Top 100 firme — Activități combinate de secretariat după marjă netă în 2015
445 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 64,6 %, iar liderul atinge 11.347,1 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.SERVICII DE MARKETING GROŞI SRLnou | Sat Satu Nou de Jos, Comuna Groşi, Maramureş | 11.347,1 %— | — | — | 190,6 K RON |
| 2 | 2.DALORA CONT SRL▲ 179 | Municipiul Oradea, Bihor | 372 %▲ 1.554,6 % | ▲ 1.554,6 % | 68,7 K RON | |
| 3 | 3.SERVICE FINANCIAR CONTABILITATE SRL▲ 150 | Loc. Buşteni, Oraş Buşteni, Prahova | 245,1 %▲ 649,5 % | ▲ 649,5 % | 197,8 K RON | |
| 4 | 4.LINGUAE EXPERT SRL▲ 164 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 209,1 %▲ 608 % | ▲ 608 % | 12,5 K RON | |
| 5 | 5.CONSINVEST & ASSOCIATES SRL▲ 29 | Municipiul Timişoara, Timiş | 97,2 %▲ 8,8 % | ▲ 8,8 % | 19,6 K RON | |
| 6 | 6.MIRA EUROSERV SRL▲ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 97 %▲ 1 % | ▲ 1 % | 95,3 K RON | |
| 7 | 7.WEST TIM ACCOUNTING SRL▲ 33 | Municipiul Timişoara, Timiş | 97 %▲ 11,3 % | ▲ 11,3 % | 19,4 K RON | |
| 8 | 8.BLU DYRA S.R.L.▲ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 97 %▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | 2,9 K RON | |
| 9 | 9.3C INTEGRATED OFFICE SUPPORT SRL▼ 2 | Municipiul Arad, Arad | 97 %▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 182 K RON | |
| 10 | 10.DOCTOR FINANCE SMARTCONSULT SRL▲ 237 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 96,9 %▲ 2.039,1 % | ▲ 2.039,1 % | 202,9 K RON | |
| 11 | 11.SOFI'S SPECIAL SOLUTIONS SRLnou | Sat Tuzla, Comuna Tuzla, Constanţa | 96,9 %— | — | — | 20,8 K RON |
| 12 | 12.GOLDBACH INDUSTRY S.R.L.nou | Municipiul Focşani, Vrancea | 96,8 %— | — | — | 106,5 K RON |
| 13 | 13.OROLUTA CONSULTING SRL▲ 228 | Sat Luţa, Comuna Beclean, Braşov | 96,7 %▲ 1.701,5 % | ▲ 1.701,5 % | 212,4 K RON | |
| 14 | 14.LOGMARK SOLUTIONS SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 96,7 %— | — | — | 199 K RON |
| 15 | 15.CADENCE FOUR ANALYSIS SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 96,7 %— | — | — | 34,4 K RON |
| 16 | 16.MANAGEMENT PAHORA CONSULTING SRL▲ 6 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 96,4 %▲ 2,1 % | ▲ 2,1 % | 117,5 K RON | |
| 17 | 17.CONTA HERMANNSTADT S.R.L.▲ 310 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 96,2 %— | — | 6,7 K RON | |
| 18 | 18.DALANI SERV SRL▼ 2 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 96,1 %▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | 94,5 K RON | |
| 19 | 19.HOSPITAL SUPPORT SRLnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 96 %— | — | — | 19 K RON |
| 20 | 20.HC EUROTAX-VERMITTLUNG SRL▼ 2 | Municipiul Sighişoara, Mureş | 96 %▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | 17 K RON | |
| 21 | 21.IURA FAR SRLnou | Sat Feleacu, Comuna Feleacu, Cluj | 95,6 %— | — | — | 4,2 K RON |
| 22 | 22.RCL SMART TEAM SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 95,1 %— | — | — | 41,6 K RON |
| 23 | 23.CREATIVE RESEARCH TOOLS SRL▼ 6 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 95 %▼ 0,4 % | ▼ 0,4 % | 165,8 K RON | |
| 24 | 24.SINDAROM SRL▲ 24 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 94,8 %▲ 13,2 % | ▲ 13,2 % | 27,3 K RON | |
| 25 | 25.RUS BUSINESS SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 94,6 %— | — | — | 5,9 K RON |
| 26 | 26.LA BELLE VERTE SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 94,5 %▼ 2,3 % | ▼ 2,3 % | 62,3 K RON | |
| 27 | 27.FIDO CONSULT EXCLUSIV SRLnou | Oraş Voluntari, Ilfov | 93,6 %— | — | — | 175,1 K RON |
| 28 | 28.MIKENB ADVICE SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 93 %— | — | — | 267,4 K RON |
| 29 | 29.SERVICII BIDATA 4S SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 92,9 %— | — | — | 202,9 K RON |
| 30 | 30.FOR TEAM OFFICE SRL-Dnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 92,3 %— | — | — | 18 K RON |
| 31 | 31.SMART IDEA FOR ENTERPRISES SRLnou | Sat Corbeanca, Comuna Corbeanca, Ilfov | 92,1 %— | — | — | 56,9 K RON |
| 32 | 32.PALM PROIECT SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 91,5 %— | — | — | 81,8 K RON |
| 33 | 33.SUBSEA QUAL SRL▲ 43 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 91,2 %▲ 27,6 % | ▲ 27,6 % | 77,8 K RON | |
| 34 | 34.SECREMIRA SRL▲ 10 | Municipiul Oradea, Bihor | 91,2 %▲ 6,7 % | ▲ 6,7 % | 130,6 K RON | |
| 35 | 35.DASIMO SERV SRL= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 91 %▲ 2 % | ▲ 2 % | 117,3 K RON | |
| 36 | 36.DATA MANAGEMENT SERVICES SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 90,9 %— | — | — | 54,9 K RON |
| 37 | 37.ELIZEU SRL▼ 23 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 90,8 %▼ 4,9 % | ▼ 4,9 % | 5,4 K RON | |
| 38 | 38.C.C.D. TEX DESIGN S.R.L.▼ 30 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 90,8 %▼ 6,2 % | ▼ 6,2 % | 185,3 K RON | |
| 39 | 39.VERAX PROFESSIONAL TRADING SRL▲ 99 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 90,3 %▲ 116,5 % | ▲ 116,5 % | 23,6 K RON | |
| 40 | 40.MEDICO SOCIAL SERV SRL▼ 14 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 90,1 %▼ 2,6 % | ▼ 2,6 % | 135,1 K RON | |
| 41 | 41.STUD MAR CONSULTING SRL▼ 10 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 88,3 %▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | 86,6 K RON | |
| 42 | 42.ARI & ALEX DIACONT SRL▲ 21 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 88,3 %▲ 17,4 % | ▲ 17,4 % | 194,1 K RON | |
| 43 | 43.WIND VISION SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 87,8 %— | — | — | 39,4 K RON |
| 44 | 44.SEVOKAASAN SRL▼ 1 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 86,8 %▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | 27,1 K RON | |
| 45 | 45.REALCONTEX SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 85,5 %— | — | — | 1,9 K RON |
| 46 | 46.OFFICE GEST SRL▼ 19 | Sat Ianova, Comuna Remetea Mare, Timiş | 85,1 %▼ 7,1 % | ▼ 7,1 % | 22,1 K RON | |
| 47 | 47.PANNON LOGISTICĂ ŞI CONSULTANŢĂ SRL▼ 24 | Sat Paleu, Comuna Paleu, Bihor | 85,1 %▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | 92,5 K RON | |
| 48 | 48.RBSAN ANALYSIS SRL▲ 128 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 84,9 %▲ 223,5 % | ▲ 223,5 % | 245,3 K RON | |
| 49 | 49.PARALEGAL SERVICES S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 84,9 %— | — | — | 297 RON |
| 50 | 50.MAORI TRADING COMPANY SRL▼ 8 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 84,7 %▼ 2 % | ▼ 2 % | 202,2 K RON | |
| 51 | 51.SMART MANAGEMENT SSM S.R.L.nou | Oraş Pantelimon, Ilfov | 84,4 %▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | 103,6 K RON | |
| 52 | 52.SMART FOR CONSULTING SRL▲ 29 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 83,6 %▲ 21,3 % | ▲ 21,3 % | 183,8 K RON | |
| 53 | 53.FISCONT MANAGEMENT SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 83,5 %— | — | — | 13,8 K RON |
| 54 | 54.DINAMIC BUSINESS SYSTEMS S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 83,3 %— | — | — | 31,9 K RON |
| 55 | 55.AROUND PHOTO SERVICES S.R.L.nou | Sat Sânpetru, Comuna Sânpetru, Braşov | 82,9 %— | — | — | 5,4 K RON |
| 56 | 56.GELMANI CONSULT SRL▲ 43 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 82,5 %▲ 41 % | ▲ 41 % | 55 K RON | |
| 57 | 57.PROCASTIGO SRL▼ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 82,3 %▲ 2,7 % | ▲ 2,7 % | 142 K RON | |
| 58 | 58.M.I.L. EXPERT SRL▲ 75 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 82,3 %▲ 86 % | ▲ 86 % | 222,5 K RON | |
| 59 | 59.MD CONTABILITATE ŞI EXPERTIZĂ CONTABILĂ SRL▼ 35 | Municipiul Timişoara, Timiş | 81,9 %▼ 12 % | ▼ 12 % | 6,4 K RON | |
| 60 | 60.UNGUREANU CONSULTING SRL▼ 40 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 81,4 %▼ 14,6 % | ▼ 14,6 % | 115,3 K RON | |
| 61 | 61.LEADERSHIP MANAGEMENT SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 79,7 %— | — | — | 51 K RON |
| 62 | 62.EBOOKKEEPER SRL▼ 33 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 79,2 %▼ 12,1 % | ▼ 12,1 % | 150,7 K RON | |
| 63 | 63.FRONT-DESK COMPANY SRLnou | Oraş Voluntari, Ilfov | 79,1 %— | — | — | 174 K RON |
| 64 | 64.WORLDWIDE MANAGEMENT SERVICES SRLnou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 78,7 %— | — | — | 26,7 K RON |
| 65 | 65.DEXOM DECOR SRL▲ 32 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 78,6 %▲ 31,3 % | ▲ 31,3 % | 20,7 K RON | |
| 66 | 66.UNIX PRIVATE OFFICE SRL▼ 55 | Oraş Voluntari, Ilfov | 78,5 %▼ 18,2 % | ▼ 18,2 % | 27,9 K RON | |
| 67 | 67.CEC DESIGN CONSTRUCT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 78,3 %— | — | — | 95,1 K RON |
| 68 | 68.JOYMED CARE S.R.L.nou | Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj | 78,2 %— | — | — | 138,2 K RON |
| 69 | 69.WANDAPRELL S.R.L.▲ 62 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 77,6 %▲ 72,1 % | ▲ 72,1 % | 118,3 K RON | |
| 70 | 70.LUCA'S DOC INVEST SRL▲ 33 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 76,8 %▲ 35 % | ▲ 35 % | 37,6 K RON | |
| 71 | 71.NATEXPERT PERSONAL SRLnou | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 76,6 %— | — | — | 38,4 K RON |
| 72 | 72.MAKOM AUDIT EXPERT SRL▼ 47 | Sat Vadu Paşii, Comuna Vadu Paşii, Buzău | 76,2 %▼ 17,9 % | ▼ 17,9 % | 167,3 K RON | |
| 73 | 73.BUZZ365 MEDIA OUTSOURCING SRL▼ 52 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 75,5 %▼ 20,2 % | ▼ 20,2 % | 13,4 K RON | |
| 74 | 74.MANAGEMENT PRAKTIK CONSULT SRL▼ 59 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 75,2 %▼ 21,2 % | ▼ 21,2 % | 130,1 K RON | |
| 75 | 75.ARHIV KRONOS SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 75,1 %▲ 4,4 % | ▲ 4,4 % | 2 K RON | |
| 76 | 76.STAR CURIER MANAGEMENT SRL▲ 220 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 75 %— | — | 154,6 K RON | |
| 77 | 77.ACTIV CONTA DANIELA SRL▼ 11 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 74,3 %▲ 2,2 % | ▲ 2,2 % | 18,2 K RON | |
| 78 | 78.MIKANDI CONS SRLnou | Sat Bărcăneşti, Comuna Bărcăneşti, Prahova | 74,3 %— | — | 15,5 K RON | |
| 79 | 79.PINK HR SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 74,3 %— | — | — | 31,5 K RON |
| 80 | 80.BITEX DESIGN PROJECT SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 73 %— | — | 2,4 K RON | |
| 81 | 81.LMB LUME BUSINESS CONSULTING SRL▼ 11 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 72,8 %▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 96,3 K RON | |
| 82 | 82.EXPERT MODUL CONT SRL▼ 21 | Municipiul Sebeş, Alba | 72,4 %▼ 4,5 % | ▼ 4,5 % | 43,3 K RON | |
| 83 | 83.ELITE SQUAD SRL▼ 25 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 72,1 %▼ 8,3 % | ▼ 8,3 % | 158,5 K RON | |
| 84 | 84.EMD SERVICII PROFESIONALE SRL▲ 70 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 71,1 %▲ 117,7 % | ▲ 117,7 % | 55,4 K RON | |
| 85 | 85.WEST COAST MANAGEMENT SRL▼ 48 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 70,4 %▼ 20,5 % | ▼ 20,5 % | 146 K RON | |
| 86 | 86.OPERATOR DATA S.R.L.nou | Comuna Mogoşoaia, Ilfov | 70,2 %— | — | — | 30,4 K RON |
| 87 | 87.SED LEX SRL▼ 34 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 70,1 %▼ 14,7 % | ▼ 14,7 % | 136,6 K RON | |
| 88 | 88.RAVIO BUSINESS SUPPORT SRL▲ 95 | Municipiul Timişoara, Timiş | 69,9 %▲ 216,3 % | ▲ 216,3 % | 150,4 K RON | |
| 89 | 89.ATIS EUROPE BUSINESS SRL▼ 11 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 69,4 %▼ 2,6 % | ▼ 2,6 % | 140,4 K RON | |
| 90 | 90.INDIA DESK SRL▼ 39 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 68,6 %▼ 16,9 % | ▼ 16,9 % | 31,3 K RON | |
| 91 | 91.RAD CONSULT SRL▲ 213 | Municipiul Timişoara, Timiş | 68,5 %— | — | 75,9 K RON | |
| 92 | 92.ACCENDIA ACCOUNTING LEDGER S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 68,5 %— | — | — | 4,5 K RON |
| 93 | 93.IARIS LEGALIA SRL▼ 20 | Municipiul Braşov, Braşov | 68,3 %▼ 5,5 % | ▼ 5,5 % | 9,4 K RON | |
| 94 | 94.COUNTART FINANCIAL SRL▲ 149 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 67,9 %▲ 1.202,9 % | ▲ 1.202,9 % | 191,5 K RON | |
| 95 | 95.STRATEGIC KIDS SRLnou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 67,5 %— | — | — | 37,1 K RON |
| 96 | 96.NEW PROFI S.R.L.▼ 49 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 67,5 %▼ 19,9 % | ▼ 19,9 % | 90,7 K RON | |
| 97 | 97.UNIVERSAL DATA RANGE SRL▼ 93 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 67 %▼ 31 % | ▼ 31 % | 89,4 K RON | |
| 98 | 98.DELTA ECO-FIN S.R.L.▼ 13 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 66,2 %▼ 0,7 % | ▼ 0,7 % | 152,3 K RON | |
| 99 | 99.PRISMA CONS SRL▼ 11 | Municipiul Arad, Arad | 65,4 %▲ 2,4 % | ▲ 2,4 % | 101,5 K RON | |
| 100 | 100.SANARLIV CONSULTING SRLnou | Oraş Sântana, Arad | 64,6 %— | — | — | 24,7 K RON |