COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Vâlcea după lichiditate ridicată în 2012

218 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0,4×, iar liderul atinge 18,4×.

FirmăLichiditate
MIORITA DOBRITOIU SRL=18,4×▲ 34,8 %
GUTGAD SRL▲ 99,9×▲ 170,7 %
BARRECO LARY SRL=7,8×▼ 31,8 %
MALIA SRL▲ 227,8×▲ 477 %
TOUR ALICE SRL▲ 16×▲ 4,9 %
3 AXE SRL▲ 45,5×▲ 48 %
CASA LUMONA SRLnou4,9×▲ 690,3 %
MIHGEO COM SRL▼ 64,9×▼ 59,2 %
PODGORIA SRLnou4,6×▲ 67,3 %
OLANESTI RIVIERA SA▼ 14,3×▲ 8,1 %
BARRECO S.R.L.▼ 74,2×▼ 46,4 %
GETACOMDEX SRLnou3,9×▲ 282,4 %
LIFI TOUR SRL▲ 333,7×▲ 301,1 %
NICELA S.R.L.nou3,2×▼ 84,5 %
BEROMA SRL▲ 22,8×▲ 39,4 %
PENSIUNEA HANS SRL▲ 162,2×▲ 75 %
NETSTIL SRL▼ 32,2×▼ 16 %
GEMINA TOUR SA▼ 52×▼ 32,5 %
CONDOLIS SRL▲ 121,9×▲ 49,6 %
MADALPIN SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂnou1,9×—
ARTEMIZA SRLnou1,8×▲ 24,5 %
CORINTHIAN LUX SRL▼ 71,8×▼ 21 %
GIRVET SRLnou1,8×▲ 17,5 %
EXELON INVEST SRLnou1,8×—
EMINOVICI SRL▲ 191,7×▲ 77,7 %
SEVEN PRODUCTION IMPEX S.R.L.▲ 21,6×▲ 21,8 %
TREI MEDIA SRL▼ 51,5×▼ 9,4 %
PROFIDEA SRL▲ 121,3×▲ 24,8 %
ZORILE NICOLAE BALCESCU SRL▼ 51,3×▼ 18,8 %
BRIF-COLA SRL▲ 41,3×▲ 10,3 %
PROAGROTOUR SRL▼ 111,3×▼ 28,7 %
MARVELOV SRLnou1,3×▲ 43,2 %
STRAMADE SRL▼ 61,2×▼ 7,5 %
LAV-TIC SRL▲ 171,2×▲ 38,6 %
MARCOO-ROM SRL▲ 271,2×▲ 76,5 %
FANTANITA DORULUI SRL▲ 691,1×▲ 200 %
POPA CICERONE SRLnou1,1×▼ 4,4 %
SOFTURISM SRL▼ 11,1×▲ 1,9 %
ATELOCIN SRLnou1,1×▼ 34,6 %
TUREGAL SRL▲ 141,1×▲ 23,3 %
DUSIL TURISM SRL▲ 221×▲ 55,2 %
IMPEX STADION SRL▲ 251×▲ 72,9 %
SC ALICHE PROD SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂnou1×—
TERAPROD SRLnou1×▼ 1 %
MERIVAS INVEST SRL▼ 161×▼ 21,9 %
DUDAU IMPEX SNC▼ 41×▲ 3,1 %
4PEOPLE EVENTS S.R.L.nou1×—
COSNELY SRLnou1×▲ 4,3 %
RUBIN OLĂNEŞTI HOTELS SRLnou1×▼ 32,4 %
ADMADIA SRL▲ 21×▲ 10,3 %
MIRAPET SRL▼ 10,9×▲ 6,8 %
CAZARE CANTINE BERBESTI SA▼ 70,9×▼ 2,1 %
NESTA COMPANI SRL=0,9×▲ 3,5 %
RIVIERA VILCEANA SRL▲ 210,9×▲ 64,2 %
PENTOUR SRL▲ 30,8×▲ 10,7 %
CANTINE COMERŢ ALUNU SA▼ 200,8×▼ 24,6 %
PARK STATION SRL▼ 240,8×▼ 32,5 %
GAIONS SRL▲ 70,8×▲ 36,1 %
AVANTI SRL▼ 160,8×▼ 17,7 %
LOVISTE SRL▼ 130,8×▼ 16,5 %
CARUSEL SRL▼ 430,7×▼ 60 %
NEX SRL▲ 780,7×▲ 208,3 %
ROM-CONNECT INTERNATIONAL SRL▲ 260,7×▲ 65,9 %
MFR FOOD SRL▼ 70,7×▼ 7,8 %
GOGENS SRLnou0,7×▲ 17 %
PLAY ELECTRO SRL▲ 160,7×▲ 32,7 %
VALENTINA PROD SRL▼ 70,6×▼ 12,5 %
GEALEXIM SRL▲ 20,6×▲ 12,7 %
OVIESE SRL▼ 100,6×▼ 17,3 %
SALCIOARA IMPEX SRL▲ 110,6×▲ 24,5 %
CEAI ŞI ARTĂ SRL-D▼ 230,6×▼ 33 %
LA DAN SI PAUL SRL▲ 80,6×▲ 16 %
ELATEO 2011 SRLnou0,6×▼ 27,5 %
SAVANNA SRLnou0,6×▲ 147,8 %
LA TAVERNA SRL▲ 130,6×▲ 25 %
TADIEX SRL▲ 700,6×▲ 139,1 %
ALIROMAND SRLnou0,5×▲ 38,5 %
MARCO POL SRL▲ 790,5×▲ 231,3 %
ASDA IMPEX SRL▼ 230,5×▼ 31,2 %
CAMIDANI SRL▼ 190,5×▼ 24,6 %
FLAVOUR SEDUCTION SRLnou0,5×▲ 30,8 %
MARLITA SRL▲ 110,5×▲ 19,5 %
ECOTEAM FOOD SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂnou0,5×—
AMACO DULCEY S.R.L.nou0,5×▲ 4.800 %
IMPEX KATELAX SRL▲ 840,5×▲ 300 %
JILPACK PRODCOM SRLnou0,5×▼ 52,9 %
CAMIX SRL▲ 400,5×▲ 67,9 %
IONIRA IMPEX SRL▼ 220,5×▼ 21,7 %
SATTINA SRL▲ 10,5×▲ 7 %
BAUMOLER SRL▼ 120,5×▼ 11,5 %
VOLTECS SRL▼ 50,5×▼ 2,2 %
GABI SI IONUT SRL▼ 130,5×▼ 10 %
THEMIS S.R.L.nou0,4×▲ 7,3 %
COBRA SRL▲ 100,4×▲ 18,9 %
LEVANT SRL▼ 270,4×▼ 25,9 %
SCORILO SRL▲ 280,4×▲ 48,3 %
MAROTIS SRL▲ 470,4×▲ 78,3 %
VOICU & CO SRL▲ 80,4×▲ 8,1 %
ROSAN GRUP SRL▲ 30,4×▲ 5,4 %
SILEMI SRL▼ 40,4×▼ 5,1 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci