Top 100 firme — Alte lucrări de finisare, București după marjă netă în 2021
127 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este -11,1 %, iar liderul atinge 102,4 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.IZOTECH VIZION S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 102,4 %— | — | 11,8 K RON | |
| 2 | 2.PARALLEL BUSINESS S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 98,4 %— | — | — | 481,8 K RON |
| 3 | 3.PROMPT SERVCONS SRL= | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 97,5 %▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | 8,4 K RON | |
| 4 | 4.ETH REDLINE CONSTRUCT S.R.L.▲ 13 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 96,4 %▲ 34,1 % | ▲ 34,1 % | 22,6 K RON | |
| 5 | 5.ACCES DESIGN SRLnou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 95,6 %— | — | 23,1 K RON | |
| 6 | 6.DAY WITH JOY CONSTRUCT S.R.L.▲ 35 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 90,6 %▲ 199,6 % | ▲ 199,6 % | 26,4 K RON | |
| 7 | 7.ONITEAM RIGICON S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 90,4 %— | — | — | 138,3 K RON |
| 8 | 8.METAL INSTINCT CONCEPT S.R.L.▲ 19 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 86,9 %▲ 76 % | ▲ 76 % | 15,4 K RON | |
| 9 | 9.MDP IDEAL DECOR SERVICII MONTAJ S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 86,3 %— | — | — | 14,5 K RON |
| 10 | 10.MSC AIDIAN SOLUTIONS S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 85,9 %— | — | — | 118,6 K RON |
| 11 | 11.FROST CRAFT PROJECTS S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 85,5 %— | — | — | 1,3 K RON |
| 12 | 12.DENIMAG TEAM S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 85,2 %— | — | — | 632,5 K RON |
| 13 | 13.ALICENIC CONSTRUCT S.R.L.▼ 9 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 84,1 %▼ 12,1 % | ▼ 12,1 % | 63,3 K RON | |
| 14 | 14.TZIKAS CONSTRUCT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 82,6 %— | — | — | 18,5 K RON |
| 15 | 15.CADOR FIT-OUT SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 81,9 %— | — | 741 K RON | |
| 16 | 16.GANA CONSTRUCT PROJECT S.R.L.▼ 9 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 81,4 %▼ 8 % | ▼ 8 % | 403,2 K RON | |
| 17 | 17.EDIL RADU 2018 S.R.L.▲ 8 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 80,7 %▲ 58,6 % | ▲ 58,6 % | 9,1 K RON | |
| 18 | 18.VLD AMBIENTAL MAINTENANCE S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 75,2 %— | — | — | 19,2 K RON |
| 19 | 19.MIRUNA DESIGN CONSTRUCTOR SRL= | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 70,9 %▲ 3,8 % | ▲ 3,8 % | 427 K RON | |
| 20 | 20.GENERAL GRUP IMPEX SRL▼ 8 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 67,5 %▼ 14,4 % | ▼ 14,4 % | 154,5 K RON | |
| 21 | 21.RAUL-ART-INSTAL S.R.L.▲ 12 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 66,7 %▲ 65,2 % | ▲ 65,2 % | 271 K RON | |
| 22 | 22.MIKY ULTRA FINISAJ S.R.L.▼ 4 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 64,6 %▼ 10,1 % | ▼ 10,1 % | 187,9 K RON | |
| 23 | 23.PARCHET SERVICII S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 61,5 %— | — | — | 28,1 K RON |
| 24 | 24.PASTENC CONSTRUCT SRLnou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 59,6 %— | — | 2,3 mil. RON | |
| 25 | 25.PARDOLINO.RO SRL▼ 14 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 58,5 %▼ 27 % | ▼ 27 % | 170,2 K RON | |
| 26 | 26.INTER NOVA ACTIV SRL▲ 80 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 57,5 %— | — | 99,7 K RON | |
| 27 | 27.MARIANO DI IORDACHE MARIAN SERV SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 57,4 %▲ 13,8 % | ▲ 13,8 % | 296,3 K RON | |
| 28 | 28.ENERGO INSTAL CONCEPT S.R.L.▼ 7 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 56,3 %▼ 10,4 % | ▼ 10,4 % | 385,5 K RON | |
| 29 | 29.LIVA STIL CONSTRUCT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 55,5 %— | — | — | 460,1 K RON |
| 30 | 30.HIDRO EDY CONSTRUCT SRL▲ 19 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 54,7 %▲ 160,6 % | ▲ 160,6 % | 216 K RON | |
| 31 | 31.CONCEPT DESIGN CONSTRUCT ERD S.R.L.▼ 2 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 52,7 %▲ 10,5 % | ▲ 10,5 % | 10,9 K RON | |
| 32 | 32.SHINE & DINE BUCHAREST S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 52,2 %— | — | — | 18,6 K RON |
| 33 | 33.ALL DECO CREATIVE INTERNATIONAL SRL▲ 5 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 52 %▲ 46 % | ▲ 46 % | 379,8 K RON | |
| 34 | 34.PREDESCU & MEŞTERII SRL▼ 4 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 50,8 %▲ 7,7 % | ▲ 7,7 % | 116 K RON | |
| 35 | 35.SIM GRAPHIC CONSTRUCT S.R.L.▼ 15 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 49 %▼ 27,7 % | ▼ 27,7 % | 106,4 K RON | |
| 36 | 36.MAT GENERAL TRADING S.R.L.▲ 29 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 47,8 %▲ 636,7 % | ▲ 636,7 % | 118,6 K RON | |
| 37 | 37.LOGMAN PREST SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 46,7 %▲ 105,1 % | ▲ 105,1 % | 90,2 K RON | |
| 38 | 38.LIGHT WAVE SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 46,5 %▲ 28,3 % | ▲ 28,3 % | 235,4 K RON | |
| 39 | 39.MARIOTTI ART SRL▲ 5 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 45,5 %▲ 56,1 % | ▲ 56,1 % | 525,6 K RON | |
| 40 | 40.THE CREATIVE CONSTRUCTORS S.R.L.▼ 31 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 41,7 %▼ 50 % | ▼ 50 % | 1,9 mil. RON | |
| 41 | 41.PARCHETEXPERT PARDOSELIEXPERT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 41,5 %— | — | — | 115,7 K RON |
| 42 | 42.INOD SPACE S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 39,9 %— | — | — | 310,1 K RON |
| 43 | 43.MBB BUILDERKETT S.R.L.= | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 38,6 %▲ 28,9 % | ▲ 28,9 % | 233,2 K RON | |
| 44 | 44.TMV PROMTSERV SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 38,5 %— | — | 216,7 K RON | |
| 45 | 45.GPS PROFESSIONAL WHITE SYSTEM CONSTRUCT SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 37,6 %▲ 37,9 % | ▲ 37,9 % | 828,4 K RON | |
| 46 | 46.ECO SMART DIVISION S.R.L.▼ 31 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 35,4 %▼ 52,5 % | ▼ 52,5 % | 79,2 K RON | |
| 47 | 47.REBEKA BEST KONSTRUCT SRL▲ 55 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 34,1 %— | — | 12,2 K RON | |
| 48 | 48.PRACTIC TOP SOLUTIONS SRL▼ 6 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 33,5 %▲ 11,1 % | ▲ 11,1 % | 9,2 K RON | |
| 49 | 49.FLOOR CONSULTING SRL▼ 17 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 32,2 %▼ 26,7 % | ▼ 26,7 % | 906,5 K RON | |
| 50 | 50.BLUE AMBIENT CONSTRUCT SRL▼ 5 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 31,8 %▲ 9,7 % | ▲ 9,7 % | 154,5 K RON | |
| 51 | 51.SDS GENERAL BUSINESS TEAM S.R.L.▲ 49 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 31,2 %— | — | 874,7 K RON | |
| 52 | 52.EXPERT DESIGN CONSTRUCT SRL▲ 14 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 31 %▲ 378,5 % | ▲ 378,5 % | 906,6 K RON | |
| 53 | 53.RALDAN CERAMIC S.R.L.▼ 19 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 30,8 %▼ 21,6 % | ▼ 21,6 % | 20,1 K RON | |
| 54 | 54.TOP LAMINAT SRLnou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 30,7 %▲ 10,8 % | ▲ 10,8 % | 1 mil. RON | |
| 55 | 55.CM GENERAL CONSTRUZIONI SRL▼ 15 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 26,4 %▼ 22,4 % | ▼ 22,4 % | 23,8 K RON | |
| 56 | 56.CARDAF DIVERS COM S.R.L.▲ 19 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 26 %▲ 1.160,2 % | ▲ 1.160,2 % | 228,4 K RON | |
| 57 | 57.INTERIORS CONSULTING SRL▼ 9 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 25,2 %▲ 7,5 % | ▲ 7,5 % | 913,3 K RON | |
| 58 | 58.DRACOON ART SRL▲ 31 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 24,3 %— | — | 9,7 K RON | |
| 59 | 59.BOGCRAFT SRL▼ 24 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 23,9 %▼ 37,5 % | ▼ 37,5 % | 157,2 K RON | |
| 60 | 60.A&M PARCHET CONSTRUCT SRL▼ 9 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 23,8 %▲ 55 % | ▲ 55 % | 386,4 K RON | |
| 61 | 61.HIDRO C&A CONSTRUCT SRL▲ 27 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 23,4 %— | — | 335,8 K RON | |
| 62 | 62.PACO CONSTRUCT DESIGN S.R.L.▲ 15 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 22,8 %▲ 1.451 % | ▲ 1.451 % | 67,7 K RON | |
| 63 | 63.GENERAL RISK CONSULT SRL▼ 6 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 22,3 %▲ 95,5 % | ▲ 95,5 % | 298,1 K RON | |
| 64 | 64.GENERAL CONSTRUCT ALPIN SRL▲ 50 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 20,1 %— | — | 57,6 K RON | |
| 65 | 65.WOODEDICAT S.R.L.▲ 33 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 19,7 %— | — | 135,5 K RON | |
| 66 | 66.SIMPRO CONS SRL▼ 19 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 19,5 %▼ 27 % | ▼ 27 % | 797,9 K RON | |
| 67 | 67.TOP LEVEL CONSTRUCT SRL▲ 51 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 19,1 %— | — | 29,5 K RON | |
| 68 | 68.GASIDA REAMENAJARI INTERIOARE S.R.L.▼ 63 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 18,8 %▼ 80 % | ▼ 80 % | 42,9 K RON | |
| 69 | 69.GENERAL CONSTRUCT ALPIN UTIL S.R.L.▲ 4 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 13,9 %▲ 507,9 % | ▲ 507,9 % | 912 RON | |
| 70 | 70.CoBAT Grup SRL▼ 34 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 13,5 %▼ 62,7 % | ▼ 62,7 % | 56,5 K RON | |
| 71 | 71.FLOORCRAFT SERVICE SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 12,9 %▲ 270,3 % | ▲ 270,3 % | 149 K RON | |
| 72 | 72.LIVMON-SERV SRL▼ 5 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 12,8 %▲ 134,1 % | ▲ 134,1 % | 30,7 K RON | |
| 73 | 73.R.D. INTERIOR DESIGN SRL▲ 40 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 12 %— | — | 24 K RON | |
| 74 | 74.ELECTROHOUSE ALFA S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 12 %— | — | — | 7,1 K RON |
| 75 | 75.NIKOSS MONTAJE SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 11,7 %▲ 564,8 % | ▲ 564,8 % | 19,6 K RON | |
| 76 | 76.EVIMARIS EXPERT CONSTRUCT S.R.L.▼ 12 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 10,6 %▲ 59,4 % | ▲ 59,4 % | 40,3 K RON | |
| 77 | 77.EUROCONSTRUCT HIDRO & MAINTENANCE SRL▼ 3 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 9 %▲ 332,4 % | ▲ 332,4 % | 170,4 K RON | |
| 78 | 78.FIX N GO FAST SRL▲ 7 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 8,8 %— | — | 121,2 K RON | |
| 79 | 79.ABC ART BUSINESS DESIGN S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 7,7 %— | — | — | 1,2 K RON |
| 80 | 80.WORLD HISTORY CONSTRUCT S.R.L.▼ 57 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 7,4 %▼ 86,6 % | ▼ 86,6 % | 8,9 K RON | |
| 81 | 81.RENO IDEAL CONSTRUCT SRL▼ 42 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 7 %▼ 80,4 % | ▼ 80,4 % | 19,6 K RON | |
| 82 | 82.T & V INSTAL SRL▼ 26 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 5,8 %▼ 50,1 % | ▼ 50,1 % | 58,9 K RON | |
| 83 | 83.WATECH FACILITY SRL▼ 15 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 4,3 %▼ 8,9 % | ▼ 8,9 % | 24,2 K RON | |
| 84 | 84.WALLRITE SRL▼ 13 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 3,9 %▲ 37,7 % | ▲ 37,7 % | 40 K RON | |
| 85 | 85.AC RECORD CONSTRUCT SRL▼ 22 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 3,5 %▼ 50,8 % | ▼ 50,8 % | 57,8 K RON | |
| 86 | 86.CONCRETE ART CONSTRUCT SRL▼ 31 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 3,5 %▼ 72,3 % | ▼ 72,3 % | 81,3 K RON | |
| 87 | 87.OFFICE NOVA CONCEPT SRL▼ 15 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 3,4 %▲ 25,8 % | ▲ 25,8 % | 207,8 K RON | |
| 88 | 88.OMIFA IMPEX SRL▼ 27 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 3,3 %▼ 58,4 % | ▼ 58,4 % | 628,7 K RON | |
| 89 | 89.AGB DRILL SRL▲ 3 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 3 %— | — | 7,9 K RON | |
| 90 | 90.GM GESSO CONSTRUCT S.R.L.▼ 36 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 2,9 %▼ 78,1 % | ▼ 78,1 % | 28,4 K RON | |
| 91 | 91.GASIDA PROD SRL▼ 22 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 2,8 %▼ 32,1 % | ▼ 32,1 % | 7,2 K RON | |
| 92 | 92.SEPTARIA CONSTRUCT S.R.L.▼ 42 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 2,2 %▼ 88,7 % | ▼ 88,7 % | 8,4 K RON | |
| 93 | 93.LAVOBAD IMPEX SRL▼ 15 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 2 %▲ 46,7 % | ▲ 46,7 % | 113,8 K RON | |
| 94 | 94.ACT CONSTRUCT MANAGEMENT SRL▼ 13 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 1,9 %▲ 297,9 % | ▲ 297,9 % | 143,2 K RON | |
| 95 | 95.LIV 4 PROIECT IMOB S.R.L.▼ 42 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,7 %▼ 87,4 % | ▼ 87,4 % | 17,2 K RON | |
| 96 | 96.VISION ACTIV CONSTRUCTION S.R.L.▼ 34 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 0,8 %▼ 89,9 % | ▼ 89,9 % | 1,4 K RON | |
| 97 | 97.MITRE BUILDING CONSTRUCTION SRL▼ 39 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 0,7 %▼ 93,7 % | ▼ 93,7 % | 21,6 K RON | |
| 98 | 98.ENA-GAB CONSTRUCT SRL▼ 15 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 0,1 %▲ 180 % | ▲ 180 % | 1,9 K RON | |
| 99 | 99.AGER NORD CONSTRUCT SRL▼ 83 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | -9,1 %▼ 112,4 % | ▼ 112,4 % | -4 K RON | |
| 100 | 100.VERSALOGIC SRL▼ 18 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | -11,1 %▼ 3.180,6 % | ▼ 3.180,6 % | -7,3 K RON |