Top 100 firme — Construcții, Vâlcea după lichiditate ridicată în 2023
702 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 4,9×, iar liderul atinge 68,3×.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Lichiditate | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.FRIGOCELLRO S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 68,3×▼ 40,2 % | ▼ 40,2 % | 697,1 K RON | |
| 2 | 2.NIDAMIR SRL▲ 15 | Sat Mitrofani, Comuna Mitrofani, Vâlcea | 29,8×▲ 83,5 % | ▲ 83,5 % | 163,6 K RON | |
| 3 | 3.VANTA IMPEX SRL▲ 20 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 27,1×▲ 91,8 % | ▲ 91,8 % | 93,7 K RON | |
| 4 | 4.ELECTROANIA S.R.L.▲ 94 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 23,9×▲ 396,7 % | ▲ 396,7 % | 1,1 mil. RON | |
| 5 | 5.BUILDING INDUSTRY OPREA S.R.L.▼ 3 | Sat Bereşti, Comuna Lăpuşata, Vâlcea | 23,9×▼ 66,6 % | ▼ 66,6 % | 490,4 K RON | |
| 6 | 6.RAPID COMPLEX SRL▲ 73 | Sat Negraia, Comuna Pesceana, Vâlcea | 22,6×▲ 277,1 % | ▲ 277,1 % | 9,3 mil. RON | |
| 7 | 7.PERGOSOLE S.R.L.▲ 15 | Sat Opăteşti, Comuna Goleşti, Vâlcea | 20,9×▲ 45,7 % | ▲ 45,7 % | 356,4 K RON | |
| 8 | 8.SAFENIKMARK S.R.L.▲ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 20,7×▼ 28,1 % | ▼ 28,1 % | 258 K RON | |
| 9 | 9.DICAN DFM S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 18,7×— | — | — | 185,9 K RON |
| 10 | 10.BOBBIKA CONSTRUCT S.R.L.▼ 3 | Sat Valea Mare, Comuna Valea Mare, Vâlcea | 18,3×▼ 50,1 % | ▼ 50,1 % | 295,5 K RON | |
| 11 | 11.SPA PERFORMANS S.R.L.nou | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 15,4×▲ 8.982,4 % | ▲ 8.982,4 % | 931,1 K RON | |
| 12 | 12.FRM CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Găineşti, Comuna Făureşti, Vâlcea | 14,4×— | — | — | 165,3 K RON |
| 13 | 13.CONSTRUCT PROTECTION COROZION S.R.L.nou | Sat Cârstăneşti, Comuna Oteşani, Vâlcea | 14,2×— | — | — | 860,3 K RON |
| 14 | 14.CENTARR PILON S.R.L.▲ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 13,7×▼ 20,7 % | ▼ 20,7 % | 284,8 K RON | |
| 15 | 15.CAT-EXCAV HIDRO S.R.L.nou | Sat Contea, Comuna Lăcusteni, Vâlcea | 13,5×▲ 932,1 % | ▲ 932,1 % | 148,1 K RON | |
| 16 | 16.MATHIAS EDSON BAU S.R.L.nou | Sat Romanii de Sus, Oraş Horezu, Vâlcea | 13,4×▼ 64,4 % | ▼ 64,4 % | 115,7 K RON | |
| 17 | 17.TDS REAL DECOR S.R.L.▲ 7 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 13,2×▼ 1,4 % | ▼ 1,4 % | 197,5 K RON | |
| 18 | 18.MLM IDEAL S.R.L.▼ 2 | Sat Măgura, Comuna Mihăeşti, Vâlcea | 13×▼ 21,4 % | ▼ 21,4 % | 7,5 K RON | |
| 19 | 19.PINLIV PROMT S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 12,9×▼ 55,1 % | ▼ 55,1 % | 265,5 K RON | |
| 20 | 20.DOREL MONTAJ S.R.L.▲ 136 | Sat Laloşu, Comuna Laloşu, Vâlcea | 12,8×▲ 301,9 % | ▲ 301,9 % | 720 K RON | |
| 21 | 21.MH AIR SYSTEMS S.R.L.▲ 74 | Sat Băbeni-Olteţu, Comuna Diculeşti, Vâlcea | 11,9×▲ 142,7 % | ▲ 142,7 % | 440,9 K RON | |
| 22 | 22.HDMS LUNGOCI S.R.L.nou | Sat Suteşti, Comuna Suteşti, Vâlcea | 11,6×▼ 77,1 % | ▼ 77,1 % | 273,3 K RON | |
| 23 | 23.VILARED SRLnou | Sat Văratici, Comuna Costeşti, Vâlcea | 11,3×▲ 61,5 % | ▲ 61,5 % | 685,3 K RON | |
| 24 | 24.VIOLETA VERO CONSTRUCT S.R.L.▲ 90 | Sat Olanu, Comuna Olanu, Vâlcea | 11,1×▲ 163,7 % | ▲ 163,7 % | 114,3 K RON | |
| 25 | 25.DADA BUILD CONSTRUCTION S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 11×— | — | — | 131,3 K RON |
| 26 | 26.ALUCOSTI POS S.R.L.nou | Sat Armăşeşti, Comuna Cernisoara, Vâlcea | 10,7×— | — | — | 260,4 K RON |
| 27 | 27.CONCED VÂLCEA S.R.L.nou | Oraş Băile Govora, Vâlcea | 10,6×▲ 224,9 % | ▲ 224,9 % | 199,6 K RON | |
| 28 | 28.RAIDOM UTIL S.R.L.▲ 30 | Sat Malaia, Comuna Malaia, Vâlcea | 10,4×▲ 50,7 % | ▲ 50,7 % | -103 K RON | |
| 29 | 29.DASILVANA S.R.L.▲ 41 | Sat Cocoru, Comuna Galicea, Vâlcea | 9,8×▲ 55,5 % | ▲ 55,5 % | 139,8 K RON | |
| 30 | 30.D.G. METAL S.R.L.nou | Oraş Berbeşti, Vâlcea | 9,7×▼ 68,9 % | ▼ 68,9 % | 233,4 K RON | |
| 31 | 31.SEBASTIANS PRODUCTION SRL▲ 560 | Loc. Brezoi, Oraş Brezoi, Vâlcea | 9,6×▲ 6.750 % | ▲ 6.750 % | 1,6 mil. RON | |
| 32 | 32.VOPET GRUP SERVICE S.R.L.nou | Sat Pauseşti-Maglasi, Comuna Păuseşti-Măglaşi, Vâlcea | 9,4×— | — | 82,7 K RON | |
| 33 | 33.BERECHET SRL▲ 84 | Sat Lunca, Comuna Bujoreni, Vâlcea | 9,3×▲ 126,2 % | ▲ 126,2 % | 444 K RON | |
| 34 | 34.BUȘ DENMAR S.R.L.nou | Sat Priporu, Comuna Vlădeşti, Vâlcea | 9,3×— | — | — | 298,4 K RON |
| 35 | 35.VOITECH INSTAL S.R.L.▲ 14 | Sat Ursoaia, Comuna Pesceana, Vâlcea | 9,2×▲ 15,4 % | ▲ 15,4 % | 281 K RON | |
| 36 | 36.ADC BRĂDEANU INSTAL S.R.L.▲ 56 | Sat Băiaşu, Comuna Perişani, Vâlcea | 8,8×▲ 71,8 % | ▲ 71,8 % | 838,4 K RON | |
| 37 | 37.BOCRIS IMPEX SRL▼ 33 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 8,6×▼ 83,6 % | ▼ 83,6 % | -134,2 K RON | |
| 38 | 38.SONVIS CONSTRUCT SRL▲ 5 | Sat Bârseşti, Comuna Mihăeşti, Vâlcea | 8,4×▼ 4,9 % | ▼ 4,9 % | 89,2 K RON | |
| 39 | 39.VELAPONT S.R.L.▲ 127 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 8,4×▲ 181,5 % | ▲ 181,5 % | 902,5 K RON | |
| 40 | 40.MAT AFBOUW S.R.L.▼ 37 | Sat Pietrari, Comuna Pietrari, Vâlcea | 8,2×▼ 87 % | ▼ 87 % | -80,4 K RON | |
| 41 | 41.CDI ELECTRO SERV S.R.L.▲ 9 | Sat Pietreni, Comuna Costeşti, Vâlcea | 8,2×▲ 6,1 % | ▲ 6,1 % | 112,1 K RON | |
| 42 | 42.BOGDAN VENTILAŢIE S.R.L.nou | Sat Barcanele, Comuna Păuseşti, Vâlcea | 8,1×▲ 1.296,6 % | ▲ 1.296,6 % | 228,7 K RON | |
| 43 | 43.RAED DIENSTLEISTUNGEN S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 8,1×▲ 1.241,7 % | ▲ 1.241,7 % | 718,1 K RON | |
| 44 | 44.EXOPRANŞA S.R.L.▲ 56 | Sat Ulmeţel, Comuna Păuseşti-Măglaşi, Vâlcea | 8×▲ 69,1 % | ▲ 69,1 % | 315,4 K RON | |
| 45 | 45.CONFEXPROD SRL▲ 44 | Sat Uşurei, Comuna Şuşani, Vâlcea | 7,9×▲ 48 % | ▲ 48 % | 829,1 K RON | |
| 46 | 46.INSTPRO CAD S.R.L.nou | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 7,9×▼ 64,4 % | ▼ 64,4 % | 135 K RON | |
| 47 | 47.MARO-EDA PLUS S.R.L.▲ 97 | Sat Galicea, Comuna Galicea, Vâlcea | 7,8×▲ 137,7 % | ▲ 137,7 % | 76,8 K RON | |
| 48 | 48.TOMSIBUB CLIM S.R.L.▼ 42 | Sat Văleni, Comuna Păuseşti, Vâlcea | 7,7×▼ 84,4 % | ▼ 84,4 % | 856,1 K RON | |
| 49 | 49.NICULA CENTER S.R.L.▲ 516 | Sat Orleşti, Comuna Orleşti, Vâlcea | 7,6×▲ 2.531 % | ▲ 2.531 % | 1,3 mil. RON | |
| 50 | 50.DASSI REZIDENŢIAL S.R.L.▼ 14 | Sat Sânbotin, Comuna Dăeşti, Vâlcea | 7,6×▼ 23,9 % | ▼ 23,9 % | 243,8 K RON | |
| 51 | 51.COSTA MNT S.R.L.▼ 16 | Sat Berbeşti, Comuna Laloşu, Vâlcea | 7,6×▼ 25,3 % | ▼ 25,3 % | 57,9 K RON | |
| 52 | 52.BURMIV COMPANY SRL▼ 47 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 7,3×▼ 85,9 % | ▼ 85,9 % | 42,6 K RON | |
| 53 | 53.DANIEL MARIN CONSTRUCT S.R.L.▲ 38 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 7,1×▲ 40 % | ▲ 40 % | 155,7 K RON | |
| 54 | 54.CARS DS S.R.L.▲ 67 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 7,1×▲ 77,6 % | ▲ 77,6 % | 33,7 K RON | |
| 55 | 55.MIRAVAS ÎNCHIRIERI S.R.L.nou | Sat Obârşia, Comuna Cernisoara, Vâlcea | 7,1×▼ 32,8 % | ▼ 32,8 % | 97 K RON | |
| 56 | 56.EDIL GOLD SERVIZI S.R.L.nou | Sat Casa Veche, Comuna Olanu, Vâlcea | 7,1×▲ 317,1 % | ▲ 317,1 % | 212,9 K RON | |
| 57 | 57.EDIL GAM CONSTRUCTII S.R.L.▲ 14 | Sat Bodeşti, Comuna Bărbăteşti, Vâlcea | 7×▲ 11,2 % | ▲ 11,2 % | 73,8 K RON | |
| 58 | 58.SIMOIU SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 7×▲ 28,3 % | ▲ 28,3 % | 126,1 K RON | |
| 59 | 59.TERRA HOME PLUS S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 6,9×— | — | — | 107,7 K RON |
| 60 | 60.JONY AYCOM S.R.L.▼ 27 | Sat Dragoeşti, Comuna Dragoeşti, Vâlcea | 6,8×▼ 36,3 % | ▼ 36,3 % | 516,7 K RON | |
| 61 | 61.PLEAŞA EA S.R.L.▼ 21 | Sat Voineşita, Comuna Voineasa, Vâlcea | 6,8×▼ 26,6 % | ▼ 26,6 % | 159 K RON | |
| 62 | 62.IL-VIO SRL▲ 6 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 6,8×▲ 6,4 % | ▲ 6,4 % | -47,2 K RON | |
| 63 | 63.ADA CRIN INSTAL S.R.L.▲ 219 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 6,8×▲ 319,9 % | ▲ 319,9 % | 674,4 K RON | |
| 64 | 64.SCALLE E PAVIMENTI S.R.L.▼ 43 | Loc. Călimăneşti, Oraş Călimăneşti, Vâlcea | 6,7×▼ 56,6 % | ▼ 56,6 % | 198,7 K RON | |
| 65 | 65.TITANU MATAHALĂ S.R.L.▼ 24 | Sat Buneşti, Comuna Buneşti, Vâlcea | 6,7×▼ 26,2 % | ▼ 26,2 % | 90,2 K RON | |
| 66 | 66.ANDATACO CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Călina, Comuna Prundeni, Vâlcea | 6,6×— | — | 699,9 K RON | |
| 67 | 67.COSLAU TERMICE S.R.L.nou | Sat Barza, Comuna Budeşti, Vâlcea | 6,5×▲ 37,4 % | ▲ 37,4 % | 58,4 K RON | |
| 68 | 68.PANTA PREST SRL▲ 10 | Sat Vaideeni, Comuna Vaideeni, Vâlcea | 6,5×▲ 8 % | ▲ 8 % | 76,3 K RON | |
| 69 | 69.SATEL SECURITY S.R.L.▲ 322 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 6,4×▲ 495,4 % | ▲ 495,4 % | 3,5 mil. RON | |
| 70 | 70.DAVISA INSTAL S.R.L.nou | Oraş Băile Olăneşti, Vâlcea | 6,3×▲ 71,3 % | ▲ 71,3 % | 19,5 K RON | |
| 71 | 71.COSTFOR GRUP SRL▼ 42 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 6,2×▼ 45,3 % | ▼ 45,3 % | 555,5 K RON | |
| 72 | 72.ORZINED CONS SRL-D▲ 21 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 6,2×▲ 22,5 % | ▲ 22,5 % | 6,4 K RON | |
| 73 | 73.MIHAI MUCENIC CONSTRUCT S.R.L.▼ 59 | Sat Bradu-Clocotici, Comuna Racoviţa, Vâlcea | 6,1×▼ 66,8 % | ▼ 66,8 % | -44,9 K RON | |
| 74 | 74.EUROSHIPPING S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 6,1×— | — | — | 740 K RON |
| 75 | 75.SIDONIA SRL▲ 459 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 6,1×▲ 1.069,2 % | ▲ 1.069,2 % | 4,1 mil. RON | |
| 76 | 76.LIVANDREE CONSTRUCT S.R.L.▲ 184 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 6×▲ 233,3 % | ▲ 233,3 % | 173,1 K RON | |
| 77 | 77.MARMARA - BITA SRL▲ 62 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 5,9×▲ 75,2 % | ▲ 75,2 % | 310,3 K RON | |
| 78 | 78.SBY FINISH CONSTRUCTION S.R.L.▼ 50 | Sat Dozeşti, Comuna Fârtăţeşti, Vâlcea | 5,9×▼ 48,8 % | ▼ 48,8 % | 281,7 K RON | |
| 79 | 79.LUIS EXPERT CONSTRUCT S.R.L.▲ 58 | Sat Ioneşti, Comuna Ioneşti, Vâlcea | 5,9×▲ 71,4 % | ▲ 71,4 % | 250,2 K RON | |
| 80 | 80.LEPALEX CONSTRUCT S.R.L.▼ 24 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 5,7×▼ 17,7 % | ▼ 17,7 % | 401,1 K RON | |
| 81 | 81.D&O SIPEX CONSTRUCT S.R.L.nou | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 5,6×— | — | — | 738,3 K RON |
| 82 | 82.GRUP ELECTRO AMA SRL▼ 25 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 5,6×▼ 19 % | ▼ 19 % | 23 K RON | |
| 83 | 83.AIR PRO TEAM S.R.L.▲ 40 | Sat Păuseşti, Comuna Păuseşti, Vâlcea | 5,6×▲ 42 % | ▲ 42 % | 718,6 K RON | |
| 84 | 84.LUK PRO INVEST S.R.L.nou | Sat Olteni, Comuna Bujoreni, Vâlcea | 5,6×▲ 15,5 % | ▲ 15,5 % | 17 K RON | |
| 85 | 85.RACHINA CONSTRUCT SRL▲ 99 | Sat Grosi, Comuna Cernisoara, Vâlcea | 5,6×▲ 117,1 % | ▲ 117,1 % | 370,8 K RON | |
| 86 | 86.SIMASERV EDILE S.R.L.▲ 109 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 5,5×▲ 138,4 % | ▲ 138,4 % | 501,8 K RON | |
| 87 | 87.DECOSTAL SRL▼ 28 | Sat Izvoru Rece, Comuna Vaideeni, Vâlcea | 5,4×▼ 19,6 % | ▼ 19,6 % | 11,1 K RON | |
| 88 | 88.EURO AXA FINAL INVEST S.R.L.▼ 54 | Sat Broşteni, Comuna Lăpuşata, Vâlcea | 5,4×▼ 49,7 % | ▼ 49,7 % | 455,2 K RON | |
| 89 | 89.CONCRET SRLnou | Sat Vlădeşti, Comuna Vlădeşti, Vâlcea | 5,3×▼ 47,5 % | ▼ 47,5 % | 14,6 K RON | |
| 90 | 90.ANTREPRIZA DE CONSTRUCTII LINDRO SRL▼ 24 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 5,3×▼ 18,1 % | ▼ 18,1 % | 115,3 K RON | |
| 91 | 91.ROMEOVIL S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 5,3×— | — | 153,6 K RON | |
| 92 | 92.LES ENERG S.R.L.▲ 192 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 5,2×▲ 228,9 % | ▲ 228,9 % | 541,3 K RON | |
| 93 | 93.LISTCON S.R.L.▲ 45 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 5,1×▲ 51,2 % | ▲ 51,2 % | 163,9 K RON | |
| 94 | 94.AFIMONTAJ S.R.L.nou | Sat Păuseşti, Comuna Păuseşti, Vâlcea | 5,1×— | — | — | 1,1 mil. RON |
| 95 | 95.ANDAL CONSTRUCT SRL▼ 65 | ***localitatea negasita***, Vâlcea | 5,1×▼ 54,3 % | ▼ 54,3 % | 154,9 K RON | |
| 96 | 96.BIROCOPY SRL▲ 78 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 5,1×▲ 78,3 % | ▲ 78,3 % | 417 K RON | |
| 97 | 97.G.D.V. SERVICE S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 5×— | — | 63 K RON | |
| 98 | 98.DENIS STAR CONSTRUCT S.R.L.▲ 176 | Sat Pietrarii de Sus, Comuna Pietrari, Vâlcea | 4,9×▲ 193,4 % | ▲ 193,4 % | 1,9 mil. RON | |
| 99 | 99.DIA SEBIAS S.R.L.nou | Sat Olanu, Comuna Olanu, Vâlcea | 4,9×▲ 600 % | ▲ 600 % | 183,8 K RON | |
| 100 | 100.BI PROJECT S.R.L.▲ 412 | Sat Fedeleşoiu, Comuna Dăeşti, Vâlcea | 4,9×▲ 664,1 % | ▲ 664,1 % | 170,8 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Vâlcea
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
554 firme · 636,4 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
122 firme · 407,8 mil. RON
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
158 firme · 358,4 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
38 firme · 242,3 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
120 firme · 112,4 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
19 firme · 48,2 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
39 firme · 36,5 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
40 firme · 32,4 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
7 firme · 27,4 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
60 firme · 15,3 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
26 firme · 12,3 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
4 firme · 8,4 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
11 firme · 8,4 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
15 firme · 7,6 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
8 firme · 3,7 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
18 firme · 3,6 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
2 firme · 2,4 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
10 firme · 2,2 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
4 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
11 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
1 firme · 1,2 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
2 firme · 638,4 K RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
8 firme · 427,8 K RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
5 firme · 395,3 K RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
1 firme · 106,9 K RON
CAEN 4360
Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
1 firme · 23,9 K RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
1 firme · 0 RON