Top 100 firme — Învățământ, Bacău după marjă netă în 2019
134 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este -3,6 %, iar liderul atinge 108,4 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.GRANDE NATURA S.R.L.nou | Sat Hemeiuş, Comuna Hemeiuş, Bacău | 108,4 %— | — | — | 79 K RON |
| 2 | 2.GLOBAL DISTRADE S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 99 %— | — | — | 2,4 K RON |
| 3 | 3.UPTEMPO S.R.L.nou | Sat Lilieci, Comuna Hemeiuş, Bacău | 97 %— | — | 1,3 K RON | |
| 4 | 4.BUSY BEES CLUB S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 95,7 %— | — | — | 40,4 K RON |
| 5 | 5.DIDENT MEDICAL TRAINING S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 94,5 %— | — | — | 13,5 K RON |
| 6 | 6.SWIM & FUN S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 88,4 %— | — | — | 18,4 K RON |
| 7 | 7.IPSOLVO 3000 S.R.L.▲ 17 | Municipiul Bacău, Bacău | 88,1 %▲ 85,4 % | ▲ 85,4 % | 1,5 mil. RON | |
| 8 | 8.SILVER COMPASS SRLnou | Sat Lilieci, Comuna Hemeiuş, Bacău | 86,4 %— | — | 94,3 K RON | |
| 9 | 9.RECREATIV DEZVOLT SRL▲ 32 | Municipiul Bacău, Bacău | 85,5 %▲ 245 % | ▲ 245 % | 29 K RON | |
| 10 | 10.EXPERTARM PROFESIONAL S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 82,6 %— | — | — | 24 K RON |
| 11 | 11.CENTRUL DE MEDITATII LEIA S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 80,1 %— | — | — | 20,5 K RON |
| 12 | 12.CLUSTER CONSULT SRL▼ 7 | Sat Săuceşti, Comuna Săuceşti, Bacău | 79,7 %▲ 9,6 % | ▲ 9,6 % | 183 K RON | |
| 13 | 13.MIND EVOLUTION CENTER SRL▲ 27 | Municipiul Bacău, Bacău | 79,5 %▲ 218,7 % | ▲ 218,7 % | 22,8 K RON | |
| 14 | 14.INGENIUMPAX S.R.L.= | Municipiul Oneşti, Bacău | 78,3 %▲ 30,5 % | ▲ 30,5 % | 26,5 K RON | |
| 15 | 15.IMBOLD C.P.P.T.R. SRL▼ 12 | Loc. Dărmăneşti, Oraş Dărmăneşti, Bacău | 78,2 %▼ 1,3 % | ▼ 1,3 % | 208,1 K RON | |
| 16 | 16.IMBOLD AUTO SRL▼ 8 | Loc. Dărmăneşti, Oraş Dărmăneşti, Bacău | 74,5 %▲ 4,5 % | ▲ 4,5 % | 221,3 K RON | |
| 17 | 17.EDUTECA ATELIER S.R.L.▲ 8 | Sat Hemeiuş, Comuna Hemeiuş, Bacău | 74,4 %▲ 67,1 % | ▲ 67,1 % | 311,1 K RON | |
| 18 | 18.HAPPY LEARNING S.R.L.▲ 8 | Municipiul Oneşti, Bacău | 72,5 %▲ 64,5 % | ▲ 64,5 % | 79,8 K RON | |
| 19 | 19.DAMATILIO SRL▼ 17 | Municipiul Bacău, Bacău | 72,5 %▼ 15,5 % | ▼ 15,5 % | 34,1 K RON | |
| 20 | 20.PROFI FORMARE SRL▲ 77 | Sat Schineni, Comuna Săuceşti, Bacău | 68,9 %— | — | 93 K RON | |
| 21 | 21.PROMATE 67 S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 68,5 %— | — | — | 14,6 K RON |
| 22 | 22.ANA CU IUBIRE S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 67 %— | — | — | 1,3 K RON |
| 23 | 23.INOVEXPERT EDU S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 66,7 %— | — | — | 91 K RON |
| 24 | 24.CONDREA TESL SRL▲ 64 | Municipiul Bacău, Bacău | 66,4 %▲ 27.570,8 % | ▲ 27.570,8 % | 8,1 K RON | |
| 25 | 25.COMERUS CONSULT SRL▼ 15 | Municipiul Oneşti, Bacău | 64 %▼ 2,7 % | ▼ 2,7 % | 67,6 K RON | |
| 26 | 26.BE SMART GENERATION S.R.L.nou | Municipiul Oneşti, Bacău | 63,7 %— | — | — | 55,6 K RON |
| 27 | 27.HOLISTIC WORK S.R.L.▼ 18 | Sat Drăguşani, Comuna Parava, Bacău | 63,5 %▼ 10,2 % | ▼ 10,2 % | 18,6 K RON | |
| 28 | 28.INOVEXPERT SRL▲ 57 | Sat Lilieci, Comuna Hemeiuş, Bacău | 62,7 %▲ 11.290,9 % | ▲ 11.290,9 % | 208,4 K RON | |
| 29 | 29.ALLIAGE SOLUTIONS SRL▼ 18 | Municipiul Bacău, Bacău | 62,1 %▼ 4,8 % | ▼ 4,8 % | 69,3 K RON | |
| 30 | 30.SILOGISME SRL▲ 61 | Municipiul Moineşti, Bacău | 57 %— | — | 163,4 K RON | |
| 31 | 31.ADUALEX-AUTO SRL▼ 30 | Sat Frunteşti, Comuna Filipeni, Bacău | 57 %▼ 41,2 % | ▼ 41,2 % | 285 RON | |
| 32 | 32.GEMA GENERAL MANAGEMENT SRL▼ 25 | Municipiul Bacău, Bacău | 54,6 %▼ 24 % | ▼ 24 % | 150,3 K RON | |
| 33 | 33.TOTAL-MAT CONSULTING SRL▼ 21 | Municipiul Oneşti, Bacău | 54,3 %▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | 67,7 K RON | |
| 34 | 34.DEVMIND S.R.L.▼ 16 | Municipiul Bacău, Bacău | 52,1 %▼ 6,8 % | ▼ 6,8 % | 156,3 K RON | |
| 35 | 35.LIFE QUALITY HUB SRL▼ 22 | Municipiul Bacău, Bacău | 50,2 %▼ 18,2 % | ▼ 18,2 % | 109,7 K RON | |
| 36 | 36.LECTOFORM CONSULTING SRL▼ 9 | Municipiul Bacău, Bacău | 48,8 %▲ 14,1 % | ▲ 14,1 % | 856,9 K RON | |
| 37 | 37.GIULYEM SRL▼ 33 | Loc. Târgu Ocna, Oraş Târgu Ocna, Bacău | 48,5 %▼ 36,9 % | ▼ 36,9 % | 3,1 K RON | |
| 38 | 38.IMBOLD SCHOOL SRL▼ 19 | Loc. Dărmăneşti, Oraş Dărmăneşti, Bacău | 46,7 %▼ 15,9 % | ▼ 15,9 % | 138,9 K RON | |
| 39 | 39.SMART BUSINESS LESSONS S.R.L.▼ 18 | Sat Orbeni, Comuna Orbeni, Bacău | 46,3 %▼ 9,4 % | ▼ 9,4 % | 41,6 K RON | |
| 40 | 40.COMPANIA TEATRALĂ THE GATE S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 44,8 %— | — | — | 1,7 K RON |
| 41 | 41.MEDIA TAB STUDIO SRL▼ 7 | Sat Orbeni, Comuna Orbeni, Bacău | 44,8 %▲ 19,9 % | ▲ 19,9 % | 50,7 K RON | |
| 42 | 42.ANTOHI GROUP SRL▼ 12 | Municipiul Oneşti, Bacău | 42,9 %▲ 5,9 % | ▲ 5,9 % | 28 K RON | |
| 43 | 43.AUTOREGAL ABCDE S.R.L.▲ 22 | Municipiul Bacău, Bacău | 41,1 %▲ 686,2 % | ▲ 686,2 % | 57,9 K RON | |
| 44 | 44.ENGLISH SCHOOL GROUP SRL▼ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 36,1 %▲ 53,5 % | ▲ 53,5 % | 45,3 K RON | |
| 45 | 45.ALEXRAL CONSULT SRL▼ 16 | Municipiul Bacău, Bacău | 36 %▼ 13,5 % | ▼ 13,5 % | 665,3 K RON | |
| 46 | 46.UNITY WAVE S.R.L.▼ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 35,8 %▲ 77,9 % | ▲ 77,9 % | 55,2 K RON | |
| 47 | 47.ACSIDRIVE SRL▼ 16 | Municipiul Bacău, Bacău | 33,4 %▼ 16,8 % | ▼ 16,8 % | 65,9 K RON | |
| 48 | 48.PSIEDUCATION THERAPY S.R.L.nou | Loc. Târgu Ocna, Oraş Târgu Ocna, Bacău | 32,3 %— | — | 99,8 K RON | |
| 49 | 49.PROCIV FORM SRL▲ 38 | Municipiul Bacău, Bacău | 32,2 %▲ 11.837 % | ▲ 11.837 % | 49,6 K RON | |
| 50 | 50.MAGNUM CREATIVE S.R.L.▲ 65 | Municipiul Bacău, Bacău | 29,9 %— | — | 808 RON | |
| 51 | 51.TS INSPIRING S.R.L.▼ 29 | Municipiul Bacău, Bacău | 28,5 %▼ 44 % | ▼ 44 % | 42,3 K RON | |
| 52 | 52.STO-DENTICA SRL▼ 4 | Municipiul Bacău, Bacău | 28,1 %▲ 78,5 % | ▲ 78,5 % | 149,6 K RON | |
| 53 | 53.GRĂDINIŢA CĂSUŢA VERDE SRL▼ 25 | Municipiul Moineşti, Bacău | 27,4 %▼ 35 % | ▼ 35 % | 28,2 K RON | |
| 54 | 54.AUTO CARLA SRL▼ 15 | Municipiul Bacău, Bacău | 26,8 %▲ 1,8 % | ▲ 1,8 % | 74,8 K RON | |
| 55 | 55.EURO DRIVE SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 24,7 %▲ 457,6 % | ▲ 457,6 % | 51,2 K RON | |
| 56 | 56.ASPERA CURS SRL▼ 20 | Municipiul Bacău, Bacău | 22,5 %▼ 30,8 % | ▼ 30,8 % | 14,5 K RON | |
| 57 | 57.GOETHE & SCHILLER-DEUTSCHE SCHULE GMBH SRL▲ 57 | Municipiul Bacău, Bacău | 20,9 %— | — | 3,2 K RON | |
| 58 | 58.FELALEX SRL▲ 5 | Municipiul Bacău, Bacău | 16,6 %▲ 177,2 % | ▲ 177,2 % | 49,5 K RON | |
| 59 | 59.TEOSEB AUTOTRANS SRL▲ 8 | Loc. Târgu Ocna, Oraş Târgu Ocna, Bacău | 15,5 %▲ 206,1 % | ▲ 206,1 % | 37 K RON | |
| 60 | 60.LUCAIL AUTO SRL▼ 5 | Municipiul Moineşti, Bacău | 15,2 %▲ 46,5 % | ▲ 46,5 % | 37,6 K RON | |
| 61 | 61.FORM CONSULT SRL▼ 24 | Sat Letea Veche, Comuna Letea Veche, Bacău | 14,9 %▼ 51,5 % | ▼ 51,5 % | 46,5 K RON | |
| 62 | 62.ANCAUTORIZARE SRL▼ 9 | Municipiul Bacău, Bacău | 14,8 %▲ 27,8 % | ▲ 27,8 % | 44,3 K RON | |
| 63 | 63.DANISAM CHILD S.R.L.nou | Municipiul Oneşti, Bacău | 13,6 %— | — | — | 16,6 K RON |
| 64 | 64.CAMBRIDGE HOUSE S.R.L.▲ 5 | Municipiul Bacău, Bacău | 13,3 %▲ 185 % | ▲ 185 % | 10,4 K RON | |
| 65 | 65.DRIVER DAY SRL▼ 5 | Loc. Târgu Ocna, Oraş Târgu Ocna, Bacău | 13,1 %▲ 63,6 % | ▲ 63,6 % | 21,5 K RON | |
| 66 | 66.INFOPROB SRL▼ 34 | Municipiul Bacău, Bacău | 12,6 %▼ 68,4 % | ▼ 68,4 % | 15,6 K RON | |
| 67 | 67.DDD TEAM-SPORT S.R.L.▼ 5 | Municipiul Bacău, Bacău | 11,6 %▲ 73,4 % | ▲ 73,4 % | 22,9 K RON | |
| 68 | 68.AUTO BIMBO SRL▲ 7 | Municipiul Bacău, Bacău | 9,6 %▲ 255,8 % | ▲ 255,8 % | 8,4 K RON | |
| 69 | 69.ŞCOALA DE ŞOFERI ZEBRA S.R.L.▼ 31 | Municipiul Oneşti, Bacău | 8,9 %▼ 66,6 % | ▼ 66,6 % | 38,9 K RON | |
| 70 | 70.RAINBOW SWAN S.R.L.▲ 31 | Sat Popeni, Comuna Căiuţi, Bacău | 8,3 %— | — | 4,8 K RON | |
| 71 | 71.AUTOREGAL CATEGORIA B SRL▼ 17 | Municipiul Bacău, Bacău | 8,3 %▼ 27,3 % | ▼ 27,3 % | 5,1 K RON | |
| 72 | 72.MOTO TRANSPORT SERVICE SRL▼ 49 | Municipiul Oneşti, Bacău | 8,1 %▼ 83,6 % | ▼ 83,6 % | 691 RON | |
| 73 | 73.ASK SMART ABC SRL▼ 22 | Municipiul Bacău, Bacău | 8 %▼ 41,5 % | ▼ 41,5 % | 9,3 K RON | |
| 74 | 74.CENTRUL EDUCAŢIONAL IBSEN S.R.L.▼ 41 | Municipiul Moineşti, Bacău | 7,6 %▼ 80 % | ▼ 80 % | 80 K RON | |
| 75 | 75.LIV-COMAL SRL▲ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 7,6 %▲ 248,6 % | ▲ 248,6 % | 201 K RON | |
| 76 | 76.QWARIE EMEA SRL▲ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 6,9 %▲ 278 % | ▲ 278 % | 38,4 K RON | |
| 77 | 77.EXPERT AKTIV GROUP SRL▼ 6 | Municipiul Oneşti, Bacău | 6,6 %▲ 72,5 % | ▲ 72,5 % | 159,7 K RON | |
| 78 | 78.DIADRIVE SRL▼ 21 | Municipiul Bacău, Bacău | 5,5 %▼ 45,7 % | ▼ 45,7 % | 16,5 K RON | |
| 79 | 79.OREO GRUP SRL▼ 13 | Municipiul Bacău, Bacău | 4,8 %▼ 8,7 % | ▼ 8,7 % | 39,3 K RON | |
| 80 | 80.MB EVOLUTION CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 4,7 %— | — | 149 RON | |
| 81 | 81.EVOLUTIV CONSULTANTS NETWORK SRL▼ 9 | Municipiul Bacău, Bacău | 4,5 %▲ 22,2 % | ▲ 22,2 % | 72,3 K RON | |
| 82 | 82.DAVID-OLIA SRL▼ 18 | Loc. Comăneşti, Oraş Comăneşti, Bacău | 4,2 %▼ 26,4 % | ▼ 26,4 % | 6,3 K RON | |
| 83 | 83.NOVATIS GROUP S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 3,7 %— | — | — | 7,1 K RON |
| 84 | 84.AUTO FAB 54 SRL▲ 14 | Loc. Târgu Ocna, Oraş Târgu Ocna, Bacău | 3,3 %— | — | 4,9 K RON | |
| 85 | 85.TC CONCEPT SOLUTIONS SRL▲ 9 | Municipiul Bacău, Bacău | 3,1 %— | — | 1,9 K RON | |
| 86 | 86.MIHOC SRL▼ 13 | Municipiul Oneşti, Bacău | 2,9 %▼ 21,1 % | ▼ 21,1 % | 432,1 K RON | |
| 87 | 87.ADA NAILS SRL▼ 17 | Municipiul Oneşti, Bacău | 2,6 %▼ 41 % | ▼ 41 % | 4,7 K RON | |
| 88 | 88.LIVPROD SRL▼ 8 | Municipiul Bacău, Bacău | 2,6 %▲ 46,1 % | ▲ 46,1 % | 7,1 K RON | |
| 89 | 89.AUTOSERA SRL▼ 3 | Municipiul Oneşti, Bacău | 2,5 %▲ 418,4 % | ▲ 418,4 % | 13,9 K RON | |
| 90 | 90.EXPERTARM CONSULT SRL▼ 55 | Municipiul Bacău, Bacău | 2,3 %▼ 93 % | ▼ 93 % | 2,4 K RON | |
| 91 | 91.MARIMEI 2014 SRL▼ 30 | Municipiul Bacău, Bacău | 2,2 %▼ 71 % | ▼ 71 % | 5,1 K RON | |
| 92 | 92.COSNIST SRL▼ 8 | Sat Prohozeşti, Comuna Poduri, Bacău | 0,5 %▼ 10 % | ▼ 10 % | 1,2 K RON | |
| 93 | 93.VAM COM SRL▼ 12 | Municipiul Bacău, Bacău | 0,4 %▼ 73 % | ▼ 73 % | 337 RON | |
| 94 | 94.SAY INFORM S.R.L.▲ 14 | Municipiul Bacău, Bacău | 0,2 %— | — | 101 RON | |
| 95 | 95.EL-ROXPAN SRL▼ 52 | Municipiul Moineşti, Bacău | -1,6 %▼ 107,8 % | ▼ 107,8 % | -4,1 K RON | |
| 96 | 96.START LIVING S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | -2,4 %— | — | — | -735 RON |
| 97 | 97.SMART MOMENTUM SRLnou | Loc. Comăneşti, Oraş Comăneşti, Bacău | -2,7 %— | — | -3 K RON | |
| 98 | 98.EDU ZECE PLUS SRL▼ 40 | Municipiul Oneşti, Bacău | -3,3 %▼ 133,4 % | ▼ 133,4 % | -26,1 K RON | |
| 99 | 99.RODANI DRIVE S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | -3,5 %— | — | — | -1,2 K RON |
| 100 | 100.JANRAD SRL▼ 56 | Municipiul Oneşti, Bacău | -3,6 %▼ 117,5 % | ▼ 117,5 % | -6,4 K RON |
Codurile CAEN din învățământ — Bacău
CAEN 8559
Alte forme de învățământ n.c.a.
137 firme · 31,6 mil. RON
CAEN 8553
Școli de conducere (pilotaj)
56 firme · 16,4 mil. RON
CAEN 8552
Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
16 firme · 1,7 mil. RON
CAEN 8510
Învățământ preșcolar
5 firme · 1,7 mil. RON
CAEN 8551
Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
10 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 8532
Învățământ secundar, tehnic sau profesional
3 firme · 631,9 K RON
CAEN 8560
Activități de servicii suport pentru învățământ
4 firme · 606,6 K RON
CAEN 8569
Activități de servicii suport pentru învățământ
1 firme · 303 K RON
CAEN 8541
Învățământ superior non- universitar
1 firme · 219,3 K RON
CAEN 8542
Învățământ superior universitar
1 firme · 22,1 K RON