Top 100 firme — Imobiliare, Cluj după marjă netă în 2021
1.524 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 95,6 %, iar liderul atinge 29.455 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.WELT SRL▲ 1.346 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 29.455 %— | — | 5,9 K RON | |
| 2 | 2.FUTURE DEVELOPMENTS COMPANY IMPEX SRL▲ 1.291 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 5.513,4 %— | — | 3,3 mil. RON | |
| 3 | 3.MAOIN SRL▲ 1.003 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 3.949,5 %▲ 58.498,1 % | ▲ 58.498,1 % | 247,5 K RON | |
| 4 | 4.GEAINV S.A.▲ 11 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 3.559,1 %▲ 823 % | ▲ 823 % | 1,9 mil. RON | |
| 5 | 5.SPEEDEGO SRL▲ 1.242 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 3.015,1 %— | — | 916 K RON | |
| 6 | 6.AXA DEVELOPMENT SRL▲ 562 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2.626 %▲ 5.297,8 % | ▲ 5.297,8 % | 472,7 K RON | |
| 7 | 7.VIVAJO INVEST S.R.L.▲ 753 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1.805,8 %▲ 5.687,9 % | ▲ 5.687,9 % | 1,6 mil. RON | |
| 8 | 8.MONDO REAL ESTATE SRL▲ 1.082 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1.557,9 %— | — | 13,6 K RON | |
| 9 | 9.C.T.R. EXECUTIV S.R.L.▲ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1.547,9 %▲ 255,1 % | ▲ 255,1 % | 109,7 K RON | |
| 10 | 10.MILIAS SRL▲ 1.073 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1.193,4 %▲ 2.983.275 % | ▲ 2.983.275 % | 489,3 K RON | |
| 11 | 11.BELLORY SRL▲ 1.191 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1.170,8 %— | — | 2,3 mil. RON | |
| 12 | 12.FUSCOP INVESTMENTS S.R.L.▲ 1.210 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 921,7 %— | — | 858,9 K RON | |
| 13 | 13.NARS ACCOMMODATION SERVICES S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 805,8 %— | — | — | 362,6 K RON |
| 14 | 14.ALVERA VISION SRL▲ 1.132 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 788 %— | — | 197 K RON | |
| 15 | 15.GRETEN STRATEGY SRL▲ 562 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 655,6 %▲ 1.263,8 % | ▲ 1.263,8 % | 835,7 K RON | |
| 16 | 16.ANDREAS COM IMPEX SRL▲ 759 | Municipiul Dej, Cluj | 568,3 %▲ 1.794,2 % | ▲ 1.794,2 % | 767,9 K RON | |
| 17 | 17.EDEN INVEST SRL▲ 1.113 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 531,6 %— | — | 184,4 K RON | |
| 18 | 18.BICAZIM SRL▲ 1.086 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 506 %— | — | 1,1 mil. RON | |
| 19 | 19.NO LIMIT IMPEX SRL= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 373,1 %▲ 36 % | ▲ 36 % | 1,9 mil. RON | |
| 20 | 20.ASICONS PRIVATE SOLUTIONS SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 327,3 %▼ 31,2 % | ▼ 31,2 % | 69,4 K RON | |
| 21 | 21.SIVO EST SRL▲ 438 | Sat Luna de Sus, Comuna Floreşti, Cluj | 280,9 %▲ 363,1 % | ▲ 363,1 % | 253,2 K RON | |
| 22 | 22.INU TRANS SRL▲ 3 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 247,7 %▲ 31,9 % | ▲ 31,9 % | 3 mil. RON | |
| 23 | 23.TERMOENERGO SERVICE SRL▲ 1.219 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 246,9 %— | — | 247,1 K RON | |
| 24 | 24.CORPANA SRL▲ 1.206 | Sat Corpadea, Comuna Apahida, Cluj | 245,6 %— | — | 14,7 K RON | |
| 25 | 25.WIENER TOR BUSINESS S.R.L.▲ 1.075 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 244,9 %— | — | 1,2 mil. RON | |
| 26 | 26.ALSO IMPORT EXPORT SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 233,5 %▲ 1.659,8 % | ▲ 1.659,8 % | 175,4 K RON | |
| 27 | 27.KUERYO IMPORT EXPORT SRL▲ 795 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 213,7 %▲ 696 % | ▲ 696 % | 2,2 mil. RON | |
| 28 | 28.SARCONIS IMPEX SRL▲ 407 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 195,4 %▲ 209,3 % | ▲ 209,3 % | 996,3 K RON | |
| 29 | 29.DESCO SRL▲ 809 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 195,2 %▲ 673,8 % | ▲ 673,8 % | 541,3 K RON | |
| 30 | 30.GROSS & GROSS CONSTRUCT SRL▲ 221 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 186,2 %▲ 136,6 % | ▲ 136,6 % | 2,1 mil. RON | |
| 31 | 31.IMC MIORITZA CONSTRUCT S.R.L.▲ 1.120 | Sat Someşu Rece, Comuna Gilău, Cluj | 177 %— | — | 1,7 mil. RON | |
| 32 | 32.TRANSEURO CONSTRUCT SRL▲ 9 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 168 %▲ 63,7 % | ▲ 63,7 % | 3,8 mil. RON | |
| 33 | 33.BRAVA IMPORT EXPORT SRL▲ 1.123 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 159,6 %— | — | 79,7 K RON | |
| 34 | 34.AB IMMO CLUJ S.R.L.▲ 731 | Comuna Floreşti, Cluj | 155 %▲ 408,2 % | ▲ 408,2 % | 1,7 mil. RON | |
| 35 | 35.AH INTERMED SRL▲ 61 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 130 %▲ 39,1 % | ▲ 39,1 % | 117,9 K RON | |
| 36 | 36.FLOAREA SOARELUI IMPEX SRL▼ 7 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 114,2 %▼ 10,3 % | ▼ 10,3 % | 270,2 K RON | |
| 37 | 37.KORO LANDO REAL ESTATE SRLnou | Sat Răscruci, Comuna Bonţida, Cluj | 112,8 %— | — | — | 37,9 K RON |
| 38 | 38.AUTO TUDOR INTERNATIONAL S.R.L.▲ 527 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 106,9 %▲ 118,4 % | ▲ 118,4 % | 877,5 K RON | |
| 39 | 39.YAHALA SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 102,8 %— | — | 12,6 K RON | |
| 40 | 40.A INVEST SRL▼ 8 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 102,5 %▼ 15,2 % | ▼ 15,2 % | 106,1 K RON | |
| 41 | 41.SEVEN PROPERTY MANAGEMENT SRL▲ 456 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 101,1 %▲ 77,4 % | ▲ 77,4 % | 1,8 mil. RON | |
| 42 | 42.TRAMENAS IMPEX SRL▼ 12 | Sat Luna de Sus, Comuna Floreşti, Cluj | 100,8 %▼ 20 % | ▼ 20 % | 240,4 K RON | |
| 43 | 43.PAX BONUM SRL= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 100,4 %▼ 1 % | ▼ 1 % | 128,3 K RON | |
| 44 | 44.APCORP S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 100,2 %— | — | 97,9 K RON | |
| 45 | 45.PUSKAS INVESTMENT S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 100 %— | — | — | 567 RON |
| 46 | 46.CONCEPT MOTU S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 98,7 %— | — | — | 53,8 K RON |
| 47 | 47.NOBILBURG REAL ESTATE S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 98,6 %— | — | — | 111,6 K RON |
| 48 | 48.SVL AGROFARM IMB IMPEX S.R.L.nou | Sat Chinteni, Comuna Chinteni, Cluj | 98,2 %— | — | — | 1,6 mil. RON |
| 49 | 49.SVL AGROFARM AGRIBROKER IMPEX S.R.L.nou | Sat Chinteni, Comuna Chinteni, Cluj | 98,1 %— | — | — | 1,2 mil. RON |
| 50 | 50.AUGMOB SRL▼ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 97,9 %▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | 202,6 K RON | |
| 51 | 51.METROSTAR SRL▼ 13 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 97,8 %▼ 8,9 % | ▼ 8,9 % | 79,5 K RON | |
| 52 | 52.FLOREAN CONSTRUCT SRL▲ 503 | Sat Mintiu Gherlii, Comuna Mintiu Gherlii, Cluj | 97,5 %▲ 95 % | ▲ 95 % | 87,7 K RON | |
| 53 | 53.DCG ADMIN S.R.L.▲ 30 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 97,4 %▲ 2,6 % | ▲ 2,6 % | 52,7 K RON | |
| 54 | 54.BEN JEMAA SERVICES S.R.L.nou | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 97,1 %— | — | — | 2 K RON |
| 55 | 55.ZEN REAL ESTATE CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 97,1 %— | — | — | 1,5 K RON |
| 56 | 56.CLASIC CONCEPT SRL▼ 6 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 97,1 %▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | 28,5 K RON | |
| 57 | 57.PAX VALUES S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 97,1 %— | — | — | 42,4 K RON |
| 58 | 58.NIKY HOUSE CONFORT SRL▼ 7 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 97 %▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | 222,2 K RON | |
| 59 | 59.ZALMOXIS INIT S.R.L.nou | Sat Câmpeneşti, Comuna Apahida, Cluj | 97 %— | — | — | 4,7 K RON |
| 60 | 60.AGENCY ALEXMGA S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 97 %— | — | — | 3,8 K RON |
| 61 | 61.VTI RUKUS S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 97 %— | — | — | 1,9 K RON |
| 62 | 62.CHRISTIER PRAEDIUM S.R.L.nou | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 97 %— | — | — | 27,9 K RON |
| 63 | 63.FERRARO ITALGROUP SRL▼ 11 | Municipiul Turda, Cluj | 97 %▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | 8,3 K RON | |
| 64 | 64.MNL AGENCY S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 97 %— | — | — | 3,6 K RON |
| 65 | 65.BONBEST SRL▲ 1.184 | Municipiul Dej, Cluj | 97 %— | — | 15,9 K RON | |
| 66 | 66.ECHO LOGIC TRADE S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 97 %— | — | — | 14,1 K RON |
| 67 | 67.BUZOKU STUDIO S.R.L.▲ 1.022 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 97 %— | — | 14,7 K RON | |
| 68 | 68.C & E CASA RESIDENZIALE S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 97 %— | — | — | 20 K RON |
| 69 | 69.SQTBNB S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 97 %— | — | — | 25,4 K RON |
| 70 | 70.SMART VISION TRADER S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 97 %— | — | — | 1,5 K RON |
| 71 | 71.EMILY HOUSE LUX SRL▼ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 97 %▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | 264,5 K RON | |
| 72 | 72.DIVERS IMOBILIARE SRL▼ 11 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 97 %▲ 0 % | ▲ 0 % | 257 RON | |
| 73 | 73.SMILE IMOBILIARE SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 97 %— | — | 2,2 K RON | |
| 74 | 74.AP PRISEL EVAL S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 97 %— | — | — | 4,2 K RON |
| 75 | 75.COMBUKEN SRLnou | Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj | 96,9 %— | — | 193,9 K RON | |
| 76 | 76.HEXA PREMIUM CONSULT S.R.L.▼ 23 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 96,8 %▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | 39,9 K RON | |
| 77 | 77.DINAMIC IMOB CONSULT S.R.L.▼ 14 | Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj | 96,7 %▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 42,1 K RON | |
| 78 | 78.THEBRILIANTSERVICES S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 96,7 %— | — | — | 11,7 K RON |
| 79 | 79.ATF REAL ESTATE CONSULT S.R.L.▼ 20 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 96,7 %▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | 19,3 K RON | |
| 80 | 80.RD REAL SOLUTION S.R.L.▼ 14 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 96,7 %▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 942,4 K RON | |
| 81 | 81.FRIGO SEM AS SRL▲ 117 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 96,7 %▲ 15,5 % | ▲ 15,5 % | 276,8 K RON | |
| 82 | 82.MILLION DOLLAR REAL ESTATE S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 96,7 %— | — | — | 8,3 K RON |
| 83 | 83.DCC SERV ADMIN MANAGEMENT S.R.L.nou | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 96,6 %— | — | — | 190,5 K RON |
| 84 | 84.PROPERTY CLOUD S.R.L.nou | Sat Dezmir, Comuna Apahida, Cluj | 96,5 %— | — | — | 941 RON |
| 85 | 85.SIGNOVO ZVT BUSINESS SOLUTIONS S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 96,5 %— | — | — | 221,7 K RON |
| 86 | 86.ELYSEE ESTATE S.R.L.▼ 15 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 96,4 %▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | 132,8 K RON | |
| 87 | 87.GUTES HAUS S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 96,4 %— | — | — | 2,6 K RON |
| 88 | 88.CITY REAL INVEST SRL▲ 41 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 96,4 %▲ 7 % | ▲ 7 % | 1,5 mil. RON | |
| 89 | 89.IA SOFIA IMOB ESTATE S.R.L.▲ 22 | Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj | 96,4 %▲ 4,8 % | ▲ 4,8 % | 57,3 K RON | |
| 90 | 90.OPEN REAL ESTATE SOLUTIONS S.R.L.▲ 112 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 96,3 %▲ 15,7 % | ▲ 15,7 % | 72,7 K RON | |
| 91 | 91.ATOS INCHIRIERI SRL▲ 62 | Municipiul Câmpia Turzii, Cluj | 96,1 %▲ 10,1 % | ▲ 10,1 % | 1,5 mil. RON | |
| 92 | 92.TAD MAISON IMOB S.R.L.▲ 124 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 96 %▲ 16,9 % | ▲ 16,9 % | 58,7 K RON | |
| 93 | 93.CGM TRANSACTION SERVICES SRL▼ 25 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 95,8 %▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | 250,1 K RON | |
| 94 | 94.MOCA BAR SRL▲ 181 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 95,8 %▲ 25,1 % | ▲ 25,1 % | 155,1 K RON | |
| 95 | 95.BUILDING ADMIN PRO S.R.L.▼ 56 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 95,8 %▼ 9 % | ▼ 9 % | 194,6 K RON | |
| 96 | 96.BLOC ADMIN EXPERT SRL▼ 22 | Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj | 95,7 %▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 32,9 K RON | |
| 97 | 97.CRISTIAN DOBAN REAL ESTATE S.R.L.nou | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 95,7 %— | — | — | 4,8 K RON |
| 98 | 98.HAART REALTY S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 95,7 %— | — | — | 103,6 K RON |
| 99 | 99.TERA CASA IMOBILIARE SRL▲ 17 | Sat Aghireşu, Comuna Aghireşu, Cluj | 95,7 %▲ 4,8 % | ▲ 4,8 % | 5,3 K RON | |
| 100 | 100.LCD CON SERV S.R.L.▲ 1.018 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 95,6 %— | — | 23,4 K RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Cluj
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
1.151 firme · 1,3 mld. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
202 firme · 582,1 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
263 firme · 210,5 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
739 firme · 170 mil. RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
90 firme · 81,8 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
127 firme · 48,4 mil. RON