Top 100 firme — Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a., Ilfov după lichiditate ridicată în 2024
291 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 3,7×, iar liderul atinge 58×.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Lichiditate | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.CARGOBULL FINANCE SRL▲ 79 | Sat Ciorogârla, Comuna Ciorogârla, Ilfov | 58×▲ 963,5 % | ▲ 963,5 % | 1,2 mil. RON | |
| 2 | 2.BGA PROJECT SAFETY SRL▲ 7 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 33,3×▲ 57,2 % | ▲ 57,2 % | -12 K RON | |
| 3 | 3.SUN CHEMICAL S.R.L.= | Loc. Bragadiru, Oraş Bragadiru, Ilfov | 29,3×▼ 4,9 % | ▼ 4,9 % | -28,6 K RON | |
| 4 | 4.AMRC BUSINESS PARTNERS SRL▲ 1 | Sat Dragomireşti-Vale, Comuna Dragomireşti-Vale, Ilfov | 28,4×▲ 11,3 % | ▲ 11,3 % | 412,8 K RON | |
| 5 | 5.ON CATALEYA GLOW S.R.L.nou | Oraş Bragadiru, Ilfov | 25×▼ 55,5 % | ▼ 55,5 % | 173,2 K RON | |
| 6 | 6.ESSM CONSULTANTA SI SERVICII SRLnou | Sat Roşu, Comuna Chiajna, Ilfov | 22,7×▼ 61,5 % | ▼ 61,5 % | 288,3 K RON | |
| 7 | 7.STREETSPOT S.R.L.nou | Sat Ostratu, Comuna Corbeanca, Ilfov | 21,6×▼ 7 % | ▼ 7 % | 535,6 K RON | |
| 8 | 8.SIDIANA CONCEPT S.R.L.nou | Sat Roşu, Comuna Chiajna, Ilfov | 21,1×▼ 25,8 % | ▼ 25,8 % | 173,5 K RON | |
| 9 | 9.BID CONSULTING S.R.L.▲ 8 | Sat 1 Decembrie, Comuna 1 Decembrie, Ilfov | 18,6×▲ 21,8 % | ▲ 21,8 % | 185,3 K RON | |
| 10 | 10.ZUUS EUROPA S.R.L.nou | Oraş Măgurele, Ilfov | 17,8×— | — | — | 325,8 K RON |
| 11 | 11.AVPINVEST CONNECTION S.R.L.nou | Comuna Chiajna, Ilfov | 16,6×▼ 10,6 % | ▼ 10,6 % | 209,4 K RON | |
| 12 | 12.KONVERT SOLUTIONS S.R.L.▲ 123 | Sat Gruiu, Comuna Gruiu, Ilfov | 16×▲ 596,5 % | ▲ 596,5 % | 177,6 K RON | |
| 13 | 13.CONDOR AVIATION SRL▲ 12 | Sat Corbeanca, Comuna Corbeanca, Ilfov | 15,7×▲ 32,6 % | ▲ 32,6 % | 604,2 K RON | |
| 14 | 14.DARP CONSULT SRL▲ 12 | Sat Mogoşoaia, Comuna Mogoşoaia, Ilfov | 15,1×▲ 30,4 % | ▲ 30,4 % | 134,2 K RON | |
| 15 | 15.ILYSMART BUSINESS S.R.L.▲ 40 | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 15×▲ 91,3 % | ▲ 91,3 % | 193,1 K RON | |
| 16 | 16.THREE MOUNTAINS MANAGEMENT TRUST S.R.L.▲ 31 | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 14,4×▲ 72,1 % | ▲ 72,1 % | 139 K RON | |
| 17 | 17.BGA CONCEPT SAFETY SRL▲ 24 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 14,3×▲ 52,5 % | ▲ 52,5 % | -10,9 K RON | |
| 18 | 18.SHARCKS PROJECT SRL▲ 19 | Loc. Vârteju, Oraş Măgurele, Ilfov | 14,2×▲ 41,3 % | ▲ 41,3 % | 49,7 K RON | |
| 19 | 19.BOEMI ENERGY S.R.L.nou | Oraş Pantelimon, Ilfov | 13,7×▼ 73 % | ▼ 73 % | 105,1 K RON | |
| 20 | 20.ACR SAFETY ENTERPRISE S.R.L.nou | Oraş Bragadiru, Ilfov | 13,6×▼ 14,6 % | ▼ 14,6 % | 196,8 K RON | |
| 21 | 21.CASTING HUB SRL▲ 68 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 13,3×▲ 186,6 % | ▲ 186,6 % | 10,7 K RON | |
| 22 | 22.CONSEILS.QUALITE.CONSULTING INTERNATIONAL S.R.L.▲ 18 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 13,1×▲ 35,7 % | ▲ 35,7 % | 189,1 K RON | |
| 23 | 23.SANTAL WOOD S.R.L.▲ 9 | Sat Fundeni, Comuna Dobroeşti, Ilfov | 12,7×▲ 16,1 % | ▲ 16,1 % | 1,6 mil. RON | |
| 24 | 24.RETRADE S.R.L.nou | Oraş Voluntari, Ilfov | 11,5×▼ 79,1 % | ▼ 79,1 % | 1,3 mil. RON | |
| 25 | 25.PROJECTBOOST S.R.L.▲ 6 | Sat Pasărea, Comuna Brăneşti, Ilfov | 11,3×▲ 2,5 % | ▲ 2,5 % | 116,6 K RON | |
| 26 | 26.R.B.L. PRODEXIM S.R.L.nou | Loc. Voluntari, Oraş Voluntari, Ilfov | 11,1×— | — | — | 822,8 K RON |
| 27 | 27.ADVISA CONCEPT S.R.L.nou | Comuna Corbeanca, Ilfov | 11×▼ 78,6 % | ▼ 78,6 % | 732,2 K RON | |
| 28 | 28.POP BROTHERS CONSULTING S.R.L.▲ 98 | Oraş Voluntari, Ilfov | 10,9×▲ 327,2 % | ▲ 327,2 % | 1,3 mil. RON | |
| 29 | 29.PRIMALTEAM S.R.L.▲ 31 | Sat Snagov, Comuna Snagov, Ilfov | 10,8×▲ 48,8 % | ▲ 48,8 % | 217,1 K RON | |
| 30 | 30.MASS RBK SCAN S.R.L.nou | Sat Chiajna, Comuna Chiajna, Ilfov | 10,6×— | — | — | 313,2 K RON |
| 31 | 31.MARSALES CONSULT S.R.L.▲ 15 | Sat Corbeanca, Comuna Corbeanca, Ilfov | 10,5×▲ 25,3 % | ▲ 25,3 % | 481,9 K RON | |
| 32 | 32.APOLLO GAMES S.R.L.nou | Oraş Otopeni, Ilfov | 10,3×— | — | — | 206,1 K RON |
| 33 | 33.A.C.E. MEDIA BOUTIQUE S.R.L.nou | Sat Mogoşoaia, Comuna Mogoşoaia, Ilfov | 10,3×▲ 66 % | ▲ 66 % | 727,6 K RON | |
| 34 | 34.AS SAFETY MANAGEMENT SRL▲ 93 | Sat Chiajna, Comuna Chiajna, Ilfov | 10,2×▲ 304,4 % | ▲ 304,4 % | 198 K RON | |
| 35 | 35.THUNDER MANAGEMENT SRLnou | Loc. Popeşti Leordeni, Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 10,1×▼ 17 % | ▼ 17 % | 162,7 K RON | |
| 36 | 36.LUCALPIN S.R.L.▼ 14 | Sat Gagu, Comuna Dascălu, Ilfov | 9,8×▼ 21,3 % | ▼ 21,3 % | 270,4 K RON | |
| 37 | 37.VALAND DEVELOPMENT S.R.L.▼ 19 | Sat Berceni, Comuna Berceni, Ilfov | 9,8×▼ 29,7 % | ▼ 29,7 % | 496,3 K RON | |
| 38 | 38.TOTAL CONSENS SRL▼ 28 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 9,6×▼ 53,1 % | ▼ 53,1 % | 22,6 K RON | |
| 39 | 39.NEW4IDEEA LOGISTIC S.R.L.nou | Oraş Bragadiru, Ilfov | 8,8×▼ 29,2 % | ▼ 29,2 % | 94,3 K RON | |
| 40 | 40.CRESTIAN SRL▲ 11 | Sat Jilava, Comuna Jilava, Ilfov | 8,4×▲ 5 % | ▲ 5 % | 112,8 K RON | |
| 41 | 41.MR CAPITAL MANAGEMENT ADVISORS S.R.L.▲ 58 | Oraş Otopeni, Ilfov | 8×▲ 102,5 % | ▲ 102,5 % | 395 K RON | |
| 42 | 42.INLUMINO CONSULTING S.R.L.▲ 24 | Oraş Voluntari, Ilfov | 7,9×▲ 23,9 % | ▲ 23,9 % | 163,8 K RON | |
| 43 | 43.CRISBO CAPITAL CONSULTING & MANAGEMENT S.R.L.▲ 19 | Oraş Pantelimon, Ilfov | 7,8×▲ 11,3 % | ▲ 11,3 % | 208,6 K RON | |
| 44 | 44.PHARMA CAMP MARKETING S.R.L.▼ 2 | Sat Tunari, Comuna Tunari, Ilfov | 7,6×▼ 17,2 % | ▼ 17,2 % | 135,5 K RON | |
| 45 | 45.ZIMO ATELIER S.R.L.▲ 13 | Loc. Pantelimon, Oraş Pantelimon, Ilfov | 7,5×▼ 0,4 % | ▼ 0,4 % | 47,5 K RON | |
| 46 | 46.OANA & STEF PLAS S.R.L.▲ 57 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 7,3×▲ 105 % | ▲ 105 % | 167,1 K RON | |
| 47 | 47.KEEP IN MOVING S.R.L.nou | Comuna Glina, Ilfov | 7,3×— | — | — | 131,7 K RON |
| 48 | 48.MDG IMPEX SOLUTIONS S.R.L.▲ 44 | Oraş Pantelimon, Ilfov | 7,2×▲ 64,2 % | ▲ 64,2 % | 287,5 K RON | |
| 49 | 49.FLAVI SMAR FRESH FOOD S.R.L.▼ 22 | Comuna Brăneşti, Ilfov | 7×▼ 39,2 % | ▼ 39,2 % | 140,3 K RON | |
| 50 | 50.MGC EVOLUTION S.R.L.▲ 43 | Sat Tamaşi, Comuna Corbeanca, Ilfov | 6,8×▲ 56,6 % | ▲ 56,6 % | 711,5 K RON | |
| 51 | 51.YTTRIUM BUSINESS CONSULTING S.R.L.▲ 18 | Oraş Voluntari, Ilfov | 6,7×▲ 10,5 % | ▲ 10,5 % | 197,6 K RON | |
| 52 | 52.CUSTURA INVEST GRUP S.R.L.nou | Oraş Voluntari, Ilfov | 6,4×▼ 83,7 % | ▼ 83,7 % | 69,6 K RON | |
| 53 | 53.ALICOM RETAIL S.R.L.▲ 124 | Comuna 1 Decembrie, Ilfov | 6,3×▲ 328,4 % | ▲ 328,4 % | 505,7 K RON | |
| 54 | 54.EDU REY S.R.L.▲ 54 | Sat Roşu, Comuna Chiajna, Ilfov | 6,2×▲ 83,7 % | ▲ 83,7 % | 347,6 K RON | |
| 55 | 55.ALEXIO SMART SERVICES S.R.L.nou | Oraş Bragadiru, Ilfov | 6,1×▲ 12 % | ▲ 12 % | 140,2 K RON | |
| 56 | 56.TRUE CONSULTING S.R.L.▲ 22 | Sat Lipia, Comuna Gruiu, Ilfov | 6×▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | 500,8 K RON | |
| 57 | 57.HYPNOTIC GENIUS S.R.L.nou | Oraş Bragadiru, Ilfov | 6×▼ 95,2 % | ▼ 95,2 % | 509,9 K RON | |
| 58 | 58.ONE CONNECT RESOURCE S.R.L.▼ 28 | Oraş Voluntari, Ilfov | 5,8×▼ 48,1 % | ▼ 48,1 % | 135,2 K RON | |
| 59 | 59.OTRAM S.R.L.▲ 26 | Oraş Pantelimon, Ilfov | 5,7×▲ 11,6 % | ▲ 11,6 % | 433,5 K RON | |
| 60 | 60.SFEHUSTLE S.R.L.nou | Loc. Voluntari, Oraş Voluntari, Ilfov | 5,7×— | — | — | 65,5 K RON |
| 61 | 61.AWARECONNECT S.R.L.nou | Sat Gruiu, Comuna Gruiu, Ilfov | 5,6×— | — | — | 63,2 K RON |
| 62 | 62.DIY TRADE SUPPORT GROUP S.R.L.▲ 66 | Oraş Voluntari, Ilfov | 5,6×▲ 125,9 % | ▲ 125,9 % | 4,6 K RON | |
| 63 | 63.PLUS ENGINEERING SERVICES S.R.L.▼ 55 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 5,5×▼ 74,1 % | ▼ 74,1 % | 1,2 mil. RON | |
| 64 | 64.AUM NICK S.R.L.nou | Oraş Bragadiru, Ilfov | 5,5×— | — | — | 66,5 K RON |
| 65 | 65.PUFF MAGIC S.R.L.nou | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 5,5×— | — | — | 80,3 K RON |
| 66 | 66.SO WHAT S.R.L.▼ 52 | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 5,4×▼ 66,9 % | ▼ 66,9 % | 77,3 K RON | |
| 67 | 67.FULL CAST SRL▲ 17 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 5,3×▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | -25,7 K RON | |
| 68 | 68.NOV MONOLIT S.R.L.▲ 33 | Comuna Berceni, Ilfov | 5,3×▲ 40,2 % | ▲ 40,2 % | 788,4 K RON | |
| 69 | 69.ALEMAR STORE S.R.L.nou | Sat Chiajna, Comuna Chiajna, Ilfov | 5,3×▲ 62,2 % | ▲ 62,2 % | 261,5 K RON | |
| 70 | 70.DUNAREA CORPORATION SRL▼ 7 | Sat Glina, Comuna Glina, Ilfov | 5,2×▼ 23 % | ▼ 23 % | 193,5 K RON | |
| 71 | 71.ALLIZE SRLnou | Loc. Otopeni, Oraş Otopeni, Ilfov | 5×▲ 73,9 % | ▲ 73,9 % | 241 K RON | |
| 72 | 72.ADA'S CONSULT SRL▲ 96 | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 5×▲ 203,1 % | ▲ 203,1 % | 875,4 K RON | |
| 73 | 73.PHARMALOGIC ANALYTICS CO S.R.L.nou | Oraş Bragadiru, Ilfov | 4,8×▲ 2.711,8 % | ▲ 2.711,8 % | 577,1 K RON | |
| 74 | 74.FOCUS AIME MANAGERIAL S.R.L.nou | Sat Berceni, Comuna Berceni, Ilfov | 4,8×▼ 69,3 % | ▼ 69,3 % | 112,6 K RON | |
| 75 | 75.MEN IN BLACK S.R.L.▲ 30 | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 4,8×▲ 39,3 % | ▲ 39,3 % | 259,8 K RON | |
| 76 | 76.SWIFT IRIS AUTO S.R.L.nou | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 4,6×▲ 340 % | ▲ 340 % | 75,6 K RON | |
| 77 | 77.MARKET RETAIL INVEST S.R.L.▼ 10 | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 4,6×▼ 28,4 % | ▼ 28,4 % | 422,3 K RON | |
| 78 | 78.TINY PROSPER S.R.L.▲ 22 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 4,6×▲ 19,1 % | ▲ 19,1 % | 225,3 K RON | |
| 79 | 79.RNFSSERVICES S.R.L.▲ 15 | Loc. Bragadiru, Oraş Bragadiru, Ilfov | 4,5×▲ 6,4 % | ▲ 6,4 % | 215,6 K RON | |
| 80 | 80.ISPAS'S STORE S.R.L.▲ 106 | Sat Berceni, Comuna Berceni, Ilfov | 4,5×▲ 242 % | ▲ 242 % | 355,9 K RON | |
| 81 | 81.PRIME INTERSTATES TRADING S.R.L.▲ 118 | Sat Dumbrăveni, Comuna Baloteşti, Ilfov | 4,5×▲ 321,7 % | ▲ 321,7 % | 57,3 K RON | |
| 82 | 82.RMC PRESTSERV SRL▲ 65 | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 4,4×▲ 112,5 % | ▲ 112,5 % | 56,8 K RON | |
| 83 | 83.CRISVAL NIC MARKET S.R.L.▼ 13 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 4,4×▼ 27,3 % | ▼ 27,3 % | 355,8 K RON | |
| 84 | 84.KREATIVE ROLL S.R.L.▼ 23 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 4,3×▼ 39,3 % | ▼ 39,3 % | 38,4 K RON | |
| 85 | 85.BGA FIRE PROTECTION SYSTEMS SRL▼ 64 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 4,3×▼ 67,5 % | ▼ 67,5 % | -86,7 K RON | |
| 86 | 86.PORSCHE GROUP SRL▲ 95 | Oraş Voluntari, Ilfov | 4,3×▲ 204,3 % | ▲ 204,3 % | 4,6 mil. RON | |
| 87 | 87.THEHA CONCEPT S.R.L.nou | Oraş Voluntari, Ilfov | 4,3×— | — | — | 121,6 K RON |
| 88 | 88.TRADE SPHERE BROKERS S.R.L.nou | Loc. Voluntari, Oraş Voluntari, Ilfov | 4,2×— | — | — | 706 K RON |
| 89 | 89.SAP INVEST S.R.L.nou | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 4,1×— | — | — | 275,9 K RON |
| 90 | 90.MCG OIL DISTRIBUTION SRL▲ 69 | Sat Domneşti, Comuna Domneşti, Ilfov | 4,1×▲ 131,6 % | ▲ 131,6 % | 1 mil. RON | |
| 91 | 91.MODEL RETAIL LOAD S.R.L.nou | Oraş Bragadiru, Ilfov | 4×▲ 33,8 % | ▲ 33,8 % | 435,1 K RON | |
| 92 | 92.VICKY & FLOR CONCEPT S.R.L.▲ 92 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 4×▲ 205,3 % | ▲ 205,3 % | 147,2 K RON | |
| 93 | 93.SHIBUI CONSULTING S.R.L.▼ 59 | Sat Baloteşti, Comuna Baloteşti, Ilfov | 4×▼ 62,2 % | ▼ 62,2 % | 373 K RON | |
| 94 | 94.ALPHA-GH-CONSULT SRL▲ 47 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 4×▲ 81,4 % | ▲ 81,4 % | 224,8 K RON | |
| 95 | 95.MOON 25 CONCEPT S.R.L.nou | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 4×▲ 65,2 % | ▲ 65,2 % | 44,7 K RON | |
| 96 | 96.LORECOM MRK IMPACT S.R.L.nou | Sat Roşu, Comuna Chiajna, Ilfov | 3,9×— | — | — | 340,3 K RON |
| 97 | 97.MIDA EXPERT TEAM S.R.L.▲ 105 | Loc. Pantelimon, Oraş Pantelimon, Ilfov | 3,7×▲ 261,2 % | ▲ 261,2 % | 73,8 K RON | |
| 98 | 98.POLISH BUSINESS CENTER SRLnou | Oraş Voluntari, Ilfov | 3,7×▼ 96,4 % | ▼ 96,4 % | 130,6 K RON | |
| 99 | 99.APTA INVESTMENT S.R.L.nou | Oraş Otopeni, Ilfov | 3,7×▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 220,6 K RON | |
| 100 | 100.ACCESORII & STIL NUŞA SRL▼ 21 | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 3,7×▼ 33 % | ▼ 33 % | 159,3 K RON |