Top 100 firme — Activități combinate de secretariat după marjă netă în 2022
953 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 92,8 %, iar liderul atinge 8.697,9 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.SIM CLASS BUSINESS SRL▲ 2 | Oraş Otopeni, Ilfov | 8.697,9 %▲ 982,6 % | ▲ 982,6 % | 288,1 K RON | |
| 2 | 2.VICTADI SRL▲ 725 | Municipiul Sfântu Gheorghe, Covasna | 2.577,2 %— | — | 154,6 K RON | |
| 3 | 3.BIROTICA SRL▲ 721 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1.792 %— | — | 114,5 K RON | |
| 4 | 4.FLEX MIND CONSULTING SRL▲ 626 | Sat Biharia, Comuna Biharia, Bihor | 298,9 %▲ 7.583,6 % | ▲ 7.583,6 % | 53,2 K RON | |
| 5 | 5.ARVESA SERVICES SRL▼ 4 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 159,8 %▼ 100 % | ▼ 100 % | 4,8 mil. RON | |
| 6 | 6.MAX ACTIV SRL▲ 573 | Municipiul Suceava, Suceava | 151,5 %▲ 1.336,9 % | ▲ 1.336,9 % | 128,3 K RON | |
| 7 | 7.LEGIS CONS SRL▲ 367 | Municipiul Braşov, Braşov | 111,2 %▲ 111,2 % | ▲ 111,2 % | 425,2 K RON | |
| 8 | 8.TS CREATIVE ASSISTANCE SRL▲ 26 | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 106,6 %▲ 10,1 % | ▲ 10,1 % | 83,1 K RON | |
| 9 | 9.CEZAMAR OFFICE S.R.L.nou | Sat Ruşeni, Comuna Păuleşti, Satu Mare | 100 %— | — | — | 2,5 K RON |
| 10 | 10.SALARIZARE MAICONT S.R.L.nou | Municipiul Oradea, Bihor | 98,6 %— | — | — | 179,5 K RON |
| 11 | 11.NEW XTIFF DESIGN S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 98,5 %— | — | — | 220,4 K RON |
| 12 | 12.CEDARIS HOLDING S.R.L.nou | Municipiul Câmpia Turzii, Cluj | 98,4 %— | — | — | 189,9 K RON |
| 13 | 13.ZUPOR CONECT S.R.L.▼ 8 | Municipiul Sfântu Gheorghe, Covasna | 98,4 %▼ 28,1 % | ▼ 28,1 % | 528,2 K RON | |
| 14 | 14.BUSINESS LIFE-CYCLE CONSULTING (BLCC) S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 98,1 %— | — | — | 2,2 mil. RON |
| 15 | 15.I.G. PREST SERV GLOBAL SRL▲ 52 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 97,9 %▲ 2,7 % | ▲ 2,7 % | 69,1 K RON | |
| 16 | 16.ELS CONTASERV S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 97,8 %— | — | — | 41 K RON |
| 17 | 17.ECONJUST CONCEPT S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 97,8 %— | — | — | 284,2 K RON |
| 18 | 18.PROPELLIGENT S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 97,7 %— | — | — | 127,8 K RON |
| 19 | 19.ELEGANT WEB DESIGN S.R.L.▲ 64 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 97,6 %▲ 3,2 % | ▲ 3,2 % | 273,9 K RON | |
| 20 | 20.DOCUMENTE FIRMA S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 97,6 %— | — | — | 288,7 K RON |
| 21 | 21.REKA SIMPLE EVENTS S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 97,5 %— | — | — | 291,2 K RON |
| 22 | 22.E.M.Y. ART CENTER S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 97,4 %— | — | — | 87,9 K RON |
| 23 | 23.JO WEB DESIGN SERVICES S.R.L.▲ 23 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 97,2 %▲ 0,9 % | ▲ 0,9 % | 138,9 K RON | |
| 24 | 24.CFA WEB MODEL S.R.L.▲ 25 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 97,1 %▲ 1 % | ▲ 1 % | 339,2 K RON | |
| 25 | 25.SECURE ACCOUNTING S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 97,1 %— | — | — | 3,5 K RON |
| 26 | 26.EXPERT JURIDIC ECONOMIC S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 97 %▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 247,2 K RON | |
| 27 | 27.PROMAR SERVICE SRLnou | Municipiul Suceava, Suceava | 97 %— | — | — | 97 RON |
| 28 | 28.NETWORK CAN CAPITAL SRLnou | Municipiul Alba Iulia, Alba | 97 %— | — | — | 14,3 K RON |
| 29 | 29.GRAOULLY DIVODURUM S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 96,9 %— | — | — | 85,5 K RON |
| 30 | 30.POPEYE PITICUL SRLnou | Sat Lipăneşti, Comuna Lipăneşti, Prahova | 96,9 %— | — | — | 280,4 K RON |
| 31 | 31.VIV GRAPHIC INNOVATIONS S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 96,9 %— | — | — | 9,6 K RON |
| 32 | 32.ANA ART CENTER S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 96,8 %— | — | — | 93,6 K RON |
| 33 | 33.XTIFFBRAND S.R.L.▲ 2 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 96,8 %▲ 0 % | ▲ 0 % | 344,5 K RON | |
| 34 | 34.KTX WRAPPING S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 96,8 %— | — | — | 72,2 K RON |
| 35 | 35.CMWEB CONCEPT DESIGN S.R.L.▲ 55 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 96,8 %▲ 3 % | ▲ 3 % | 114,2 K RON | |
| 36 | 36.OANI SOUL S.R.L.▲ 12 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 96,7 %▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | 272,3 K RON | |
| 37 | 37.INFINITY MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 96,7 %— | — | — | 243,9 K RON |
| 38 | 38.AMA MAN S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 96,7 %▲ 0 % | ▲ 0 % | 225,3 K RON | |
| 39 | 39.ALMIH SOLUTIONS S.R.L.nou | Oraş Pantelimon, Ilfov | 96,6 %— | — | — | 32,6 K RON |
| 40 | 40.JESSIE WEB CONCEPT S.R.L.▲ 5 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 96,6 %▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 230 K RON | |
| 41 | 41.GABITECH SOLUTIONS S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 96,6 %▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | 209,4 K RON | |
| 42 | 42.CONTA DRIVE S.R.L.▼ 11 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 96,5 %▼ 0,4 % | ▼ 0,4 % | 75,3 K RON | |
| 43 | 43.PATRICKRAPHAEL MEDIA S.R.L.▲ 14 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 96,5 %▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | 103,8 K RON | |
| 44 | 44.DAVSAR CONSULT S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 96,5 %▲ 44,9 % | ▲ 44,9 % | 31 K RON | |
| 45 | 45.ZZ MANAGEMENT S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 96,4 %▼ 0 % | ▼ 0 % | 193,7 K RON | |
| 46 | 46.MANAGEMENT PAHORA CONSULTING SRL▼ 27 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 96,4 %▼ 0,7 % | ▼ 0,7 % | 159,8 K RON | |
| 47 | 47.EMADOC DIGITAL S.R.L.nou | Loc. Iezureni, Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 96,4 %— | — | — | 16,3 K RON |
| 48 | 48.SI - MO WEB MEDIA S.R.L.▲ 4 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 96,4 %▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | 192 K RON | |
| 49 | 49.STUD MAR CONSULTING SRL▲ 25 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 96,2 %▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | 43,3 K RON | |
| 50 | 50.RUYIDEA DEZVOLTARE S.R.L.▲ 12 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 96,2 %▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | 157,6 K RON | |
| 51 | 51.CRYSTAL MOON DESIGN S.R.L.▲ 47 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 96,1 %▲ 3,1 % | ▲ 3,1 % | 12,5 K RON | |
| 52 | 52.NUFI EXPERT ONE SOLUTIONS S.R.L.▲ 18 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 96,1 %▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | 391,5 K RON | |
| 53 | 53.MURMUR CONSULTING S.R.L.nou | Oraş Voluntari, Ilfov | 96 %— | — | — | 297,5 K RON |
| 54 | 54.ELI GLOW STUDIO S.R.L.▲ 26 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 96 %▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | 124,7 K RON | |
| 55 | 55.DIAMOND CONCEPT DESIGN S.R.L.▲ 4 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 95,8 %▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 52,3 K RON | |
| 56 | 56.ALS-HR SERVICES S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 95,8 %— | — | — | 7,9 K RON |
| 57 | 57.ORIZONTANNE S.R.L.▲ 6 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 95,8 %▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 110 K RON | |
| 58 | 58.CONSINVEST CONSULTING S.R.L.▲ 188 | Municipiul Timişoara, Timiş | 95,8 %▲ 33,6 % | ▲ 33,6 % | 101 K RON | |
| 59 | 59.TLC EDUCATION S.R.L.▼ 30 | Municipiul Braşov, Braşov | 95,8 %▼ 1,2 % | ▼ 1,2 % | 277,7 K RON | |
| 60 | 60.STRATEGIC HORIZONS S.R.L.▲ 59 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 95,7 %▲ 6,5 % | ▲ 6,5 % | 161,3 K RON | |
| 61 | 61.ALX MEDIA PLANNING S.R.L.▼ 19 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 95,7 %▼ 0,8 % | ▼ 0,8 % | 74,1 K RON | |
| 62 | 62.E&P&F COMPANY S.R.L.▼ 1 | Sat Arcuş, Comuna Arcuş, Covasna | 95,7 %▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 17,2 K RON | |
| 63 | 63.RANDERREE S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 95,6 %▲ 5,4 % | ▲ 5,4 % | 180,7 K RON | |
| 64 | 64.GS PRIME DATA SOFT S.R.L.nou | Sat Vânători, Comuna Vânători, Galaţi | 95,5 %— | — | — | 30,9 K RON |
| 65 | 65.STARTFIRME IN AFACERI S.R.L.nou | Municipiul Craiova, Dolj | 95,5 %— | — | — | 25,5 K RON |
| 66 | 66.OCTY COMMUNICATION S.R.L.▲ 269 | Municipiul Arad, Arad | 95,4 %▲ 63,6 % | ▲ 63,6 % | 15,7 K RON | |
| 67 | 67.BORD MANAGEMENT SRL▼ 28 | Sat Cumpăna, Comuna Cumpăna, Constanţa | 95,4 %▼ 1,3 % | ▼ 1,3 % | 128,8 K RON | |
| 68 | 68.VITENKO LK SERVICE S.R.L.nou | Municipiul Oradea, Bihor | 95,3 %— | — | — | 151,8 K RON |
| 69 | 69.NEO GREEN INTERNATIONAL S.R.L.= | Oraş Bragadiru, Ilfov | 95,3 %▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 53,6 K RON | |
| 70 | 70.LEMONCIRCUS S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 95,2 %— | — | — | 27,6 K RON |
| 71 | 71.TRAINING SOLUTION ADR SRL▲ 25 | Municipiul Arad, Arad | 95,2 %▲ 2,1 % | ▲ 2,1 % | 171,9 K RON | |
| 72 | 72.ECOCONCEPT EVOLUTION S.R.L.▼ 28 | Municipiul Piteşti, Argeş | 95,2 %▼ 1,2 % | ▼ 1,2 % | 147,4 K RON | |
| 73 | 73.AMC WHITE BUTTERFLY SRL▼ 19 | Sat Poieni, Comuna Poieni, Cluj | 95 %▼ 1 % | ▼ 1 % | 47,9 K RON | |
| 74 | 74.ONE CONTDESK S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 94,9 %— | — | — | 230,5 K RON |
| 75 | 75.MALY FORTE IMPEX SRL▲ 161 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 94,9 %▲ 29,3 % | ▲ 29,3 % | 28,5 K RON | |
| 76 | 76.XTIXFT WEB S.R.L.▲ 37 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 94,9 %▲ 4,7 % | ▲ 4,7 % | 256,6 K RON | |
| 77 | 77.L & M MARKETING S.R.L.nou | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 94,8 %▲ 1,5 % | ▲ 1,5 % | 161,2 K RON | |
| 78 | 78.ALEDRA SERVICES S.R.L.nou | Municipiul Focşani, Vrancea | 94,8 %— | — | — | 13,3 K RON |
| 79 | 79.HENDA STEFAN SRL▲ 43 | Sat Becicherecu Mic, Comuna Becicherecu Mic, Timiş | 94,8 %▲ 5,6 % | ▲ 5,6 % | 287,1 K RON | |
| 80 | 80.BRL WEB MEDIA S.R.L.▼ 27 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 94,8 %▼ 1,3 % | ▼ 1,3 % | 164 K RON | |
| 81 | 81.ANDYR FINANCE COMPANY S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 94,6 %— | — | — | 90,3 K RON |
| 82 | 82.AIAKO GROUP S.R.L.nou | Municipiul Oradea, Bihor | 94,4 %▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | 568 K RON | |
| 83 | 83.SBD CONSULT IMOB S.R.L.▲ 27 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 94,2 %▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | 7,4 K RON | |
| 84 | 84.CONT-EXPERTIZE S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 94,1 %— | — | — | 3,9 K RON |
| 85 | 85.ZWEICONTASSIST S.R.L.nou | Sat Negrileşti, Comuna Negrileşti, Bistriţa-Năsăud | 94,1 %▼ 2,4 % | ▼ 2,4 % | 120,4 K RON | |
| 86 | 86.SMILVERSE S.R.L.nou | Municipiul Oradea, Bihor | 94 %— | — | — | 60 K RON |
| 87 | 87.IRISCONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 93,9 %— | — | — | 17,8 K RON |
| 88 | 88.BLUE CHIP PM S.R.L.▼ 10 | Sat Tunari, Comuna Tunari, Ilfov | 93,7 %▼ 1,4 % | ▼ 1,4 % | 160,1 K RON | |
| 89 | 89.DUALCONT AZ SRL▼ 16 | Municipiul Sighişoara, Mureş | 93,7 %▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | 175,6 K RON | |
| 90 | 90.EDINA ALB SRL▲ 48 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 93,7 %▲ 7,9 % | ▲ 7,9 % | 1,4 K RON | |
| 91 | 91.BEST ALL SUPORT S.R.L.▼ 70 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 93,6 %▼ 3,6 % | ▼ 3,6 % | 53,5 K RON | |
| 92 | 92.RELANATA MCM S.R.L.nou | Sat Horia, Comuna Vladimirescu, Arad | 93,6 %— | — | — | 11 K RON |
| 93 | 93.INTERANA EXPERT S.R.L.▲ 64 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 93,4 %▲ 10,3 % | ▲ 10,3 % | 10,3 K RON | |
| 94 | 94.DASA FUNDING S.R.L.▲ 18 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 93,4 %▲ 2,5 % | ▲ 2,5 % | 16,2 K RON | |
| 95 | 95.ACRISIS ADA S.R.L.▲ 257 | Sat Şoşdea, Comuna Măureni, Caraş-Severin | 93,4 %▲ 69 % | ▲ 69 % | 15,9 K RON | |
| 96 | 96.HZ CONTA SIGNAL S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 93,3 %— | — | — | 41,2 K RON |
| 97 | 97.ADN SUPPORT SERVICES S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 93,3 %— | — | — | 126 K RON |
| 98 | 98.REXPERT S.R.L.nou | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 93,3 %— | — | 11,4 K RON | |
| 99 | 99.SIGNY INBOX S.R.L.▲ 22 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 93,1 %▲ 3,6 % | ▲ 3,6 % | 71,6 K RON | |
| 100 | 100.ACCUBOOKS S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 92,8 %▼ 2 % | ▼ 2 % | 163,4 K RON |