Top 100 firme — Alte lucrări de finisare, București după marjă netă în 2018
113 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este -34 %, iar liderul atinge 97 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.DB TECNO INTRECCIO SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 97 %— | — | — | 7,9 K RON |
| 2 | 2.DIAMONDS SERVICES PROVIDER S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 94,8 %— | — | 83,3 K RON | |
| 3 | 3.AGER NORD CONSTRUCT SRL▲ 12 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 93,7 %▲ 66,3 % | ▲ 66,3 % | 21,7 K RON | |
| 4 | 4.CLEANING TEAM CONSTRUCT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 93,3 %— | — | — | 93,5 K RON |
| 5 | 5.I.C. SYSTEMS DESIGN S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 89,6 %— | — | — | 31,9 K RON |
| 6 | 6.ABSOLUT PROJECT DESIGN SRL▲ 29 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 89 %▲ 176,7 % | ▲ 176,7 % | 24,2 K RON | |
| 7 | 7.KRT MANAGEMENT & CONSULTING S.R.L.▲ 66 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 88,7 %▲ 2.257,7 % | ▲ 2.257,7 % | 1,1 mil. RON | |
| 8 | 8.MIRUNA DESIGN CONSTRUCTOR SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 85,7 %▼ 3,1 % | ▼ 3,1 % | 413,7 K RON | |
| 9 | 9.PACO CONSTRUCT DESIGN S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 82,9 %— | — | — | 125,7 K RON |
| 10 | 10.DECO CARPET SRL▼ 5 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 82,7 %▼ 6,4 % | ▼ 6,4 % | 135,5 K RON | |
| 11 | 11.DENIFIN TOTAL CONSTRUCT SRL▼ 7 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 82 %▼ 7,3 % | ▼ 7,3 % | 234,1 K RON | |
| 12 | 12.KARPET FLOOR TEAM S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 80,1 %— | — | — | 80,7 K RON |
| 13 | 13.MIT&MAR SERVCONSTRUCTII S.R.L.▼ 11 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 76,2 %▼ 19,4 % | ▼ 19,4 % | 169,4 K RON | |
| 14 | 14.ECO SMART DIVISION S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 75,1 %▲ 161,8 % | ▲ 161,8 % | 134,3 K RON | |
| 15 | 15.FILBEG SERVICES S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 74,7 %— | — | — | 202,1 K RON |
| 16 | 16.R.D. INTERIOR DESIGN SRL▼ 9 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 74,3 %▼ 3,5 % | ▼ 3,5 % | 92,9 K RON | |
| 17 | 17.PASTENC CONSTRUCT SRL▼ 14 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 72,5 %▼ 19,1 % | ▼ 19,1 % | 1,2 mil. RON | |
| 18 | 18.RALDAN CERAMIC S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 71,8 %— | — | — | 23,4 K RON |
| 19 | 19.LUCIANO ACCESORII SRL▲ 52 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 67,3 %▲ 1.001,3 % | ▲ 1.001,3 % | 99,6 K RON | |
| 20 | 20.PRACTIC TOP SOLUTIONS SRL▲ 34 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 61 %▲ 301,8 % | ▲ 301,8 % | 13 K RON | |
| 21 | 21.AGB DRILL SRL▲ 44 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 60,3 %▲ 701,9 % | ▲ 701,9 % | 265 K RON | |
| 22 | 22.MBB BUILDERKETT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 59 %— | — | — | 37,9 K RON |
| 23 | 23.DANI'96 IMPEX SRLnou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 58,5 %▼ 16,9 % | ▼ 16,9 % | 435 K RON | |
| 24 | 24.A&M PARCHET CONSTRUCT SRL▼ 5 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 54,1 %▲ 3,7 % | ▲ 3,7 % | 686 K RON | |
| 25 | 25.MARIOTTI ART SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 53,5 %▲ 29,6 % | ▲ 29,6 % | 476,8 K RON | |
| 26 | 26.ACVILA CONSTRUCT SRL▼ 10 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 52 %▼ 7,5 % | ▼ 7,5 % | 5,6 K RON | |
| 27 | 27.VIDOR ENERGY SRL▲ 66 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 51,6 %— | — | 170,8 K RON | |
| 28 | 28.DANCO PRODTEC SRL▲ 68 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 51,4 %— | — | 18,4 K RON | |
| 29 | 29.CoBAT Grup SRL▲ 9 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 48,5 %▲ 60,4 % | ▲ 60,4 % | 198,4 K RON | |
| 30 | 30.LIGHT WAVE SRL▼ 24 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 48 %▼ 41,8 % | ▼ 41,8 % | 145 K RON | |
| 31 | 31.INTER NOVA ACTIV SRL▼ 19 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 44,9 %▼ 27,6 % | ▼ 27,6 % | 195,9 K RON | |
| 32 | 32.T&V INSTAL SUPER PROJECT SRL▲ 15 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 43,9 %▲ 107,1 % | ▲ 107,1 % | 453,4 K RON | |
| 33 | 33.MSC FLV CONSTRUCT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 42,8 %— | — | — | 17 K RON |
| 34 | 34.DNSCZN FINISAJE SRL▼ 16 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 41,7 %▼ 24 % | ▼ 24 % | 11,8 K RON | |
| 35 | 35.APPOLO SERV SRL▲ 4 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 39,8 %▲ 33,1 % | ▲ 33,1 % | 2,9 K RON | |
| 36 | 36.EXPERT DESIGN CONSTRUCT SRL▲ 16 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 39,5 %▲ 111,8 % | ▲ 111,8 % | 346,3 K RON | |
| 37 | 37.MBB CONSTRUCT DYNAMIC SRL▲ 3 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 37,3 %▲ 30,2 % | ▲ 30,2 % | 347,9 K RON | |
| 38 | 38.INTERIORS CONSULTING SRL▼ 17 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 35,9 %▼ 21,2 % | ▼ 21,2 % | 783,9 K RON | |
| 39 | 39.SEPTARIA CONSTRUCT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 33 %— | — | — | 14,8 K RON |
| 40 | 40.BLUE AMBIENT CONSTRUCT SRL▼ 17 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 32,7 %▼ 23,4 % | ▼ 23,4 % | 94,9 K RON | |
| 41 | 41.MAT GENERAL TRADING S.R.L.▼ 19 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 32,5 %▼ 23,9 % | ▼ 23,9 % | 186,2 K RON | |
| 42 | 42.GPS PROFESSIONAL WHITE SYSTEM CONSTRUCT SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 31,4 %— | — | — | 461,3 K RON |
| 43 | 43.LAVOBAD ELECTRIC SRL▲ 16 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 31,3 %▲ 159,5 % | ▲ 159,5 % | 51,8 K RON | |
| 44 | 44.RENOVĂRI IVĂNESCU S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 31,2 %▼ 39,5 % | ▼ 39,5 % | 21,4 K RON | |
| 45 | 45.EXPERT IMOB ZONE SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 29,5 %▲ 38,5 % | ▲ 38,5 % | 145,6 K RON | |
| 46 | 46.COMIMPULS SRL▲ 30 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 27,5 %▲ 1.228 % | ▲ 1.228 % | 6,2 K RON | |
| 47 | 47.FLOOR CONSULTING SRL▲ 4 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 27 %▲ 42,8 % | ▲ 42,8 % | 387,3 K RON | |
| 48 | 48.PARCHETEXPERT MARIUS ŢUCAN SRL▼ 11 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 25,8 %▼ 16 % | ▼ 16 % | 51,4 K RON | |
| 49 | 49.TERRAFORM AG SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 25,3 %▲ 66,4 % | ▲ 66,4 % | 1,2 mil. RON | |
| 50 | 50.SAXON CONSTRUCT SRL▲ 27 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 25,2 %▲ 1.484,3 % | ▲ 1.484,3 % | 131,4 K RON | |
| 51 | 51.EQUILIBRIUM STAR S.R.L.▼ 6 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 25,2 %▲ 14,4 % | ▲ 14,4 % | 47,5 K RON | |
| 52 | 52.MITRE BUILDING CONSTRUCTION SRL▼ 4 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 23,6 %▲ 11,5 % | ▲ 11,5 % | 3,7 mil. RON | |
| 53 | 53.BOGCRAFT SRL▼ 20 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 23,4 %▼ 33,4 % | ▼ 33,4 % | 221,7 K RON | |
| 54 | 54.ASIA. PRO. CON. SRL▼ 44 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 23,1 %▼ 65 % | ▼ 65 % | 5,6 K RON | |
| 55 | 55.B.D.A. SERV DESIGN SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 22,1 %— | — | 53,9 K RON | |
| 56 | 56.EVIMARIS EXPERT CONSTRUCT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 20,3 %— | — | — | 86,6 K RON |
| 57 | 57.WATECH FACILITY SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 19,1 %▼ 29,2 % | ▼ 29,2 % | 64,6 K RON | |
| 58 | 58.BIZANTIN PROFART SRL▼ 30 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 18,7 %▼ 51,8 % | ▼ 51,8 % | 45,2 K RON | |
| 59 | 59.DOUA SURORI TRADITIONAL S.R.L.▲ 20 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 17,2 %▲ 1.020,9 % | ▲ 1.020,9 % | 16,8 K RON | |
| 60 | 60.IDEAL CLEANROOM EUROPE SRL▼ 29 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 15 %▼ 58,8 % | ▼ 58,8 % | 7,2 K RON | |
| 61 | 61.YETI M.S. SERVICE SRLnou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 14,4 %— | — | — | 6,6 K RON |
| 62 | 62.AREA HOUSE CONSTRUCT SRL▲ 41 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 13,9 %— | — | 291 RON | |
| 63 | 63.T & V INSTAL SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 13,3 %▲ 36,1 % | ▲ 36,1 % | 122,1 K RON | |
| 64 | 64.FIX N GO FAST SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 12,8 %▲ 58,2 % | ▲ 58,2 % | 163,2 K RON | |
| 65 | 65.NIKOSS MONTAJE SRL▼ 33 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 12,4 %▼ 65,1 % | ▼ 65,1 % | 15,6 K RON | |
| 66 | 66.DECOR LINE SRL▼ 9 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 12 %▼ 3 % | ▼ 3 % | 38,8 K RON | |
| 67 | 67.AC RECORD CONSTRUCT SRL▼ 25 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 12 %▼ 56,5 % | ▼ 56,5 % | 440,3 K RON | |
| 68 | 68.VZ IDEAL HOME SOLUTIONS SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 11,8 %— | — | — | 67,4 K RON |
| 69 | 69.KARPET SOLUTION SRL▼ 60 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 10,4 %▼ 86,3 % | ▼ 86,3 % | 5,7 K RON | |
| 70 | 70.LIVMON-SERV SRL▼ 26 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 10,3 %▼ 61,5 % | ▼ 61,5 % | 14 K RON | |
| 71 | 71.ACT CONSTRUCT MANAGEMENT SRL▲ 4 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 10,2 %▲ 248,8 % | ▲ 248,8 % | 440,6 K RON | |
| 72 | 72.GENERAL CONSTRUCT ALPIN SRL▼ 5 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 10,1 %▲ 49,9 % | ▲ 49,9 % | 20,3 K RON | |
| 73 | 73.EXCLUSIV DESIGN PRODUCTS SRL▼ 15 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 8,5 %▼ 30,3 % | ▼ 30,3 % | 172,2 K RON | |
| 74 | 74.ROALDI EXPERT SRL▲ 6 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 8,4 %▲ 507,2 % | ▲ 507,2 % | 19,5 K RON | |
| 75 | 75.MARIANO DI IORDACHE MARIAN SERV SRL▼ 32 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 8,4 %▼ 68,5 % | ▼ 68,5 % | 57,7 K RON | |
| 76 | 76.ENJOY FIT OUT SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 8 %▼ 76,4 % | ▼ 76,4 % | 164,1 K RON | |
| 77 | 77.OMIFA IMPEX SRL▼ 16 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 3,5 %▼ 66,1 % | ▼ 66,1 % | 452,2 K RON | |
| 78 | 78.CONCRETE ART CONSTRUCT SRL▼ 28 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 3,2 %▼ 83,4 % | ▼ 83,4 % | 37,7 K RON | |
| 79 | 79.BEST DESIGN SRL▼ 5 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,8 %▼ 50,1 % | ▼ 50,1 % | 1,1 K RON | |
| 80 | 80.FLOORCRAFT SERVICE SRL▼ 34 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 1,7 %▼ 92 % | ▼ 92 % | 35,7 K RON | |
| 81 | 81.WALLRITE SRL▼ 11 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 1,3 %▼ 79,1 % | ▼ 79,1 % | 5,2 K RON | |
| 82 | 82.LAVOBAD IMPEX SRL▼ 4 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 1,3 %▼ 15,6 % | ▼ 15,6 % | 73,1 K RON | |
| 83 | 83.OFFICE NOVA CONCEPT SRL▼ 23 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 0,7 %▼ 93,8 % | ▼ 93,8 % | 61,7 K RON | |
| 84 | 84.SIMPRO CONS SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 0,7 %▲ 180,8 % | ▲ 180,8 % | 8,5 K RON | |
| 85 | 85.TOP LEVEL CONSTRUCT SRL▼ 56 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 0,6 %▼ 98,4 % | ▼ 98,4 % | 1,6 K RON | |
| 86 | 86.HOME CONSTRUCT INVESTMENTS SRL▼ 30 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 0,3 %▼ 97,9 % | ▼ 97,9 % | 2,6 K RON | |
| 87 | 87.CM GENERAL CONSTRUZIONI SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | -4,6 %— | — | -2,3 K RON | |
| 88 | 88.ENA-GAB CONSTRUCT SRL▼ 4 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | -7,3 %— | — | -49 K RON | |
| 89 | 89.VIKDUM TEHNIC CONS SRL▼ 75 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | -9 %▼ 115,7 % | ▼ 115,7 % | -17,4 K RON | |
| 90 | 90.CASA CHIC TERMOPANE SRL▼ 5 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | -9,1 %— | — | -171,9 K RON | |
| 91 | 91.KRIS-TAL GIPS ACTIV SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | -10,1 %— | — | -84,2 K RON | |
| 92 | 92.EXTENDO C.S. SRL▼ 24 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -10,8 %▼ 269,9 % | ▼ 269,9 % | -19,3 K RON | |
| 93 | 93.VERSALOGIC SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | -12,5 %— | — | -22,3 K RON | |
| 94 | 94.DANI AMBIENT SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -14,8 %— | — | -9,1 K RON | |
| 95 | 95.GRAND DECOR SRL▼ 7 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -16,2 %— | — | -10,6 K RON | |
| 96 | 96.PREDESCU & MEŞTERII SRL▼ 47 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | -21,8 %▼ 204,7 % | ▼ 204,7 % | -31,8 K RON | |
| 97 | 97.DECO ART POLISTIREN SRL▼ 42 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | -23,7 %▼ 258,3 % | ▼ 258,3 % | -28,3 K RON | |
| 98 | 98.MERCAS SOLUTIONS S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | -26,9 %— | — | — | -40,8 K RON |
| 99 | 99.HIDRO C&A CONSTRUCT SRL▼ 73 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -29 %▼ 173,7 % | ▼ 173,7 % | -116 K RON | |
| 100 | 100.CORIGES.IT SRL▼ 11 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -34 %— | — | -60,8 K RON |