Top 100 firme — Construcții, Mehedinți după lichiditate ridicată în 2016
136 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0,7×, iar liderul atinge 29×.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Lichiditate | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.LAKDA TECHNICAL SRLnou | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 29×— | — | — | 379,6 K RON |
| 2 | 2.BG MARGOT SRL▲ 7 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 25,9×▲ 229,2 % | ▲ 229,2 % | 28,2 K RON | |
| 3 | 3.G-COMPANY STAR CONSTRUCT SRLnou | Loc. Baia de Aramă, Oraş Baia de Aramă, Mehedinţi | 19,9×— | — | — | 189,8 K RON |
| 4 | 4.ETI CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 15,9×▲ 69 % | ▲ 69 % | 307 K RON | |
| 5 | 5.CDKAPA PROD SRLnou | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 15,9×▲ 116,5 % | ▲ 116,5 % | 58 K RON | |
| 6 | 6.TAB INSTALAŢII ŞI AMENAJĂRI SRLnou | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 10,6×▲ 69,4 % | ▲ 69,4 % | 114,5 K RON | |
| 7 | 7.EMERALD DESIGN AND CONSTRUCT SRL▼ 2 | Sat Zegaia, Comuna Prunişor, Mehedinţi | 10,3×▼ 16,9 % | ▼ 16,9 % | 49 K RON | |
| 8 | 8.GROUP NOVA CONSTRUCT SRL▲ 17 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 9,5×▲ 179,5 % | ▲ 179,5 % | 4,2 K RON | |
| 9 | 9.EDGEPOINT SRL▲ 6 | Municipiul Orşova, Mehedinţi | 8,4×▲ 71,5 % | ▲ 71,5 % | 78,9 K RON | |
| 10 | 10.DANUBIA-KIT SRLnou | Sat Eşelniţa, Comuna Eşelniţa, Mehedinţi | 7,7×— | — | — | 340 K RON |
| 11 | 11.AUTOMATIZARI ACTIONARI ELECTRICE SRL▼ 4 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 6,8×▼ 29,7 % | ▼ 29,7 % | 198,5 K RON | |
| 12 | 12.EURODULGHER SRL▼ 9 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 5,9×▼ 56,8 % | ▼ 56,8 % | 102 K RON | |
| 13 | 13.ROBUILDING WIDE INVEST SRL▲ 76 | Sat Brezniţa-Motru, Comuna Brezniţa-Motru, Mehedinţi | 5,6×▲ 471,4 % | ▲ 471,4 % | 163,3 K RON | |
| 14 | 14.VIA VITA CONSTRUCŢII SRL▲ 17 | Sat Şimian, Comuna Şimian, Mehedinţi | 5,5×▲ 108,8 % | ▲ 108,8 % | -605,6 K RON | |
| 15 | 15.ADM INSTAL SERVICE SRLnou | Sat Bâcleş, Comuna Bâcleş, Mehedinţi | 5,2×▼ 84,5 % | ▼ 84,5 % | 245,8 K RON | |
| 16 | 16.NEW TAV U.I.O. CONSTRUCT SRL▲ 4 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 5,1×▲ 26,4 % | ▲ 26,4 % | 102,2 K RON | |
| 17 | 17.MHLYL CONSTRUCT SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ▼ 7 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 5,1×▼ 31,3 % | ▼ 31,3 % | 363,5 K RON | |
| 18 | 18.ROMY & GRIG TRADE SRL▼ 6 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 4,8×▼ 18 % | ▼ 18 % | 194 K RON | |
| 19 | 19.MODICON SRL▼ 3 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 4,7×0,0% | 0,0% | 18,8 K RON | |
| 20 | 20.FEDERAL CORP 66 S.R.L.▼ 2 | Sat Rogova, Comuna Rogova, Mehedinţi | 4,4×▲ 6 % | ▲ 6 % | 106,5 K RON | |
| 21 | 21.ELECTRO-INVEST COMPANY SRLnou | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 4,1×▼ 24,4 % | ▼ 24,4 % | 12,2 K RON | |
| 22 | 22.IMSAT D.M.A. SRL▲ 7 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 3,8×▲ 45,6 % | ▲ 45,6 % | 32,8 K RON | |
| 23 | 23.P&G UTIL CONFORT SRL▲ 11 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 3,6×▲ 40,9 % | ▲ 40,9 % | 253,6 K RON | |
| 24 | 24.EMRO CONSTRUCT SRL▲ 3 | Loc. Vânju Mare, Oraş Vânju Mare, Mehedinţi | 3,6×▲ 28,9 % | ▲ 28,9 % | 317,2 K RON | |
| 25 | 25.MEDIA RAPID CONSTRUCT SRL▲ 24 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 3,4×▲ 68 % | ▲ 68 % | 2,4 mil. RON | |
| 26 | 26.ERS CHAPPO DUN SRLnou | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 3,2×— | — | — | 212,2 K RON |
| 27 | 27.LORY COM SRL▲ 29 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 3,1×▲ 69,6 % | ▲ 69,6 % | 539,4 K RON | |
| 28 | 28.NODRO SRLnou | Municipiul Orşova, Mehedinţi | 3×▲ 61,8 % | ▲ 61,8 % | 110,1 K RON | |
| 29 | 29.DUMI BOGDAN CONSTRUCŢII SRL▲ 18 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 3×▲ 45,4 % | ▲ 45,4 % | 81,7 K RON | |
| 30 | 30.MOZAIC SRLnou | Municipiul Orşova, Mehedinţi | 2,9×▼ 27,2 % | ▼ 27,2 % | 48,1 K RON | |
| 31 | 31.FLOR-DUR CONSTRUCT INVEST S.R.L.nou | Sat Şimian, Comuna Şimian, Mehedinţi | 2,9×— | — | — | 69,2 K RON |
| 32 | 32.ROUTE CENTER CONSTRUCT SRL▲ 20 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 2,8×▲ 49,5 % | ▲ 49,5 % | 4,9 mil. RON | |
| 33 | 33.SAINT AUGUSTIN SRLnou | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 2,7×▲ 292,7 % | ▲ 292,7 % | 2,4 mil. RON | |
| 34 | 34.INSTALATORI 2015 SRL▼ 15 | Sat Brezniţa-Ocol, Comuna Brezniţa-Ocol, Mehedinţi | 2,5×▼ 37,8 % | ▼ 37,8 % | 105,3 K RON | |
| 35 | 35.LORACOM CONSTRUCT SISTEM SRL▲ 9 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 2,5×▲ 20 % | ▲ 20 % | 72,1 K RON | |
| 36 | 36.ABC SYSTEMS SRL▲ 17 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 2,5×▲ 30,5 % | ▲ 30,5 % | 185,8 K RON | |
| 37 | 37.ELMOND SERV SRL▼ 4 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 2,5×▼ 4,7 % | ▼ 4,7 % | -16,9 K RON | |
| 38 | 38.ELMEROM SRL▼ 3 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 2,5×▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | 57,7 K RON | |
| 39 | 39.ARINDUSTRIES S.R.L.▲ 29 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 2,4×▲ 55,6 % | ▲ 55,6 % | 72,5 K RON | |
| 40 | 40.MICLINI IMPEX SRL▼ 8 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 2,3×▼ 12,7 % | ▼ 12,7 % | 6,9 K RON | |
| 41 | 41.ATHENA BUILDING COMP SRL▼ 18 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 2,3×▼ 38,3 % | ▼ 38,3 % | -151,6 K RON | |
| 42 | 42.TRUSTUL DE CONSTRUCŢII DROBETA SA▲ 25 | Sat Magheru, Comuna Brezniţa-Ocol, Mehedinţi | 2,3×▲ 42,4 % | ▲ 42,4 % | 2,6 mil. RON | |
| 43 | 43.ALPHA CONSTRUCT SISTEM S.A.▼ 1 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 2,2×▼ 2,7 % | ▼ 2,7 % | 632,5 K RON | |
| 44 | 44.LIATI CONSTRUCT IMPEX SRL▲ 15 | Sat Şimian, Comuna Şimian, Mehedinţi | 2,1×▲ 23,1 % | ▲ 23,1 % | 690 K RON | |
| 45 | 45.MAZAWSTRO SRLnou | Comuna Şovarna, Mehedinţi | 2,1×— | — | — | 311,1 K RON |
| 46 | 46.GEOSONDA SRL▲ 24 | Sat Bistriţa, Comuna Hinova, Mehedinţi | 2,1×▲ 44,4 % | ▲ 44,4 % | 713,3 K RON | |
| 47 | 47.DACRIS TELECOM SRL▲ 13 | Sat Eşelniţa, Comuna Eşelniţa, Mehedinţi | 2×▲ 15,8 % | ▲ 15,8 % | 76,3 K RON | |
| 48 | 48.CONINS SRL▼ 18 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 1,8×▼ 31,2 % | ▼ 31,2 % | 19,1 K RON | |
| 49 | 49.ELEKTRA 2000 SRL▼ 3 | Sat Baloteşti, Comuna Izvoru Bârzii, Mehedinţi | 1,8×▼ 12,2 % | ▼ 12,2 % | 215,6 K RON | |
| 50 | 50.MASTECO LIMITED SRL▼ 13 | Loc. Strehaia, Oraş Strehaia, Mehedinţi | 1,8×▼ 27,1 % | ▼ 27,1 % | 676,6 K RON | |
| 51 | 51.SLAVYA - CLISURA DUNĂRII S.R.L.▲ 15 | Comuna Sviniţa, Mehedinţi | 1,8×▲ 10,8 % | ▲ 10,8 % | 147,3 K RON | |
| 52 | 52.DOLPHIN SRL▼ 14 | Sat Şimian, Comuna Şimian, Mehedinţi | 1,7×▼ 27,8 % | ▼ 27,8 % | 2,8 mil. RON | |
| 53 | 53.CONTRUST-ELECTRIC SRL▲ 9 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 1,7×▲ 5,5 % | ▲ 5,5 % | 11,9 K RON | |
| 54 | 54.THERMO HEATING CONFORT SRLnou | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 1,7×— | — | — | 35,3 K RON |
| 55 | 55.COREL SRL▲ 24 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 1,7×▲ 38 % | ▲ 38 % | 94,3 K RON | |
| 56 | 56.RODORIA SRLnou | Municipiul Orşova, Mehedinţi | 1,7×— | — | 22,8 K RON | |
| 57 | 57.BET BALICA & CO SRL▲ 18 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 1,7×▲ 29,7 % | ▲ 29,7 % | 18,5 K RON | |
| 58 | 58.INDIVIDUAL ROMY CONSTRUCT SRL▼ 15 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 1,6×▼ 30,2 % | ▼ 30,2 % | 104,1 K RON | |
| 59 | 59.VLADAL HP UNIVERSUS SRLnou | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 1,6×▼ 62 % | ▼ 62 % | 86,7 K RON | |
| 60 | 60.IMSATIE DROBETA SRL▲ 9 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 1,6×▲ 5,4 % | ▲ 5,4 % | 155,3 K RON | |
| 61 | 61.DIERNA CONSTRUCT SRL▼ 7 | Sat Dubova, Comuna Dubova, Mehedinţi | 1,5×▼ 17,7 % | ▼ 17,7 % | 16,1 K RON | |
| 62 | 62.NISEMPRA ELECTRO SRL▼ 11 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 1,5×▼ 19,9 % | ▼ 19,9 % | 512,2 K RON | |
| 63 | 63.SNG CONSTRUCŢII SRLnou | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 1,5×▼ 17,3 % | ▼ 17,3 % | 117,1 K RON | |
| 64 | 64.ARTATTACK CONSTRUCT SRL▼ 1 | Sat Crivina, Comuna Burila Mare, Mehedinţi | 1,5×▼ 8 % | ▼ 8 % | 254,8 K RON | |
| 65 | 65.CONTRANS IMPEX SRL▲ 6 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 1,4×▲ 2,1 % | ▲ 2,1 % | 266,2 K RON | |
| 66 | 66.REGINA VITIMEX SRL▲ 17 | Sat Gogoşu, Comuna Gogoşu, Mehedinţi | 1,4×▲ 22,8 % | ▲ 22,8 % | 768,3 K RON | |
| 67 | 67.EUROINSTAL SERV SRL▲ 9 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 1,3×▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | 3,8 K RON | |
| 68 | 68.ROESTIM CONSTRUCT SRL▼ 64 | Sat Tâmna, Comuna Tâmna, Mehedinţi | 1,2×▼ 90,4 % | ▼ 90,4 % | 75,5 K RON | |
| 69 | 69.CIV GROUP SRL▲ 13 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 1,2×▲ 5,3 % | ▲ 5,3 % | 363,4 K RON | |
| 70 | 70.MARSTEF CONSTRUCT 2015 SRLnou | Sat Şimian, Comuna Şimian, Mehedinţi | 1,2×▼ 94,7 % | ▼ 94,7 % | 26,2 K RON | |
| 71 | 71.GREBENCOM SRL▼ 65 | Sat Sviniţa, Comuna Sviniţa, Mehedinţi | 1,2×▼ 88,5 % | ▼ 88,5 % | 5,1 K RON | |
| 72 | 72.EMIPROD SRL▲ 31 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 1,2×▲ 45 % | ▲ 45 % | 25,4 K RON | |
| 73 | 73.TRANSPORT STRADE CONSTRUCŢII SRL▼ 28 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 1,1×▼ 46,7 % | ▼ 46,7 % | 32,2 K RON | |
| 74 | 74.DRĂGHICI CONSTRUCT SRL▲ 19 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 1,1×▲ 12,5 % | ▲ 12,5 % | 33,4 K RON | |
| 75 | 75.DABADI SRL▲ 17 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 1,1×▲ 10,3 % | ▲ 10,3 % | 39,2 K RON | |
| 76 | 76.IAS - ROB COMPANY SRL▼ 50 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 1,1×▼ 68,1 % | ▼ 68,1 % | 42,5 K RON | |
| 77 | 77.TECHNOLOGICA CONSTRUCT SRLnou | Sat Crăgueşti, Comuna Şişeşti, Mehedinţi | 1×— | — | — | 3,3 K RON |
| 78 | 78.CONSTRUCT INTERNATIONAL SRL▼ 37 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 1×▼ 56,5 % | ▼ 56,5 % | 211,7 K RON | |
| 79 | 79.CESTA INSTALATII SRL▼ 21 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 1×▼ 45,8 % | ▼ 45,8 % | -13,9 K RON | |
| 80 | 80.CLIDUNCON SRL▲ 17 | Municipiul Orşova, Mehedinţi | 1×▲ 6,7 % | ▲ 6,7 % | 9,3 K RON | |
| 81 | 81.IMSAT D.SERVICE SRL▲ 6 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 1×▼ 8,7 % | ▼ 8,7 % | 11,9 K RON | |
| 82 | 82.ELYTTE BUILDING SRL▲ 40 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 0,9×▲ 84,3 % | ▲ 84,3 % | 165,2 K RON | |
| 83 | 83.COMPLEX COM SRL▲ 13 | Loc. Strehaia, Oraş Strehaia, Mehedinţi | 0,9×▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | -358,1 K RON | |
| 84 | 84.ENERGO DROBETA SA▲ 10 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 0,9×▼ 5,4 % | ▼ 5,4 % | 50,6 K RON | |
| 85 | 85.BEST CONSULT&CONSTRUCT SRL▼ 30 | Sat Izvoru Bârzii, Comuna Izvoru Bârzii, Mehedinţi | 0,9×▼ 52,7 % | ▼ 52,7 % | 60 K RON | |
| 86 | 86.NEW A & I COMPANY SRL▲ 13 | Municipiul Orşova, Mehedinţi | 0,9×▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | 6,2 K RON | |
| 87 | 87.NELDA GRUP SRL▲ 20 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 0,9×▲ 17,8 % | ▲ 17,8 % | 23,3 K RON | |
| 88 | 88.DYNAMIC BUSINESS SERVICE SRL▼ 52 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 0,9×▼ 66,3 % | ▼ 66,3 % | 46 K RON | |
| 89 | 89.DVO CONSTRUCT SRLnou | Sat Colibaşi, Comuna Malovăţ, Mehedinţi | 0,8×▼ 3,5 % | ▼ 3,5 % | -4,4 K RON | |
| 90 | 90.TERACRIS SORTALEX SRL▼ 18 | Loc. Baia de Aramă, Oraş Baia de Aramă, Mehedinţi | 0,8×▼ 40,9 % | ▼ 40,9 % | -74,1 K RON | |
| 91 | 91.GB SOLAR UG BONN SRL SUCURSALA DROBETA TURNU SEVERINnou | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 0,8×— | — | — | -71 RON |
| 92 | 92.INTER FROM COM S.R.L.▲ 12 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 0,8×0,0% | 0,0% | 25 K RON | |
| 93 | 93.PLUS SUT MH JILŢ SRL▲ 16 | Sat Valea Copcii, Comuna Şimian, Mehedinţi | 0,8×▲ 9,9 % | ▲ 9,9 % | 2,2 K RON | |
| 94 | 94.KLUG INVEST M.N.T.S SRL▲ 23 | Sat Brezniţa-Motru, Comuna Brezniţa-Motru, Mehedinţi | 0,8×▲ 24,6 % | ▲ 24,6 % | 484,9 K RON | |
| 95 | 95.STAR RENOV RO SRLnou | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 0,8×▲ 97,4 % | ▲ 97,4 % | -12,1 K RON | |
| 96 | 96.LUYY SERV SRL▼ 5 | Loc. Strehaia, Oraş Strehaia, Mehedinţi | 0,8×▼ 22,7 % | ▼ 22,7 % | 415,8 K RON | |
| 97 | 97.M ŞI B COMPANI SRL▲ 14 | Sat Cocorova, Comuna Şişeşti, Mehedinţi | 0,8×▲ 5,6 % | ▲ 5,6 % | 315 RON | |
| 98 | 98.SPARTACUS COM SRL▲ 14 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 0,7×▲ 4,3 % | ▲ 4,3 % | 1,4 K RON | |
| 99 | 99.AMG MILENIUM GLASS SRL▲ 15 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 0,7×▲ 5,8 % | ▲ 5,8 % | -34,1 K RON | |
| 100 | 100.TRADIŢIONAL PROCONSTRUCT SRL▼ 72 | Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi | 0,7×▼ 74,4 % | ▼ 74,4 % | 502 RON |
Codurile CAEN din construcții — Mehedinți
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
20 firme · 453,1 mil. RON
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
72 firme · 343,4 mil. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
167 firme · 247,4 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
31 firme · 55,9 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
11 firme · 40,7 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
39 firme · 38,3 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
7 firme · 24,3 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
14 firme · 8,7 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
2 firme · 7 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
9 firme · 4,6 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
7 firme · 4,2 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
1 firme · 3 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
7 firme · 3 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
2 firme · 1,6 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
4 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
1 firme · 961 K RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
2 firme · 230,9 K RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
2 firme · 113,8 K RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
5 firme · 88,8 K RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
1 firme · 0 RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
1 firme · 0 RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
1 firme · 0 RON