SRL▼ 60 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 62,9 %▼ 26,4 % | ▼ 26,4 % | 179,3 K RON | |
| 96 | 96.FLORIMOB 2011 SRL▲ 15 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 62,8 %▲ 39 % | ▲ 39 % | 6,1 K RON | |
| 97 | 97.ASGARD VIEW S.R.L.▲ 44 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 62,7 %▲ 90,2 % | ▲ 90,2 % | 15,5 K RON | |
| 98 | 98.PASSION-A SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 62 %▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | 9,7 K RON | |
| 99 | 99.MACOTECH SRL▼ 45 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 61,9 %▼ 17,2 % | ▼ 17,2 % | 68,4 K RON | |
| 100 | 100.TOPCLASS S.R.L.▼ 48 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 61,7 %▼ 18,7 % | ▼ 18,7 % | 122,2 K RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Galați
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
295 firme · 140,6 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
90 firme · 12,9 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
28 firme · 11,9 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
27 firme · 2,8 mil. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
5 firme · 529,2 K RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
6 firme · 248,2 K RON