Top 100 firme — Activități profesionale, Vrancea după lichiditate ridicată în 2016
158 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 1,2×, iar liderul atinge 21,2×.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Lichiditate | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.GEOPATEXP SRL▲ 33 | Municipiul Focşani, Vrancea | 21,2×▲ 371,6 % | ▲ 371,6 % | 150,4 K RON | |
| 2 | 2.GEOSTAR CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 17×▲ 45,4 % | ▲ 45,4 % | 182,8 K RON | |
| 3 | 3.MACRO FINANCE SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 16,4×▲ 177,7 % | ▲ 177,7 % | 239,9 K RON | |
| 4 | 4.LUMBER WORKS & TRADE S.R.L.▲ 12 | Loc. Panciu, Oraş Panciu, Vrancea | 16,2×▲ 77,2 % | ▲ 77,2 % | 93,7 K RON | |
| 5 | 5.MICROMET 2001 SRL▲ 17 | Municipiul Focşani, Vrancea | 10,7×▲ 52,4 % | ▲ 52,4 % | 177,1 K RON | |
| 6 | 6.HIDRO CAD SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 10,3×▼ 45,7 % | ▼ 45,7 % | 247,3 K RON | |
| 7 | 7.SCHIŢE MĂSURĂTORI SRLnou | Loc. Panciu, Oraş Panciu, Vrancea | 10,3×▲ 78,9 % | ▲ 78,9 % | 62,5 K RON | |
| 8 | 8.ECOFARM F.D. SRL▲ 22 | Sat Păuneşti, Comuna Păuneşti, Vrancea | 10×▲ 87 % | ▲ 87 % | 46,3 K RON | |
| 9 | 9.PRODUCŢIE ARNDESIGN SRL▲ 27 | Municipiul Focşani, Vrancea | 8,7×▲ 94,9 % | ▲ 94,9 % | 80,4 K RON | |
| 10 | 10.EXPERT FINCONT SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 8,4×▼ 24,2 % | ▼ 24,2 % | 2,6 K RON | |
| 11 | 11.AGROFINANCE GROUP SRL▲ 36 | Municipiul Focşani, Vrancea | 8,3×▲ 121,8 % | ▲ 121,8 % | 146,2 K RON | |
| 12 | 12.VECTOR SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 8,1×▼ 75,7 % | ▼ 75,7 % | 29,1 K RON | |
| 13 | 13.CERT PROIECT SRL▲ 43 | Municipiul Focşani, Vrancea | 7,8×▲ 132,1 % | ▲ 132,1 % | 167,3 K RON | |
| 14 | 14.CONTEXPERT GENERAL SRL▲ 9 | Municipiul Focşani, Vrancea | 7×▲ 15,8 % | ▲ 15,8 % | 16 K RON | |
| 15 | 15.DUGHEANA DE PRINTURI S.R.L.▲ 18 | Municipiul Focşani, Vrancea | 6,2×▲ 38,1 % | ▲ 38,1 % | 1,6 K RON | |
| 16 | 16.FABRICA FONDURILOR STRUCTURALE SRL▲ 8 | Sat Vânători, Comuna Vânători, Vrancea | 6,2×▲ 6,7 % | ▲ 6,7 % | 124,3 K RON | |
| 17 | 17.ROBOTEX SRL▲ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 6,2×▼ 14,6 % | ▼ 14,6 % | 34,2 K RON | |
| 18 | 18.SALB CONCRET SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 6,2×▼ 74,6 % | ▼ 74,6 % | 59,7 K RON | |
| 19 | 19.V.B. ACCOUNT & CONSULTING SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 6,1×▼ 93,6 % | ▼ 93,6 % | 116,1 K RON | |
| 20 | 20.PLUS TEST SRL▲ 8 | Sat Petreşti, Comuna Vânători, Vrancea | 5,5×▲ 1,5 % | ▲ 1,5 % | 238,2 K RON | |
| 21 | 21.BIO TEHNO CONTROL SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 5,5×— | — | — | 106,3 K RON |
| 22 | 22.DM FLUID PROIECT SRLnou | Sat Gologanu, Comuna Gologanu, Vrancea | 5,3×▲ 87,9 % | ▲ 87,9 % | 110,3 K RON | |
| 23 | 23.CERT PRODEX SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 4,9×▼ 74,1 % | ▼ 74,1 % | 88,5 K RON | |
| 24 | 24.TEOLAN CONSULTING SRL▲ 7 | Municipiul Focşani, Vrancea | 4,7×▼ 11,3 % | ▼ 11,3 % | 44,2 K RON | |
| 25 | 25.PAN CONSTRUCT SRL▼ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 4,7×▼ 40 % | ▼ 40 % | 46,6 K RON | |
| 26 | 26.MORAZCOM SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 4,6×▼ 5,9 % | ▼ 5,9 % | 102,7 K RON | |
| 27 | 27.TOPO-SERVICE & PARTNERS SRL▼ 9 | Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, Vrancea | 4,3×▼ 47 % | ▼ 47 % | 352,9 K RON | |
| 28 | 28.QUADSTIL CONSTRUCTION SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 4,2×▼ 13,4 % | ▼ 13,4 % | 15,6 K RON | |
| 29 | 29.DIVORI PREST SRL▲ 26 | Municipiul Focşani, Vrancea | 4,2×▲ 23,8 % | ▲ 23,8 % | 37,9 K RON | |
| 30 | 30.VET-MED-COJOCARU SRL▼ 28 | Sat Bârseşti, Comuna Bârseşti, Vrancea | 4×▼ 83,4 % | ▼ 83,4 % | 74,5 K RON | |
| 31 | 31.VALRESMAN ICM FINANCIAL SRL▲ 20 | Municipiul Focşani, Vrancea | 3,9×▲ 6,3 % | ▲ 6,3 % | 35,6 K RON | |
| 32 | 32.APPAREL CONSULTING SRL▲ 31 | Municipiul Focşani, Vrancea | 3,8×▲ 28,7 % | ▲ 28,7 % | 26,5 K RON | |
| 33 | 33.PANDORA LEN CONT SRL▲ 19 | Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, Vrancea | 3,8×▲ 5 % | ▲ 5 % | 58,5 K RON | |
| 34 | 34.MARIDAN CONSULTING SRL▼ 14 | Municipiul Focşani, Vrancea | 3,7×▼ 52,5 % | ▼ 52,5 % | 126,2 K RON | |
| 35 | 35.TARGET EUROPA SRLnou | Sat Dumitreşti, Comuna Dumitreşti, Vrancea | 3,6×▼ 86,3 % | ▼ 86,3 % | 78,9 K RON | |
| 36 | 36.AUDIT FINANS SRL▲ 7 | Municipiul Adjud, Vrancea | 3,6×▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | 101,9 K RON | |
| 37 | 37.RO-AL-VET SRL▲ 20 | Sat Garoafa, Comuna Garoafa, Vrancea | 3,4×▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | 86,4 K RON | |
| 38 | 38.NINSKI IMPEX SRL▲ 44 | Sat Mirceştii Noi, Comuna Vânători, Vrancea | 3,4×▲ 63,2 % | ▲ 63,2 % | 8,6 K RON | |
| 39 | 39.CIB ENERG SRL▲ 39 | Municipiul Focşani, Vrancea | 3,3×▲ 39,5 % | ▲ 39,5 % | 44,7 K RON | |
| 40 | 40.AGROFERT SRL▲ 20 | Loc. Panciu, Oraş Panciu, Vrancea | 3,3×▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 105,2 K RON | |
| 41 | 41.NIGĂR VET SRL▲ 59 | Sat Ţifeşti, Comuna Ţifeşti, Vrancea | 3,3×▲ 128,9 % | ▲ 128,9 % | 27 K RON | |
| 42 | 42.MED.VET.DAMIAN S.R.L.▲ 6 | Sat Jariştea, Comuna Jariştea, Vrancea | 3,2×▼ 13 % | ▼ 13 % | 35,1 K RON | |
| 43 | 43.METRON SERV SRL▲ 33 | Municipiul Focşani, Vrancea | 3,2×▲ 31,4 % | ▲ 31,4 % | 3 mil. RON | |
| 44 | 44.RO-BASM TEX SRL▲ 48 | Sat Vânători, Comuna Vânători, Vrancea | 3,1×▲ 84,6 % | ▲ 84,6 % | 93,1 K RON | |
| 45 | 45.CADSURV PROJECT SRL▲ 19 | Sat Burca, Comuna Vidra, Vrancea | 3,1×▲ 5,1 % | ▲ 5,1 % | 40,7 K RON | |
| 46 | 46.FARM CONSULT SRL▼ 9 | Municipiul Adjud, Vrancea | 3,1×▼ 31,2 % | ▼ 31,2 % | 63 RON | |
| 47 | 47.OVIMAR SRL▲ 32 | Municipiul Focşani, Vrancea | 3×▲ 29,4 % | ▲ 29,4 % | 4,3 K RON | |
| 48 | 48.DEEA GRUP SRL▲ 5 | Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, Vrancea | 3×▼ 16 % | ▼ 16 % | 218,4 K RON | |
| 49 | 49.PROD-MARK SRL▼ 23 | Municipiul Focşani, Vrancea | 3×▼ 47,5 % | ▼ 47,5 % | 12,4 K RON | |
| 50 | 50.OG DRUM PROIECT SRL▼ 35 | Municipiul Focşani, Vrancea | 2,8×▼ 72,3 % | ▼ 72,3 % | 130,1 K RON | |
| 51 | 51.ALSEC CONSULT SRL▲ 18 | Municipiul Focşani, Vrancea | 2,7×▲ 3,8 % | ▲ 3,8 % | 151,4 K RON | |
| 52 | 52.PROMOTIS ID SRL▲ 64 | Municipiul Focşani, Vrancea | 2,7×▲ 177,1 % | ▲ 177,1 % | 115,6 K RON | |
| 53 | 53.UMWELT S.R.L.nou | Sat Petreşti, Comuna Vânători, Vrancea | 2,6×▼ 98,1 % | ▼ 98,1 % | 116,8 K RON | |
| 54 | 54.AUDITOPEN SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 2,6×▲ 26.000 % | ▲ 26.000 % | 91,1 K RON | |
| 55 | 55.TUDORPREST SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 2,6×▼ 58,6 % | ▼ 58,6 % | 56,5 K RON | |
| 56 | 56.VET - TRAN SRL▲ 21 | Sat Bordeasca Veche, Comuna Tătăranu, Vrancea | 2,5×▲ 5,9 % | ▲ 5,9 % | 22,2 K RON | |
| 57 | 57.REX POD SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 2,5×▲ 96,9 % | ▲ 96,9 % | 79,6 K RON | |
| 58 | 58.ON MEDIA DESIGN SRL▲ 16 | Municipiul Focşani, Vrancea | 2,4×▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | 38,9 K RON | |
| 59 | 59.EUROTRUST BUSINESS CONSULTING SRL▼ 17 | Municipiul Focşani, Vrancea | 2,4×▼ 40,1 % | ▼ 40,1 % | 151,5 K RON | |
| 60 | 60.REVRAS HOLDING SRL▲ 70 | Municipiul Focşani, Vrancea | 2,4×▲ 261,5 % | ▲ 261,5 % | 227 K RON | |
| 61 | 61.MANTRA S.R.L.▲ 49 | Municipiul Focşani, Vrancea | 2,3×▲ 114 % | ▲ 114 % | 171,2 K RON | |
| 62 | 62.GLOBAL PROIECT SRL▲ 27 | Municipiul Focşani, Vrancea | 2,3×▲ 26,8 % | ▲ 26,8 % | 297,2 K RON | |
| 63 | 63.TALEA SRL▼ 5 | Municipiul Focşani, Vrancea | 2,2×▼ 34,3 % | ▼ 34,3 % | 105,4 K RON | |
| 64 | 64.BELSANVET SRL▲ 2 | Loc. Panciu, Oraş Panciu, Vrancea | 2,1×▼ 24,4 % | ▼ 24,4 % | 12,1 K RON | |
| 65 | 65.ABSTRACT MANAGEMENT ADVERTISE SRL▲ 30 | Loc. Panciu, Oraş Panciu, Vrancea | 2,1×▲ 27,9 % | ▲ 27,9 % | 57,6 K RON | |
| 66 | 66.CANDO EXIM SRL▼ 57 | Sat Suraia, Comuna Suraia, Vrancea | 2×▼ 85,8 % | ▼ 85,8 % | 489,7 K RON | |
| 67 | 67.DINGO S.R.L.nou | Sat Nereju Mic, Comuna Nereju, Vrancea | 1,9×▲ 59,5 % | ▲ 59,5 % | 115,6 K RON | |
| 68 | 68.BEATEX CONSULTING SRL▼ 60 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,9×▼ 86,9 % | ▼ 86,9 % | 121,3 K RON | |
| 69 | 69.A & K PROFESIONAL SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,9×▼ 88,9 % | ▼ 88,9 % | 28,8 K RON | |
| 70 | 70.CASPRO PUBLICITATE SRL▼ 30 | Sat Coteşti, Comuna Coteşti, Vrancea | 1,9×▼ 56,5 % | ▼ 56,5 % | 264,6 K RON | |
| 71 | 71.ANTON MONICA SERV SRL▼ 26 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,9×▼ 51,2 % | ▼ 51,2 % | 46,9 K RON | |
| 72 | 72.COMMUNITY CONSULTING SRLnou | Sat Gugeşti, Comuna Gugeşti, Vrancea | 1,9×▲ 18.600 % | ▲ 18.600 % | 54,3 K RON | |
| 73 | 73.DRUM DESIGN SRL▼ 44 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,8×▼ 65,7 % | ▼ 65,7 % | 332,1 K RON | |
| 74 | 74.PROSPECTIVE MARKETING SRL▲ 27 | Sat Vidra, Comuna Vidra, Vrancea | 1,8×▲ 29,1 % | ▲ 29,1 % | 492 RON | |
| 75 | 75.TERMOINSTAL PROIECT SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,8×▲ 210,3 % | ▲ 210,3 % | 64,9 K RON | |
| 76 | 76.TOPLANDCAD SRL▼ 22 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,8×▼ 49,7 % | ▼ 49,7 % | 173,3 K RON | |
| 77 | 77.ELLAS CONT SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,8×▼ 69,2 % | ▼ 69,2 % | 34,4 K RON | |
| 78 | 78.HUGEBO SRL▼ 17 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,7×▼ 46,2 % | ▼ 46,2 % | 15,4 K RON | |
| 79 | 79.HOKEN COM SRL▼ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,7×▼ 32,1 % | ▼ 32,1 % | -13,1 K RON | |
| 80 | 80.STRUCTURI SRL▲ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,7×▼ 8,8 % | ▼ 8,8 % | -120,8 K RON | |
| 81 | 81.ROMALCRIS SHOP SRL▲ 21 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,7×▲ 19,6 % | ▲ 19,6 % | 122,7 K RON | |
| 82 | 82.EOSEARTH ENERGY SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,6×▲ 925 % | ▲ 925 % | 229,6 K RON | |
| 83 | 83.ALMA CONSULTING SRL▼ 13 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,6×▼ 38,9 % | ▼ 38,9 % | 346,4 K RON | |
| 84 | 84.LUX CONSULT SRL▼ 67 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,5×▼ 81,5 % | ▼ 81,5 % | 44,8 K RON | |
| 85 | 85.SANVET TOTAL SRL▼ 46 | Sat Milcovul, Comuna Milcovul, Vrancea | 1,5×▼ 65,5 % | ▼ 65,5 % | 28,3 K RON | |
| 86 | 86.FINEXPERT GRUP SRL▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,5×▼ 18,8 % | ▼ 18,8 % | 5,6 K RON | |
| 87 | 87.IMOBILIAR CONSULTING SRL▲ 16 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,5×▲ 12,8 % | ▲ 12,8 % | 21,8 K RON | |
| 88 | 88.RINFORT EXPERT SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,5×▲ 12,3 % | ▲ 12,3 % | 23,1 K RON | |
| 89 | 89.INGINERII PROIECT SRL▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,4×▼ 21,7 % | ▼ 21,7 % | 205,5 K RON | |
| 90 | 90.ARHINOVA SRL▼ 49 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,4×▼ 67,3 % | ▼ 67,3 % | 47,1 K RON | |
| 91 | 91.NORD-EST MEDIA SRL▲ 14 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,4×▲ 5,3 % | ▲ 5,3 % | 18,6 K RON | |
| 92 | 92.METROLOGIA DMM SRL▼ 54 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,4×▼ 69 % | ▼ 69 % | 147,8 K RON | |
| 93 | 93.VADIELA SRL▲ 24 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,3×▲ 41,1 % | ▲ 41,1 % | 38,8 K RON | |
| 94 | 94.VETERIN SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,3×▼ 97,3 % | ▼ 97,3 % | 55,9 K RON | |
| 95 | 95.MASTERS ADVISORY SRL▼ 68 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,3×▼ 75,9 % | ▼ 75,9 % | 89,5 K RON | |
| 96 | 96.PHOTO SEBASTIAN SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,3×— | — | — | 15,2 K RON |
| 97 | 97.CONT PROTECT ECHIPAMENT SRL▲ 10 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,3×▲ 11,1 % | ▲ 11,1 % | 33,6 K RON | |
| 98 | 98.CREAMIKES SRL▼ 5 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,3×▼ 23,4 % | ▼ 23,4 % | -20,4 K RON | |
| 99 | 99.AVFM MARKETING SRL▲ 5 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,2×▼ 7,6 % | ▼ 7,6 % | 33,4 K RON | |
| 100 | 100.LUNYK STAR SRL▲ 26 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,2×▲ 53,3 % | ▲ 53,3 % | 176,6 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Vrancea
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
133 firme · 58,3 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
121 firme · 36,8 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
35 firme · 36,1 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
68 firme · 30,8 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
106 firme · 25,7 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
32 firme · 25,4 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
65 firme · 24,8 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
81 firme · 17,1 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
42 firme · 14,2 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
50 firme · 4,5 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
11 firme · 3,7 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
34 firme · 2,4 mil. RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
8 firme · 902 K RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
4 firme · 598,8 K RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
4 firme · 413,7 K RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
2 firme · 325 K RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
2 firme · 267 K RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
6 firme · 159,8 K RON
CAEN 6910
Activități juridice
1 firme · 2,9 K RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
2 firme · 0 RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
1 firme · 0 RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
1 firme · 0 RON