Top 100 firme — Transport și depozitare, Argeș după marjă netă în 2022
2.520 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 63,7 %, iar liderul atinge 1.752 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.VERD TRANS IMPEX SRL▲ 2.229 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1.752 %— | — | 1,4 mil. RON | |
| 2 | 2.BIT LOGISTIC PLUS SRLnou | Municipiul Câmpulung, Argeş | 529,1 %— | — | 33,3 K RON | |
| 3 | 3.AUTO MOTORS JUNIOR S.R.L.▲ 1.682 | Municipiul Piteşti, Argeş | 275,7 %▲ 32.723,8 % | ▲ 32.723,8 % | 2,8 K RON | |
| 4 | 4.TRX CARGO SPEDITION S.R.L.▲ 2.089 | Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş | 147,9 %— | — | 235 K RON | |
| 5 | 5.MASTER LUK TOP S.R.L.nou | Sat Slobozia, Comuna Slobozia, Argeş | 126,2 %— | — | — | 211,6 K RON |
| 6 | 6.BAM VICTORY LOGISTICS S.R.L.nou | Sat Ştefăneştii Noi, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 118,5 %— | — | — | 33,7 K RON |
| 7 | 7.TEDDY SI RAZVAN SRL▼ 5 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 118 %▼ 57,6 % | ▼ 57,6 % | 25,2 K RON | |
| 8 | 8.TRANS BACOS AG SRL▲ 15 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 112,6 %▲ 19,6 % | ▲ 19,6 % | 27 K RON | |
| 9 | 9.CROSSLINE TRAVEL SRL▲ 1.959 | Municipiul Piteşti, Argeş | 104 %— | — | 825,6 K RON | |
| 10 | 10.ANDREI EUROTRANS SPEDITION SRL▲ 1.636 | Sat Valea Ursului, Comuna Bascov, Argeş | 99,5 %▲ 8.335,6 % | ▲ 8.335,6 % | 39,3 K RON | |
| 11 | 11.CRISSDANY LOGISTIC SRL▲ 96 | Sat Mica, Comuna Bascov, Argeş | 98,8 %▲ 70,3 % | ▲ 70,3 % | 13,8 K RON | |
| 12 | 12.ARIANNA & CRISTINA EUROTRANS S.R.L.▲ 51 | Sat Ciureşti, Comuna Vedea, Argeş | 97,1 %▲ 33,2 % | ▲ 33,2 % | 12 K RON | |
| 13 | 13.COSTI LUX DRIVE SRL▲ 35 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 97,1 %▲ 19,1 % | ▲ 19,1 % | 1,5 K RON | |
| 14 | 14.CORONI AUTO CARSPEED SRL▲ 439 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 97 %▲ 283,9 % | ▲ 283,9 % | 17,8 K RON | |
| 15 | 15.SPEDITION BOGDAN VBM SRL-Dnou | Municipiul Câmpulung, Argeş | 97 %— | — | 17,9 K RON | |
| 16 | 16.LAZĂR-A.P.G. 2005 SRL▲ 111 | Comuna Slobozia, Argeş | 97 %▲ 80,4 % | ▲ 80,4 % | 122,3 K RON | |
| 17 | 17.DENIS CURIER SPEDITION S.R.L.= | Sat Martalogi, Comuna Hârseşti, Argeş | 97 %▲ 1 % | ▲ 1 % | 84,3 K RON | |
| 18 | 18.UZY TRACTĂRI JOB SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | 96,7 %— | — | 145 RON | |
| 19 | 19.ROŞU TRANSAUTO S.R.L.nou | Sat Valea Ursului, Comuna Bascov, Argeş | 96,7 %— | — | — | 145 RON |
| 20 | 20.ADE TRANS SPEED RAF S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 94 %— | — | — | 29,3 K RON |
| 21 | 21.ANAIS MOBEL TRANS S.R.L.nou | Oraş Ştefăneşti, Argeş | 93,8 %— | — | — | 208,4 K RON |
| 22 | 22.TRANS CRIS FAMILY SRL▲ 6 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 93,1 %▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | 2,4 K RON | |
| 23 | 23.SINE NOMINE EXPRESS S.R.L.▲ 4 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 93 %▲ 1 % | ▲ 1 % | 30,9 K RON | |
| 24 | 24.PLOPEANU ALX VID S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 92,8 %— | — | — | 1,1 K RON |
| 25 | 25.CORALIN FREE WAY SRL▲ 823 | Municipiul Piteşti, Argeş | 92,5 %▲ 636,6 % | ▲ 636,6 % | 4,5 K RON | |
| 26 | 26.TAGIO TOP TRADE S.R.L.nou | Sat Dârmăneşti, Comuna Dîrmăneşti, Argeş | 92,3 %— | — | — | 11,6 K RON |
| 27 | 27.EDA DRIVING LOGISTIC S.R.L.▲ 756 | Sat Rucăr, Comuna Rucăr, Argeş | 92,3 %▲ 559,1 % | ▲ 559,1 % | 14,1 K RON | |
| 28 | 28.MARIUS TOP LOGISTIC SRL▼ 7 | Municipiul Piteşti, Argeş | 92,2 %▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | 103,4 K RON | |
| 29 | 29.CYF YLO OVI S.R.L.▲ 97 | Sat Pătuleni, Comuna Răteşti, Argeş | 92,1 %▲ 70,5 % | ▲ 70,5 % | 43,2 K RON | |
| 30 | 30.LUCKY DUO ENTERPRISE S.R.L.▲ 17 | Municipiul Piteşti, Argeş | 91 %▲ 11,5 % | ▲ 11,5 % | 16,3 K RON | |
| 31 | 31.FOLKA LTD. S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 90,8 %— | — | — | 4,4 mil. RON |
| 32 | 32.LUCATRON INVEST SRLnou | Sat Teiu, Comuna Teiu, Argeş | 90,6 %— | — | 240,8 K RON | |
| 33 | 33.ALY DRIVE TAXI S.R.L.nou | Municipiul Câmpulung, Argeş | 89,9 %— | — | 11,4 K RON | |
| 34 | 34.GABI ALEXER DIVERS SRL= | Oraş Mioveni, Argeş | 89,1 %▼ 0,8 % | ▼ 0,8 % | 16,8 K RON | |
| 35 | 35.START BEST LEVEL S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 88,9 %— | — | — | 141,5 K RON |
| 36 | 36.TRACTĂRI EMIL CÂMPULUNG S.R.L.nou | Municipiul Câmpulung, Argeş | 88,7 %— | — | — | 3,2 K RON |
| 37 | 37.STAR INVEST MULTITRANS SRL▲ 1.875 | Municipiul Piteşti, Argeş | 88,3 %— | — | 129,1 K RON | |
| 38 | 38.AERTRANS LOGISTIC S.R.L.nou | Sat Albeştii Pământeni, Comuna Albeştii de Argeş, Argeş | 88,3 %— | — | 66,7 K RON | |
| 39 | 39.ACVILA EXPERT SUNY SRL▲ 100 | Municipiul Piteşti, Argeş | 87,6 %▲ 69,1 % | ▲ 69,1 % | 1,1 K RON | |
| 40 | 40.AIM IANIS COMPANY SRL▼ 10 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 87,4 %▼ 3,6 % | ▼ 3,6 % | 162,3 K RON | |
| 41 | 41.SPEED DELIVERY S.R.L.▼ 12 | Municipiul Piteşti, Argeş | 87,2 %▼ 3,9 % | ▼ 3,9 % | 14,6 K RON | |
| 42 | 42.MADITOP EUROSTAR SRL▲ 200 | Sat Şerboeni, Comuna Buzoeşti, Argeş | 86,9 %▲ 127 % | ▲ 127 % | 563,7 K RON | |
| 43 | 43.ANN EUROBUSINESS TRANS S.R.L.nou | Sat Voroveni, Comuna Davideşti, Argeş | 86,1 %— | — | — | 21,7 K RON |
| 44 | 44.STRATOS EUROPAK SRL▲ 36 | Municipiul Piteşti, Argeş | 85,7 %▲ 29,3 % | ▲ 29,3 % | 390,9 K RON | |
| 45 | 45.DELECT SOFT SOLUTION S.R.L.nou | Sat Smeura, Comuna Moşoaia, Argeş | 84,9 %— | — | — | 156,5 K RON |
| 46 | 46.SARA ȘI RUXY S.R.L.nou | Sat Fureşti, Comuna Dobreşti, Argeş | 84,7 %— | — | — | 9,1 K RON |
| 47 | 47.RALBEK&BGD S.R.L.▲ 1.982 | Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş | 84 %— | — | 12,6 K RON | |
| 48 | 48.AUTOTIM TRANSPORT SRL▼ 4 | Municipiul Piteşti, Argeş | 83,4 %▼ 0,6 % | ▼ 0,6 % | 4,1 mil. RON | |
| 49 | 49.MILY FOOD DELIVERY S.R.L.nou | Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş | 83,4 %— | — | — | 170,6 K RON |
| 50 | 50.VIOMAR V.S.A. SRL▼ 12 | Sat Ciupa-Mănciulescu, Comuna Răteşti, Argeş | 82,2 %▼ 7 % | ▼ 7 % | 16,6 K RON | |
| 51 | 51.LUNGU EXPRES S.R.L.nou | Sat Albota, Comuna Albota, Argeş | 81,9 %— | — | — | 260,7 K RON |
| 52 | 52.LESIM TOP S.R.L.▼ 42 | Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş | 81,7 %▼ 15,7 % | ▼ 15,7 % | 113,2 K RON | |
| 53 | 53.TIR ROMULUS SPEDITION SRL▲ 999 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 81,7 %▲ 815,2 % | ▲ 815,2 % | 3,7 K RON | |
| 54 | 54.WHEELS SPEDITION JUNIOR S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 81 %— | — | — | 13,6 K RON |
| 55 | 55.DARIA & ALESIA FAST CURIER S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 80,7 %— | — | — | 30,8 K RON |
| 56 | 56.VMG TRANS GHIŢĂ S.R.L.▲ 2.139 | Sat Uiasca, Comuna Bascov, Argeş | 80,3 %— | — | 26,2 K RON | |
| 57 | 57.DEBOS DISTRICT S.R.L.nou | Municipiul Câmpulung, Argeş | 80,2 %— | — | — | 9,2 K RON |
| 58 | 58.MARIUS & RALUCA CONSTRUCT SRLnou | Sat Mozăceni, Comuna Mozăceni, Argeş | 79,3 %— | — | 15,9 K RON | |
| 59 | 59.TRANS MILO 2002 SRL▼ 22 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 77,5 %▼ 12,3 % | ▼ 12,3 % | 3,5 K RON | |
| 60 | 60.SEVA NORANG S.R.L.▼ 8 | Sat Cieşti, Comuna Lunca Corbului, Argeş | 77,4 %▼ 3,1 % | ▼ 3,1 % | 20 K RON | |
| 61 | 61.EDVA TRANSPORT & SPEDITION S.R.L.nou | Sat Coşeri, Comuna Căteasca, Argeş | 77,1 %— | — | — | 185,8 K RON |
| 62 | 62.CARLA ŞI ALEXA TRANS S.R.L.▲ 2.216 | Sat Bolculeşti, Comuna Valea Danului, Argeş | 77 %— | — | 266,3 K RON | |
| 63 | 63.SOFILEA TRANS S.R.L.nou | Sat Ciupa-Mănciulescu, Comuna Răteşti, Argeş | 76,6 %— | — | — | 669,3 K RON |
| 64 | 64.ALIANS ROBERT TRANSALPIN SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | 76,4 %— | — | 23,8 K RON | |
| 65 | 65.ALBERT TRANS-EVENTS S.R.L.nou | Sat Vultureşti, Comuna Vultureşti, Argeş | 76,2 %— | — | — | 4,6 K RON |
| 66 | 66.BÎRLOIAŞU S.R.L.▲ 153 | Sat Podu Dâmboviţei, Comuna Dâmbovicioara, Argeş | 75,2 %▲ 84,8 % | ▲ 84,8 % | 30,6 K RON | |
| 67 | 67.DJH TRAVEL FOREVER S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 75,2 %— | — | — | 4,1 K RON |
| 68 | 68.M.G.M. UNIC ELEGANCE S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 75,1 %— | — | — | 835 K RON |
| 69 | 69.RODINEL SUPER TRANS SRL▲ 52 | Sat Podu Dâmboviţei, Comuna Dâmbovicioara, Argeş | 74,5 %▲ 33,8 % | ▲ 33,8 % | 7,4 K RON | |
| 70 | 70.LOGEURO GLOBALCOM SRL▼ 9 | Municipiul Piteşti, Argeş | 74,4 %▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 695,1 K RON | |
| 71 | 71.IANIS TOP SPEDITION SRL▲ 1.123 | Municipiul Piteşti, Argeş | 74,2 %▲ 1.036,6 % | ▲ 1.036,6 % | 497,1 K RON | |
| 72 | 72.ADONIS TRANSPORT INTERNAŢIONAL SRL▲ 2.210 | Municipiul Piteşti, Argeş | 74,2 %— | — | 36,8 K RON | |
| 73 | 73.TOTO GUT TRANS S.R.L.nou | Sat Bradu, Comuna Bradu, Argeş | 73,4 %— | — | — | 175,7 K RON |
| 74 | 74.AUTOTRANSFER LOGISTIC SOLUTIONS SRL▼ 55 | Municipiul Piteşti, Argeş | 72,3 %▼ 24,4 % | ▼ 24,4 % | 3,2 K RON | |
| 75 | 75.GLOBAL TOP CRISMAR SRL▲ 99 | Sat Corbeni, Comuna Corbeni, Argeş | 72,2 %▲ 56,2 % | ▲ 56,2 % | 158,6 K RON | |
| 76 | 76.PATRICKS WHEELS S.R.L.▲ 106 | Municipiul Piteşti, Argeş | 69,8 %▲ 54,4 % | ▲ 54,4 % | 35,1 K RON | |
| 77 | 77.TRANSBOLA TRUCKS S.R.L.▼ 19 | Sat Bradu, Comuna Bradu, Argeş | 69,2 %▼ 8 % | ▼ 8 % | 917,1 K RON | |
| 78 | 78.GETOS EXPRES TRANS SRLnou | Sat Caloteşti, Comuna Budeasa, Argeş | 69,1 %— | — | 2 K RON | |
| 79 | 79.STEFI TRAVELING CNT S.R.L.nou | Sat Valea Brazilor, Comuna Băiculeşti, Argeş | 69 %— | — | — | 49,9 K RON |
| 80 | 80.ACR EXCLUSIV SPEDITION S.R.L.▼ 60 | Sat Mărăcineni, Comuna Mărăcineni, Argeş | 68 %▼ 28,7 % | ▼ 28,7 % | 8,2 K RON | |
| 81 | 81.NICO HOT TRAVELING S.R.L.▲ 78 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 67,8 %▲ 39,6 % | ▲ 39,6 % | 133,3 K RON | |
| 82 | 82.DOMUS N.C.G. TRANS 2004 SRL▼ 13 | Municipiul Piteşti, Argeş | 67,6 %▼ 3,9 % | ▼ 3,9 % | 180,1 K RON | |
| 83 | 83.RRI RENTAL TRANSPORT S.R.L.▼ 43 | Municipiul Piteşti, Argeş | 67,5 %▼ 21,3 % | ▼ 21,3 % | 7,2 K RON | |
| 84 | 84.SEBY NOR INDUSTRY S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 67 %— | — | — | 8,2 K RON |
| 85 | 85.DIA & DRS VIP S.R.L.▲ 1.857 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 66,9 %— | — | 8 K RON | |
| 86 | 86.MUCENIC DISTRIBUTION S.R.L.▼ 29 | Sat Corbi, Comuna Corbi, Argeş | 66,7 %▼ 11,5 % | ▼ 11,5 % | 66,4 K RON | |
| 87 | 87.LEO EXPERT PROFESIONAL S.R.L.nou | Sat Găujani, Comuna Ungheni, Argeş | 66,7 %— | — | — | 65,3 K RON |
| 88 | 88.EDUARD-DAN TRANS S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 66,4 %— | — | 332,9 K RON | |
| 89 | 89.PRIMO PRO SOLUTION S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 66,3 %— | — | — | 7,1 K RON |
| 90 | 90.EN VAN TEST S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 66 %— | — | — | 31,4 K RON |
| 91 | 91.DENMAR LOGISTIC AG S.R.L.▼ 16 | Sat Păduroiu din Vale, Comuna Poiana Lacului, Argeş | 65,3 %▼ 3 % | ▼ 3 % | 48,4 K RON | |
| 92 | 92.ALIN TOP SPEED S.R.L.nou | Sat Cetăţeni, Comuna Cetăţeni, Argeş | 64,8 %— | — | — | 11,3 K RON |
| 93 | 93.DUAL EXPEDIŢII IMPEX SRL▲ 309 | Sat Suseni, Comuna Bogaţi, Argeş | 64,3 %▲ 127,1 % | ▲ 127,1 % | 318,9 K RON | |
| 94 | 94.EXPLORELLA TUR COMPANY S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 64 %— | — | — | 68,6 K RON |
| 95 | 95.MAN-HOLDING SPEDITION SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | 63,9 %— | — | — | 268,5 K RON |
| 96 | 96.GABRIEL SPEED CONCEPT S.R.L.▲ 5 | Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş | 63,9 %▲ 7,4 % | ▲ 7,4 % | 67,3 K RON | |
| 97 | 97.ULTIMATE TECH SOLUTIONS S.R.L.▲ 37 | Sat Valea Mare-Podgoria, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 63,9 %▲ 21,3 % | ▲ 21,3 % | 209,7 K RON | |
| 98 | 98.EBA UNIVERSAL TRANS S.R.L.nou | Sat Rucăr, Comuna Rucăr, Argeş | 63,8 %— | — | 376,5 K RON | |
| 99 | 99.GOLDEN ENERGY CĂTEASCA SRL▼ 74 | Municipiul Piteşti, Argeş | 63,7 %▼ 31,8 % | ▼ 31,8 % | 3,1 mil. RON | |
| 100 | 100.MIG EXPRESS CURIER S.R.L.nou | Sat Smeura, Comuna Moşoaia, Argeş | 63,7 %— | — | — | 36,4 K RON |
Codurile CAEN din transport și depozitare — Argeș
CAEN 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
2.396 firme · 6,9 mld. RON
CAEN 5226
Alte activități anexe transporturilor
25 firme · 237,5 mil. RON
CAEN 4931
Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători
41 firme · 156,3 mil. RON
CAEN 5229
Alte activități anexe transporturilor
41 firme · 148,9 mil. RON
CAEN 4939
Alte transporturi terestre de călători n.c.a
91 firme · 114,4 mil. RON
CAEN 5320
Alte activități poștale și de curier
132 firme · 41,6 mil. RON
CAEN 5210
Depozitări
17 firme · 32,8 mil. RON
CAEN 5231
Activități de intermediere pentru transportul de marfă
9 firme · 25,3 mil. RON
CAEN 5221
Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
41 firme · 24,9 mil. RON
CAEN 5110
Transporturi aeriene de pasageri
5 firme · 19,7 mil. RON
CAEN 4932
Transporturi cu taxiuri
160 firme · 13,2 mil. RON
CAEN 5225
Activități de servicii logistice pentru transporturi
6 firme · 12,2 mil. RON
CAEN 5224
Manipulări
4 firme · 7,6 mil. RON
CAEN 4933
Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
70 firme · 4,8 mil. RON
CAEN 4942
Servicii de mutare
1 firme · 1,2 mil. RON
CAEN 4934
Transporturi de pasageri cu funiculare, teleferice și schilifturi
1 firme · 913,1 K RON
CAEN 5310
Activități poștale desfășurate sub obligativitatea serviciului universal
2 firme · 272,7 K RON
CAEN 5030
Transporturi de pasageri pe căi navigabile interioare
3 firme · 160 K RON
CAEN 5222
Activități de servicii anexe transportului pe apă
1 firme · 149,5 K RON
CAEN 4910
Transporturi interurbane de călători pe calea ferată
2 firme · 137,3 K RON
CAEN 5020
Transporturi maritime și costiere de marfă
1 firme · 0 RON