Top 100 firme — Imobiliare, Maramureș după lichiditate ridicată în 2024
164 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0,7×, iar liderul atinge 63,6×.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Lichiditate | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.PIGINI IMOBILIARE SRL▲ 12 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 63,6×▲ 264,1 % | ▲ 264,1 % | 801,7 K RON | |
| 2 | 2.BELFIORE SRL▲ 1 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 60,5×▲ 13,9 % | ▲ 13,9 % | 857,2 K RON | |
| 3 | 3.BENEFIC SA▼ 2 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 50,8×▼ 22,9 % | ▼ 22,9 % | 1,3 mil. RON | |
| 4 | 4.HOFER JR SRL▼ 2 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 44,8×▼ 19,3 % | ▼ 19,3 % | 8,2 K RON | |
| 5 | 5.MARAXENIA SRLnou | Municipiul Sighetu Marmaţiei, Maramureş | 29,7×▼ 7,8 % | ▼ 7,8 % | 438,2 K RON | |
| 6 | 6.MAGAZIN UNIVERSAL MARAMURES SA▲ 4 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 28,3×▲ 34,4 % | ▲ 34,4 % | 2,4 mil. RON | |
| 7 | 7.ILIES G.D.&CO SRL= | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 20,2×▼ 24,4 % | ▼ 24,4 % | 100 K RON | |
| 8 | 8.COM DRINKS SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 18×▼ 68,8 % | ▼ 68,8 % | 4,8 K RON | |
| 9 | 9.ARMULIN COM SRL▲ 2 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 15,1×▼ 28 % | ▼ 28 % | 133,8 K RON | |
| 10 | 10.MARCOM SA▲ 22 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 14×▲ 130,3 % | ▲ 130,3 % | 631,6 K RON | |
| 11 | 11.PARCURI INDUSTRIALE MARAMUREŞ S.A.nou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 13,4×▼ 11,1 % | ▼ 11,1 % | -1,4 mil. RON | |
| 12 | 12.CENTRAL-C.K SRL▲ 5 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 11,6×▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | 66 K RON | |
| 13 | 13.CONDOR CAPITAL SRL▲ 42 | Municipiul Sighetu Marmaţiei, Maramureş | 11,1×▲ 331,1 % | ▲ 331,1 % | 415,6 K RON | |
| 14 | 14.E & E INVEST SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,8×▼ 30,8 % | ▼ 30,8 % | 41,7 K RON | |
| 15 | 15.VERVIS SPORT SRL▲ 23 | Loc. Ulmeni, Oraş Ulmeni, Maramureş | 10,5×▲ 121,4 % | ▲ 121,4 % | 30,5 K RON | |
| 16 | 16.ÎNCHIRIERI&PROSPER S.R.L.nou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 9,1×▲ 58,2 % | ▲ 58,2 % | 65,8 K RON | |
| 17 | 17.CASA RUSU SRL▲ 92 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 8,9×▲ 1.884,4 % | ▲ 1.884,4 % | -203,6 K RON | |
| 18 | 18.ORPAC-IMPEX SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 8,9×▲ 328,5 % | ▲ 328,5 % | 69,6 K RON | |
| 19 | 19.TRANSILVANIA INVEST H.I. S.R.L.▼ 1 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 8,3×▼ 27,2 % | ▼ 27,2 % | 743,2 K RON | |
| 20 | 20.PAVAJ SI PLACARI DIN GRANIT SRL▲ 20 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 7,5×▲ 69,7 % | ▲ 69,7 % | 24 K RON | |
| 21 | 21.SOCIETATEA COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ MOGOŞA▼ 9 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 7,4×▼ 59,2 % | ▼ 59,2 % | -154,8 K RON | |
| 22 | 22.IMOBILIARE BUSINESS CENTER S.R.L.▲ 69 | Sat Recea, Comuna Recea, Maramureş | 7,1×▲ 829 % | ▲ 829 % | 239,7 K RON | |
| 23 | 23.COMPLEX CRINUL SRL▲ 13 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 7×▲ 44,6 % | ▲ 44,6 % | 71,7 K RON | |
| 24 | 24.LIBERTY TEX SRL▲ 19 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 6,7×▲ 70,1 % | ▲ 70,1 % | 66,5 K RON | |
| 25 | 25.CLASS ANASTASIA SRL▼ 3 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 6,4×▼ 33,5 % | ▼ 33,5 % | 63 K RON | |
| 26 | 26.RETAIL ESTATES ROM SRL▼ 22 | Loc. Baia Sprie, Oraş Baia Sprie, Maramureş | 5,9×▼ 87 % | ▼ 87 % | -248,8 K RON | |
| 27 | 27.REVOLUTION BUSINESS OFFICE S.R.L.nou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 5,6×▼ 8,8 % | ▼ 8,8 % | 55,9 K RON | |
| 28 | 28.BILARDI SRL▲ 1 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 5,4×▼ 16,8 % | ▼ 16,8 % | -29 K RON | |
| 29 | 29.COMPLEX BULEVARD SRL▲ 8 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 5,3×▲ 11 % | ▲ 11 % | 15,2 K RON | |
| 30 | 30.MARCONS SA▼ 4 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 5,3×▼ 28,6 % | ▼ 28,6 % | 970,8 K RON | |
| 31 | 31.ULISE COMERCIAL SRL▲ 17 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 5,2×▲ 74,5 % | ▲ 74,5 % | 97,5 K RON | |
| 32 | 32.FAVORITASIG SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 5,1×▼ 63,2 % | ▼ 63,2 % | 106,1 K RON | |
| 33 | 33.AGENTIA BAYZA SRL▲ 52 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 4,9×▲ 431,5 % | ▲ 431,5 % | 46 K RON | |
| 34 | 34.CALIFORNIA INVESTMENT SRL▼ 11 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 4,9×▼ 41,8 % | ▼ 41,8 % | 57,3 K RON | |
| 35 | 35.SALAJANCA SRL▼ 27 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 4,8×▼ 78,3 % | ▼ 78,3 % | 3,6 mil. RON | |
| 36 | 36.MERAKI INVEST SRL▲ 5 | Municipiul Sighetu Marmaţiei, Maramureş | 4,8×▲ 16,1 % | ▲ 16,1 % | 43,2 K RON | |
| 37 | 37.ADISS ASSET MANAGEMENT S.A.▼ 10 | Oraş Tăuţii-Măgherăus, Maramureş | 4,7×▼ 35,8 % | ▼ 35,8 % | 30,5 K RON | |
| 38 | 38.FIRST GLOBAL INVEST SRL▲ 13 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 4,4×▲ 57,4 % | ▲ 57,4 % | 150,7 K RON | |
| 39 | 39.SOCIETATE COOPERATIVĂ DE CONSUM CONSUMCOOP SIGHETU MARMAŢIEI▲ 6 | Municipiul Sighetu Marmaţiei, Maramureş | 4,1×▲ 17,3 % | ▲ 17,3 % | 1,8 K RON | |
| 40 | 40.SERVICII MONSENA SRL▼ 7 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 4,1×▼ 19,6 % | ▼ 19,6 % | 534,6 K RON | |
| 41 | 41.NEVIRO SRL▲ 1 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 4×▼ 1 % | ▼ 1 % | 263,8 K RON | |
| 42 | 42.IMORUS S.R.L.▲ 26 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 3,6×▲ 130,1 % | ▲ 130,1 % | 157,7 K RON | |
| 43 | 43.D.A. DUNCA S.R.L.▲ 7 | Sat Ieud, Comuna Ieud, Maramureş | 3,5×▲ 23,5 % | ▲ 23,5 % | 3,4 K RON | |
| 44 | 44.PRAIDI SRL▲ 10 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 3,2×▲ 23,4 % | ▲ 23,4 % | 214,3 K RON | |
| 45 | 45.PIFORA SRL▲ 1 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 3,2×▼ 6,8 % | ▼ 6,8 % | 2,8 K RON | |
| 46 | 46.IMOSTRATEGY S.R.L.▲ 68 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 3,1×▲ 808,8 % | ▲ 808,8 % | 518,3 K RON | |
| 47 | 47.VACANTA SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 2,8×▼ 5,7 % | ▼ 5,7 % | 22,5 K RON | |
| 48 | 48.DAILYGUEST S.R.L.nou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 2,7×▲ 2.610 % | ▲ 2.610 % | 60,6 K RON | |
| 49 | 49.INDUSTRIAL COM SA= | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 2,5×▼ 12,6 % | ▼ 12,6 % | 836,1 K RON | |
| 50 | 50.C & O INTER-MEDIA SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 2,5×▼ 94,2 % | ▼ 94,2 % | 83,8 K RON | |
| 51 | 51.AGROMEC SRL▲ 16 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 2,3×▲ 43,3 % | ▲ 43,3 % | 252,9 K RON | |
| 52 | 52.ECORENT RALU SRL▼ 36 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 2,2×▼ 82,4 % | ▼ 82,4 % | 112,7 K RON | |
| 53 | 53.KLT COMPLEX GROUP SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 2,1×▼ 93,1 % | ▼ 93,1 % | 87,9 K RON | |
| 54 | 54.HARVEST TIME SRL▲ 35 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 2,1×▲ 170,5 % | ▲ 170,5 % | 16,3 K RON | |
| 55 | 55.MC PRI GROUP SRL▲ 8 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 2,1×▲ 15,5 % | ▲ 15,5 % | 81,9 K RON | |
| 56 | 56.MYDACO & MYMARY S.R.L.nou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 2,1×▼ 89,9 % | ▼ 89,9 % | 155,8 K RON | |
| 57 | 57.REVOLUTION OFFICE S.R.L.▼ 5 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 1,9×▼ 29,2 % | ▼ 29,2 % | 122 K RON | |
| 58 | 58.ASSET PORTOFOLIO MANAGEMENT S.R.L.nou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 1,8×▲ 970,6 % | ▲ 970,6 % | 8,6 mil. RON | |
| 59 | 59.MCL CONCEPT RESIDENCE SRL▲ 16 | Oraş Tăuţii-Măgherăus, Maramureş | 1,8×▲ 46,3 % | ▲ 46,3 % | 51,2 K RON | |
| 60 | 60.PALARFLESCH SRL▼ 3 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 1,8×▼ 24,2 % | ▼ 24,2 % | 1,3 mil. RON | |
| 61 | 61.MONICA SRL▼ 41 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 1,8×▼ 83,5 % | ▼ 83,5 % | 79,9 K RON | |
| 62 | 62.INTER-HOLLAND SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 1,8×▼ 6,8 % | ▼ 6,8 % | 7,8 K RON | |
| 63 | 63.FODORUTI SRL▲ 13 | Municipiul Sighetu Marmaţiei, Maramureş | 1,8×▲ 46,7 % | ▲ 46,7 % | 12,5 K RON | |
| 64 | 64.QUANTUM ELA S.R.L.▲ 8 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 1,7×▲ 18,8 % | ▲ 18,8 % | 248,5 K RON | |
| 65 | 65.CRIAL RENT SRL▲ 60 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 1,7×▲ 1.033,3 % | ▲ 1.033,3 % | 443,3 K RON | |
| 66 | 66.MGS NORD INVEST SRL= | Municipiul Sighetu Marmaţiei, Maramureş | 1,6×▼ 1,9 % | ▼ 1,9 % | 64,5 K RON | |
| 67 | 67.HERMES CONTACT SA▼ 9 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 1,6×▼ 31,1 % | ▼ 31,1 % | 168,4 K RON | |
| 68 | 68.BUTEAN INVEST S.R.L.▲ 42 | Loc. Baia Sprie, Oraş Baia Sprie, Maramureş | 1,5×▲ 255,8 % | ▲ 255,8 % | 207,8 K RON | |
| 69 | 69.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ MESERIAŞULnou | Loc. Vişeu de Sus, Oraş Viseu de Sus, Maramureş | 1,5×▼ 33,8 % | ▼ 33,8 % | -58,7 K RON | |
| 70 | 70.LOGO SRL▲ 3 | Loc. Baia Sprie, Oraş Baia Sprie, Maramureş | 1,5×▲ 14 % | ▲ 14 % | 12,1 K RON | |
| 71 | 71.OK IMOBILIARE RESIDENCE S.R.L.▼ 50 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 1,4×▼ 86,6 % | ▼ 86,6 % | 19,2 K RON | |
| 72 | 72.SOCIETATEA COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ CONSTRUCTORUL▼ 12 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 1,2×▼ 42,8 % | ▼ 42,8 % | 69,7 K RON | |
| 73 | 73.RODIMEX SRL▼ 12 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 1,2×▼ 37,6 % | ▼ 37,6 % | 215,5 K RON | |
| 74 | 74.FLOCOOP SRL▼ 18 | Sat Rona de Sus, Comuna Rona de Sus, Maramureş | 1,2×▼ 52,8 % | ▼ 52,8 % | -25,2 K RON | |
| 75 | 75.CADAR CAPITAL S.R.L.▲ 26 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 1,2×▲ 110,9 % | ▲ 110,9 % | 24,5 K RON | |
| 76 | 76.CON-INVEST SRL▲ 7 | Municipiul Sighetu Marmaţiei, Maramureş | 1,2×▲ 21,1 % | ▲ 21,1 % | 1,8 mil. RON | |
| 77 | 77.FERM - COM SRL▼ 6 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 1,1×▼ 22,6 % | ▼ 22,6 % | 405,1 K RON | |
| 78 | 78.CONIRC SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 1,1×▼ 64,9 % | ▼ 64,9 % | -19,6 K RON | |
| 79 | 79.MCL PROCONCEPT SRL▲ 1 | Oraş Tăuţii-Măgherăus, Maramureş | 1,1×▲ 3,8 % | ▲ 3,8 % | 444,5 K RON | |
| 80 | 80.HOFFMANN INTERNATIONAL COM SRL▲ 4 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 1,1×▲ 17,2 % | ▲ 17,2 % | 185,4 K RON | |
| 81 | 81.UNU AGROIND 2005 SRL= | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 1,1×▲ 12,5 % | ▲ 12,5 % | 12,2 K RON | |
| 82 | 82.REVOLUTION RENT ALL S.R.L.▼ 12 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 1,1×▼ 28 % | ▼ 28 % | 17,2 K RON | |
| 83 | 83.ADEX PRODUCT SRL▲ 9 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 1,1×▲ 40,8 % | ▲ 40,8 % | 137,8 K RON | |
| 84 | 84.X-BLAST SRL▼ 7 | Municipiul Sighetu Marmaţiei, Maramureş | 1,1×▼ 9,3 % | ▼ 9,3 % | 69,5 K RON | |
| 85 | 85.VAF DOMUM S.R.L.▲ 12 | Municipiul Sighetu Marmaţiei, Maramureş | 1×▲ 50 % | ▲ 50 % | 33 K RON | |
| 86 | 86.PIATA-ALIMENT SA▼ 4 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 1×▲ 3,2 % | ▲ 3,2 % | -23,1 K RON | |
| 87 | 87.B.G.C. INTERNATIONAL SRL▼ 57 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 1×▼ 84,1 % | ▼ 84,1 % | 54,5 K RON | |
| 88 | 88.L.M. COMPANY SRL▲ 2 | Sat Sasar, Comuna Recea, Maramureş | 1×▲ 24,7 % | ▲ 24,7 % | 378,1 K RON | |
| 89 | 89.PIETROSUL SRL▲ 13 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 0,9×▲ 72,2 % | ▲ 72,2 % | 112,4 K RON | |
| 90 | 90.SELMONT FOOD SRL▲ 27 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 0,9×▲ 221,4 % | ▲ 221,4 % | 309,6 K RON | |
| 91 | 91.KIROFOUR S.R.L.nou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 0,8×▲ 366,7 % | ▲ 366,7 % | 135,7 K RON | |
| 92 | 92.COMPLEX RAPID SRL▲ 3 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 0,8×▲ 20,3 % | ▲ 20,3 % | 198,4 K RON | |
| 93 | 93.NORDIC CARLINE S.R.L.nou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 0,8×— | — | — | 653,8 K RON |
| 94 | 94.RIGHT CREATIVE S.R.L.nou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 0,8×▲ 8 % | ▲ 8 % | 17,7 K RON | |
| 95 | 95.COVSIL COM SRLnou | Loc. Vişeu de Sus, Oraş Viseu de Sus, Maramureş | 0,8×▲ 53,9 % | ▲ 53,9 % | 52,4 K RON | |
| 96 | 96.G.D. PARIS CONSTRUCTION SRL= | Sat Recea, Comuna Recea, Maramureş | 0,7×▲ 5,8 % | ▲ 5,8 % | 165,4 K RON | |
| 97 | 97.NORSAN INVEST S.R.L.▲ 2 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 0,7×▲ 25,9 % | ▲ 25,9 % | 67,1 K RON | |
| 98 | 98.C. OSFI SRL▼ 4 | Loc. Ulmeni, Oraş Ulmeni, Maramureş | 0,7×▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | -50,4 K RON | |
| 99 | 99.AGENTIA IMOBILIARA OFFICE SRL▲ 7 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 0,7×▲ 44 % | ▲ 44 % | 1,8 K RON | |
| 100 | 100.SELMONT MARKET SRL▲ 26 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 0,7×▲ 414,3 % | ▲ 414,3 % | 625,5 K RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Maramureș
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
305 firme · 160,7 mil. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
21 firme · 64,8 mil. RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
14 firme · 14,4 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
27 firme · 7,1 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
81 firme · 7,1 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
9 firme · 3,1 mil. RON