Top 100 firme — Imobiliare, Maramureș după lichiditate ridicată în 2013
67 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0×, iar liderul atinge 31,7×.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Lichiditate | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.MONICA SRL▲ 1 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 31,7×▲ 23,2 % | ▲ 23,2 % | 126,5 K RON | |
| 2 | 2.BENEFIC SA▲ 7 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 30,7×▲ 196,9 % | ▲ 196,9 % | 1 mil. RON | |
| 3 | 3.E & E INVEST SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 24,8×▼ 28,2 % | ▼ 28,2 % | 48,1 K RON | |
| 4 | 4.COMPLEX CRINUL SRL▲ 2 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 19,6×▲ 44,1 % | ▲ 44,1 % | 175 K RON | |
| 5 | 5.FIN ART SRL▲ 2 | Sat Mocira, Comuna Recea, Maramureş | 18,8×▲ 57,7 % | ▲ 57,7 % | 129 K RON | |
| 6 | 6.B.G.C. INTERNATIONAL SRL▼ 3 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 14,6×▼ 32,3 % | ▼ 32,3 % | 10,9 K RON | |
| 7 | 7.MARTEXIN SA▲ 1 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 13,5×▲ 22,9 % | ▲ 22,9 % | 30 K RON | |
| 8 | 8.HOFFMANN INTERNATIONAL COM SRL▲ 2 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 9,6×▲ 33,7 % | ▲ 33,7 % | 63,7 K RON | |
| 9 | 9.TENET SERV SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 8,2×▼ 32 % | ▼ 32 % | 121,5 K RON | |
| 10 | 10.COZA RENT SRL▼ 9 | Loc. Baia Sprie, Oraş Baia Sprie, Maramureş | 5,7×▼ 84,2 % | ▼ 84,2 % | 192,2 K RON | |
| 11 | 11.COM DRINKS SRL▲ 18 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 4,3×▲ 301,9 % | ▲ 301,9 % | 79,5 K RON | |
| 12 | 12.CLASS ANASTASIA SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 4,1×▼ 65,8 % | ▼ 65,8 % | 127,7 K RON | |
| 13 | 13.SOCIETATE COOPERATIVĂ DE CONSUM CONSUMCOOP SIGHETU MARMAŢIEI▲ 2 | Municipiul Sighetu Marmaţiei, Maramureş | 3,9×▲ 48,5 % | ▲ 48,5 % | 28 K RON | |
| 14 | 14.NEOLINE SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 3,9×— | — | 75 K RON | |
| 15 | 15.PRAIDI SRL▲ 3 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 3,4×▲ 59,5 % | ▲ 59,5 % | 1 mil. RON | |
| 16 | 16.LOGO SRL▲ 6 | Loc. Baia Sprie, Oraş Baia Sprie, Maramureş | 3,2×▲ 66,8 % | ▲ 66,8 % | 48,4 K RON | |
| 17 | 17.ELVACOM SRL▲ 4 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 2,9×▲ 50,8 % | ▲ 50,8 % | 142 K RON | |
| 18 | 18.HERMES CONTACT SA▼ 5 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 2,8×▼ 22,1 % | ▼ 22,1 % | 20,3 K RON | |
| 19 | 19.ILIES G.D.&CO SRL▲ 4 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 2,8×▲ 87,8 % | ▲ 87,8 % | -157,2 K RON | |
| 20 | 20.MC PRI GROUP SRL▼ 4 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 2,2×▼ 6,8 % | ▼ 6,8 % | 226,6 K RON | |
| 21 | 21.HOFER JR SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 2,1×▼ 43,3 % | ▼ 43,3 % | 32,1 K RON | |
| 22 | 22.INDUSTRIAL COM SA▼ 3 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 2×▼ 1,5 % | ▼ 1,5 % | 94,9 K RON | |
| 23 | 23.NEVIRO SRL▼ 6 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 2×▼ 10,1 % | ▼ 10,1 % | 188,6 K RON | |
| 24 | 24.NORSAN INVEST S.R.L.▼ 4 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 1,7×▼ 9,8 % | ▼ 9,8 % | -23,8 K RON | |
| 25 | 25.MARCONS SA= | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 1,4×▲ 12,1 % | ▲ 12,1 % | 464,8 K RON | |
| 26 | 26.GPRO BERGHOFF ROMANIA S.R.L.▲ 2 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 1,1×▼ 4,6 % | ▼ 4,6 % | 38,7 K RON | |
| 27 | 27.STAR IMOB SRL▲ 4 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 1×▲ 19,5 % | ▲ 19,5 % | 70,8 K RON | |
| 28 | 28.PIATA-ALIMENT SA▼ 2 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 1×▼ 17 % | ▼ 17 % | -66,7 K RON | |
| 29 | 29.CITY - MIRAGE SRL▲ 8 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 0,9×▲ 109,1 % | ▲ 109,1 % | 396,5 K RON | |
| 30 | 30.(R) EVOLUTION SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 0,9×▲ 550 % | ▲ 550 % | 101,7 K RON | |
| 31 | 31.PUCHLEITER - CONSTRUCT SRL▲ 8 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 0,9×▲ 157,1 % | ▲ 157,1 % | 231,3 K RON | |
| 32 | 32.TIMELI SRL= | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 0,9×▲ 17,3 % | ▲ 17,3 % | 79,1 K RON | |
| 33 | 33.MCL PROCONCEPT SRLnou | Oraş Tăuţii-Măgherăus, Maramureş | 0,6×— | — | — | 14,4 K RON |
| 34 | 34.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ ELECTROMETAL▲ 2 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 0,5×▲ 5,9 % | ▲ 5,9 % | 52,3 K RON | |
| 35 | 35.HENDA IMPEX SRL▲ 10 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 0,5×▲ 104,4 % | ▲ 104,4 % | 19 K RON | |
| 36 | 36.MILAGRO INVEST SRL▲ 10 | Oraş Tăuţii-Măgherăus, Maramureş | 0,5×▲ 104,6 % | ▲ 104,6 % | 120,1 K RON | |
| 37 | 37.TIPOMAR SA▼ 2 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 0,4×▼ 19,2 % | ▼ 19,2 % | -657,1 K RON | |
| 38 | 38.BAUFLAS INVEST SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 0,4×— | — | — | 26,9 K RON |
| 39 | 39.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ SOMEŞUL SCM▼ 1 | Loc. Seini, Oraş Seini, Maramureş | 0,4×▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | 24,4 K RON | |
| 40 | 40.PLANINVEST SRL▼ 29 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 0,3×▼ 95,1 % | ▼ 95,1 % | 25,4 K RON | |
| 41 | 41.BLANDIA SRL▲ 2 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 0,3×▲ 26,9 % | ▲ 26,9 % | 152,6 K RON | |
| 42 | 42.TENET AUTO MM SRL▲ 28 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 0,3×— | — | 115,5 K RON | |
| 43 | 43.IMOSTRATEGY S.R.L.▼ 10 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 0,3×▼ 44,6 % | ▼ 44,6 % | 11,2 K RON | |
| 44 | 44.BILARDI SRL▼ 3 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 0,3×0,0% | 0,0% | 102,9 K RON | |
| 45 | 45.ELITMAR M&M IMPEX SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 0,3×▼ 67,8 % | ▼ 67,8 % | -17,2 K RON | |
| 46 | 46.FIRST GLOBAL INVEST SRL▲ 2 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 0,3×▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 23,6 K RON | |
| 47 | 47.ROEMVAST IMOBILIARE SRL▲ 11 | Sat Cicârlău, Comuna Cicârlău, Maramureş | 0,3×▲ 225 % | ▲ 225 % | 419,2 K RON | |
| 48 | 48.ALFOREST PROD SRL▲ 5 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 0,2×▲ 100 % | ▲ 100 % | 30,2 K RON | |
| 49 | 49.FERM - COM SRL▲ 2 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 0,2×▲ 20 % | ▲ 20 % | 186,3 K RON | |
| 50 | 50.ALAHAMBRA SRL▲ 10 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 0,2×▲ 183,3 % | ▲ 183,3 % | 6,3 K RON | |
| 51 | 51.BELFIORE SRL▼ 2 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 0,2×▼ 10,5 % | ▼ 10,5 % | 49 K RON | |
| 52 | 52.TRANSILVANIA INVEST H.I. S.R.L.▲ 5 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 0,1×▲ 55,6 % | ▲ 55,6 % | 100,5 K RON | |
| 53 | 53.UNU AGROIND 2005 SRL▲ 3 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 0,1×▲ 22,2 % | ▲ 22,2 % | 56,4 K RON | |
| 54 | 54.C. OSFI SRL▼ 4 | Loc. Ulmeni, Oraş Ulmeni, Maramureş | 0,1×▼ 50 % | ▼ 50 % | 1,2 K RON | |
| 55 | 55.SALAJANCA SRL▲ 14 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 0,1×▲ 500 % | ▲ 500 % | -496,7 K RON | |
| 56 | 56.X-BLAST SRL▼ 1 | Municipiul Sighetu Marmaţiei, Maramureş | 0,1×▼ 44,4 % | ▼ 44,4 % | 30 K RON | |
| 57 | 57.PALARFLESCH SRL▲ 4 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 0,1×▲ 25 % | ▲ 25 % | 2,1 K RON | |
| 58 | 58.RETAIL ESTATES ROM SRL▲ 1 | Loc. Baia Sprie, Oraş Baia Sprie, Maramureş | 0,1×▼ 28,6 % | ▼ 28,6 % | -731,1 K RON | |
| 59 | 59.MASIRIS SRL▲ 7 | Sat Mocira, Comuna Recea, Maramureş | 0×▲ 100 % | ▲ 100 % | 1,8 K RON | |
| 60 | 60.CORDIA HOMES SRL▲ 2 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 0×0,0% | 0,0% | -5,7 mil. RON | |
| 61 | 61.AGROMEC SRL▲ 4 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 0×0,0% | 0,0% | 77,4 K RON | |
| 62 | 62.MOD INVEST SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 0×0,0% | 0,0% | -41,5 K RON | |
| 63 | 63.RETAIL DEVELOPMENT INVEST 1 SRL▲ 4 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 0×0,0% | 0,0% | -35,4 mil. RON | |
| 64 | 64.NEW FASHION SRL▲ 4 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 0×▼ 50 % | ▼ 50 % | 94,7 K RON | |
| 65 | 65.POIANA FELIX SRL▼ 31 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 0×▼ 98,2 % | ▼ 98,2 % | 387,8 K RON | |
| 66 | 66.PALAS SRL▼ 14 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 0×▼ 100 % | ▼ 100 % | 118,2 K RON | |
| 67 | 67.SIMPLICITAS SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 0×▼ 100 % | ▼ 100 % | 37,6 K RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Maramureș
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
305 firme · 160,7 mil. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
21 firme · 64,8 mil. RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
14 firme · 14,4 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
27 firme · 7,1 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
81 firme · 7,1 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
9 firme · 3,1 mil. RON